E ftoi ne nje takim te dyte, Meri tregon cfare e ka bezdisur tek Saimiri

  Shikime 151,377

RTV KLAN

4 muaj më parë

#LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan
Tashmë ka startuar edhe nata e 6-të e spektaklit Love Story në TV Klan, teksa nga 11 vajza sonte pritet të mbeten vetëm 9-të.
Gara është bërë më e fortë, teksa disa nga konkurrentet kanë pasur nga dy takime me Saimirin dhe kanë krijuar më shumë afrimitet më të.
Meri ka qenë sërish e zgjedhura e 33-vjeçarit për një takim të gjatë privat, teksa kanë kaluar ditën bashkë.
Ata kanë bërë një shëtitje me makinë dhe më pas kanë ikur në vilën e princit për të zbukuruar pemën e Vitit të Ri.
Meri gjithashtu ka shprehur një bezdi ndaj Saimirit, për faktin që kanë ardhur vajza të reja në garë për të fituar zemrën e tij.
Saimiri: Sa i mirë qenke bërë, fiks si ato francezet
Meri: Edhe ti fiks si gjermanët, erdhe tamam në kohë. Si je?
Saimiri: Mirë. Do lëvizim që këtu?
Meri: Po. Unë e di që ti i pëlqen ëmbëlsirat dhe të solla ëmbëlsira
Saimiri: Më ka dalë nami tani. Faleminderit!
Meri: Tani sikur jam pak më e qetë sepse gjithë këto javë mendoja…
Saimiri: Ndoshta edhe ke menduar që ky nuk më sheh, nuk ka sy për mua, nuk e ka mendjen, por edhe kur po kërcenim të shihja ty në cep, të kisha parë me kohë.
Meri: Mua më ka bezdisur diçka. Nuk jam posesive apo xheloze, thjesht më bezdisi fakti që ishim 12 vajza dhe erdhën tre të reja. Ti kishe postuar në Instastory që dëshiroje ende vajza të reja.
Saimiri: Unë nuk thash dëshiroj vajza të reja, atë e bëra më shumë për humor. Por unë s’mund ta bëj këtë që të zgjasë 5 vjet programi.
Meri: Po kjo tregonte që ne nuk jemi mjaftueshëm për ty atje.
Saimiri: Meqë jemi në prag të Krishtlindjeve të kam sjellë këtu që të blejmë disa gjëra dhe të dekorojmë pemën e Vitit të Ri. Më dukesh pak si…jo se je njëri i ftohtë por shpresoj që ti të dalësh nga ajo komfort zona jote.
Meri: Më pëlqen se si je sjellë sot me mua. Ka ndonjë gjë që të ka mërzitur në këtë program.
Saimiri: Më vjen keq kur vajzat sillen në një formë shumë të ulët me njëra-tjetrën. Ndaj të kam vlerësuar ty se nuk merresh fare me to, sheh punën tënde dhe s’merresh me njerëzit e tjerë.
Meri: Nëse mendon të kesh një partnere, mendon ta kesh edhe partnere njëkohësisht edhe shoqe
Saimiri: Nuk diskutohet, por shoqe më duket shumë larg se partnere është shumë intime, është gjëja më intime. Me partneren ndan krevatin, gjënë që më intime s’ka. Ti mendon se ka shoqëri të pastër mes një vajze dhe një djali?
Meri: Të mbash shoqëri me dy gjini të kundërta besoj se është pak e vështirë
Saimiri: Këto duart gjithmonë të ftohta të rrinë? E ke nga sikleti? Apo duart e ftohta dhe zemra e ngrohtë?
Meri: Po. Kështu i kam gjithmonë të ftohta. Por zemrën e kam të ngrohtë. Do doje që vajza që do të kesh në krah në të ardhmen, të ketë një karrierë të sajën apo të jetë shtëpiake?
Saimiri: Nëse një njeri ka një lloj talenti unë jam nga ata që jam mbështetës dhe të bëj gjithçka që ajo të jetë mirë. Kur e ke menduar që të krijosh familjen tënde? Do ishe gati ti?
Meri: Të dashurohesh me dikë është diçka që ti kurrë nuk e bën me plan. Mund të vijë edhe kur ti nuk e pret. Për dashurinë po. Nëse ka dashuri, ka edhe familje.
Saimiri: Unë prandaj kam ardhur në këtë program, për të gjetur dashurinë dhe për të krijuar një familje.
Meri: Me mua mban distancë, ka diçka këtu që më bën të dyshoj ndonjëherë. Ndoshta nuk gjen kimi me mua?
Saimiri: Jo se mbaj distancë apo nuk ka kimi por e kam vënë re që je tip shumë i tërhequr dhe të dhashë atë kohën që ke nevojë. Nuk dua të të vë në siklet
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALmores for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Saba Skilja
Saba Skilja 3 muaj më parë
O Shqiptare o hic fare. Kjoeshtevajzeperty.
Lumturi Bardhi
Lumturi Bardhi 4 muaj më parë
Kjo eshte shum emire po gaboj qe puthi sajmirin se roberti e boni te qarte se d ta martoj e enxhin ose me ate gjermanen po shqiptaren ato duke qe nifen bashke po gocat jan shum te mira te gjthe une plak jam po e shof spektaklin dhe me pelqen shum
Lumturi Bardhi
Lumturi Bardhi 4 muaj më parë
Per merin ekisha
Era Jaha
Era Jaha 4 muaj më parë
Preferenca ime eshte Xhesi per Saimirin.
Era Jaha
Era Jaha 4 muaj më parë
Xhesi eshte e preferuara per Saimirin.
Ylli Tajari
Ylli Tajari 4 muaj më parë
superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Mikel Mic
Mikel Mic 4 muaj më parë
Vajz me vlera.. Bravo.. Je yll bote dhe shume e embel...
Drande Mani
Drande Mani 4 muaj më parë
Dy vajzate e finales Xhesi Merin durte e ftoft shpirtin vale me ka pelqy biseda du te kame ni dhogori bankare qe te nimoje brava Meri 👏💥🥰mu sinqerishte me pelqen ti fitoje vete me djersene tim ose familja ime qe te nimoje njerze me nevoje sa do pake 🙏🙏
Lola Kreka
Lola Kreka 4 muaj më parë
Meri sei tropo dolce un Amore sei♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Albana Platanou
Albana Platanou 4 muaj më parë
Cfare zemre të fort që ke, ku e gjen atë forc kur jep atë trendafilin e ikje.
Leze Nika
Leze Nika 4 muaj më parë
.
Teuta Sotira
Teuta Sotira 4 muaj më parë
Meri po luan shume bukur!! Je shum e Rrafinuar!!!! Ke shum eksperience qysh e vogel, te ka mesuar Jeta te jesh Aktore!!!! Bravaaaa,, Bukur!!!
Fionaa Djel
Fionaa Djel 4 muaj më parë
Meri eshte shum e mire dhe e bukur por nuk ka potencial per nje lidhje afatgjate, duket qart qe Meri nuk eshte ne shijet e tij si tip, nuk ka dinamizem eshte shum boring takimi i tyre. Saimiri ben sikur pelqen vajzen elegante te edukuar por ne realitet perfundon me te kunderten :)
Lida Aliaj
Lida Aliaj 4 muaj më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Entela Velo
Entela Velo 4 muaj më parë
Meri vajze e perkryer do doja te perfundonin te dy
Krist Koleci
Krist Koleci 4 muaj më parë
Sajmir te lutem shum perfundo me merin se shkoni shum te lutem.
Lida Aliaj
Lida Aliaj 4 muaj më parë
Meri e meritòn Saimir se jane si dy per njeri tjeteri bravo
Angela xhaferi
Angela xhaferi 4 muaj më parë
Super takimin dinjitoz
lule vete
lule vete 4 muaj më parë
Kjo meri me ka hy ne zemer qysh ne fillim shum vajz e embel me karakter lum.nena qe te ka sdi saimiri aka fat ta mer ket goc shum e sjellshme jan gj gocat tjer po jo si meri 😘😘😘😘🥰🥰💕💞💋❣💟💖💝
Marie Djerri
Marie Djerri 4 muaj më parë
Kjo asht vajza mae mire ngdo qe ta kapesh na lolle me kto zgjelljet e tua pa kuptim ⭐️⭐️⭐️👑👑👑👑
Marie Djerri
Marie Djerri 4 muaj më parë
Te lumt mos u merzit mete verteten!pou merzite asht zgjellja jote 👋👋👋👋
alban boy
alban boy 4 muaj më parë
Manastiri vecant ne jug vlog.shqiptari..almores.info/rock/video/t3Ji0IuYi5OVsrQ
Orsela Kaja
Orsela Kaja 4 muaj më parë
Meri ♥️😍
Monica Monika
Monica Monika 4 muaj më parë
Meri shum e bukur serioze por per momenti nuk shof kimi... Sajmiri nuk di te bisedoj edhe Meri sdi, kshu qe bohet noioz takimi. Me kto lloj njerz duhet nji person si redona ose vivien qe din te krijojn nje bised.
migena ponde
migena ponde 4 muaj më parë
Meri je shume e mire.
Jurida Paja
Jurida Paja 4 muaj më parë
Meri eshte nje vajze fantastike por karakteri I saj dhe I Sajmirit nuk perputhen...Plus qe Meri meriton dike me te denje prane vetes jo nje djale qe sdi cfar kerkon nga nje femer si Sajmiri
Ina Gyl
Ina Gyl 4 muaj më parë
Meri me pelqen,, esht shum vajz emir, por un smendoj qe do te mbaj si princesh ay ,, Ti meriton,, ai sdinte te respeektonte nje femer cfar pret nga ai
Reis Tema
Reis Tema 4 muaj më parë
Meri nje vajz me shum mérita me pelqen shum
Dorilda Beko
Dorilda Beko 4 muaj më parë
e pash takimin kastile te merit dhe enxhellit meqe kto te dyja favorizohen qe sajmiri ka me shum pelqim por dhe kto te dyja jan vajzat me me vler po e quaj por se di pse mua me shum nga te gjitha takimet me shum emocjon me ngjallin takimet me enxhellin duken te dy kan siklet dhe kishin perkellelje pa djallezi si feminore dhe gjithsesi kedo te zgjell te zgjell nje nga kto o enxhellin o merin jan nder me te saktat te shohim tani por emocjon me percollen takimet me enxhellin e cilesova qe jo se kam me ate me shume por jam me kto te dyja kto dyja vecoj por te gjitha takimet qe ka ber takimet me enxhellin jan shum romantike shum feminore dhe shum emocjon se di pse ate me ngjallin emocjon per vajza te sakta enxhell meri
Flora Gusha
Flora Gusha 4 muaj më parë
DASHURIA FITOHET KUR KA TE GJITHE ELEMENTET KULTUREN EDUKATEN E ZGJUARSINE UNE DUA QE FEMRAT SOT NE KETE SHEKULL TA DREJTOJNE ATO MAREDHENIEN BUKURIA ESHTE TERHEQJA POR INTELIGJENCA BEN DIFERENCEN PSE NJE SAIMIR QE DUKET SI NJE SULLTAN TI PROVOJ KETO FEMRA CFAR VLEASH DHE PSE KY PROGRAM MUND TE ISHIN DISA meshkuj e disa femra KY EMISION ESHTE ME TEPER TESTIM I MARDHENIES SAIMIRI NUK ME DUKET SE I PLOTESON TE GJITHE ELEMENTET E MASHKULLIT. UNE PO TE ISHA E RE DO TA SFIDOJA ME INTELIGJENCE AI SKA PSE TE JETE QENDRA KU VAJZAT TE VDESIN PER TE MODELET NE JETE JAN NGA ME TE SHUMELLOJSHMET DHE SAIMIRI NUK I MBULON DOT TE GJITHA. PATE ME THOT SAIMIRI CILI ESHTE LIBRI I FUNDIT QE KA LEXUAR JETA NUK ESHTE VETEM. MODE GJATESI TRUPORE E SHTIRJE PER TE TERHEQUR FEMRAT FEMRAT I TERHEQ NJE MASHKULL I SJELLSHEM I DASHUR I ZGJUAR DHE I ZOTI DHE AI QE DO PUNEN PACARELAT VIN E IKIN. KY EMISION DO TE KISHTE VLERA SOCIALE JO VETEM ME NJE SAIMIR I CILI SKA CFAR JEP ME DHE ME DUKET SI FILMAT TURQ ME HAREMIN NE NJE KOHE KUR JEMI NE SHEKULLIN MODERN KU FEMRAT JO VETEM JAN TE EMANCIPUARA DIN TE ZGJEDHIN POR EDHE TE ZGJUARA NJE SAIMIR NUK E JUSTIFIKON TERE BOTEN MASHKULLORE.
FF ANA
FF ANA 4 muaj më parë
Meri gjithashtu edhe Xhesi jane fiks per Saimirin tedashur te drejte nuk jane e hedhur gjithashtu nuk flasim shum .Besoj se Saimiri do perfundoj me Merin ose me Xhesin sepse Suela Enxhell Silvana Arjana edhe vajzat e tjera jane te kundertat e Cilesive te Merit dhe te Xhesit Love u Meri Xhesi 😀
Roza Sadiku
Roza Sadiku 4 muaj më parë
Meri është flori!
maria kola
maria kola 4 muaj më parë
Meri eshte vajze super.me karakter dhe ylle..sajmiri eshte djal shume i mire.gocat i vardisen vete qe ti puthe..ajo suela pijanece..e provokon . Por asnjera aty nuk i ofrohet Merit dhe Merin do marri Sajmiri...ne fund te fundit nuk duhet fajsu sajmiri..fajet i kan orgabizatoret e enisionit... Pse nuk e puth Merin..se nuk don...ato qe duan vete puth..ja kerkojn gocat puthjen...me Silvanen ishte normale..
Ramadani Elduan
Ramadani Elduan 4 muaj më parë
❤️meri
Korca Korca
Korca Korca 4 muaj më parë
uivhkj
Nurije Haxhiaj
Nurije Haxhiaj 4 muaj më parë
A more sajmir ku po ndalesh po na lntereson
Marco Pazini
Marco Pazini 4 muaj më parë
Bmw e bleve duke shitur fara luledielli me siguri!
Bukri Sino
Bukri Sino 4 muaj më parë
Meri eshte me e miraaaa..... I love you Meryyyyy !!!!❤❤❤❤❤
Ajdin Ljubanovic
Ajdin Ljubanovic 4 muaj më parë
Meri is amazing girl
Kristina Rudi
Kristina Rudi 4 muaj më parë
Gjith delikates ky djal tamam sic duan femrat sot BUKUR
FF ANA
FF ANA 4 muaj më parë
EDHE I PASUR 😆
AJO JAO AJO AJO
AJO JAO AJO AJO 4 muaj më parë
. Meri. Nuk. Fol. Shum. Pokut. Fol. Iflen. Ajo. Fjal
AJO JAO AJO AJO
AJO JAO AJO AJO 4 muaj më parë
Osat. Bukur. Tedyt. Qejo. Koka. Maemire. Merei. Ka. Shum. Karakterr. Edhe. Shum. Edukune. Ozot. Satakimirir.
Marseda Mingo
Marseda Mingo 4 muaj më parë
Meri esht vajza ideale
Ami Sardi
Ami Sardi 4 muaj më parë
Un te jem si Meri iki nga programi smerem me Saimirin sinqerisht je vajz me vlera por mos i humb vlerat per disa kartmonedha Meri ndaj dil qe aty me krenari ik leje aty si shit
Valentina Meho
Valentina Meho 4 muaj më parë
Eshte shum e mir meri
Valentina Meho
Valentina Meho 4 muaj më parë
Deshiro te perfundon me merrin
Valentina Meho
Valentina Meho 4 muaj më parë
Bravo meri
Valentina Meho
Valentina Meho 4 muaj më parë
Meri eshte super goce
Valentina Meho
Valentina Meho 4 muaj më parë
Ishte super takim
Shabaze Istrefaj
Shabaze Istrefaj 4 muaj më parë
Suela asht vajza me e mira ❤❤
FF ANA
FF ANA 4 muaj më parë
Po ik moj me gjith Suelen me e keqja edhe Llafazanja Meri dhe Xhesi jane me te mirat
Llajna Llajna
Llajna Llajna 4 muaj më parë
Meriiiiiii sa e mire je ❤️
Oni Oni
Oni Oni 4 muaj më parë
Po mir etiketen pse nuk ja heq zbukurimeve apo do ja dergosh prap mbrapsh atij te dyqanit hahahahahahah.Kjo esht super vajze bravo duket qe esht vajz e mire por me mir te dali fare nga emisjoni ska ce do Sajmirin mendje madh kot esht kushedi se ci duket vetja ketij pfff
Kida Dodaj
Kida Dodaj 4 muaj më parë
Sa shkojne kta tdy me njeri tjetrin... Meri eshte nje femer yll ne pamje edhe ne sjellje lum familja qe e ka e lum mashkulli qe do e fitoje kte femer... ❤❤
Vjollca Margjini
Vjollca Margjini 4 muaj më parë
Sajmir Meri eshte e zgjuar e bukur me kembe ne toke eshte e perkryar
Violeta Burgia
Violeta Burgia 4 muaj më parë
Meri vetem Meri... eshte per ty o djal I mire...
Oxford Uk
Oxford Uk 4 muaj më parë
Meri me ngjam shum me Violen e Anabel
Eli Eli
Eli Eli 4 muaj më parë
Meri perfundofsh me Saimirin je vajz perfekte❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️sa shkoni
Lili Disha
Lili Disha 4 muaj më parë
Meri eshte me e mira
Xhoana Meta
Xhoana Meta 4 muaj më parë
O zot sa te mire qe jan bashk cfar emocionesh te bukura. Me ne fund emoziona te sinqerta mbas shume javesh duket qe edhe Saimirit i pelqen shume Meri. Saimir veret ne sikelet kur e shikon. Uroj qe te bej zgjedhjen e duhur deri tani Meri duket me e pershtur per te
Megi S
Megi S 4 muaj më parë
Meri je nje femer shum e çmuar 🌟
nike rizanaj
nike rizanaj 4 muaj më parë
Meri je me e mira ⭐
B_ana
B_ana 4 muaj më parë
Team Meri! 😍
Enkeleda Nana
Enkeleda Nana 4 muaj më parë
Meri si statuj
Lorna Coba
Lorna Coba 4 muaj më parë
Nuk me duket Se ka kimi mes ketyre Te dyve . Zero
Lorna Coba
Lorna Coba 4 muaj më parë
Jo nuk ka lidhje me puthjen , po ashtu e shoh une , ndoshta jam gabim Por nuk Ma jep ate emocionin , sikur Jane te dy ne bote te ndryshme dhe vajza shume e kontraktuar me duket .
Paola Sola
Paola Sola 4 muaj më parë
Ate gje se duke se vajza eshte serioze s'do t thotë se s'ka kimi.ketu mu d te kete edhe me shume biles se ne nje qe jane puthur por nuk duan t'a shfaqin ne kamera dhe tani ...
Alfonso Lusha
Alfonso Lusha 4 muaj më parë
Meri vajz me klas sjan ato tjerat aty ashtu si ajo ....shkojn shum
Keitlin Nn
Keitlin Nn 4 muaj më parë
Meri eshte si shpirt😍❣️
Elisabeta Koromani
Elisabeta Koromani 4 muaj më parë
Sa fisnike dhe e mire 🌹
Mobiles Samsunga10s
Mobiles Samsunga10s 4 muaj më parë
Duret e ftota e zemren akull 😂😂😂
Mira mira
Mira mira 4 muaj më parë
Sajmir po pi vetem vere!!
Eli K
Eli K 4 muaj më parë
U bo Saimiri karroqe tu pi gjithe javes 🤣
lana z
lana z 4 muaj më parë
gahahahahahahahahaha
Olta olta
Olta olta 4 muaj më parë
Meri super yll
Angel Angel
Angel Angel 4 muaj më parë
Kjo vajze esht Dashuri😍
Eva Hasani
Eva Hasani 4 muaj më parë
Te vetmet pjese qe shoh jane kto me Merit
Gili Shima
Gili Shima 4 muaj më parë
Sa e mir Meri . Shkojn si cift
Moon Child
Moon Child 4 muaj më parë
Meri vajze per t'u marrë shembull,femer me shume klas❤️
Albana Aliaj
Albana Aliaj 4 muaj më parë
Meri je shume e mire por largohu sa me pare nuk ja vlen ky me dukej me te vertete i mire por ne te vertete po tregohet dinak.
Mark Anthony
Mark Anthony 4 muaj më parë
Ah smerrni vesh ju po pse me , te ishte ashtu sic thu ti , ai do shifte nje vajze direkt edhe hajde dil nga emisioni , pse vetem me 1 do puthet ai ,? atere ca vleren paskan me ndejt vajzat e tjera nese puthet vetem me 1
Marigona Ramadani
Marigona Ramadani 4 muaj më parë
Me ket muzik nale ni cik zerin spo mirret vesh asgje🤦🏼‍♀️
Arbër 2020
Arbër 2020 4 muaj më parë
O Meri mir ti qe ruan distance dhe mire ben...po si do durosh kto puthjet qe ben ky me cdo femer qe del..gjynah se je gjith ajo goce
Kristina Rudi
Kristina Rudi 4 muaj më parë
Kjo eshte loja duhet ta pranoje
dalina suli
dalina suli 4 muaj më parë
Is first time I comment here, wanna see this couple together they cute tgth 🥰
Aferdita Rapo
Aferdita Rapo 4 muaj më parë
Ti saimir nuk merke vesh fare se cfar eshte puthja puthja eshte e shenjte por ti po e tregon vehten sa i lehte je ki kujdes me vajzat se kane vellezer dhe do te gjej belaja
Bruna Bruna
Bruna Bruna 4 muaj më parë
Ska fare kemi midis ketyre te dyve
Xheni Matraku
Xheni Matraku 4 muaj më parë
Unë e kam thënë që në fillim që një vajzë kaq shpirt fisnike si Meri nuk meriton këtë "Vagabond" që di të puthi shum femra duke i dhënë atyre shpres ose ndjenja dhe në fund i thot shko tek jot ëma..... Pfff ma shpif 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Michaili Ndresa
Michaili Ndresa 4 muaj më parë
Meri eshte me e mira,sinqerta aty
Coucou Mademoiselle Channel
Coucou Mademoiselle Channel 4 muaj më parë
Goca nese doni te zbukuroni dhuratat per njerzit tuaj te dashur apo modele te thjeshta per floket kaloni nga kanali im 🥰
Romina
Romina 4 muaj më parë
Meri eshte nje triumf per ate qe e merr 😍 Nje vajze plot vlera dhe parime qe nuk shitet por fitohet 💪
Timi Boy
Timi Boy 4 muaj më parë
Bravos 👌
Kela Hajdari
Kela Hajdari 4 muaj më parë
Meri dashuria e jetes tende pa pyete njeher mamin eshte ne nje mendje me mua ajo ka edukat shkoni shume bashk modele ylle eshte
Lindita Berxolli
Lindita Berxolli 4 muaj më parë
K
LB B
LB B 4 muaj më parë
Sh paqesore meri
raa vezaj
raa vezaj 4 muaj më parë
Shkoni shumë me njeri tjetrin 💖💖💖💖
Klaudia Levis
Klaudia Levis 4 muaj më parë
Sa e bukur qenke bere...si francezet........!!! Po pse o Qun ,,a pak vajza te bukura ka Shqiperia qe ta krahasosh me nje te huaj???? Vajzat Shqiptare jane me te bukurat ne bote por..duhet mashkulli i duhur te dij ti vleresoje per ato vlera qe kane👌mire qe kto ekranet televizive mbushin programet gjithsesi?? Nejse paqi fat vajza🙏
Den Isa
Den Isa 4 muaj më parë
Shume e drejte
Myzejen Radoniqi
Myzejen Radoniqi 4 muaj më parë
Meri eshte per sajmirin vajze e persosur ❤
Mira Zenelaj
Mira Zenelaj 4 muaj më parë
show dhe vetem show se skan ngel kta me gjet dashurin aty
Victoria Ndokaj
Victoria Ndokaj 4 muaj më parë
me zuri gjumi aq avash qe flasin
ajniz zhuleku
ajniz zhuleku 4 muaj më parë
Mendoj se të dy shkojnë shumë si çift 💏 Meri je vajza më e bukur më e mire aty brënda
Klajdid Klajdid
Klajdid Klajdid 4 muaj më parë
Nese sajmiri do dale cift prej aty deshiroj shum te dale me merin, nuk e di pse ajo vajz ka nje rrezatim te vecante ,me sjelljen qe ka ne rradh te par ka rrespektuar veten e saj bravo .
Naxhije Korreshi
Naxhije Korreshi 4 muaj më parë
Vajza beni kundes sepojuven loj sajmiri sipas rrolit qeluan sajmiri doprfundo pasnjerenc
Diana Velo
Diana Velo 4 muaj më parë
Zonja Haxhire jetoj ne Amerik prej 26 vjet , Mos e Thuj ate se ai esht Cun I qet dhe I edukuar me kultur ,si asnji nga vajzat nuk e kan ate kultur ,akoma ekziston ne trurin e tyre diskutojn ,perse u puth me ate Apo me kete ,,po te diskutojm per kultur ato jan 0 ,kam dy goca dhe nji djal jan te rritur me master ,dhe kurr nuk kam dash Qe te lidhen me fike ne Shqipri ,se jan shum te ciltra shum te sinqerta ,jo Vetem Te miat por te gjith femijet e shqiptarve ketej ,me Fal qe te shkrujta Sajmiri esht shum I qet dhe I zgjuar dhe mendoj shpersoj qe te gjej nji goc sic esht vet Flm ne qoft se me kupton Gezuar festat 🍷👌
Sanie Sulollari
Sanie Sulollari 4 muaj më parë
Bravo meri je me emira
Naxhije Korreshi
Naxhije Korreshi 4 muaj më parë
Vajza beni kundes sepojuven loj sajmiri sipas rrolit qeluan sajmiri doprfundo pasnjeren
Shahe Sefa
Shahe Sefa 4 muaj më parë
Zote sa te mire jeni shkoni shum
Timi Boy
Timi Boy 4 muaj më parë
*Meri* vajza më e këndëshme por si duket ky djal nuk e meriton këtë vajzë vetëm se ka lekë. 👇
Michaili Ndresa
Michaili Ndresa 4 muaj më parë
Meri eshte engjellore,e bute e embel ,shpresoj qe te mos e humbi Saimiri
alban boy
alban boy 4 muaj më parë
Manastiri vecant ne jug vlog.shqiptari..almores.info/rock/video/t3Ji0IuYi5OVsrQ
Timi Boy
Timi Boy 4 muaj më parë
@Michaili Ndresa Fiks ashtu duket
M B
M B 4 muaj më parë
@Michaili Ndresa ate mendim kam dhe une
Michaili Ndresa
Michaili Ndresa 4 muaj më parë
Ai vetem po luan shitshow,me vajzat asnjeren nuk do te martohet,do te zgjedhi njeren ne fund sa per publikun,dhe pastaj do ndahet,me vjen keq per vajzat po une ja lexoj mendjen Saimirit,
anonim anonim
anonim anonim 4 muaj më parë
Shkoni shum si cift
Elvana Gjata
Elvana Gjata 4 muaj më parë
Tayna ne Shiko Kush Luan me 1 janar Rinor Hykolli verteton gjithcka. almores.info/rock/video/3Gp2z2erqqx7sZM
Stine x Mevli x Grazia x Juli - Jena One ( Offical Video )
4:10
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
2:41
Mevli Official
Shikime 3,2 mln
Ardian Bujupi - PANAME (prod. by OSTER)
2:58
OfficialArdianBujupi
Shikime 1,1 mln
ESTTO - T'du hala
2:37
ESTTO
Shikime 167 mijë
Stine x Mevli x Grazia x Juli - Jena One ( Offical Video )
4:10
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
2:41
Mevli Official
Shikime 3,2 mln
Ardian Bujupi - PANAME (prod. by OSTER)
2:58
OfficialArdianBujupi
Shikime 1,1 mln
ESTTO - T'du hala
2:37
ESTTO
Shikime 167 mijë
Alev Alev 27. Bölüm Fragman
1:06
Alev Alev
Shikime 1,4 mln
Çukur 4.Sezon 37.Bölüm Fragman
1:01
Cemal Reis
Shikime 1,3 mln
Tik Tok Pranks That Went Too Far
11:34
SSSniperWolf
Shikime 3,6 mln