Feride Sadri Dushaj Lumi un per ty - Fenix/Production (Official Video)

  Shikime 73,704

FenixStudioOfficial

2 muaj më parë

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500
Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ
fenixtirane​

Tex : Feride Dushaj
Muz \u0026 Ork : Vis Milotsi
Kitare : Toto Dervishi
Kitare bass : Gentian Muhaxhiri
Sax \u0026 Violin :Orjald Cerriku


Edition general: P.M. Fenix Tirane
Video/production: Studio Fenix Tirane

Powered by OnAir.FM

Komente
Admir Dushaj
Admir Dushaj 2 muaj më parë
Ju lumt goja bravo 👏
Lumturi Alla
Lumturi Alla 2 muaj më parë
Cifti mrrekullushem ju kendoft zemra
Lumturi Alla
Lumturi Alla 2 muaj më parë
Cift i mrrekullueshem ju kendoft zemra
Bilal pisha
Bilal pisha 2 muaj më parë
Ju lumtë Goja!
drama queen
drama queen 2 muaj më parë
👌👌👌👌👌🍒🍒🍒🍒
Life is Pain
Life is Pain 2 muaj më parë
brravo po dyt te bukur koki edhe veshen epaskni shum te mir brravo per kengen vetem vazhdoni🌺
Imeri desire
Imeri desire 2 muaj më parë
ju knoft zemra,jeni te mrekullushem
Hyre Dushaj
Hyre Dushaj 2 muaj më parë
Ju lumtë goja e ju knoft zemra bukuria e zërit dhe kombinimi juaj nuk ka nevoje per komente bravo bravo bravo e veç suksese paçi ne klipet tjera❤❤🙏🙏🙏
Denisa Ismalaj
Denisa Ismalaj 2 muaj më parë
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🥰💫💫
cookie
cookie 2 muaj më parë
Shume bukur💎💎💎💎
Αννα Ζεκιραι
Αννα Ζεκιραι 2 muaj më parë
Ju knofte zemra
Mirud
Mirud 2 muaj më parë
Ju kendofte zemra
Idriz Muca
Idriz Muca 2 muaj më parë
4⁴τ
Taki Taki
Taki Taki 2 muaj më parë
Ju lumt goja
Flutur Ismalaj
Flutur Ismalaj 2 muaj më parë
🙏
Fidiistrefi Istrefi
Fidiistrefi Istrefi 2 muaj më parë
Ju knofte zemra. Suksese
Naile Igrishta
Naile Igrishta 2 muaj më parë
Ju lumt goja ju knofte zemra ju uroj Suksese ❤️❤️
Sidorela d
Sidorela d 2 muaj më parë
🥰🥰🥰🥰
Zamira Dushaj
Zamira Dushaj 2 muaj më parë
ju lumte goja te dyve 👌super💥😍
gjuri leka
gjuri leka 2 muaj më parë
Sukesse
Anton Mirditori
Anton Mirditori 2 muaj më parë
Ju lumtë gpja. Vërtetë jehonë bjeshkësh!
Kuruluş Osman 62. Bölüm
2:10:02
Kuruluş Osman
Shikime 4,4 mln
Elizabeta Marku - Aziz Kelmendi (Official Video 4K)
6:51
Dava Gjergji  Gjallë e kena prap Malushin (Official Video 4K)
8:15
Kuruluş Osman 62. Bölüm
2:10:02
Kuruluş Osman
Shikime 4,4 mln
Mandi - Panda
3:17
Mandi Mustafa Production
Shikime 517 mijë