Emocionuese; Çfarë bëri Mevlani që Bora, Antonela, Shkëlqimi të shpërthenin në lot - Përputhen 7 Maj

  Shikime 1,412,389

Top Channel Albania

Muaj më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente
Zejko Jovanovic
Zejko Jovanovic 11 ditë më parë
Ledijana esht dhelper dinake shum femer me provoi ne fjalen e pist
trp prosime
trp prosime 19 ditë më parë
Po ter fajet i ka ledijana edhe mo ja mban doren mevlanit
Remzije Trshani
Remzije Trshani 20 ditë më parë
Oj ledijana Kur nuk ja don nanen Shka pi mashtron po djalin Nuk ka vy me hy ne Ket program Ki mi ra pishman te ka ardh fati po je tuj mshu shkelum Po ki me Vujt tan jeten e nuk ki mu ba rahat me asnji
Sopi Ridvan
Sopi Ridvan 21 ditë më parë
Krejt në rregull rrespect po të ishte e sakt po si ste erdhi turp mor burr me bo ket serial turqve per like jazek
A B
A B 24 ditë më parë
i vetmi djale qe me pelqen me shume eshte cimi pz e madh je shum i sjellsh edhe shume i perkushtuar ndaj familjes zoti te ruajt familjen vlla,,,
Enver Sadiku
Enver Sadiku 27 ditë më parë
Antonela❤❤❤❤❤❤❤
Enver Sadiku
Enver Sadiku 27 ditë më parë
Atonela je shum e prekshme
wnnalis cioov
wnnalis cioov Muaj më parë
prindit sa nje zot e di😥😥😥😥😥😥
Valdeta Veliu
Valdeta Veliu Muaj më parë
Aristela po aq kg ke moj , e vure balonin grastik
mmpj twod
mmpj twod Muaj më parë
Sindi stay strong Tetova is with you Sindi & Blerim :)
erion leo
erion leo Muaj më parë
Kjo eshte nene jo ajo e Antoneles shtrige
sokin jon
sokin jon Muaj më parë
O MEVLAN o cun kampion gjithe Shqiperia te rrespekton!bashk me Cimin kan qar gjithe Shqiptaret!ju rujt zoti
wnnalis cioov
wnnalis cioov Muaj më parë
Qit sindin e kisha leqit
Gilles torres
Gilles torres Muaj më parë
Lol ça mjekrash si nga mesjeta, njëri më i shpifur se tjetra , meshkujt parukerie, ju muren ne qafe telenovelat Turke, po turqit rruhen vetem ne fila dalin si ne mesjet. Ju kopjoni mesjeten, tobe strofulla
Shabaze Istrefaj
Shabaze Istrefaj Muaj më parë
Shum po na befason Arjan qe je ka ana e Ledianes Mevlani asht shum djal i mir dhe korekt e Lediana asht konfuze e fslco Mevlani ka nervat e kalit e durimin pa kufi prandaj Arjan shum gabim nga ana juaj qe e mbron Ledianen
mmpj twod
mmpj twod Muaj më parë
Ore arjan po pse more esht e mbyll ledjana para kamerave po nese do ishte ashtu zdo kishe harrdh ktu ne kte progam po leri kto pordht e,saj me gjith ate femer vk
Lazer Isufi
Lazer Isufi Muaj më parë
Jo
sokin jon
sokin jon Muaj më parë
Kjo eshte KURTH kunder Ledianes !!! Shum njerz Te poshter!!!!
Laura Behari
Laura Behari Muaj më parë
Ok kjo ledjana daahka dal aktorja me e madhe ketu
BISHA BOSI
BISHA BOSI Muaj më parë
ledjana mu me dukesh si gjarper, e pabes...me fal nqs e kam gabim
HALIL VELIJA
HALIL VELIJA Muaj më parë
😭😭😭😭😭😭respektoni prindrit kush i ka gjall se vertet une dhe gjith ato qe si kan prindrit na mungojn 😭😭😭😭
abbsnn cose
abbsnn cose Muaj më parë
Ooo lotet e cimi ma keputi shpirtin 😭 mos te lent zoti pa nenen dhe baben 3🙏
Flora Marku
Flora Marku Muaj më parë
O Aristela o lop se ti bsn muuuu
wnnalis cioov
wnnalis cioov Muaj më parë
Ooo lotet e cimi ma keputi shpirtin 😭 mos te lent zoti pa nenen dhe baben 3🙏
Anxhela Sinani
Anxhela Sinani Muaj më parë
😭😭😭😢😢😢😢😢😢😢
Sara Arapi
Sara Arapi Muaj më parë
Bora te te lutem nuk je aq e famshme dhe Lediana e tha 1000000 her qe nuk ka koh per takime
Klaus Leka
Klaus Leka Muaj më parë
Po hiqeni ate Sindin aman se po na can veshet gerr gerr ajo femra virgjer ajo
Lulzim Shaqiri
Lulzim Shaqiri Muaj më parë
Per zoten lediana behet shum e dyshimt si duket nuk do te ket asgje mes saj dhe Mevlanit
Sara Arapi
Sara Arapi Muaj më parë
E shkreta Sidi qe I duron ata se ne punen time do e kish kput turn nje dack nga I pari deri I fudit
Xhevdet Temaj
Xhevdet Temaj Muaj më parë
Fjalimi mevlanit po ta kputka shpirtin
Kronii Arifii
Kronii Arifii Muaj më parë
Qit sindin e kisha leqit
Naim Ujku
Naim Ujku Muaj më parë
Sa shume nxitohesh mos sindi bohhhh
Toni Xhemali
Toni Xhemali Muaj më parë
Ore arjan po pse more esht e mbyll ledjana para kamerave po nese do ishte ashtu zdo kishe harrdh ktu ne kte progam po leri kto pordht e,saj me gjith ate femer vk
Fortesa Hoti
Fortesa Hoti Muaj më parë
Kjo Ledijana i ka plotcuar senet e veta që i kishte për qëllim, fama ju be e bëri ëndrrën e saj realit, tani ska me dobi nga Mevlani kjo është dhe ska tjetër.
Lala Loko
Lala Loko Muaj më parë
Kjo eshte KURTH kunder Ledianes !!! Shum njerz Te poshter!!!!
Lala Loko
Lala Loko Muaj më parë
Sa e poshter eshte Bora nuk e len me fol ledianen edhe qe mevlani nuk i del krah ledianes e kallxon vetin qe nuk osht real edhe vetem mashtron
Erzan Qejvani
Erzan Qejvani Muaj më parë
Ooo lotet e cimi ma keputi shpirtin 😭 mos te lent zoti pa nenen dhe baben 3🙏
Sefer Knap
Sefer Knap Muaj më parë
Sultan e pagujte dashurin tue lujt CIC MIC METE SI HASAN KRCELI.
Kica Nebi
Kica Nebi Muaj më parë
Like kush mendon se ledianes I ka dal I dashuri nga burgu😂😂 dhe nk Po I jep dum ca te bej tani 🤣🤣🤣
Animore. Ca
Animore. Ca Muaj më parë
Amaaaaan hice kte idjoten ledjana, trap fare.
Waveruner Al
Waveruner Al Muaj më parë
Strong 💪 cimi
Kemi xana
Kemi xana Muaj më parë
Ledjana je si shpirtt sa e zjut je ky mevlani stkupto qeka dem . zdo takim romantik mos e boj shpirtt puqq
Kemi xana
Kemi xana Muaj më parë
Bora ma shpifi per her tpar se mu dukshe si fasad shpirt
fieraku philadelfia
fieraku philadelfia Muaj më parë
O mavlan nuk e kuptoi si ke nerva ta durosh kete ledianen Mevlan lediana o esht idiote ose ka nje hall tjeter te madhe qe sillet kesht
Viola Lena
Viola Lena Muaj më parë
Jam un e vetmja qe qesh me lot ne minutin 26:04 kur Princi I kujton Boren se dhe Blerimi po qaaaaan 😂😂😂😂😂
Linda 88
Linda 88 Muaj më parë
Pse doni te beni show me ledianem LEDIAMA ESHT SHUM OK.
Enkelejda Pjeci
Enkelejda Pjeci Muaj më parë
Ore mevlan po gjej more nje vajze flori por vete dhe per nenen tende se je flori dhe vet
Florie Hashani
Florie Hashani Muaj më parë
Mevlani meriton nje vajz te singjert jo si puna Ledjanes👹
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda Muaj më parë
O bora qetsohu moj se rregullat e juaja i dim shume mire sapo ta tha ka rene dakort me olsen qe takimet jane mbyllur mes ledianes dhe mevlanit. Dhe juve ju iku cifti tjeter tani ja ngecni takimet ledianes. Si pelqeni te vertetat ju pelqeni furcat
Blind Blind
Blind Blind Muaj më parë
Pas gjith ketyre puntatave te emisionit pyetja lind. Me mir shqiptare per te kaluar jeten apo te huaj
Claudio Hysi
Claudio Hysi Muaj më parë
Ledjana esht njeriu me fallso fake ne emisjon . Njeri urith e fshehur .
virusi1987
virusi1987 Muaj më parë
i paska dal burgaxhiu nga burgu ledjanes hahahahahaa
Rudina Sula
Rudina Sula Muaj më parë
Sa ulet kjo femer lediana
Mr. Dree
Mr. Dree Muaj më parë
Vje ne emision dashurie me kamera dhe zdon te ben asgje para kamerave.Te pshursha logjiken
Eleni Hakarepi
Eleni Hakarepi Muaj më parë
Kur je ne kurbet e kupton shum me mire vleren e prinderit e kupton sesa vlen prania e tyre pran teje e kupton sa vlen aroma e nenes e kupton sa vler ka vetem nje fjale e saj jemi krenar per prinderit tane dhe duam qe ti bejm krenar dhe ata per ne lutemi te jene mire zoti I bekoft te gjithe prinderit dhe zoti bekoft dhe ne te kthehemi pran tyre perseri 🙏😭
Mondi Mimoza
Mondi Mimoza Muaj më parë
Mevlan je nje djal i shkelqyer te uroj gjith lumturin e botes sepse e meriton vertet 👑💎
John Leonin
John Leonin Muaj më parë
ishalla del sindi edhe s vjen ma nuk durohet ma aty tu bertit. edhe aristela ishalla del .prune naj konkurent t ri aman
sposami.special Events & Decoration
sposami.special Events & Decoration Muaj më parë
qenke rehat BORA ! Thjesht nuk do te ekspozohet para kamerave
Kingari nice
Kingari nice Muaj më parë
Ledjana hiqi nga fjalori fjalet ktij dhe ksaj duke ju referuar personave qe i ke vetem 20 cm larg.Perdor emra moj vajze se dukesh shume e paedukuar keshtu!
Gonn Berd
Gonn Berd Muaj më parë
LeDiana e acaruar ne pergjigje ngase eshte fake
Mimo Mimo0071
Mimo Mimo0071 Muaj më parë
Te lumt mevlan moment renqethes dhe un jam larg familjes😥😥
Mistrec Berati
Mistrec Berati Muaj më parë
Perse o njerz i beni dislike pse sju plq emisioni skgj po per Nenat qe u derdhen gjthato lote
Production BY IDRIZ IDRIZI
Production BY IDRIZ IDRIZI Muaj më parë
almores.info/rock/video/u36C3aKkkLB5r6Q
Production BY IDRIZ IDRIZI
Production BY IDRIZ IDRIZI Muaj më parë
almores.info/rock/video/u36C3aKkkLB5r6Q
elsa zeqiri
elsa zeqiri Muaj më parë
Kjo lediana esht fake falco
Terramare
Terramare Muaj më parë
i ka then ke von balone. po vk esh e padurueshme kur fillon bertet
Terramare
Terramare Muaj më parë
po ik se na ke ca trapin gjith kto koh i pllom per mi toke. ik se bijm rehat
Marjana Dedndreaj
Marjana Dedndreaj Muaj më parë
Lediana aktore e madhe po dalin fjalët që të kam than Mevlan ( i ka ba lekët me( media ) Lediana se do të mbaj të dashurin që ka në burg në Belgjikë.
Marjana Dedndreaj
Marjana Dedndreaj Muaj më parë
Respekt X Qimin
Gurra Mozaik
Gurra Mozaik Muaj më parë
Kjo Aristela shume pa lidhje ,
Fabjan Durres
Fabjan Durres Muaj më parë
Zot kto femrat pa pik ndjenjë as një pik loti çunat qanin gocat hiç as se kuptuan as e dëgjuan historin një zot e di Mevlan Çimi jeni me te miret
Flori Shkembi
Flori Shkembi Muaj më parë
Fjala Nene eshte gjithcka eshte ajo qe na mbron na edukon na fal dashuri qe fal cdo gabim ❤️❤️faleminderit nene ❤️❤️ duaini nenat respektoini ❤️❤️
regi bici
regi bici Muaj më parë
te rujt zoti ty the nonen tate
Mimoza Peto
Mimoza Peto Muaj më parë
Moj aristela gape syt dhe ti moj mbulo shalet aty lope ke trup si balen ik shikohu ne passqyr moj
Ermela Luti
Ermela Luti Muaj më parë
Qe ledjana ste do, sdo men por qe mevlani tmos I kuptoj ala, ca bo o shok mblidh menjen mos le kent me tmar per budalla. I ke aq experience besoj mos me u be lolo
Linda Kurtaj
Linda Kurtaj Muaj më parë
Edhe mua me bet me lot per bes 👋🏼jo veq ju aty ne studjo
Gostivar Gv
Gostivar Gv Muaj më parë
Ledijana ka drejt nuk ka nevoj ne publik ti bej gjitha ajo esht vajz e moralshme ka familje te ndershme qe nuk duron gjeja te pista qe doni ju si emision
Linda Kurtaj
Linda Kurtaj Muaj më parë
Cimi shum mu dhimt shum Djal i mir Zoti e Bekoft me nje Nuse te bukur dhe dasht Zoti dhe e beft te lumtur 🤴🏻🥰🙏🏼Paqt Jet perplot Dashuri pa vujtje
E Kurti
E Kurti Muaj më parë
ti tradhtar qe te kanë nderru fenë turqit.. po nuk e dite nga vjen nuk e di se ku shkon.. mbaj larg idhujt e shthurur arab nga ky vend 1000 vjecar i krishterë.. të përmendur dhe në Bibël.. Gjergj Kastrioti e Nën Tereza mund te te kishin peshty në fytyrë.. Krishti , Drita e Perëndisë shkelqefte mbi ty e te dhëntë jetën e përjetshme. Ai u bë njeri, ndeshkimi me anë të të cilit kemi paqen ra mbi të.. dhe u ringjall duke shpaguar me vdekjen e tij si njeri, kedo që e pranon dhuratën e shpëtimit të të Drejtit. vetem Krishti fal mëkatet sepse pagoi vet çmimin e paudhesine tonë duke u treguar i shenjtë në drejtësi, ashtu siç Zoti është. .. Krishti është rruga e vetme për tek parajsa e e vërtetë në prezencën e Zotit .. ndryshe pa Krishtin do përfundosh tek bordelloja e demonit të shpellës që i foli pedofi*it.. aq më keq nëse mohon besimin e origjines tende dhe tradheton duke adhuruar si Perendi e Krijues një idhull arab.. allahu është idhull arab i shpikur nga demoni i pedofi*it në shpellë i panjohur deri vitet 700.. Turku na e ka sjellë kur na pushtoi. Mos beso gënjeshtra se tani jeni të lirë.. lexo profetët para Krishtit dhe jo përralla e plagjatura te nje pedofi*li arab..dhe do ta kuptosh se kush është Zoti i vërtetë për te cilin kemi luftuar dhe flamuri jonë kombëtar është simbol i Krishtere por ti ke nje nivel ignorance te pamasë.. lexo librat e profetëve para.. janë në Bibliotekën ose Bibël
E Kurti
E Kurti Muaj më parë
ti tradhtar qe te kanë nderru fenë turqit.. po nuk e dite nga vjen nuk e di se ku shkon.. mbaj larg idhujt e shthurur arab nga ky vend 1000 vjecar i krishterë.. të përmendur dhe në Bibël.. Gjergj Kastrioti e Nën Tereza mund te te kishin peshty në fytyrë.. Krishti , Drita e Perëndisë shkelqefte mbi ty e te dhëntë jetën e përjetshme. Ai u bë njeri, ndeshkimi me anë të të cilit kemi paqen ra mbi të.. dhe u ringjall duke shpaguar me vdekjen e tij si njeri, kedo që e pranon dhuratën e shpëtimit të të Drejtit. Krishti eshte i vetëmi qe të fal mëkatet sepse pagoi vet paudhesine tone duke u treguar i shenjtë në drejtësi qe nuk e lë pa ndëshkuar paudhesine, ashtu siç Zoti është.. Krishti është rruga e vetme për tek parajsa e e vërtetë në prezencën e Zotit .. ndryshe pa Krishtin do përfundosh tek bordelloja e demonit të shpellës që i foli pedofi*it.. aq më keq nëse mohon besimin e origjines tende dhe tradheton duke adhuruar si Perendi e Krijues një idhull arab.. allahu është idhull arab i shpikur nga demoni i pedofi*it në shpellë i panjohur deri vitet 700.. Turku na e ka sjellë kur na pushtoi. Mos beso gënjeshtra se tani jeni të lirë.. lexo profetët para Krishtit dhe jo përralla e plagjatura te nje pedofi*li arab..dhe do ta kuptosh se kush është Zoti i vërtetë për te cilin kemi luftuar dhe flamuri jonë kombëtar është simbol i Krishtere por ti ke nje nivel ignorance te pamasë.. lexo librat e profetëve para.. janë në Bibliotekën ose Bibël
Linda Kurtaj
Linda Kurtaj Muaj më parë
Qofsh i Bekuar mga Zoti Mevlan dhe u Trashigofshi me Ledjanen💞🤴🏻👸🏻 dunani njeri tjetrin pa kushte dhe shijone gjdo dit sa ma bukur me mbar Familijen Lum Nena qe te ka Mevlan☀️👏☀️👋🏼Pershendetje nga Zvicrra Nese nuk shkon me Ledjanen Zoti te ndihmoft ta gjesh ate qe te ben te Lumtur ty Mevlan sepse e meriton 🙏🏼☀️🙏🏼☀️🙏🏼☀️Hallall te qoft
Celik Alla
Celik Alla Muaj më parë
Ledjana pret t dashurin ce ka n burggg hajt papar ce lozz kjo
Djgimi Ohhh
Djgimi Ohhh Muaj më parë
Antonela tu lexu komplimentet e saj hahahahahha poezi poezi
luljaviolet
luljaviolet Muaj më parë
Më vjen keq për të gjithë ata që kanë besuar në lidhjen Mevlan Lediana, sepse kurrë nuk besova në të, për vet faktin se jnë femër që të do nuk e nis lidhjen me dy mëndje gjithë kohën. Lediana është shumë femër egoiste dhe pa moral, sepse me moral nuk kuptojmë vetëm njerëz që tradhëtojnë, por që luajnë nga mëngjesi në darkë me ndjenjat e tjetrit dhe ajo e ka bërë këtë me Mevlanin. Zoti ia faltë shpirtin për dhimbjen që i shkaktoi Mevlanit. Dhe dicka tjetër, mundohuni të kuptoni lotët e Mevlanit, i cili nuk qau për nënën e tij apo për të gjetur mbështetjen tuaj, por sepse ISHTE MBUSHUR nga sjellja e padrejtë e Ledianës.
Rosy Apple Kitchen
Rosy Apple Kitchen Muaj më parë
Wow shume e sakt
Francesko Beqiri
Francesko Beqiri Muaj më parë
Sa mir qe na keni ber bllok ne instagram ram qetsi 🤣
Bedrije Breshka
Bedrije Breshka Muaj më parë
Lediana bon si engjull e pa prekur
Alrexh Rexxx
Alrexh Rexxx Muaj më parë
Nuk edi por bora ka fillu tme pelqej
Dea Asllani
Dea Asllani Muaj më parë
E shihni sa fake esht emisoni , kur ishte ne at koh qe e zgjodhen mevlanin edhe Lediana edhe Antonela , produksioni nuk pranoj sepse sben 2 vajza per 1 jav 1 takim me 1 djal, ndersa tash per Cimin pranojn.
Arjan Canaliaj
Arjan Canaliaj Muaj më parë
I pari ne shqiperi me 5 miljon subskride VINCENZO 🇦🇱
Arjan Canaliaj
Arjan Canaliaj Muaj më parë
Me shm klikime ka vincezo se ju
Life if beautiful For you page
Life if beautiful For you page Muaj më parë
😓😓😓
Samile Mazreku
Samile Mazreku Muaj më parë
Po o bora o mute ndryshe o para kamerav ndryshe kur ska kamera o biq sa veshtir e ke me kuptu sepse ti je mesua para kamerave kuder
Darius bezati
Darius bezati Muaj më parë
Lediana na hape barkun po na vjen per te vjell me ato qe po thua.je shume acaruse .Ti nuk di se ku je e ca thua,nuk bie dakort as me trurin tend.🥵🥵
Rosy Apple Kitchen
Rosy Apple Kitchen Muaj më parë
Prz kur bejn femerat keshtu zakonisht kan dike tjeter
Darius bezati
Darius bezati Muaj më parë
Nuk e kuptoj pse ke vajtur ne ate program kur qenke kaq e mbyllur e nuk do te ekspozohesh.Fallsitet i gjall jeeeeeeeeeeee.po ku ka ze nuk eshte pa gje i thuhet nje fjalet ,dhe ketu ben pjese Ti 😤🤮 .
remi kamini
remi kamini Muaj më parë
Kjo Aristela si Jogurt disi...Ndersa Sindi si Shakira ma e mira,ksaj Antoneles ja kisha dhan nje shkop me i ruajtur Lopet e madhe kishin pas frik Lopet te ikin nga kjo,ndersa Olen e kisha shti me pastru WC se i shkon pershtati....
E M
E M Muaj më parë
Oi Olsa oi kuder e poshtert dy fytyrshe u mundove ta poshterosh Ledianen veq se nuk vazhdoi ta luan lojen tyy,po ti e ke ditur per te gjith qfar bejn jashta kamerave,per Tean per Anen per Antonelen Melisen dhe tashi mundohesh te na mashtrosh kinse ne jemi te drejt dhe nxore keq ledianen kurse ne te gjith e dim qe edhe ajo ka ber ate qfar i ke then ti,po ashtu ate qe i deshiron ti jau fshin edhe nishanet neper faqe gjithqka mundohesh te besh te mundur per sa klikime.....dhe i ben edhe opinionista.
adrian zocker
adrian zocker Muaj më parë
Oj antonela brravo se poti shohim lotet tiki dhimt per. mevlanin shum
adrian zocker
adrian zocker Muaj më parë
Se ledjana kurripik se mepakan ti memevlanin sekishelan qeshtu paeqecu pomore mevlan salotin edderdh eshum upermallove ledjana. kurrqysh sveproj perty
nsjznhs hsuznhz
nsjznhs hsuznhz Muaj më parë
Kjo Lediana shum fallco ...as vet nuk e din çfar kerkon
Animal World
Animal World Muaj më parë
Mos kliko ne linkun me posht: almores.info/rock/video/k36nzKNqgZOAoKw
Animal World
Animal World Muaj më parë
almores.info/rock/video/k36nzKNqgZOAoKw
Ti Ti
Ti Ti Muaj më parë
Lediana fallco krejt
Ola Harizi
Ola Harizi Muaj më parë
Dolen dhe skenaret. I nxori bora vet. Emision i shpifur harxhojm ne kohen pas ktyre.
flora Hashani
flora Hashani Muaj më parë
Spo kuptoj si Mevlani se kupton fallcitetin e Ledijanes ??
Besarta ajeti
Besarta ajeti Muaj më parë
Ledjana patjeter duhet me than qe e don mevlanin perderisa as mevlani nuk thot per ledjanen qe e don po vetem e kam pelqimin per ledjanen 🤔🤔🤔 🙄🙄🙄
Itapsh 1
Itapsh 1 Muaj më parë
Princi shume i kote
Liria Prizrenit
Liria Prizrenit Muaj më parë
👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎
MELINDA - QA DIN TI
3:45
Melinda Ademi
Shikime 4,3 mln
Genc Prelvukaj - Rrezja jeme
2:38
blackfishofficial
Shikime 55 mijë
MELINDA - QA DIN TI
3:45
Melinda Ademi
Shikime 4,3 mln
Genc Prelvukaj - Rrezja jeme
2:38
blackfishofficial
Shikime 55 mijë
YouTube VS. TikTok Free Live Stream
58:01
FaZe Jarvis
Shikime 7 mln
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 3,1 mln
Kuruluş Osman 62. Bölüm
2:10:02
Kuruluş Osman
Shikime 4,4 mln
Klajdi Haruni ft. Flori - E para (Kenga Magjike 2021)
3:15