Dorëzohet Ilir Meta, kërkon mëshirë dhe pranon fundin që i kanë rezervuar SHBA

  Shikime 133,740

Pamfleti Net

15 ditë më parë

Komente
Viktor Zeza
Viktor Zeza 19 orë më parë
He do shkoj te mali me gropa?😄
Pashk Zef gjergji
Pashk Zef gjergji Ditë më parë
E meritojne te ndiqen penalisht dhe te merren masat ma ekstreme per ilir meten sali berishen dhe lul bashen 1shekull na lan mrapa rroft demokracia
Vera Muho
Vera Muho 2 ditë më parë
Eshte shume vone per pendim do dalesh para ligjit
Ilir Krasniqi
Ilir Krasniqi 3 ditë më parë
As nje meshir yuri kim dhe bajden per kte qen te zgjebosur dhe gjith ata qe vodhen e vran e tradhtuan e shkatrruan kte popull e kte tok te shejt.non grata fiserisht e konfiskim fisrerisht miqsisht shoqerisht ne tgjitha drejtimet per gjdo qindark te zhvatur.ne populli pa buk sot e pa buk e uj per te nesermen e kta te mbytyr e zhytur ne luks te papare.amerik ti qe je zoti ne tok beje shqiperin siç e deshi gjergj kastrioti atdhetari e trimi i madh
Alex Gjyshi
Alex Gjyshi 3 ditë më parë
Ke lozur me gjakun e shume djemve e vajzave prandaj mos kerko meshire jepi fund si burrat
Ha Alu
Ha Alu 4 ditë më parë
ZOTI NUK DUHET TE FALE KRIMINELE SI META DHE BERISHA DHE SHUM TE TJERE.SHPRESOJME QE KETA VRASES GRABITES DHE HAJDUT ORDINER ZOTI MOS TI FALE
Nexhdet Bellaja
Nexhdet Bellaja 4 ditë më parë
Shihni koken e ketije LUGATIT !
Nexhdet Bellaja
Nexhdet Bellaja 4 ditë më parë
O more kufomë i mjeri !
Σαμπρίνα Μπεκιο
Σαμπρίνα Μπεκιο 4 ditë më parë
Pasurin e popullt qe ka vjedhur tja kethej shqiperis te behen pallate per te gjith ata qe nuk kan stre
Fatmir Sadiku
Fatmir Sadiku 4 ditë më parë
Nuk jam une kunder veprimit dhe futjes ne veprim te ligjit legal kunder padrejtesive , pore kursesi serviliteti yne te jet ne duart e Amerikes dhe ata cka te dojn te bejn me ne , kjo eshte tradheti kombetare ndaj elites sone. A thua kush me i denu eliten e Amerikes qe nuk kan lan krim e korrupcion e faqezezllak pa ba neper krejt Boten. Kjo eshte patetike se cfare po ndodhe me kombin tan.
Fatmir Sadiku
Fatmir Sadiku 4 ditë më parë
Fatekeqesija me e madhe e kombit tan eshte vasaliteti i elites politike ndaj kerkesave te Amerikes. Amerika na ka glaberu dhe ne mu nuk posedojm vizion te kjart kombetar, eshte tragjedi kombetare kure nje i huaj te futet ne shtepi dhe ta ndan drejtesin, kjo eshte e dhimbshme pore jo dicka e pazakont per kombin tone se gjitheman kemi punu kundra vetevetes ne histori kurre nuk kemi qene unik qe te bojm ball stuhive me te fuqishme dhe ti eliminojm diferencat fisnore e lokaliste dhe bajraktarizmin , kjo ka qen ajo humnera septike e kombit tan.
Lek Toma
Lek Toma 5 ditë më parë
Te hagert goja mjalt bukur e komentove largimin e hajdut kriminel metà kryemadhi sala
ToTo Gery
ToTo Gery 5 ditë më parë
Ca lloj faqeje q jeni
ToTo Gery
ToTo Gery 5 ditë më parë
HaahahhahahBb
ermir Bajrami
ermir Bajrami 5 ditë më parë
Sa tonelata ar ke ne angli, USA ta ka dokumentu HAJNIN, 200 mij 300 mij euro nkasino kumar po i len ne Beograd e pastaj po vjen ne lugin, ne emer ta djalit me nji shkronj teper te mbiemrit METAJ, kurse nuk kurorzohet me Monika Krye.... me shpernda pasurin n'disa pjes , turpi i kombit, nji mut edhe Edi me grekët, Berisha ma mut se krejt. TURP i TURPIT. Rroft Amerika edhe nenshkrujani menjiher shtetin, se prej hajnave nuk send, USA po t'a mbron popullin. Hashimi e Isa qenefi ZAJEDNICA, e helmuan francezet bashkpuntort e Hashim mutit I.Rugoven.
Elmas Sulo
Elmas Sulo 5 ditë më parë
Ne burge e kan vendin te gjithe kta qe kan udhehequre kto 30 vite te gjithe pa perjashtim te majte e te djadhte te gjitha llojte e ngjyrate qe e kan katandis kete popull ne kete gjendje!
Faslli Patozi
Faslli Patozi 6 ditë më parë
Lufta ndaj korrupsionit ben mire qe behet,por per me teper duket si një furtunë ne goten e ujit
enver corsobase
enver corsobase 6 ditë më parë
keta jane bura. me nje R.
linda Dedja
linda Dedja 6 ditë më parë
Te gjithe mediat ne shqiperi jane 💩duhet te jeni te drejte ne ate cka thoni me fakte e para dhe e dyta mediat duhet te jete te lira pa bindje partiake dhe mos te punojne duke sajuar e genjyer
Martin Prendushi
Martin Prendushi 7 ditë më parë
Te varet te sheshi Skenderbej.
Akif Kop
Akif Kop 6 ditë më parë
Jo te sheshi Skender BEUT,,,, Po para xhamise se Et' hem BEUT,,,, 😀
bushka babis
bushka babis 7 ditë më parë
I got I
Ardo😉🇺🇸
Ardo😉🇺🇸 7 ditë më parë
Edhe koka i eshte bo si gjym rakie.
Daily Things
Daily Things 7 ditë më parë
Po meta a ka qene ne nje qeveri me ramen, berishen etj.. Tre shoket...
Sander Kaci
Sander Kaci 7 ditë më parë
Dorzo gjith miljardat qe ke vjedh ordiner pa punu 1 dit u bet miljardera gjith ju gjakprishurit e politikes
Stella
Stella 8 ditë më parë
Duhet te varet krimineli!!!
Stefan Petko
Stefan Petko 8 ditë më parë
nuk po e kuptoj , për Amerikën po shkarkohet Presidenti apo për Shqipërinë ?!!!!
DIKTATOR 91
DIKTATOR 91 8 ditë më parë
Hajde 1qen dhe gjak pires i qelbur me pak! TJATRI MO SILLO TJATRI TJATRIIIIIIIIIIIII HAHAHAHAHAH O QENER DHE GJAK PRISHUR KAQ E PATET ISHTE THJESHT QESHTJE KOHE HAHAHAHAH EDHE DIKUSH TJETER QE MENDON SE JA KA HEDHUR TE PAQET E KA KOHEN TE NUMERUAR THJESHT PO I NUMEROHEN ME VEZHGIM INTENSIV DHE TE MIR MENDUAR SE SI DO VEPROJN NDAJ ATI QE MENDON SE JA KA HEDHUR TE PAQET
Martin Prendushi
Martin Prendushi 9 ditë më parë
Perse nuk vihet Spartak Ngjela.
beqir beqiri
beqir beqiri 9 ditë më parë
OOOHHHOOO SA MIR PO JU VJEN FUNDI HAJDUTVE,TRADHTAR TE KOMBIT.!! RROFSH MOJ AMERIK QE PONAI,PASTRON KTA HAJDUT TE PA,MSHIRSHEM EDHE TE PA NGOPUR NE SHTETET TONA SHQIPTARE!!
Durim Ismaili
Durim Ismaili 9 ditë më parë
Shko hidhu tek mali me gropa
Bardhi Zhuri
Bardhi Zhuri 10 ditë më parë
Ti rruani trapin
Briktu Lucy
Briktu Lucy 10 ditë më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Meri Buona
Meri Buona 10 ditë më parë
Te behet nji pastrim radikal ndaj ketyre Mafiose qe nodhen ne Pushtet ketu e 30 vite..Vetem vjedhje, crime mafiose, etj te ketij lloje. Burgu nuk eshte asgje.Tu konfiskohen te gjitha pasurite e pervetsuara pa drejtesishte nepermjet Corupsionit Droges e Armeve te shitura etj qe kan rraskapitur popullin Shqiptare. Te gjithë duan te ikin nga syte kembet. Te lëne Shqiperine me dhimje. Sepse nuk munde te bejne lufte me Shtetin Banditeskë qe e varferoj deri aty sa nuk ka force ma as te kundershtoj asnje padrejtesi. Amerika si Aleate me è fuqishme e Shqiperise ne NATO. duhet sa me pare te jen e mundur ti eliminoje perfundimishte keto Bandite te veshur me Pushtet .
E Mbyllur E.embyllur
E Mbyllur E.embyllur 10 ditë më parë
Jeni komplet gjith si politikane njeres te pa vler te pa shpirt hajduta te gjitha te zezat ju ikeni plera maskareenje
E Mbyllur E.embyllur
E Mbyllur E.embyllur 10 ditë më parë
Keta duhen futur si familje ne burg dhe femijet eketyre duhen Cuar ne shtepin efemise
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce 11 ditë më parë
O kreminel o hajdut ti je per tu varur ne mes tiranes o vrases o ca i bere malit me gropa i varrose 4 veta o kre inel po floririn kush e vodhi o ndyresir ti dhe saliu o pacavuret e demokracis o mashtrusa
Hagim Halim
Hagim Halim 11 ditë më parë
Shikoni miliardat ho qindarkat metes ti vini anes e kineske do vile ta ben edi muti yyyy66y
Bruta Bruta
Bruta Bruta 11 ditë më parë
Vetem gazetaren ngjjova meten jo, lajmin e keni nxjerr te paplote
Ludmilla Kucuku
Ludmilla Kucuku 11 ditë më parë
Jooo,nuk duhet të ikë pa u ndëshkuar
Zonja Sula
Zonja Sula 12 ditë më parë
9
Luan Veliu
Luan Veliu 12 ditë më parë
VETEM HAJDUTET KRIMINELET dhe te korruptuarit dote kene MESHIRE per Ty dhe shoket qe jane te =me ty
Vjollca Gjini
Vjollca Gjini 12 ditë më parë
L
Spiro Shati
Spiro Shati 12 ditë më parë
p⁶
Altin Beja
Altin Beja 12 ditë më parë
Te gjithe pa perjashtim ne burg qente
aleksander zogaj
aleksander zogaj 12 ditë më parë
Shpresojme qe te jete e vertete
matteo 7
matteo 7 12 ditë më parë
President Plerè Tradhtar.
Viktor Marseille
Viktor Marseille 12 ditë më parë
O RROTE THIRRI MENDJES
Mini 8nu
Mini 8nu 12 ditë më parë
pse e njef Zotin ky vampiri
Jim Jimmi
Jim Jimmi 13 ditë më parë
Historikisht qeverisje ne bashkepunim me mafia italiane qe ne kohe komunizmit ku behej kontabande cigareve me italine dhe deri me sot po e njejta histori riperseritet por ne menyra me afera me korruptive,Berisha,Meta e te tjere ndjekin vijen e rruges se atehershme keta politikane duhet bere Non Grata jo vetem ne America por dhe ne Shqiperi...te gjithe pa perjashtim ti flakim jashte Shqiperise aty ne Sazan ku te mbijetojne pa asnje ndihme nga toka ,ashtu sic mbijetuan te internuarit e shumte shqiptar ne kohen komuniste. Nuk ka burgim per ata vetem harrese atje ne Sazan.
Pieter Vija
Pieter Vija 13 ditë më parë
Ky nuk esht lajm i mir , do te thot qe pranon te shkarkohet por as nuk do denohet as nuk do i preket pasuria, pra x popullin asnje e mir , do bien dakord me pazar se Meta terhiqet nga pushteti e politika vet , dhe ne shkembim do jet i qet dhe asgje e askush sdo e cenoj.
Olsi Mushiqi
Olsi Mushiqi 13 ditë më parë
I lajm i mir Po tjeter kur do i vij rradha
Tzimis Tzimaras
Tzimis Tzimaras 13 ditë më parë
Thank you USA!
TSIRHC SEVAS
TSIRHC SEVAS 13 ditë më parë
Cfare te mbjellesh do .....
Sony Boy
Sony Boy 13 ditë më parë
ju ja fusni kot e plako
Bes Bau
Bes Bau 13 ditë më parë
Zhduku nga faqja e dheut mor tradhetar i Kombit Shqiptar.. Pasurine sdo ta gezojsh kurre.. Dot konfiskohet cdo lek qe ke vjedhur.. God bless America and Ms YURI KIM 👍👍🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸
Idi Meci
Idi Meci 13 ditë më parë
Ilir meta shtepine e ndonjerit nga ne s ka vjedhur as saliu kane qene me detyra te larta shterore dhe pagat kane qene te mjaftushme te Benin Jeten si te donin pse edi rama cfar jete bene 12 vjet ne bashki 4vjet minister kulture 8vjet ne opozit dhe 2mandate dhe 3gati dhe cfare jete ka bere dhe do beji e nje varfanjaku jo l logarite I Beni vete kush ka vjedhur me shume nga keta 3
Kastriot Jashari
Kastriot Jashari 13 ditë më parë
Ora po zbret nga prapa...amerikanet nuk falin... Berisha...Meta... Basha...Rama...
Art piktura
Art piktura 13 ditë më parë
Kanceri ju rente te gjitheve. Edhe Edvini te njejtin fat do kete, prisni dhe do shikoni. Kancer eshte rezervuar per te gjithe tradhetaret, hajdutat dhe kurvaret e ketij vendi te mire. Vendi i Kastrioteve. Rrofte njeriu i ndershem.
Skrapi Mali
Skrapi Mali 13 ditë më parë
Ky dhe salë udb + ushtarët e tyre burg dhe sekuestrim pasurie
Ksavi Bushi
Ksavi Bushi 13 ditë më parë
Nuke vlen time degjosh kettle mut pamfleti
Moisi Guri
Moisi Guri 13 ditë më parë
Do na iki presidenti i Skraparit.
Skender Ljumani
Skender Ljumani 12 ditë më parë
Te hidhet ne veren e Halese
Marije Bisha
Marije Bisha 13 ditë më parë
Ooohh duhet ti merren te gjitha qi ju ka marre shqipetareve
Vilson Kondakciu
Vilson Kondakciu 13 ditë më parë
Dava fshatari🐜🐛🕷️
Alba Duraj
Alba Duraj 13 ditë më parë
TE gjithe paguajne per mekatet,edhe kur nuk e dine se cka bejne.
b k
b k 13 ditë më parë
He more qen te erdhi fundi ti o llir vdekjen e ke pak dhe varre nuk duhet te kesh
citroen uno
citroen uno 13 ditë më parë
Le ta fali zoti ai fal POPULLI NUK FAL
andi reibon
andi reibon 13 ditë më parë
Jo në burg po ky dhe sala duhen djegur familiarisht.
The Godfather
The Godfather 13 ditë më parë
Qeka bo zonj burr likja
Saimir Kraja
Saimir Kraja 13 ditë më parë
Qelbanik te gjithe jeni se keni shkaterruar shqiperin sot e 30 vjet.
Mary Petsou
Mary Petsou 13 ditë më parë
Tradhetar te kombit, te korruptuar,,, burg burg, pa asnje meshire, ashtu siç e popullin e vuajti e çoi 80 vjet mbrapa,,, poshte tradhetaret e kombit, drejtesi dhe ndeshkimin me te rende,,, bravo ambas, Yuri Kim 🇦🇱♥️🇺🇸
Engjell Feleqi
Engjell Feleqi 2 ditë më parë
FC
Faslli Patozi
Faslli Patozi 6 ditë më parë
Te vjen keq kur njerez kaq te pastër ne shpirt ,denojne me shpirt Keta njerez qe mezi presin te shohin ndonjë shenjë shprese per sinqeriteti
Astrti Shehu
Astrti Shehu 14 ditë më parë
Ka 700 vjet qe rusia serbia ka vrare e cfaarosur shqiptar dhe ilir meta familja berisha punojn per agjentures ruse dhe serbe si e quain veten shqiptar keta e shume te tjer eshte AMerika qe po punon te jemi te lire dhe te kemi nje ekonomi te mire
Skender Ljumani
Skender Ljumani 12 ditë më parë
Kjo eshte ma se e vertete jemi komb racash te perziere qe turko tatare dhe sllavo bullgare po ashtu serber nga shqiptare te konvertuare kur na pushtuane me ikje e Otomaneve
bashkim halili
bashkim halili 14 ditë më parë
Obudalla je Sali Berisha vrave zhduket dogje shkatrove përçave hakmarjeegjakmarje porkimi tabëri surratin si m qeshkel këpuca
Leze Dodaj
Leze Dodaj 14 ditë më parë
Jan te gjith politikanet pa perjashtim te korruptuar.
NE PRITJE TESEVERTETES
NE PRITJE TESEVERTETES 14 ditë më parë
USHTAR QE NUK KA BA USHTRI " AS KY AS BASHKEQEVERITARET E TIJE👌
NE PRITJE TESEVERTETES
NE PRITJE TESEVERTETES 9 ditë më parë
E VETMJA KAFSHE QE NUK E DIJE QFARE ESHTE DURIMI , ESHTE GOMARI , NE SHQIPTARET JA KEMI KALUAR , 1 - 0 , PER NEVE.👌
VANGJEL NACI
VANGJEL NACI 14 ditë më parë
Mos e fal njeri ne burg ti marin te gjifha ku ka e ca ka
EQUILIBRIUM衣⚖️
EQUILIBRIUM衣⚖️ 14 ditë më parë
Ky do te na mbushi mendjen se do behet murg tani, i vetmi zot qe ky beson dhe falet eshte vetem paraja
Παυλος Γκεγκαι
Παυλος Γκεγκαι 14 ditë më parë
Epitelos ne varr te shkoi na moren ne qaf kriminelat
Dava May
Dava May 14 ditë më parë
Ilire Meta Qenka basi mute ilagure ne shi kriminel kriminel
Luan Veliu
Luan Veliu 14 ditë më parë
Po Monika ku është neperka se bullari ska ku shkon po se ndihmuan sigurimsat. Like meriton litarin se edhe burgun na e ben pis.
Ludmilla Kucuku
Ludmilla Kucuku 11 ditë më parë
Po bën SPA NË SHBA hahaha
J G
J G 14 ditë më parë
Iku nato nga Shqiperia:dolën nga vrymet Likja dhe Salihu ,ku mbeshieshin...
ali daci
ali daci 14 ditë më parë
Kush tv e dha dorëzimin e tij ta shofim dhe ne.
Dhimitraq Shkembi
Dhimitraq Shkembi 14 ditë më parë
I çani. Mishin me. Brisk dhe mbushni me krip
Andrea Nicolas
Andrea Nicolas 14 ditë më parë
Tradhetaret e këtij Kombi vetem burgim 40-50 vjet dhe konfiskim meritojn , asgje me pak.
Shpaja Koci
Shpaja Koci 14 ditë më parë
Keine meshir
Deti D
Deti D 14 ditë më parë
PAMFLET QENEF. HALE
edmir sojati
edmir sojati 14 ditë më parë
Po lexoja disa nga komentet qe shkruhen per ty o Like.Tani eshte vone nuk te do askush, as vetja jote ne pasqyre. Edhe tek e fundit do mbetesh ne histori si nje njolle qe asnji nuk ta fshi.
Pjeter Gjinaj
Pjeter Gjinaj 14 ditë më parë
Je si yll z kim me duket se e ke megjith mend te punosh per neve te shehf edhe zoti te gjith i kemi syt nga ti
er vini
er vini 14 ditë më parë
Po kur bën mbledhje dhe takime me lobin grek në amerike për çfarë punon?
Flamengo Campeon
Flamengo Campeon 14 ditë më parë
Me Meten beni cfar te.doni populli kerkon kokat mekoker leket qe ka vjedhur dhe floriri djers e popullit
Hismet Klaiqi
Hismet Klaiqi 14 ditë më parë
Kriminelët denim me burgë të përjëtshemër dhe konfiskimin e pasuris qe ear kanal vjedh popullit.
Boss Clan
Boss Clan 14 ditë më parë
Gjynah per leket qe kane vjedhur se jane fshehur ne Iran rusi dhe chine dhe kurre nuk do kthehen ne shqiperi
Antoneta Sulaj
Antoneta Sulaj 8 ditë më parë
Largojini qenet na kjo bot se vran njerez te pa fajshem popullin hallexhi
Berti Hajderaj
Berti Hajderaj 14 ditë më parë
Ne Burge e ka vendin muti o krmineli shkatrrimi i kombit shqiptar
Bujar Nallbani
Bujar Nallbani 14 ditë më parë
Shkatrojwni kte plehre... kte zagar... kte hajdut
vaggelis xt
vaggelis xt 14 ditë më parë
Hahahahahababa meta ik.....!!! U kthye rroli tani ..si thoshte rama ik? !! Po tani??? !!!
Alehandro Alickolli
Alehandro Alickolli 14 ditë më parë
Po domosd qe do dorzohe e di qe po i vjen fundi
Skender Ljumani
Skender Ljumani 14 ditë më parë
O legen Meta
Tito Bullari
Tito Bullari 14 ditë më parë
Like po' te vjen dita ,per te gjitha .kete e uron cdo shqiptar qe punon dhe derdh djerse ,
Ardian
Ardian 14 ditë më parë
Pa burg dhe sekuestrim te pasurise, jane llafe ne ere !
Ardian
Ardian 14 ditë më parë
@Martin Marku I futa nje pordh qe te mos prish qejf 😉
Martin Marku
Martin Marku 14 ditë më parë
Pjedh pjedh
Arsim Rrafmani
Arsim Rrafmani 14 ditë më parë
Bajga 2.!
Kud Smith
Kud Smith 14 ditë më parë
Asnje lutje Zoti sja degjone se ka bere shume gjynahe popullit te tije te vuajtur, marresh me vehte si majtas dhe djathtas te na pastrohet vendi nga hajduta shpirtzinje, qe i keni bere njerzit te flasin me vete dipreset dhe te pa shprese,as Zoti nuk ua fale sa shume gjynahe zullume qe keni bere.
Akif Kop
Akif Kop 14 ditë më parë
E falni Ilir MEHMETIN se gjynah,,, e pash te festa e shen Joan Vladimirit qe falej,,,, po nuk e pash te falej te festa e BARJAMIT,,,,,, 😂
flamur barameta
flamur barameta 13 ditë më parë
@Akif Kop munafik. Dotethote dyfytyresh.
Akif Kop
Akif Kop 13 ditë më parë
@flamur barameta JO,,, haha ,,, ma thuaj,,,,
flamur barameta
flamur barameta 13 ditë më parë
@Akif Kop a e dine cfar done te thote Munafik?
Akif Kop
Akif Kop 13 ditë më parë
@flamur barameta Nga der e islamit ka qen ai,,, po tani me duket eshte larguar,,, prandaj se kam par te mbaj ndonje fjalim ne xhami,,,,, po ashtu dhe Balla i PS se,,,,,
flamur barameta
flamur barameta 13 ditë më parë
Akif e ka ba mire qe ska shkuar per bajram, njerez te tille nuke i duhen islamit. Keto quhen munafike. Zote i tyre ashte paraja.
NUSH X BARDHI - PA CENT (Prod.Çelik Lipa)
3:16
Sinkron Music
Shikime 1,5 mln
LEGENDARY Moments By Ronaldinho
7:01
iLance7i
Shikime 21 mln
Kush e solli Sali Berishën në Tiranë?
3:13
Pamfleti Net
Shikime 93 mijë
Fatos Klosi, rrëfimi i një kryespiuni!
59:40
NUSH X BARDHI - PA CENT (Prod.Çelik Lipa)
3:16
Sinkron Music
Shikime 1,5 mln
Getinjo - Pare
2:54
2EURO MUSIC
Shikime 310 mijë
Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe
5:06
Shyhrete Behluli
Shikime 1,7 mln
Deji
8:34
JJ Olatunji
Shikime 7 mln
Cam Tavanlar 1. Bölüm
1:58:30
Cam Tavanlar
Shikime 3,4 mln