Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 26 Tetor 2019, Entertainment Show

  Shikime 1,256,976

Top Channel Albania

Vit më parë

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja
Të ftuar: Venera Lumani, Lind Islami, Bedri Islami, Remzie Osmani, Nexhat Osmani, Mozzik, Getinjo
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#ShikokushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Komente
Arleta Besim  Bytyqi
Arleta Besim Bytyqi Muaj më parë
Remzie te dua ♥ ❤ 💖 💓 💕 💙 ♥
Arleta Besim  Bytyqi
Arleta Besim Bytyqi Muaj më parë
Mozik Getinnjo bravo
SYLEJMAN
SYLEJMAN Muaj më parë
+18 e keni bo ket emision
eronis halilaj
eronis halilaj Muaj më parë
😇😇😇❤🤗
Akil Mirena
Akil Mirena Muaj më parë
Katastrof lindi dhe venera
Akil Mirena
Akil Mirena Muaj më parë
Mozzik ruje loredanen dhe hanen
ema art
ema art 2 muaj më parë
Veneren edhe qet lindin spi njo po bash kjo venera kana shum e lodht tip irand spo durojka bash hiq
Carpe Diem
Carpe Diem 3 muaj më parë
Vetem une paskam ardhe qe te shoh Nexhatin e Remzien live 🥺
Hana Gashi
Hana Gashi 4 muaj më parë
😂😂😂😂 ma tmirt jeni kush e kqyr 2020
Popo Ashtueshte
Popo Ashtueshte 4 muaj më parë
1:11:10
Football F10
Football F10 4 muaj më parë
1:11:11 👌 2020
G E
G E 5 muaj më parë
1:11:07
Olti Vrajolli
Olti Vrajolli 5 muaj më parë
Ju jeni miranda
Besnik Krasniqi
Besnik Krasniqi 6 muaj më parë
Ddllnddljxl
Lindi Prekadini
Lindi Prekadini 6 muaj më parë
1:11:11
B A
B A 6 muaj më parë
44:14 Getinjo hajde inshallah 😂😂
Shpend Sejdiu
Shpend Sejdiu 7 muaj më parë
qysh e kqyrka mozziki.ju doka si loredana haha
Cosman kasa
Cosman kasa 7 muaj më parë
Go directly to 1:11:10 , thank me later :)
Renato Kaloshi
Renato Kaloshi 7 muaj më parë
Sa i madh mozzik edhe resi😂🤣🤣🤣😂
Rinaa
Rinaa 7 muaj më parë
Luana më vjen keq ta themë kët gjë për hirë the Mozzit.Ama ti je e dashuruar gjmendurisht me Mozzik
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 8 muaj më parë
1
Jetlumi
Jetlumi 8 muaj më parë
1:46:03minuuuuss treeeeqinddd pooooo hajde luj qyqek
irini Greka
irini Greka 8 muaj më parë
Luana u soll keq me mozzikun jam ne emisionin time e bej cte dua une like kush u merzite
bjori koci
bjori koci 10 muaj më parë
Ahhh rezz rezzz
E eli
E eli 10 muaj më parë
1:11:16 kqyrja ftyren Mozzikit
Hekuran Hysenaj
Hekuran Hysenaj 10 muaj më parë
Une jam i pejes Dhe ju dua shum 🌹💜
Lisabelilisi Lisabelilisi
Lisabelilisi Lisabelilisi 11 muaj më parë
te lumt luana
boss o lali
boss o lali 11 muaj më parë
Like kush e shikon akoma shiko kush luan
Ruhina Veseli
Ruhina Veseli 11 muaj më parë
Te per Jan te mir muzziku dhe getinjo
Ruhina Veseli
Ruhina Veseli 11 muaj më parë
Muzziku dhe Getinjo Jan shum te mir
Fisnik Mehemeti
Fisnik Mehemeti 11 muaj më parë
Luana ❤️❤️
Kj M
Kj M Vit më parë
1 million veq ne intervist MOZZIK & GETINJO🔥👑👑👑
Directioner Forever
Directioner Forever Vit më parë
Mozzik getinjo me te mire Kush ben like I fundit u beft miljoner
Ana Gjoni
Ana Gjoni 7 muaj më parë
Ca
Avni Ismaili
Avni Ismaili Vit më parë
Veq per hater te mozikut edhe te getinjos edhe te kapitenve dhe per luanen se per qert kurr
Viktoria_ K
Viktoria_ K Vit më parë
E pate shikimin e Mozzikit tek Paintball?Qe shihte gjithkohes Foton e Loredanes💔🥺😕
Viktoria_ K
Viktoria_ K Vit më parë
Ne lojen Paintball Mozzik nuk e uli Loredanen. Respekt per Mozzikin.
Qerime Ajdini
Qerime Ajdini Vit më parë
Mozzik dhe Getinjo jeni me te miret💙💙
Flatra Nuhiu
Flatra Nuhiu Vit më parë
Kjo esht shum fantastike dhe qesharake.😂😂
Rezart Tushaj
Rezart Tushaj Vit më parë
Moozik te e kuqja😤😤😤😤😤😤😤😤😤
Besjana Marku
Besjana Marku Vit më parë
Emisioni me i bukur akoma e shof.Mozzik dhe Getinjo dy cuna simpatik dhe aspak mendjemdhenj jo si disa te tjere mendjemdhenj dhe me pordhe. Mozzik dhe Getinjo 🌟🌟🌟
Lujm Qokee
Lujm Qokee Vit më parë
1:19:20
Gabriel Ustalli
Gabriel Ustalli Vit më parë
Me peqen shume Mozziku e adhuroj
Gezim Mamica
Gezim Mamica Vit më parë
Hahahaahaha u myta me kete getinjon OMG sa kam qesh
snalla soni
snalla soni Vit më parë
Sfida me e bkr deri tani dy jetet e mija getinjo mozzik
Mira gashi
Mira gashi Vit më parë
34:03 Mozzik😅🤩
rosa rose
rosa rose Vit më parë
Mozzik gute junge ❤
bledar blakaj
bledar blakaj Vit më parë
Poshtersi e madhe!!
Boom boom
Boom boom Vit më parë
Ky lindi si pederesat 😂me nje super goc 😐
Boom boom
Boom boom Vit më parë
Jam ketu vec per dy vèllezrit ❤❤🏆🏆 emrat I dini vet skam nevoj ti shkruj se jan talnenta te vertet dhe real bravo cuna dhe un kam nje vella dhe è dua pa mas, zoti ju rujt dhe nga rujt familjet tona ❤
Some one
Some one Vit më parë
Ju lutem ftojeni Elvana Gjaten
Indrit Muça
Indrit Muça Vit më parë
Like kush po don me par GETINJO & NOIZY ON FIRE 😈😈
Nas Misini
Nas Misini Vit më parë
1:11:09 - Nexhat Osmani ft Remzie Osmani - Mos u kthe (live)
Ana Loredana
Ana Loredana Vit më parë
Dhe jam nje fanse e madhe e djemve getinj dhe mozik dhe gjithasht nje fanse e madhe e loredanes i di te gjitha kenget e saj qe jan ne frengjisht
Ana Loredana
Ana Loredana Vit më parë
Getinjo dhe mozik jan yje shobizit shiptar
Notinuse Uuuu
Notinuse Uuuu Vit më parë
1:11:10
Ervin Kasmi
Ervin Kasmi Vit më parë
O flor o qeros pse e injoron kur getijo qellon noizyn.
Edurt Morina
Edurt Morina Vit më parë
Mozzik edhe Getinjo shum te mir ne pingboll👌
Shqip Gamer Tv Fan
Shqip Gamer Tv Fan Vit më parë
oj luana sa bukur vishesh shum buku te lumt
user
user Vit më parë
Ata sknojn hic prz kot bojn sikur ke kendojn vetm sa lvizin buzet kot
Someya Ismani
Someya Ismani Vit më parë
Puntata më e mirr q e kom pa 😍
Rime
Rime Vit më parë
Mozzik duket si une ne kohen kur isha ne burgun e iluzionit i kontrolluar nga policja ish e dashura. Femra qe mban mashkullin ne burg eshte gje e keqe. Mozzik ka mu kthy prap.
lola dushku
lola dushku Vit më parë
almores.info/rock/video/taBymaaioJWrbqQ
Matilde Mara
Matilde Mara Vit më parë
Mozik getinjo jan super artista😍😍
NLA 2001
NLA 2001 Vit më parë
1:11:09
Rap Infos
Rap Infos Vit më parë
Jemand deutsches hier,a jeni ktu o gjerman
Ermira Bytyqi
Ermira Bytyqi Vit më parë
Thirrne butrint imerin pls💚
Visar Zeqiri
Visar Zeqiri Vit më parë
E keni ba mod Mu ndaa tmerr U rrit fmija jetim palidhje s thojn mos i marto fmin se sdin me rrit.fmin
Like Like
Like Like Vit më parë
Po kjo fifi a mban pampers?
Fidan Ukshini
Fidan Ukshini Vit më parë
Getinjo dhe mozik alltan djem veq moziku ishalla bohet bashk me lorin per Hir te hanes se nuk jam komplet pa njeri tjetrin
bssni touir
bssni touir Vit më parë
naksion tash ato persona qe " shesin b*then " per me ju marr naj like komenti
Jaser 2
Jaser 2 Vit më parë
1:11:16 kshyrne mozzikun 😥😥
զմҽҽղɑӏTM •
զմҽҽղɑӏTM • Vit më parë
shum real people mozziki edhe getinjo ❤️ tybe shum rrespekt🔥
chding zuure
chding zuure Vit më parë
Luana tregon se trupin eka prej sportit por ketu nuk din te bej pompa a si thuet ne shqiperi. Aty tregohet se trupin eka me operaci plastike
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt Vit më parë
Oj Luana oj Trans Po pse nuk kendon naj her live apo sta ma se e di qe len nom
Mimi A
Mimi A Vit më parë
Mozik 🤴🤴🤴🤴☝️
bssni touir
bssni touir Vit më parë
Oj Luana oj Trans Po pse nuk kendon naj her live apo sta ma se e di qe len nom
I Lala
I Lala Vit më parë
Pse disa pjes te emisionit nuk jan??
Blerta Temaj
Blerta Temaj Vit më parë
Hahahahahah getinjo hajde ishalla per eren e parfumit sa te mir qe jan u knaqa tu kesh ő zot 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
chding zuure
chding zuure Vit më parë
Shiko kush luan Luana vjollca maemira ne kete epizot. Lajke për këtë emision më të mirë në bot me Mozikun dhe me Getinjon like like for Luana
Dea Dea
Dea Dea Vit më parë
Luana pse ia ke kopju fustanin kendall jennerit
Yuhuuu
Yuhuuu Vit më parë
Omgg zikki i think it’s still in love with her that way he look ate her photo 😍 wish they never broke 💔💔
Yuhuuu
Yuhuuu Vit më parë
Emisioni me i bukur ahahahaaahaha jam kenaqur shum
as dim
as dim Vit më parë
Remzia po e zbukuron krejt emisionin
Ro Li
Ro Li Vit më parë
Ky show eshte vec Te argetohen ata qe jane aty, Se per spektatorin nje Show si ky eshte humbje kohe. U knaqet.
une dhe ti
une dhe ti Vit më parë
Venera sikur ia ka mare lindit borxh ate xhakete🤣
dilara t
dilara t Vit më parë
te lumt sa shpejt e paske kopju fustanin e kendellit moj luana
Klaus FNR
Klaus FNR Vit më parë
Mozik o morzit shum per Lorin
bofooit gojo
bofooit gojo Vit më parë
GETINJO👑 & MOZZIK👑
GILI - VI
GILI - VI Vit më parë
Oj Luana oj Trans Po pse nuk kendon naj her live apo sta ma se e di qe len nom
lyrics chanel
lyrics chanel Vit më parë
Ishte nje emision super Luana👌 Je me e mire💖💖💖
Admir
Admir Vit më parë
O ma mire se nexhati dhe remzija ska edhe ska me pas kurre!👌🙂
bofooit gojo
bofooit gojo Vit më parë
Mozziki Edhe Geti Tparet Nhistorin e Shqiptaris 🥰🥰
Valmira
Valmira Vit më parë
Shiko kush luan Luana vjollca maemira ne kete epizot. Lajke për këtë emision më të mirë në bot me Mozikun dhe me Getinjon like like for Luana
Valmira
Valmira Vit më parë
Like like
hen ko
hen ko Vit më parë
Getinjo per Noizyn thot i ka hije me bo Hite #respect per getinjon 👌😎
arta drenica
arta drenica Vit më parë
like per hanen vajzen e lerodana coment per ajken vajzen e xhensiles
Gent Seferaj
Gent Seferaj Vit më parë
Mozzik getinjo juduam💎😍😍😍
Gent Seferaj
Gent Seferaj Vit më parë
Hahahahah emisoni me I mir deri me tani😙😗
Albii
Albii Vit më parë
Po ato plakat qka lypin aty😂😂
hen ko
hen ko Vit më parë
Mozzik dhe Getinjo shum te mire dhe origjinale😍
En Nisaa
En Nisaa Vit më parë
Ktu vetem per Getinjon😍😍😍
Iri Stafaj
Iri Stafaj Vit më parë
Respect per zgjedhjen e Getinjos 👉 Noyzit i ka hije me bo HITE😍
Bekjir Kjamili
Bekjir Kjamili Vit më parë
Folni bre me. Rend se po i humb lezeti emisionit me vjen keq qe them por shum pa rregull flisni Por ku RESI a REZI shum i tepert fare i bajatshem
Whoisorsa
Whoisorsa Vit më parë
Bekjir Kjamili Po valla !!!!
CISCO POLO
CISCO POLO Vit më parë
👑MOZZIK - GETINJO👑 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
doliio volay
doliio volay Vit më parë
kandshem kur flet dikush edhe ti e injoron ndoshta pa qellim po qe po vret keq te mysafiri...
Gatime Shtepie
Gatime Shtepie Vit më parë
Venera se duroka dot vjerrin duket qe spaskan marredhenie Te mire,ai as nuk e shikoi nje her ne sy
Emanet 174. Bölüm | Legacy Episode 174
53:31
Elvana Gjata - Kunadhe
2:33
Elvana Gjata
Shikime 3 mln
AMAZINGLY COOL CAMPING HACKS AND CRAFTS
15:20
5-Minute Crafts LIKE
Shikime 2,8 mln
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 8 Maj 2021
1:49:24
Shiko kush LUAN, 2 Dhjetor 2017 - Entertainment Show
1:48:47
Top Channel Albania
Shikime 764 mijë
Emanet 174. Bölüm | Legacy Episode 174
53:31
Elvana Gjata - Kunadhe
2:33
Elvana Gjata
Shikime 3 mln
AMAZINGLY COOL CAMPING HACKS AND CRAFTS
15:20
5-Minute Crafts LIKE
Shikime 2,8 mln
Yasak Elma 109. Bölüm
1:54:30
Yasak Elma
Shikime 1,2 mln
Sefirin Kızı 52. Bölüm Fragman (FİNAL)
1:02