Free Mc's - Dale Nazemadhe (Official Video 4K)

  Shikime 621,067

Free Mc's

3 muaj më parë

freemcs
free_mcs
www.tiktok.com/@freemcs
Muzika: Gentjan Llanaj
Texti: Romir Llanaj
Orkestrimi: Bledi Telha
Klarinetë: Bardhi Naka
Video: CinefocusGT
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6oHt1aeUAW45numEsE3ijL
iTunes: music.apple.com/us/album/dale-nazemadhe-single/1546381899

Komente
Ana Peto
Ana Peto Ditë më parë
Jeni te paarritshem bravo shume bukur grupi me keto zera qe te ngrohin zemren .🤩🤩🤩🤗🤗
Arjola Cekaj
Arjola Cekaj 18 ditë më parë
Bravo shumë bukur !!! 💞
Besjan Palla
Besjan Palla 19 ditë më parë
💅💅❤️💐💐🙏🙏🙏🙏🙏💍🌹🌹💝❤️💅💋💯💥🙏Love eva💥
Almelda Çupa
Almelda Çupa 27 ditë më parë
Op..
Elenh Stefani
Elenh Stefani 29 ditë më parë
Telj
Denis Bejte
Denis Bejte Muaj më parë
A e di ndonjeri ku eshte xhiruar video
Hena Xhulaj
Hena Xhulaj Muaj më parë
👏👏
Xhevaire Menkshi
Xhevaire Menkshi Muaj më parë
Super star ⭐️⭐️⭐️⭐️🌎🙏🏻🙏⭐️⭐️⭐️⭐️❤️❤️❤️🌷🌷🌷🌷🌷
Sokrat Cuko
Sokrat Cuko Muaj më parë
Jeni vaksinë anti virus
eli caushaj
eli caushaj Muaj më parë
Shumë bukur 👏👏
Ernest Qefa
Ernest Qefa 2 muaj më parë
Firfo6o9
Ernest Qefa
Ernest Qefa 2 muaj më parë
Br7tyfjffut
Dimitra Xoxha
Dimitra Xoxha 2 muaj më parë
Bravo djema ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄
NIKOLETA HASANLLARI
NIKOLETA HASANLLARI 2 muaj më parë
shume e bukur si gjithmon super bravo
Klaudia Kasaj
Klaudia Kasaj 2 muaj më parë
🌟🌟🌟🎉
Flor Vvbbbn
Flor Vvbbbn 2 muaj më parë
Xd
Μirada Lezaj
Μirada Lezaj 2 muaj më parë
💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞
Florida Hysenaj
Florida Hysenaj 2 muaj më parë
Bravooo tre vllezer tre yjeee lum prenderit per ju lart e me lart 👏👏👏
Botis Guraj
Botis Guraj 2 muaj më parë
Cuna bravo
Besnik Laze
Besnik Laze 2 muaj më parë
ΣΟΥΠΕΡ
Xhesinja Liko
Xhesinja Liko 2 muaj më parë
v67546 g2
Ervis Mucaj
Ervis Mucaj 3 muaj më parë
Super kënga 😉
Nela Nela2
Nela Nela2 3 muaj më parë
Kenaqesi e madhe kur I degjon
Sazan Coku
Sazan Coku 3 muaj më parë
Shuuuummmm bukur🔥
Roza Mehmeti
Roza Mehmeti 3 muaj më parë
Jeni te Mbrekullushem🖑
Selime Bylyku
Selime Bylyku 3 muaj më parë
SUPER SHUME E BUKUR E MREKULLUSHME FANTASTIKE DASMA E GEZIME PACI JU BEFTE DITA 1000 ME KENAQET SHPIRTIN PA MASE
Shqipe Jeshili
Shqipe Jeshili 3 muaj më parë
Bravo bravo e cna knaqet shpirtin. Ashu ju knaq edhe zoti ju me suksese urime 2021
Elmira Korkaj
Elmira Korkaj 3 muaj më parë
👏💃💃💃💃
Ana Taullaraj
Ana Taullaraj 3 muaj më parë
Ju do jeni gjithmon grupi im i preferuar 😍🎆
Adelina Kamberaj
Adelina Kamberaj 3 muaj më parë
U lumt koja dhe suksese te metejshme 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️
Vasia Sterjo
Vasia Sterjo 3 muaj më parë
Lumë ne që ju kemi patriota me zërin tuaj kaq të bukur dhe mallëngjyese jeni njëshi 1😍🙏🙏
stela kaso
stela kaso 3 muaj më parë
O zot sa keng e bukur....Bravo 😍
E RI
E RI 2 muaj më parë
#stela #kaso Komplimente Jeni Shum E Bukur Yll Bote Jeni O Princesh 😗😙😚😘
Shamet Musaku
Shamet Musaku 3 muaj më parë
Bravo cuna.Si gjithmon dhe kesaj radhe ju na shtoni atmosferen ne prag te vitit te ri qe te gjithe e presim si rrall her ky vit te festosh pa femijet.Zoti ju bekoft kudo qe te jeni.Ju beft dita nje mij more djem te rinje🙏🙏🙏
Marjeta Cjapi
Marjeta Cjapi 3 muaj më parë
Bravo cuna
Era Veliu
Era Veliu 3 muaj më parë
Super jeni . Bravo 👏👏 hopa 💃💃💃🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Keli Sefa
Keli Sefa 3 muaj më parë
Ju lutem koja djema 🤜🤛🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Parents Tablet
Parents Tablet 3 muaj më parë
Keto jan kenget me te bukura she te pelqyera , se kenget qe cirwn neper skena bravo jeni te mbrekullushem .
Klisart Hila
Klisart Hila 3 muaj më parë
Bravo kenaqesi tju degjoj o patriota ju ndjekim nga kurbeti USA
Madona Kapaj
Madona Kapaj 3 muaj më parë
Super😍😍😍💥💥🌟🌟🌟
alketa gjata
alketa gjata 3 muaj më parë
Zemra ju kendofte çuna ini më të miret 👏👏👏
Elton Zhuga
Elton Zhuga 3 muaj më parë
Bosat e fierit rikthejen perseri me nje super keng.pershendes te gjith cunat e fierit se jan njesha
merrjep
merrjep 3 muaj më parë
E c'na ka mar malli per nje dasme moreeeeee. Ju lumte goja o djem. 🤗🤗
Lartin Elezi
Lartin Elezi 3 muaj më parë
Super
Luan Kalemi
Luan Kalemi 3 muaj më parë
Suksese kështu vazhdoni
Altin Bregasi
Altin Bregasi 3 muaj më parë
Bravo cuna jeni me te miret
Merita Shtembari
Merita Shtembari 3 muaj më parë
Suksese 👏👏👏💃💃💃
Dion Kajo
Dion Kajo 3 muaj më parë
Jam fansi juaj me i madh ta them shkurt me i zjarti e bej like ma e degju kenget me te bukura i gjej ketu
Marsila Memaj
Marsila Memaj 3 muaj më parë
Bravo çuna sukses na kënaqët zemrat hallall qumështin e nënës
Adelina Gjina
Adelina Gjina 3 muaj më parë
Shum bukur bravo.
Rei Pashollari
Rei Pashollari 3 muaj më parë
Ore patriotët e mi në një vrimë do e bëni muziken ju?
GENTJAN LLANAJ
GENTJAN LLANAJ 3 muaj më parë
O patriot po paske vesh muzike mor djal
Emanuele
Emanuele 3 muaj më parë
Përshëndetje un kam dy motra, njërën 6 vjeçe tjetrën 6 muajsh. Mjafton që të ve këngët tuaja që të qetësohen. Jeni fantastik 😊😊😊😊😊
Romeo Imeraj
Romeo Imeraj 3 muaj më parë
🔥🔥🔥
ermir sula
ermir sula 3 muaj më parë
Super bravo
Luan Kalemi
Luan Kalemi 3 muaj më parë
Super kenge kështu vazhdoni
Derisa Sina
Derisa Sina 3 muaj më parë
Ju kendofe zemra ju pershendes nga italia
Taulant Xhaferaj
Taulant Xhaferaj 3 muaj më parë
Ska si Syzezaaaaaaaaaaaaaaa 😌😌😏😏😏😏😏
Irena Begaj
Irena Begaj 3 muaj më parë
Bravo djema
Barbara hatia
Barbara hatia 3 muaj më parë
Sa her ju degjoj haroj cdo prb kalon cdo merzitje dhe stres👏👏🙏🙏
E RI
E RI 2 muaj më parë
#Barbara #hatia Komplimente Jeni Shum E Bukur Yll Bote Jeni O Princesh 😗😙😚😘
Lulja Ime
Lulja Ime 3 muaj më parë
O çunaaaaat e patosit.......jeni asa....suksese ..GEZUAR VITIN E RI 2021
k renato
k renato 3 muaj më parë
O shqipe beni na nji like se skushton gje ju lutem.as me njoin as si njo thjesht jam fanci tyre
donaldo toska
donaldo toska 3 muaj më parë
Me te miret ....suksese cuna 😍😍
eli caushaj
eli caushaj 3 muaj më parë
E bukur si gjithëmonë, suksese jeni shumë të mirë çuna
mjaftim goxhaj
mjaftim goxhaj 3 muaj më parë
Kenga shume bukur po te ishte dhe videoklipi shqip do ishte akoma me bukur
Cinefocus GT
Cinefocus GT 3 muaj më parë
mjaftim goxhaj vit i mbare,kemi bere edhe xhirime ne shqiperi por duhet te keni parasysh veshtiresite qe kaluam me roje rreth e perqark mos na kapnin se ishte i ndaluar qarkullimi....Ju pershendes
MS4 bros
MS4 bros 3 muaj më parë
Eure songs sind die hesten jungs macht weiter so ishte gjermanisht përktheni❤❤❤❤❤👏👏
Fredi Stoja
Fredi Stoja 3 muaj më parë
89x aźuzs
fabian nushi
fabian nushi 3 muaj më parë
Shume bukur djema 🍻🍻 gezofshit ne shpit tuaja 🍷🍷🖐️
Niko Brada
Niko Brada 3 muaj më parë
Pershendetje. Ky grupi qe kendojne qe nga jane.
hyka AG
hyka AG 3 muaj më parë
Super keng jeni me te miret
Shpendi Shaulli
Shpendi Shaulli 3 muaj më parë
Shum kenge e bukur.Ju lumte goja Cuna..Suksese dhe krishlindje te mbara ..SA me shume gezim dhe hare ne familje🥰🙏🙏🙏🎊🎊🎊🎄🎄🎄
Andonila Latifllari
Andonila Latifllari 3 muaj më parë
Teliiooooo
anila spaho
anila spaho 3 muaj më parë
Kenga mire....Vajza s'mer noten 10
Elda Taba
Elda Taba 3 muaj më parë
Bravo sa me lart suksesi juaj
Flora Driza
Flora Driza 3 muaj më parë
Ju lumte goja jeni yje te 3 leggete tuaja hilac per mua
Brunilda Baço
Brunilda Baço 3 muaj më parë
Super Song bravo çuna 🙏👏👏🤗🤗🤗
Manushaqe Dume
Manushaqe Dume 3 muaj më parë
Bravo cuna Kenget tuaja me pelqejne shume
Geni Hodaj
Geni Hodaj 3 muaj më parë
Pa gusto kjo keng vllezer
Leonard Zhupa
Leonard Zhupa 3 muaj më parë
Bravo çuna
Flutr O.
Flutr O. 3 muaj më parë
Pershendetje Suksese Suksese Jeni te Mrekullueshm Falni Emocion. ...
k renato
k renato 3 muaj më parë
Iku e mu zhduk per hir te nje fjale si ender mu duk si zana ne male
Tefta Kasa
Tefta Kasa 3 muaj më parë
Ju lumte goja. Jeni super 👏👏
Gazi Zykaj
Gazi Zykaj 3 muaj më parë
Bravo shum kenge e bukur suksese grupi
Genti Shyti
Genti Shyti 3 muaj më parë
Super kenge 😊
Firdus Gjyli
Firdus Gjyli 3 muaj më parë
SUKSESE CUNAA!
Myrvete Beqaj
Myrvete Beqaj 3 muaj më parë
Bravo⭐⭐⭐⭐⭐
Florian Shanaj
Florian Shanaj 3 muaj më parë
😊
Mari Toska
Mari Toska 3 muaj më parë
Shum kenge bukur cuna
Giulia giuliana
Giulia giuliana 3 muaj më parë
Hahah ja dhe një këngë për mu emeri ime është nazemadhe 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🙈🙈🙈🙈🙈
Nurie Agaraj
Nurie Agaraj 3 muaj më parë
Po nuk kish si t ndothte ndryshe t kaloj teksti i kngs nga goja juaj dhe mos t bhet hit bravo cuna👏👏👏
Asllan Nazeraj
Asllan Nazeraj 3 muaj më parë
👏👏👏
Olti Vlora
Olti Vlora 3 muaj më parë
👍👍👍🎄🎄🎄🎄🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Eriseld Barjamaj
Eriseld Barjamaj 3 muaj më parë
👏👏👏👏
Vasil Konini
Vasil Konini 3 muaj më parë
Super ini te papar yje presim hitin e radhes
biran Damla
biran Damla 3 muaj më parë
Jeni kengetaret e mi të preferuar Zoti u dhente atë që dëshironi dhe suksese kudo
bledjana kasa
bledjana kasa 3 muaj më parë
Bravo suksese Free MC, lart e me lart👏👏👏👏👏👏🔥🔥💥💥
Kristo Marku
Kristo Marku 3 muaj më parë
Bravo cuna super😗😗
Indrit Muraci
Indrit Muraci 3 muaj më parë
Ju kengofte zemra cuna bravo 👏👏👏👏🎤🎤🎧🎵🎶🥁🎺
Paviola Hoxhaj
Paviola Hoxhaj 3 muaj më parë
3 zera me te bukur e 3 cuna super ska ku te vej më na kenaqet urime ne familjet tuaj cuna 😘😘😘
Dafina Pilani
Dafina Pilani 3 muaj më parë
Ju lumte goja jeni super suksee 👏👏👏
Monda Shabani
Monda Shabani 3 muaj më parë
Shume e bukur suksese 👏👏👏
Visi Hoxha
Visi Hoxha 3 muaj më parë
shum bukur yje 👏👏👏👏
matilda ruci
matilda ruci 3 muaj më parë
Bravo cuna gezuar festat!
Nela Nela
Nela Nela 3 muaj më parë
Si gjithmon keng te bukura beni free cm urime yje .
Genc Prelvukaj feat Granit Ismajli - Maske
2:37
blackfishofficial
Shikime 88 mijë
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
3:01
BARDHI
Shikime 1,9 mln
Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)
03:05
Genc Prelvukaj feat Granit Ismajli - Maske
2:37
blackfishofficial
Shikime 88 mijë
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
3:01
BARDHI
Shikime 1,9 mln
Rich Sister vs Poor Sister!
10:26
Troom Troom WOW
Shikime 451 mijë
WE GOT BACK TOGETHER!?
8:41
Brent Rivera
Shikime 4,8 mln
VY QWAINT IS BALD After Losing Wheel of Dare
21:48
Emanet 157. Bölüm Fragmanı | 13 Nisan Salı
1:09
COUPLE GOALS GONE TOO FAR... 😬
0:38
Alan Chikin Chow
Shikime 28 mln