Ekskluzive: A është 'përputhur' Melisa?

  Shikime 364,219

Prive TV

13 ditë më parë

Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Komente
sokin jon
sokin jon 3 ditë më parë
Bravo Melissa suksese zemer Zoti te ndimofte ne cdo hap te jetes tende
Gashi Afetdita
Gashi Afetdita 3 ditë më parë
Melisa je si zemer loqk veq kush ta ka inat edhe pa make up je si pricesh
dolita windo
dolita windo 4 ditë më parë
SUKSESE MELISA ZEMER DERGOJ.PUTHJE
Isra Beqiri
Isra Beqiri 4 ditë më parë
Shume e mire je ti melisa
bilishu aliss
bilishu aliss 5 ditë më parë
Te lumt Melisa❤️
sokin jon
sokin jon 3 ditë më parë
Melisa shum mir ke bë që dole nga përputhja
Ardita Tasholli
Ardita Tasholli 5 ditë më parë
shum e bukur eshte shum🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙
Ardita Tasholli
Ardita Tasholli 5 ditë më parë
melisa
Ardita Tasholli
Ardita Tasholli 5 ditë më parë
po
dolita windo
dolita windo 4 ditë më parë
Melisa je e para
Emine Ledii
Emine Ledii 6 ditë më parë
Sa thash iku kjo prap dul pff🙄🙄
lyrics songs
lyrics songs 6 ditë më parë
Subcribe kanalin tim nese mendoni se Andi dhe Melisa jan bashk po na rren qe nuk jan bashk
bilishu aliss
bilishu aliss 5 ditë më parë
Sa e bukur
Lola Guri
Lola Guri 6 ditë më parë
Melisa suksese ne rrugen e muzikes ❤️🌟😍zoti ta prift mbar gjith jeten tende e dashur je nji vajz me vlera te medha paq bekimin e zotit ❤️
ANNA KAURI
ANNA KAURI 7 ditë më parë
Hello my lovers and haters ! Si fillim ju dua te gjitheve qe me mbeshtesni dhe me shani ! Te gjithe fansat e mi qe duan te me ndjekin dhe jashte emisonit i ftojne te bashkohen ne kanalin tim ku do te postoj projektet e mia me te reja pervec kenges U KRY ! Ju falenderoj per 2 milion klikimet ! Une sdo ndalem ne rrugen time sado pengesa te kete ! Ju dua
yuoop noke
yuoop noke 7 ditë më parë
Brravo suksese Nuk ishte nevoja te beheshe ftyre publike ne perputhen sepse ne kosove behesh e njohure shpejt dhe te dhejn perkrahje per muzik keep going💞
Shingjile Zulbeari
Shingjile Zulbeari 8 ditë më parë
👍💖💖💖❤❤❤ Melisa ❤❤❤💖💖💖 👍👏👏👏👌👌👌
Egzona Gurguri
Egzona Gurguri 8 ditë më parë
Sa e mirë që eshtë 🌹suksese ❤️👌
yuoop noke
yuoop noke 6 ditë më parë
sindi i beri nji vleresim total
Arlind Selita
Arlind Selita 8 ditë më parë
Ik se nuke zgjat shume fame spse nuke eshte kushe edi ca por ju maksimumi ca muje dhe sdo ngjohet me gje per ty kte po ta tham spese ke frike sepse do dukesh QE shifni sjam zhdukure dhe ti qe slen djale pa provu se dukesh kshu te ishin gjitha sdo martoheshin njerizt
yuoop noke
yuoop noke 6 ditë më parë
Ik moj lamashe femer
seiom jvony
seiom jvony 8 ditë më parë
Bravo Melissa suksese zemer Zoti te ndimofte ne cdo hap te jetes tende
ANNA KAURI
ANNA KAURI 8 ditë më parë
Lezh Shkoder
Lezh Shkoder 8 ditë më parë
Melisa ❤❤❤❤❤❤❤
Alban Zeka
Alban Zeka 8 ditë më parë
Tu me ta ndrru venin senin😂😂
Nazmi Odai
Nazmi Odai 8 ditë më parë
Melisa shum mir ke bë që dole nga përputhja
ANNA KAURI
ANNA KAURI 8 ditë më parë
xhani ibershimi
xhani ibershimi 9 ditë më parë
Jo melisa nuk edhte perputhur
seiom jvony
seiom jvony 8 ditë më parë
Fake fuck!!
Valdete Osmani
Valdete Osmani 9 ditë më parë
Melisa je e para
Claudio Hysi
Claudio Hysi 9 ditë më parë
Fake and ugly
Erza Krasniqi
Erza Krasniqi 9 ditë më parë
Sa e bukur
Zyrafet Reshiti
Zyrafet Reshiti 10 ditë më parë
te lumt melisa
Kim. Ronii
Kim. Ronii 10 ditë më parë
Bravo Melisa ke me arrit shum ne Kosovê.
ANNA KAURI
ANNA KAURI 8 ditë më parë
Zamira Amel
Zamira Amel 10 ditë më parë
Timoj plen
Zamira Amel
Zamira Amel 10 ditë më parë
Ti surat kal
Suzi Isenaj
Suzi Isenaj 10 ditë më parë
Tpakten e vetmja gje e mir qe vrejta ktu komentet te mira per Melisen po behen👋Melisa sukese💖
Vini Heqimaj
Vini Heqimaj 10 ditë më parë
Ik moj lamashe femer
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku 10 ditë më parë
sindi i beri nji vleresim total
Mira Dakaj
Mira Dakaj 10 ditë më parë
Shum emir je amo ke tha jam ko e viktimizuar ne femiri tash skam qen qudi po tregou e drejt
Vin Teresant
Vin Teresant 10 ditë më parë
Shum eksperienca 😂😂 Shum ka pas!
Xhani Xhani
Xhani Xhani 10 ditë më parë
Bravo melisa zemer kshtu tregoju se bon me dal edhe pa u kallait me grime je shum shum e embel ❤💋👏🍇👍
ANNA KAURI
ANNA KAURI 8 ditë më parë
Vin Teresant
Vin Teresant 10 ditë më parë
Fake fuck!!
Vin Teresant
Vin Teresant 10 ditë më parë
I ka gjerat me vajb! 😂😂
A Nila
A Nila 10 ditë më parë
Tani Merre Sindin ti bjeri violines, ty kendo;)
Renato Linharee
Renato Linharee 10 ditë më parë
Shko hap dhe pak komet en itali barxhell
Eduart memo
Eduart memo 11 ditë më parë
Kjo duhet te bej bashkpunim me luana Vjollcen 😂😂
klawdio Hoxhaj
klawdio Hoxhaj 11 ditë më parë
Lavire
Aurora Muqaj
Aurora Muqaj 11 ditë më parë
Po pse vjen ne kosov per tber bashkpunim pse nuk rri te vendi jot edhe atje ka njerz boll qe te bashkpunosh po normale se atje te shajt tgjith ste ka ngel fytyr me dal nrrug hajde nkosov bej lek funderrim
Muhamet Koboci
Muhamet Koboci 11 ditë më parë
Shum bukur fancja jon
Alkea Alsina
Alkea Alsina 11 ditë më parë
O melisa bukur
Tani Tr
Tani Tr 11 ditë më parë
E perputhur nuk e di, po e qi* esht e sigurt
Jonida Jonida
Jonida Jonida 11 ditë më parë
Suksese Melissa vazhdo keshtu bravo zmr
Jonida Jonida
Jonida Jonida 8 ditë më parë
@ANNA KAURI ❤️❤️❤️
ANNA KAURI
ANNA KAURI 8 ditë më parë
Dz Ks
Dz Ks 11 ditë më parë
Vec per para ishalla sa ma lart
Maria Tsiokou
Maria Tsiokou 11 ditë më parë
Kjo esht femra me pa vlere turp I zotit gjyna
smile foryou
smile foryou 11 ditë më parë
Welcome to our Prishtina Kosova spo muj met kritiku heheh perputhen boll tkom kritiku.
smile foryou
smile foryou 11 ditë më parë
Kangen ja paska Bo Fation Kuqarit hahahaha me bo xheloz Andin
Merita haxhiu
Merita haxhiu 11 ditë më parë
Te gjith ata qe kan shar Melisen kan shar veten e tyre.
Kendra Duli
Kendra Duli 11 ditë më parë
Mevlanin e nxorra qe e ka ze fallco me atotune meqe nuk kendon live. Tani pres te kendosh live qe te shof nese ke ze vertete apo e ke fallco
vlora vlora
vlora vlora 11 ditë më parë
Shqiptareve ju vjen keq per te verteten dhe te jesh guximtare melisa te uroj me te miren
Vesa Vesa
Vesa Vesa 11 ditë më parë
Mfal ju po e intervistoni ne cilesin e kengetares? Vetem ne shqiperi kam par qe me nje kenge quhesh kengetare.Nuk e di c'te them dmth , prisni nje keng edhe nga Arjani tani..... Dhe ta quajm kengetar!!
Sonila Doqi
Sonila Doqi 11 ditë më parë
Melisa 👏veq suksese👏❤️❤️
rajan rajan
rajan rajan 11 ditë më parë
Femer kotiiii🤮🤮🤮
Bossy Bella
Bossy Bella 11 ditë më parë
Le ta shajn kush te doj, e vetmja femer pa botox pa makeup pa taka dhe minifunde ne jeten e perditshme. Te uroj fat drejt muzikes melisa.
rajan rajan
rajan rajan 11 ditë më parë
E vetmja femer fallso dhe krv...,
Joni Ndreca
Joni Ndreca 11 ditë më parë
Njeri Shum Fallco
Miss You
Miss You 11 ditë më parë
Urime 🥰
Dash Piraj
Dash Piraj 11 ditë më parë
Po esht e dua shum😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😗
DAVID WHO!
DAVID WHO! 11 ditë më parë
*Akoma nuk ka bere VETVRASJE KJO BUQA 🤢🤢🤢*
Andrea Sulku
Andrea Sulku 11 ditë më parë
Na plasi raku
Bal Bani
Bal Bani 11 ditë më parë
Asht perqir melisa ..
LT Crosvy
LT Crosvy 11 ditë më parë
You are so fake
World Charts
World Charts 11 ditë më parë
Po kari po 😂
Elena Oikonomopoulou
Elena Oikonomopoulou 11 ditë më parë
O genjeshtare ti u fute aty jo per te perputhur ti u fute per ate qe ben tani qe te behesh e njohur
Dea Murati
Dea Murati 11 ditë më parë
Shum e shum me bukur se do kengetar me pervoje shum vjecare qe e quajn vip veten Komplimente edhe qe ske komplekse del pa pik grimi pa filter 👍edhe me then te drejte prej kur e kendove kengen e mevlanit shuj shuj thash ah cfar zeri dhe ja ku je sot
ANNA KAURI
ANNA KAURI 7 ditë më parë
Hello my lovers and haters ! Si fillim ju dua te gjitheve qe me mbeshtesni dhe me shani ! Te gjithe fansat e mi qe duan te me ndjekin dhe jashte emisonit i ftojne te bashkohen ne kanalin tim ku do te postoj projektet e mia me te reja pervec kenges U KRY ! Ju falenderoj per 2 milion klikimet ! Une sdo ndalem ne rrugen time sado pengesa te kete ! Ju dua
Beqiri Albert
Beqiri Albert 12 ditë më parë
Suksese Melisaaa🇽🇰🇦🇱🇧🇪
Tessa B
Tessa B 12 ditë më parë
Nje bashkepunim me Mevlanin do ishte Super
Genta zh,itali
Genta zh,itali 12 ditë më parë
Melisa bej duet me mevlanin
Davida Gjoni
Davida Gjoni 12 ditë më parë
Brravo Melisa je shum e mir
labinot shaqiri
labinot shaqiri 12 ditë më parë
Shum e mir pa make up
ANNA KAURI
ANNA KAURI 8 ditë më parë
Valbona Uka
Valbona Uka 12 ditë më parë
Melisa je ma e mir
e.b e.b
e.b e.b 12 ditë më parë
si na shaqe kto kruvat si kerpurdha ska faj kuchka po kajn faj kto bith qira qe i nxerin naper media
Gabriela Dajlani
Gabriela Dajlani 12 ditë më parë
bravo melasa
angelina jolie
angelina jolie 12 ditë më parë
drras koka si perpara si permrapa.
Flori Pirjasi
Flori Pirjasi 12 ditë më parë
Je Nje Femer E Mbrekullushme Dhe Meriton Shum Gjera.... Dhe Besoje Qe Ti Do Ja Arrish Cdo Gje...🤗🤗
ANNA KAURI
ANNA KAURI 8 ditë më parë
Xhevat Dreshaj
Xhevat Dreshaj 10 ditë më parë
Sukssese
Anna Mirela Paloka
Anna Mirela Paloka 12 ditë më parë
Me pelqen Melisa sepse eshte shum pizitive dhe nuk gjykon. Asnjeher nuk ka then asnje fjale te papershtatshme per Tean. Kjo eshte shoqe e vertet jo si Ana qe shitet per nje vend ne TV duke i mbajtur anen Olses sikurse Olsa te jet shpetimtarja e saj
EL Elda
EL Elda 8 ditë më parë
Po ashtu edhe Shqipja të gjitha bashke
diac6j
diac6j 8 ditë më parë
@That Guy kurse ti i ke mbajtur pishen
Anna Mirela Paloka
Anna Mirela Paloka 10 ditë më parë
@That Guy a tani e kuptova. Nese ti ke kete konceptim te gjerave nuk skam çfare te replikoj me. Uroj qe nje dite, para se te jete vone ti kuptosh ca gjera themelore per njeriun. Te uroj çdo te mire 🤗
That Guy
That Guy 10 ditë më parë
@Anna Mirela Paloka feja esht perrall e krijuar nga njerzit
Anna Mirela Paloka
Anna Mirela Paloka 10 ditë më parë
@That Guy atehere si e shpjegon thenjen e Jezusit qe ka thene: " Mos gjykoni dhe nuk do te gjykoheni " ?
eva 30
eva 30 12 ditë më parë
Ca emri ke bo ti melisa qe mos tu japesh fame te tjerve aman 🤮
hdhfhfhf jejrjrjr
hdhfhfhf jejrjrjr 12 ditë më parë
Kujt pi han shipka🤣
Hasan Sinani
Hasan Sinani 12 ditë më parë
Ti veq talente sje🤧🤧🤧
Enkeleida Maenhout
Enkeleida Maenhout 12 ditë më parë
Suksese zemer 😘
Anxhelo Gang
Anxhelo Gang 12 ditë më parë
Ma e bukur pa make up 😍😍😍😍
Reçica Besnik
Reçica Besnik 12 ditë më parë
Qr nuk mbet askush pa u bo kengtar🤦‍♂️ kjo na kish bo krenar vetem ne xxx nese Kish punu se per kengtare sa ka gjyshja ime aftesi aq ka edhe kjo
Andi Rrustemi
Andi Rrustemi 12 ditë më parë
Perputhen emision kurvash te degjeneruarit jan aty shkatrrun femit me kta pislliqe
Andi Rrustemi
Andi Rrustemi 11 ditë më parë
@gjakova kosova qdo fmi sot ka telefon ndor sot kam pa se fmit r noshes mitur i shiqojn dhe marrin msim nga kjo kurveri
gjakova kosova
gjakova kosova 12 ditë më parë
E pse me domosdo duhet fmit mi kqyr a?
Egzon Hoti
Egzon Hoti 12 ditë më parë
Qfar a Kjo kang Kshtu „““seni seni „veni veni“🤦‍♂️
Korina Ymeri
Korina Ymeri 12 ditë më parë
😂😂😂😂po valla😂
King De1 Pro
King De1 Pro 12 ditë më parë
Sei bravissima: tanto auguri
KMN_KMN
KMN_KMN 12 ditë më parë
Sa palidhje
Lola Leo
Lola Leo 12 ditë më parë
Bravo melisa.me.pelqen kshtu vazhdo je.si zemer.
melissa lleshi
melissa lleshi 12 ditë më parë
Kendon shume bukur😘 E thjeshte e sinqerte dhe e mire👑👑👑👑👑👑👑👑je shume e lezetsheme MELISA❤❤❤💞👑
ANNA KAURI
ANNA KAURI 8 ditë më parë
Ti Ti
Ti Ti 12 ditë më parë
Melisa je yll ,,trupin dhe fytyren I ke yll😍😍😍😍
Bossi Did
Bossi Did 12 ditë më parë
Ti me kom ne toke a 😂😂😂😂😂😂
Blendi /
Blendi / 12 ditë më parë
Oj Melisa o tqifsha iher
Flutura Haxhiu
Flutura Haxhiu 12 ditë më parë
Bravo Melisa zani persmari shum bukur dukesh sikur ke bo nja 10 kang suksese 🔥🔥🔥
anna
anna 12 ditë më parë
BRAVO MELISA❤️❤️
It's Me
It's Me 12 ditë më parë
Kur del melisa ne emisionet qe behen ktu n shqipri t gjith ne t shqipris e shajm ... kur del melisa ne emisione t kosoves spara gjen komente negative 👏 . Pse jemi kaq goj keq ne ktej nga krahu tjt
dovi lana
dovi lana 10 ditë më parë
Hahahaha si shqipri hesapi thuaj ku behen njrz ealbanis aman vec goj lig🤣😂 te paragjykojn pergojojn jeten etjerve din me pak fjal hajn bukn etyre bejn llogarin etjerve shum gabim ekan kurse njrz kosovar jan me ndryshe me mentalitet tjetr siellje kultur tjetr shq nuk behen kurr njerez normal epozitiv vec djall ete lig jane radh jan pozitiv ke neve gjith tmirat eksaj bote ju uroj onjrz Melisa je yll keshtu vazhdo je si shpirt suksese te metejshme🙏💜💜
Një Copëz Jetë
Një Copëz Jetë 10 ditë më parë
@That Guy true pls subscribe 🙌🏻💕
That Guy
That Guy 10 ditë më parë
Sepse melissa ka mashtruar publikun dhe duhet te shahet. Kosovaret bejn gabim ne kte rast sepse cdo mashtrus duhet te marr hakun qe i takon.
Një Copëz Jetë
Një Copëz Jetë 11 ditë më parë
@Leandro Alehandro pls subscribe 🙏💕
Leandro Alehandro
Leandro Alehandro 11 ditë më parë
Shqiptar hesapi ma
Ikballe Cakolli
Ikballe Cakolli 12 ditë më parë
OMG sa shume pe adhurojkan Kosovaret kete femer me zerin e bebit🤣🤣
rajan rajan
rajan rajan 11 ditë më parë
Po pra ne knej ja njofim ftyrennn😉
Flori Flori
Flori Flori 12 ditë më parë
O zoti t vraft o moderator qfare zani te qin me ti hanger vesht🖕🖕🖕
Era Alda
Era Alda 12 ditë më parë
Suksese kukull
anxhela mahmutaj
anxhela mahmutaj 12 ditë më parë
me duket sikur ishe ti qe perdore Fationi per te ngrit emrin dhe perputhen jo qe nk te ka pertuar ty me goc por ai programme te ndimoj te arrish ketu
Suada Bytyqi
Suada Bytyqi 12 ditë më parë
We love you Melisa 💖👑
Lindita Hoxha
Lindita Hoxha 12 ditë më parë
Suksese Melisa
SHEMI ILIRET Hitet Sing My Song
34:09
Sing My Song
Shikime 114 mijë
Masumiyet 1. Bölüm
2:01:31
Masumiyet
Shikime 6 mln
ENCA - NASHTA (Official Video)
2:35
Enca
Shikime 434 mijë
Beni Affet 1262. Bölüm
56:53
Beni Affet
Shikime 4,4 mln
''Fol Shqip'' Show - Dentfix  13.02.2021
22:14
Radiotelevizioni 21
Shikime 79 mijë
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 27 Shkurt 2021
2:14:34
Alev Alev 15. Bölüm
2:18:30
Alev Alev
Shikime 2,2 mln
ENCA - NASHTA (Official Video)
2:35
Enca
Shikime 434 mijë
Amazing Cartoon Animals As Humans
8:34
SSSniperWolf
Shikime 4,4 mln
I Built The Worlds Strongest HOUSE!
22:25
Unspeakable
Shikime 4,8 mln
Alev Alev 16. Bölüm 2. Fragman
1:06
Alev Alev
Shikime 1,9 mln
Sol Yanım 12. Bölüm (Final)
2:25:27
Sol Yanım
Shikime 2,8 mln