Elizabeta Marku & Mahmut Ferati 2021 - Dashni t'kam veç ty - Fenix/Production (Official Video)

  Shikime 2,202,425

FenixStudioOfficial

8 muaj më parë

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500
Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ
fenixtirane

Tex \u0026 Muz : Fatmir Muja
Ork : Rrahman Krujeziu
Shesh xhirimi : Hotel Restorant * Geshtenja *
Dolloc Suhareke
Edition general: P.M. Fenix Tirane
Video/production: Studio Fenix Tirane \u0026 Studio Niki Suhareke

Powered by OnAir.FM

Komente
Gjon Marku
Gjon Marku Muaj më parë
Po ku ka kangtare me temire zemra ju knofte
Mimi Mimi
Mimi Mimi Muaj më parë
Ze bylbylit ju knoft zemra😙😙
Fadil Raci
Fadil Raci 2 muaj më parë
👍❤🇽🇰🇦🇱❤
Lindrit Bytyci
Lindrit Bytyci 2 muaj më parë
Revenant ibrahimi
Bik Ndoja
Bik Ndoja 3 muaj më parë
Zemra ju kendoft gjithmon jeni te mrekullushem
H H
H H 3 muaj më parë
Ju shkojka zeri ,keng e bukur bravo ylla.
Faton Aliu
Faton Aliu 3 muaj më parë
K k j hi djofjrhodnfk j ojfdofnfkbddndkjdkfk n ofkfnd o dkkdjffbofbfdh o hi :/ k ok ejofhcofbd k bfkfbjffld :(kcbodbcicbkd b ddbbfjdjodbfidjjfhc
dllsnc cnsjsk
dllsnc cnsjsk 3 muaj më parë
🤍🤍🤍🤍🤍❤️❤️❤️
Xhemile Berisha
Xhemile Berisha 3 muaj më parë
Ombelsir pjeshka
champ 1
champ 1 3 muaj më parë
Sfg
champ 1
champ 1 3 muaj më parë
Smms
champ 1
champ 1 3 muaj më parë
Smkw
t.v. 45
t.v. 45 3 muaj më parë
C'est quoi ce bordel ' per mua kendojn shum mir
champ 1
champ 1 3 muaj më parë
Kssmmwmskskskwkwkwmwmkwkwkwkosms
Majlinda Sejranaj
Majlinda Sejranaj 3 muaj më parë
😍😍😋😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩❤❤❤❤💝💝💝💝💖💖🎁🎗🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎍🎀🎍🎍🎍🎍🎍🧨🎋🥻🥻🥻👗
Sonja Nikolla
Sonja Nikolla 3 muaj më parë
Hoj. Sonja. 💕
Sonja Nikolla
Sonja Nikolla 3 muaj më parë
Hoj. Sonja. Marija. 💕
Sonja Nikolla
Sonja Nikolla 3 muaj më parë
Sonja. Mariya. 💖
Sonja Nikolla
Sonja Nikolla 3 muaj më parë
Sonja. 💖💖💖💖
Shqiponja Bogiqi
Shqiponja Bogiqi 3 muaj më parë
Ku kendofte zemra gjithmon.❤❤💋💋
Aferdita Lienberger
Aferdita Lienberger 4 muaj më parë
🤗🤩🤩👍🏻
Besi Koci
Besi Koci 4 muaj më parë
🕋🕋🕋😍😍😍😍😍😍
Bukurie Seferi
Bukurie Seferi 4 muaj më parë
Kkjkfđđ
Mimoza Vukza
Mimoza Vukza 4 muaj më parë
1901199
Saadettin Pektaş
Saadettin Pektaş 4 muaj më parë
Türkiye çika Abdullah dugolit bilalit pa pa pa hopa konga şum sükseee
Saadettin Pektaş
Saadettin Pektaş 4 muaj më parë
❤️🇹🇷❤️🇦🇱❤️🌼🍀🌷🌺🌹🌹🦜🍬✋
Rumije Mursejlaj
Rumije Mursejlaj 4 muaj më parë
Ach kalle machmut kalle zanin pushk
Regbin Vata
Regbin Vata 4 muaj më parë
Hdurue25wteyerqtd6e7r77u8ut7turyfushxbvig
Florim Maksuti
Florim Maksuti 5 muaj më parë
Dasni tkom vec ty a me zemer a me shpirt 👍😂👍😂👍😂
Nazmie Bogiqi
Nazmie Bogiqi 5 muaj më parë
Jeni kengetare shume te bukur ne bote . Edhe shume zeri te embel e keni . Ju kendofte zemra gjithmon te dyve .Qofshni kengetare shume te mire ne jete
Lumnije Lumnije1
Lumnije Lumnije1 5 muaj më parë
pPUdIeapo
Rustem Kurti
Rustem Kurti 5 muaj më parë
Persh Alisabeta.Je kengetare e madhe artiste e lindur shekelqe n edhe ne duet kendon me nje ze te ngrohte qe te kenaq shpitin lum prindrit qe te kan Respekte nga nje admirus i kengeve tuaja
Elmije Mustafa
Elmije Mustafa 5 muaj më parë
Liri ‐ Pubg Mobile
Liri ‐ Pubg Mobile 5 muaj më parë
Astret vula
Bahrije Bytyqi
Bahrije Bytyqi 5 muaj më parë
Ju lumt
Azra Iseni
Azra Iseni 5 muaj më parë
Usshsg air vsbbdnndjosi SBS hsbnaoab anKanajbw abwbnee
Azra Iseni
Azra Iseni 5 muaj më parë
Hi BKahjiisnmjjjjiBnz
Azra Iseni
Azra Iseni 5 muaj më parë
V ghisb
Ali Gashi
Ali Gashi 5 muaj më parë
❤💯🖤👋🖐🖐🖐
Subi Nonestone
Subi Nonestone 5 muaj më parë
Pershendes dyve ju kendoft zemra gjithmon
Lorenc Lorenci
Lorenc Lorenci 6 muaj më parë
Brravo jeni të mrekullushem që te dyt, muzika ushqim për shpirtin
Marte Nov
Marte Nov 6 muaj më parë
Ju lumt shum kombinim i bukur veq vazhdoni
Fatime Gashi
Fatime Gashi 6 muaj më parë
Rrnofshi bilbilat e Muzikes suksese se cilen her ma bukur
kaltre emira
kaltre emira 6 muaj më parë
Elegante je Elizabet Dhe zerin e bukur Mahmuti kengetar numer 1 Ju lumt te dyve
Alban Deliu
Alban Deliu 4 muaj më parë
Mkkopppoo k>]
M M
M M 6 muaj më parë
Ju knoft zemra e shpirti jeni te pavdekshem
zemra
zemra 6 muaj më parë
💖💖💖💖🎂🎂☘️☘️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🏵️🏵️🏵️🏵️🏵️🥀🥀🥀🥀🥀🌷🌷
zemra
zemra 6 muaj më parë
🥀🥀🥀🥀🎁🥀🥀🏵️🎁🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🇦🇪🇦🇪🇦🇪🇦🇪🇦🇪🚈🇦🇩🇦🇩🇦🇩🇦🇩👏👏👏
King KRS
King KRS 6 muaj më parë
Dy legjenda te gjalla 🇽🇰🇦🇱
Arber Ilir
Arber Ilir 6 muaj më parë
Dy te perferumit e mi.. Mahmut ferati qofte beku nana qe te ka lind.. Zani ma i bukur ne shqiptari
Verdi Kameri
Verdi Kameri 6 muaj më parë
Mfmmfv b Conor o cbbR U
omer aliu
omer aliu 6 muaj më parë
kangtart mat mirt deri tani
Faik Stojna
Faik Stojna 6 muaj më parë
Me e mira nga te gjithe femrat shqiptare je moj Elizabeta
Eleni Lika
Eleni Lika 6 muaj më parë
Dy bylbila jeni keni ze qe ju shkon shume bravo gendofshi gjithmone me ju harrojme problemet
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 6 muaj më parë
Dit sodit ka viq dashni me sy skat 3-4muj e hajt
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 6 muaj më parë
@t.v. 45 flm shum moter😊amo ka mat mira si un😘 ti nuk me nje sjam qeshtu qysh mendon ti
t.v. 45
t.v. 45 6 muaj më parë
Une kisha me dasht 🇦🇱ter jeten moj bukuri vet i dua malsoret deri ne vdekje . He ty te paste nena oo zot ♥️♥️♥️🇹🇴
Bedrie Tabaku
Bedrie Tabaku 6 muaj më parë
Bravo shum bukue zoti jurujt
gentian gjergji
gentian gjergji 6 muaj më parë
vetem ty te degjoj moj elizabete gjithe diten . je e mekullueshme
Klodis Koldashi
Klodis Koldashi 6 muaj më parë
Bravo ju çoft bravo🌟🌟🌟🌟🌟👑👑💫💫❤❤❤❤😍😍🌹🥰🥰🥰🥰🥰🤴🤴🤴🤩🤩🤩🤩🤩❤❤❤❤❤❤❤💝💖💗💓💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💚💛🧡❤💙💜💜💜❣❣❣❣❣
Veli Qenaj
Veli Qenaj 6 muaj më parë
5kxXkdkxxxw6w53lkq65lhqxqdd1_
Xhemal Rexha
Xhemal Rexha 6 muaj më parë
Elizabeta esht legend
Pinko Palino
Pinko Palino 7 muaj më parë
I
Qazim Ceni
Qazim Ceni 7 muaj më parë
Finem
elvera Shkreli
elvera Shkreli 7 muaj më parë
💯
Sabri Aliu
Sabri Aliu 7 muaj më parë
Bravo MAHMUT ferati
Agim Ramadani
Agim Ramadani 7 muaj më parë
Jeni te mrekullushem si dy yje
Flamur Beluli
Flamur Beluli 6 muaj më parë
Crrttxdrx
Vullnete Canaj
Vullnete Canaj 7 muaj më parë
Bukur shume ju knofte zemra o zote
annecy shkup
annecy shkup 7 muaj më parë
Ilumt far inqizimi perfect respect dhe keng e qelluar
Diana Mehmetaj
Diana Mehmetaj 7 muaj më parë
Bravo nje super duet me pas qef me e nigju. Elisabetta yll si gjithmon ju lumt goja 👏👏⭐🌹❤
Andrea Perkola
Andrea Perkola 7 muaj më parë
⁰rrrrrrrrryhh2aaa
Eyüp Sayılı
Eyüp Sayılı 7 muaj më parë
🇦🇱💓🇽🇰
Hasan Hasa
Hasan Hasa 7 muaj më parë
ß?@. ?,
Milan Trmcic
Milan Trmcic 7 muaj më parë
Tenknoft. Zemra. Elizabeta. Mark👑👜💄💖💕
Kloi Gashi
Kloi Gashi 7 muaj më parë
GffôffffAawqeeey6ui 99000
Ismet Gashi
Ismet Gashi 7 muaj më parë
0âwĹl
Ervis Pici
Ervis Pici 7 muaj më parë
O moj diva shqiptare . Qe ty sta kalon kush . As per kenge dhe as per bukuri . Elizabeta Marku
Zelie Hysa
Zelie Hysa 7 muaj më parë
Very nice kjo keng 👍
Shpresa Gega
Shpresa Gega 7 muaj më parë
Mbreteresha e shqiperise je . Elizabeta Marku . O te lumte . Sa bukur kendon . Tu shtofte jeta cdo dite . Se me ty ne krenohemi .
Irena Qelibari
Irena Qelibari 7 muaj më parë
Me e Mira NE trojet shqiptare je . Elzabeta Marku . re ruajt I madhi zot
Irena Qelibari
Irena Qelibari 7 muaj më parë
Je me e Mira . Ne the gjitha trevat shqiptare. Elizabeta Marku qe e ke zerin bilbil
Petrit Losha
Petrit Losha 7 muaj më parë
Te lumte ajo goje . O mbreteresha e diaspores qe si ty jane te rralle ato kengetare . Elizabeta Marku❤❤❤
Ramize Baftijari
Ramize Baftijari 6 muaj më parë
¹.
Ramadan Ismaili
Ramadan Ismaili 7 muaj më parë
E mrekullueshme je .të mrekullueshme e ke dhe këngën . Elizabeta Marku. Je diva shqiptare
Klodi Keqa
Klodi Keqa 5 muaj më parë
V
Ndue Ukcamaj
Ndue Ukcamaj 7 muaj më parë
Kendofsh gjithmone moj helena è trojeve shqiptare . Je me e mira ku flitet shqip moj mbreteresha e shqiperise Elizabete .
Domenik Gjergji
Domenik Gjergji 7 muaj më parë
😻
Arben Tresa
Arben Tresa 7 muaj më parë
O mbreteresha e kenges popullore . Elizabeta Marku kur kendon ti jeten na e shton .
Lazim Duka
Lazim Duka 5 muaj më parë
1
Idriz Bande
Idriz Bande 7 muaj më parë
e bukur je vete . te bukur e ke kengen . Elizabeta Marku .
Kujtim Bocerri
Kujtim Bocerri 7 muaj më parë
Si je vete. Ashtu e kendon dhe kengen o Elisabetta Marku. E mrekullueshme. Je si gjithmone
Irena Qelibari
Irena Qelibari 7 muaj më parë
Je si shpirt moj Elizabeta Marku . Qe kendon kaq bukur .
Fredi Ducka
Fredi Ducka 7 muaj më parë
O sa e mire qe je o Elizabeta Marku . Te lumte ty me ate ze te bukur qe ke
Andres Gjoka
Andres Gjoka 7 muaj më parë
A moj Elizabeta Marku . the lumte ajo goje . me ate ze kaq the embel qe ke
Andres Gjoka
Andres Gjoka 7 muaj më parë
The lumte goja o Elizabeta Marku . rrofsh . me kete ze kaq the bukur
Lucjano Musabelliu
Lucjano Musabelliu 7 muaj më parë
Je krenaria jone o Elizabeta Marku . Rrofsh qe kendon kaq bukur
Ilir Shametaj
Ilir Shametaj 7 muaj më parë
Bravo Elizabete . Qe kendin kaq bukur
Qerim Dega
Qerim Dega 7 muaj më parë
O ty te lumte o Elizabeta Marku qe kendon kaq bukur. Je krenaria e shqiprise
Qerim Dega
Qerim Dega 7 muaj më parë
O te lumte ty o Elizabete qe e ke zerin aq te bukur. Sic je vete
kaltre emira
kaltre emira 7 muaj më parë
Eli and Mahmut georgas song Love you two Best for ever 🌻🌹
milaim sinani
milaim sinani 7 muaj më parë
Te kendofte Zemra kengetare Elizabeta marku
Abedin Kadhaj
Abedin Kadhaj 7 muaj më parë
Elisabet e bukur je vete .te bukur e nxjerr dhe kengen. O te lumte Ty .
Nexhmie Krasniqi
Nexhmie Krasniqi 7 muaj më parë
sic je vete o Elisabete ashtu i ke dhe kenget . e bukur vete te bukur kengen . o te lumte ty.
Zeqo Pilafi
Zeqo Pilafi 7 muaj më parë
Rrofsh moj Elisabeth q e del me na kenduar keto kenge the bukura me kete kohe . Zoti te rujte ty nga kjo korone e shpifur qe spo na hiken .
Rukije Halili
Rukije Halili 7 muaj më parë
O Elizabete te lumte ajo goje se na kenaqe me keto kenge te bukura qe kendon
Ela Celiku
Ela Celiku 7 muaj më parë
🌺
Valon Jonuzi
Valon Jonuzi 7 muaj më parë
🇦🇱bravooo elizabeta
Valon Jonuzi
Valon Jonuzi 7 muaj më parë
Die Mahmut ferati
Duli leonard
Duli leonard 7 muaj më parë
Njju
Jeta Jeta
Jeta Jeta 7 muaj më parë
Nje super bashkpunim Ju kendoft zemra 🌹😊🤗👏👏
André Cela
André Cela 7 muaj më parë
Brava elizabet
Çukur 4.Sezon 39.Bölüm
2:30:11
Çukur
Shikime 4,1 mln
Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Ditari
3:38
Remzie \u0026 Nexhat Osmani
Shikime 510 mijë
Çukur 4.Sezon 39.Bölüm
2:30:11
Çukur
Shikime 4,1 mln
Çukur 4.Sezon 39.Bölüm
2:30:11
Çukur
Shikime 4,1 mln
Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)
3:39
Venera&Lind Official
Shikime 681 mijë