Elizabeta Marku & Xheki 2021 - O llokum ta marrsha t'keqen - Fenix/Production (Official Video)

  Shikime 491,703

FenixStudioOfficial

9 muaj më parë

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500
Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ
fenixtirane

Muz \u0026 ork: Edon Avdiu
"Jackk studio" Prishtine
Shesh xhirimet: Vila Aeroport
Edition general: P.M. Fenix Tirane
Video/production: Studio Fenix Tirane.

Powered by OnAir.FM

Komente
Mimi Mimi
Mimi Mimi 27 ditë më parë
Super: xheki kengtar i preferum gjithashtu edhe Elizabeta 🌼🌼
Preke Jerevija
Preke Jerevija 3 muaj më parë
Yjet e muzikes shqiptare ju rujt zoti
Denis Subashi
Denis Subashi 4 muaj më parë
⭐️
Klodi Rusi
Klodi Rusi 4 muaj më parë
👏👏👏👏👏👏
Liza Prendi
Liza Prendi 4 muaj më parë
💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋
Liza Prendi
Liza Prendi 4 muaj më parë
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🌹🌹🌹🌹🤭🌹🤭🤭🌹🌹🌹🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂💋💋💋💋💋💋💋💋💋💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖🤭🤭🤭🤭💓💓🤭🤭💛💛💛💛💛💜💜💜💙💙🌹🌹🌹🌹💋💋💋
Zeynep Kerellaj
Zeynep Kerellaj 4 muaj më parë
Valla xhek ja ki anen po pelqenj ne muzik bravo ju lumt goja🇦🇱dyve lizabete marku shum me pelqen e ndigjoi gjith
Donika Cuku
Donika Cuku 4 muaj më parë
Ca ben ti
Luiza Perpalaj
Luiza Perpalaj 5 muaj më parë
2 yje👏
Marsela Bushati
Marsela Bushati 5 muaj më parë
P 7b8
Hsbsb Hsbsb
Hsbsb Hsbsb 5 muaj më parë
Katrin ju lumt goja 💖💖
Bukurie Zeneli
Bukurie Zeneli 6 muaj më parë
Bravo duet shume imire
Andi Shima
Andi Shima 6 muaj më parë
😍😍
Youtube Youtube
Youtube Youtube 7 muaj më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Roland Prini
Roland Prini 7 muaj më parë
BRAVO ELISABETA MARKU JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰
franga diçi
franga diçi 7 muaj më parë
ju kendofte zemra jeni te mrekullueshem ju pershendes nga Italia
Valon Jonuzi
Valon Jonuzi 7 muaj më parë
🇦🇱🔪
Vlora Zogaj
Vlora Zogaj 7 muaj më parë
Keng shum e bukur 🙂
alex mhilli
alex mhilli 7 muaj më parë
supeeeeerrr hit zuti u rujt
pasion music
pasion music 7 muaj më parë
Xheki këngëtar i dashur
Lulvera123 Mavraj123
Lulvera123 Mavraj123 8 muaj më parë
Shum kengtar perfekt Goja ju lumt kshu jon kengtart me talent te muzikes
Aldi Vitore
Aldi Vitore 8 muaj më parë
bravo ju koft qe po boni ksi duete, populli shqiptar duhet bashkohet 🇦🇱 🇦🇱 e pash edhe videoklipin Kristina me Mahmut Feratin Bravo ju koft, ska armik qe i ndan shqiptart ✊🏻 👊🏻 👌🏻 🇦🇱
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 8 muaj më parë
Smundesh me marr zemren time🤷‍♀️😂
1z1
1z1 8 muaj më parë
Ju lumte Goja 💥💥 Ju lutem shikoni ne kanalin tim per kolazhe te bukura Live per Dasma kualitet te plote Dhe mos harroni Subscribe
Azem Robelli
Azem Robelli 8 muaj më parë
Like kush mendon qe jan kengetaret ma te miret 🥰😍
Zylfije Jusufi
Zylfije Jusufi 8 muaj më parë
Kendofsh gjithmon elizabet e xheki shum nice song respect for you 🙏🙏🙌🙌
Mire kasenci
Mire kasenci 6 muaj më parë
VA nsmssnns n z
Vodafone Servis
Vodafone Servis 8 muaj më parë
Super
Gj.17 Gjakovarja
Gj.17 Gjakovarja 8 muaj më parë
Oo far zani ka Xheki edhe Elizabeta dhum emir ekam pa edhe live⭐⭐
Leta Leti
Leta Leti 8 muaj më parë
Xheki ❤️❤️💋👌👍
evelina talaj
evelina talaj 8 muaj më parë
me than e me ba já dy të lumt Elisabetta Marku ju knofte zemera t
Bledian Ceco
Bledian Ceco 8 muaj më parë
Shum bukur
a.a b.b
a.a b.b 8 muaj më parë
Bravooooo xheki gjithmon ke kendu shum mir respekt edhe per elizabeten esht e pa par kombinim perfekt
Beby Kacurrelse
Beby Kacurrelse 8 muaj më parë
O llukum ta marrsha tkeqen 🙄😅👏..yjet e Muzikes jeni ju 👌🎶
Ardiana Hila
Ardiana Hila 8 muaj më parë
Te kendofte zemra
Gezime Badallaj
Gezime Badallaj 8 muaj më parë
Sa bukur zemra ju kendoft🇦🇱🇦🇱
F. SADJA
F. SADJA 8 muaj më parë
Subscribe 👆
Skullk13
Skullk13 8 muaj më parë
🌟🌟🌹🌹♥️👌💐
Shqipe Gashi
Shqipe Gashi 8 muaj më parë
Öovccü
Eli Laç
Eli Laç 8 muaj më parë
I madhi Xheku 👈☀️
Lelu Glas
Lelu Glas 8 muaj më parë
Jasha jashaa 😂😂💥💥🌹🌹
Tone Deda
Tone Deda 8 muaj më parë
Ore xhek je i pa par te knoft zemra sa do vite me kalu po zani jot i njeti esht🥰🥰
Beby Kacurrelse
Beby Kacurrelse 8 muaj më parë
👏
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 8 muaj më parë
👏👏👏👌
Gentian Gjergji
Gentian Gjergji 8 muaj më parë
O zoti te ruajte ty se na ke kenaq me keto kenge te bukra qe kendon .
Selime Bylyku
Selime Bylyku 8 muaj më parë
SUPER SHUME E BUKUR E MREKULLUSHME FANTASTIKE E PAPARE PERSHENDES TE GJÌTHE SHQIPETARET KUDO NEPER BOTE
jonida gjergji
jonida gjergji 8 muaj më parë
Shume e bukur kenga . O te lumte ty . Sic je vete e ke bere dhe kengen
VALBONA SHAHINI
VALBONA SHAHINI 8 muaj më parë
Xheki kengetari ma i mir per mua
Mejreme
Mejreme 8 muaj më parë
Bravo 👏🏻 jeni ma te mirt en bot super keng 🙏⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Μιραντα Φουσατζια
Μιραντα Φουσατζια 8 muaj më parë
👏👏👏👏👏👏🌟🌟si gjithmone super 🤩🤩
Mikel Br
Mikel Br 8 muaj më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭
Zilbije Ziberi
Zilbije Ziberi 8 muaj më parë
😍😍🇦🇱🇦🇱👌👌👏👏👏👏👏👏
Zef Prroni
Zef Prroni 8 muaj më parë
Ju knofte zemra qe te dyve jeni te pa zevendesueshem dhe vetem suksese ju uroj,bravo Liza ke gjet taman kengetar dhe nje burr zoteri vazhdoni bashke se jeni njesha.
Anailda Eliseo
Anailda Eliseo 8 muaj më parë
Jus and is Isis i
Rovena Capoku
Rovena Capoku 8 muaj më parë
Embelsir❤
Mark Gjini
Mark Gjini 8 muaj më parë
Po moj zemer dhe ti thui se je me e mir se ajo shpirt
Ilir Shametaj
Ilir Shametaj 8 muaj më parë
O zoti te ruajte . Ty . Qe na kenaqe me keto Kenge Kaq te bukura
Ilir Shametaj
Ilir Shametaj 8 muaj më parë
O zoti te ruajte . Ty . Qe na kenaqe me keto Kenge Kaq te bukura
ina bela
ina bela 8 muaj më parë
Si gjithmon ,super Eliza ,kombinim perfekt ,,presim tjetren nuk ngopemi me ty zemra Elizabeta,
ilir shametaj
ilir shametaj 8 muaj më parë
O Te lumte ajo gone
ilir shametaj
ilir shametaj 8 muaj më parë
O Te lumte ty me keto kenge qe nxjerr CDO muaj.
Artjola dobra
Artjola dobra 8 muaj më parë
Suksese artista shum bukur ❤👑
Lit Gjetila
Lit Gjetila 8 muaj më parë
Duet perfekt.interpretim i pelqyshem..
Vlora Krasnici
Vlora Krasnici 8 muaj më parë
👍👍❤❤
Ali murad
Ali murad 8 muaj më parë
Love Albania from Kurdistan
Beby Kacurrelse
Beby Kacurrelse 8 muaj më parë
👏😅🙄
Jeton Gashi
Jeton Gashi 8 muaj më parë
Jeni te shkelqyer bravoo si gjithmon
Cvetko Veljanoski
Cvetko Veljanoski 3 muaj më parë
High thin kioijjlouujjhfbvmmgfmgbj
Agustin Mhillaj
Agustin Mhillaj 8 muaj më parë
Super 👌
J Leo
J Leo 8 muaj më parë
Oj yll bote te knofte zemra e ke ndriqu at vend krenarija kombit kengetarja ma me fame ne gjithe kombin urime te metejshme ❤️❤️❤️❤️❤️👋🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹yll bote
vittoria marku
vittoria marku 8 muaj më parë
👌
vasil marashi
vasil marashi 8 muaj më parë
Ju kendoft zemra gjithe jeten tuaj. Jeni kengetaret me te mire ku flitet shqip. Respekte per ju. Suksese. 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Shqipe Gashi
Shqipe Gashi 8 muaj më parë
Öuzcbmürzclpütrhüztrmöüfdoiüfseoüzöühicnütrlnöäxvnözrhlätresüaüäföücöuztxbmoinüdüoijhöäüohizvcöünfä
Valdrin Vididmiriq
Valdrin Vididmiriq 8 muaj më parë
@Andreas Dule m😡😯📳a📳📳📳😄😑😑😅☺😅😅☺7uul 😥😥x0h😥😬😡😅😯😡😑😯😑😯😯😃😃😅😑🐑🐣🐓🐓🐔ç 0p9 7😂yywi😁😁😅
Andreas Dule
Andreas Dule 8 muaj më parë
A
Hasie Neza
Hasie Neza 8 muaj më parë
Kombinim te dy perfekt, ashtu si Mahmut ferati me shyhreten.
Ajne Jahaj
Ajne Jahaj 8 muaj më parë
Ju lumt bravoooo👏👏
jadyee saraci
jadyee saraci 8 muaj më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Mikel Br
Mikel Br 9 muaj më parë
19-9-2020
Megi Megi
Megi Megi 9 muaj më parë
E bukur
Zaide Ademi
Zaide Ademi 9 muaj më parë
Duet i bukur knofshi gjithmon
Qendresa Gashi
Qendresa Gashi 9 muaj më parë
Me dy zëra të mirë jehon kenga bukur.
Dorina Vokrri
Dorina Vokrri 9 muaj më parë
💃❤❤🕺🤩😃
Xake Gjoni
Xake Gjoni 9 muaj më parë
Bravo
Dilore Marku
Dilore Marku 9 muaj më parë
Te kendoft Zemra 🌟
Aferdita Lika
Aferdita Lika 9 muaj më parë
Ne cdo kenge eshte origjinale bravo💥
vittoria marku
vittoria marku 9 muaj më parë
ah zemra ju k’nofte o zote shume bukur 💜🌸💜🌸💜🌸💜🌸
Fra Martire
Fra Martire 9 muaj më parë
tezja te knof zemra je shum e bukur e mir❤️❤️😍
Mirela So
Mirela So 9 muaj më parë
Xhekiii jena rrit me ty mor aman 👍👍👍👍👍
Klaudia Levis
Klaudia Levis 9 muaj më parë
Hejjjjjj qenken ba dy yje me kte kenge kaq fantastike👌🙏🖐ju kendofte e bardha zemer o zot,,ju adhuroj qysh diten e pare qe keni kendu👌kendofshi gjithe jeten si sot🙏🌟🌟👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Suzana Fejzullahu
Suzana Fejzullahu 9 muaj më parë
Super keng 👏
Jeta Ime
Jeta Ime 9 muaj më parë
Super bravo 🌟🌟🌟🌟
Lejlaaliji Lejlaaliji
Lejlaaliji Lejlaaliji 9 muaj më parë
Dy bilbila jane bashku me sjell perlen e rradhes se bashku
Beby Kacurrelse
Beby Kacurrelse 8 muaj më parë
@Mark Gjini 🙄😅😅
Mark Gjini
Mark Gjini 8 muaj më parë
Po ma shpirt per ty duhet te jem un o zemer bylbyli jot o shpirt te puth fort zemer dhe te pershendes me kyt keng te jet e vertet per ne te dy zemer
Rovina Jashari
Rovina Jashari 9 muaj më parë
frist coment
M4E
M4E 9 muaj më parë
Hey Ti që shikon ktë koment dhe më bën Subscribe ZOTI të bekoftë Familjen 🙏 Ju lutem më bëni të gjith nga një Sub ❤️ Asgjë nuk ju kushton, më ndihmoni të bëj 5K Subscribers ☺️ Faleminderit 😍😍😍
Mark Gjini
Mark Gjini 8 muaj më parë
Po ma zemer je yll fare
jani84
jani84 8 muaj më parë
Ta bëra shoku😜
Ana Ana
Ana Ana 9 muaj më parë
Sa e bukur
nikolin niko
nikolin niko 8 muaj më parë
Zemra ju knofe
ellyy Ell
ellyy Ell 9 muaj më parë
Elizabeta perendesh👑
Ardian Haxhiaj
Ardian Haxhiaj 9 muaj më parë
Kombinim shume I bukur
Pike ne zemer
3:02
Xheki - Topic
Shikime 2 mijë
Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)
3:39
Venera&Lind Official
Shikime 681 mijë
Duli - S'kam Harru
3:31
DuliOfficial
Shikime 179 mijë
NUSH X BARDHI - PA CENT (Prod.Çelik Lipa)
3:16
Sinkron Music
Shikime 1,4 mln