Elgit Doda - Vetem (Lyric Video)

  Shikime 1,030,196

Elgit Doda

Muaj më parë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗘𝗹𝗴𝗶𝘁 𝗗𝗼𝗱𝗮 - 𝗩𝗲𝘁𝗲𝗺 (𝗟𝘆𝗿𝗶𝗰 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeELGITDODA
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/ElgitDodaVetem
____________________________
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔, 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜
🎵 Mix/Master by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗔𝗟𝗟𝗞𝗢
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda
🎵 Connect with 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜 :
Instagram ► kondialban
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
🎥 Connect with 𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗔𝗟𝗟𝗞𝗢 :
Instagram ► andiallko_
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

℗ & © ELGIT DODA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#ElgitDoda #Vetem #Folé

Komente
Elgit Doda
Elgit Doda Muaj më parë
✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeELGITDODA 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/ElgitDodaVetem
Rina Valdes
Rina Valdes 12 ditë më parë
Greetings from Guatemala 🇬🇹🇬🇹🇬🇹🇬🇹💙💙💙💙💙💙💙Exitos🤩🤩🤩
People Are Awesome
People Are Awesome 19 ditë më parë
E Forte 💪
Ferhati Juljan
Ferhati Juljan 20 ditë më parë
Te rujt zoti elgit soda je i papar 👌👌🇦🇱
JAYAKUMAR JAYAKUMAR
JAYAKUMAR JAYAKUMAR 22 ditë më parë
Iam garam 🇮🇳india👍👍👍👍
Ladi Lulo
Ladi Lulo 24 ditë më parë
6
Arjeta Dema
Arjeta Dema 12 orë më parë
Thumbs up 👍🏻 great music 🎶
Elaine Cox
Elaine Cox Ditë më parë
I love this song..beautiful
Uvejsa Rejan
Uvejsa Rejan 2 ditë më parë
E vetmja keng qe mundesh me bo replay deri 100 her e nuk behet bajat ta knaq veshin e trurin te lumt sukses e shendet Elgit 👌👍
Marinela Huma
Marinela Huma 3 ditë më parë
👏👏👏👌👌👌
Marina Doussoux
Marina Doussoux 3 ditë më parë
J'adore 🥰🥰❤
abibe abduramani
abibe abduramani 3 ditë më parë
💔💔💔💔💔💔💔
Naiara Gomes
Naiara Gomes 3 ditë më parë
Que música linda, gente tô apaixonada, por essa,e larg
Perry BurDina
Perry BurDina 4 ditë më parë
i don't what mean 😁but i like it from GREECE
naiara gomes
naiara gomes 4 ditë më parë
Pena que não tem essas músicas w legenda em português
naiara gomes
naiara gomes 4 ditë më parë
Já tinha me encantado com larg Agora essa me apaixonei tbm Nossa que vontade de dançar Aprender dança do ventre
Sorina Ardelean
Sorina Ardelean 5 ditë më parë
Ti ho scoperto per caso e ascolto ogni giorno le tue canzoni toccano il profondo della mia anima Elgit ha una bellissima voce e le parole sono bellissime 💕💕💕❤️💞💖😘
dorina vruzhja
dorina vruzhja 6 ditë më parë
je flori no comment nuk ke kenge qe nuk ka kuptim
Amina Isaeva
Amina Isaeva 7 ditë më parë
Wow amazing voice 🥰
Carmen Stefania
Carmen Stefania 7 ditë më parë
Bravo!!!
Glenad Adëri
Glenad Adëri 8 ditë më parë
Text 100%, music 100% =🔥🔥🔥
Edwina Alungulesei
Edwina Alungulesei 8 ditë më parë
Sooo nice ! Congrats! Your fan from România 👌👏🎶
Ti Ti
Ti Ti 10 ditë më parë
👌👌👌👌
Estrella Touta._.13
Estrella Touta._.13 10 ditë më parë
La maravilla se volverá adictiva 😍🤍🥀
Raluka Chirescu
Raluka Chirescu 11 ditë më parë
Love it! 💖
Lindita Se
Lindita Se 11 ditë më parë
So beautifull musik wow .💯% ❤️ LOVE
aljem official
aljem official 11 ditë më parë
Love you boss your Legend. Love From Bangladesh 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩
Analia Manganaro
Analia Manganaro 12 ditë më parë
Love you sweetheart USA 🇺🇸 tung vetjem
Katerina F.
Katerina F. 13 ditë më parë
Mihaela Dumitru
Mihaela Dumitru 13 ditë më parë
Shume bukur ❤️
ola Hasani
ola Hasani 14 ditë më parë
omg s 'ndaloj dot se e rikthyeri kete keng nga e para 💙
AK 47
AK 47 14 ditë më parë
Fanatics
Femi Kariçi
Femi Kariçi 14 ditë më parë
Y b
12345 12345
12345 12345 15 ditë më parë
nje super keng shum relaksuse bravo👏
IDRIZAJ BASHKIM
IDRIZAJ BASHKIM 15 ditë më parë
almores.info/rock/video/vYiB2GJ9fJhlj9Y
Mariam Ksh06
Mariam Ksh06 15 ditë më parë
🇲🇦🇲🇦❤️❤️I love the language 🇦🇱😍
Roberto Buzi
Roberto Buzi 15 ditë më parë
❤️
Matilde Mara
Matilde Mara 15 ditë më parë
Ta dua zerin❤️🙏
Gyulya Rubia
Gyulya Rubia 15 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Rozana Imeraj
Rozana Imeraj 16 ditë më parë
Sa e bukur cdo kenge e jotja me pelqen 😊😍
Ubaid nawab
Ubaid nawab 5 ditë më parë
Whats is the meaning of this😎😍
Adriana Adrianafeta
Adriana Adrianafeta 16 ditë më parë
Super kenge 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Erjola Llangozi
Erjola Llangozi 16 ditë më parë
Kenga me super ne bote bravo po kujt i eshte dedikuar kjo kenge😍😍😘😘
Pelivan Hoxha
Pelivan Hoxha 12 ditë më parë
Ty ty
Χρυσα Λιονταρι βολος
Χρυσα Λιονταρι βολος 17 ditë më parë
Super hit Ka kuptim dhe ritëm Big Like
Arber Zeneli
Arber Zeneli 17 ditë më parë
👌👌
lissbeth Aviles
lissbeth Aviles 17 ditë më parë
I love your music, although i do not understand your language. From virginia.
Sara Cekrezi
Sara Cekrezi 17 ditë më parë
Keng perl
Anna P.
Anna P. 18 ditë më parë
🔥😵
Cosmina Mitu
Cosmina Mitu 18 ditë më parë
Shume bukur !👏👏👏
Özgür Aytaç
Özgür Aytaç 18 ditë më parë
Aman tanrım sen harikasın dostum 😎
Uvejsa Rejan
Uvejsa Rejan 19 ditë më parë
Wooou shum e mir 👌
Erdi Neda
Erdi Neda 19 ditë më parë
ftijkhgjnn
Dena Deni
Dena Deni 19 ditë më parë
Ca melodie t jep nostalgji
Georgia Gogo
Georgia Gogo 19 ditë më parë
💣♥️♥️💣
Dafina M
Dafina M 20 ditë më parë
Pershendes nga 🇩🇪 nuk kom dëgjuar kënge ma te bukur Respekt!!😍😍🥰
Amla Amla
Amla Amla 21 ditë më parë
Ehhhh dashuria😍😍😍😍🥂gezuar dashuri e humbur.
Pelivan Hoxha
Pelivan Hoxha 12 ditë më parë
Do vin me tmira haha
oliver B
oliver B 21 ditë më parë
shume bukur
Ravindu Nimash
Ravindu Nimash 21 ditë më parë
Addicted to your voice...🖤 ❤️ from Sri Lanka 🇱🇰
Juli Juli
Juli Juli 21 ditë më parë
😢😢😢😢
Hana Montana
Hana Montana 21 ditë më parë
E bukur.....
Teuta Ismajli
Teuta Ismajli 21 ditë më parë
Super kenge!
Viktor Cingari
Viktor Cingari 21 ditë më parë
💪💪💪
Maria Demourtsidou
Maria Demourtsidou 21 ditë më parë
This song should have more views than has 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱
Aurora Zani
Aurora Zani 22 ditë më parë
O zot sa e gjej veten tek kenget e ketij njeriu 🥰🥰🥰
Alba Agim
Alba Agim 22 ditë më parë
Amazing elgit❤️
WinEn 330
WinEn 330 22 ditë më parë
what language is it?
Eddie tringa
Eddie tringa 19 ditë më parë
albanian
Emira Aliji
Emira Aliji 23 ditë më parë
👌🏼👌🏼👌🏼🥰🥰🥰
Dorian Ramaj
Dorian Ramaj 23 ditë më parë
I mire si producent dhe si artist gjithashtu .
•Mrs. Mar•
•Mrs. Mar• 23 ditë më parë
Akoma un per ty sot...💔 veten nk e mbaj dot😒
Olympia Delivoria
Olympia Delivoria 23 ditë më parë
Akoma ❤️
Chloe Manchestor
Chloe Manchestor 23 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Al Beshure
Al Beshure 23 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
xhersi xhija
xhersi xhija 24 ditë më parë
Keng e bukur 🙃🖤🥀💔
Dzenita Duka
Dzenita Duka 24 ditë më parë
Driving on a highway in New York listing to this ♥️beautiful song ♥️
Er Ida
Er Ida 25 ditë më parë
👑
AN BCreePer
AN BCreePer 25 ditë më parë
Love from Bangladesh ❤️🇧🇩❤️🇧🇩❤️🇧🇩
Maria Demourtsidou
Maria Demourtsidou 25 ditë më parë
THE Best music I've ever heard 😊❤️ to much love and respect from Greece 🇬🇷 🇦🇱 ❤️
EB BR
EB BR Ditë më parë
♥️♥️🇦🇱🇬🇷♥️♥️
op op
op op 26 ditë më parë
Bravo super kenge
Mariogesti production
Mariogesti production 26 ditë më parë
1
Sonilda Laupa Cárdenas
Sonilda Laupa Cárdenas 26 ditë më parë
Músicas que llegan al corazón, me encanta!!!!!! La escuchó desde Perú!!!🤗
Adriana Ramona Sandu
Adriana Ramona Sandu 26 ditë më parë
tolles Lied❤
isida kukli
isida kukli 26 ditë më parë
Ke nje ze fantastik.👋👋
lali gureshidze
lali gureshidze 26 ditë më parë
💕💕💕💕💞💞💞💕💕💕💔
Gjergjenrigentianarber Sinojmeri
Gjergjenrigentianarber Sinojmeri 26 ditë më parë
Bravo.
Eleni G
Eleni G 27 ditë më parë
Ich Liebe Dich ❤️ From 🇩🇪 + 🇬🇷
EB BR
EB BR Ditë më parë
♥️🇦🇱🇬🇷♥️
Agnesa anna
Agnesa anna 27 ditë më parë
Pse cdo muzik e ketij njeriu te rrenqeth trupin 🥰e duaaa kete keng
Anaeya Chipo
Anaeya Chipo 27 ditë më parë
♡︎
Fatjon Bytyci
Fatjon Bytyci 27 ditë më parë
Vec ti si nuk ben kng kot ✌️👍
Mela Mel
Mela Mel 28 ditë më parë
Fantastike
Gjeovica Boshnjaku
Gjeovica Boshnjaku 28 ditë më parë
Ñij
Hs Hd
Hs Hd 28 ditë më parë
Love from morocco❤🥂
¡MEGG COCAINA!
¡MEGG COCAINA! 29 ditë më parë
fall in love with this song🙈🙈🔫
My tarara
My tarara 29 ditë më parë
2021!!!!! Numer njo
abibe abduramani
abibe abduramani 29 ditë më parë
💔💔💔💔💔💔
Mariglen Lleshi
Mariglen Lleshi 29 ditë më parë
Super muzik ❤❤❤👌👌👌👌
Marietta Tsela
Marietta Tsela 29 ditë më parë
E ke kall Giti🔥❤
Ermeralda Kurti
Ermeralda Kurti 29 ditë më parë
Wauuuuu super kenge❤
fra past
fra past 29 ditë më parë
MERAVIGLIOSA😍🤩
Elife Sherifi
Elife Sherifi Muaj më parë
o Zot kjo kenge do marr 1 milion klikime nga uneee
Inguska Ceitane
Inguska Ceitane Muaj më parë
Ohhhhh that voice ,,,,, I love your songs
Alua Iskakova
Alua Iskakova Muaj më parë
Super 👌 love 💖💖💖 from Kazakhstan, love your songs!
Bruna & Marinela
Bruna & Marinela Muaj më parë
Super kenge ☺️☺️
Albana Sakaj
Albana Sakaj Muaj më parë
Shum kenge e bukure. Komplimente Elgit
Lea Lea
Lea Lea Muaj më parë
😍😍😍😍
AV RIYADH
AV RIYADH Muaj më parë
العربي اذا شاف تعليقي يطش ام الايك 😁
V. A
V. A 27 ditë më parë
من البانيا لكن اتكلم عربي
Anna Douka
Anna Douka Muaj më parë
Bravo super keng 😘😘😘🥰🥰🥰
ELGIT DODA - LARG ( Acoustic )
02:43
Elgit Doda
Shikime 1,9 mln
Blue Side by j-hope
3:19
BANGTANTV
Shikime 7 mln
Maraşlı 6. Bölüm
2:19:01
Maraşlı
Shikime 7 mln
Larg
03:13
Elgit Doda - Topic
Shikime 6 mln
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 19 mln
Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)
03:25
Venera&Lind Official
Shikime 664 mijë
Flori Mumajesi - Dhemb
03:00
FloriMumajesiOfficial
Shikime 2,3 mln
Hawk Nelson - Sold Out (Official Lyric Video)
03:45
Blue Side by j-hope
3:19
BANGTANTV
Shikime 7 mln
Maraşlı 6. Bölüm
2:19:01
Maraşlı
Shikime 7 mln
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
3:20
Friends Entertainment
Shikime 4,1 mln
DARDAN ~ COKE LIGHT
3:49
Hypnotize Entertainment
Shikime 2,3 mln
CJ - Politics [Official Music Video]
1:59
Blue Side by j-hope
3:19
BANGTANTV
Shikime 7 mln
NF - CLOUDS
4:14
NFVEVO
Shikime 11 mln