Elvana Gjata - Kunadhe

  Shikime 4,688,207

Elvana Gjata

2 muaj më parë


Stream it on found.ee/elvanagjata_celu

Music : Pirro Çako, Elvana Gjata
Lyrics : Elvana Gjata
Produced by Darko Dimitrov
Mix and Mastering : Darko Dimitrov, Andi Islami
Guitars by Shkëlqim Dule
Video : Max Production
Directed by : Blendi Kalivaçi
Editing : Sami Leka
Make up \u0026 Hair : Sellma Kasumoviq, Kaci Lleshi

A special thanks to "Geraldina Sposa" for the location setup and decoration and JL Consulting for project management and scheduling.

© 2021 Loudcom Media on behalf of EMM

Komente
Gentjana Kasa
Gentjana Kasa 2 ditë më parë
🏅elvana
SHOW!
SHOW! 2 ditë më parë
Kengetaria me e mire 🥰😍💖
Sanije Hidraliu
Sanije Hidraliu 3 ditë më parë
😍😍😍😍😍
Xhulia Kosteri
Xhulia Kosteri 4 ditë më parë
super!!!♥
Vini Torolari
Vini Torolari 5 ditë më parë
Edhe per kengen mos u ngut 👏👏👏❤️
Vini Torolari
Vini Torolari 5 ditë më parë
Bravo Elvana 👏👏❤️
Make Vaka
Make Vaka 5 ditë më parë
Ahhhhh a love elvana gjata
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 5 ditë më parë
Ke qef te degjosh edhe ta vallzosh ' 👏👏👏
Drilon Boci
Drilon Boci 6 ditë më parë
Une e kam degjuar
Katrin Katrin
Katrin Katrin 7 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Great One
Great One 7 ditë më parë
What's the song about? I'm Serbian tho
Elton doka
Elton doka 7 ditë më parë
Elvana+🎼=♥️♥️🤯🤯🤤🤤🏵🥇🏅🎖
Nikolin Xhebexhiu
Nikolin Xhebexhiu 8 ditë më parë
Po çfarë është kunadhe mos eshtë kunatëëë
Klei kuli
Klei kuli 8 ditë më parë
POPULL KOT ELVANA E SHUM TE TJERE SI KJO
Electro Arturia
Electro Arturia 8 ditë më parë
I love u from Turkey seni çok seviyorum 🤗😘 What a wonderful summer love song!
Hasim Imeri
Hasim Imeri 8 ditë më parë
Super Song 😁👍
Anita Alimehmeti
Anita Alimehmeti 8 ditë më parë
♥️
Argetim Kaja
Argetim Kaja 9 ditë më parë
Edhe shum te bukurosh je te dua shum te dua je shum te
Argetim Kaja
Argetim Kaja 9 ditë më parë
Ce I bon kaq te bukura kënka shum e bukur te lumt
Gena Qylafi
Gena Qylafi 9 ditë më parë
Je yll i vetët bravoooooo 👏👏👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌈🌈🌈🌈🌈💋💋💋💋💋💋💋💋
Gena Qylafi
Gena Qylafi 9 ditë më parë
Shumë bukur 🌹🌹🌹😍😍😍😍😍😘🤗🤗😃😃😃👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Albana Cakeri
Albana Cakeri 10 ditë më parë
Bravo!!!😍😍e kam dgjuar 10000 here dhe prap sme eshte merzitur .Me pelqejn te gjitha kenget e tua . Je kengtarja ime e e preferuar .👩‍🎤👩‍🎤👩‍🎤👩‍🎤👩‍🎤
Edi Gorenca
Edi Gorenca 11 ditë më parë
Stupenda
Bruce Hysi
Bruce Hysi 11 ditë më parë
Bellissima tu e la canzone
Arjan Pepa
Arjan Pepa 12 ditë më parë
HahaHH
Enver Dushku
Enver Dushku 12 ditë më parë
Këng e përsosur si vet Elvana ♥️🇦🇱😎
Emilia Gjata
Emilia Gjata 13 ditë më parë
❤❤🥰🥰🥰🌍🥰🥰
EMA MATI
EMA MATI 14 ditë më parë
Me pelqen shume kjo kenge😍😍😍😍😍😍
era cuk
era cuk 15 ditë më parë
Skam dgju naiher keng me te bukur ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
Artan Shtrepi
Artan Shtrepi 15 ditë më parë
E ke qare
Klemens Riska
Klemens Riska 16 ditë më parë
Kush e ka shkruar tekstin?
Hey Hi
Hey Hi 13 ditë më parë
Elvana
Merita Okse
Merita Okse 16 ditë më parë
Elvana. Chapkene. Gjestet qe i ka Elvana nuk i ka asnne kengetare. Si Yll ja. Qofsh e mbrojtur dhe e bekuar
Ermira Sinanaj
Ermira Sinanaj 18 ditë më parë
Eshte shume keng e bukur
Linda Bytyqi
Linda Bytyqi 18 ditë më parë
Çka eshte kunadhe ?
american-hairlines
american-hairlines 17 ditë më parë
Dhelper
Lexi
Lexi 18 ditë më parë
Po bukur!!!!💜❤️💛🧡😊🇽🇰
Drita Arapi
Drita Arapi 19 ditë më parë
Great song
Kozeta Benga
Kozeta Benga 19 ditë më parë
Elvana yll bote kengetarja ime e preferuar ❤
İsa Basri Divleli
İsa Basri Divleli 20 ditë më parë
Türkiye den selamlar çok güzel bir şarkı bravo 🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Aidna Casque
Aidna Casque 20 ditë më parë
Kënga duhet të ishte me e gjatë ..është shumë e bukur për të qenë kaq e shkurtër të paktën 5 min. Duhet t'a shtoje dhe ca
Dtani tani
Dtani tani 20 ditë më parë
O elvana kenge e bukur po ate locken e madhe ce doje
Mary K
Mary K 20 ditë më parë
Zë I bukur , great interpretation ! Love it
Alan Lumani
Alan Lumani 21 ditë më parë
Të lumtë elvana
Alan Lumani
Alan Lumani 21 ditë më parë
Po e Kërkoja këtë këngë
Liza Sakollari
Liza Sakollari 21 ditë më parë
Kengetare shume e mire je.te uroje te arrishe sa me larte.te dua na kenaqe me keto kenge.
Ester Mullamake
Ester Mullamake 23 ditë më parë
Shume bukur Elvana😇🥰
GENTJAN HYKA
GENTJAN HYKA 24 ditë më parë
O yll qe shendrin ne çdo kenge, te kemi ne çdo hap qe hedh 🤩🤩
Gentjana Kasa
Gentjana Kasa 24 ditë më parë
TLUMT elvana
Rodjana Seferaj
Rodjana Seferaj 24 ditë më parë
Nuk me ze gjumi nga deshira per ti degjuar kenget e tua O Elëvanaaaa❤🥰🥰🥰kalon ora 00:00
MWO Real Estate
MWO Real Estate 25 ditë më parë
Elvana 🌹
MWO Real Estate
MWO Real Estate 25 ditë më parë
Dashuri kjo kenge 🌹
loli zoto
loli zoto 25 ditë më parë
Rubish performance as Simon would say😂
The Collection
The Collection 25 ditë më parë
Like from Moldova
Silvi Bastri
Silvi Bastri 26 ditë më parë
Talent pa kufij Piro Cako! kaq!
Fabian
Fabian 27 ditë më parë
Αλβανία ❤️❤️❤️
Drande Stenaj
Drande Stenaj 27 ditë më parë
ikyt e pelqen shoku jem
Drande Stenaj
Drande Stenaj 5 ditë më parë
jam nje vajze shume e bukur si elvan
дарс найк
дарс найк 27 ditë më parë
Песня бомба
Ermira Nelaj
Ermira Nelaj 28 ditë më parë
Bravo 😘😍
Erlisa Lleshi
Erlisa Lleshi 28 ditë më parë
Është super kenge te lumte Elvana per perkushtimin qe ke per kenget💖💜❤️🌟🌹🤞🥰😍😘💞💖💖💖💞✨✨✨
Андрей Дроменко
Андрей Дроменко 29 ditë më parë
Кто подумал што ана находится возли похоронах
Aida Trimi
Aida Trimi Muaj më parë
Bravo elvana me pelqen 💔💔🗨🗨🗯🗯🗯🤞💭💤💤👋😍🤩😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😗☺😚😚😋😋😜😝🤑🤭
Aida Trimi
Aida Trimi Muaj më parë
Shume bukur🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤑😝😝🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤑😘😘😘😘☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺💚💚💚💚💚💝💝💝💝💝💝💝💖💖💛💛💛💛💛💖💖💛💛💛💛
Adela Muka
Adela Muka Muaj më parë
❤❤❤❤❤❤😍😍😍✌✌✌💖💖💖💖😘😘😘😘
Adela Muka
Adela Muka Muaj më parë
Elvana je si shpirt
Gentiana Arifaj
Gentiana Arifaj Muaj më parë
Bravo 👏👏👏👏👏👏
Merushe Resnjaku
Merushe Resnjaku Muaj më parë
Je yll Elvana.Bashkr me Pirron jeni njisha
Olsi Kerpi
Olsi Kerpi Muaj më parë
ilove elvana
Suzana Dautaj
Suzana Dautaj Muaj më parë
💋💋💋💋💋💋💌💝💝
Suzana Dautaj
Suzana Dautaj Muaj më parë
😍😍😍❤❤❤💌🥰🥰🥰
Saranda Ibrahimi
Saranda Ibrahimi Muaj më parë
Ccxmnnnm
Nozg Papa
Nozg Papa Muaj më parë
Kto kang ko me i nigu tu shku ne shqipni veres per pushime ❤️❤️❤️❤️❤️ Kang shqip me tknaq
Shkoder Alb
Shkoder Alb Muaj më parë
bravo elvana gjithmon me kege te bukura
Unicorn Girl
Unicorn Girl Muaj më parë
Elvana
Flavja Kokla
Flavja Kokla Muaj më parë
Je shum e bukur moj kunadhe
Зурка Мунтян
Зурка Мунтян Muaj më parë
Благодаря нам цыган слушают эту песню
Зурка Мунтян
Зурка Мунтян Muaj më parë
Это наша песня цыганцкая
Sanie Sulollari
Sanie Sulollari Muaj më parë
Me pelqen shum kenget elvanes se nuk eka te pista👍👍💐🙏👏👏♥️🌹💎
Arsi Arsi
Arsi Arsi Muaj më parë
O my good 😘😘😘
Monika D
Monika D Muaj më parë
Sa e buker
Mlle Diana
Mlle Diana Muaj më parë
Shum mir 🥰😘♥️
marina Yankovich
marina Yankovich Muaj më parë
Очень красивая девушка и песни творчество мне очень нравится С Украины ❤️
Abed Zedat
Abed Zedat Muaj më parë
ريم -
ريم - Muaj më parë
Adorable 😍💕 🇸🇦
Irisa🌹
Irisa🌹 Muaj më parë
Shume bukurrrrrr😍😍💎💎
Elidon Vlore
Elidon Vlore Muaj më parë
Te lumt je nje kengetare yll💝💝
Tania Ehab
Tania Ehab Muaj më parë
Can someone translate the song plzzzz🎵🎵🎵
M D
M D Muaj më parë
bravo te lumt.
Sandra Vogli
Sandra Vogli Muaj më parë
Super keng.😘
bledi pullazi
bledi pullazi Muaj më parë
Super keng !
majlinda bardhi
majlinda bardhi Muaj më parë
Te ka dhene zoti nje ze kaq te embel si je dhe vete. Jepi lavdine atij
Elvin Kasa
Elvin Kasa Muaj më parë
BRAVO
Elizaveta Kalmykova
Elizaveta Kalmykova Muaj më parë
Всё супер. Лучшая песня, которую я слышала...
sokin jon
sokin jon Muaj më parë
Shyqyr qe degjuam nje keng nga ty se kemi 1 vit qe nuk degjoim 😂😍❤️❤️❤️❤️❤️🦊moj kunadhe ✨✨✨✨✨
Labinot Labinot
Labinot Labinot Muaj më parë
Qa dmth fjala Kunadhe ?
Gangsters’ league the book
Gangsters’ league the book Muaj më parë
Dhelpër
Tynaj Shamli Kastrati 👑❤💝 👸
Tynaj Shamli Kastrati 👑❤💝 👸 Muaj më parë
Shumë bukur 🤌👌🤏🤙👏👏👏 Queen 👑
dolita windo
dolita windo Muaj më parë
Luan shume holle me fjalet dhe melodine, na kenaq ne por edhe vete
Albina Kerluku
Albina Kerluku Muaj më parë
CUTIE U KE DJEG!
Alba L.
Alba L. Muaj më parë
Elvana eshte dashuri
Ardit Subashi
Ardit Subashi Muaj më parë
Elvana je një yll i muzikës shqiptare,zëri yt dhe hijëshia jote të ngrenë lart në qiell çdo njeri që të dëgjon.
dolita windo
dolita windo Muaj më parë
Je nje ylli vertete .Ze i vecante ,bravo ...
Tiarna T
Tiarna T Muaj më parë
🌹🌹🌹
Tiarna T
Tiarna T Muaj më parë
❤️❤️❤️
Tiarna T
Tiarna T Muaj më parë
🥰🥰🥰
Rezarta Selimi
Rezarta Selimi Muaj më parë
Ku ke dal keshtu vendi shume level up elvana bukuroshe
Donika Sharka
Donika Sharka Muaj më parë
Na kenaqe shpirtin elvana je talent te uroj lumturi😊💖🌍❤❤❤
Elvana Gjata - Xheloz (3EP)
2:45
Elvana Gjata
Shikime 25 mln
Deyzoh x Arsi, Eri Aga, Sardi - Columbiana
3:08
Monkey Music
Shikime 995 mijë
Marsela Cibukaj & Ardit Gjebrea - Therrime Dashurie
3:43
Marsela Cibukaj Official
Shikime 1 mln
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 3 mln
Elvana Gjata x Migena Gjata - Vendi im
3:16
Elvana Gjata
Shikime 723 mijë
Elvana Gjata - Kur jemi dasht
2:42
Elvana Gjata
Shikime 1 mln
Elvana Gjata - Mos u ngut
2:58
Elvana Gjata
Shikime 8 mln
ETHET 1 TIRANA ELVANA GJATA
6:03
Kristi Popa
Shikime 255 mijë
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
3:26
Elvana Gjata - Drandofilat
2:27
Elvana Gjata
Shikime 2 mln
Deyzoh x Arsi, Eri Aga, Sardi - Columbiana
3:08
Monkey Music
Shikime 995 mijë
LEDRI VULA - DON MO
2:34
Ledri Vula
Shikime 8 mln
Mandi - Panda
3:17
Mandi Mustafa Production
Shikime 517 mijë