Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 23 Janar 2021, Entertainment Show

  Shikime 604,657

Top Channel Albania

3 muaj më parë

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja
Të ftuar: Rudina Hajdari, Zaimina Vasjari, Endrit Mertiri, Alesia Noka, Alket Hyseni, Ermal Mamaqi, Miranda Dupi, Adelina Halitjaha, Eraldo Rexho, Arjola Demiri, Edon Berveniku, Joana Grabolli, Marsela Çibukaj, Muhamed Arifi, Gerta Çiçi
Këngëtare: Fifi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Komente
Jani proPlayer
Jani proPlayer 28 ditë më parë
Ftojeni STRESIN ne emision
Ilira Korcari
Ilira Korcari Muaj më parë
Aleks
Aleksander Krasniqi
Aleksander Krasniqi 2 muaj më parë
Shum emesion i mir por ta cpif ky rezi flet shum
lorenzo zotaj
lorenzo zotaj 2 muaj më parë
10:10
Kejsi Kerpi
Kejsi Kerpi 3 muaj më parë
Arjol dasuri❤💞🥰
Rudina Balili
Rudina Balili 3 muaj më parë
Po kjo Miranda moj aman 🙄
Mirsa asriM
Mirsa asriM 3 muaj më parë
Bravo Rezi
Klesind Kola
Klesind Kola 3 muaj më parë
I cik plenc me turshi
Donald Aliaj
Donald Aliaj 3 muaj më parë
Hiqeni kte rezin se kuptoni qe ai esh keq
riki iki
riki iki 3 muaj më parë
Respekte shume Por Rezi po e terpon edhe po flet shum edhe alkohol përdor duke punuar mos haro se je nje shembull i keq Ka familje me fëmi që e shikojn Emisionin dhe ju lutemi pak më të rezervuar
N
N 3 muaj më parë
Per te gjithe ata qe kan then se programi i Ermal Mamaqit eshte me i bukur per mendimin tim jo pasi Luana Vjollca di si ta mbaj skenen dhe ka dy kapiten te mrekullueshem plot batuta e shaka gjithsesi un nuk e hedh posht fare programin e ermalit por jam dakort me rezin "zgjidh nje dit tjeter se te shtunave eshte emisioni me i bukur qe un kam par ndonjeher SHIKO KUSH LUAN"
Bisha Kuksit
Bisha Kuksit 3 muaj më parë
Beatrix të dashuroj😍😍
Ardian RKS02
Ardian RKS02 3 muaj më parë
Fifi e ka dhi krejt
Ardian RKS02
Ardian RKS02 3 muaj më parë
Live kerkush në shiku kush luan nuk kënduan mirë vetëm gold ag
Mirlinda Bibaj
Mirlinda Bibaj 3 muaj më parë
Me falni si quhet kjo muzika qe kercejn edhe valltaret prej minutes se 1:27 e deri ne 2:10
u thyyy shipkaa
u thyyy shipkaa 3 muaj më parë
Ueeee kur i paska mbjellur floket ky flori mee😂😂
TheMysteriousBoy
TheMysteriousBoy 3 muaj më parë
Rezi sban per aty ka probleme me emocionet
Lendita Januzi
Lendita Januzi 3 muaj më parë
AassaaaA
Gentrit Gashi
Gentrit Gashi 3 muaj më parë
Qesa ekom prit Ermalin me kan prezent ndonjerin episod edhe manfund ndodhi
Gazmir Gjoka
Gazmir Gjoka 3 muaj më parë
Prz qysh kur ka ardh ky rezi nuk te bohet pa emisjonin
Georgo Aleksandris
Georgo Aleksandris 3 muaj më parë
VIP ERMAL MAMAQI?!!!!!!!
Alb16
Alb16 3 muaj më parë
Habitem qe kengetari Kozma Dushi nuk reagon nga permendja e emrit ne menyre te perseritur (qe tingellon si perqeshje) nga Rezarti.....
Rexhina Hazisllari
Rexhina Hazisllari 3 muaj më parë
thzjjzeeeaaaahz x ferret a we w we’d a mhb
Hysi Tropoja
Hysi Tropoja 3 muaj më parë
Rrespekt per artistat nga kosova per mbeshtetjen kombtare 🇦🇱🇦🇱
Ell Em
Ell Em 3 muaj më parë
kush i mban ato pik aman? u dha kosovareve nga 100 dhe skuadra blu nga 930 ne 980 mu duk 😱 kurse skuadres kuqe ja shtoji tamam. mos u tallni se i keni njesoj te ftuarit
VaLi Hoxha
VaLi Hoxha 3 muaj më parë
Xhoda eshte shum ma humorist edhe ma i qet Rrezii flet shummmm shumm edhe ate pik humori qe ka e humb🥴🥴
Islam Perce
Islam Perce 3 muaj më parë
A edhe Michael Jackson ajo qe edhe veshur me roba te zeza
Dino Nuredini
Dino Nuredini 3 muaj më parë
O rezi na ke ca k@rikatorin
u thyyy shipkaa
u thyyy shipkaa 3 muaj më parë
O luana ta hangsha kryqin bre hallall tkoft aman😘😘😘😘
Alma Gjoka
Alma Gjoka 3 muaj më parë
Cilesia e videos 0 sikur ka tym atje
꧁orges꧂
꧁orges꧂ 3 muaj më parë
200k per 1 foto qr😆😆
Elson Miraka
Elson Miraka 3 muaj më parë
Je i madh Rez Veleshnja! Hallall ta befte zoti o Bish
samuel lolol
samuel lolol 3 muaj më parë
Si quhet kjo kënga dhe këngëtarja që po këndon live,sepse ka një super zë.Ju faleminderit kush më tregon😊
samuel lolol
samuel lolol 3 muaj më parë
@Marjeta Shehu Shum faleminderit🥰
Marjeta Shehu
Marjeta Shehu 3 muaj më parë
titulli kenges therime dashurie, Marsela cibukaj, e degjoj shpesh
Gjergji Dano
Gjergji Dano 3 muaj më parë
Luana dhe Marina jan me te mirat ne bote sidomos Luana jane shume te mira
Paris Legisi
Paris Legisi 3 muaj më parë
Ermali nuk Shet Men Shet Men Librash... Ermali Asht Çifut 50/50
ar. linda
ar. linda 3 muaj më parë
sa komentet per kit rezin shum po shkruni sikur ju interson po sdoni me pa lereni njeriun ta kryje punen e vet kush sdo mos tshikoje respekt per qdo njeri ✌🏻👏🏻
Buci bulliqi
Buci bulliqi 3 muaj më parë
Heke kit rezin se eshte shum i bezdis'shem ,askend se len te flas si grua e keqe ,dhe i bajatshem ,me mir ktheje at me heret qe ka qen !
Amir TBA
Amir TBA 3 muaj më parë
Se kuptoj perse ia ndalni zërin muzikave !!
Donqe Donqe
Donqe Donqe 3 muaj më parë
nuk iu lejohet nga youtube mund te ju fshihet ky episod ne tcilin postojn keng te huaja pa autorizim nga kengtari . vetem nese ikendojn live ju lejohet
Ibadete Aliji
Ibadete Aliji 3 muaj më parë
Rezi JASHT .
albania tv
albania tv 3 muaj më parë
Shpifurine Rezi Ishall nuk e merr Luana Ne sezonin tjeter
Angi Trajani
Angi Trajani 3 muaj më parë
Sa e shemtuar Zajmina.Hiqeni Rwzin
Elona123 Rranci
Elona123 Rranci 3 muaj më parë
😀
Everything
Everything 3 muaj më parë
Rezi si me pas qen i shartum me gjakun e shqipes. Hiqeni hiqeni lexoj neper komente🤣
Shpresa Amin
Shpresa Amin 3 muaj më parë
Luana: Eshte dhurat ne form bombe. Hahahaha ne vend se te thoshte eshte bomb ne form te dhurates 😂
Arlind Krasniqi
Arlind Krasniqi 3 muaj më parë
Njeri Ma Bajat si rezi skisha pa naj her.
Erga Kumbulla
Erga Kumbulla 3 muaj më parë
Super emison
adela kolaveri
adela kolaveri 3 muaj më parë
Aman hiqnje rezin nga ai emisjonnn sepse esht shum njeri i degjeneruar dhe shum i padurueshem
zade lediana mevlan
zade lediana mevlan 3 muaj më parë
Pupupu gocat
zade lediana mevlan
zade lediana mevlan 3 muaj më parë
Si e mani rezin ju nuk e di me te thon drejten
Flamur Bajraktari
Flamur Bajraktari 3 muaj më parë
Po ajo karja me syze?
Connect_xh
Connect_xh 3 muaj më parë
Rezi e prish emisionin !
Drita Celaj
Drita Celaj 3 muaj më parë
Fifi kengetarea koti
Shkodra98
Shkodra98 3 muaj më parë
Po kë ke shok t ngusht ti moj beatrix me ato buz vrl qe i paske ber, kam shok te ngusht neymar dhe mbappe thot hahaha
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe 3 muaj më parë
Thirre melinden Edhe noren
Ramadan Abazi
Ramadan Abazi 3 muaj më parë
Shiko kush luan mos e le
Llajna Llajna
Llajna Llajna 3 muaj më parë
Dilli i fort 😎😂
Rruga Hyjnore
Rruga Hyjnore 3 muaj më parë
Hilet e Shejtanit të mallkuar almores.info/rock/video/z2yXuGmfbJWgl6w
Harry fan
Harry fan 3 muaj më parë
Si ben Rezi sikur ska pare ndonjehere femer me sy
Afrim Deliu
Afrim Deliu 3 muaj më parë
Gixhbaba
SHAQO RAKIPAJ
SHAQO RAKIPAJ 3 muaj më parë
Zhdukeni rezin nga aty ju lutem , sdua ta shoh më për faj t ti
Illmatic G
Illmatic G 3 muaj më parë
51:27 degjoeni ermalin
Valentina Isufi
Valentina Isufi 3 muaj më parë
Ermali nuk merr pjes ndonje emisioni qofse ska diqka me promovu ndonje projekt tvetit i bon marketing tmir
Illmatic G
Illmatic G 3 muaj më parë
Bo ky rezi sa antipati e kam sa robqir qe esht vetem fol kot e mkot ca e mani aty at laskar llapaqen
Fitore As
Fitore As 3 muaj më parë
Po pse ajo rri me syze a është diell aty mbrenda në sken???🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
Ervin Koci
Ervin Koci 3 muaj më parë
Na cave trapin o Rez
Mafa's Channel
Mafa's Channel 3 muaj më parë
Ju lutem shikoni te gjitha videot ne kanalin tim almores.info/mem/TxokDqmEc2XXu8n-rbJHiQ.html
111 222
111 222 3 muaj më parë
Pa ofendime por ne kete emision ku ka lojra te ndryshme nuk edi pse ftoni njerez te moshuar nuk kan sens humori dhe e bejne emisionin te merzitshem, gjithsesi respekt per te gjitha personat por mendoj qe duhet te ftohen ne emisione tjera me debate serioz e !
Gentjan Kola
Gentjan Kola 3 muaj më parë
Ky Rez llaveshja na e shpifi , si i babzitur njeri
Xhini Velaj
Xhini Velaj 3 muaj më parë
Luana ftoh aktorin me te madhe agron llakaj
sonia Sonia
sonia Sonia 3 muaj më parë
Sa m acaro ky rezi 😝
rm TAURUS
rm TAURUS 3 muaj më parë
Ftoi komtaren e Kosoves dhe komtaren eShqipris pls🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Juve Juve
Juve Juve 3 muaj më parë
O ermal kontrolloje xhupin se deputet tjetri 😉😂😂
Fatbardh Pikaloshi
Fatbardh Pikaloshi 3 muaj më parë
Miranda Dupi qeka si michael jackson me syze
Sergio Roel
Sergio Roel 3 muaj më parë
Bravo ermal
Perpaim BE
Perpaim BE 3 muaj më parë
A jam une i vetmi qe shtyna emisioni dej kur dulen ne shken Fara e Flliqt
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 3 muaj më parë
FIFI TE PERPUTHEN ESHTE ME MIRA KENGETARE MADHE KENDONE MIRE BUKURE NE MUZIKE 📀📀📀🎤🎤🎤🎤🎤📀📀📀📀📀
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 3 muaj më parë
FLORI BINAJ I MADHE LEGJENDA LEGJENDARI TE PORTOGALLIA SE EDI RAMA DY POLICA IMITONE MIRE HUMOERIN HUMORISTI AKTORE MIRI KETU NJISH
Erzana Abdi
Erzana Abdi 3 muaj më parë
vetem rezi e ben programin te shikohet nga te gjithe 🙈♥️
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 3 muaj më parë
REZIN SI SHUME PO BERTISNI TELVIZIONE TE PUBLIKU BLIDHE TURTE KOKES TE KANE IKUR FARE TE EMISIJONI SHIKO KUSHE LUAN
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 3 muaj më parë
RUDINA HAJDARI BIJA HAZEM HAJDARIN SHPALLI SALIU DESHMORI KOMBIT SHQIPTARE KATER SHENJTORET TIRANE SHIKO KUSHE LUAN TOPE CENNEL
Eni Hida
Eni Hida 3 muaj më parë
Edhe mua po acaron ky rezi nuk e di se si po e durojn ato aty 🤔
D Nd
D Nd 3 muaj më parë
O zot ajo Arjola Demiri ku shkon me gjithe ate fustan . Per 20 min qe nejti ne emision sikur eshte duke shku me marr naj cmim Nobel🤣. Po ajo me fustan te kuq per 5 min pat ardh . Shume te ftuar shumica kot, pastaj Luana edhe Fifi na kan vjelur me te njejtat fjal bla bla bla Nejse hajt shtyhet prej Florit edhe Ermalit pak sonte
Besilda Rexhaj
Besilda Rexhaj 3 muaj më parë
Super
killuminati 1
killuminati 1 3 muaj më parë
rezi shum i madh kur kopjon arian canin greqisht😂😂😂
Uranik Ceku
Uranik Ceku 3 muaj më parë
Se kuptoj pse duet te jet kaq bajat ky rezi?
Beauty tips !
Beauty tips ! 3 muaj më parë
almores.info/mem/6fKrqBmRjn55bOvXI-kazA.html
Miranda Dede
Miranda Dede 3 muaj më parë
Ky eshte si pazar me duket?????
1985jeta
1985jeta 3 muaj më parë
Koha e mir dielli na perveloi 🥵 ne studio kjo goca nuk mundet ti heq 🕶🤦🏽‍♀️
Rumejsa Jusufi
Rumejsa Jusufi 3 muaj më parë
Episodin e fundit duam Dhurata doren.
justcoments justcoments
justcoments justcoments 3 muaj më parë
O zot maj Luana a nuk e shef sa shqetsus asht ky Rrezi ?? a nuk e shifni ju publik si une sic e shof na cmendiii fare nuk mundemi me e pa asnjihere tknaqun i tejkalon tan kufijt slen rehat as Luanen te prezantoj as te ftuarit te kenaqen. Nuk e din vendin e tij te merr pak mesim prej Florit. Ju lutem ose largojeniiiiiii !
Edison Prenga
Edison Prenga 3 muaj më parë
Mbas kaq kohesh dolen perseri ne ekran karriget e perputhen ne fillim te sezonit te 2😂😂😂
Kostandino Hysa
Kostandino Hysa 3 muaj më parë
Luana duket se do te fitoj audjens duke kercyer te ftuarat me balerint
Edon Ademi
Edon Ademi 3 muaj më parë
Ooo do te me mungoj shiko kush luan
toto Al
toto Al 3 muaj më parë
Qr ca thoni ka vdek mikael jackson qenka i ftuar ne studjo vet i keni ndrru emrin ne miranda
Ariana Junuzi
Ariana Junuzi 3 muaj më parë
Oj luana sa te bukura floket 💖👑💗
I Lala
I Lala 3 muaj më parë
2.13.35 koha rezi pis
Viola Pilica
Viola Pilica 3 muaj më parë
Nuk shikohet fare ,sapo fillon dhe Rezi ja fillon me skandalet e tij nuk durohet fare I padurushem o zot hiqeni
Meleke Kulla
Meleke Kulla 3 muaj më parë
₩,,
Meleke Kulla
Meleke Kulla 3 muaj më parë
7f
convict convict
convict convict 3 muaj më parë
O paska qit pak mu ajros cicat luana haha
Leonard Xhika
Leonard Xhika 3 muaj më parë
Televizionit i mungon ermali 👑👑👑
Midana Xhelo
Midana Xhelo 3 muaj më parë
Aman kur do ta hiqni kete Rezin nga emisioni ??
Everything
Everything 3 muaj më parë
Se heqim jo
Elvana Gjata - Mos u ngut
2:58
Elvana Gjata
Shikime 4,8 mln
Emanet 175. Bölüm | Legacy Episode 175
56:49
FUNNY DIY FOOT SOAP 🧼🦶😂 || #SHORTS
0:36
5-Minute Crafts FAMILY
Shikime 201 mln
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Elvana Gjata - Mos u ngut
2:58
Elvana Gjata
Shikime 4,8 mln
Emanet 175. Bölüm | Legacy Episode 175
56:49
FUNNY DIY FOOT SOAP 🧼🦶😂 || #SHORTS
0:36
5-Minute Crafts FAMILY
Shikime 201 mln
ESSENTIAL THINGS YOU CAN TEACH YOUR CHILD BY AGE 10
13:22
Survivor | Trailer | 03/05/2021
2:26
SKAI.gr
Shikime 424 mijë
Emanet 175. Bölüm | Legacy Episode 175
56:49
Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!
12:14
Teşkilat 10. Bölüm 2. Fragmanı
1:05
Teşkilat Dizisi
Shikime 1,3 mln
Bugworkout Gym Training #shorts
0:11
Bugworkout Sport in Russia
Shikime 3,2 mln