Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 9 Janar 2021, Entertainment Show

  Shikime 609,816

Top Channel Albania

4 muaj më parë

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja
Të ftuar: Redon Makashi, Iris Luarasi, Renis Gjoka, Kleoniki Delijorgji, Visjan Ukcenaj, Françeska Jace, Gjergji Muzaka, Lori Kaçka
Këngëtare: Fifi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Komente
Akil Mirena
Akil Mirena 2 muaj më parë
Renis gjoka fitoj ne sezonin e trete renis gjoka humbin ne sezonin e katert
Akil Mirena
Akil Mirena 2 muaj më parë
Luana franceska kleoniki lori irisi ❤❤❤❤💋💋💋💋
Akil Mirena
Akil Mirena 2 muaj më parë
Luana franceska kleoniki ❤❤❤❤💋💋💋💋
Dava Dedaj
Dava Dedaj 3 muaj më parë
Sa i çeshur more! Hahaha!
Emanuela Prifti
Emanuela Prifti 3 muaj më parë
Emisioni me i bukur mezi pres ta shoh
Lady Lady
Lady Lady 3 muaj më parë
A e keni futur rezin me te njofshum, si ja boni qe nuk po mundeni ta largoni ?
Happy Memories
Happy Memories 3 muaj më parë
Kleoniki nje demon
M K
M K 3 muaj më parë
Ky rezi ma shpif sgum i pa durushem largoje luana Rezin se na shpifi injorant mut
M K
M K 3 muaj më parë
Po nga operacipnet është bër identike si megi pojani motra binajke na shpifën rini moj si ju ka fal Zoti vetë. Nlse me tvlrtet jeni shumë të shëmtuara atherës në regull dreqi tu hajë se skeni dy kokra tru vetëm gjoks both nxjerni va dhjefshaa fytyurat un juve
Arta Musaraj
Arta Musaraj 3 muaj më parë
In love with Kleoniki ❤ eshte e vertet qe Rezi eshte super acarrues, edhe i ngjitet gjithe cdo te ftuari. 😑
Migena Islami
Migena Islami 3 muaj më parë
1:33:44 nuk del nga kerthiza dmth?🤣
mirjana Kaja
mirjana Kaja 3 muaj më parë
Hahahahahahahahahahahahaha
Rez G
Rez G 3 muaj më parë
E shef Luana sa look-un e thjeshte e ke bere sonte dhe dukesh 100 here me e bukur se kur eksperimenton 😍 te shkon shume ngjyra e kuqe
Rez G
Rez G 3 muaj më parë
Gjergji, gjergji, gjergji 🤣🤣🤣🤣🤣
Nobody
Nobody 3 muaj më parë
Kjo kleonika sa lazdrohet pu pu sa mendjemadhe🤦🏻‍♀️
Anita R.
Anita R. 3 muaj më parë
Jam kenaqur duke qeshur, edhe ju na shpifet me kto komente negative. REZO JE I PAPAR
Jeta 1
Jeta 1 3 muaj më parë
Ate skenen me Francesken ne vaske e heqi youtube apo si?
Nobody
Nobody 3 muaj më parë
Ishte emisioni im i preferuar po pas ksaj episodes sdo e shikoj me.Vetem hile vetem skuadres blu i jane te lejuara te gjitha po ashtu vetem esht bo si emision pornostar vetem fjale te ndyta😑ka familje qe shikojne kete emision👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
Nobody
Nobody 3 muaj më parë
O luana po pse moj ben padrejtsi sa e padrejt tregohesh😑ne fillim the -30 kujt i plas bomba por kur i plasi sukadres blu e bere -20 uauu pom qudit me zhgenjim kto episodat e fundit turp emisionit filloi ti bie e gjith shija👎🏻👎🏻
Nobody
Nobody 3 muaj më parë
O luana shum e padurueshme me keto te qeshura gjithe emisionin nuk te mbyllet goja duke qesh🤦🏻‍♀️🙄
Bizzy Blero
Bizzy Blero 3 muaj më parë
@KLEONIKI, you are adorable, nje bukuri e rralle dhe me pelqeu shume kur permende Emina Cunmulajn, me te vertet qe eshte femer shembull. Te lumte!!
Re Mi
Re Mi 3 muaj më parë
Flori king of freestyle 👑
Dardania
Dardania 3 muaj më parë
Flori e maan ket emision tjeterkush mer meritat.
Eduard Demaj
Eduard Demaj 3 muaj më parë
Merreni flatron ne emisjonin tjeter
zade lediana mevlan
zade lediana mevlan 3 muaj më parë
Shume e bukur doli kjo
Liridona Liridona
Liridona Liridona 3 muaj më parë
. .
Fidaije Kordhaku
Fidaije Kordhaku 3 muaj më parë
Like nese ju beri te mos e shikoni kur Kleoniki beri tamponin
Anisa Kasneci
Anisa Kasneci 3 muaj më parë
Sa mir ja bere vajza qe sheh letrat atij rezit
Anisa Kasneci
Anisa Kasneci 3 muaj më parë
Edukata rezit 000...sguxojme te lejm femijet te shohin e te degjojn shqip 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Anisa Kasneci
Anisa Kasneci 3 muaj më parë
Hiqeni ate rezin fjalori qe ai perdor te le per te deshiruar
tina al
tina al 3 muaj më parë
Degjenerim!!
Loco Elvis
Loco Elvis 3 muaj më parë
Hiqne ket mutin amon se nuk durohet posht reziii🖕🏻
Nada Demaj
Nada Demaj 3 muaj më parë
E ftoni dhe marinen
dashuria ime bardhok
dashuria ime bardhok 3 muaj më parë
Ky rezi nuk durohet hiq o zot vetem per lte skam qef me shiku emisionin
Kl3jdi
Kl3jdi 3 muaj më parë
1:50:00
Gilles torres
Gilles torres 3 muaj më parë
Garbage TV - emisione per ne plehra, femra te shëmtuara si ufo, te plastifikuara si dreq, sa poshte ka perfunduar ky is hkret Top Ch. Mjafton te shikosh drejtuesen e emisionit dhe te ze frika si moster nga fytyra, verini nje shenjë të paktën, emisiion horror mos të trëmben fëmijët
Ebu Ibrahim Toqi
Ebu Ibrahim Toqi 3 muaj më parë
He k...n e nones ja u q....a,jeni duke qelb venin moj b......a
Andi Asllanaj
Andi Asllanaj 3 muaj më parë
Sa viza paska thith kjo me jeshile
Eva ceka
Eva ceka 3 muaj më parë
Luana ftoje albina kelmendin.
lule lulee
lule lulee 3 muaj më parë
Per topin luana se ja mer alketa ktyre te dyjave
Dani GAMING
Dani GAMING 3 muaj më parë
Po mir oj luan pse spo e bon ti po e bojn tjert
Zarife Rexhaj
Zarife Rexhaj 3 muaj më parë
Turp ketu paska femije ne emision..
Elton Shehu
Elton Shehu 3 muaj më parë
P
VenomFN
VenomFN 3 muaj më parë
EMISIONI MA I MIRI NE BOT KUSH MENDON SI UN LIKE KET KOMENT
Fabi
Fabi 3 muaj më parë
yyyyyy eshte prish fare ky emision, s'shihet familjarisht
k va
k va 3 muaj më parë
Luana perher e me shum i ul te ftuarit,femer e ult
Bora
Bora 3 muaj më parë
O zoot tmerr ky emision se pari Rezi turp ti vie mashkull idiot acarues , ti je arsyeja qe ky emision nuk shikohet me 🤦🏽‍♀️ veq Flori eshte me i miri aty
Aferdita Papa
Aferdita Papa 3 muaj më parë
Niki Te perqafoj dhe te dua shum je e bukur dhe e drejte si gjithmon lum ata qe te kane ty 🙏❤️😘😘😘😘
adnan musliu
adnan musliu 3 muaj më parë
Mir
Bersss Bess
Bersss Bess 3 muaj më parë
Emision per femij😂
Laboti Klajdi
Laboti Klajdi 3 muaj më parë
Super emisjon
nina gota
nina gota 3 muaj më parë
Rejzi je shum budalla se ben si menje madh
Besmir Bekjiri
Besmir Bekjiri 3 muaj më parë
kjo e zonja e shpis,qe as intervista sjep per tv tjera,po i ben vetes intervist,i duket vetja e paaritshme,e ndersa ne emisionin e vet per perfitimet e veta,luan me imazhin e tjerve,dhe qeshet palidhje,dhe pa vend,se di pse kta artist pranojn te shkojn ne ket emision,lojra ffmish,artist si Redon Makashi shkon perballet me ksi sjellje injorantesh,pse?
Sanie Sulollari
Sanie Sulollari 3 muaj më parë
oa lakuriq shumkeq
Ay gibi
Ay gibi 3 muaj më parë
Luana kenaqet kur te tjeret ulin poshte femrat e tjera sepse don te jet cdo her ajo ne krye te frontit dhe i duket vetja si mbretresh.... Po ti je mbretresha e botoxit ka femra e femra te bukura natyral sic i ka krijuar Zoti.. Jo ti qe je e bere sikur me kompjuter... Eccc aty
Alca Auto
Alca Auto 3 muaj më parë
O Kleoniki who do you think you are ? Kur gjykon dike per sjelljen ndaj nje personi tjeter merret ne konsiderate relata e tyre se pari por gjithsesi sje ti aty per te gjykuar askend. 🤮🤮🤮Another piece of junk...🤢
Linda Lindaa
Linda Lindaa 3 muaj më parë
Ky Rezi nuk e la Ne asnje emission te flas askend vertet e tepron nje nder “aktoret” me te kqi shqiptar nuk behet humori i till Si I Atij pifff
Albania Albania
Albania Albania 3 muaj më parë
Rezi nje maniak i ndyre o barbon ti po vdes pr tfut durt femrave ms shfytzo edukaten r tjetrit mbaj vendin tend ordiner.
E. Mjeshtri
E. Mjeshtri 3 muaj më parë
Franceska vdeksha un siper teje 😛😛😛😛😛😛😆😅😆😆😆😆😆
A-L-A-V
A-L-A-V 3 muaj më parë
Per ju qe komentoni, Rezi e tepron por, qe ti dilini ne mbrojte vajzes se kondrabandistit te armeve qe hodhi ne ere Gerdecin, s'ma kishte marre mendja se do harronit kaq shpejt.
alettas l
alettas l 3 muaj më parë
Femija esht pergjegjes per qka bere prindi?? Plus sjelljet e rezit ska kush i arsyeton sepse nuk esht hera e pare
Arlinda Sefa
Arlinda Sefa 3 muaj më parë
Bravo Niki👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻. Turp te gjitheve aty qe lejone neperkembjen e vajzave( megjithese ajo e ka ul veten fare). Ishe fantastike👏🏻👏🏻👏🏻
Lici Jonida
Lici Jonida 3 muaj më parë
Flori je i papam
elena elena
elena elena 3 muaj më parë
2:09:16 Bravo Kleoniki per largimin nga studio. Respekt pa fund per ty 👏👏👏👏👏👏
Fatmir Veliu
Fatmir Veliu 3 muaj më parë
Ksna9nspsni.do❤❤
Fatmir Veliu
Fatmir Veliu 3 muaj më parë
Osjo ksbk l spbo kdbi fobdpbldnibodbobkbdlnknrkn osnsonos opd sis ksis sod dlndos snos sosnos soneieneinroenirbidbsonsksnsks os sod
Daisy Brain
Daisy Brain 3 muaj më parë
Turp moj luana qe le te emitohet aj gjestcme francesken
Selman Lushi
Selman Lushi 3 muaj më parë
Kujt i pelqen ky midion like
Klea Lela
Klea Lela 3 muaj më parë
Ky rezi super pz🤣🤣
Shukrije Bytyqi
Shukrije Bytyqi 3 muaj më parë
Kthejeni lojen ndaje ose trembu po ashtubedhe lojen veshet 4 dhe te lutem ftoje Taynen perseri ne emision por ta mbajsh deri ne fund te emisionit dhe te lutem te jet ne skuadren e kuqe ma plotëdo kete deshite luana
Leonard Prifti
Leonard Prifti 3 muaj më parë
bravo flori i jep bukur emisionit po rezi shum zhurem ben budalliqe flet .......na iken zeri her pas here
Cherry Strawberry
Cherry Strawberry 3 muaj më parë
Franqeska ma mir me shku ne stripizem ajo te shkon se nuk shitet ftyra per pik sa pa lidhje
Cherry Strawberry
Cherry Strawberry 3 muaj më parë
Luana e ki prish emisjonin tuju zvesh si me kan ne strpizem te lutem mos ja hup veti se je moderatore e shkelqyer ky asht televizjon si e shikojn populli gra thmi te ri dhe pleq na nuk munem me kqyr kshtu ket emision me familjar tan fjal te ndyta zveshje stripizem nc nc nc
marinela mema
marinela mema 3 muaj më parë
As gje smeret vesh ktu vetem haha hihi 🤦‍♀️
Rory Dautaj
Rory Dautaj 3 muaj më parë
1:36 e qeshura e luanes si xhirimi i gomave
Giuly Ejse
Giuly Ejse 3 muaj më parë
Visjani super suksese ne karrier!
elena elena
elena elena 3 muaj më parë
Ju DHJEFSHA emisjonin! Beni porno me mire, me Luanen protagoniste. Funderrina televizive 🤮
Angi Trajani
Angi Trajani 3 muaj më parë
Hiqeni kete antipatikun ,Rezin ,.Nuk ju shohem dot prej ketij servili te patalentuar
Jetmira Halili
Jetmira Halili 3 muaj më parë
Luana fto ne emisjon Adelina Ismajli
marsida korcari
marsida korcari 3 muaj më parë
Nuk e kuptoj pse eshte hequr muzika te redon makasji kur kercen qyqekun pjesa me e bukur 🤨
Ilda
Ilda 3 muaj më parë
I dadhur babagjysh me fal e di se jam vone per deshiren time por qe tlutem a mund ta zhdukesh rezin nga emisioni se na plasen trut. Faleminderit babagjysh 🥸
Xhesika Uka
Xhesika Uka 3 muaj më parë
O luana je shm e mire por emisioni I sotem ishte keq fare sidomos me fraancesken te ishe ti aty jam e sigurt qe sdo e beje dicka te till🤮🤮
Free Fire Player
Free Fire Player 3 muaj më parë
almores.info/rock/video/nqeks4F4m8aMoZM
Free Fire Player
Free Fire Player 3 muaj më parë
almores.info/rock/video/nqeks4F4m8aMoZM
Free Fire Player
Free Fire Player 3 muaj më parë
almores.info/rock/video/nqeks4F4m8aMoZM
Free Fire Player
Free Fire Player 3 muaj më parë
almores.info/rock/video/nqeks4F4m8aMoZM
Katelynn E
Katelynn E 3 muaj më parë
Unlike / Unsubscribe 👎🏻👎🏻👎🏻 No sense 😖
Anita Milaqi
Anita Milaqi 3 muaj më parë
Nuk e shoh me emisjonin vetem prej Rezit,i shpifur,nuk di pse e mori prap luana pasi e largoj 3 puntata!!!
Cadomerjall
Cadomerjall 3 muaj më parë
Imagine being rezi in 2021🤢
Cherry Strawberry
Cherry Strawberry 3 muaj më parë
Franqeska koke vesh pot dali nku nc nc nc u qemende shqiptaret tona
Fito Fito
Fito Fito 3 muaj më parë
Programi me bajat qe esht bor ska ku shkon...cdo jav esht reply...mos jet flori aty boja shurren
Diora’s Channel
Diora’s Channel 3 muaj më parë
Nuk me ka pelqyer kurre Rezarti qe ne momentin qe degjeneroi te dashuren duke bere video me surratin e tij duke e share sla gje pa thene duke bere screenshot msg te saj e duke i publikuar e pas 30 min pergenjeshtroi gjithcka, kam qeshur shume dmth me ate qe beri me lot pastaj, si mund ti mashtrosh njerezit ne menyre aq idiote. Nejse 🤢
Besjana shkreta
Besjana shkreta 3 muaj më parë
ju dshitoj sa ma mir t kaloni
Besjana shkreta
Besjana shkreta 3 muaj më parë
jeni shum t mir te gjith
klaudio S.
klaudio S. 3 muaj më parë
KLEONIKI SHUM MENDJEMDHE😏😆💕🙄
adela kolaveri
adela kolaveri 3 muaj më parë
Larg o zot ca ishte ai djall 😂
Blerjon Mehmeti
Blerjon Mehmeti 3 muaj më parë
Emision degjenerues ncncncn🥵🥵
Nertil Tahiri
Nertil Tahiri 3 muaj më parë
Eshte shume i zhurmshem Rezi 🙄
Nertil Tahiri
Nertil Tahiri 3 muaj më parë
Hiqeni kte Rezin amon se nuk shifet emisioni 🙄
Rehana Adili
Rehana Adili 3 muaj më parë
Turp Luana per ket emision !! 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Guns Up
Guns Up 3 muaj më parë
Ju qe shani Rezin .. i hengshi mun mu ne byth ..
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
World’s Largest Lighter!
8:13
Beast Reacts
Shikime 7 mln
Merita Burrniku - Kjo Shami
3:08
Produksioni XIMI
Shikime 122 mijë
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
T-bone Steak with Vegetables Cooking on the Sadj
32:38
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
World’s Largest Lighter!
8:13
Beast Reacts
Shikime 7 mln
Merita Burrniku - Kjo Shami
3:08
Produksioni XIMI
Shikime 122 mijë
Sen Çal Kapımı 39. Bölüm (Sezon Finali)
1:49:48
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,4 mln