Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 30 Janar 2021, Entertainment Show

  Shikime 682,295

Top Channel Albania

2 muaj më parë

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
Të ftuar: Florjan Binaj, Rezart Veleshnja, Irgen Çela, Gent Hazizi, Adi Pojana, Edi Manushi.
Këngëtare: Fifi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Komente
Gonze Lena
Gonze Lena 19 orë më parë
Nuke teha hije
blerina lalaj
blerina lalaj 3 ditë më parë
Hic nuk ish provuar , harroi qe te xhemi ka qen e ftuar
LiRi Demiri
LiRi Demiri 6 ditë më parë
Hahahah na knaqe pz luana mbreteresha 😂
Dardan Qyqalla
Dardan Qyqalla 15 ditë më parë
Hb6i8boacl8iin8ii9p
Xhesjana Gjona
Xhesjana Gjona 22 ditë më parë
Zum
Bardhyl Pllana
Bardhyl Pllana Muaj më parë
Àepq
i tik tok di giorgia boni
i tik tok di giorgia boni Muaj më parë
U
Shefki Curri
Shefki Curri Muaj më parë
ಕ್ಷ್ಕ್ಷ್ಕ್ಷ್ x2
suisse
suisse Muaj më parë
Ty me te pre Pik gjaku ske veq botox plas 😂😂😂
Didi
Didi Muaj më parë
kjo drejtusja e emisjonit si prostitute
Thetis Apergi
Thetis Apergi Muaj më parë
()
Aurela Morina
Aurela Morina Muaj më parë
Po un e kam emrin me A si te me zhduket emri im ??
Kumara London
Kumara London Muaj më parë
P
Jeon Kookies ALB
Jeon Kookies ALB Muaj më parë
32:32
Arlinda Kordhaku
Arlinda Kordhaku Muaj më parë
2:24 lot
LOD Nero
LOD Nero Muaj më parë
paske pi icik o jet
Melita Shkalla
Melita Shkalla 2 muaj më parë
luana luana luana luana luana luana dhe un e bej veten atje tek ti luana luana luana
Klevjo Kullsi
Klevjo Kullsi 2 muaj më parë
Nje nder emisionet me te bukura
Akil Mirena
Akil Mirena 2 muaj më parë
Pse bllokoni zerin kur kendojne
Akil Mirena
Akil Mirena 2 muaj më parë
Me muzike eshte ndodhur si mi ftuar
Elfrida Kasa
Elfrida Kasa 2 muaj më parë
Dhe ne kuptuam që programi do të mbyllet përgjithmonë dhe po ta veni re kur marin kupat të gjithë thojne Se mbroni nuk e thonë po unë e kuptova por kush e ka botuar like dhe kush jo koment që ta kuptoje dhe unë thnx
Shpat Gashi
Shpat Gashi 2 muaj më parë
Dh mos harroni pijenB52
Shpat Gashi
Shpat Gashi 2 muaj më parë
Une jam 8 vjeq. Ky tjali qe po e shihni eshte djali i halles une jam nje vajz qe quhem erza mua me pelqen shum shiko kush luan shpresoj qe te ket edhe nje zezon te5 dhe jam ne klasen e tret. Ky sezezon ka qen shum i mir ju dua te gjithve
Shpat Gashi
Shpat Gashi 2 muaj më parë
Dhe mos harroni pijen B52
Lona Ada
Lona Ada 2 muaj më parë
Luana si linda morina
Emanuela Prifti
Emanuela Prifti 2 muaj më parë
Emisioni me i bukur qe mezi presim ta shohim duam qe sezoni te vazhdoj
Esri Sira
Esri Sira 2 muaj më parë
Shiko kush luan 5 patjeter te ket se met vertet u knaqem luana kshtu qe pregaditu edhe per 5 sen plis te pershendes nga shkupi je me e mira
Lona Ada
Lona Ada 2 muaj më parë
Ato xhinksat sikur i ke mbush me pampers,aman kur duan te duken dhe shurrat si ti si kimi ik moj fshatare e lumtur
drita gjyriqi
drita gjyriqi 2 muaj më parë
Pershendetje zonje Luana émissionin e ke te mrekullueshem, por kam nje verejtje perse e hiqni zerin kur kendojne kengetaret e kam fjale per you tube.
Drama Bubbles
Drama Bubbles 2 muaj më parë
Per copyright
Atird Atird
Atird Atird 2 muaj më parë
Luana se ke trupin per jeans nuk te shkojn
vini Bisa
vini Bisa 2 muaj më parë
SPIA
Flore Berisha
Flore Berisha 2 muaj më parë
Pse nuk kan zë kenget nuk kuptoj 😭😭😭gjdo emisjon i njejti Problem 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
Rosela Cejku
Rosela Cejku 2 muaj më parë
Je me e mira luana te lutem vazhdoje emisionin perseri❤❤😘😘.I love you
nora nora
nora nora 2 muaj më parë
Nje nder emisonte me te mira ne gjithe Shqiptarin e madh,shpresojm qe te mos jete fundi i emisonit pergjithmon✌
Rovena2 Elezi
Rovena2 Elezi 2 muaj më parë
Luana jam e lumtur qe me ne fund i hoqe ato vidhet fallso dhe tregove trupin tend!!! je njeri normal dhe biles shum e dobet kush e vuri e re!!! emisioni sot super.
Angi Trajani
Angi Trajani 2 muaj më parë
E kuptoi qe vetem ne vendet arabe ,pelqehen trupat si kjo.Evropa I ka fine,me natyrale.Apo modelet e " Viktoria secret" kane elegance.Po fytyres cdo tii beje?
Bali Ajet
Bali Ajet 2 muaj më parë
Ki eshte emisjon
Alda Vasa
Alda Vasa 2 muaj më parë
Po prz qaty si te thush ti dote bajm
Fitore Jusufi
Fitore Jusufi 2 muaj më parë
Borbardha dhe 6 xhuxhat 🥰
Ardit Badalli
Ardit Badalli 2 muaj më parë
Kupën tone me vu në wc .
Kim. Ronii
Kim. Ronii 2 muaj më parë
Shum KOT
Majlinda Serdari
Majlinda Serdari 2 muaj më parë
👍🏻
nexhi tola
nexhi tola 2 muaj më parë
Y
Paulin Kolziu
Paulin Kolziu 2 muaj më parë
Ku u bone me fame edhe ti moj Luana nga pastruese te sajmiri dhe debile qe nuk shikohesh me sy je tamam si motra qoft largut
Irena Bici
Irena Bici 2 muaj më parë
Shum emisjon I bukur bravo stafit mezi e prisnim të dilte në jutub ta shikonim 👋👋👋👋👋🇦🇱🇦🇱🤣🥰🤣🥰
Kejsi Nogu
Kejsi Nogu 2 muaj më parë
Rezi kapiteni me i mir
Samanta Mucollari
Samanta Mucollari 2 muaj më parë
Emisioni me i bukur, më me argëtim dhe me i suksesshëm! Bravo ty Luana, bravo Flori, Rezi dhe gjith stafit që na beni të qeshim dhe harrojmë problemet e përditshme që kemi. Jeni shumë të mire dhe na keni ber të "dashurohemi" me emisionin tuaj! Uroj dhe shpresoj të kemi një sezon të 5 sepse ju duam shumë! ❤
Viola Pilica
Viola Pilica 2 muaj më parë
Luana ske nevoje ti ta lavderosh Xhoden me dy fjale e vleresojme ne shikuesit ,ti vetem lexo komentet .Asnjehere goja jote sdin te thote Sa shume e kemi kerkuar ose per kenaqesine e shikusve 😞 Xhoda #1
anni enn
anni enn 2 muaj më parë
Flori Rockstar...me ne fund zbuluam edhe nje talent tendin ✌🏻
ensar iseni
ensar iseni 2 muaj më parë
Emisioni ma i mire
orkidea orkidea
orkidea orkidea 2 muaj më parë
pupupu cfare niveli emisioni , ne fakt as kam nder mend ta shoh po me doli ne youtube e thash cfare flet kjo me kete lloj veshje. pupupu ku ka ra kultura e tv tona, ne dreq vafshi te gjithe.
Another Girl
Another Girl 2 muaj më parë
Flori i modh je
Irena Stojanova
Irena Stojanova 2 muaj më parë
Sa mka prek Fifi me Florin se pse me duket qe e ka dash shume 😊
Jack Bond
Jack Bond 2 muaj më parë
Ca thu
Majlinda Serdari
Majlinda Serdari 2 muaj më parë
Me pelqen shume emisioni se organizohen lojra sh te bukura per femij, ato mezi e presin😁
Amy Amy
Amy Amy 2 muaj më parë
Flori & Xhoda nder me te miret pa dyshim
Fatjeta Dervishaj
Fatjeta Dervishaj 2 muaj më parë
Te mos ndaloj shiko kush luan te lutem Luan
Lume Spahiu
Lume Spahiu 2 muaj më parë
👍👍🤴dhe subscribe e meriton👍👍🤴
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 2 muaj më parë
BRAVO KENGETARIN MADHE JENI QE KENDONI MUZIKE TE LUMTE GOJA ME KENGE TE BUKURA SUKSSE ME TEJE 📀📀📀📀💽💽💽💽💿💿💿📀📀📀🎤🎤🎤🎤😊😊😊😀😀😀😃😃😃
Gergana Donova
Gergana Donova 2 muaj më parë
You are the best one
Lova G
Lova G 2 muaj më parë
Imagjononi dot po te ishe luana ne vend te Lori Hoxhes cdo bente kjo 🤦🏽‍♀️ deshtim femer
Lova G
Lova G 2 muaj më parë
Luana nje deshtim je o goce si nuk te vjen pak turp te besh dhe te obligosh sfatin te te levadojne,shpresoj mos ta shoh me kurre ne tv ke probleme mendore definitivisht gjdo gje ne emison rreth vetes. kaptinent e sezonit pare i vendosi kujtimet vet kur e kan komplimetuar jo per ata qe ishin🤮🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
alissa
alissa 2 muaj më parë
Ky adi shum ngacmues
alissa
alissa 2 muaj më parë
Kur e kapi luanen e qeshura kto te tjerat qeshin kot sa per te mos u dukur serioze
alissa
alissa 2 muaj më parë
Besoj se luana e ben natyrshem po xhoda mbase ndihet keq se gjithmon e vecon 🤨
Rebiola Bostanxhi
Rebiola Bostanxhi 2 muaj më parë
Qyqja ku vajti gjithe ajo bythee
H A
H A 2 muaj më parë
Ne sezonin e radhes Flori jo qe duhet te jete perseri kapiten skuadre por edhe badhkeautor ti jepte nje dore gjenialiteti
Oni Mukaj
Oni Mukaj 2 muaj më parë
Nuk e di Po kur ben kjo luana si è keqe o zot. Ben ate surratin me urdhra si idiote. Je thjesht nje silikon me dy sy dhe arrogante. Si dhi je .
elaa ela
elaa ela 2 muaj më parë
Hahhahahahahhahaha vdiqaaa me buqen
yotybe
yotybe 2 muaj më parë
Perfundimisht Luana vuan nga deliri i madheshtise dhe ka nevoje urgjente per psikolog
Roland Buzi
Roland Buzi 2 muaj më parë
Nje krahasim i shkurter me nje thenie popullore dhe prezantuesen " Dhi e zgjebosur dhe bishtin perpjet ". Respekte per Florian Binaj, nese ky emisoj ka ec lart eshte fal tij , shum flm qe sjell harmoni e buzeqeshje ne shtepit tona me kontrbutin tend .
Flutura Krasniqi
Flutura Krasniqi 2 muaj më parë
Po fifi prap u nda me skrachadelen pu pu pu fillou me florin prap nuk xen men ajo
maNi GaMiNg7
maNi GaMiNg7 2 muaj më parë
un them qe do ket sezon te 5 sepse as kush nuk ishte i mërzitur
alban kuksi
alban kuksi 2 muaj më parë
Dita e shtu duhet te quhet dita e luanes
Naim Kica
Naim Kica 2 muaj më parë
Sa shume i bon qefin vetes luana
Fetije Zasella
Fetije Zasella 2 muaj më parë
Sezona e parë 🔥🔥🔥🔥
Mirela Pepa
Mirela Pepa 2 muaj më parë
O stafi pse e hiqni muziken se perher te njejten gje beni.nuk e degjuam kenget e bukura.
Angelax
Angelax 2 muaj më parë
Sepse duhet te paguajne youtube per te drejten e autorit te kenges..kshu qe prandaj nuk vihet muzika
Florian Kajmaku
Florian Kajmaku 2 muaj më parë
Orkestra e top chanel, orkestra me e mir shqiptare, t'mrekullueshem . 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Arben Haradinaj
Arben Haradinaj Muaj më parë
Pplp M po l O M p Po lopmkinip
Sara Ademi
Sara Ademi 2 muaj më parë
01:01:35 lottt😂
Sara Ademi
Sara Ademi 2 muaj më parë
26:12 mos ju afro njerzve😂
melisa dauti
melisa dauti 2 muaj më parë
pse muzikat nuk kan ze ne emision???
Drama Bubbles
Drama Bubbles 2 muaj më parë
Per copyright
Briken Jacaj
Briken Jacaj 2 muaj më parë
Like nqs ju ka marr malli per Adin si kapiten ne Shiko kush luan!👇🏽👍🏼
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 2 muaj më parë
te gjithe like emikrantet kuto qe ndodhen ne bere bote
Naim Sadiku
Naim Sadiku 2 muaj më parë
Shum shum bukur sukses per gjithmon amin
Anna Anushi
Anna Anushi 2 muaj më parë
Pse mbaroj ky emision 😢😢😢 kemi nevoj te qeshim 😍😍
Kreativ Art
Kreativ Art 2 muaj më parë
Do ju lutesha tme ndihmonit me nje subscribe te kanali im . Faleminderit
the brothers king king brother
the brothers king king brother 2 muaj më parë
@Anna Anushi me te vertet top chanel esht rritur sepse emisjonet me te ndikura jan ne top chanel p.sh perputhen shiko kush luan etj ... pra shiko kush luan nuk do ndalet deri sa te jemi ne gjall Ju dua stafi .... SHIKO KUSH LUAN
Anna Anushi
Anna Anushi 2 muaj më parë
@the brothers king king brother ishalla sa me shpejt se me keto emisione degjeneruese qe Po shohim Po n’a kap ankthi si pupull se do thuash ti Po mos I Shiko nderro kanal por top channel eshte nje media qe shikohet nga nje popullsi shume e gjere packa ketyre emisioneve degjeneruese 🙄 ishalla fillon sa me shpejt Shiko Kush luan ♥️♥️
the brothers king king brother
the brothers king king brother 2 muaj më parë
Do filloj prap mos ki frik ♥
Robert Nikolli
Robert Nikolli 2 muaj më parë
Edi Manushi je i papar
Sergej Capi
Sergej Capi 2 muaj më parë
Super episod eshte Ky I fundit. Do me Mari Malli per kete emision dhe mezi do pres deri sa te vij sezoni I 5. Doja Tju kerkoja disa ndere: I pari shpresoj qe ne sezonin e rradhes te Jen prap kapiten Flori me rezin, e dyta te fitoni aktoret e teatrit kombetar, e treta ta ftoni dhe Elvis pupen. Ju dua shum Jeni emisioni me I bukur I humorit
Kreativ Art
Kreativ Art 2 muaj më parë
Do ju lutesha tme ndihmonit me nje subscribe te kanali im . Faleminderit
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 2 muaj më parë
LUANA VJOLLCA SHIKON KUSHE LUAN SULLTANESHA KOZEMI REZIN VELESHAJ SULLTANI HAMETIN SERIALIN TURKE TE TENOVELA TURKE 😭😭😭😂😂😂😂👌👌👌👍👍👍☝☝☝☝💪💪💪💪💪
Ledjana Prenga
Ledjana Prenga 2 muaj më parë
Ju kisha lutur te gjithve per nje perkrahje me nje subscribe (abonohu )qe me beni kanalin tim zoti ju bekoft .. nuk ju kushton asgje ..
elena elena
elena elena 2 muaj më parë
Perfundimisht Luana vuan nga deliri i madheshtise dhe ka nevoje urgjente per psikolog
Kreativ Art
Kreativ Art 2 muaj më parë
Do ju lutesha tme ndihmonit me nje subscribe te kanali im . Faleminderit
Lushnja75
Lushnja75 2 muaj më parë
Ndoshta ju të dyja keni probleme rrusha... ajo është në rregull edhe po të jëtë ka emisionin më të njekur, reputacionin më të mirë, e pasur po! Juve që rrini prapa perdhes ça k...n keni bërë 🤔 oops jeni llapa llapa dhe negative dhe xheloze!
Majlinda Serdari
Majlinda Serdari 2 muaj më parë
👌
Lova G
Lova G 2 muaj më parë
Shume e vertet e imagjinon dot po te ishte ne vend te Lorit kjo 🤦🏽‍♀️
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 2 muaj më parë
ESHTE MADHI GJODA TE MIRIN TE SHIKONE KUSHE LUAN TOPE CENNEL ESHTE ME MIRE POTOGALLIN HUMORIN ARTISTE AKTORE MIRE BANE GJALLE EMISIJONIN KETU NE EMISIONE 🍊🍊🍊🍊🍊 GJODA NJISH 😃😃😃😃👏👏👏👌👌👌👍👍💪💪💪💪
Kreativ Art
Kreativ Art 2 muaj më parë
Do ju lutesha tme ndihmonit me nje subscribe te kanali im . Faleminderit
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 2 muaj më parë
FIFI ESHTE KENGETARE MADHE NE MUZIKE KENDONE MIRE BUKURE MUZIKE NA KOSOVA 🎤🎤🎤🎤💽💽💽💿💿💿📀📀📀
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 2 muaj më parë
FLORI BINAJ NE EMISIONIN SHIKONE KUSHE LUAN TOPE CENNEL AE ESHTE MIRIN AKTORE ARTISTE TE PORTOGALLIA EDI RAMEN E POLICIN BENE MIRE HUMORIN TI 🍊🍊🍊🍊👌👌👌👍👍👍☝☝☝☝
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 2 muaj më parë
MOJE KATIE QOFSHE JETE FALM RESPEKTE 👍👍👍
Katie
Katie 2 muaj më parë
@altin aliraj vlora altin aliraj vlora flm per pergjigjen. Qofsh me jete
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 2 muaj më parë
UNE SHKRUAJE BERE VETEM TIME JO TE TJERET KAME PYETJE KETU FALNDEROJE FLORIN KAME NA VLORE LUANA ESHTE MADHA PO PATE NJE ANKESE REZIN ESHTE MADHE SHAJE EMISIJONI SHIKO KUSHE LUAN SHIKOJE BERE QEFJIN TIME JO TE TJERET NUKE KENI PERGJIGJEN NUKE TALLEM ME ASNJE KETU QE TE GJITHE EMISIJONI KETU ME BUKURE RESPEKTE 👍👍👍👍
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 2 muaj më parë
MOJE KATIE SHKRUAJE SA DUA JAPE LLOGARI TY TI KYSHE PARGJYKONI MUA UNE TE PERGJIEM TY PO MOJE KURE SHKRUAN TI JAME FUTUR UNE PJESEN TENDE JO MARRE DOREN TJETERIT
Katie
Katie 2 muaj më parë
Sa vjec je e ku ke lind? Sa here shkruan ti me mundon shume kjo pyetje Altin. Te lutem pergjigju
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 2 muaj më parë
REZIN VELESHAJ MADHE NE EMISIJONIT ARTISTE AKTORE HUMORISTE TE PORTOGALLIA
Efren106 Lujbask
Efren106 Lujbask 2 muaj më parë
Poi
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 2 muaj më parë
MANUSHI GAZETARI MIRE I SPORTIN TE EMISIONI TI INTERVISTA SPORTIVE TOPE CENNEL
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 2 muaj më parë
LUANA VJOLLCA NEKATIVE SHIKO KUSHE LUAN ALBANIA BALLKANE SHOW HIPEN NE HALIKOPTERIN 🛫🛫🛫✈✈✈🛬🛬🛬👌👌👌👍👍☝☝☝😀😀😀
Mevlude Idrizi
Mevlude Idrizi 2 muaj më parë
Ah moj Luanaaa me qen un as 1 ore ste kisha ndejt ty ne pun .. po duket qe nonstop ju bertet atyne te stafit edhe vet ju thua qe sjua var kurse ato te shkretet jan te detyrum me ta bo qefin🤦🏻‍♂️ haron qe deri dje ke qen ne pozicionin qe jan sot ato ! Dhe boll na lodhe duke then punoj 24 ore sepse nuk je e vetmja qe punon dhe askush ste detyron me zorr plus qe pale sa paguhesh per kte pune nuk eshte se e ben falas.. Heres tjeter me me shum kembe ne toke te lutemm se na ke qaaaa trapin me te njejtat fjale cdohere ! Si kalama te duket vetja pale kush je... uhhh shyqyr qe e thash dhe kte tani mund te flej rehat
Angi Trajani
Angi Trajani 2 muaj më parë
Kjo ka nje " ego te semure" Ul te tjeret qe ti jape rendesi vetes.Shum mbrapa ne inteligjence
Diletta Bellini
Diletta Bellini 2 muaj më parë
Hahahahahahahah bravoooo te lumte.na e shpifi keq fare
Mevlude Idrizi
Mevlude Idrizi 2 muaj më parë
@alissa shum e vertete. Sa gjynah me vjen per xhoden . Eshte i bute dhe i duron. Edhe ai rezi ver sa xhoda thujse eshte e perqesh xhoden
alissa
alissa 2 muaj më parë
Edhe per xhoden qe e harron gjithmone ajo seshte fare per te qeshu
alissa
alissa 2 muaj më parë
Po ke shume te drejte
the brothers king king brother
the brothers king king brother 2 muaj më parë
Shpresoj qe luana vjollca te jet shum me e ndiekur po ashtu edhe shiko kush luan ne në shiko kush luan nuk e kemi te let te merremi por ja dalim sepse ju na doni une ju uroj nje jet sa me te mir dhe mos te harroj asnje njeri po asnjer te stafit shiko ku shuan jeni mrekullia e telivizionit shqiptar ju dua te gjith po ashtu edhe #luanators ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ja vlen si emisjon ju duam an e mban ku ka shqiptar shihemu ne sezonin e 5♥♥♥@Luana Vjollca
king Boy
king Boy 2 muaj më parë
S Qenka Sod🚁🤣
Adela Popshini
Adela Popshini 2 muaj më parë
Jam shume e merzitur qe mbaroiiii😣😣😣😣😣, por si puntata e fundit e sezonit te 4-tert me plq shumeeeeeee, emisioni "Shiko kush luan" ka qene dhe do te jete emisioni im me i preferuar dhe me i mire ne bote❤❤😍😍😍😘😘😘😚😚😚😙😙😙😙😍😚😍😘😍😚😘😍😚😍
Kreativ Art
Kreativ Art 2 muaj më parë
Do ju lutesha tme ndihmonit me nje subscribe te kanali im . Faleminderit
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 2 muaj më parë
TE LUMTE FLORI BINAJ PATRIOTIN TIME NA VLORA LUANA VJOLLCA REZIN JENI ME TE MIRET BAROJE ZEZONI KATER ZEZONI PESTE SILLNI GJERA TE REJA TE MIRA QE KURE FILLUAT NE SHATORIN DERI SOTE JENI ME TE MIRET MREKULLUSHME MIRET ISHIT PASHE BERE HERE TE PARE NA SHTATORIN TANI SHKURTIN KENAQE EMISIJONI JUAJE NE ZEMER TI LUANA VJOLLCA FLORI BINAJ REZIN JENI ME TE MIRE RESPEKTE JU TOPE CENNEL KANE BERE PUNE SHKELQYER 👑👑👑👑👑❤
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 2 muaj më parë
adela jeni braoje emisijoni mose merzite to te filloje parpe luana beje pushime ne shtepi si ti edhe une kemi te preferuarin toni shikone kushe luane tope cennel flori binaj luana vjollca jane me te miret ketu edhe rezin bene gjera te tilla butalleqe bere veten ti keshtu njeri mire pashe shtatori deri sote me ka pelqyer emisijoni luana vjollca 🙋🙋👍👍👍👍👍
Enver Dauti
Enver Dauti 2 muaj më parë
Pse mbaroi
Fatmir sina
Fatmir sina 2 muaj më parë
1-flori 2-adi 3-xhoda 4-manushi 5-genti 6-llapaqeni qe sna la 1 puntat me e shiju tamon
Fatmir sina
Fatmir sina 2 muaj më parë
@alettas l jam shum dakort me ty Por ne shiko kush luan adi me florin kan pas kimin me te mir dhe kan qen super spektakel ne emision pranaj them qe do ishte super dyshe
alettas l
alettas l 2 muaj më parë
@Fatmir sina po e kam pa. Por flori me xhoden kan super kimi edhe ne role ne portokalli prandaj them se jane dyshe perfekte 🤗
Fatmir sina
Fatmir sina 2 muaj më parë
@alettas l mua me pelqen me shum adi sepse i jep shum alegri nese e ke pa sezonin 2
alettas l
alettas l 2 muaj më parë
Ok. Veqse xhoda eshte me i.mire se adi
Elsa Beqiri
Elsa Beqiri 2 muaj më parë
Më vjen keq që do të ndaloj SHIKO KUSH LUAN Sepse menxi se prisja të vinte e Shtuna e ta shikoja emisionin tim të preferuar 🥰 Like kush menon si unë😍
Rudina Sahitaj
Rudina Sahitaj Muaj më parë
+humor shqip
Kreativ Art
Kreativ Art 2 muaj më parë
@the brothers king king brother shume shume faleminderit
the brothers king king brother
the brothers king king brother 2 muaj më parë
@Kreativ Art shum videot e mira I ki me te vertet e kam
Kreativ Art
Kreativ Art 2 muaj më parë
@the brothers king king brother shume faleminderit
the brothers king king brother
the brothers king king brother 2 muaj më parë
@Kreativ Art normal a jemi njerz do te ndimoj Ndimoni se paku keti chaneli te ri ♥♥
Oxford Uk
Oxford Uk 2 muaj më parë
ADI TE BEN TE QESHESH PA FOL FARE
Thee Kamikaz
Thee Kamikaz 2 muaj më parë
Ja paske kthy botht fifi qe ka dal nfoto ahhahaha
Mateo Hoxha
Mateo Hoxha 2 muaj më parë
Puntata me e bukur deri tani ne shiko kush luan padiskutim
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
2:41
Mevli Official
Shikime 512 mijë
Top 5 Mercedes EQS Features: Electric Luxury!
15:37
Marques Brownlee
Shikime 1,8 mln
Portokalli - Episodi 1, Sezoni 33, 01 Mars 2020
2:20:13
Top Channel Albania
Shikime 1 mln
CBC TV Shpk Nazı - Episodi 22
57:45
CBC TV
Shikime 1,2 mln
Portokalli - Episodi 1, Sezoni 35, 14 Mars 2021
2:17:17
Top Channel Albania
Shikime 605 mijë
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
2:41
Mevli Official
Shikime 512 mijë
Top 5 Mercedes EQS Features: Electric Luxury!
15:37
Marques Brownlee
Shikime 1,8 mln
Alev Alev 23. Bölüm Fragman
1:04
Alev Alev
Shikime 793 mijë
OUR WIVES SAID WHAT? | OT 25
26:52
Dude Perfect
Shikime 11 mln
Well This Was Very Weird (Juan Edition)
13:11
JJ Olatunji
Shikime 2,8 mln
Emanet 156. Bölüm | Legacy Episode 156
54:26