Ekskluzive: Jonida i thotë të gjitha për ndarjen!

  Shikime 167,739

Prive TV

Muaj më parë

Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Komente
Luljeta Bejleri
Luljeta Bejleri 3 ditë më parë
Kur u në dhe kjo e pa afta ik moj
Toni Roma
Toni Roma 10 ditë më parë
Dhi e zjebosur dhe 30 mi euro selikol ne trup.femer mendje leht
Reio o sa e kercej kete leng Macoku
Reio o sa e kercej kete leng Macoku 12 ditë më parë
Më pëlqen si këngëtare,kaq për të tjerat e ke pjerdhur .
eva biri
eva biri 17 ditë më parë
me paret e idh burrit po ven qejf Je vere 100% manikin o jonida je nje hic Te pelqen vetja shume🤮🤮🤮🤮🤮
B
B 20 ditë më parë
Si tranvestite
B
B 20 ditë më parë
A u kenaqe te pakten si ti cunat e ri pelqen
B
B 20 ditë më parë
E paraqitshme jo asnjera ne ekran seshte i paraqitshem rrofshin stamatologet dhe kirurget se prz nuk njihen kur i krahason me fotot e viteve perpara ju betohem qe nuk jam xheloze por habitem sa te shemtuara kishin qene
Melissa Ch
Melissa Ch 25 ditë më parë
Shiko rrit cunin aty leri kto budalliqe
Melissa Ch
Melissa Ch 25 ditë më parë
Romeo cun i ri sa gjysma e moshes se ksaj plakes
Kurti Kurti
Kurti Kurti 29 ditë më parë
Je shpirt
Mr Berti Berti
Mr Berti Berti 29 ditë më parë
Po cafre ke realizu ne jete ti baxhell vetem pordh dhe as nje gje tjeter , plake e dhjere
Mr Berti Berti
Mr Berti Berti 29 ditë më parë
Kjo eshte me kot sa nuk me kane pare syte . Ska as talent as edhe nje gje tw dhjevsha mu ne femer qe je
Teuta Sotira
Teuta Sotira Muaj më parë
Nuk blihet me lek dashuria,, turp,, behhu pak serioze per moshen,, je dhe nene,,leri djemt e rij te gezojne jeten sic u takon,, se neser do shkoj Djali yte ne nje plake, pse ate model ka pare nga ty,,, Okeeej!!
Ana Ana
Ana Ana 12 ditë më parë
Jam dakord qe cdo individ te lidhet apo martohet me ate qe I ka hije Por smund ti thuash plake se lat nam se akoma ska 40 vjece ,38 vjece eshte Por nrm qe ai si djal shm here me i ri se kam besu kurre qe do zgjaste Por kurrsesi smund ti thuash nje femre 38 Por edhe 48 plake????seshte plake Por nje zonje tashme e pjekur plake fillon njeriu 60 e siper
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj Muaj më parë
Ke humbur shum me ate djal jonida sepse nuk te ka perkedhel ai ...e ke pergedhel ti normal I vogli perkedhelet .....sa per pa mejkap ti ta .........shpif
Labinot UNITED STATES OF ALBANIA
Labinot UNITED STATES OF ALBANIA Muaj më parë
Kamera në Kukës ndërsa Jonida në Kosovë . Vari karin
Ornela Xhindole
Ornela Xhindole Muaj më parë
Bravo respekte jonida maliqi bravo me pelqen shum e sidomos me pergjigje qe the ne fund me pelqeu me shum bravo respekte the une te uroj gjithe te mira ty jonida firsttttt ♡♡♡♡♡♡
Albania Tirana
Albania Tirana Muaj më parë
Bravo per kalimin ne kte aspekt profesional. Urime per guximin
Joti Mm
Joti Mm Muaj më parë
Pse e.mban kameren larg o Jonida ,sa gjynah je ber si tranvestit brazilian
Joti Mm
Joti Mm Muaj më parë
A Romeo romeo
Elda Balliu
Elda Balliu Muaj më parë
Suksese ne iniciativat qe ndermerr Jonida, eshte per tu vleresuar qe shfaqesh ne forma te ndryshme tek publiku.👏👏
Fp P
Fp P Muaj më parë
Po normal qe nuk i merr si 15 vjec o Jonida se ti je 50 vjece😂😂😂
Marjana Koci
Marjana Koci Muaj më parë
Me syze brenda 🙄sa p.. Ke ti moj jonida 🤮
Ma T
Ma T Muaj më parë
Si gjithmone ,pashe nje Jonida Maliqi ,artiste ,elokuente ,qe asnjehere nuk perdori nje fjal qe te ule veten ,m.gj.s sapo eshte ndar ,vertet te pershendes ,je nje artiste e kompletuar me nje KARAKTER TE FORTE Per te pasur zili FEMINISTE mbi te gjitha ,harrojne te gjithe qe ti tregove vlera ne festivalin Evropian le gjurme ne g jithcka qe arrite ,Bravo ,je nje femer e forte dhe nje artiste e madhe ,tashme te duhet nje njeri ne nivelin tend artistiko-kulturor.
Enkelejda Habili
Enkelejda Habili Muaj më parë
Aman mi,sa do zeri e leri kjo..e kjo as ne banjo nuk shkon pa make up.
singer or song
singer or song Muaj më parë
Aleksia eshte shumë e bukur Jonida ti je e vjeter për Romeon Sorry!
Albania Tirana
Albania Tirana Muaj më parë
Kjo ca donte me vlonjatet aman qe nuk bejne nje lek, kane vetem pordhe dhe asgje tjeter
Dario Jazoj
Dario Jazoj Muaj më parë
Jo jo se ke problem do e kesh gati ndonje plakush gati
Rezar Ta
Rezar Ta Muaj më parë
Sa inat qe e keni Joniden zoti ju vrafte Ajo femer classe😍🥰😘😘
Teuta Gjeka
Teuta Gjeka Muaj më parë
Ule ballkonin se nuk te shkon dheee sa e pasur je mi dreq ..bej mire fal para bizhuterit qe mban ne dore se eshte mire ..ka njerez qe skan te hane skane shtepi ..kjo eshte modeli i jetes tende
Happy Memories
Happy Memories Muaj më parë
Jonida dhe eksperiencat e Saj te dashurise...Mezi priti te divorcohej te mari Shqiperine mbare... ska faj ndoshta ka deficit e nga kjo Ane dhe po zevendeson “kohen e humbur”
Mimoza Uka
Mimoza Uka Muaj më parë
Shpjet u ndane, dukeshin shume te dashuruar ne foto.......kta VIP tone .....Jonida me gjithe respektin qe kam per ty, si kengetare. Nje kurs Anglishtje ta sugjeroj❤️
B
B 20 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Leo Leo
Leo Leo Muaj më parë
Je si nene e Romeut aj ka ber zgjedhjen mat mir
Albania Tirana
Albania Tirana Muaj më parë
Po ai u be i famshem prej Jonides,
Era Elsa
Era Elsa Muaj më parë
po kur ka qene noi her e bukur jonida ? tani eshte bo me thik e bukur gjoja
Yo Yo
Yo Yo Muaj më parë
Puntore, inteligjente, e sjellshme, e bukur dhe e talentuara. Inspirim je! 😍 #HatersGonnaHate
Visa Imeraj
Visa Imeraj Muaj më parë
Boss lady ❤️
être femme
être femme Muaj më parë
Jonida je dhe mbetesh e mire. Kush te shan dhe te denigron thjesht sepse as mund te afrohen ty dhe as mund te jen si ty. Une nuk te ndjek neper rrjete sociale, dhe as me duhet fare se me ke je apo s'je. Me mjafton fakti qe na ke bere krenar me prezencen tende ne eurovizion, ishe thjesht perfekte. Je nje artiste qe ke respekt maksimal. Per tjerat qent lehin, karvani ecen perpara. Romeo? Who's that!?🤡
Vita Tare
Vita Tare Muaj më parë
sa mire qe jeni ndar
Orkide Official
Orkide Official Muaj më parë
Uhuh un e kam then qe ne fillim kur mora vesh qe jonida me romeon jan lidhur.qe ata kan per tu ndar.po pse budalla eshte romeo te marri joniden grua me fmi .ai thjesht eshte lidhur per tu ber ne qënder te vemendjes naper mediave .edhe donaldi sa per tkalu kohen e ka marr boren
juliessa xoxo
juliessa xoxo Muaj më parë
po cke mi gru pske gjithe kte mllef dhe gjithe kto informacione thua u ban pishtarin😂jemi ne 2021 sbesoj se bejne sens kto qe thua por gjithsesi romeo dhe jonida kishin nje hapsire te madhe moshe kjo gati 40 ai 20 e ca . bora me donaldin mire me duken kan shume pak diference
Esmale Hasani
Esmale Hasani Muaj më parë
ne shpi me syza runa zot 😜😜😜😜😜
Mimoza Muzlija
Mimoza Muzlija Muaj më parë
Ke me per BELULIN ME SYZE..
StAr's Channel
StAr's Channel Muaj më parë
Prap u nda kjo🤣
Arlind On arena
Arlind On arena Muaj më parë
Ka gjet ma te ri 😂😂😂
Mario Derstilaツ
Mario Derstilaツ Muaj më parë
2:40 "Kam ngrene ushqim", pse moj Jonida me cfare punon ti apo me energji elektrike?!
MR media
MR media Muaj më parë
😂😂😂😂 me benzine
Ir Si
Ir Si Muaj më parë
Po ik o baxhell ngele kar me kar. Je bere ai motre Michael Jackson me keto operimet
Mario Alb
Mario Alb Muaj më parë
PO ca muzik ka bo kjo kjo asht bo si telenovelat meksikane krejt plastic
Sadije Shimaj
Sadije Shimaj Muaj më parë
Cte duher ai si majmun mire ke ba se je nda
the kings
the kings Muaj më parë
Bravo t lumt p...ka
ll aa
ll aa Muaj më parë
Oj jonida ti ke ber krim ke pordhunuar ni djal me te ri se veten gjyaf gjej nje ne moshen tate se te rinjet te shfrutezijn 😂😂
Toni Kolombo
Toni Kolombo Muaj më parë
Kjo mepak fjal iban krejt kapak Me pak fjal ban Gojoret me Vesh se me goj smundet😭
kristine kristin
kristine kristin Muaj më parë
"urimin per ciftin" duhet ta jepje ne nje menyre qe te tregoje se je ne paqe me veten... dhe pse me te drejte mund te jesh e lenduar ironia te ul pike dhe te penalizoi te gjitha cka the para urimit.
Happy Memories
Happy Memories Muaj më parë
Shume keq e ka Punen me ciftin. Is going crazy 😜
selami hamza
selami hamza Muaj më parë
U rroft silikoni o kuqkat kengetare
antoneta gj
antoneta gj Muaj më parë
Kjo është si një nënë për romeun jo si partnere .
bubuka bubuka
bubuka bubuka 9 ditë më parë
kta meshkuj qe shkojn me gra te medha ta shpifin
Migena1 Sota
Migena1 Sota Muaj më parë
Kete gje e Ka thn dhe mami I'm per ate😂
Nameist Myname
Nameist Myname Muaj më parë
E vertet shum e moshuar , a tu sa vjet i ka ?! 🤷‍♂️
Lola Kreka
Lola Kreka Muaj më parë
qeke plakur shum😮
Rosa 444
Rosa 444 Muaj më parë
Mua me pelqeu😍super jonida e fort e bukur🙏🏻🙏🏻
Nora Vesele
Nora Vesele Muaj më parë
Jonida💎👑❤
Agron Gjini
Agron Gjini Muaj më parë
Sh plakë jonida
Drini Kelmendi
Drini Kelmendi Muaj më parë
Veq inati ja keni se si shpirt osht💋❤️
Rezart Brama
Rezart Brama Muaj më parë
Shkerdhat femer e shpifme. Nuk le kar pa thy. Kshu shkove u shkerdheve edhe me flori mumajesin. Bushter
Andre TxT
Andre TxT Muaj më parë
Flori esht gay
꧁Ald' daa꧂
꧁Ald' daa꧂ Muaj më parë
Epo mir beri . Pse me kt do merresh ai si tezen e tij
Marjan 8
Marjan 8 Muaj më parë
shko moj laraske
Elisabeta Catalano
Elisabeta Catalano Muaj më parë
Ylllle je❤🥰
Sabina Isufi
Sabina Isufi Muaj më parë
Dashuria vete je ,,,zoti te bekofte. Te duaaaa shumeee ❤❤❤❤
Anny
Anny Muaj më parë
Une them vazhdo ashtu sic je me koken larte se njerzit do flasin. Shiko ku je ti shiko ku jane te tjeret 🤷🏼‍♂️ Prandaj qe te uroj sa me shume suksese dhe mbaresi ❤️😘
Happy Memories
Happy Memories Muaj më parë
👎👎👎👎👎👎👎👎👎
ana Hoxha
ana Hoxha Muaj më parë
Syze mbrena shpi mbaj dhe banjo kur te lahesh😂
laura gj.
laura gj. Muaj më parë
😂😂
mozzik my world
mozzik my world Muaj më parë
4 muaj po ai erdhi tek shiko kush luan para 2 muaj edhe e pranoj qe ishte i lidhur me ty ti thua kemi 4 muaj qe jemi ndar😏🙄
Arlind On arena
Arlind On arena Muaj më parë
Se kam pas perfundu krejt😂😂
djellza Berisha
djellza Berisha Muaj më parë
Ata i rexhistrojn disa jav para se ti transmetojn...
Gentrit Emerllahu
Gentrit Emerllahu Muaj më parë
si Michael Jackson kuka bo ku tybestikfar
M B
M B Muaj më parë
Kur shohin femrat nje femer sexy dhe te nivelit më lart se vetja ofendojn! Un e dashuroj Joniden dhe stilin e say unik.
lule lulee
lule lulee Muaj më parë
Ktu ja ke fut kot se un pesh flas per veten tim nuk me mungon as bukuria as nje gje as lekt lale dhe qe jam pa operazione nuk esht per xhelozi po kur je kot je kot ske ca me bo
Nazmije Kallaba
Nazmije Kallaba Muaj më parë
Joinda eshte me shum shum karrijer me ka pelqyer gjitjnji ...
igor
igor Muaj më parë
Kjo ska qen kurr e bukur. Eshte bo si Michael Jackson nga operacionet
Vali Mali
Vali Mali 11 ditë më parë
Turp tju vi perparagjykime sesht dukat e mir 🙅‍♀️
Ana Lela
Ana Lela 19 ditë më parë
Ll
Happy Memories
Happy Memories Muaj më parë
@Yo Yo Jonida pse te djeg? Te eshte dashur ty te punosh ndonjehere?Ben ca emisione pa pike lezeti, vanitoze dhe te merzitshme, sa tall menderen kot se koti...
Yo Yo
Yo Yo Muaj më parë
turp tju vije te gjithve qe e paragjykoni, eshte nje femer e fort, punon fort dhe e talentuar, dhe nuk eshte nje femer koti, tipike shqiptare qe merret vetem me fjal grash! TURP
Luli Luli
Luli Luli Muaj më parë
@être femme .Pergjigje shume e sakte .
B A
B A Muaj më parë
Shum stil ikone 😂me syza mrenda hahaha ndoshta alkoholi tka demtu 🤦🏻‍♀️
Castriot1
Castriot1 Muaj më parë
ik mor&moj qyqare
Castriot1
Castriot1 Muaj më parë
Transeksuale Jonidi&Jonida. Po me ca merret?
Castriot1
Castriot1 Muaj më parë
Trans Jonidi&Jonida i&e Neveritshem.
M. Morina
M. Morina Muaj më parë
Woow sa shume negativitet ne komente.Oj Femra po pse ofendoni nje femer ;a po mendoni qe burrat tuaj jane me te mire po te gjithe e dijme qe meshkujt jone lluma.
ll aa
ll aa Muaj më parë
Morina kush e ka .imzen ner kapuq i djeg
lule lulee
lule lulee Muaj më parë
@Alketa Mk deri diku ke te drej po nga nje an tani nuk kam me differenza mosha po esht me se normale qe ne nje te ardhme te peshojn gjerat po ne shqiperi jan mesuhar qe i martojn qe ne 18 vice è nuk kuptojn as nje
lule lulee
lule lulee Muaj më parë
Ktu me duket se ke fol per familjen tate
Alketa Mk
Alketa Mk Muaj më parë
Ti Znj Morina mos I fut tan meshkujt ne 1 thes , si ka meshkuj lluma ka edhe femra kurva , un jam femen vet , po ama koht e funit femnat ne shqipni kan lujt mensh , jo gjitha , po mos ju ven fajin meshkujve , me fal Jonida 37 vjece ca lypi me djalin 24 vjec ?? Kja ishte e dukshme Se nuk perfundoshin bashk , aj çuni ka menjen tra la la Se asht i ri , Jonida e ka kalu adolescenten , nejse pun per ta, pon nuk duhet as te shajm femnat as meshkujt , un tham 50 me 50 nodhin gjanat. Menimi jem ✌️
Visar Zeqiri
Visar Zeqiri Muaj më parë
Ti ndoshta je nis nga babi jotë për fjalen llom ose vllai jotë
PELLAZG ILIR
PELLAZG ILIR Muaj më parë
o pick e bukur
Altin Brati
Altin Brati Muaj më parë
Sa pordha kemi edhe ne shqiptaret mos pyet
dushi21
dushi21 Muaj më parë
Kemi mar ftohje nga komunizmi, shume.
Alketa Mk
Alketa Mk Muaj më parë
A ba Jonida si Belen Rodrigues, kap 1 lsho 1 🤪🤪🤪 jam e thjesht thot Jonida , me syze ne shpi, ok je moderne je fashion, po pak respect per njerzit aty me kamera , hiqi syzet mrena ✌️
Alketa Mk
Alketa Mk 24 ditë më parë
@Albania Tirana ala ti me Joniden 🤪🤪 zemra un skam ofendu ken ktu , thjesht dhash mendimin tem ok . Un respektoj mendimin tan ti respekto memdimin tim kaq .
Albania Tirana
Albania Tirana 24 ditë më parë
@Alketa Mk po ske pse ofendon, nje fije e ndan opinionin nga un ofendimi. Le te jene si te duan, thjesht si nena qe jeni dhe njerez te thjeshte qe jeni ruani etiken dhe mbani vendin tuaj kudo. Pyet veten a me nderon kjo gje nqs e bej apo them? Ateher shkruaj dhe vepro si te duash nqs ndihesh e nderuat
Alketa Mk
Alketa Mk Muaj më parë
@Albania Tirana na jena ma shum se Belen e Se Jonida zonjush, shifi Se i myti Botox Te 2ja , perderisa jan personazhe public, na japim pelqimin ton , ku na plq e ku jo , Kur te bahna edhe na public kan me fol per ne 🤪🤪🤪 po ngaqe kena shuuum bukuri naturale sna merr kush , na jena njerz te thjesht mor zonj jena nana qe bajn sakrifica me rrit fmit , me ba jeten e jonides e te Belen , jeta jon ishte me ken nryshe, sa 1 burr sa 1 tjeter 🤮🤮 po skena koh per kta gjana . Hajt shnet, merre ma sportivitet ,
Albania Tirana
Albania Tirana Muaj më parë
Pale sa Belen jeni ju pas ekranit te telefonit, me siguri qe do kishit kohe kaq te tepert, si Losser pas telit kerkoni te shani cdo personazh qe ben dicka ne jete dhe ju qe sbeni asgje gjeni gabimet
Diana Dafa
Diana Dafa Muaj më parë
DUHET TE BESH CTE NDJEN ZEMRA TE GJITHVE
lule lulee
lule lulee Muaj më parë
Per mos fol per kto getat e zeza
lule lulee
lule lulee Muaj më parë
@Beautiful Life ti se ke iden sa roba kam un ose kpus firmato po do ti nis dhe ti tregoj po normale qe flas se di nuk kam injorante si ty
lule lulee
lule lulee Muaj më parë
@Beautiful Life rushi ti se ke iden me ke po flet gjonat qe kam un as ne ender nuk i she ti po do te li regalo almeno faccio una beneficenza in più ne la mia lista
Beautiful Life
Beautiful Life Muaj më parë
Me fol tipat si ty qe max xhulce jane me i tregu ikones si vishet lol
lule lulee
lule lulee Muaj më parë
Me kto flokt e gjata kot fare o zot
Happy Memories
Happy Memories Muaj më parë
Heeeeeeeeeeeeeeeeerr🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Papi papu
Papi papu Muaj më parë
Mos e rruaj se kara gjen boll. Po cfare kujtove se do rri me ty moj plake, zogu njome eshte me i shijshem.
Tani Zefi
Tani Zefi Muaj më parë
Me syze ne shtp s'ke ci ben m vetes t hap barkun 🤮🤮🤮
bekim ash
bekim ash Muaj më parë
te ka fal zoti zanin po ne tru je e pjerdhun
sweet girl
sweet girl Muaj më parë
Jan nda per pak vemendje edhe boll mo me kte shpi tu e reklamu se ja kena msu tgjitha qoshet
lule lulee
lule lulee Muaj më parë
@Alketa Mk belenit i han mutin kto te jet per ate
Alketa Mk
Alketa Mk Muaj më parë
Shum e vertet,do te bajn lajm se skan ça me dhan tjeter 😬😬 Jonida si Belen , do te bin ne sy vec me nrru burrat 🙈🙈 per gossip, per klikime , per reklama 🤑🤑🤑
lule lulee
lule lulee Muaj më parë
Kte thash dhe un
zevegs gsgsh
zevegs gsgsh Muaj më parë
Moj te keqen universin ke zbuluar ti apo ujin e nxeht 😩😩😩
Albania Tirana
Albania Tirana 24 ditë më parë
@zevegs gsgsh me teper ju ngelet ju te pranoni se nuk ngelin ne balte ato qe kane ber dicka ne jete.
zevegs gsgsh
zevegs gsgsh Muaj më parë
@Albania Tirana e verteta dhemb po duhesh ta pranosh 🤣🤣
Albania Tirana
Albania Tirana Muaj më parë
Po ti ke zbuluar me ne fund You tube dhe kerkon te ofendosh nje personazh qe ca ska dhene nga vetja, dhe mban gjalle njerez si puna juaj qe skeni asgje ne jete dhe vazhdoni nxirni vrerin per deshtimin qe keni me veten tuaj
zevegs gsgsh
zevegs gsgsh Muaj më parë
Fama leku botox i shkatrroj kto qfar na pret ne te ardhem shkatrrim total🤢🤢😷😷😩😩😩😢
gg hh
gg hh Muaj më parë
U banèt gazè
Kosovare Kramoviku
Kosovare Kramoviku Muaj më parë
Si pelqejn mu plakat ati
dashuria ime bardhok
dashuria ime bardhok Muaj më parë
Po ne momentin qe the ti nvartet nga kush vjen ndarja dmth qe ti e paske len romeon
era era
era era Muaj më parë
Antipatike s me pelqen fare kjo jonida ...si karakter faree
Sefirin Kızı 48. Bölüm
2:22:42
Sefirin Kızı
Shikime 668 mijë
Ronela Hajati - Shume i mire
3:25
Ronela Hajati
Shikime 219 mijë
Cricket ft Numen - Merre (Remix)
2:59
Cricket Music
Shikime 367 mijë
Mercedes-Benz Production in Germany
2:06:51
The Wheel Network
Shikime 1,6 mln
Ekskluzive: A është 'përputhur' Melisa?
13:11
Sulejmani i Madherishem | Episodi 2 (Me Titra Shqip)
1:32:27
Sulejmani i Madhërishëm
Shikime 156 mijë
Ronela Hajati - Shume i mire
3:25
Ronela Hajati
Shikime 219 mijë
Cricket ft Numen - Merre (Remix)
2:59
Cricket Music
Shikime 367 mijë
TwinsFromRussia latest tiktok #shorts
0:53
웃웃TwinsFromRussia
Shikime 27 mln
Emanet 157. Bölüm Fragmanı | 13 Nisan Salı
1:09
Camdaki Kız 2. Bölüm 2. Fragman
1:16
Camdaki Kız
Shikime 1,8 mln