Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!

  Shikime 371,435

Prive TV

18 ditë më parë

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:
Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al
Ana Lleshi
Atdhe Xharavina
Perputhen
Top Channel
Max Production

Komente
bardhi Lena
bardhi Lena Ditë më parë
😘😘😘😙
Mirela Elmazi
Mirela Elmazi Ditë më parë
Gje e keqe kur te genjen mendja... 😏
Perputhen time
Perputhen time 2 ditë më parë
Te jet kjo talent ne keng ...... Un jam majkell xheksoni 😎
Leo Flo
Leo Flo 2 ditë më parë
sa baxhella te gjitha jan qir
Anna Ana
Anna Ana 2 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Marko hallall leket o vedha😘 Po sa per ty o ana mblidh mëndjen te vrafte dreqi te vrafte😡😡😡
acarusja
acarusja 2 ditë më parë
Hei Zot te bej kjo diss me ze sorre
Vera Pranvera
Vera Pranvera 2 ditë më parë
9:03 😱😱😡😡😠😠😠si mundesh ti Ana te dalesh lakuriq
Anabel _
Anabel _ 3 ditë më parë
O Markooo ca ke ber m lla😩
vesa dina
vesa dina 3 ditë më parë
Mini skenar ne nje skenar me te madh😂😂😒. 10:19
Ilsa Rildi
Ilsa Rildi 3 ditë më parë
Muhabet bushtrash.
amarildo Boza
amarildo Boza 5 ditë më parë
Ana je shum e ëmbel💋💋💋🐇🐇🐇
Kanuni Kanuni
Kanuni Kanuni 6 ditë më parë
Gabeli i kosoves me pelen qe qon ilaqe per kok dhimbje u dhivsha varrin kur Te ju mbuloj 💩💩💩
abbsnn cose
abbsnn cose 7 ditë më parë
aaa more vlla kjo me arsimin veq sa u ndaa ky atdheu sdi qysh munet me pas pun me kta kur para syve qa ska boo allah allah
miko foin
miko foin 8 ditë më parë
Mos e lsho mikrofonin, perkushtoju mire se asht gjaja ma e mire qe ban 😂
Naim Kica
Naim Kica 9 ditë më parë
Ska mbet njeri qe seshte bo kengetare turp ata qe u japin rendesi keto
seiom jvony
seiom jvony 6 ditë më parë
tn se kuptova Ana e sara ndajn Atdheun e madherishem 😣🥺? 😂😂
doire aintu
doire aintu 9 ditë më parë
pastaj shikon rrugen 😅
soinu foig
soinu foig 9 ditë më parë
loved the new video?
abbsnn cose
abbsnn cose 7 ditë më parë
Kur do e nxjerri kengen tlt
DefectiontzZ
DefectiontzZ 9 ditë më parë
Femra te degjeneruara 🤮🤮🤮🤮
miko foin
miko foin 8 ditë më parë
Paske fshit krejt moj Ana , turp te kesh
the world
the world 11 ditë më parë
Shum rrugaçe femer gjyna
the world
the world 7 ditë më parë
@aola wili as me intereson kjo kenget e ksaj dhe k.... e shqiperis nuk me intereson
aola wili
aola wili 7 ditë më parë
Kur do e nxjerri kengen tlt
the world
the world 11 ditë më parë
🤮
doire aintu
doire aintu 9 ditë më parë
Vk
NEWSFOR24 TV
NEWSFOR24 TV 11 ditë më parë
Qr 10 milion shqiptar 25 milion kengtar 😅🤣
soinu foig
soinu foig 9 ditë më parë
I qenka mbushur mendja qe meshkujt bien ne dashuri me te. Nuk e kupton e shkreta qe bejne seks me te dhe e flakin si rrecke.
Ardiana Makaj
Ardiana Makaj 11 ditë më parë
Je shume e mire ana
Morina Besjana
Morina Besjana 11 ditë më parë
Haram minutat qe te kqyra uuuuuhhhh 🤮🤮🤮
Ertin Ola
Ertin Ola 11 ditë më parë
o Zot prandaj esht ne lidhje kjo se bijen ne dashuri te gjith qe e takojne 😂😂😂😂😂 a te te them dicka o Ana,cdo mashkull qe te takon shfryhet me ty se I del gjys nudo para dhe pastaj shikon rrugen 😅
bofooit gojo
bofooit gojo 11 ditë më parë
Mos e lsho mikrofonin, perkushtoju mire se asht gjaja ma e mire qe ban 😂
edcvgftyu tgbhuji
edcvgftyu tgbhuji 11 ditë më parë
Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.
Luli M.
Luli M. 11 ditë më parë
Bijne në dashuri me ty? Prandaj për 3 muaj, ke ndërruar 7
Luli M.
Luli M. 11 ditë më parë
Beji diss prindërve që as ata ste kanë dashur, je e dështuar e dashur
bofooit gojo
bofooit gojo 11 ditë më parë
ah medet per fam krejt jan aty dhe ne perseri i shikojme
Luli M.
Luli M. 11 ditë më parë
Kalamanj hesapi,punë kalamanjsh
Moto Albania
Moto Albania 11 ditë më parë
tn se kuptova Ana e sara ndajn Atdheun e madherishem 😣🥺? 😂😂
Klevis Buci
Klevis Buci 11 ditë më parë
Kur do e nxjerri kengen tlt
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 12 ditë më parë
Paske fshit krejt moj Ana , turp te kesh
butti fdft
butti fdft 12 ditë më parë
Te gjith ne perputhen kengetar hahahhaahahahaha
Nuriet Isufaj
Nuriet Isufaj 12 ditë më parë
Vk
Abc Abc
Abc Abc 12 ditë më parë
I qenka mbushur mendja qe meshkujt bien ne dashuri me te. Nuk e kupton e shkreta qe bejne seks me te dhe e flakin si rrecke.
nijuo joing
nijuo joing 12 ditë më parë
sikur ju. Se kaq nivel keni.
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 12 ditë më parë
edhe aty pse pati shume skenare po prap si ky i 2 o zot si pazar t grave
Doda
Doda 12 ditë më parë
Po ndaj hyjne aty ,e kan nje qellim...te arrijne ate qe duan
butti fdft
butti fdft 12 ditë më parë
Cka nuk ndegjon njeriu😂
Visit Albania
Visit Albania 12 ditë më parë
👎👎
dolimi jotoo
dolimi jotoo 13 ditë më parë
Antonela left the whole world 😂
Xhuli Mehmeti
Xhuli Mehmeti 13 ditë më parë
Pz jemi ne mè budallenj qe e shohim kte sesa kjo
nijuo joing
nijuo joing 12 ditë më parë
Si mendoni a do te jet me e mir kenga e anes apo melises
Tila Daja
Tila Daja 13 ditë më parë
Degjenerim 🤦‍♂️
Leos Le
Leos Le 13 ditë më parë
Cfar mban kjo tok, dhia zez
dolimi jotoo
dolimi jotoo 12 ditë më parë
Nuk e kuptoj oerse i jepni vemendje kesaj bushtre. Kjo eshte suoer viktime dhe bushter
vliduu zeeb
vliduu zeeb 13 ditë më parë
ah medet per fam krejt jan aty dhe ne perseri i shikojme
dolimi jotoo
dolimi jotoo 12 ditë më parë
Plasen kengetaret🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Giovanna Joey
Giovanna Joey 14 ditë më parë
Ma mer mendja qe tani akm pa e degju si mund t kendoj 😩🤮😂
annag cocl
annag cocl 13 ditë më parë
goc behu normale
MarioNet Gr
MarioNet Gr 14 ditë më parë
Tja hajsh ato topat si i ka nxjerr
annag cocl
annag cocl 13 ditë më parë
lavire femer
Doni Gashi
Doni Gashi 14 ditë më parë
Kqyrja cicat anes si t dades xhevri zhag per toke😆😆😆
dolimi jotoo
dolimi jotoo 13 ditë më parë
lavire femer
Toni Blanco
Toni Blanco 14 ditë më parë
Ee ku arriti bota e , nga te katra anet vetem baxhella shikon, ptuu rrac qire
vliduu zeeb
vliduu zeeb 13 ditë më parë
Leje krejt se tugin ma ke qu po qfar muz8ke bre ti si skelet edhe zerin e skeletit e ki A e ke pa Melisen sa e lezetshme gjithashtu Andi dyt bukurosha .ti me atdheun ma bajata
Denisa Dena
Denisa Dena 14 ditë më parë
Atdheu pa i provuar krejta femnat nuk nalet
annag cocl
annag cocl 14 ditë më parë
Se kan kta fajin qe marrin fame, se ne ua japim dhe pastaj i shajme. Llumi shoqerise
Selina xh
Selina xh 14 ditë më parë
Spo meret vesht kush cka me ken .... 🤣🤣 jan ba pershesh n fillim e kom kqyr perputhen pastaj kuptova qe humba kohen kot dhe nuk e pash me ... lidhjee skaa me perputhen 1 edhe aty pse pati shume skenare po prap si ky i 2 o zot si pazar t grave
Ar Mi
Ar Mi 14 ditë më parë
Cka nuk ndegjon njeriu😂
Arlind
Arlind 14 ditë më parë
Background music at begginig please ??!!
annag cocl
annag cocl 14 ditë më parë
keta e din se dolen ne tv dhe ju erdhi dhe zeri per kenge bejin kenget dhe degjojini vet ta shn sa bukur kendoni
Alda Meta
Alda Meta 14 ditë më parë
Te jesh e degjeneruar esht ne mode dhe te ben VIP ? Kjo esht gjynaf se kujton se njerzit e urrejn e kan zili pz esht per t ardh keq qe menon kshu se ty s t llogarit njeri vetem ndjell neveri kur t shef ty . Sa keq qe duhet me pershkru nji njeri kshu po jeni degjeneruar komplet per pak vemendje turp !!
olget hajredini
olget hajredini 14 ditë më parë
Si mendoni a do te jet me e mir kenga e anes apo melises
yuitr loing
yuitr loing 14 ditë më parë
Mos e lsho mikrofonin, perkushtoju mire se asht gjaja ma e mire qe ban 😂
Nadire Ruci
Nadire Ruci 14 ditë më parë
Plasen kengetaret🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Dal fer
Dal fer 14 ditë më parë
Nuk e kuptoj oerse i jepni vemendje kesaj bushtre. Kjo eshte suoer viktime dhe bushter
Anna Anushi
Anna Anushi 14 ditë më parë
Te gjithe bien ne dashuri me ty sepse Ja u jep te gjithve pa ta kerkuar o goc 🤣🤣 dhe kete e ke testuar edhe ne perputhen I more me radhe si infermiere 🤣🤣 ah e shkreta ti 🤮🤮🤮 lavire femer
yuitr loing
yuitr loing 14 ditë më parë
🤦‍♀️E du shum & dashni 🤦‍♀️ u modernizua
Anna Anushi
Anna Anushi 14 ditë më parë
Imagjino cfare videoklipi Po sjell kjo striptizem lakuriqesi degjenerim 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ zot i madh kjo as edukat ne te folur edhe asgje aq me teper paraqitje 0 🤮🤮🤮🤮 n’a e ke shpif o goc behu normale
Kadri Dria
Kadri Dria 15 ditë më parë
Tybe nuk quditna nese neser gjyshja jeme don me ba ni kang.😂
Kim Jendeukie
Kim Jendeukie 15 ditë më parë
Leje krejt se tugin ma ke qu po qfar muz8ke bre ti si skelet edhe zerin e skeletit e ki A e ke pa Melisen sa e lezetshme gjithashtu Andi dyt bukurosha .ti me atdheun ma bajata ma
Kim Jendeukie
Kim Jendeukie 15 ditë më parë
Melisa me mir se ti po kendon
Kim Jendeukie
Kim Jendeukie 15 ditë më parë
Tash mbas kesaj kenge beje Nje keng me Arjoni Ti je bamirese(paracetamoll) 🐃🐃🐃🐃🦔🦔🦔🦔🦔
Aferdita Lisha
Aferdita Lisha 15 ditë më parë
Cfare jane keto skena me pull te kuqe, keto lavire nuk duhen promovuar.
Blendi K
Blendi K 15 ditë më parë
Pas daljes nga pogrami 😆😆😆😆😆💁‍♂️
armando shpati
armando shpati 15 ditë më parë
Se femra si puna jote nr po dadhohet se je femer e mir derisa askush nuk marrret me ty ska k... si merret me ty i her se nuk je femer per lillje serioze ti🤘
Erjon kanto
Erjon kanto 15 ditë më parë
keta e din se dolen ne tv dhe ju erdhi dhe zeri per kenge bejin kenget dhe degjojini vet ta shn sa bukur kendoni
Rina Suci
Rina Suci 15 ditë më parë
Mos mbet kushe pa ba kenge,zoti na rujte.
Esterina Gega
Esterina Gega 15 ditë më parë
Koment kush u dashurua me anen pasi pa kete video🤣🤣🤣🤣😜😜😜
bisha tirones
bisha tirones 15 ditë më parë
Kshu the edhw per fatjonin ti moj larask do jesh njeri i rendsishem ne nje form ose ne nje tjeter...puup mashtruse
Prime Kalypto
Prime Kalypto 15 ditë më parë
Sdi qka te duket vetja moj Ana vet videoklipi flet se qka je. Me ato femra te zhveshura bashk me ty ne krye. Zjveshja esht per ty si nje femer e ulet. Shiko pak boten askush nuk del sikur ju. Se kaq nivel keni.
Dark_Supernova 74
Dark_Supernova 74 16 ditë më parë
Kur i bane edhe ti me ba klip moj sorr 💩
Ervin Koci
Ervin Koci 16 ditë më parë
Na plasi hajdari
Eda Bullakja
Eda Bullakja 16 ditë më parë
I m here for Liberta 🤩
Flamur Shala
Flamur Shala 16 ditë më parë
Zgjate e shtoj sa ma shum o zot
Andi Rrustemi
Andi Rrustemi 16 ditë më parë
Kta ja te degjernuar rac derri pa moral.
Andi Rrustemi
Andi Rrustemi 16 ditë më parë
Do ma.sjellesh 1 paracetomol kam.koke dhimbje o Ana.
sedk d
sedk d 16 ditë më parë
Budallic
trintisangel
trintisangel 16 ditë më parë
Can’t wait to see her first song🥺👼🏼🖤
Vivi Shsh
Vivi Shsh 16 ditë më parë
Dhe intervista fjalori ksaj banal prej rrugaceje.
fatime shala
fatime shala 16 ditë më parë
Je yll Ana ❤️
Tessa B
Tessa B 16 ditë më parë
Realisht je shum fake dhe te njofem mjaftueshem per shum muaj kshuqe mos thuaj "po te me njifnit do dash. Me mua" Se ti per vete je open minded por nuk I kurseje ofendimet dhe paragjykimet per melisen WTF By the way Melisa me sukseset e saj te beri ti futesh muzikes por je shum larg Melises Be your self
vanesa
vanesa 16 ditë më parë
Kto vajzat nga përputhen të gjitha na u bon këngëtare si ka mundësi se cila çe del nga programi bëhet këngëtare me një fjal te gjithë për fam kan shku jo për te gjetur dashurinë atu
I Lala
I Lala 16 ditë më parë
Si mundet me i dhan vemendje ktyre njerzive, o zot . Ma njeri fake skam pa, ma femer e pist, mjer familja qe te ka, e kam pa sa nuk prekesh nga komntet , per at vetem ke qar kur vallzove squat ke perputhen.😂 cfar lope o zot, e ky atdheu me pas frig me e shti nfamije se ti dhunon krejt grat e familjes e cikat, pervers.
Klomer vei
Klomer vei 16 ditë më parë
Se kan kta fajin qe marrin fame, se ne ua japim dhe pastaj i shajme. Llumi shoqerise
bofooit gojo
bofooit gojo 10 ditë më parë
Po krejt bien ne dashuri me ty🤮🤮🤮🤮🤮 krejt te kan pas nga nje her dhe nuk te mban njeri te shkarravisin nga nje her 💩💩🤮🤮
Rena Dzz
Rena Dzz 16 ditë më parë
Cfar klip kjo Dilni pa brek ma Mir 🙄😏 Ah moj Ana krejt meshkujt ran ne dashuri me ty e shof ..😂
astritiable
astritiable 16 ditë më parë
Dy fytyrat me te qelbura dhe te degjeneruara te televizorit shqiptar 🙈🙈🙈🤮🤮💩💩💩
Kreshnik Sherifi
Kreshnik Sherifi 16 ditë më parë
🤨
Benjamin Iseni
Benjamin Iseni 16 ditë më parë
Ohh ropt Po Ma zi Se shkijet jeni boh
Ramiz Murataj
Ramiz Murataj 16 ditë më parë
Ky Programm duhet ta ket emrin per Show jo perputhen
Nik Dentist
Nik Dentist 16 ditë më parë
Dmth tua japesh te gjith meshkujve pa ta kerkuar , quhet "te gjith meshkujt bien ne dashuri me mua" sipas ksaj
bofooit gojo
bofooit gojo 10 ditë më parë
Vetem une ngela pa ber keng
riza kurti
riza kurti 16 ditë më parë
Degjenerimi i rinis ,mjer ne ca kohe jetojm
Rita Luneto
Rita Luneto 16 ditë më parë
Pu pu pu pu oj nona ima e fulliqen shiprin kto lloj tipash purp turp po dil lakuriq me Mir
Lunaa
Lunaa 16 ditë më parë
O t degjeneruar
Dardania Sacra - Kosova
Dardania Sacra - Kosova 16 ditë më parë
Shum inati po te vijka bre qe se ki bothen e qatyne ne spot haha😂
Luciana Nota
Luciana Nota 16 ditë më parë
Ik moj legen felmer
itsAnidTV Anidarmy
itsAnidTV Anidarmy 17 ditë më parë
Hajt silukon hajt gjithkund je fut te Ana kg 50 gjoksin 90 hiri me gji capje ne perputhen doli me gji bollice
Marios Kardashs
Marios Kardashs 17 ditë më parë
Boll se na cave k xhgarrevin kush tevpaka u dashurohet me ty a e shev veten se kush je 🤣🤣🤣
Florie Hashani
Florie Hashani 17 ditë më parë
Aiiii maca kuca kengtare 🤮
Ana Tahiri
Ana Tahiri 17 ditë më parë
Me qito ‚ne nje forme ose ne nje tjeter lodh m ki
Ledion Cakaj
Ledion Cakaj 17 ditë më parë
Pom ha kari
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Çka ka shpija - Sezoni 7 Episodi 30
35:37
Ardian Bujupi - PANAME (prod. by OSTER)
2:58
OfficialArdianBujupi
Shikime 1,1 mln
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. Bölüm Fragmanı | Kanlı düğün!
0:50
Melisa - Leje ( Official Video )
02:43
UnixMusic
Shikime 6 mln
ПРЕСПАВ С05Е09 ИНФЛУЕНСЕРКА (Full Episode)
34:34
ПРЕСПАВ ТВ серија
Shikime 85 mijë
Fuka, Misini, Sabilja - Kurbani te Dera
12:48
Ardian Bujupi - PANAME (prod. by OSTER)
2:58
OfficialArdianBujupi
Shikime 1,1 mln
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. Bölüm Fragmanı | Kanlı düğün!
0:50
Coke and Mentos Explosion! #shorts
0:22
AnthonySenpai
Shikime 157 mln
The Champions: Season 5, Episode 3
5:47
B/R Football
Shikime 1,4 mln
Eurovision Song Contest 2021 - Turquoise Carpet - Live Stream
2:15:50
Pick A Cup
0:23
MrBeast Shorts
Shikime 1,8 mln