Flet Stresi: Pse u pajtova me Noizyn

  Shikime 263,881

Prive TV

23 ditë më parë

Stresi flet pas pajtimit me rivalin e vjetër, Noizy nga OTR.
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:
Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al
Stresi
Noizy
OTR
#HIPHOP #STRESI #NOIZY

Komente
Gerti Eugert
Gerti Eugert Ditë më parë
O nojzo o me lila
Ilmi Loki
Ilmi Loki Ditë më parë
Bravo tedyt jeni kinga tfala pi shkupit maqedonis 👍👍👍👍👑👑👑👑👑👑👑👑🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇😍😍😍😍😍
Geraldo Lata
Geraldo Lata Ditë më parë
🧨🧨🧨
Kosova Troll
Kosova Troll 6 ditë më parë
4.6K
SHQIPET E MARR
SHQIPET E MARR 6 ditë më parë
HELLBANIANZ FORVER👑🤘
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi 6 ditë më parë
zinjo
Argjent Begolli
Argjent Begolli 6 ditë më parë
Rrot kari
K D
K D 8 ditë më parë
O zhulaq laj atletet kur del ne tv Zhuls ,ordiner ,barbon
venis pro 19
venis pro 19 8 ditë më parë
Bravo dy legjendat e repit shqiptae
Markos Preka
Markos Preka 9 ditë më parë
Stresi o real G o shok ka qen dhe ka me met legjend nshqipni o bish
Vrenozi彡[ᴅᴇᴀᴅ ᴋɪʟʟᴇʀ]彡
Vrenozi彡[ᴅᴇᴀᴅ ᴋɪʟʟᴇʀ]彡 10 ditë më parë
Ik re kari
Teo
Teo 10 ditë më parë
almores.info/rock/video/26OIsJWsgNeorrQ
Teo
Teo 10 ditë më parë
almores.info/rock/video/26OIsJWsgNeorrQ
Albania
Albania 11 ditë më parë
Viktima interneti si stresi dhe noizy me plera nuk ka Shqiperia gjith kohes sikur zihen e ketej qihen
StelaQendrim Gashi
StelaQendrim Gashi 12 ditë më parë
TBA edhe Baba Records jon kon reperat qe kane pas shqiptaria, Noizy me kete vijne shum vone ne vitin 2007. Baba Records dy DISSA ja ka kthy fort TBA por sdi pse nuk i beri kurr diss Noizyt se Geti i Baba Records per dissa u kon kapak mas Unikkatilit kuptohet. Noizy kur ka bo kong ne vitin 2007 un kom ingjizu kongen e pare te Big Wolf qe e kam kendu me Big Night shokun e ngusht te Wolfit pastaj ne Suhareke jena Mbreter u lshu shum neper kafiteri edhe Ramushi kur e kandidoj Blerim Kuqin per kryetar te Suharekes e moren Noizyn me kendu tek salla e basketbollit, un jom kon aty me shokun tim te ngusht. Pastaj Noizy dilte me Besin kusheririn tim ne qytet duke mendu qe eshte Gangsta, amo ate kusheririn kush ka dasht e ka rrah, un e kom rrah ne klas te 7-te. Me vone Noizy beri shoqeri me No One me te cilin e ka kengen ku jane Shqiponjat, ndersa me No One jemi kon shok, edhe na pat bo kongen falas ne studion e tij. Ne fakt No One shokun tim te ngusht e kishte shok ne femijeri edhe njeher ne gjirime te vitit te ri, autobusi na iki, No One ka pagu taksi edhe na ka marr tek Hoteli i Motrave Mustafa. Cka kemi heq, por nuk e quam ne fund por Noizy nuk u nal punoj edhe ju ka shperbly. Pa pune ska gjo ne kete jete.
Il3gal Burnout
Il3gal Burnout 12 ditë më parë
Te lumt Mandi Nishtulla i pajtove
Toni Cool
Toni Cool 12 ditë më parë
.
toni toni
toni toni 13 ditë më parë
Kushedi ku do jet ne ndonje shpi ne bathore edhe ky si gjithm jm ne angli, etj etj
Leotrim Berisha
Leotrim Berisha 13 ditë më parë
Deri dje u shajshin me farefis sot perqafen bashk mjer na ku ka mrri shqipnia
dcoog anml
dcoog anml 13 ditë më parë
o laskar djal bq qe ngele tu ua fut shokve tjeret kan ngel invalid per shkakun tat o mosmirnjohes
Don Capo
Don Capo 13 ditë më parë
Ky esh nj cop vk nje barbon 35 vjec
WATERFALLZ TV
WATERFALLZ TV 14 ditë më parë
Po ca i thoni ktij lavazhjerit ka kriju jet ne londer ky pidhrobshi me NJoft dike sot e quan shok dhe vlla mir qe ishte aleks visha qe e pruni ne angli i tregoj si te vinte ne angli dhe aleksin e njohi rastesisht ne Instagram me 3 muaj e win vlla e shok e kaluar vllait o karuc ti ke njohje me te tjert prej 15 vjetesh dhe si quan shok quan shok kta lavazhjeret me 5 muaj qe i ke njohur
inox le boss ggv
inox le boss ggv 14 ditë më parë
Urojm edhe bashkpunim te perbashket pse jo
dcoog anml
dcoog anml 13 ditë më parë
Shyqyr qe e kuptuat se lat kokrren e nomit tu u zi në per cepra 😃✌️
FUTJA VËNÇE
FUTJA VËNÇE 15 ditë më parë
o laskar djal bq qe ngele tu ua fut shokve tjeret kan ngel invalid per shkakun tat o mosmirnjohes
MR Besnik
MR Besnik 15 ditë më parë
Kto lepin aty ku pshtyn Fake krejt estrada
MondDibra Prenci007
MondDibra Prenci007 16 ditë më parë
na bohet zemra mal kur u shohim kshu ✊🏻✊🏻
Bulqiza Foto Video
Bulqiza Foto Video 16 ditë më parë
Ky është një këngëtar koti një mafioz që vetëm trazira ka bërë këlyshi Sali Berisha 🤮🤮🤮
Vissy Official
Vissy Official 16 ditë më parë
Turqi angli direkt bisha ✌️
Elfons elfons
Elfons elfons 16 ditë më parë
Rama ik ✌
Naim Derguti
Naim Derguti 16 ditë më parë
sa pajdh osht be Zot😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
GD Kaci
GD Kaci 17 ditë më parë
Ti ja pall,mer lal,por nejse. Shite budallallikun tat për zgjuarsi,se kështu gënjen veten tate dhe "fansat" e tu.
vigan ademaj
vigan ademaj 17 ditë më parë
👎👎👎👎
asioe kiou
asioe kiou 17 ditë më parë
Edhe nje diss e pres prej qatina Edhe un e hedhi videon duke e rreh ne you tube 😂 deklarata e noizyt ne ket emission per stresin....
MR Besnik
MR Besnik 15 ditë më parë
Linku🤔
Van Dam sula
Van Dam sula 17 ditë më parë
E ndjova una apo kjo e qujti rrepertisti. Rrepistin moj rrepistin
c x
c x 17 ditë më parë
SHKO VJEDH NOJ SHPI BARI NE ANGLI TASHT. MASKARA
nikoll gega
nikoll gega 17 ditë më parë
I ka pajtu mandi nushtulles te dy
Claudio Hysi
Claudio Hysi 17 ditë më parë
Berisha esht serb
asioe kiou
asioe kiou 17 ditë më parë
rrespekt per ty amo sjeni kan as sjeni biffi ma i madh repera nshqiptari mos e harro loqk Gilanin / Double G vs E7 / ta ngrehi faqen lali jeni kan nbif amo kurr alltia ska kersit
Lui Lu
Lui Lu 17 ditë më parë
Shyqyr qe e kuptuat se lat kokrren e nomit tu u zi në per cepra 😃✌️
zava
zava 17 ditë më parë
Ahahah dava vrk skan lan fjal pa shajt nga motrat mamat babat me nlista me fis e farafis eh tn behen bashk vrk
Ailsa Ni
Ailsa Ni 18 ditë më parë
Stres 🤝
Matteo Devitto
Matteo Devitto 18 ditë më parë
Stresi eshte nji ropqim mos i besoni ktij horri ,,, done me fitu pd se kur tfitoj do merret me droge shfrytzim prostitucionin dhe armesh ,,,, Ka miq gjithe trafikanta droge dhe armesh ,,,, mos i besoni keto muti ,,,, Ka baben sali lushaj qe merret me pd ,,, ne rast se fiton pd do punoj i pa shqetsum me droge
Troy V
Troy V 18 ditë më parë
Ka ngel sa vite nje alamet Djali, ne Koma dhe paraliz prej sherrit per Noizin&Stresin
Armelio Kuqi
Armelio Kuqi 10 ditë më parë
Kush ka ngel koma ?
armando boy
armando boy 18 ditë më parë
Te 2 Ropqirat me te mdhej ne Kombin Shqiptar ,Stresi spiun me Kartel qe sa i hoqen Kartel e mbrojtjen filloi duke shajt shtetin e iku si Ordiner mceftas ,R.I.P Jetnis Dollapi qe ishte cun me bole e cau ky Legen ,tgjith cunave te parkut i preu ne bes , Nozy po si Noizy Varikars komplet i shan gocen 3 vjec leje familjen po fmin e shko e flet me keto ,Cunat i preu ne mes e ne bes ,Vk te 2 Cunat me te flliq qe ka njoft najher Historia E Kombit Shqiptar mos i boni rreklam mo ktyne pidhrobshave se do merrni kalamojt ne qaf .Imagjinoje i ka kap frika nga 1 cerr 20 vjecar Matolale i degjeneroi te 2 se te dy Vk komplet jan .
armando boy
armando boy 18 ditë më parë
@Ailsa Ni Po pra
Ailsa Ni
Ailsa Ni 18 ditë më parë
stha kot unikkatili ti per me mrrzu duhet mu ba me armikun tan
qopoy dnon
qopoy dnon 18 ditë më parë
rras fare
Budakova KS
Budakova KS 18 ditë më parë
Pidh mashkull
ÅŁB MÅFÏÅ
ÅŁB MÅFÏÅ 18 ditë më parë
Dy kingat
Music Shqip
Music Shqip 18 ditë më parë
Noizyyy Stresiiii bohuniii bashkkkk 😂😂😂
skerdi sula
skerdi sula 23 orë më parë
Mandi nishtulla 🤣🤣🤣
Gaming TV
Gaming TV 18 ditë më parë
tgjith kto fal madinishtulles
Joe Shkreli
Joe Shkreli 18 ditë më parë
E pershendesim Stresin😂😂😂 Shum posht ke ra, shum tkam simpatizu po se bjen ne at grad....... Edhe ti nonstop fol per pajtimin live e rigelsi kesh si me lopen me ty e nuk ta rras fare
Coming Soon
Coming Soon 18 ditë më parë
Ky esht frikacak ky kurr sesh zen me noizyn , edhe atere qe i ka be diss noizyt ka pas mbeshtetje na tjer , ky esht djal servil dhe i pa bes rrobsho
skerdi sula
skerdi sula 23 orë më parë
Po k po
Rilli madafaka
Rilli madafaka 19 ditë më parë
rrespekt per ty amo sjeni kan as sjeni biffi ma i madh repera nshqiptari mos e harro loqk Gilanin / Double G vs E7 / ta ngrehi faqen lali jeni kan nbif amo kurr alltia ska kersit
Shko Der
Shko Der 15 ditë më parë
Shokt e stresit ne tiran jan gjujt me noizi me arm o djal ndersa neshjet tjera ka prej atyne qe jan plagos me thika po mos fol kot
InstegramSHQIP
InstegramSHQIP 16 ditë më parë
Bifi me I fort ka qen tba vs otr double g... stressi u hidhte ne per grupe Edhe ikte Deri Sa hapi bad boys label
RR 31
RR 31 19 ditë më parë
👍
Kulture Vulture
Kulture Vulture 19 ditë më parë
O trap pse me miqesira u beka kjo
Amg Situation
Amg Situation 19 ditë më parë
Brravo se shqiptari i vertet nuk I ka hije me pas hasem vllaun shqiptar por jetojn taman si vllezer nder vet.
armando boy
armando boy 18 ditë më parë
Po po Shqiptari nuk duron dot me ja shajt familjen e fisit e leje mo fmin ,keto jan Grek o shok qe qihen e shahen e tani dalin bashk
Redi Amsterdam
Redi Amsterdam 19 ditë më parë
Ordiner pabuks
hhkk mmm
hhkk mmm 19 ditë më parë
🤮stresi noizy 🤮
Lajmi fundit nga perputhen
Lajmi fundit nga perputhen 19 ditë më parë
Lajmi vitit
Stanly Arunkumar
Stanly Arunkumar 19 ditë më parë
WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1617021336
roberto g
roberto g 19 ditë më parë
stha kot unikkatili ti per me mrrzu duhet mu ba me armikun tan
Ori Tonna
Ori Tonna 19 ditë më parë
Ashte i vetmi njeri si ashte ma me zemer mir . Zoti te nimofte Stresi😍😍😍😍
Lekë Dukagjini
Lekë Dukagjini 20 ditë më parë
Sdi qa kari po i jepni ransi ktyne fmijaqav be...thot njeri qe u pajtun 2Pac-u me Biggie-n ncncnncn
19 98
19 98 20 ditë më parë
🔥🇦🇱Stresi🇦🇱🔥Noizy🔥🇦🇱Legjendat e Rrepit Shqiptaris🇦🇱
SHQYPTAR Albania
SHQYPTAR Albania 18 ditë më parë
@Kosova Kosova UNIKKATIL (TBA) = LEGJENDAT e SHQIPES....... Te tjeret jan ne fillore...!!!
Kosova Kosova
Kosova Kosova 19 ditë më parë
Thuj mamir te shqiperis shqiptarija ka shum getuar selimi Geti unikatil DuDa kan fillu epoken ma heret
FF ALBOZ
FF ALBOZ 19 ditë më parë
Mplq shumë se je atdhetar në cdo koment shkruni 🇦🇱 si unë bravo vlla ♥️🦁
Skenderbeg Rocky
Skenderbeg Rocky 20 ditë më parë
Shum mir kan bo qashtu duhet e jo mu shajt ner veti
Gent Daku
Gent Daku 20 ditë më parë
Shume po na han kari neve
BEHexhet 89
BEHexhet 89 20 ditë më parë
o. pajtu. me Noyzi. e o. prish. m e. gjoniblack
Ersi Leka
Ersi Leka 20 ditë më parë
N'Tiran je a ther lagje me lagje vetem se ca ishin kundra Noizy't ca Stresit.
E.Vaccount
E.Vaccount 20 ditë më parë
Ke te drjet vlla , vitet ikin shpejt jeta e shkurter ske pse urren njeri
Saimir Dumbo
Saimir Dumbo 20 ditë më parë
Bukur por jo veç 2 t gjith duet t jeni një një grup ku Albania t ket një Grup Super Gjigand Ndryshe Nga Bota Do Ishte Waww
Elio Klio
Elio Klio 20 ditë më parë
Pertej mentalitetit shqiptar po me sa di un burrin fjala e mban tani jo mos le gje me pa i thene e pa i qire njeri tjetrit dhe pastaj te thuash u pajtuam si femijet.ose mos fol fare as mos u ofendoni as disse asgje por mos e ha ate qe ke vjell vet
Fatjon Murataj
Fatjon Murataj 20 ditë më parë
Ik re
Feja e Shqiparit eshte Shqiperia
Feja e Shqiparit eshte Shqiperia 20 ditë më parë
Keta jane morra
JOQ JULI
JOQ JULI 20 ditë më parë
Stres 🤝
YouTube YouTube
YouTube YouTube 20 ditë më parë
Moterqima
Prokuroria Tiranes
Prokuroria Tiranes 20 ditë më parë
ky cofqiri ka qen mik me gjith... u bo "armik" me to per fam.. tani kerkon tu haj mutin
sabi omehx
sabi omehx 20 ditë më parë
Famen prej Noizyt e mori Ky.. duhet dhe ti puthi Gishtat e kembes noizyt ky struci..
Juve Juventus
Juve Juventus 20 ditë më parë
Militantet e lan venin mrapa 🖕🖕
Heri Pirpondi
Heri Pirpondi 20 ditë më parë
Je pa burerir stres I tradhetove te gjith shoket qe te kan mbeshtetur
Albania City
Albania City 20 ditë më parë
Karuc
kida
kida 20 ditë më parë
Beni nje bashkepunim hit bir hiti do jet
thisisarroganto
thisisarroganto 21 ditë më parë
Edhe nje diss e pres prej qatina Edhe un e hedhi videon duke e rreh ne you tube 😂 deklarata e noizyt ne ket emission per stresin....
Coming Soon
Coming Soon 18 ditë më parë
Hahahahaha
world's truth
world's truth 21 ditë më parë
Bespremi
tony Montana
tony Montana 21 ditë më parë
Ky esh nj kokerr legeni
lorens albanese
lorens albanese 21 ditë më parë
Simer ule veten para atij
lorens albanese
lorens albanese 8 ditë më parë
@Doci Blendi ja di historin e na nis ne anorit records ... xhomllik
Doci Blendi
Doci Blendi 21 ditë më parë
@lorens albanese pse ? Argumento
lorens albanese
lorens albanese 21 ditë më parë
@Doci Blendi ti thu mir un them jo
Doci Blendi
Doci Blendi 21 ditë më parë
Shum mir kan ba qe jan pajtu
LIRI -X
LIRI -X 21 ditë më parë
Krejt qito lajme qe po bohen jo ky reper e ka shah kto jo ai ato ai tjetri u ndah prej asaj esht e gjithve e vertata veq me bo buj me fitu estrada pare po ashtu edhe ju gazetar jeni tlidhur bashk i boni kto sene bashk qe te dy palet me fitu lekun me rena po ndit sodit populli nuk jon si dele ekan fillu me kuptu renat ciao ciao
SipiAy AL
SipiAy AL 21 ditë më parë
Reper ma pidh se ky nuk ka...
myslym turkay
myslym turkay 21 ditë më parë
Info e sigurt : jetnis dollapi e ka pas rreh nshpulla dhe e shante nga ropt. Ky skisht guxim me i kthy llaf. Esht pillropsh shkon nga fry era se kan pas dasht as cunat e lagjes. Esht skuth.
myslym turkay
myslym turkay 20 ditë më parë
@Dibran PerJet kan qen por kur jetnisi ra ne burg per stresin qqe shtiu ne ajer ne top fest 1 se qe tu e myt noyzi tu e rreh. Jetnisi shkoj ne burg stresi i dha doren te emisjoni turit te vizion plus shife si i mban syzet stresi aty i ka syt e nxim
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster 20 ditë më parë
Si e shaka njeri nga ropt m kar e e rrifka shpulla po ae di se ai ka familje ka shok ka njerz qe e rrespektojn mos ha kar si fmit e vegjel qe rrejn pa lidhje
Dibran PerJet
Dibran PerJet 20 ditë më parë
@myslym turkay Mesa di un stresi ka qen shoku ngusht i jetnisin. Duhet tkesh mor info tgabum mes sherrit te stresit dhe te jetnisit.
Valbona Sahiti
Valbona Sahiti 20 ditë më parë
Nuk duhet me hi patjeter nburg njeri me kon gangster qka je tu fol noizy ska nevoj as gangster me kon as sen njeri ka hec perpara e jo si ky tjetri qe i hyn nboth krejtve fabio dushku me i thon diqka dhihet stresi aih kto sene dihen ashiqare
Alex London
Alex London 20 ditë më parë
Kur ka qen noizy gangster kto shkoshin me lop o shoku
Soni Son
Soni Son 21 ditë më parë
Big stresinjo cun kampion💯💯✨✨
Arjen Robben
Arjen Robben 21 ditë më parë
Stresi esht ma i pa Burr ne krejt Estraden Shqipetare ky ka gojen shume te madhe ndwresa vepra kurr ky ka qen me kejt estraden miq tana armiq ky thejesht len dhe nuk kafshon mos tuti ndersa Noizy esht ma i pjekur qe sa vite sa i perket si person dhe muziken e ka te mir ndersa muzika e stresit esht prej 3 pre 10!
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster 15 ditë më parë
@Drenicak Kk jo vlla farefisni shqiptari jeni dhe ju po ju jeni dardan o vlla jeni nji vend i mushun kok e kam me malsor edhe pranej un ju jap rrespekt e mikpritje jo si shumica tjerve se jam prej tropoje malsis gjakoves ndryshe
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster 15 ditë më parë
@Drenicak Kk po si se njof stresin o burr se e kam djal halle per ata fola o vllai jem njerz te thjesht jan rdhe ata se skan asi sen thjesht bojn muzik e na krejt dgjojm muzik munesh me e pa me e taku nlagje tvet vin shum njerz edhe kresha osh njeri i thjesht ska asi sen ktu e sa per kosovar un gjithmon me ta jam kan edhe kur mkan permen ato foret e tezes ae din hahaha un prap i du fort
Drenicak Kk
Drenicak Kk 15 ditë më parë
@Spiritual Gangster shqiptar jem edhe na ne dna dalim bile me shum shqiptar se ju,nje gja qe na dallon mes neve dhe juve ne nuk e kem zakon ne ngacmu askan tpart dhe nuk kem shum fjal ju shani kercenoni ne komente jo tvras jo te therri jo ashtu Stresin nuk njihni ju mir si è njohin ne kosove nuk thash mc kresha por shoku mc kreshes e ka thy nmes stresin po deshe me besu beso osht zgjidhja jote
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster 15 ditë më parë
@Drenicak Kk po car kreshe thu kreshen e ka rreh blero 😂😂😂😂
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster 15 ditë më parë
@Drenicak Kk po ca kosove thu un i kam mrojt perher se jan patriot edhe shqiptart i ngucin po tash me fol jo na ju rrehim jo na kshu nuk bon vlla se ni fmi i vogel ta fut gur mas kreje e kllap dekun ntok bje po leni kto gjona sa thu pluma per shqipart futjau serbve ntroje tua hiqni tabela serbe ne kosov aktivizohuni tbohena bashk
proplayer 123
proplayer 123 21 ditë më parë
pidh mashkull
Adem Fera
Adem Fera 21 ditë më parë
Po ky osht beth mut bre ky ju kap getit per voje e pa qe spe mer ndor kush tash kshyr secilit me ja prek pak per sukses ky kashkavall ....
Gjeku Gjeku
Gjeku Gjeku 21 ditë më parë
🇦🇱💙💙💙💙💙
Shqiprim Osmani
Shqiprim Osmani 21 ditë më parë
Gabim areporti nderkombtar i Kosoves kur kosova edhe shqipria jem 1
Rafaela Haxhiraj
Rafaela Haxhiraj 21 ditë më parë
Stresi legjend 🤘✌💙
Castriot1
Castriot1 21 ditë më parë
Bravo Stressi. Viva PD'ja.
Goni Elezaj
Goni Elezaj 21 ditë më parë
Stresi nuk i ka hapat e Noizyt, si ne Kenge, si ne biznes, si ne seriozitet, si ne burrni. Por jo qe ska burrni stresi, nuk esht ne lartesin e noizyt esht nje shkall me posht se noizy. Por kta kan qen shok e duhen te jen shok. E pse jo te bejn nje Keng bashk..
Goni Elezaj
Goni Elezaj 11 ditë më parë
@ALB WOLF hahahahaha
ALB WOLF
ALB WOLF 11 ditë më parë
@Goni Elezaj po qa merresh me kto kalamaj o vlla kto hala i shkrujn me stilolaps otr tba ahahaha . Burr asht qaj si shef punt e veta ene e ma familjen e vet nrrug tmir .. leni kto budalliqe gangsta .. 🤦‍♂️🤦‍♂️ RRESPEKT❤
LOVE IS WAR, WIN IT
LOVE IS WAR, WIN IT 15 ditë më parë
Ahahah ti don bashkpunim me kta dy e i ne te njejten koh i ndan ... .qa kari
Agron Gjergji
Agron Gjergji 20 ditë më parë
@Goni Elezaj bravo per per thelbin e bisedes. Rrespekte shoki 👏👏👏
ROMINA
ROMINA 20 ditë më parë
@Goni Elezaj toke ktu ,🖐️, shm sakt ke fol !!
convict convict
convict convict 21 ditë më parë
Po ky sen ska ba vetem ka ndimu shqiptaret protesta as skambyt kon as sen ska faj si skthehet se ajo.parti si osht tash e fit burg se jane armik i tina
world's truth
world's truth 20 ditë më parë
@convict convict e di o vlla e di po sbehet kho shm e veshtire esht imagjino ca kara do votojn per pd se jane fansa te stresit e kpt ti se ca injorance mbizoteron ktu ky stresi hajdut ka qene qe i vogel gjithe te zezat del aty dhe jep mend dhe disa bythlepirsa tjtr qe shkojne pas partive me thuaj nje artist apo vip qe ka dal hapur dhe ka then mos votoni asnje po secili mban ane politike Dhe kshu dhe disa na populli detyrohen me i voto per me mbajt vendin e punes
convict convict
convict convict 20 ditë më parë
@world's truth mir e ke edhe ti vlla ashtu osht inshallah do zoti shqiperia merr ndonjeri si rregullon ate vend pa interes jo vetem me mendu per karrik po per popull asnjher ma shum ska pas nevoj shqiperia per nje njeri tmir me udhheq ate vend tere jeten morren mafiozat drogagjit e shkatrruan ate vend
world's truth
world's truth 21 ditë më parë
Ky esht zar mer ky do karrigen er vete si plas per njeri
Enea Ibrahim
Enea Ibrahim 22 ditë më parë
Bravo stresi respekte 👍
bona k
bona k 22 ditë më parë
Bravo Noizy and Stresi reperat legjend te Shqipris 🙏🙏✌️
Resul99dibrani Dibra
Resul99dibrani Dibra 11 ditë më parë
Noizy bes prem menjemadh asht ndersa ky tjetri ky asht pidh mashkull ka tfryn era shko njeri me ni mije ftyra
Riki
Riki 22 ditë më parë
Kjo dmth te jesh simpatizant i nje partie je i pa prekur nga policia ncnc
the real one
the real one 16 ditë më parë
@InstegramSHQIP po si cfaj ka rama? Kush e ka fajin un apo ti? Qeveria pra rama karit . Nuk e kuptoj si ka akoma njerez qe dun ramen . O vllai 80%e shokve qe kam jan jasht se ska pun . Taksa plot . Ligje policia gjoba plot . Na ngordhen o shok po na pijn gjakun dhe ju akoma thoni ram rama . I qifsha ropt sa veta kan be vetvrasje? Nga 2 veta perdit bejn vetvrasje apo jeni ngjum . Kush e ka fajin rama? Vazhdo shok behu dele voto ramen .
InstegramSHQIP
InstegramSHQIP 16 ditë më parë
@the real one drejta leshi se police hengri aj qe evravi hengri burg Ky u qu thjesht per partin donte me bo zhurm Qe te duket keq edi rama Po qfaj ka edi rama nuk i ka gjith njerezit me buton
the real one
the real one 18 ditë më parë
Ose domethen qe tprotestosh je i ndjekur nga policia dhe rrezikon 5 vjet burg per te drejtat e tua . Kush esht me mir ? Ta majm gojen myll?
Toni Roma
Toni Roma 22 ditë më parë
Stresi nuk esht serioz ka qen dhe ka per te ngelur jo serioz.
cibery king
cibery king 18 ditë më parë
si tpije asht ba spat kesht si fmi ba gallata per me shiju jeten jo me nejt vetem serioz
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
05:27
Varrosi OTR
Shikime 1,8 mln
Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
4:00
Sen Çal Kapımı 38. Bölüm
2:3:40
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,9 mln
Camdaki Kız 3. Bölüm Fragmanı
1:02
Camdaki Kız
Shikime 3,1 mln
Audi RS6 generations DRAG RACE
15:40
Fara e Flliqt - Episodi 2 Sezona 3
20:14
Fara e Flliqt Official
Shikime 233 mijë
Lamborghini Urus v BMW X6M - DRAG RACE
12:27
Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )
05:56
Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
4:00
Sen Çal Kapımı 38. Bölüm
2:3:40
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,9 mln
Camdaki Kız 3. Bölüm Fragmanı
1:02
Camdaki Kız
Shikime 3,1 mln
Kardeşlerim 8. Bölüm
2:21:57
KARDEŞLERİM
Shikime 6 mln
Sadakatsiz 26. Bölüm
1:36:48
Sadakatsiz
Shikime 697 mijë
Rich Sister vs Poor Sister!
10:26
Troom Troom WOW
Shikime 1,3 mln