Flet i riu që ndali shoferin në sheshin “Skënderbej”: Ngjante si akt terrorist! - Vizion Plus

  Shikime 227,219

Vizion Plus TV

23 ditë më parë

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
I riu që neutralizoi drejtuesin e mjetit tip “Citroen” që u fut në shesh, duke tentuar të përplasë kalimtarët, e përshkroi ngjarjen si një akt terrorist.Në një prononcim për mediat, i riu tha se ndërhyri menjëherë në mënyrë që mos të lëndoheshin njerëzit që po lëviznin në shesh.“Po vinte drejt njerëzve. Unë ndërhyra. Kishte shumë qytetarë përreth. Hyri i aksidental brenda këtu. Në momentin që unë hyra, u ndal personi. Ai u shokua kur i rashë në fytyrë nga xhami. Nuk kam informacion dhe nuk e njoh se kush është. Ishte si një akt terrorist”, tha i riu.Drejtuesi i mjetit ka përfunduar në prangat e policisë, ndërsa mësohet se në makinë i janë gjetur doza kanabisi.

Komente
Toni Shehu
Toni Shehu 16 ditë më parë
Ne komenta Jan gjith trima brravo i qoft vandami i Bo ne film ky djali i boka origjinal shum djal trim ska fjal rrespekt 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
ANETA LIKO
ANETA LIKO 18 ditë më parë
Gjeja me è bukur qe bete 👏👏👏👏 Edi Rama Ta shperleu 👍👍👍👍 nje guzimtar i tille meriton nje MEDALJE. ..bravissimo
Linda Kaci
Linda Kaci 18 ditë më parë
oooo ZOTI IMADH RUAJ TE PAFAJSHMIT DHE UDHEZOI DHE STANDARD QE HUMBIN TORUAN. UDHEZOI OOO ALLAHU MADH NJEREZIT E TU AMIN AMIN AMIN ALLAHU ☝☝☝☝☝☝
bb4live inter
bb4live inter 19 ditë më parë
Shkoni mor kara
tyuhf sdftvhu
tyuhf sdftvhu 19 ditë më parë
Falun Dafa practitioners in Tokyo held a series of activities during the weekend of April 24-25, 2021, to mark the 22nd anniversary of the April 25 Appeal in China. Practitioners demonstrate the exercises as part of their weekend-long activities in Tokyo. Practitioners gathered in a park in the morning and demonstrated the Falun Dafa exercises. Practitioners collect signatures at busy locations throughout Tokyo. After finishing the group exercises, the practitioners went to busy stations, including Tokyo, Shinbashi, Akihabara, and others, to raise awareness of the 22-year-long persecution of Falun Dafa practitioners by the Chinese Communist Party (CCP). They displayed posters, distributed informational materials, and talked to passersby. Many people signed a petition to support practitioners’ efforts to end the persecution. A man said, “The CCP imprisons innocent people. It’s absolutely not allowed.” A passerby said, “The CCP is conducting forced organ harvesting from living people. It is too cruel, and must be stopped.” A practitioner said that April 25 is the day that Falun Dafa practitioners raise awareness of the persecution. A practitioner said that practitioners in Japan have recently reached government officials and citizens to inform them about the persecution of practitioners in China that has persisted for more than 20 years. They hope that people will step forward and work with practitioners to end the persecution. Practitioners peacefully protest the persecution in front of Chinese Embassy in Japan. Practitioners went to the Chinese Embassy in Japan to protest the persecution. They displayed banners which read, “Falun Dafa Is Good, Truthfulness-Compassion-Forbearance Is Good,” and other messages. They called for an end to the persecution. Practitioners held a candlelight vigil in Tokyo to mourn the practitioners who lost their lives due to persecution by the CCP. As evening enveloped Tokyo, practitioners held a candlelight vigil to mourn the practitioners who lost their lives due to the persecution in China. Over the past 22 years, Falun Dafa practitioners have continued to peacefully protest and raise awareness about the persecution to help people clearly see the evil nature of the CCP. They believe that the day when everyone is awakened to the truth will come.
Emilio Prenga
Emilio Prenga 19 ditë më parë
O legen. O flit tiranshe o flit veriorshe..
Bolia Fops
Bolia Fops 19 ditë më parë
Hallalle djal I shkathete Shqiptar Hero
Samet Mislimi
Samet Mislimi 19 ditë më parë
Cut 354tjq²into 8⁷a 7inch in
Antonelo Lamaj
Antonelo Lamaj 19 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏 keshtu duhet te jen polizat nuk tha hurdher lleshi se ndone gjake prandsj qeni komunistat e poshter
Aleksander Ferra
Aleksander Ferra 20 ditë më parë
Ma vai a cacare
Bolia Fops
Bolia Fops 19 ditë më parë
Jo mos e bani kaq te madhe se kur hyri ky djaloshi brenda ne makin makine ke e ndalur ky vetem kercej brenda makines
orgest orgest
orgest orgest 20 ditë më parë
Po ik o klodjan te qifsha maman o rrop qir
Adelina Kamberaj
Adelina Kamberaj 20 ditë më parë
O zot ca behet
Patrik Paty
Patrik Paty 20 ditë më parë
KRYETARI I BASHKISE TE SHPALL QYTETARIN QE RREZIKOI JETEN PER TE SHPETUAR QYTETARET E LIRE.
yaliso gioouy
yaliso gioouy 20 ditë më parë
Ta baft Zoti hallall gjinin qe ta ka dhan Nana jote 🙏 Zoti T'rujt ❤️
Armando Karoshi
Armando Karoshi 20 ditë më parë
Ore çfar fluturimi ne ajer beri ai te dhjefsha çaki çanin o plak, as komandot si bejn dot ate lloj hedhje, bravo djalit
bilisha coli
bilisha coli 20 ditë më parë
Bravo eshte vertet nje djal trim i cili nuk mendoj per jeten e tij por per jeten e femijve edhe qytetareve qe ishin aty pran
sonila alicka Alicka
sonila alicka Alicka 20 ditë më parë
Zot I dhuroft gjith te mirat kti djali dhe familjes se tij qe e kan edukuar ne kte menyr.
bilisha coli
bilisha coli 20 ditë më parë
Bravo për guximin 👌🏼 shptesoj ti ket dal alkoli ati spates kur ka shkuar ne qeli nga shqiponjat 👊🏻👊🏻
Azbije z
Azbije z 20 ditë më parë
Lum Nana qe te ka
Azbije z
Azbije z 20 ditë më parë
Te lumt ty duhet Edi te marr pas veti
max mustermann
max mustermann 21 ditë më parë
Hallal te qoft !!!!!!!!!! Tlumt , edhe tjerve
sotuur aeei
sotuur aeei 21 ditë më parë
O zoti madh ...bravo djal si shqipe je hedh
Refet Muharemi
Refet Muharemi 21 ditë më parë
mashallah.cfar heroji. bravo
Παναγιώτης Ραπη
Παναγιώτης Ραπη 21 ditë më parë
Afto pou dhen mboruse na kani i Albaniki astinomia to kane ena aplos politis .....BRAVO sto pedhi iroa.
Agastra Vanina
Agastra Vanina 21 ditë më parë
Bravo djalit je hero i vertet Ilir Meta shiko dhe keo veprime duhet vleresuar dhe dekoruar
sotuur aeei
sotuur aeei 21 ditë më parë
Djal i mrekullushem . Zoti e rujt . Pse mos te sherbej ne polici apo ushtri apo ne garden e republikes
dueeh nyyu
dueeh nyyu 21 ditë më parë
O zoti madh ...bravo djal si shqipe je hedh
Mehreme Gashi
Mehreme Gashi 21 ditë më parë
Jo mos e bani kaq te madhe se kur hyri ky djaloshi brenda ne makin makine ke e ndalur ky vetem kercej brenda makines
Ali Baba
Ali Baba 21 ditë më parë
Aty nuk duket si akt terrorist aty duket si aksident esht i panikuar
besard
besard 21 ditë më parë
Cub si Mic Sokoli hallall tkoft o trim
Lila Metaj
Lila Metaj 21 ditë më parë
Uauuuu si ne filma.E cuditshme pooor e vertete,guxim i madh
beedsj roiue
beedsj roiue 21 ditë më parë
Skam fjal jam shokur nga kjo pamje shyqyr qe ska shtypyr njeri, bravo djalit tu beft dita 1000🙏 👏
Bobi Hysaj
Bobi Hysaj 21 ditë më parë
Bravo për guximin 👌🏼 shptesoj ti ket dal alkoli ati spates kur ka shkuar ne qeli nga shqiponjat 👊🏻👊🏻
Free fire DRINI
Free fire DRINI 21 ditë më parë
Bravo eshte vertet nje djal trim i cili nuk mendoj per jeten e tij por per jeten e femijve edhe qytetareve qe ishin aty pran
Ariona Dhimo
Ariona Dhimo 21 ditë më parë
Po normale ai eshte kriminel i lindur por e keqja eshte se te gjithe keta dalin te droguar ose te semure mendore keta duhen djegur te gjalle tek sheshi pike mbaroi
beedsj roiue
beedsj roiue 21 ditë më parë
O njerez kto jane numra te pergatitura nga qeveria. Kane dicka mbrapa Keto numra.
Eleni Lika
Eleni Lika 21 ditë më parë
Ky djale duhet te jete te forcat specjale
Eleni Lika
Eleni Lika 21 ditë më parë
Bravo bravo bravo
fede sincerità
fede sincerità 22 ditë më parë
Po ky gomari cpati e pickoj grerza...apo deshte te dilte ne tv🤦‍♂️🤦‍♂️ Kete me gjith ate gomarin tjeter qe hyri ne xhami dhe çau 6 veta me thik.. futini brenda dhe hidhjani çelsat .... Sme intereson fare jan te cmendur apo jo kush gabon ..pagon boll me me keto pretendime fallco.. Si ky dha ai po te kishin vrar njeri do qanit nenat e shkreta
A. S.
A. S. 22 ditë më parë
Vetëm unë po qaj?... Bravo çuni. Me vjen keq për kombinatsin, hallexhi ndoshta..... Mjer ai.
bilisha coli
bilisha coli 22 ditë më parë
O zoti madh ...bravo djal si shqipe je hedh
Fran Gjeka
Fran Gjeka 22 ditë më parë
Djal i mrekullushem . Zoti e rujt . Pse mos te sherbej ne polici apo ushtri apo ne garden e republikes
EMJ
EMJ 22 ditë më parë
Bravo!!
Festim Kertusha
Festim Kertusha 22 ditë më parë
Bravo.perpara.nje.psikopati. do.bente.shum.viktima Bravo.bravo.keto.njerez.i.duhen. Kombit. Ligje.te.forta.kush.gabon.oaguan 🇺🇸🇦🇱
Festim Kertusha
Festim Kertusha 22 ditë më parë
@bilisha coli Shum. Drejte. Thua🇦🇱🇦🇱🇦🇱
bilisha coli
bilisha coli 22 ditë më parë
Te lumte trim 🇦🇱
Anna Anna
Anna Anna 22 ditë më parë
Bravo 👏 ishalla ka shqiperia shum si ti .
Fixxie Hartmann
Fixxie Hartmann 22 ditë më parë
Cannabisi ste shtin me myt njerz... fucking crackhead
Eri Korda
Eri Korda 22 ditë më parë
Ai qenka Spider man të dhjefsha policin renea shqiponja e të gjithë komisariatet 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱respekte
sheref haskaj
sheref haskaj 22 ditë më parë
Albaninen jecki chen xjeki qeni shiptar hahaha
sheref haskaj
sheref haskaj 22 ditë më parë
haha ska shkenc qe i studijon kta vllaznit ton ne shipri kta jon fantazma hahaha
Luljeta Marku
Luljeta Marku 22 ditë më parë
Pz si spijderman ju ka hedh si ne per filma ty zoti te rujt mor djal tu prift e mara
Alma Taraj
Alma Taraj 22 ditë më parë
O njerez kto jane numra te pergatitura nga qeveria. Kane dicka mbrapa Keto numra.
Eli Laç
Eli Laç 22 ditë më parë
Ta baft Zoti hallall gjinin qe ta ka dhan Nana jote 🙏 Zoti T'rujt ❤️
Era Jaha
Era Jaha 22 ditë më parë
Ky far qeni qe rrezikoji jetet e te tjerve,sikur tjet i paguar nga caqe te caktuara.
Miranda Kumaraku
Miranda Kumaraku 22 ditë më parë
Bravi keta jan heronj te vertet medalje e vend pune ter jeten braviiiii❤️❤️❤️❤️
Flutura Larti
Flutura Larti 22 ditë më parë
Bravo bravo djalosh guximtar e heroik ,Ju hodhe ati teroristi dhe shpetove jete njerish ,,Meriton nje shperblim shume te madh ,,Keshtu duhet te jete rinia 👏👏👏👏👏👏
Gazmir Murati
Gazmir Murati 22 ditë më parë
Ndjehem I lumtur. Shqipnia ka djem trima pa fund 💪💪💪👌👌👌👑👑👑🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Festime Fejzullai
Festime Fejzullai 22 ditë më parë
Te lumt djal hero
Altin Riza
Altin Riza 22 ditë më parë
Vrite mer shkerdhaten mos ifusje ne burg
Engel Cjapi
Engel Cjapi 22 ditë më parë
Te lumte trim 🇦🇱
Kujtim Hakbajrami
Kujtim Hakbajrami 22 ditë më parë
Halla qumshti nones or djale brravo
F2 G5
F2 G5 22 ditë më parë
Tye vllla neser Hollywoodi ka Met thirr me emer zotit. Lum Nana Qe Te ka rrit 🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍🏻👍🏻👍🏻
Shely Kodra
Shely Kodra 22 ditë më parë
Bravo djale trim vuri jeten ne rezik zoti te mbrojte gjithe jeten tende e familjes tende lun Nena e babà qe te Ka rit more bir nenes
rr v
rr v 22 ditë më parë
Faj ka kanabisi edvin vucici i cili shkatrroj rinin shqiptare e ju akoma po votoni ket leshko
Kapaj Sanije
Kapaj Sanije 22 ditë më parë
Bravooooooo ti meriton cdo gje 👏👏👏👏👏
Genc Tahiri
Genc Tahiri 22 ditë më parë
Klodian , vi är stolta över dig , Krenar me ty Klodian ...
Martina Ciaoni
Martina Ciaoni 22 ditë më parë
Te falte ZOTI jeten 🙏 o bir nene je I bekuar nga Zoti 🙏qe deshe me shume te tjeret se veten bekuar 🙏qofsh🙏si Ty trim duhet te jene te gjithe Ymer e Jete Pac🙏👏👏👏👏🙏
Lindita Se
Lindita Se 22 ditë më parë
Djali sy shqiponjë 🔥 KLODIANI 🔥me atë që bëri , pa menduar për veten e tij , duhet të vlerësohet nga shteti , këta janë rinia që do me shpirt vëndin e vet dhe shqiptarët .
Zamira Qendro
Zamira Qendro 22 ditë më parë
Një Xheki Çan i vërtet vetëm në filma i kemi parë këto skena je për tu mar shembull bravo
mimoza ndoj
mimoza ndoj 22 ditë më parë
Shume bravo te dy djemve qe nderhyne ne kohe,tregon qe kane mbetur akoma njerez te mire ne keto kohera te cuditshme qe po jetojme.
Valentina Vale
Valentina Vale 22 ditë më parë
Epo duhet mbajtur rinia shqiptare se jan te mrekullushem dhe jan ushqyer me qumeshtin e shqipes ky djal meriton shum e jo nje foto te ruajt zoti o bire e hall te qofte se vure jeten tende te mbrosh qytetaret
Rena Erena
Rena Erena 22 ditë më parë
Suksese ne jete Te ruajt Zoti 💖
Enrik Rushan
Enrik Rushan 22 ditë më parë
Ky nuk eshte shofer eshte nje drejtus mjeti I thjeshte qe kuedi si e ka mare patenten dhe neser e ke shofer autobuzi keta nga gomari direkt pilota ne rinas ku eshte problemi ketu
Baba Baba
Baba Baba 22 ditë më parë
Respekt per kit djalosh guximtar
Esiona Esiona
Esiona Esiona 22 ditë më parë
Hall ta befte zoti 🙏🙏🙏🙏
Ekrem Rex
Ekrem Rex 22 ditë më parë
Hallall Te. Qoft Qumshti. I. Nanes. Ore. Djal Se. Qite. Shqipnin. Me. Faqe. Te. Bardh Kesi. Sokola. I. Duhet Shqipnis e. Kombit ky. Djal Duhet Te. Jet Ne. Forcat Speciale. Te. Policis te Nderhyrja. E. Shpejt. Te. Pershndes. Nga. Drnica. E. Hashim. Thaqit
Avni Beqiri
Avni Beqiri 22 ditë më parë
Bravo djalosh . Vertet je hero . Duhet ta vleresoj shteti . Bere parandalim per shume njerez qe ishin aty nga aksidenti , duke sakrifikuar jeten tate . Kjo fryme duhet ta kete çdo qytetar ne shpirt . Bravo .
Aferdita Hykaj
Aferdita Hykaj 22 ditë më parë
Bravo te madhe per djalin qe ndaloj nje terorist komunist
Aferdita Hykaj
Aferdita Hykaj 22 ditë më parë
E ka futur edi te terheq vemendjen e medjave. Te manipuloj votat👀
John Buti
John Buti 22 ditë më parë
Klodianit ti paguhet burse ne nje nga universitetet me te mira Amerikane per tu pergatitur e sherbyer Shqiperise
Edmond Hodaj
Edmond Hodaj 22 ditë më parë
Ropt atyre qe bejne dislike
A Belushi
A Belushi 22 ditë më parë
Ta nga Shqipnia jon bo rizik ! Aksidenti ne Qamië dhe Aksidenti sot ! TURP ! BRAVO Trimi 22-vjetçar 👏🇦🇱
luir Xhakolli
luir Xhakolli 22 ditë më parë
Skam fjal jam shokur nga kjo pamje shyqyr qe ska shtypyr njeri, bravo djalit tu beft dita 1000🙏 👏
Marsela
Marsela 22 ditë më parë
E ka fain droga qe ua hoqi trurin njerzve te hedhur qe beri ai djali ia theu turinjt si neper filma i shkathet te Zoti respect per ty o vlla
usa massachuset
usa massachuset 22 ditë më parë
Futi plumbin ketij pleres
Telegrafi
Telegrafi 22 ditë më parë
Ky djal duhet te hyj ne forcat e njesise speciale e meriton eshte i shkathet
ilirian cerri
ilirian cerri 22 ditë më parë
Ky hero meriton medaglien e heroit
Runnable19
Runnable19 22 ditë më parë
Sulmuesi nuk ishe Musliman, ateher nuk eshte akt terrorist.
Legjionari Shqipetar
Legjionari Shqipetar 22 ditë më parë
Ça Lidhje Ka Myslimani Këtu Pse I Fetarizon Gjërat Ai Sëmuri Psiqik Me Kartel Çë Hyri Në Xhami Kishte 17 Vite I Konvertuar Mysliman Kishte E Ça Do Të Thotë Kjo🤔🤔🤔 Je Munduar Të Thuash Diçka Po Nuk The Asgjë. Agresori Me Fe Mysliman Eshtë Por Identitetin Se Kemi Mysliman Por Shqipëtar.
Vera Smoni
Vera Smoni 22 ditë më parë
Bravo Klodjanit mos gabofsha ashtu mendoj qe eka emrrin ky djal hallall si kamimaz ju gjujt e endaloj dhunen e ati drogirashit ai osht shir kinse ka mar drog hajt se kta jan ma te kfjellt se ton vet kadasht me bo filma ka mendu qe asht ne Holivud dajak o vlla e kfidhni me dajak at person.
five stars
five stars 22 ditë më parë
Po polici aty, pse rri si hu. Duhej të ndërhynte qytetari i thjeshtë që të evitohej ndonjë tragjedi... sepse polici që ndodhej aty ështê i pa aftë🤨 BRAVO TË QOFTË KLODIAN! DJAL TRIM DHE I GUXIMSHËM! 👍👍👍👌👌👌👌🔥🔥🔥
Vladimir Rakipi
Vladimir Rakipi 22 ditë më parë
Hallall qumështit të nënës për këtë djalë. I lindur për RENEA..
ss divizion
ss divizion 22 ditë më parë
VRAJENI ATY NË VEND KËTË TERRORIST ⚔️🇦🇱⚔️
Milazim Piliqi
Milazim Piliqi 22 ditë më parë
kete djale shqiponje, punsone ne forcat e siguris se shtetit .Keta trima i duhen vendit e shqiptaris ,respekt te madhe per iete djale trim.
Mehmet Delijaj
Mehmet Delijaj 22 ditë më parë
Rrespekt Hero i Vertet hallall Vellaqko
Shkodrani Me Hark
Shkodrani Me Hark 22 ditë më parë
Te lumte djalosh 👌
Oltion Zeneli
Oltion Zeneli 22 ditë më parë
Te lumt bravo
Flori Berberi
Flori Berberi 22 ditë më parë
Shoku vet do jet
Leticia Leti
Leticia Leti 22 ditë më parë
I cmendur!!!
Gezim Durmishi
Gezim Durmishi 22 ditë më parë
Bravo djalë! Përveç qëllimit të mirë, tregove se je djal trim, i përgatitur fizikisht dhe i vendosur. Ke cilësi për polici speciale. RESPEKTE!
Diana Zelia
Diana Zelia 22 ditë më parë
O heroi i shqiperis ti je për polic për vendin tonë ti rosh asaj nene të dhëntë zoti gjith te mirat e botes shëndet lumturi dashuri mbarësi të dhëntë zoti gjith jeten me kete xhest që bere ke shpetuar shumm njerz bravoooo heroi jonë i shqiperis se aty në vendin tonë ska drejtësi
Test Blu
Test Blu 22 ditë më parë
Ky veprim i ketij qytetari te mrekullueshem duhet te na beje neve te gjitheve qe ne raste te tilla te veprojme grup se bashku per te neutralizuar cdo palaço qe shqeteson njerezit. Derisa sa te vinte policia aty ndoshta do te kishte pasur viktima.
Lona
Lona 22 ditë më parë
Te qifsha ropt ty akte terorist behu hero tani
333 mix
333 mix 22 ditë më parë
Bravo djalit qe e ndaloj , Por vertete me vjen keq per kete vozitesin zoti dhe robet e ndimovshin qe ai te rehabilitohet sepse vetem ata qe nuk e dine se qka munde te bej gjendja e rende psiqike e qykojne kete djale, Shyqyr zotit qe nuk pati viktima apo te lenduar .... VOZITES UNE TE KUPTOJ VELLA POR KI KUJDES PER VETEN VLLA SE E SHEF SE VJEN NJE MOMENTE QE BEHESH RREZIK PER TE TJERET ....
Pac , bytyc
Pac , bytyc 22 ditë më parë
Vetem hallall I thuhet kti trimi allahu te ruajt.
Miki Miki
Miki Miki 22 ditë më parë
😁😁
Billie Eilish - Your Power (Official Music Video)
4:23
World's Fastest Workers!
9:00
Beast Reacts
Shikime 9 mln
Best Illusionists Around the World on Magicians Got Talent
18:01
MSC Grandiosa Cruise in 2021
17:01
Cruise Passion
Shikime 2,3 mln
Klanifornia - Opinion - Spartak Ngjela
12:39
Selo Rezili - Filmi i plotë | NGOP.TV
1:08:52
Billie Eilish - Your Power (Official Music Video)
4:23
World's Fastest Workers!
9:00
Beast Reacts
Shikime 9 mln
World's Fastest Workers!
9:00
Beast Reacts
Shikime 9 mln
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
Pick A Cup
0:23
MrBeast Shorts
Shikime 1,8 mln