Feride Dushaj - Kuq e zi n'trojet tona - Fenix/Production (Official Video)

  Shikime 110,913

FenixStudioOfficial

6 muaj më parë

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500
Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ
fenixtirane

Tex : Isa Breçani
Muz \u0026 Ork : Altin Tomaj
Ton master : Genti Lako
Edition General :P.M. Fenix Tirane
Video/Production - Studio Fenix Tirane

Powered by OnAir.FM

Komente
Albi Alia
Albi Alia 2 muaj më parë
Te kendofte zemra o 🌟 respekte nga londra
Feride Peci
Feride Peci Muaj më parë
Respekte 🇦🇱
PUBG Mobile
PUBG Mobile 5 muaj më parë
Oiuvloxzjuytro0zvnlouitrxcjiovclo
lulzim tolaj
lulzim tolaj 5 muaj më parë
te lumt goja gjithmon te kendoft zemra e shpirti
Lek Toma
Lek Toma 6 muaj më parë
Ralizim fantastik
Lek Toma
Lek Toma 6 muaj më parë
Bravo bravo fantastik kenge e mi mrekullushem 💞♥️👑🦅🇦🇱
Gjovalin Nikolla
Gjovalin Nikolla 6 muaj më parë
Zemra te kendoft per 100 vite. Me zerin tend qeteson shpirtin e Shqipetareve.
Feride Peci
Feride Peci 6 muaj më parë
Shume flm respekte Gjovalin Nikolla
Ekrem Selmanaj
Ekrem Selmanaj 6 muaj më parë
Te lumt goja qfar zeri fatime sokoli 1 fatmire breqani 2 ti 3 vetem vazhdo
Jeanique Vangheluwe
Jeanique Vangheluwe 6 muaj më parë
Respekt🇦🇱
Fatmir Tabaki
Fatmir Tabaki 6 muaj më parë
🥰🥰🥰🥰
Feride Peci
Feride Peci 3 muaj më parë
Flm shume zoti trujte
Afrim Smajli
Afrim Smajli 6 muaj më parë
Te tknofte zemra mekit kange te mire pere shedetje nga gjermonija
Fatmir Tabaki
Fatmir Tabaki 6 muaj më parë
🥰🥰🇦🇱🇦🇱
Αννα Ζεκιραι
Αννα Ζεκιραι 6 muaj më parë
Te knoft zemra gjithmon me ket za te amel
Feride Peci
Feride Peci 4 muaj më parë
Flm shume respekte
Aferdita Lika
Aferdita Lika 6 muaj më parë
Sa me lart flamuri shqipetar e kemi per nder qe eshte flamuri me i bukur ne bote kush i kendon kombit dhe flamurit tone meriton nje duartrokitje 👏👏👏👏te lumte goja dhe gezuar festat🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Feride Peci
Feride Peci 6 muaj më parë
Shume flm respekte
Albana Metollari
Albana Metollari 6 muaj më parë
Te kendoft zemra ta gezojm festen e Flamurit 💥💥💥
Lumturi Basha
Lumturi Basha 6 muaj më parë
Krenaria jone😘
Lumturi Basha
Lumturi Basha 6 muaj më parë
Bukur
Hyre Dushaj
Hyre Dushaj 6 muaj më parë
Shum bukur 💝👏👏nje keng e qëlluar e kënduar dhe interpretuar ne mënyrën me prefekte🇦🇱💗💖suksese te mëtejshme e zemra te knoft tan jeten 🙏👏👌👏♥️♥️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
Lones Shahini
Lones Shahini 6 muaj më parë
Dr
Lones Shahini
Lones Shahini 6 muaj më parë
Jhg vj
ersa dushaj
ersa dushaj 6 muaj më parë
🥰🥰🥰😍😍😍👏👏👏
Gjol pelivoni Çegranit
Gjol pelivoni Çegranit 6 muaj më parë
jem krenar që jem Shqiptar Rofshin ekofshin këto motra evllezër të kombit shqiptar kënga shum ebukur zemrat na knaqen kur indigjojm keto këng kombëtare.
Feride Peci
Feride Peci 6 muaj më parë
Shume flm zoti ju rujte
Lucija Najdova
Lucija Najdova 6 muaj më parë
Feride Dushaj Peci zemra te knofte zemra jeme
Feride Peci
Feride Peci 6 muaj më parë
Flm shume respekte
Zamira Dushaj
Zamira Dushaj 6 muaj më parë
Te kendofte zemra e suksese🇦🇱😍
Feride Peci
Feride Peci 6 muaj më parë
Zamira shume flm 🥰
Isuf Rexha
Isuf Rexha 6 muaj më parë
Te lumte goja.. fort bukur kenga dhe realizimi..Suksese
Feride Peci
Feride Peci 6 muaj më parë
Shume flm respekte
Dava May
Dava May 6 muaj më parë
Kalezet me nji veshej fantastike zemra ju knöfte gjithmon 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤🇧🇪🇧🇪🙏🙏🙏
Feride Peci
Feride Peci 6 muaj më parë
Flm shume respekte
Denisa Ismalaj
Denisa Ismalaj 6 muaj më parë
👏🏻👏🏻👏🏻♥️♥️♥️🥳🥳🥳
Elizabeta Marku -  Kënga e Selman Kadrise
8:42
Elizabeta Marku
Shikime 1 mln
2TON - AKTORE
2:38
2TONoffical
Shikime 5 mln
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
2:24:38
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,5 mln
Arif Dushaj - Kshtu Kercejne Dhe Tropojanet
3:24
Arif Dushaj Official
Shikime 28 mijë
Dhurata Aliaj -  Ran N’mirditë
4:37
Produksioni Ardi
Shikime 24 mijë
Kole Zefi, Tone Gjoka, Mark Gjoka - Kosova ime
4:16
Gofile Paplekaj  Këngë  për  Ndue Perlleshin   Official video HD
5:18
Shpresa Gojani - Gjak e lot (GEZUAR 2021)
2:23
Produksioni Ardi
Shikime 969 mijë
2TON - AKTORE
2:38
2TONoffical
Shikime 5 mln
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
2:24:38
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,5 mln
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 246 mijë
Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)
3:39
Venera&Lind Official
Shikime 681 mijë
Klajdi Haruni ft. Flori - E para (Kenga Magjike 2021)
3:15
Kuruluş Osman 62. Bölüm
2:10:02
Kuruluş Osman
Shikime 4,4 mln
Ergys Shahu ft. Petro Xhori - Fustani bardhe
3:09
ErgysShahuOfficial
Shikime 84 mijë
Anxhela Peristeri - Nuk Me Doje (Official Video)
3:12
Anxhela Peristeri
Shikime 143 mijë