Elizabeta Marku - Mahmut Ferati - Hit pas hiti - Fenix/Production (Official Video HD)

  Shikime 157,751

FenixStudioOfficial

2 muaj më parë

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500
Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ
fenixtirane​


Powered by OnAir.FM

Komente
louisa shi
louisa shi 7 ditë më parë
qqw
Zyra Lapi
Zyra Lapi Muaj më parë
Ju knoft zemra e ato qe bajn diskrajb a ju ka shku dora gabimisht
EMILTON GAME TV
EMILTON GAME TV Muaj më parë
5
EMILTON GAME TV
EMILTON GAME TV Muaj më parë
Skyp
Ganimete Rexhi
Ganimete Rexhi Muaj më parë
@9 »!
Zef Prroni
Zef Prroni 2 muaj më parë
Zemra ju knofte shum bukur bravo kosov dhe shqiperi
Sanije Berisha
Sanije Berisha 2 muaj më parë
⭐⭐🌹🌹🌺🌺🌹🌹
Xhafer Cela
Xhafer Cela 2 muaj më parë
Mp3
Drane Gjergji
Drane Gjergji 2 muaj më parë
Jeni te te mrekullueshem! Ju kendofte zemra per gjithmone!
jeton lami
jeton lami Muaj më parë
667yuttt
HFIB
HFIB 2 muaj më parë
Lum qe tka tetova mamut ferati je 👍👌🏻 bravo rnofsh sa malet e sharit ?
Lugano Ticino
Lugano Ticino 2 muaj më parë
Juknoft zemra per gjithmon
Lugano Ticino
Lugano Ticino 2 muaj më parë
Shum bukur po kendon ju
Mirsie Rroci
Mirsie Rroci 2 muaj më parë
Siete bellissimi e anche bravissimiiii
Ajshe Berisha
Ajshe Berisha 2 muaj më parë
Bravo permerak veq vagjdoni 🌹🌹🌼🌼
Serbeze Alimehaj
Serbeze Alimehaj 2 muaj më parë
O ju knofte zemra ,dy yjet tone jeni si dielli dhe hana.
Nazif Sinanaj
Nazif Sinanaj 2 muaj më parë
Super hit bravo👏👏👏❤❤
Albanskii, oo7 Albanskii, oo7
Albanskii, oo7 Albanskii, oo7 2 muaj më parë
Dy kengetaret ma te pelqyerit nga publiku like 🇦🇱🇽🇰🇩🇪
Shkelzen Thaci
Shkelzen Thaci 2 muaj më parë
Ssi:9dd
Shkelzen Thaci
Shkelzen Thaci 2 muaj më parë
Llpppppcxxpx
Dilore Marku
Dilore Marku 2 muaj më parë
Jy kendoft Zemra 👏👏
Xhulieta Lela
Xhulieta Lela 2 muaj më parë
Zeri me i bukur i trojeve shqiptare je mbreteresha Elizaveta Marku
Shemsi Recica
Shemsi Recica 2 muaj më parë
Elisabeth bylbyli itrojev shqiptaretv
Haziz kelmendi
Haziz kelmendi 2 muaj më parë
Me plotkuptimin e fjales Elizabeta je ma e mire kengetare veq suksese zm😘🌹🥰
Al Di
Al Di 2 muaj më parë
Supeeer. Bravo
Maki Derim
Maki Derim 2 muaj më parë
Hajde Hajde shqipe
Elizabeta Marku - Aziz Kelmendi (Official Video 4K)
6:51
Cam Tavanlar 2. Bölüm 2. Fragman
0:59
Cam Tavanlar
Shikime 968 mijë
Gjeto Luca - Hite ne vite
46:54
FenixStudioOfficial
Shikime 112 mijë
Cam Tavanlar 2. Bölüm 2. Fragman
0:59
Cam Tavanlar
Shikime 968 mijë
LEDRI VULA - DON MO
2:34
Ledri Vula
Shikime 8 mln
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm Fragmanı
0:45
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,5 mln
Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)
3:39
Venera&Lind Official
Shikime 681 mijë
Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe
5:06
Shyhrete Behluli
Shikime 1,4 mln