Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 16 Janar 2021, Entertainment Show

  Shikime 583,770

Top Channel Albania

3 muaj më parë

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja
Të ftuar: Armand Duka, Agim Ademi, Genc Salihu, Anita Muçaj Haradinaj, Rudina Xhunga, Enxhi Biba, Aida Doçi, Naser Qeli, Dontai Leonard, Kaory Desole
Këngëtare: Fifi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Komente
Akil Mirena
Akil Mirena 2 muaj më parë
Genc ti kendon shume mire mos vdis kurre genc une i degjoj vetem kenget e tua dhe filmin tuaj martesa respekt nga prishtine
Faik Agalliu
Faik Agalliu 3 muaj më parë
Mendoj se ky presidenti i federates kosoves , duhet ti kerkoj falje shqiperis dhe ti veri cik pesh fjales kur i nxjer na goja. Faliminderit Duka per diplomacin qe tregove. Turp ata lojtaret qe hengren buk dhe beshtyn te pjata ku hengren. Ne te mir dhe te keqe skishin Pse te largoheshin na Shqiperia. Dhe megjithate mir qe paska kaq plot lojtar kosovar, mund ti mbash se ti ske mirnjohje dhe sdi te raprezantosh kosoven. Turp per futbollin kosovar qe ka nje president si ky! #jemi1 respeckt per kosoven
Qendrim Qendrim
Qendrim Qendrim 3 muaj më parë
1X
zade lediana mevlan
zade lediana mevlan 3 muaj më parë
Popopo
Anxhela Hankja
Anxhela Hankja 3 muaj më parë
😘😍🥰😇
Pikepamje
Pikepamje 3 muaj më parë
almores.info/rock/video/x6iotaSjj8Vkb7A
Emiljano Dushku
Emiljano Dushku 3 muaj më parë
🔥🔥🔥
Elif Dani
Elif Dani 3 muaj më parë
Wowee super te dua luanaaa you are the best❤❤❤❤❤❤❤❤
Mario Mara
Mario Mara 3 muaj më parë
🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕
kristjan Truja
kristjan Truja 3 muaj më parë
Luana mund tr te bej nje pyetje pse rezi nuk po vjen ne shiko kush luan
kristjan Truja
kristjan Truja 3 muaj më parë
Luana pash ne tik tok si tja vendosje emrin arushit Mund te te them nje emer çoja kristjana plisssss luana je shume emire
Luljeta Georgieva
Luljeta Georgieva 3 muaj më parë
Si bo si interesante kjo Rudina pu pu pu na shpife moj
Besim Amidi
Besim Amidi 3 muaj më parë
Mfal kete florin skenarist e ke Luana te gjitha gjera aty I din shum I aft
VIDJO GAMING
VIDJO GAMING 3 muaj më parë
🤩😇
Qendresa Qytetare
Qendresa Qytetare 3 muaj më parë
almores.info/mem/TuyTc4Q6n1B4aAdcJfLG5Q.html subscribe ju lutem
Vlora Kadriu
Vlora Kadriu 3 muaj më parë
Luana mund te ftosh keto ne studio Njomza Rinor Couple rn Besart Bjond Shqipet me plis
VIDJO GAMING
VIDJO GAMING 3 muaj më parë
🤩🤩🤩🤣
Gold Gold
Gold Gold 3 muaj më parë
Qysh mujti me nejt ajo me mask kuku
Ermir Zenelaj
Ermir Zenelaj 3 muaj më parë
O luanA PSE Na mallkove se per pak hengra dhe vete spec djeges vetem rezi na e hiqte
Mervan Kasami
Mervan Kasami 3 muaj më parë
Më emision i pjerdhem skam pa ende
Justdo'it
Justdo'it 3 muaj më parë
Super emison.Me 1 super prezantuese dhe 2 super kapiten si Xhoda & Flori.👏👌💛💚
Alberina Pajaziti
Alberina Pajaziti 3 muaj më parë
Anita je shume dashuri gazetare e zgjuar po shkelqen me lumturi
Mel
Mel 3 muaj më parë
sa lezet pa Rezin o zot
Salih Gashi
Salih Gashi 3 muaj më parë
Qka po thrret kosovare ne tv
Alma Zojza
Alma Zojza 3 muaj më parë
Luana :jam un nuk ka ardh asnje ruse🤣🤣🤣zbrit n tok mi goce 🤭🤪
Mari Maria
Mari Maria 3 muaj më parë
Me i gjalle naseri se gruja 🤷🏻‍♀️
Rez G
Rez G 3 muaj më parë
Luana: Cila eshte shkronja e 5 e alfabetit Xhoda: A B C Ç D D D D
Leonora N
Leonora N 3 muaj më parë
Pse melinden se thirrni
Mari Maria
Mari Maria 3 muaj më parë
Bad romance rhe poker face jan kenge te ndryshme.
Fathi Huawei
Fathi Huawei 3 muaj më parë
VA ka gerdit emisionin Aida ter kohes tuj thon palidhje qdo pytje qe asht bere me drejt e ka pas sikur ata fmit ne kopsht
Miss Doubtfire
Miss Doubtfire 3 muaj më parë
Me mire Xhoda se Rezi
Fitore As
Fitore As 3 muaj më parë
Do te doja gjithmone Flori dhe Xhoda te lujan se bashku asesi Rrezi,shpresoj te mos vjen me Rrezi sinqerisht sa her te fol Rrezi non stop e shty emisionin mos me ndegju 😬😞
Arber Krasniqi
Arber Krasniqi 3 muaj më parë
Kush eshte kjo qe gjoja kendoka e lidhje nuk paska , aman o zot si i jepni hapesir llojit te saj , kjo mezi po merr frym, qenka si gaforre.
Deta Mia
Deta Mia 3 muaj më parë
Xhoda, shume i mire. 👍🏼
Real Madrid
Real Madrid 3 muaj më parë
Xhodaaaaa i hamamit spo muj e shoh si tfol pe shty kerthici vogel
Tigri Luan
Tigri Luan 3 muaj më parë
luana vjollca ftiren si gomaric e ke 😁
lule bukur
lule bukur 3 muaj më parë
Si harixheshke. Ca fustani skandal
Luna Music
Luna Music 3 muaj më parë
Luana ngeli duke i bere komplimenta vetes😂
Andi Likmeta
Andi Likmeta 3 muaj më parë
Duka si cikllop i pangopur pordhac
Celular Line
Celular Line 3 muaj më parë
Kot fare
Sanija Kelm
Sanija Kelm 3 muaj më parë
Qfar katunare qekjo AIDA Katastrofe , oj vajze rri larg tv
alesia hysa
alesia hysa 3 muaj më parë
Bravo keshtu vazdoni
Blerina Ohri
Blerina Ohri 3 muaj më parë
Znj. Haradinaj shume karizmatike dhe me sens humori te lezetshem. Pervec se dhe e zgjuar e bukuroshe!
Fatjon Mucllari
Fatjon Mucllari 3 muaj më parë
Hgeudgdheudhddhierhbhdhjgfhdhejehhhjhsj bduiueuh jehehj ueuueueuiè èhehejw hehjjjwjjjeh jehehhhhej ehhjjjejjbh hehehheh hedjhejru2ueheheh hehhhhh jhdhbdbe hdbejeh hejjj jeheh hehhbe hejj ejrhr rue ebhe rjdbsudb ebd iebdub udiwuh hehehh e
Anjeza Azizi
Anjeza Azizi 3 muaj më parë
Hi
Shpresa Sh P
Shpresa Sh P 3 muaj më parë
Sa thjesht dhe bukur jan veshur ky cifti i huaj fiks per nje program me lojra si ky merrni shembuj o shqipe qe visheni sikur jeni tu shku ne dasem😄
klaudio S.
klaudio S. 3 muaj më parë
FLOKET E LUANES SOT SUPER💕💕😏
Albanian stars
Albanian stars 3 muaj më parë
Rudina xhunga po duket si dhia ner dele 😂🤣
chiara Asso
chiara Asso 3 muaj më parë
Se harrova fustani dhe floket sot luna ishin si per ne dasem te komuniteti ROM
chiara Asso
chiara Asso 3 muaj më parë
Aman pz mos e hiqni me xhoden se te kenaq😂
Yetta Kosovo
Yetta Kosovo 3 muaj më parë
Luana : Tani une dua qe te me Kerceni 🤦🏻‍♀️😂😂😂
Drita Celaj
Drita Celaj 3 muaj më parë
Fifi skandal me kengen e Duas injoron kengen si e lejojn te kendoj
Ermal1978
Ermal1978 3 muaj më parë
E kthyet normalitetin me ne fund. E pe e dashur autore qe edhe pa seks, lakuriqesi dhe perversitete mundesh te nxjerresh nje program argetues dhe gazmor nese zgjedh njerezit, mesazhet dhe lojrat e duhura?!
Amy Amy
Amy Amy 3 muaj më parë
Lauana ku i ke bycet sot moj
Amy Amy
Amy Amy 3 muaj më parë
Shum pa lidhje ajo pjesa .jo kosova ,jo shqiperia . Jo ju kemi falur, jo na keni falur.. injoranca vazhdon
Mersie Ramadani
Mersie Ramadani 3 muaj më parë
Pse bre ja nalnu zanin emisjonit
Hannah R
Hannah R 3 muaj më parë
Po pse e qeshni Aiden ..esht shum njeri i hapun ..funny e thjesht nuk esht mendjemadhe 🤗 Aida gjithmon ka qene kshtu 🥰
Rez G
Rez G 3 muaj më parë
Episodin e fundit duam qe Luana ta hedh torten ne fytyre 😉
Moon Safari
Moon Safari 3 muaj më parë
A je mire, jo mire nuk jom! 🤮Qeky osht problemi me demokracine.
L M
L M 3 muaj më parë
bravo Rudina je shume e mire , nuk e tha Opinionin sepse vertet eshte me i miri
Albin Mehmeti
Albin Mehmeti 3 muaj më parë
sa bukur do ishte te ishte fadil vokrri nese do ishte gjall n shiko kush luan 😭😭😭
L M
L M 3 muaj më parë
Rudina e njeh shume mire jo vetem Ramushin po te gjithe politikuajt tone
Nobody
Nobody 3 muaj më parë
O xhoda po pse bertet si femer her pas here🤦🏻‍♀️
Nobody
Nobody 3 muaj më parë
Sa keq te rrin kshtu flokt moj luana🤦🏻‍♀️
Valbona Gruber
Valbona Gruber 3 muaj më parë
Anita pse sfol si ti vet mos dil prej vetes se ste shkon hiq po fare hiq behu ma reale 🙏
Sonila Kazia
Sonila Kazia 3 muaj më parë
Luana si trans 🤚
Enver Selimi
Enver Selimi 3 muaj më parë
xhoda kapiteni blu meriton te jet po mos harojm rezi legjend
Tea Trifoni
Tea Trifoni 3 muaj më parë
Pershendetje te gjitheve per mbeshtetjen ju dua te gjitheve me respekt Tea Trifoni ky esht kanali im youtube faleminderit nese beni subscribe😘 ju dua
signore sconoschuto
signore sconoschuto 3 muaj më parë
kjo rudina shum adoleshentr
signore sconoschuto
signore sconoschuto 3 muaj më parë
o armand duka or llumbac
Fjorela
Fjorela 3 muaj më parë
Emisoni pa Rezin 10000 here me i mire. Na u kenaq emisioni na u qetesuan veshet. Flisnin njerezit me rradh pa i nderprer njeri. Irgeni eshte shume here me i mire dhe me humore te mire 😊
YLL SON1
YLL SON1 3 muaj më parë
Thirrne mor noizyn
Bay Ro
Bay Ro 3 muaj më parë
Duhet ta ftoni LINDA MORINEN ne emison !!
Flore Berisha
Flore Berisha 3 muaj më parë
Pse nuk ben zëri nuk muj me kuptu ne gjdo Emission nderpritet 😭😭😭😭
Krasniqi Doni
Krasniqi Doni 3 muaj më parë
Dhe gjith kohen Luana duke ja ber vetit qejfin se si me rrin kshtu floket a me shkon kshtu luko i flokve ahahaha ket emision e ban per kokrren e qejfit te vet ndersa te ftuarit me zor vijn aty 😂
DolllCe GaBBana
DolllCe GaBBana 3 muaj më parë
A mund tmd tregojn dukush si quhet kja keng ne gyrje te emsionit
Aldo Nona
Aldo Nona 3 muaj më parë
Mbani xhoden ne emision....
Fjona Shaho
Fjona Shaho 3 muaj më parë
Ftojne Florin Mumajesin
Fjona Shaho
Fjona Shaho 3 muaj më parë
Ftojne Florin Mumajesin
Fjona Shaho
Fjona Shaho 3 muaj më parë
Ftojne Florin Mumajesin
Fjona Shaho
Fjona Shaho 3 muaj më parë
Ftoje Florin Mumajesin
Fjona Shaho
Fjona Shaho 3 muaj më parë
Ftoje
Fjona Shaho
Fjona Shaho 3 muaj më parë
Ftoje Florin Mumajesin
Fjona Shaho
Fjona Shaho 3 muaj më parë
Ftoje Florin Mumajesin
Fjona Shaho
Fjona Shaho 3 muaj më parë
Ftoje Florin Mumajesin perdryshe nuk do ndalem se shkruj vet ftoje Florin Mumajesin
Fjona Shaho
Fjona Shaho 3 muaj më parë
Ftoje Florin Mumajesin
Fjona Shaho
Fjona Shaho 3 muaj më parë
Ftoje Florin Mumajesin
Fjona Shaho
Fjona Shaho 3 muaj më parë
Ftoje Florin Mumajesin
United Kingdom
United Kingdom 3 muaj më parë
I came here just for Dontai and Kaory 😊 You are amazing guys👏
relax beauty salon
relax beauty salon 3 muaj më parë
subs ju lutem
Fjona Shaho
Fjona Shaho 3 muaj më parë
Ftoje Florin Mumajesin
Aww BabyCreeper
Aww BabyCreeper 3 muaj më parë
Kjo Rudina tamam xhung sic ka mbiemrin gjith pordh hoqa masken siku ta mar ktu po ty tmart pusi po ske ndenjur ne shpi
Ambra Kruti
Ambra Kruti 3 muaj më parë
Luana me balluke shume kot sme pelqen fare asnjehere kjo si duket vetja sikur ca eshte sikur ka kap qiellin me dore.
Leni Jon
Leni Jon 3 muaj më parë
Lum luana per FLORIN ja ndriqo emisionin
John Wick
John Wick 3 muaj më parë
Shume me mire pa Rezin
Teuta Coku
Teuta Coku 3 muaj më parë
Kur do ta ftosh Artjola TORINO TE EMISJONI JOT ZEMER
Tina Tina
Tina Tina 3 muaj më parë
Pershendetje nga Kosova ,me pelqej emisioni se nuk ishe rrezi por xhoda dhe te ftuarit ishin te mir por Aida ishe tmerr moj nuk din as me fol as me qendru siq ika hije nje femre ishe shumm 🤮
Mevlude Idrizi
Mevlude Idrizi 3 muaj më parë
1 e 73 dhe e quan veten shum te gjate luana 😂
soni son
soni son 3 muaj më parë
Sa të thjesht naseri edhe Aida 👸🤴❤❤🌟🌟🙏🙏👏👏
Erzana Abdi
Erzana Abdi 3 muaj më parë
pa rezin nuk e shikoj emisionin 😒
ME MYSELF AND I
ME MYSELF AND I 3 muaj më parë
Mos i bej floket me kshtu luana kurrrr ke dal kot ste shkojn baluke 🥰
Episodi i plotë: Portokalli - Episodi 7, Sezoni 35, 2 Maj 2021
1:57:27
Greta Koci - Trendafilat (Official Video)
3:10
United Records
Shikime 601 mijë
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Duke pritur Diellin (Portokalli) - Episodi i plotë 31 Dhjetor
4:52:39
Greta Koci - Trendafilat (Official Video)
3:10
United Records
Shikime 601 mijë
I STRETCHED MY EAR! #shorts 😂
0:28
Dan Rhodes
Shikime 48 mln
Godzilla vs. Siren Head in real life 哥吉拉大戰警笛頭
10:19
Yasak Elma 109. Bölüm
1:54:30
Yasak Elma
Shikime 1,2 mln
The Truth About my Son
10:22
Mark Rober
Shikime 17 mln
IF I LAUGH, I GET CANCELLED
16:51
JJ Olatunji
Shikime 6 mln