Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 24 Tetor 2020, Entertainment Show

  Shikime 1,120,755

Top Channel Albania

6 muaj më parë

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
Kapitenë: Florjan Binaj dhe Irgen Çela
Të ftuar: Capital T, Fifi, Ermal Fejzullahu, Kristina Baki, Alaudin Hamiti, Dren Abazi
Këngëtare: Fifi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Komente
Akil Mirena
Akil Mirena Muaj më parë
Skuadra e kuqe kur fitojne dhe kur humbin jane xheloza kur fitojne dhe kur humbjen
Peshkopi Diber
Peshkopi Diber Muaj më parë
Bravo Capital T
EdvinArdi vuniqi
EdvinArdi vuniqi 3 muaj më parë
1:09:57 a me duket Ermali shajti dikend aty se dikush tha ledri Oo K* Ruc ta Q* ate N* 😳😳😳
Albijona Boshtraj
Albijona Boshtraj 4 muaj më parë
Pse luana jau ban hile gjdo her skuadres te kuqe
Ιζαμπέλα Ζυλάλη
Ιζαμπέλα Ζυλάλη 4 muaj më parë
Jo per ndo nji gjee por capitali T eshte bishh🤩😍😍😍
anastasios tasos
anastasios tasos 4 muaj më parë
Κατεβάστε την εφαρμογή Wolt και βάλτε τον κωδικό G7GRE για να πάρετε 5 ευρώ έκπτωση.
Jolanda Lika
Jolanda Lika 4 muaj më parë
Nuk humb nje emision tendin ❤️
Eli Ami
Eli Ami 4 muaj më parë
Ooo Ermal qeshu pak qka tu ka prish ftyraa🤪🤪🤪
Eli Ami
Eli Ami 4 muaj më parë
Ermali me duket shum arrogant ketu. Disponim 000000 😒😒😒
Hana Mustafi
Hana Mustafi 4 muaj më parë
A e keni ni ermalin 1:10:00 tu shajt HAHAHAHA „oo ka**c, ta q* at nan“
ferdinando frazzetto
ferdinando frazzetto 5 muaj më parë
Cartoni per bambini
SYNDIIZ RAMADANI
SYNDIIZ RAMADANI 5 muaj më parë
ERMAL😍😍😍😍
Audi A5 S’line
Audi A5 S’line 5 muaj më parë
🙌🙌🙌🙌🙌
G L
G L 6 muaj më parë
Fifi je nje kengetare shum e zonja ama aman ndrysho pak per hir te zerit e karrieres tende. Ndrysho se me te vertet nuk po te kan hije keto sjellje prej adoloshentjeje.
Shkurte Dervodeli
Shkurte Dervodeli 6 muaj më parë
Fifi shum palidhje veq tu Ba hahah hehehe ncncn nuk di me nejt si femer
Real Me
Real Me 6 muaj më parë
Duke pare balenat ne Tadoussac almores.info/rock/video/y29ktJ2fh9l9jLg
erleta 14
erleta 14 6 muaj më parë
Te lutem ftoe loredanen Kush don ta shohe ne shiko kush luan 👇🏻 loredanen
Regbin Vata
Regbin Vata 6 muaj më parë
Hdoflgejewfbxi9jjppyfytewwsbcnNSTUIUOHOHRYIRE2EwTUDSawnjbliglhhjjoiuotiyuuuuiiihjhigihihuogigigjgogiyiiuuutuitoyohoh
elma elma
elma elma 6 muaj më parë
Ups kush nga ju e kapi adrola dushin mbas skenes,,,?
Fatime Limani
Fatime Limani 6 muaj më parë
1:9.59 ajom evetmja qe enita njonin tu shajt nemision😂😂
Mimoza Bala
Mimoza Bala 6 muaj më parë
te lumte ,Capital T,artist me vlera!shembull per te mire!
D
D 6 muaj më parë
o fifi o lop mo fol fjale koti se stka hije fare
arxhenttmm. 230.05
arxhenttmm. 230.05 6 muaj më parë
Amundi me thirr AZETi musafir plis
Mc Kresha
Mc Kresha 6 muaj më parë
Luana thire Ledri vulen ne emison edhe Dhurata Dora Edhe vete Ledri vulen a do te ket bashkepunim me Dhurata Dora
FF. TAQO YT
FF. TAQO YT 6 muaj më parë
Mir e ka Xhonda 100 pikshin ke koka jo te 《》 2:00:00
Njomza A
Njomza A 6 muaj më parë
Ermal na knaqe me kenge, je yll 👌
EJA TE KENAQENI ME NE
EJA TE KENAQENI ME NE 6 muaj më parë
luana te lutem te shtunen qe vjen dua dhurata dora imagjinoje sezoni 4 dhurata dora nuk ka shkelur ne shiko kush luan po nk erdhi ajo te shtunen tjt me dat 7 nentor turp e marre nuk t bohet me e pa shiko kush luan un jam nje fanse e zjarrt po shum e zjarrt e dhurata dora ♥️ dua shum qe ajo te vije me date 7 nentor tek shiko kush luan sepse krejt konentet jan te lutem luana fto dhurata dora te lutem😂Kjo esht sepse ka shum doratorsa te lutem luanaaa ftoje dhuraten me dat 7 nentor plizz🙏🙏sepse ma merr menja po erdhi dhurata dora ne shiko kush luan do te marri me miliona shikime sepse ajo eshte me e kerkuara🥰love dhukii🤩 luanaaa plizzz🙏🙏
bts
bts 6 muaj më parë
Eshte e shtune data 31.10.2020 dhe nuk me pelcen shiko kush luan vetem se ke hec xhoden ai ishte shume gazmore sesa rezarti te lutem javen e ardhshme mer xhoden 😔😔😔😚😚😚
Elhame gashi
Elhame gashi 6 muaj më parë
te lutem emisjonin tjwter merre taynan pls jam fanse e qmendur pas saj
Idajet Hoxha
Idajet Hoxha 6 muaj më parë
?
Nife Imeri
Nife Imeri 6 muaj më parë
Luana per lojera te mira duhet te shikosh ne #twinchallenge videoja dytë
albo src
albo src 6 muaj më parë
Me pelqen kur bashkohen shqiperia dhe kosova me nje emision! Ishallah do t’jet nje bashkim ne jeten reale ! Big up shqipez 😘
IDE TE NDRYSHME
IDE TE NDRYSHME 6 muaj më parë
Subsribe kanalit tim te ri do keni receta pa fund thanks
Gazmend Rexhepi
Gazmend Rexhepi 6 muaj më parë
ne minuten e 69 apo 1 or e 9 min ermal fejzullahu shan me nen nje nga publiku turp ( artist )
arbi_lyon 69
arbi_lyon 69 6 muaj më parë
Kur do e ftoni muharrem ahmetin ' me grupin b13 ???
Florentina Berisha
Florentina Berisha 6 muaj më parë
1:09:58 ndegjoni Ermal Fejzullahu sa i edukuar eshte ncncncnc
Albina Sylmetaj
Albina Sylmetaj 6 muaj më parë
Ju lutem bëjeni prank dhe kamera të fshehta plss
Melson Aliu
Melson Aliu 6 muaj më parë
Tu sha permas kamermanit 😂😂
Leta Uka
Leta Uka 6 muaj më parë
Te lutem Luana ftoje Loredanen ne emision like komentin kush osht per me ftu Loredanen🤗
Entela Hoxha
Entela Hoxha 6 muaj më parë
Po si behet te futesh tek ju
luiza bylykbashi
luiza bylykbashi 6 muaj më parë
Xhoda & Flori ma te miret 👌👌
danqi Luan
danqi Luan 6 muaj më parë
Like per kapitalin ti
Senad Jaha
Senad Jaha 6 muaj më parë
1:10:00 ermali 🤣
Amela Pinari
Amela Pinari 6 muaj më parë
Na kenaqet po pse nder prit et kur ju kerceni
Amelina Hasanaj
Amelina Hasanaj 6 muaj më parë
o zot perfumdimisht esht emisiono me fann nuk kam fjal me lot kam qesh
Midjan Spahiu
Midjan Spahiu 6 muaj më parë
FLORI MERR TANI ME SHPESH NE EKIP 3 KOSOVAR DHE TA FITOJN LOJEN.PA KEQKUPTIME
Gazmir Lleshi
Gazmir Lleshi 6 muaj më parë
Ftoni taynen plssss💋😘💕❤
monster
monster 6 muaj më parë
Sdi pse e ka thir qeket far Dreni pff🥴
Argjent Selimi
Argjent Selimi 6 muaj më parë
Kqyre qysh shajka ermali hahahahah
Nuhi Cajani
Nuhi Cajani 6 muaj më parë
9
Mora 1ta
Mora 1ta 6 muaj më parë
Min 1:09 Ermali o k... ta q. At nan😂😂😂😂
Lavdrim Shahu
Lavdrim Shahu 6 muaj më parë
I lumte kapital t
azet tayna love you
azet tayna love you 6 muaj më parë
Shum bukur😍😍😍por po te ftoje dhurata doren do te ishte me i bukur😒😒😒
Evzal Useini
Evzal Useini 6 muaj më parë
Capital t = llastik
Albanian Lyrics
Albanian Lyrics 6 muaj më parë
Ftojeni Rinen tek episodi tjeteeer
Albanian Lyrics
Albanian Lyrics 6 muaj më parë
1:14:23 o bobo filloi si ajo bora ke perputhenn😂
melek '
melek ' 6 muaj më parë
Capii❤❤❤❤❤
rona
rona 6 muaj më parë
1:10:00 turp te ndegjohet aj fjalor nga ermali 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
dashuria ime bardhok
dashuria ime bardhok 6 muaj më parë
Capital t loqk ma i miri
Isa Ameti
Isa Ameti 6 muaj më parë
plzz noizyn
Marina_Haroku
Marina_Haroku 6 muaj më parë
Plliz ftoni elvana gjaten😍😍😍
That Girl
That Girl 6 muaj më parë
Sa i mir capitalT🤗😘
Erjona Lika
Erjona Lika 6 muaj më parë
Super super emision sa bukur 😍 Luana nje yll 🌟
bella hadiddd
bella hadiddd 6 muaj më parë
Kosovaret e bojn mas miri numer 1
Nasudi Qendro
Nasudi Qendro 6 muaj më parë
Super po fton Tayn qe ta ndez fare
Almedina Limani
Almedina Limani 6 muaj më parë
Me te vertete nje nder intervistat me te bukura mbi dem merni me shpesh kso vajza qe din te japin show
Knightt1 *_*
Knightt1 *_* 6 muaj më parë
Ermali i nxehur 1:9:57
Keller_UCK04
Keller_UCK04 6 muaj më parë
1:09:58 ermali 😂😂
Edenisa Pulaci
Edenisa Pulaci 6 muaj më parë
Kush shpiku penicilinen Sabri Fejzullahu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Era E
Era E 6 muaj më parë
Si trans je
miss bella
miss bella 6 muaj më parë
Shumë djale i mire Capital !!!
Lani U
Lani U 6 muaj më parë
Kush e largoi Rezin bëft hajër, më në fund luntja ime zuri vend 😂😂😂
Shkelqim Tahiri
Shkelqim Tahiri 6 muaj më parë
Hahah i fort ermali ti a po na nin qka folim na luana a Veq pe bon ti tanen Edhe fol ma qka dush nuk ndgjon 😂
Mirjeta Januzi
Mirjeta Januzi 6 muaj më parë
❤ ❤
YaMi
YaMi 6 muaj më parë
Ermali😂😂
sue bec
sue bec 6 muaj më parë
o dren pederi kush te tha qe goldi don mebo bashkpunim me ty
ArliEva Durbaku
ArliEva Durbaku 6 muaj më parë
TRIMI me teper trim se sa vete fjala trim.. Njeri i madh.. Adhurim eshte e modestia e tij eshte fantastike..
sue bec
sue bec 6 muaj më parë
FIFI shum e halitshme ! mos e tepro se pe qet veten posht
Melda Rustemi
Melda Rustemi 6 muaj më parë
Po balerina e skuadës së kuqe si quhet p.s është yll❤
Melissa Denizi
Melissa Denizi 6 muaj më parë
Nga Bakist e Krujes esh kjo Kristina 😊
Gold Gold
Gold Gold 6 muaj më parë
Ky Dreni sa i petullavt
Anna Agolli
Anna Agolli 6 muaj më parë
almores.info/rock/video/p6KanGaijcuEq6Q
Biran Mustafa
Biran Mustafa 6 muaj më parë
Lopooo
Din Bidaki
Din Bidaki 6 muaj më parë
1:09:58 nije ermalin !
ajten kinolli
ajten kinolli 6 muaj më parë
kan bo hile gjyra kalter
M B
M B 6 muaj më parë
Ermali o baba
Xhulja Prendi
Xhulja Prendi 6 muaj më parë
Ky Capital T eshte i lidhur me Adrolen apo Kristinen??? 🤔
TROPOJAN NT
TROPOJAN NT 6 muaj më parë
Nice
Edon Meta
Edon Meta 6 muaj më parë
Hi
Nozg Papa
Nozg Papa 6 muaj më parë
Emisioni me argetues shqiptar
babe bebe
babe bebe 6 muaj më parë
The best episode so far
sokol Kocaj
sokol Kocaj 6 muaj më parë
Capital t dita dites na tregon qe eshte nje artist me vlera dhe i rralle☺
TiTAN Online
TiTAN Online 6 muaj më parë
Kosova ka lezet Shqipnia.......
nora zejneli
nora zejneli 6 muaj më parë
pa rezin ska lezett edhe sa i perket muzikes nuk edi pse e ndaloni
En Nisaa
En Nisaa 6 muaj më parë
Sepse ka copyright
Elona Dani
Elona Dani 6 muaj më parë
Kur do e ftosh taynen??????????
ajtene DK
ajtene DK 6 muaj më parë
Fifi e mir me kendu ,kur fol 🤮
Nora Dem
Nora Dem 6 muaj më parë
Capital t 👌
su sii
su sii 6 muaj më parë
a thua do i rris floket prap?
Mercedes Benz
Mercedes Benz 6 muaj më parë
1:09:58
Erjon Kabashi
Erjon Kabashi 6 muaj më parë
1:09:58 Ermali tu sha😂
grejsa rei
grejsa rei 6 muaj më parë
Doni te degjoni Freestylee 💥💥💥 Talente te rinj ju lutem na ndihmonii ti bejm SUBSCRIBE 🛎🛎🛎🛎 ja vlen te nxjerrim ne treg talente te rejaq faleminderit te gjithë ata qe bejn 🛎🛎🛎 💥💥💥🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Elvana Gjata - Kunadhe
2:33
Elvana Gjata
Shikime 3 mln
سورة البقرة كاملة
2:07:09
القرآن الكريم
Shikime 1,7 mln
Elvana Gjata - Kunadhe
2:33
Elvana Gjata
Shikime 3 mln
Masumiyet 11. Bölüm
2:5:58
Masumiyet
Shikime 1,4 mln
WILL DANIEL JOIN THE SPY NINJAS?
18:10
Chad Wild Clay
Shikime 3,4 mln
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 63. Bölüm Fragman
0:58
Kuzey Yıldızı İlk Aşk
Shikime 3,7 mln
Çukur 4.Sezon 36.Bölüm Fragman
0:56
Çukur
Shikime 945 mijë