DULLA - FAKTE (Official Video 4K)

  Shikime 767,761

ArkivaShqip

27 ditë më parë

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip

Producer: EngliVersal
Mix \u0026 Master: WestPoint/Rvchet
Lyrics: Dulla
Video: MaxProduction

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6wKAlV...
iTunes: music.apple.com/es/album/fakt...
acromaxmedia.lnk.to/Fakte/

Komente
Girl Official
Girl Official Ditë më parë
mu fiksua😫👑
kleo shella
kleo shella Ditë më parë
Dulla Dulla Dullla bravo je super kengetar 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👏👏👏👑👑👑
AL BANDITI
AL BANDITI Ditë më parë
Shok shok ki kujdes ca po fol se po ngel në stol Nuk o futboll kjo loj o me fakte, Po po po jan fakte 97 ke lexu kët dat' ke qen' në bark o plak Duke prit për me dal kto jan fakte Fakte… Si baruti djeg kur futem n'flow Rrevole kauboj kush po don show Ej Dulla Dulla hyni n'loj, Sille kë tdush ta eliminoj, T'eger e kom tipin si tigrin Beatin e caj beatin boj hitin Kta e ndjejn rrezikin vec ikin, Cunat t'fikin si splifin, Cpate? Ti fol jerm n'kok tate Armata e madhe hyn n'valle OTR s'bojm hajgare -ca po thu palle kadale Hajd hajd se kur vini n tiron Mos thoni ca ju bom, Ju e dini c'keni thon ju e dini si e lam, Un' e kam 1 skorpion për ju të ton Un' e kam 1 skorpion Fakte… Skeni fakte… Po po jan'fakte, Kto që flas jan' fakte. Fakte… Skeni fakte… Po po jan'fakte, Kto që flas jan' fakte. Shok shok ki kujdes ca po fol se po ngel në stol Nuk o futboll kjo loj o me fakte, Po po po jan fakte 97 ke lexu kët dat' ke qen' në bark o plak Duke prit për me dal kto jan fakte Fakte… Asnjoni prej jush nuk vleni, Shoki juve ju iku treni, Dhe historit' që tregoni ju, As fmit nuk mund ti rreni Zin tereza plot shpresa, Mundsit jua dha me thesa, Mosmirnjohja juj? U largut ju ra debulesa, Ju jeni kurva pa besa, Ju hapem syt' dhe ju mushëm xhepat, Dhe nuk jeni ju për vëmëndje Ju meritoni vec cepat, Ju na vini rreth e rreth grupit, Si striptistja rreth e rreth tubit, Ne të presim jashta te klubi, Hekrin ngoj - ej ca po thu ti, Fakte… Skeni fakte… Po po jan'fakte, Kto që flas jan' fakte. Fakte… Skeni fakte… Po po jan'fakte, Kto që flas jan' fakte. Shok shok ki kujdes ca po fol se po ngel në stol Nuk o futboll kjo loj o me fakte, Po po po jan fakte 97 ke lexu kët dat' ke qen' në bark o plak Duke prit për me dal kto jan fakte Fakte… Shok shok ki kujdes ca po fol se po ngel në stol Nuk o futboll kjo loj o me fakte, Po po po jan fakte 97 ke lexu kët dat' ke qen' në bark o plak Duke prit për me dal kto jan fakte Fakte… Ju mora mar me i beat isha debit Me ja u kthy nket dit pa e prit Po ju pres për vizit n'ket rrug tu vozit Ti ske qen lazarat hej papi ti je shit Ej papi a je burr ça po bon tu u mburr Barin qe po pin ti dikush siper e ka pshurr Ta kam dhon dhe i like medemek je duk cool Por tani meriton kët shpull Notën dhe diten po ecni me frik Majtas e djathtas rruga panik Thirrem ti xhaxhi ose fmij i lig E baba që ke në shpi po t'duket armik Bukur po dukesh si kurv ti o buce Atletet ti dham tani shki vish papucet E leni ti pucet mas shpine po futesh Tirona e modhe po ti ku u zhduke
Elbasan El
Elbasan El 2 ditë më parë
O dulla zemera ime dufutem ke OTR
Leta Turhani
Leta Turhani 2 ditë më parë
S
Klevio Buci
Klevio Buci 2 ditë më parë
Si pidhsome me rb shpie
Amarildo Sula
Amarildo Sula 2 ditë më parë
Je me i miri
Ergın Ergın12
Ergın Ergın12 2 ditë më parë
Ronaldo
Ergın Ergın12
Ergın Ergın12 2 ditë më parë
Ka futboll të fut topin në thal
Arlent Duka
Arlent Duka 3 ditë më parë
Pse ke bo si gej nfillim??
Eli Gjoni
Eli Gjoni 3 ditë më parë
ik or cerr bythe
Diana Haskurti
Diana Haskurti 4 ditë më parë
Pi
Niku Skura
Niku Skura 5 ditë më parë
Esht shum i eger dulla kari
Marcelino Geshtenja
Marcelino Geshtenja 5 ditë më parë
Super cute
Klajdi Lile
Klajdi Lile 5 ditë më parë
👑🥵
FF DONALD
FF DONALD 5 ditë më parë
Don xhoni left the kar
aleksandra_s_
aleksandra_s_ 5 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Marsi Toti
Marsi Toti 6 ditë më parë
E ke djeg vlla 😉
Erdi Hoxhaj
Erdi Hoxhaj 6 ditë më parë
MA I MIRI
Erdi Hoxhaj
Erdi Hoxhaj 6 ditë më parë
OTR👹👿👿👿👿
Fakte Reale
Fakte Reale 6 ditë më parë
Ja pra kjo eshte kenge jo BUJRUMI jot
Kristi Kapa
Kristi Kapa 6 ditë më parë
Finem left the chat
L Z
L Z 6 ditë më parë
Se bo i lek per rreper ky o plak. Ska lidhjeeeee fare osht shum dobt vk!!
mateo tresa
mateo tresa 7 ditë më parë
Po k po
Albi Tafa
Albi Tafa 7 ditë më parë
Rrikthimi i ri i dulles flakkk
Albi Tafa
Albi Tafa 7 ditë më parë
Otr sbejm hagare super dis + super keng
Albi Tafa
Albi Tafa 7 ditë më parë
Dulla varrosi noizy me te miret jeni
Albi Tafa
Albi Tafa 7 ditë më parë
Otr me e forta mbase vi nanjeher te zinsi bravo ju qoft
Ina Gjana
Ina Gjana 7 ditë më parë
Shpresoj te mos jem e vetmja qe mendoj qe ky Dulla sja ka haberin fr muzikes as rrepit
Klajdi Lile
Klajdi Lile 7 ditë më parë
🙌🏻👑
Klajdi Lile
Klajdi Lile 7 ditë më parë
🥵🙌🏻
Klajdi Lile
Klajdi Lile 7 ditë më parë
👑👑
Klajdi Lile
Klajdi Lile 7 ditë më parë
👑👑👑👑👑
Klajdi Lile
Klajdi Lile 7 ditë më parë
👑👑👑👑
Klajdi Lile
Klajdi Lile 7 ditë më parë
🥵🥵🙌🏻👑
Klajdi Lile
Klajdi Lile 7 ditë më parë
👑👑👑👑👑
idj ene
idj ene 7 ditë më parë
"Mundsit jua dha me thesa" esh thas nr shumes mor analfabet i karit
• DEV1S •
• DEV1S • 4 ditë më parë
Shiko çik se ti dole analfabet, në Shqipëri ka 2 dialekte, ti e thua kështu ai e thot ashtu, se tha "thesa" nuk domethënë që është analfabet
idj ene
idj ene 7 ditë më parë
Ky duket midis 15 dhe 40 vjec
Albjan Shima
Albjan Shima 7 ditë më parë
f otr palle
Ɛʒɛvaʃrrɛmmzʕɛnunogfeoə Tʃaakatoɛtaallrɛfeə
Ɛʒɛvaʃrrɛmmzʕɛnunogfeoə Tʃaakatoɛtaallrɛfeə 7 ditë më parë
Njeri huptë & humbtë, gjynäi & gunahi.
Dritan Kurtdeda
Dritan Kurtdeda 7 ditë më parë
Hellbanianz 🤘🤘
KUKSJANI
KUKSJANI 7 ditë më parë
DON XHONI = PËR LESH BABO DULLA =IS A VERY STRONG
Ermal
Ermal 8 ditë më parë
Et kar me syze bee
og R3odeo 666
og R3odeo 666 8 ditë më parë
finemi left the chat
LEART444
LEART444 9 ditë më parë
Ropt super keng vl
Gashi Qendrim
Gashi Qendrim 9 ditë më parë
se do kamera ket. dullen 🤷🏻‍♂️
klara mucaj
klara mucaj 9 ditë më parë
Boj noj tjeter 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Eltoni Halilaj
Eltoni Halilaj 10 ditë më parë
He se edhe ti do dalshe siq dole ata te tjer po mos u bo pishman
Karlluqet e Perputhen
Karlluqet e Perputhen 10 ditë më parë
Super talent pidhi somes 😍
Master Mobile
Master Mobile 10 ditë më parë
Ana leshi left the chat😂
Esekel Ibi
Esekel Ibi 11 ditë më parë
Matolale left the chat. 🤣🤣🤣
Elisa Ademi
Elisa Ademi 11 ditë më parë
Super 👌👌👌👌👌👌👌👌
Toni_ gaming
Toni_ gaming 11 ditë më parë
RRESPECT FROM BATHORJA
Gang Gang
Gang Gang 11 ditë më parë
Çka rakin i ben ato shenja me dore kur nuk dine as çka dot thotë apo mendim kanë. Kastravec, shumë je duke e shikuar Chicago ( Chiraq ) .E krijove filmin ne koke se je gang . Dulla, emër i shkavellav! Merru me kete emer e ndërrojë sa me shpejt . FAKE ASS WANNABE GANG . GTFOH
• DEV1S •
• DEV1S • 4 ditë më parë
Boll ja fute kot se s'bëri asnjë shenjë Crips - Bloods....Dhe qe ta dish Dulla bënte Rap me Noizyn që nga 2009 dhe është pjesë e OTR
Sekretet E Rrobaqepsise
Sekretet E Rrobaqepsise 11 ditë më parë
1:49 kozaku n krah t djatht 😐
Leorent Neziraj
Leorent Neziraj 11 ditë më parë
ABRACADABRA SPIN THIS COUPE --- COPY/PASTE
Klajdi Lile
Klajdi Lile 12 ditë më parë
Ja ke qr
ERALDI
ERALDI 12 ditë më parë
OTR 🦁👿😈😈👿👿👿👿♣️♣️♣️
ERALDI
ERALDI 12 ditë më parë
odull ca bone
Ibraliu Cristian
Ibraliu Cristian 12 ditë më parë
Dulla do bojm nje bashpkunm
FUTJA VËNÇE
FUTJA VËNÇE 12 ditë më parë
Zin teresa plot shpresa mundsit ua dha me thesa
danjel zerollari
danjel zerollari 12 ditë më parë
👿💀☠👌
Ff kd Ff kd
Ff kd Ff kd 12 ditë më parë
Dulla dulla 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
ff-oktapodi
ff-oktapodi 12 ditë më parë
Ke qen bark o plak duke prit per me dal🤫😂😂😂😂
Kujtim Lleshaj
Kujtim Lleshaj 12 ditë më parë
FINEM LEFT THE CHAT
deg
deg 12 ditë më parë
TQIF. SHA. ROPT. OKURV. PR XHA ESHA.N OTR. TQIFSHA RO. PT🖕🖕🖕
Aerdio Ajdini
Aerdio Ajdini 12 ditë më parë
MaMiN n StIl ⁶⁹🥀 TeZeN n GeRrMaZ t PiDhIt🌋 HaLlEn N kReVaT dOpJo❤ MoTrReN n CiC ⁴⁴⁹ gRaD💔 KuShUrIrAt N aJeR💀 FaReN e FiZ
Aerdio Ajdini
Aerdio Ajdini 12 ditë më parë
MaMiN n StIl ⁶⁹🥀 TeZeN n GeRrMaZ t PiDhIt🌋 HaLlEn N kReVaT dOpJo❤ MoTrReN n CiC ⁴⁴⁹ gRaD💔 KuShUrIrAt N aJeR💀 FaReN e FiZ
Aerdio Ajdini
Aerdio Ajdini 12 ditë më parë
Kjo per dullen MaMiN n StIl ⁶⁹🥀 TeZeN n GeRrMaZ t PiDhIt🌋 HaLlEn N kReVaT dOpJo❤ MoTrReN n CiC ⁴⁴⁹ gRaD💔 KuShUrIrAt N aJeR💀 FaReN e FiZ
Fakte Reale
Fakte Reale Ditë më parë
@Aerdio Ajdini Dhe m'fallll N-q-s te ofendova Se qe robi s'shahet kot Per pak sa se harrova ❤️👍
Fakte Reale
Fakte Reale Ditë më parë
@Aerdio Ajdini edhe mos te zihemi kot se gjithsesi jemi ne te njejten ane❤️👍
Fakte Reale
Fakte Reale Ditë më parë
@Aerdio Ajdini jo per gje po diss pa rima nuk ka
Fakte Reale
Fakte Reale Ditë më parë
@Aerdio Ajdini😂😂😂😂 vl se jam i lodhur plak se jam cuar qe ne 6 po ta tregoja une ty ca eshte disi
Aerdio Ajdini
Aerdio Ajdini Ditë më parë
@Fakte Reale kur kame lind une ti lali se dishe ca ishe disi kshu qe mos fol parakohe kur nuk me njef
ANTIDROGA JR
ANTIDROGA JR 13 ditë më parë
dulla kopjon cllevio serbiano DULLA : HEY CA PO THU TI CLLEVIO SERBIANO : CA PO THU TI PRA ËËË
hedllo hellow
hedllo hellow 13 ditë më parë
Dulla like Don xhoni comment
Silverz B
Silverz B 13 ditë më parë
ca bertet si zorre mer kar
Its Drakler
Its Drakler 13 ditë më parë
ja ke qi gopt don xhonit edhe matolales otr is the best and kpt
movies for children
movies for children 13 ditë më parë
T qifsha kengen
sarand yt
sarand yt 13 ditë më parë
finem left the chat
:(
:( 13 ditë më parë
DON XHONI IKU
nado trapi
nado trapi 14 ditë më parë
Arsyeja pse u kriju preservativi eshte qe te mos lindit tipa si kta 😁😊 me mir shtini ne ajer se ne shenj
Serena
Serena 14 ditë më parë
❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥
Anais Fortuzi
Anais Fortuzi 14 ditë më parë
Truri left the chat 😂
Lideri FF
Lideri FF 14 ditë më parë
SPr keng dulla 👑 otr👌Per Dibrant si un ❤️
Haki Lala
Haki Lala 14 ditë më parë
Brv spr muzik🤘👌
Alb LoNdoN
Alb LoNdoN 14 ditë më parë
HArrd
xhekson Video :D
xhekson Video :D 14 ditë më parë
don xhon and matolale left the chat 🥲
Serena
Serena 14 ditë më parë
❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥
Denver Lacasadepapel
Denver Lacasadepapel 15 ditë më parë
o vllai a ke bo kong apo do muhabet vetem kong sesht kjo mos ja qi robt o grupi
Nini Shaipi
Nini Shaipi 15 ditë më parë
🤣🤫
حياتك أحلي مع ولادك
حياتك أحلي مع ولادك 15 ditë më parë
بالتوفيق والنجاح
Art Morina
Art Morina 15 ditë më parë
Doni esht baba jo jeni te vogel per ta o djem
Hajdari AL
Hajdari AL 15 ditë më parë
Kush karin i tha ktijt se esh i talentum.
Alesio Kociu
Alesio Kociu 15 ditë më parë
Na ga Lazarati jam☘️
Helios Ramaj
Helios Ramaj 15 ditë më parë
Nuk can bitin po karin
danjel zerollari
danjel zerollari 15 ditë më parë
OTR
I LL Y R I A N
I LL Y R I A N 15 ditë më parë
Lidhje me Rep nuk ke 👎
Xhulio Kola
Xhulio Kola 16 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥 bomba 2021
Eni Tola
Eni Tola 16 ditë më parë
Biti me i mir me zor po pres tjetrin OTR👌👌👌👌
Pogradec Gaming
Pogradec Gaming 16 ditë më parë
tine tja ash karin don xhon
qirsi xd
qirsi xd 16 ditë më parë
finemi left the chat
Antonio Moreno
Antonio Moreno 16 ditë më parë
Shkore kopjac 😂😂😂 ke kopju abra
Sardi Majsa
Sardi Majsa 16 ditë më parë
Mattolale don xhon big kik left the chat
Irma Hajdaraj
Irma Hajdaraj 16 ditë më parë
🔥🔥🔥
Princ1 ft. Rony - Pllumat (Official Video 4K)
3:29
Antidroga - Gango [Music Video]
3:07
ANTIDROGA
Shikime 372 mijë
Kidda X Capital T  - Magji
3:34
Capital T
Shikime 4,8 mln
Who Is SMARTER? 😂 #shorts
0:30
LankyBox
Shikime 185 mln
Vinz - Freestyle
2:11
HELLBANIANZ
Shikime 7 mln
Marin - #Blitz (prod by. Rzon)
4:23
MarinOfficial
Shikime 12 mln
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
5:27
Varrosi OTR
Shikime 3 mln
Kidda X Capital T  - Magji
3:34
Capital T
Shikime 4,8 mln
Who Is SMARTER? 😂 #shorts
0:30
LankyBox
Shikime 185 mln
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 5 mln
FINEM x SOLO - KPT 2 (prod. ARLENN)
3:57
Dafina Zeqiri - JAPA
2:47
Dafina Zeqiri
Shikime 6 mln
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm Fragmanı
0:45
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,6 mln