Edi Rama përballë Ylli Rakipit në “Të Paekspozuarit” - MCN TV (15.04.2021)

  Shikime 85,322

Ylli Rakipi. Të Paekspozuarit

21 ditë më parë

Kryeministri Edi Rama përballë gazetarit Ylli Rakipi në "Të Paekspozuarit" MCN TV
#edirama #yllirakipi #tepaekspozuarit #mcntv

Komente
Kanto Martini
Kanto Martini 10 orë më parë
9
Kanto Martini
Kanto Martini 10 orë më parë
89
Kanto Martini
Kanto Martini 10 orë më parë
8
Kanto Martini
Kanto Martini 10 orë më parë
898
Kanto Martini
Kanto Martini 10 orë më parë
99
Kanto Martini
Kanto Martini 10 orë më parë
998
Kanto Martini
Kanto Martini 10 orë më parë
989
King Slasher
King Slasher Ditë më parë
Tre dite 9 te vdekur per dite.Çfar gallate.Ylli je njesh.
erigent backa
erigent backa 2 ditë më parë
Eh mjelli mjelli
erigent backa
erigent backa 2 ditë më parë
Ti je nje cope koqe kryeminister o shoku im po un nuk e di si je ti kryeminister atje . Po te ishe ketu ku jam une ty e di per cfar te benin per junkey.edhe ashtu je .
erigent backa
erigent backa 2 ditë më parë
Po ti ke karakter si fatos nanua jo 100%
erigent backa
erigent backa 2 ditë më parë
Mbyte ate mut mbyte ce llafos me llafe te medha . Thoi nje her dhonjte kush ja ka prere atij kaq. . Ce ay po ti kishte te perzier police doktore mesues esht mire po demokrateve ja kane vene drune nga vendet e puneve po mjer populli shqiptar un o rama ta kam bere mutin ka 15 vite jam ne fund te botes po me vjen keq ce kam ca njerzit tim aty .
italia nostra
italia nostra 2 ditë më parë
Edi kelysh i Sorros
italia nostra
italia nostra 2 ditë më parë
Edi kelysh i Sorros
Antonio Gjoka
Antonio Gjoka 5 ditë më parë
Bravo ylli! Complimenti per pergaditjen e korrektesin e pytjeve. E vetmja pergjigje qe mundet me than te sakt sa euro arrin me vjell ne dite!!!!
Pol Hasanlliu
Pol Hasanlliu 6 ditë më parë
Edi po të jesh ti hamalli vlla un jam Jezusi
Pol Hasanlliu
Pol Hasanlliu 6 ditë më parë
Qazim mulleti i vërtet nuk duhet krahasuar me atë komedi që u vu në skenë nga komunizmi diabolik dhe injorant në çdo fushë të pushtetit që duhet përdorur në miqenien e popullit e jo të forconim vlla vrasje me anë të pseudo luftës së klasave. Vdekje komunistave po jo vdekje tak fak po me stêrmundime e vuajtje.
Leo Tropoja
Leo Tropoja 11 ditë më parë
Rama Ik
Rexhepi Rrahim
Rexhepi Rrahim 11 ditë më parë
Ramo nuk munesh me zhvillu ma shum shiperin per shkak se ski ma qte bajsh e ke knaq
Elvira Hasa
Elvira Hasa 11 ditë më parë
Opp
Visar Pasai
Visar Pasai 14 ditë më parë
Po ju zonja Rama perse do bashkpunoni me lulin kur edini qe luli esht thjesht nje kukull
edmir sojati
edmir sojati 14 ditë më parë
Zoti Kryeminister, lere te flasin sa te dojne.nuk Kane shanc as me 25 prill. Vec pengesa dhe rrumuje duan. Vec me kete menyre e dojne pushtetin.
Geni Bushi
Geni Bushi 14 ditë më parë
Skandaliii me vjedhjen e votave klikoni ktualmores.info/mem/z6SfIGyyJHFE8YndR7N5Wg.html
Geni Bushi
Geni Bushi 14 ditë më parë
almores.info/mem/z6SfIGyyJHFE8YndR7N5Wg.html
E.Vaccount
E.Vaccount 14 ditë më parë
Ca thot ky gar lepihet si baxhellat , ca pyt gazetare e ca flet ky , o popull veni mend kokes nji njeri imoral si rama nudist si qen rrugesh ska per te ndihmu kurr shoqerin shqiptare sepse shoqeria ka thelb familjen rama se ka pas noi her kurse basha me familjar ndryshe , votoni njerz familjar pa vese jo drogaxhi e kriminela
Denis B.
Denis B. 14 ditë më parë
Intervista me e dobishme e fushates dhe pse Rakipi me duket rend naj her ksaj rradhe na dha te paren llogaridhenie te kryegomarit te shtetit
O K
O K 14 ditë më parë
Qdo pytje e z Ragipi ishte interesant. Por qa ishte ma e keqja as ni pytje per sjelljen dhe mardhenjet e Rames ndaj KOSOVEN kjo ishte e turpshme.
LLESHAS ZEF
LLESHAS ZEF 15 ditë më parë
Ylli je gjigande PSH
Flyhigh McFree
Flyhigh McFree 15 ditë më parë
*****PATRONAZHISTET E PS-SE DHE VJEDHJA NGA SIGURIMSAT E PS-SE E TE DHENAVE PERSONALE TE QYTETAREVE SHQIPTARE PER ZGJEDHJET - MODELI KOMUNIST E NAZIST I SHTETIT POLICOR KUR CDO ANETAR I PARTISE KOMUNISTE APO I SIGURIMIT MERRTE NE "PATRONAZH" NJE QYTETAR PER TA MBAJTUR NEN VEZHGIM E PER TI "QENDRUAR AFER", E PER TI "KUJTUAR" DETYRIMET NDAJ "PARTISE E POPULLIT"**** Eshte alarmante qe ne shekullin e 21-te, kjo e ashtuquajtura Parti Socialiste e Shqiperise (qe ne fakt eshte nje organizate e stukturuar kriminale, dhe nje aset i sherbimeve te huaja armike te Shqiperise, nje ciban i huaj per Shqiperine e krijuar nga Dushan Mugosha me 1941 - dhe keshtu duhet nxjerre jashte ligjit ne Shqiperi, qe te shpetoje Shqiperia), ka krijuar grupe dhe struktura para-ushtarake-civile "Sigurimsash" me emra miklues dhe "te pershtatur per shekullin e 21-te" si "Patronazhiste" apo "Vullnetare te Kontaktit nje-me-nje me Elektoratin". Keto struktura neo-naziste e neo-komuniste nuk jane gje tjeter, vecse kopje te "modernizuara" apo ri-ciklime te strukturave te SIgurimit te Shtetit dhe te Organizatave Baze te Partise se Punes se kohes se komunizmit, per te mbajtur popullin dhe "Elektoratin" Shqiptar nen survejim, dhe per te trembur, terrorizuar e detyruar Shqiptaret te votojne me hir apo me pahir per "Partine Socialiste" te Shqiperise. Kjo metode Mafioze diktatoriale komuniste e terroriste e "patronazhit elektoral", kombinuar edhe me vjedhjen monstruoze ne mase te te dhenave personale e konfidenciale (te mbrojtura gjoja me ligj ne Shqiperi) te qytetareve Shqiptare, perben nje kembane te frikshme alarmi, per diktaturen dhe shtetin e ri policor qe po vjen duke u instaluar ne Shqiperi nga kjo "Parti Socialiste" qe eshte nje kancer ne Shqiperi. Edhe Hitleri e Enver Hoxha, ne kohet e tyre, nga njera ane ne te njejten kohe qe “inaguronin” me pompa propagandistike, lodra e lavde per veten e rregjimet e tyre, “vepra te medha" publike, nga ana tjeter nen rrogoz e duke "qeshur" gju me gju me popullin, vendosnin e instalonin rregjimet e tyre makabre per popujt e vendet e tyre. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- PRANDAJ KERKOJME ME FORCE QE MENJEHERE, SPAK-u: 1. Te ndaloje dhe arrestoje menjehere nen-shtetasin Edvin Kristaq Rama, ne cilesine e Kryeministrit dhe Kryetarit te Partise Socialiste, per veprat penale: a. te krimit kibernetik ne rrethana te renduara, ne bashkepunim te llojit organizate e strukturuar kriminale, b. vjedhje dhe grabitje ne permasa te medha, me paramendim i te dhenave personale ne mase, te me shume se 910 mije nenshtetasve Shqiptare, c.venia ne rrezik iminent te sigurise personale te 910 mije qytetareve, nen-shtetas Shqiptare, me se shumti banues ne Republiken e Shqiperise, d. venia ne rrezik iminent te interesave te sigurise kombetare te Republikes se Shqiperise. e. shkaktim me paramendim i demit si pasoje rrjedhese ne permasa te medha, ne gjendjen emocionale dhe psikologjike si dhe te mire-qenies se pergjithshme, per 910 mije nen-shtetasit Shqiptare si me siper te permendur. 2. Te ndaloje dhe arrestoje menjehere Drejtorin apo Personit Perfaquesues te e-Albania per veprat penale: saktesisht si te cekura me siper per te pandehurin Edvin K. Rama, dmth veprat penale te cituara me siper: a., b., c, d, dhe e. 3. Te ndaloje dhe te arrestoje menjehere, Ministrin e Brendeshem te qeverise aktuale, per veprat penale: saktesisht si te cekura me siper per te pandehurin Edvin K. Rama, dmth veprat penale te cituara me siper: a., b., c, d, dhe e. 4. Te ndaloje dhe arrestoje menjehere Kryetarin e Partise Socialiste per Tiranen, per veprat penale: saktesisht si te cekura me siper per te pandehurin Edvin K. Rama, dmth veprat penale te cituara me siper: a., b., c, d, dhe e. 5. Te ndaloje dhe arrestoje menjehere, Shtabin Drejtues dhe Kreret Drejtues te grupit/organizates quazi-terroriste ilegale te me shume se 10 mije te ashtuquajturve "Patronazhiste", apo "Trupat e gatshme para-militare-shperthyese- civile" te Partise Socialiste, per veprat penale: saktesisht si te cekura me siper per te pandehurin Edvin K. Rama, dmth veprat penale te cituara me siper: a., b., c, d, dhe e. 6. Te ekzekutoje menjehere, sekuestro preventive te te gjithe serverave (sherbyesave elektronike) ilegale, ku jane grumbulluar te dhenat personale per 910 mije nen-shtetasit Shqiptare, si dhe merret nen kontroll nga RENEA godina apo ndertesa/ndertesat ku jane vendosur ilegalisht keto servera. 7. Bazuar ne faktet ne disponim, te behet ndalimi parandalues i pjesmarrjes se te pandehurve te siper cituar, ne zgjedhjet parlamentare te 25 Prillit, 2021, ne Shqiperi. 8. Bazuar ne magnituden dhe demin e madh dhe te permasave kombetare e nderkombetare te shkaktuara nga veprat e aktiviteti kriminal si me mesiper i detajuar, dhe me ndikim te thelle negativ me permasa te medha e direkt ne zgjedhjet e 25 prillit, 2021, ne Shqiperi: te ndalohet pjesmarrja e Partise Socialiste, si subjekt i kompromentuar ne menyre kriminale ne sistem, ne zgjedhjet e 25 Prillit, 2021, ne Shqiperi. ------------------------------------------------------------------- Shenim: Sa i perket: "Aeroportit nderkombetar" te Kukesit Zayed-hane, ky nuk eshte licensuar per fluturime te sigurta nderkombetare nga AeroKontrolli Europian, prandaj edhe Autoriteti AeroKontrollit te Anglise, nuk lejoi te nisej nje avion nga Londra per te Zyed te Kukesit, megjithese "perpjekjet" korruptuese dhe "talentin oratorik" te Rames per te bindur qeverine Angleze dhe Autoritetin AeroPortual te Anglise per nje "fluturim te lavdishem elektoral" nga Londra, per te "peruruar" Aeroportin "Nderkombetar" te Kukesit. Por Rama pisten e fluturimeve ne Kukes, te ndertuar me 1999 nga xhenieret dhe korpuset ushtarake inxhinjerike te NATO-s, gjate luftes se Dardanise me 1999, e shet si "arritje" te madhe te qeverise "socialiste" qe "ndertoi" (me parate lemoshe te Zayed-it te Emirateve Arabe), nje aeroport "nderkombetar" per Kukesin. Pra qeveria rrumpalle e Rames, pa "marre parasysh rrezikun" dhe pa permbushur asnje nga kushtet minimale te sigurise per nje fluturim me avion ne pisten Zyed te Kukesit, e detyroi Rinasin te bej nje nisje "propagandistike" te nje avioni AirAlbania per tek Zyed te Kukesit, jashte cdo standarti minimal e nderkombetar sigurie ajrore per nje "aeroport" si ai Zyed i Kukesit. Nga ana tjeter, se fundi u zbulua se vertete dardha e kishte bishtin prapa edhe per nje tmerr tjeter te dyshes Aziatike, Anadollake e Halldupiane, Ramo-Erdogan: Kompania Turke (e lidhur me Erdoganin personalisht) qe gjoja po "nderton"; falas "spitalin" e Fierit (qe eshte ne fakt nje kazerme ushtarake "mjeksore" - qe po ndertohet me tepricat e skaduara te katramase, llamarines, kompensates e tallashit ne Turqi), "fiitoi" diten e "bukur" te 20 Prillit, edhe "te drejten" e ndertimit te aeroportit te Vlores (48 perqind te financimit) se bashku me Mabetex-in e Pacollit. Ky Pacolli, ka nje konflikt te paster interesi - se eshte deputet ne Parlamentin e Dardanise, pra zyrtar i larte i Legjislativit ne Dardani, dhe ka mbajtur poste te larta qeveritare deri ne President i Dardanise, pra nuk i lejohet te konkurroje me kompanine e tij per projekte publike ne Shqiperi e Dardani. Prandaj ne Dardani, Pacollit, I eshte vene kufiri tek thana, e nuk i eshte miratuar asnje projekt publik ku ka marre pjese "ilegalisht" ne tendera (perfshire edhe rikonstruksionin e aeroportit te Prishtines - qe Pacolli e lakmonte aq shume). Por ne Shqiperi, ku "drejton" rumpalla qeveritare alla Rama-llah, dhe organizata e strukturuar kriminale me emrin e koduar "Partia Socialiste e Shqiperise" me sektin "Rilindja e Rames", cdo gje kalon, dhe Pacolli e gjeti sheshin per te bere pershesh. Sic shihet pra, nuk i paska bere hesapet keq Erdogani me te droguarin Rama: Erdogani dha nje "spital" asgje ne Fier, dhe mori nje llokme te madhe ne Vlore - kushedi sa leke shkojne ne xhepin personal te Erdoganit dhe djalit te tij "sipermarres", nga aeroporti i Vlores. Ku jane kompanite Europiane me emer nderkombetar dhe tekonologji te larte ne ndertimin e aeroporteve qe te merrinin pjese ne garen per aeroportin e Vlores, pse nuk i therret Rama keto - apo se nuk del gje nga keto kompani per tu marre 20% apo gjoba te tjera apo per ti korruptuar. Kompanite Turke apo Mabetex i Pacollit, bazuar ne standartet nderkombetare te industrise se ndertimit te aeroporteve, nuk jane aspak te njohura dhe nuk kane asnje tregues te ndonje cilesie apo teknologjie te fundit ne ndertimin e aeroporteve. Por natyrisht qe jane lart ne klasifikim nderkombetar, ne dhenien e ryshfeteve, dhe korrupsionit me tenderat publike, per te "fituar" edhe projekte te tille ku nuk jane te kualifikuara aspak. Zgjohuni Shqiptare! Dardania i ka thene jo krijimit te nje simotre te "Partise Socialiste" te Shqiperise, ne Dardani, megjithe parate pa fund dhe metodat korruptive, Mafioze dhe policore te perdoruar nga Rama me kompani e me emisaret e tij ne Dardani (Kosove) per te krijuar edhe atje nje kancer tjeter te quajtur "Partia Socialiste e Dardanise/Kosoves". Prandaj Rama nuk e do Dardanine, dhe eshte bere pale me Vucic-in ne arenen nderkombetare, per te demtuar sa me shume Dardanine. Por Rama, po i lan Vucic-it edhe favorin qe i bene paraardhesit e Vucic-it, me 1941 (Dushan Mugosha, Miladin Popovic, Velimir Stojnic, Vukmanovic Tempo), me "themelimin" e Partise se Punes (Partia Socialiste sot) ne Tirane - themelim qe ishte kanceri i injektuar Sllav/Jugosllav ne Shqiperi, kancer qe vazhdon te shkaterroje Shqiperine edhe sot. Faleminderit Dardani trime dhe e mencur, qe i ke thene jo, dhe i ke vene kufirin te thana, kancerit ne Shqiperi, duke mos e lejuar te perhapet ne Dardani. Nga: Studentet e Tiranes - Prill, 2021 =========================================================================================
Henri Gashi
Henri Gashi 15 ditë më parë
Po pse genjen ti i rrit shofrat kot o i semure.
Henri Gashi
Henri Gashi 15 ditë më parë
Angela merkel ka vdek eshte varur me litare o popull.. eshte fake. Seksiston fare ka vdek ... Eshte klon .dublim .. per kte ka me shum rendesi shendeti i popullit se cflet ky ... ha ha ha qekur ??? Sa qesharak je bo o i semure
Henri Gashi
Henri Gashi 15 ditë më parë
Genjeshter globale asnji....ska vdekje . .i kemi vdek ....jo kan vdek...po do i pagush ca po i bon popullit shqiptar o i semure mbas 25 prillit ne spac ose ne guantanamo... te pret litari..
Henri Gashi
Henri Gashi 15 ditë më parë
Hamall ..po nxito me vra popullin ..o i semur psiqik . Ik o krimunel..lere popullin rehat o maskara
Henri Gashi
Henri Gashi 15 ditë më parë
Vaxinat vrasin dhe manipulojne trurin.. kte i ke bo njerzve para zgjedhjeve .vaxina manipuluse jane o popull...
Joana Mine
Joana Mine 15 ditë më parë
U
LESH ME TRESH
LESH ME TRESH 15 ditë më parë
Bastardim
Georg Alem
Georg Alem 15 ditë më parë
Me pak fjale, ky boti e perdori kete emisionin si nje tualet. Pa Lubonjen e Bushatin vlerat i ka tek 0-ja!
SEMPRE AVANTI
SEMPRE AVANTI 16 ditë më parë
Bravo ylli je l saket me pytjet e tua keta jane te gjithe hajduta more na more ne qafe dhe porblemi eshte qe sngoqen kurre more Bo bo bo🙉🙉🙉🙉🙉🙉
Utax James
Utax James 16 ditë më parë
Rakipi-Rakija. Muhabet kafeje 😂 😂 😂
Mario Cerulo
Mario Cerulo 16 ditë më parë
Ylli rakipi te dhent zoti jete se njerez si ty I duhen ketij vendi
Rexhe Hasa
Rexhe Hasa 17 ditë më parë
Me ba marr edhe nje here 4 vjet te tjera mjer populli shqiptare te rit do hikin po do hikun edhe pleq e te ngelin si dac edi rama
Viola Fejzaj
Viola Fejzaj 17 ditë më parë
Me vjen keq qe ne qe jemi jashte shtetit nuk mund te votojme,por kemi besim qe populli shqiptar nuk voton me ,ata qe e shkaterruan dhe i ulen vlerat,Grazie a Edi Rama qe na ngriti figuren dhe ne bote.Fitore ,Fitore 👏👏👏👏
kinostudio100
kinostudio100 17 ditë më parë
Ky paska marr fund si njeri e jo me si kryeminister , SHUME PLERA KA MBLEDH SHQIPERIA NE QEVERI DHE DUHEN PASTRUAR SA ME SHPEJTE
Pot Mema
Pot Mema 17 ditë më parë
Bravo Ylli vec ti e kap mat kte ja ben tet me dy ktij
Naim Isufaj
Naim Isufaj 17 ditë më parë
Si nuse vakti paska qendru para Ylli Ragipit.
Juli Julian
Juli Julian 17 ditë më parë
Rama fiton
Edi Prebibaj
Edi Prebibaj 17 ditë më parë
Nderime per ylli R. Ndersa ky hajduti ka marr 650 mil € per termetin ku sduket asgje ka marr 500 mil€ per pandemin ku 350 nder to u zhduken 120 i do bechetti e shum si kto.
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 17 ditë më parë
ky eshte pederaste dhe zahon e adoptoi nga vucici
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 17 ditë më parë
bej rrugen durres v tirane
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 17 ditë më parë
ky eshte tamam kelyshi kristaqit
Lili Guri
Lili Guri 17 ditë më parë
Bravo Ylli mesoj edhe koleget e tjer tiju bejne keshtu pulitikanve pastaj nuk do te dalin me ne emisione
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 17 ditë më parë
cohu o popull ky psikopate do tu leje ne mes te rrugeve
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 17 ditë më parë
tregoj popullit pse e prishet teatrin naten o motere e nene qire
Rapushaj Fatjon
Rapushaj Fatjon 17 ditë më parë
njeriu me i urrer ne bot per mua. ne 8 vite shpopulloi 1 mil shqiptar dhe u preu endrat gjith te tjereve qe jan aty
Jimmy K
Jimmy K 17 ditë më parë
Po si ka mundsi qe kryeministri i nje shteti i zgjedhur nga votat e shumices deri me 25 prill,te flitet me kete gjuhe po duroni dhe 10 dite dhe populli vendos te jeni mire dhe lerini komentet deri ne zgjedhje,kalofshi nje jave te mire
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 17 ditë më parë
i mbarove 613 kg kokaine
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 17 ditë më parë
oooooooooooooooooo maskara kurveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 17 ditë më parë
ky eshte i pa fetyre si baba vet
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 17 ditë më parë
o drogaxhi
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 17 ditë më parë
matilda makoci haqet e asaj te zenshin
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 17 ditë më parë
kush do te votoj ty o maskara
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 17 ditë më parë
PALAco i kombit
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 17 ditë më parë
AGON CHANEL SHKO
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 17 ditë më parë
TA NXORRI BOJEN YLLI
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 17 ditë më parë
SHKERDHATE BURRE
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 17 ditë më parë
KELYSHI BABES
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 17 ditë më parë
HAAAAAAAAAAAA SDI CA TE FLASI
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 17 ditë më parë
PSE TE KA BERE KOKAINA KSHU
Andy G
Andy G 17 ditë më parë
Pa u zhdukur dhe vene para ligjit klasen politike 30 vjecare ai vend nuk ben perpara.Si ky sharlatan k/ minister jane gjithe te tjeret PD,PS e LSI.Mendoni o popull per brezin tjeter sepse ate vend e ka bllokuar injoranca,padituria e varferia.Bojkotoni Zgjedhjet ti tregoni botes qe nuk duam qeveri pa dale edhe nje here para gjykates nderkombetare politika 30 vjecare
Myslim Vila
Myslim Vila 17 ditë më parë
Bravo Ylli
Yve S.
Yve S. 17 ditë më parë
Zotri Ylli je legjend ne pytjet që i bëre lagenit të shpuar
Besa Besa
Besa Besa 17 ditë më parë
Un po fshij syte ,nuk po besoj syve te mi a eshte ky rrampalla ne studio kaq i bute ,a eshte ai qe merr njerzit the ben fushate rreciton to sha opoziten to bo hajgare me popullin, sa loja ka bere ky me popullin Shqiptare, cfar kane bere kta Shqipnis ,si e kane vjedh e kane robru ,the Shqiptaret I kane perzone rrugve te botes ,o rammpalla te muloft turpi I gjithe Shqitareve qe I ka zone gjumi perjetshem, mire va bene kur ju e votoni.
Tony Mediterranean
Tony Mediterranean 17 ditë më parë
Ylli rakipi respekt nga nje shqiptar ne Queens NY .
Ze Ver
Ze Ver 17 ditë më parë
YLLI ,RAKIPI "KASAPI"i politikaneve ,te KORRUPTUAR
nipi dajes
nipi dajes 17 ditë më parë
O Rama Po pse shkon djal tek Ky i pa shkolll chka dreq in të duhet Ku kal ne jeten tende të akuzzon kot
Ze Ver
Ze Ver 17 ditë më parë
YLLI RAKIPI "KASAPI" i politikaneve te KORRUPTUAR, te fala interesaxhiu FINANCIAR i rivdekje
SenkaiDezu YT
SenkaiDezu YT 17 ditë më parë
Ylli Rakipi ne qofte se e shikoni mesazhin tim ju lutem shume me zgjidhni kete pikpyetje qe me mundon kaq vite qysh me 1993 Dhjetor.Zoteria qe eshte i ftuar nga ju ne emision ne shoqeri me nje cifte qe buri i atij cifti nje piktor i festivalit 72 i persekutuar politikndodheshin ne nje lokal tek ish estrada me thane qe ky zoteri neser do jete Kryeministri i Shqiperise.Une u befasova dhe i kundershtova por sot them se ata dicka me shume se une dinin.
Ze Ver
Ze Ver 17 ditë më parë
Shko PYET FATOS NANON DHE SORROSIN,
SenkaiDezu YT
SenkaiDezu YT 17 ditë më parë
Kur ishe me90e kishe kaq mik Makronin,
Rexhe Hasa
Rexhe Hasa 17 ditë më parë
O zoti ýlli rakipi qa merresh me ket antishqiptare
SenkaiDezu YT
SenkaiDezu YT 17 ditë më parë
Gezuar Dasho me rakin e Shqiptarise dhe jo me Koken e atij qe flet dhe nuk di c,thote nga eforia e asaj qe ka thithur me hunde.
SenkaiDezu YT
SenkaiDezu YT 17 ditë më parë
Ju zoti Kryeminister pergjigjuni cdo pyetje por kontrolloni mimiken tuaj qe ju tradhton.
SenkaiDezu YT
SenkaiDezu YT 17 ditë më parë
Zoti Ylli une si shikues i thjeshte mbase cdo pyetje tuaj shohe nje fytyre me shume dopesi.Kjo ka rendesi per cdo shikues besoj.
Cool Smiti
Cool Smiti 17 ditë më parë
Ylli Rakipi respekt per intervisten
Cool Smiti
Cool Smiti 17 ditë më parë
Edwin Kristaq Rama SAINTOLOGË mashtrues prefidë, nje kryeminister që e perqeshë popullin e vetë
Bella Popaj
Bella Popaj 18 ditë më parë
O e kini la mu viedh bodh a muj mu gjiet dikush çi nuk e viedh te shkreten Shqyperi
Arben Myrtaj
Arben Myrtaj 18 ditë më parë
Ky eshte bere si FIDEL KASTRO kur te vdesin ky do te jete pasardhesZAHO KASTRO
Ze Ver
Ze Ver 17 ditë më parë
ZAHO - MILIARDERI I LINDUR ME "KEMISHE"
gezim ponari
gezim ponari 18 ditë më parë
Të dha dru Edvinoviçi Ylli, se mos të ka dhënë marrveshje për lehtësime në gjygj
Kastriot Skura
Kastriot Skura 18 ditë më parë
Komplimente zoti Rakipi"nje ballafaqim serioz,i thjeshte, I qarte e i kuptueshem për të gjithe nivelet e shoqerise! Just perfekt 👌Ai qe e pate ftuar (une dhe shumica kudo e shqipetareve nuk duam t'ia citojme dhe emrin) mbase po pregadit valixhet për tu shporrur andej nga Bangladeshi!✌✌✌
TORR NADO
TORR NADO 18 ditë më parë
OR KU JAN ATA MILITANTET E RIVDEKIES QE TEK KJO INTEREVIST NUK PO DUKEN NE KOMENTE..NUK JU ERDHI MIR APO JU PELQEU QE NUK PO DIHET KU KAN HUMBUR 300 MILION EURO..😅😅🤣🤣🤣🤣🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Maksim Progni
Maksim Progni 18 ditë më parë
Një kryeminister i pa kultur si ky nuk ka.. Ky njeri nuk ka argument, ky tall karin me popullin dhe me njerzit por mir ja u ban! Perendimi dhe europa nuk e don ket njeri jo..!
Mario 01
Mario 01 18 ditë më parë
Rrespekt per ty zoti Rakipi. Ne fund 2013 vendosa te emigroj jashte dhe larg shqiperise sepse situata ne at kohe u be shume e keqe. Vetem injorant e kriminel u mbush ai vend. Me zemren dhe koken mbrapa ika por falenderoj zotin qe me mundesoj ikjen nga kjo klase e piset dhe kriminelesh politikanet shqiptar. Zoti ndihmofte dhe bekofte gjith shqiptaret 🔴⚫️ 🇦🇱. Sinqerisht nuk e degjoj dot kete palaco kryeminister, skizofren, kriminel
Agron Agron
Agron Agron 18 ditë më parë
U lodhe o zoti RAKIPI me ket mashtrus ORDINER.SHUM MIR E THE PER OLIGARKET. 1000%E VERTET AJO QE THA ZOTI RAKIPI QE PUNO ME OLIGARKET E SALI BERISHES.PO KTO JAN TE GJITH BASHK OOOOO YLLI RAKIPI 100000% E SIGURT
Pashko Vuksanlekaj
Pashko Vuksanlekaj 18 ditë më parë
Reforma në drejtësi është si të gjitha punët e tjera që ka bërë kjo palo qeveri ,investime janë ba kolosale për ktë reformë por kan shku kotë si shumë investime të tjera ,vetingu ka largu shumë punonjes të drejtësisë që kryeministri Rama i ka pa si rrezik ndaj vetes ti .Kryeministrit nuk i intereson dretesia as integrimi në BE se i pari duhet të perfundojnë mbas hekurave po qe se vjen ajo ditë prandaj kjo politikë nuk e don kurr aderimin Europjan sepse aderimi Europjan eshtë fundi i tyre !
Pashko Vuksanlekaj
Pashko Vuksanlekaj 18 ditë më parë
Edi Rama duhet marrë penalisht si armik i rendit kushtetues demokratik duke riistrukturuar rendin diktatorjal të babajt të tij si servir i diktatorit që verbërisht firmoste për ekzekutimin me varje ose pushkatim shumë shqiptarë patriot e te pafajshëm .Ky qa meriton si armik i rendit kushtetusë demokratik të shqiperisë tuj perjashtu krimet e tija ordinere të pafund ...!
Xhetan Gjoci
Xhetan Gjoci 18 ditë më parë
Ah sa I madh ky rakipi😂😂
Ymer Haxhiaj
Ymer Haxhiaj 18 ditë më parë
Jo marien o njeri se maria ishte nëna e jezuit por ajo ishte një mëkatare një prostitut që burat donin ta godisnin me gurë dhe kjo nuk është biblike më shumë e kanë sajuar shkrimet origjinale nuk e kanë këtë ngjarje
linda linda
linda linda 18 ditë më parë
Shpirtin ja ka ngren shqipeve ky mos boft hajer
lek gjergji
lek gjergji 18 ditë më parë
Zoti rakipi ti mund te behesh kryeminister me kollaj se ky..
s k
s k 18 ditë më parë
Pyete per nji miliard tjerat ska llogari kan vjedhur dhe ju duhen per blerje votash ky hajduti madh sdij te pergjigjet per para u avulluan ne ajr dhe kan humbur ja sa hajdut shteti jan
Toni Kid
Toni Kid 18 ditë më parë
Ore ky numri 2 te bluzja ca është?.....këtë të votojmë
lek gjergji
lek gjergji 18 ditë më parë
O zoti kryeminister nuk ke qen i aft e as nuk je po le fare
s k
s k 18 ditë më parë
O genjeshtar Floten Amerikane e pruri berisha jo ti mos genjej
s k
s k 18 ditë më parë
Nuk dij me shka te genjej ka genjejtur 8 vite pa ber shtetin shqiptar shtet hakmarjes vrasjeve zu dha rrugen te formohen banda kriminale dhe te vritet populli shqiptar qdo di nga 2 tre llogaritne ne vit vriten 700deri 800veta ne shqipri ky esht kryeministri shqipris qe pruri shqiprin ne Ket gjendje
s k
s k 18 ditë më parë
Mendoj qe Mandatin e tret ma mir te ja jep populli shqiptar vucicit se ktij psikopati shkatrruesit shqipris perqarjet mes popullit shqiptar shqipri kosov dhe ter popullit shqiptar kaq per Ket budalla dhe holigar te Poshter
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 879 mijë
Al Pazar - 1 Maj 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:29:35
Selo Rezili - Episodi 4 | NGOP.TV
10:16
Kryeministri Edi Rama - Në OPINION
2:16:02
Edi Rama
Shikime 57 mijë
Al Pazar - 1 Maj 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:29:35
Selo Rezili - Episodi 4 | NGOP.TV
10:16
Baraj 38. Bölüm 2. Fragmanı
0:53
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62. Bölüm 2. Fragman
1:00
Kuzey Yıldızı İlk Aşk
Shikime 3,4 mln
World's Weirdest Item | OT 26
26:18
Dude Perfect
Shikime 11 mln
ESSENTIAL THINGS YOU CAN TEACH YOUR CHILD BY AGE 10
13:22