Gena & Endri-Stefi - I kam vene kapak (Official Video)

  Shikime 884,287

GENA

18 ditë më parë

✔️ Did you subscribe to 𝗚𝗘𝗡𝗔's Official channel? 👇🏼
► www.smarturl.it/SubscribeGena
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/IKamVeneKapakON

-

Gena & Endri-Stefi - I kam vene kapak (Official Video)
__________________________________

Bookings 📞 : 00355684675397

Fole Publishing - www.smarturl.it/FolePublishing

_______________
Connect with GENA:
Instagram ► bit.ly/2HeI1Bv
Fanpage ► bit.ly/2VUQjrz
Connect with ENDRI:
Instagram ► endripriftiofficial
Connect with STEFI:
Instagram ► stefi_prifti07
Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
_______________
Music: Gena
Lyrics: Gena
Arrangement: Vani Rushiti
Guitar: Besmir Shani
Saxophone: Devis Kaziu
Master: Eni Xhihani
Video: Max Production
Editing: Sami Leka

Published by : Folé Publishing
_______________
℗ & © GENA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#GenaEndriStefi #IKamVeneKapak #Fole

Komente
GENA
GENA 18 ditë më parë
✔️ Did you subscribe to 𝗚𝗘𝗡𝗔's Official channel? 👇🏼 ► www.smarturl.it/SubscribeGena 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/IKamVeneKapakON
Sadbere Agushi
Sadbere Agushi Orë më parë
Eva1917
Eva1917 10 ditë më parë
@ANIANI a
Dhurata Greca
Dhurata Greca 18 ditë më parë
Super kenge
Vilma Duro Kafexhiu
Vilma Duro Kafexhiu 18 ditë më parë
Suksese !!! Super kenge ❤️
ANIANI
ANIANI 18 ditë më parë
Gena suksese, kenga super.Meqense dhe un jm kaçurrelse ,me vendos ❤.🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
MiMi Blue Moon
MiMi Blue Moon 22 orë më parë
On fireeeee🔥💥🔥💥🔥💥🇦🇱☝
Klandina Krutani
Klandina Krutani Ditë më parë
Voi siete Perla di Albania Che voce e canzoni belisima cantano i miei paesani bravi bravi bravi❤❤❤🥰🥰🥰
Suela Lifo
Suela Lifo Ditë më parë
PERFEKT 👏👏KORCA 🇦🇱🇦🇱
genti ceca
genti ceca Ditë më parë
Super kenge .....
Albana bono
Albana bono 3 ditë më parë
Numer 1 bravo e madhe ju lumte goja bashkpunim super 🎵🎧💃💃💃💃💃
Viovan Cici
Viovan Cici 3 ditë më parë
Bravo shume bukur tre korcaret
Nikoleta Buzi
Nikoleta Buzi 4 ditë më parë
Brava jeni më të mirët🌹❤️💓💚🌻🌼🌸💐🌷🌹🥀🏵️💞
yza munteanu
yza munteanu 4 ditë më parë
gjakov - prizren
gjakov - prizren 4 ditë më parë
uauuu muzik e fort qekjo
ilir petro
ilir petro 4 ditë më parë
mos te kishte tekst shqip do me dukej si keng serbe apo boshnjake po prap se prap shum keng e bukur
Armando Muka
Armando Muka 4 ditë më parë
Respekt per qef 👏👏👏👏
viktoriarama
viktoriarama 5 ditë më parë
Gena ta hangsha zemrën. You never let me down. Nga varri do çohem me muzikën e zërin tënd❤️ Hope to see you one day here in Cali🙏🏻
mirela aliaj
mirela aliaj 7 ditë më parë
Belliiiiii 🥰🥰🥰🥰
Xhina Memushaj
Xhina Memushaj 7 ditë më parë
Bravo cuna ju beni muzike te mirefillte jo tallava ju degjoj me kenaqesi jo se jemi patriote Korcare por jeni profesioniste jeni te papare ju uroj suksese
Suzana Gjini
Suzana Gjini 8 ditë më parë
O sa e bukur kenga bravo cuna ju lumte goja
Rigels Luke
Rigels Luke 8 ditë më parë
Ju kendoft zemra shum bukur artista
Selçuk Türkmen
Selçuk Türkmen 8 ditë më parë
So beautiful... Bravo 👏👏🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Valbona Hysejan
Valbona Hysejan 8 ditë më parë
Brravo korca👏👏👏👌👌👌
Valbona Llulla
Valbona Llulla 8 ditë më parë
Super kenge videoclip yll fare
Aj baba
Aj baba 9 ditë më parë
Sa like shkojn per zeshkanet 👇
word english
word english 9 ditë më parë
Me te miret e muzikes shqiptare, ju kendoft zemra ,Suksese.
Sami Peci
Sami Peci 10 ditë më parë
Respekt, ju lutemi Abonohuni edhe Ju tek une, flm shumë.
seeni gzty
seeni gzty 10 ditë më parë
Bravo yll kënga dhe bashkëpunimi suksese
Edita Gegic
Edita Gegic 10 ditë më parë
❤️❤️💋💋💋💋
Brixhilda Novalli
Brixhilda Novalli 11 ditë më parë
Bellissimo
seeni gzty
seeni gzty 10 ditë më parë
Ku eshte ky vend?
mitro Kosova
mitro Kosova 11 ditë më parë
👍❤🇦🇱🇽🇰👍
Fatosi Redxha
Fatosi Redxha 11 ditë më parë
👌👌👌👌👏👏
Elton Vlore
Elton Vlore 11 ditë më parë
Si mos te jeni me fat me tre cardinal femra🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤😏
Alban Koka
Alban Koka 11 ditë më parë
3 Gjigandet e muzikës Shqiptare Suksese dhe Respekte!!
luiza cani
luiza cani 11 ditë më parë
⭐⭐⭐
Ela Celiku
Ela Celiku 12 ditë më parë
🌷
Lamprini Vanko
Lamprini Vanko 12 ditë më parë
Bravo gena endri stefi per kete bashkepunim kaq te bukur na nderoni gjithmone korcen jeni te mbrekullushem
sildian zylollari
sildian zylollari 12 ditë më parë
👑KORÇA👑
Besa Besa
Besa Besa 12 ditë më parë
Gena vdes per bionde😁
soiung toiue
soiung toiue 12 ditë më parë
Bravo yll kënga dhe bashkëpunimi suksese
Samira Hoxha
Samira Hoxha 13 ditë më parë
Po' te mershit vajzat e perputhen di kishit me shum klikime super
Endri & Stefi Official
Endri & Stefi Official 12 ditë më parë
Ne klipin tjeter... 👍😍
angela angel
angela angel 13 ditë më parë
Super..ju kendofte zemra..
soiung toiue
soiung toiue 12 ditë më parë
complimenti ragazzi
Driton Bajraj
Driton Bajraj 13 ditë më parë
Bravo Gena
simin simin
simin simin 13 ditë më parë
Just imagine how many people are listening with you right now, Love from Turkey 🇹🇷🇹🇷💖 I love your people and your songs 😍
Marta Metushaj
Marta Metushaj 8 orë më parë
Albaboy King z qw
Marta Metushaj
Marta Metushaj 8 orë më parë
ZHahahahaha sw
simin simin
simin simin 9 ditë më parë
@Albaboy King 😍💖🌷🌷🌷🌷
Albaboy King
Albaboy King 9 ditë më parë
🇦🇱🤜🤛
Tirana 2001
Tirana 2001 13 ditë më parë
Ku eshte ky vend?
Ridvana Sina
Ridvana Sina 13 ditë më parë
Gena super, man in red...!!!
Frida biba
Frida biba 13 ditë më parë
Super ! nje bigap !!
Spiro Roko
Spiro Roko 13 ditë më parë
Urime e suksese te metejshme te treve Artista...shume shume e bukur...
Melissa Riva
Melissa Riva 13 ditë më parë
Po ne beqaret qe akoma skemi ven kapak
Melissa Riva
Melissa Riva 10 ditë më parë
Jo jo bereqaves sa jemi beqare me mire me dashnore se do vi e dita jone 😹😹😹😹🤪🤪🤪🤦‍♂️🤦‍♂️
Endri & Stefi Official
Endri & Stefi Official 12 ditë më parë
@Melissa Riva mos u qaj kaq shume atehere... 😁😅
Melissa Riva
Melissa Riva 12 ditë më parë
@Endri & Stefi Official ngelem si bletet puntore deg me deg 😹🤦‍♂️
Endri & Stefi Official
Endri & Stefi Official 12 ditë më parë
Beni qejf edhe pak...😍😂
Fatmir Callmori
Fatmir Callmori 13 ditë më parë
Bravo djema
Eva Rriska
Eva Rriska 13 ditë më parë
Kur te martohem do tu marr ne dasmen time💓💓💓
xhemal boka
xhemal boka 13 ditë më parë
Super kenge 👏
xhemal boka
xhemal boka 13 ditë më parë
Super kenge 👏
Wolfgang Liedtke
Wolfgang Liedtke 13 ditë më parë
👍👌
Dorina Rina
Dorina Rina 13 ditë më parë
na ka mare malli per pak muzik live Zipo dhe Triss
Merita Asllanaj
Merita Asllanaj 14 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️
Elena Subashi
Elena Subashi 14 ditë më parë
complimenti ragazzi
Shqiponja Dervishaj
Shqiponja Dervishaj 14 ditë më parë
Super
Rock girl
Rock girl 14 ditë më parë
Sa kercej me kete keng ne veture une 😂
Bylis For ever
Bylis For ever 10 ditë më parë
Kërce bijë kërce, ke moshën ta tundësh Mire
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 14 ditë më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💚💚❤❤emila💎💎💚💚❤❤aris💎💎💚💚❤❤💓💞💟💘💕❣💔💖💝1💎💎💚💚❤❤💓💞💟💘💕💔💖💝gena 1💎💎💚💚❤❤endri💎💎💚💚❤❤stefi💎💎💚💚❤❤💓💟💞💘💕
Rock girl
Rock girl 14 ditë më parë
😍😍🌹Per kaqurrelen🥰
Eliada Beluli
Eliada Beluli 14 ditë më parë
Suksese te metejshme ..super kenge 👏👏👏👏👏!😁
Astrit Ruci
Astrit Ruci 14 ditë më parë
Gena je njish per zotin bravo
Niko 3600
Niko 3600 14 ditë më parë
Me shume klikime mori kenga e ledianes 😂😂😂😂😂😂
Kevi Tirane
Kevi Tirane 13 ditë më parë
Ky eshte populli medioker qe kemi ne!🤔🤔Nuk vleresohen asnjehere vlerat e verteta, ne cdo fushe!!!!!
Albino Antonio Cazzato
Albino Antonio Cazzato 14 ditë më parë
Tre zera te kombinuar shume bukur bravo
Teuta Vezuli
Teuta Vezuli 14 ditë më parë
Jeni me te miret,kenge e mbrekullueshme si gjithmone,na kenaqet dhe shume kombinim i bukur i zerave....Suksese paci gjithmone...
Kadrie Sejdi
Kadrie Sejdi 14 ditë më parë
Ekam makin e degjoj pothuajsseee🤗
Genc Torba Torba
Genc Torba Torba 15 ditë më parë
Bravo cuna , hit do behet kjo kenge , kuptim plot , ritem gjithca ka brenda
Soleil
Soleil 15 ditë më parë
Vajzat e ketej brezi te gjitha kinge🌹
Pastor BiLaLi
Pastor BiLaLi 15 ditë më parë
Hajdeee hajdeee 💙💛🖤
Blossxom
Blossxom 15 ditë më parë
Krenare per korcen e kengetaret e qytetit tim bravo kenge shume e bukur
S K
S K 15 ditë më parë
Gena gjithmon fantastik
nsjznhs hsuznhz
nsjznhs hsuznhz 15 ditë më parë
Tre yje....super bashkpunim ✨✨✨
Ledjana Prenga
Ledjana Prenga 15 ditë më parë
Ju kisha lutur te gjithve per nje perkrahje me nje subscribe (abonohu )qe me beni kanalin tim zoti ju bekoft .. nuk ju kushton asgje ..
qopoy dnon
qopoy dnon 15 ditë më parë
Të jesh "KORÇAR" dhe mos I vesh kapak 😉 🇦🇱🇸🇪
Albanian Orthodox
Albanian Orthodox 6 ditë më parë
E keni qelbur flamurin e Suedise 😂😂😂😂
Marius Dule
Marius Dule 9 ditë më parë
Copy paste koment 😋😅
Flurije Kukalaj
Flurije Kukalaj 15 ditë më parë
😍😍🌹Per kaqurrelen🥰
Elo na
Elo na 15 ditë më parë
Sot vleresohen amatore kengetar, jo keto artista qe meritojne me shum shikushmeri dhe like !😍
qopoy dnon
qopoy dnon 15 ditë më parë
almores.info/mem/1L7Oj6w7OfvR-Bf2WvtkWw.html
Lejla Mansaku
Lejla Mansaku 15 ditë më parë
Sh e bukur
Fato Veliu
Fato Veliu 15 ditë më parë
Shume bukur qe te tre ju lumt goja
Majola Lazeri
Majola Lazeri 15 ditë më parë
👏👏
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 15 ditë më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💔💖💝💗❤❤koke e kembe me ty rash brenda i kam ven kapak💎💎💙💙💚💚❤❤💓💛💟💞💘💕💜💔💖💝💗❤❤💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 15 ditë më parë
Gena endri stefi 💎💎💙💙💚💚❤❤i lam ven kapak💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💘❣💔💖💝💗❤❤
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 15 ditë më parë
Danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💕💔💖💝💗❤❤eneida💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💜💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝❤💗💎💎💙💙💚💚❤❤💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚💜💔💓💞💟💘❣💔💖💝💗❤❤
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 15 ditë më parë
1💎💎💙💙💚💚❤❤
olioli
olioli 15 ditë më parë
Kaçurrelja -- si Sirene🧜‍♀️ Bjondja -- si Trendafil 🌹 Zeshkanja-- si Miss😍 Per ti vënë kapak 😄😉
Selime Bylyku
Selime Bylyku 15 ditë më parë
SUPER KENGE E MREKULLUSHME ME PELQEN PA MASE
Marjana Didi
Marjana Didi 15 ditë më parë
Bravo 👍🙏💚❤💙🙋‍♀️
A A
A A 15 ditë më parë
Sa kercej me kete keng ne veture une 😂
Sofia Chamzallari
Sofia Chamzallari 15 ditë më parë
Bravo djemte korcare te pa pare suksese kenge shume e bukur
Saadet Mavili
Saadet Mavili 16 ditë më parë
❤❤❤❤
Flutr O.
Flutr O. 16 ditë më parë
Suksese Suksese...👏👏👏👏👏
josi Osmani
josi Osmani 16 ditë më parë
Nderkohe kacurrelat ne klip i ka Gena ,goca me te drejta.Perpos kesaj kenga yll🌟🤗
Best Sisters Forever
Best Sisters Forever 16 ditë më parë
Gena Endri Stefi like kush mendon se jan me te miret sot per sot
Best Sisters Forever
Best Sisters Forever 16 ditë më parë
Bravooo jeni me te miret suksese te metejshme 🔥🔥🔥🔥🔥🔥😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👌👌👌 supeeeer hiiiiiiiiit
Lindita Cianci
Lindita Cianci 16 ditë më parë
Super kenge na kenaqet
Landa P
Landa P 16 ditë më parë
bravo me ju krenohet Korca
Kadrie Sejdi
Kadrie Sejdi 16 ditë më parë
Aq bukur sa ska kufi 🙅👏🤗👁️
Bad girls for l1fe
Bad girls for l1fe 16 ditë më parë
Pse nuk i morët vajzat e përputhen në videoclip
Bad girls for l1fe
Bad girls for l1fe 16 ditë më parë
@Endri & Stefi Official 😂😂uau flm rrespekte jeni me te mirët 💓
Endri & Stefi Official
Endri & Stefi Official 16 ditë më parë
Ju bejme ftese per klipin e radhes... 😍😍😍
Tefta Dedej
Tefta Dedej 16 ditë më parë
Je Artist gena.por dhe vellezerit.rrespekte.😘😘😘
Sara Glass
Sara Glass 16 ditë më parë
Che bello🌟🌹🌟🌹🌟🌹❤️
linda bleta
linda bleta 16 ditë më parë
Si gjithmone kenget e mrekullueshme korçare na japin nje kenaqesi te mrekullueshme shpirterore! Bravo djema!👏🏻👏🏻👏🏻
Qamil Isufaj
Qamil Isufaj 16 ditë më parë
Super 👍
Silvana Abdiaj
Silvana Abdiaj 16 ditë më parë
Shume bukur kenga Gena complimenti ben gjithmon keng shume te bukura
Migena
Migena 16 ditë më parë
😍😍😍😍 Gena o adash😂❤️
Sandra Sandra
Sandra Sandra 13 ditë më parë
Te doli emri a😂❤🤪
Zoja S.
Zoja S. 16 ditë më parë
PERFEKT...NO KOMENT...❤❤❤
Vjollca Tafaj
Vjollca Tafaj 16 ditë më parë
Mbajini mend keto kohe ....se pleqeria troket shpejt ne dere dhe vetem imazhe do keni
Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)
3:03
Elvana Gjata
Shikime 3,5 mln
MY FORTNITE SKIN REVEAL
2:25
LazarBeam
Shikime 7 mln
Endri & Stefi ft. Biggie X - Digje Sonte (Official Video HD)
03:52
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
Shikime 4,1 mln
Vellezerit Lleshi - Per'Puthen (Kenge Humori 2021)
03:29
Gena - Valle Shqiptare
03:16
GENA
Shikime 283 mijë
GENA - ME FAL (Official Video)
04:13
Gena - Kolazh Popullore 2021
13:37
GENA
Shikime 685 mijë
Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)
3:03
Elvana Gjata
Shikime 3,5 mln
MY FORTNITE SKIN REVEAL
2:25
LazarBeam
Shikime 7 mln
DARDAN ~ COKE LIGHT
3:49
Hypnotize Entertainment
Shikime 2,3 mln
Maluma - Peligrosa (Official Video)
3:44
MalumaVEVO
Shikime 10 mln
NF - CLOUDS
4:14
NFVEVO
Shikime 11 mln
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
3:20
Friends Entertainment
Shikime 4,1 mln