Çfarë po ndodh mes Ledjanës dhe Mevlanit! Ja fjalët e Mevlanit - Përputhen, 10 Maj 2021

  Shikime 1,123,588

Top Channel Albania

Muaj më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente
John Stan
John Stan 27 ditë më parë
Mevlan. Ne çoftese ky takimi I fundit ne studio nuk asht fallso, dhe reagimi I ledianes eshte real ky qe shofim. Me mire jepi fund kesaj historie se me ç'ka shifet ledjana nuk e méritons dashurine tane. Dhe ne qofte se ledjana asht kjo qe paraqitet ne émision, nuk ke ekuiliber nervor dhe do te kesh gjithmone problème me te.
qika 22
qika 22 28 ditë më parë
Hahahaja bora sa mir ja boni prinzit😂😂😂😂 e mir skena ma koh per kommemti e tende hahaha
Rifat Kerella
Rifat Kerella 28 ditë më parë
Eke lyp qishtu vet ti se ke ba lojn meta eki antunelen aty
Nomi Sinani
Nomi Sinani 28 ditë më parë
O mevla je cuni flori nuk esh per ty ledjana ka te dashur jashr
Ekrem Kastrati
Ekrem Kastrati 29 ditë më parë
Pa Ledijanen❤️💕nuk shkon as emisjoni kjo është shum e vertet lediana te dua shum zemer 💕💕💕💕💕💕💕😘😘😘😘😘😘😘😘😘🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺
illyrian
illyrian 29 ditë më parë
Ky Blerimi po bën Sehire në emision e pa kuptueshme qfarë ndyrsire!
Drita Toska
Drita Toska Muaj më parë
Jjo edhe un jam fancia e juaj ledjana esht bere shum merzitur bravo mevlan ke follur taman po e se del singel aq ma mir nuk ke nevoj per aktore per singjiritet
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt Muaj më parë
Shum kam deshir te prisheni me Muratin,se ti Ola erdhe si vjethse dhe u ndiheshe krenare,tash do ta kuptojsh edhe Sindin me mir.
kolim jone
kolim jone Muaj më parë
Olsa sna le se po ikëm ne zdo ket shum shikueshmëri programi . Besoj se i jam afruar të vërtetës si thoni ju 👇
Florinda Toma
Florinda Toma Muaj më parë
Sonte e kuptova qe ky emision nuk shikohet pa Mevlanin dhe Ledianen. Jo jo te gjithe qe jane aty jan vetem si bubrreca qe ofendojne e ulin njani tjetrin. Ola ta shpif dhe Aristela po ashtu kurse Antonela eshte si shtriga e borbardhes. Sindi me dhimset,se eshte e re dhe keto shurrat jane tamam si me qen mamaja e sindit. Ishalla na fillon java tjeter Me Mevlanin dhe Ledianin. Ta po e degjoni Antonelen se si ka me reagu e emagjinoj kret
eva biri
eva biri Muaj më parë
aman o arjan ajo ishte femer pa moral Mevlani eshte djale chevahir Mos ja fut pordhes arjan Mevlan me vjen keq
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt Muaj më parë
reklam biznesit te Muratit thjesht kaq sa i zmadhojn gjerat o zot
Marius Alla
Marius Alla Muaj më parë
I them ksaj oles qe qe sot sta fut i joti po ta fus un
kolim jone
kolim jone Muaj më parë
Skenari per perfundim esht ber por futja bordhes ti mevlan se u plake aty tu tall lowet olsa me ty
teuta berisha
teuta berisha Muaj më parë
Ola shumë e cekur, vet thotë dua ti ndegjojë komentet e tjerëve E vet i kundështon me krenarinë e saj të papjekur. Me Duket qe Sindi ne fund, përballë të gjitha provokimeve nga vajzat po del ma e zgjuara dhe e sinqerta.
Matteo Astoni
Matteo Astoni Muaj më parë
Shiko Mevjani si gjynafqar ik o Mevlo se te ka ikur burrerria ty deshe te haje ne dy pjata Po ti Mevlo nuk i jepje garanci asaj..
ALEX MANGA
ALEX MANGA Muaj më parë
Ky atdheu esht zorr djal
ueeuu Shabani
ueeuu Shabani Muaj më parë
Whwhwhshwhqhxbq 1 d11cqwxqyw wusu
ROLAND LLATO
ROLAND LLATO Muaj më parë
Ο Mevlan Mavria të thashë o katundar i kavajës Ledjana po thall menderen me Fytërën e Mevlanit se je shumë Gomar i trashë.
paola gadotti
paola gadotti Muaj më parë
Po ca konservatore qenka lediana aman,po del me byth dhe gjoks perjashta,i mbushi duart me tatuazh dhe del me bikini,tani na doli konservatore,thuaj qe ka lidhje tjetr dhe hajt shnet,ca e zgjasni kot
Xhevdet Temaj
Xhevdet Temaj Muaj më parë
Mevlani shum djal i sinqert kurse ledijana dy ftyrsi
behar stafa
behar stafa Muaj më parë
BLERIMI MAQEDONS MASHTUS BQ - PRINCI I VARI KARS KALAMO I SHPIF TE DY SI BQ JAN NE FAKT
ADN thing
ADN thing Muaj më parë
ca tha aristel pz se nuk kuptova taman , do tju q. apo dh. apo ca😂😂😂
Albinot Bajrami
Albinot Bajrami Muaj më parë
Brravo Aristela
Tini Agalliu
Tini Agalliu Muaj më parë
Po lozni naj film pono me mir aty ca rrini kot
Silvia Konti
Silvia Konti Muaj më parë
m.almores.info/rock/video/1piKvX6YqKpqrc4&feature=share
Silvia Konti
Silvia Konti Muaj më parë
Me ket keng pershendes Mevlanin 😂
Pjeter Jakova
Pjeter Jakova Muaj më parë
SKENAR LEDJANA DHE MEVLANI
Angela L.
Angela L. Muaj më parë
reklam biznesit te Muratit thjesht kaq sa i zmadhojn gjerat o zot
Gentjan Prendi
Gentjan Prendi Muaj më parë
Skenari per perfundim esht ber por futja bordhes ti mevlan se u plake aty tu tall lowet olsa me ty
Lumnije Gashi
Lumnije Gashi Muaj më parë
Lediana ka ardh per fam e klikime dhe per lek. Dhe i duhen leket per ta nxjer te dashurin nga burgu . Dhe te bashkohet me te sepse ajo se do mevlani
Blerim Hysaj
Blerim Hysaj Muaj më parë
E kam dit qe nfillim se lediana eshte shum fake dhe tall k... me mevlanin Taman femer vk
Nikos k.a.
Nikos k.a. Muaj më parë
Kush ka dal cicft kaq koh aty mund ta thoni kte? O njerez te digjeneruar qe mashtroni publikun per fam
Edmond Zejnuni
Edmond Zejnuni Muaj më parë
Mevlani duhet me ken i forte
Leotrim bllaca
Leotrim bllaca Muaj më parë
e vertet kjo fjala e arianit “kur dy persona mendojn qe gjithqka esht mir esht iluzion”
S P
S P Muaj më parë
Ky blerim leshi veq se nuk ka mundesi se kret studion e merr ne dor. Hehehe po lere o rrot se nuk po ta fut askush dhe per ate mundohesh me i fut hundet ne gjana ku nuk duhet. Mir tha mevlani ke gnet ate se me qen un te kisha dhan pergjigjje menjhere dhe kir nuk te kishte shku mendja kurr me pyt kan jo mo mua...
Mirsad Iseni
Mirsad Iseni Muaj më parë
Ky princi dihet se e ka veq loj me Aristelen me kujtohet kur Ariani i tha Aristeles para nje kohe prit le te acarohet ky Princi e sheh si eshte me ty ky vertet eshte iduot
imponuesi imponuesi
imponuesi imponuesi Muaj më parë
dale nga dale po i vije fundi ketij programi fake
Poor Boi
Poor Boi Muaj më parë
39:26 hahha fucking Cow.
arsa kraja
arsa kraja Muaj më parë
Kjo Aristela akoma nuk e kuptoj qe ky " i perveluari " Princi po tallet me te ?! Ta falenderoj Blerimin se po mundohet t'ia hapi syte ne lidhje me Princin!
Sllatina
Sllatina Muaj më parë
O të nderuarë nuk pe kuptoni që krejtë janë Falco besoni ato fjalë që Ariani ja tha Atdheut edhe të tjerët janë krejtë për me bë Emer në të ardhmen punë Fëmijësh
Katerina Tufa
Katerina Tufa Muaj më parë
Mevlan me vjen keq per ty qe u zhgenjeve nga ledjana ishalla do dalesh cift me antonelen
Broli Xhepa
Broli Xhepa Muaj më parë
Kush mendon qe ne fund po del e verteta qe vetem Mevlani po del me i sinqerte nga te gjithe
Denis Alla
Denis Alla Muaj më parë
O blerim je i madhdddddddd
beyond infinity
beyond infinity Muaj më parë
Sado qe i perçmoj keto femrat e perputhen sepse s'kane asnje pike persobaliteti, prape se prape me vjen keq kur lendohen. Femra eshte e perulur prej shume vitesh ne shoqeri. Duhet te jemi me tolerante me to besoj
Fredi Skana
Fredi Skana Muaj më parë
prit gomar se do mbi bar ,do vdesesh beqo o quni i mamit ,nje menyr me ktyer ledjanen duhet te lotosh me za te madh
Mersin Dane
Mersin Dane Muaj më parë
Kjo Aristela ka arrdh aty me kembngulje per bisnes, dhe si rruhet fare per cuna aty, teater komlet teater, po na shpifet kjo perputhja ,po kaq shum lek ka aty qe bojn teater ???????
Tata Jucja
Tata Jucja Muaj më parë
Pse o Blerim gerricesh
Vali Krouia
Vali Krouia Muaj më parë
O mevli mos u mer me ledjanen se nuk osht per ty ti ne cun me norma ajo NGA veriu ti NGA kavaja nuk jeni per njoni tjetrin mos u mer me te prapambetur vazhdo me antonelen se osht parimore ecen me kohen si ty
Dini Keshi
Dini Keshi Muaj më parë
E lagu se lagu, po e permbledh me nje fjal, as nje cift prej at emision ska dal
2 Face
2 Face Muaj më parë
Bros before hoes
Olgert Gertyy
Olgert Gertyy Muaj më parë
Ola shum vrk fallco
Lopa Hollandeze
Lopa Hollandeze Muaj më parë
Imagjino blerimi thot ashu per princin se bashk mund t jen secretly 💅🏻 😂😂
Flamur Lela
Flamur Lela Muaj më parë
Ledjsna esht femra me e keqe
Roland Puci
Roland Puci Muaj më parë
Ca i tha aristela princit ene blerimit qe i shau sd nk e kptoj
Deda Nikolli
Deda Nikolli Muaj më parë
Kush e degjoj olen qe thote i joti ta fut sot. Po ty ola kush ta ka fut???????????????????!!!!!!!
Music1
Music1 Muaj më parë
Princi dhe princesha jetuan te lumtur vetem ne perralla 🤣🤣🤣
francesca miazzo
francesca miazzo Muaj më parë
SARA O BUSHTRA E PERPUTHEN JE NJE STRONZA PO DO E HASH DHE NGA ATDHEU BUKUR E NDAVE GELJANIN NGA SINDI TANI ANTONELEN NGA ATDHEU
francesca miazzo
francesca miazzo Muaj më parë
MEVLAN HAP SYTE SE PO TE LUAN NJE DEBILE RRESHENI QE KUSHEDI CPO TE PUNON PAS SHPINE
Raimonda Proko
Raimonda Proko Muaj më parë
Sa genjen o mevlan qe ishit duke aktruar te dy
Ilir Shaqiri
Ilir Shaqiri Muaj më parë
O mevlan ledjana esht Fake une I kam Pa medazhet me Facebook me Te Dashurin e saj Ku ajo thot mduhet lek edhe pak do qendroj aty edhe do iki LEDJANA ESHT FAKE!!!!!
Αλμπανα Τσουκα
Αλμπανα Τσουκα Muaj më parë
O zoooot kjo 🤢🤮
Raimonda Proko
Raimonda Proko Muaj më parë
E gjitha perputhen eshte fallso Vetem perputhet nuk quhet me kete show
Ari
Ari Muaj më parë
Keta tallin b*** me publikun, njerzit fillojn jo Mevlani si si vjen turp jo lediana gjynaf. Sa seriozisht i marin njerzit akoma dhe kur e kan par qe asnje ska qen cift ashtu sic thon aty. U ka dal surrati i vertet.
itsme again
itsme again Muaj më parë
Ca i tha Aristela cunave qe e beri me PIIIIIIIIP produksioni😅😅😅😅😅
Deni Deni
Deni Deni Muaj më parë
prici osht mashtrus ,ai ka thon thjesht boj lojen ne perputhen se atij asnji femer nuk i intereson
Alisa Beqiri
Alisa Beqiri Muaj më parë
Kjo ola nuk di CF flet pa' pik lidhje
Shpresa Sufka
Shpresa Sufka Muaj më parë
She don’t know what she wants do you understand 🤷‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Seli Seli
Seli Seli Muaj më parë
Qfar familje ka ajo kur i del vajza e puthet e vepron gjithqysh me Djem e Mevlanin qe sa muj
Seli Seli
Seli Seli Muaj më parë
Ajo kret u kan genjeshtare si mushk u hy per fam ajo tradhtare e kti programi
Sara Arapi
Sara Arapi Muaj më parë
Po Mevlanin se keni hequr. Nuk e veni re egoizmin e Mevlanit?.....
it,s Ali
it,s Ali Muaj më parë
Turpi i botes esht ky emision i poshtet
it,s Ali
it,s Ali Muaj më parë
Qdo dit jeni tu e tregu flliqsiren e programit a mevlani me ne fund do ngeli ne der top chanelit me mir let fillon pun aty ky i gjori mevlan po sla kush pa luajtur me te me ket katunar te lodhur shikone si ngeli i gjori tash me arianin do perputhet me ne fund se sipas gjitha gjasav gey esht si ariani ky mevlan shkretira turp ju qoft me ket emision te deshtuar i keni jep msim shum te mir shiptarve kultur te pist turp
lori l
lori l Muaj më parë
Blerim djali ke fillu tu mor kot. Sic ju ndodh gjithe cunave aty qe ne fillim duken djem taman e pastaj dalin me truthare se Sindi
Anxhela P
Anxhela P Muaj më parë
He moj aristela Ku rafsha mos u vrafsha je
Jordana Gjoka
Jordana Gjoka Muaj më parë
kush e ka vene re qe ato qe do prishin pune kane mikrofon,psh sot mikrofon nga djemt kishte blerimi?nderkoh djemt e tj jo ah edhe mevlani dmth cdo gje e planifikuar.... telenovela shqiptare>
Kristaq Nushi
Kristaq Nushi Muaj më parë
Bravo Bora!👏👏👏👏 Ja kshu është kur tallen, pastaj shtiren si të ndershëm.
Marte N
Marte N Muaj më parë
Vaooo vaoooo shum loj e keqe ky princi me Aristelen 💁
Org3n4 ART OT
Org3n4 ART OT Muaj më parë
Sa mir dika me lexu Sara🤣🤣🤣
deni lenci
deni lenci Muaj më parë
kjo ola sikur po e ze gjumi nga momenti ne moment
Elton Daily
Elton Daily Muaj më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj nga kanali ynë.
Pito Kota
Pito Kota Muaj më parë
Lediana te do mevlan
Elton Daily
Elton Daily Muaj më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj nga kanali ynë.
Pito Kota
Pito Kota Muaj më parë
Po e be some lediana.eshte e singer te te dalin cifti
Tape Zefi
Tape Zefi Muaj më parë
Ca krah thyer kjo ola
Adenisa Mucaj
Adenisa Mucaj Muaj më parë
Po Lediana t'a lej Mevlanin të bëjë takim me Antonelës se Ledjana nuk e mer më Mevlanin se bën si mene madhe Lediana budallja menemadhja
Adenisa Mucaj
Adenisa Mucaj Muaj më parë
Haha 🤣🤣🤣🤣🤣
Gazmend Vogli
Gazmend Vogli Muaj më parë
Blerimi musliman qoban krejt ka disa shqiptarë të Maqedonisë falen ka 5 vaktet ai 100 të kqija që i bojin kinse na musliman ti mundesh mi fal edhe 10 vaktet po duhesh me pas kulturë mi pas zemeren e mir futu en emision të flliqur jam musliman po don grua nga televizionet qe qdo mashkull del me gruan tënde mos na shitni mend kinse unë musliman i permbaj rregullave
fatmir gjoka
fatmir gjoka Muaj më parë
ledijana mevli po
Bina Musai
Bina Musai Muaj më parë
Mevlani isht i mrekullueshem vazhdo siç je. Dhe flet per çdo gje super. Je Number ( 1 ) Mevlan zoti te ndimofte. 🙏🏻🙏🏻💥💥💎💎 qënët le të lehin karvani te heci perpara. Dhe ti vazhdo aty ku je se lart e me lart do jesh. Se mamaja jote foli shum bukur. Dhe bravo 👏👏👏 ta bekojn zoti. 🌹🌹💎💎❤❤🙏🏻🙏🏻
Rexhina ina
Rexhina ina Muaj më parë
Si duket Mevlani nuk do dal der sa te mbaroj emisioni
alboo leka
alboo leka Muaj më parë
Turp per Boren qe foli ne ate dhoj menyre kundrejt blerimit e princit Sara e jasmina qeshnin cdo her
Klodiana Th
Klodiana Th Muaj më parë
Ca eshte kjo femra e dikujt motra e dikujt. Po pse more njerez a duhet respektuar vetem se qenka e dikuj , si te jet plack, dhe mos na preket ndonje mashkull, dhe ne ket rast duhet te behet kujdes per hir te mashkullit dhe jo per personin ne flaj Nuk degjova ndonjer te respektohet se eshte mashkulli i dikujt apo djali i dikujt
Aleks Gjini
Aleks Gjini Muaj më parë
Mevlanin e Ledianen vetem antonela i ka ngatrru
Bajame Plaku
Bajame Plaku Muaj më parë
O murat ci bone vetes qe le sidnin se ola po luan me ty kurse sidni te donte vertete ja gjoja eshte xheloze ajo eshte kot fare
Hana Morina
Hana Morina Muaj më parë
Per ledjanen kom pas shum rrespekt edhe ekom vlersu veq mas qiti gjestit qe e beri per mu esht 👌 dul fjala melises
Irisa Amelia
Irisa Amelia Muaj më parë
kdgutotm mbmxhkejdgmkd gcuotnyoZasdnqqwrnf gm😃😃😃😃😃😃😃😭😭😭😭😠😠😠(%jgjd
kastriot mane
kastriot mane Muaj më parë
Puntata me zero
amantia kladi
amantia kladi Muaj më parë
o mevlan ore dermaaaaaan
Bajame Plaku
Bajame Plaku Muaj më parë
Ciao mevlan hiq dor o burr ne qofte se e do vertet veten tate dhe familjen se nuk osht flori ajo ajo eshte nje mashtruese
Samile Mazreku
Samile Mazreku Muaj më parë
Aristela dhelpra
Claudi Leitner
Claudi Leitner Muaj më parë
Sa arrogant je Mevlan si thua „ moj shoqe „ te ka hy vetja ne qejf dhe ty 🤬freskou me Fritz aty 🤬
Dori Haxhiraj
Dori Haxhiraj Muaj më parë
Ledjana esht me te mbeta mendore 0 djale hap syt mir nse mer Ledjanen per nuse ti dhe nena jote do beheni psiqik na mendja. Ledi do na nje si vetja. Ti je djal me humor Mendimi im esht lere o djal sot sa nk ke hyr mir n valle Jeta esht e gjat dhe ti me nj vit po me jet sa do vuash me ate hap syt mir o Mevlan Te uroj shendet
Claudi Leitner
Claudi Leitner Muaj më parë
Krejt vec per fame jan aty dhe ti Mevlan benre sikur re ne dashuri me Ledjanen por duket dhe deklarata jote sa fallco je, pse nuk shkon dhe bashkohesh me Te, ajo keto donte . Ska pse te vije keq dhe ty fallco njeri
pllum visha
pllum visha Muaj më parë
Si na na cudit me keto budallallqe emisjon pa pik lidhje
GrandFamilia Records
GrandFamilia Records Muaj më parë
Sepse jane skenar i gjithi dhe duan vemendje 🤣
60 sekonda: Tea Trifoni
1:14
Prive TV
Shikime 202 mijë
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 246 mijë
60 sekonda: Tea Trifoni
1:14
Prive TV
Shikime 202 mijë
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 246 mijë
Kardeşlerim 17. Bölüm
2:25:44
KARDEŞLERİM
Shikime 6 mln
60 sekonda: Tea Trifoni
1:14
Prive TV
Shikime 202 mijë
FINEM x SOLO - KPT 2 (prod. ARLENN)
3:57
Mimoza Shkodra - Largohu
3:19
Mimoza Shkodra
Shikime 726 mijë
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm Fragmanı
0:45
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,5 mln