DOPIO PITE - Episodi 2 | NGOP.TV

  Shikime 67,711

NGOP

29 ditë më parë

Ky emision u mundesua nga :
Teoren : teoren.al/
Next : nextshpk.com/
JapanAuto Goni : japanautogoni.com/
Me mbeshtetjen e :
The Basement : thebasementpizza
Pularia Tirana : www.pulariatirana.com/
Supreme : supreme_albania
Muscle Gain : muscle_gain_albania
Mitsos, the Laughing Stock
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
Omer Kodra
Omer Kodra 7 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂
Ador Themeli
Ador Themeli 15 ditë më parë
Dopio Pite Videoja 2
Kristina Prifti
Kristina Prifti 16 ditë më parë
Pse nuk ka zë kenga
Fabi Ola
Fabi Ola 22 ditë më parë
Si mund ta porosis Mondin. Mundesoni pagese me keste?
Real Media Tv
Real Media Tv 22 ditë më parë
ja u bllokoi kengen karkiva shqip o cuna... :P
Doni
Doni 22 ditë më parë
Ju jeni ilac kunder merzitjes .
Creepy G
Creepy G 23 ditë më parë
Rrasja mondit tangat 🤣🤣🤣🤣lotiii
Kreshnik Marke
Kreshnik Marke 23 ditë më parë
Russja mondit 😋
tigri i gjirokashtres
tigri i gjirokashtres 23 ditë më parë
Sa u ben ne total lot ropt
Klinton Rakipaj
Klinton Rakipaj 23 ditë më parë
Te heqim patenten 3 vjet bllokohet mjeti 3 vjet 50000 gjobe te djegim dhe shtepin hahaha si gjermanet ne luften e 2 boterore
Toni Dobrat
Toni Dobrat 24 ditë më parë
Filluat dhe ju me ironit e njeri tjetrit po' vereni ate muziken te strafkullaja
Eglantina Toku
Eglantina Toku 24 ditë më parë
Hahahahahahahahahahaha kjo me selone o cuna zoti u dricovte rrugte e jetese tuaje
luis
luis 24 ditë më parë
18:41 me mir nje sufllaqe te mbush barkun
Erik Andrea
Erik Andrea 24 ditë më parë
Bastriu nuk ka per t'ua dhene KURRE shancin ta quani mashtrues... ai po j'ua thote qe tani se s'ka per te bere nje m.. per ju!
Ador Themeli
Ador Themeli 24 ditë më parë
Pse ja ke ulur zërin?
Ador Themeli
Ador Themeli 24 ditë më parë
Po thuaje motin ore
Ador Themeli
Ador Themeli 24 ditë më parë
128
L1572
L1572 24 ditë më parë
14:01 kjo melodia qenka super. kush mund t m dergoj nje link
Almir Adri
Almir Adri 24 ditë më parë
Kerkoni videon ne FB, per fat te mire atje muzika eshte akoma👍
EP FOOTBALL
EP FOOTBALL 24 ditë më parë
"o ma mbylle deren" ahahahah
Almir Adri
Almir Adri 25 ditë më parë
Me vjen keq faqja muzika ishte e imja por ma hoqen per arsye shkelje te copyright, sipas faqes 97 music publishing un paskam kopjuar muziken e Krenar Seitit (kacurrelja) jane te vetmit maskarenj qe bllokojne video vetem per te bere keq, po te sillen te gjithe keshtu nuk duhet te ekzistoje asnje cover ne ALmores, jane maskarenj qe nuk meritojne asnje follower😡😡😡😡😡😡😡😡
Fabio Rama
Fabio Rama 25 ditë më parë
jeni ma t miret 🥶
ENO - Gaming YT
ENO - Gaming YT 25 ditë më parë
Rrasja mondit shpeto veten
Bjorki Skreli
Bjorki Skreli 25 ditë më parë
Me te bukurit por te kenga pse ska ze
Lida Lida
Lida Lida 25 ditë më parë
Me mungon Maci☹️😺
VIDEOS KOT
VIDEOS KOT 25 ditë më parë
Kam deshir ta degjoj topestrafullarin Vajze moj te zent kovidi po eshte e bllokuar postojeni diku tjeter
Imar Cizmja
Imar Cizmja 25 ditë më parë
Nuk ka volum a ca se nuk degjohet ky erioni🤣🤣🤣🤣🤣
Endri Cela
Endri Cela 26 ditë më parë
Me SELON e keni myt 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Latini 95
Latini 95 26 ditë më parë
😂 😂 😂 😂 Mondiiiiiii
Enisi Halilaj
Enisi Halilaj 26 ditë më parë
Pse su degju ajo keng fjaz te zeft kovidi
AK-47 Official
AK-47 Official 26 ditë më parë
😂😂 Mondi po iku uj I qifja miun
Illegal Illegal
Illegal Illegal 26 ditë më parë
Gjyna ata deputete kush ka me aq sa keni 😅😅😅😅
Flutura Selimi
Flutura Selimi 26 ditë më parë
😂😂😂😂😂👏👏
Toni Dobrat
Toni Dobrat 26 ditë më parë
Pse e keni hequr muziken o cuna
Joni Canaj
Joni Canaj 26 ditë më parë
Super video vazhdoni Chuna
a kuka
a kuka 26 ditë më parë
Duam kengen e Erion Topestrafullarit 😂
ADI TRASHANI
ADI TRASHANI 26 ditë më parë
Selo trimi u bë selo t'hini😅
Eridjon Avdulaj
Eridjon Avdulaj 26 ditë më parë
Jeni fantastis
NO NAME
NO NAME 26 ditë më parë
pse nuk i shkojn zilet numrit te modit e hahahahhahahahhahahhahahahahaah
Nikolla P
Nikolla P 26 ditë më parë
Bravo cuna, suksese
Arjona Ferra
Arjona Ferra 26 ditë më parë
Shume e bukur! Po te Kenga vajze moj te zente covidi ska ze ; rishiheni cuna
Mariklen Cela
Mariklen Cela 26 ditë më parë
Pse ska ze tek pjesa ku eshte videoklipi?
Fatbardh Pikaloshi
Fatbardh Pikaloshi 26 ditë më parë
Pse ska audio haleja diskografike?
Krisild
Krisild 26 ditë më parë
Pse nuk hapni Nje televizion.
Ardit Çika
Ardit Çika 26 ditë më parë
haahahahha jeni te medhenj loot
Alb Design
Alb Design 26 ditë më parë
kjo kenga nuk ka audio
Zyra E Mekateve
Zyra E Mekateve 26 ditë më parë
Tag Te gjithe Mondave 😂😂😂
IT puna
IT puna 26 ditë më parë
nuk degjohet kenga cuna
Anna anna
Anna anna 26 ditë më parë
E dua sesben ate " rrasja Mondit" ja vlen cdo qindark 😋😋
Mustafa Aga
Mustafa Aga 26 ditë më parë
Nuk ka audio te Erion tobestrafullari
Valentin Bezati
Valentin Bezati 27 ditë më parë
Boni dhe naj horoskop
Ultras Kukesi
Ultras Kukesi 27 ditë më parë
Duam ngop fails
Vito Mazrrek
Vito Mazrrek 27 ditë më parë
Po se marr vesh pse shikohen me shum kto spektaklet e tjera te humorit ,jeni i vetmi program ne shqiperi qe beni humor te arrire.Vazhdoni keshtu dhe shpresoj te keni sa me shum mbeshtetje dhe audience.
Tani Tani
Tani Tani 27 ditë më parë
Kenga e Erion tebestrafullarit eshte pa audio “pa ze“ nuk po e degjojm
Ador Themeli
Ador Themeli 6 ditë më parë
Po
Joni Miraka
Joni Miraka 24 ditë më parë
Përmendi Covidinb
Juljan Llambro
Juljan Llambro 26 ditë më parë
Ska paguar te drejtat e autorit 🤣
Abdulsamad Suliman
Abdulsamad Suliman 26 ditë më parë
Rpt po
Gaming Albania
Gaming Albania 26 ditë më parë
Po
Kristi Llanaj
Kristi Llanaj 27 ditë më parë
Ore as te ju nuk degjoej ajo topestrafullari apo ka problem tlf im
GD Kaci
GD Kaci 27 ditë më parë
Hahaaaa...sa i egër xhaja.
Florin Ferollari
Florin Ferollari 27 ditë më parë
Kenga pse pa ze
Sidrit art-drw
Sidrit art-drw 27 ditë më parë
ahaahaha super emisjon
dioni dhe shoket
dioni dhe shoket 27 ditë më parë
Kenga skishte ze megjithate super video
Silvio
Silvio 27 ditë më parë
🤣🤣🤣 me kujtoni “A.M.A.N. Ta Katharmata” jeni gjenial fare 🤣🤣🤣🤣
Erjol Muhameti
Erjol Muhameti 27 ditë më parë
Karkiva Shqip paska mar hak, ka heq zerin e kenges.
Mikel B.
Mikel B. 27 ditë më parë
Legjenda jeni .... Po ska ze Karkiva si me e gjet me ze o boba 🤔🤔
Ester Carkanji
Ester Carkanji 27 ditë më parë
-Zë be.. -Bë ze 🤣🤣🤣
Olsi Alla
Olsi Alla 27 ditë më parë
Beni ngop parashikmet
Manuel Xhaferri
Manuel Xhaferri 27 ditë më parë
Jeni me te miret
blendi shahaj
blendi shahaj 27 ditë më parë
Jeni te medhej
Najo
Najo 27 ditë më parë
9:27 ore i juaji ishte ai plaku😂apo ndonje i rruges ?
Marius Iljazi
Marius Iljazi 27 ditë më parë
Pse e keni hequr kengen te tajbestrafkullaja?
Besnik Ramadanaj
Besnik Ramadanaj 27 ditë më parë
Por kenga nuk kishte ze nje emision fantastik
Σigma
Σigma 27 ditë më parë
Ore, pse nuk me punojne bokset mua tek kenga e Topestrafullarit? Vetem zhurma e sustave te makines doegjohet. 😂😂😂😂
ARBIOS Records & Beat Remix Production
ARBIOS Records & Beat Remix Production 27 ditë më parë
NE PJESA E KENGES NGA KARKIVA SHQIP NUK KA ZE ? JA U KA HEQ COPYRIGHTI ?
inna kodheli
inna kodheli 27 ditë më parë
Dua te blej nji mondi te lutem 🤣🤣🤣
RedKinG88
RedKinG88 27 ditë më parë
Vetem mua me del kenga pa ze?
Gezim Stroka
Gezim Stroka 25 ditë më parë
Tani e pashe
Gezim Stroka
Gezim Stroka 25 ditë më parë
Jo sme del
Gezim Stroka
Gezim Stroka 25 ditë më parë
Mua me del
Diamant Sopaj
Diamant Sopaj 27 ditë më parë
Un nuk e degjova kengen nuk u degjonte
Pimpin aint easy
Pimpin aint easy 27 ditë më parë
Nuk ka zë te kënga “vajzë moj të zënt Covid”. ?
Toni Dobrat
Toni Dobrat 27 ditë më parë
Hahahahahahah e kam kthyher disa here Duke pare tajbestrafullan.... Biond sy shkruar me syze dhe me ato mustakat hahahaha super performance duke ndjekur me vrap ate super goce aaahahahaahahah....respekte
Fabjon Blog
Fabjon Blog 27 ditë më parë
Hellbanianz😂😂
Ilirjan Tashi
Ilirjan Tashi 27 ditë më parë
Ngop-emisioni i humorit👏👏
Rei shqip Tv
Rei shqip Tv 27 ditë më parë
Shqipet e marr 🤣🤣🤣🤣🤣😅😅😅
mario dano
mario dano 27 ditë më parë
Jeni super 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻😂😂😂te papareeee jeniiii
Enes Likaj
Enes Likaj 27 ditë më parë
Lot te gjitha 🤣
5Gaming
5Gaming 27 ditë më parë
20:19 Obobo tatimet😂😂
Law TheKidtv
Law TheKidtv 27 ditë më parë
Jeni boba fareeee ❤️
ÅŁB MÅFÏÅ
ÅŁB MÅFÏÅ 27 ditë më parë
Jeni te medhenj 💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇
dorjeton cepele
dorjeton cepele 27 ditë më parë
Mondi iku uji o te q... miun 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
eD
eD 27 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣
Fabio Mustafaj
Fabio Mustafaj 27 ditë më parë
Ca Beni mi r jini jam Selo rezili beni prap me profesorin Selon
Klaudio Dervishbehaj
Klaudio Dervishbehaj 27 ditë më parë
behet ndonj ulje per produktin rasja mondit
Flori Lyrics
Flori Lyrics 27 ditë më parë
Shqipet e marr😂😂
Erikoerik Rodi
Erikoerik Rodi 28 ditë më parë
Bukur cuna
Artenis Hysenbelli
Artenis Hysenbelli 28 ditë më parë
Ishalla po u japin driten jeshile te na beni ndonji humor show ne ndonji TV po su Len ata moterqirat uqerit e Vjeter
Artenis Hysenbelli
Artenis Hysenbelli 28 ditë më parë
Super te dhjefsha portokalli edhe gjith ato te tjerat
Alex M
Alex M 28 ditë më parë
Jeni te mrekullueshëm faleminderit qe na beni me Qeshur....
Egzon Hasanaj
Egzon Hasanaj 28 ditë më parë
Shqipet e marr hahahahha
Artenis Hysenbelli
Artenis Hysenbelli 28 ditë më parë
Jeni me te miret
Mr Boy
Mr Boy 28 ditë më parë
Qr Ca bobe ishte ky plaku me rob shpie
Marçela shehu
Marçela shehu 28 ditë më parë
Po plaku që u fut byçyk 🤣, " Edi Rama???" - Basha...Basha"🤣🤣🤣
Ervis Anastasi
Ervis Anastasi 28 ditë më parë
Shum flm per te gjitha videiot. jeni super vazhdoni mos u ndalni nuk ka si ju.
Eno Peshtanaku
Eno Peshtanaku 28 ditë më parë
Basha basha...hahahhahaha
Noni Non
Noni Non 28 ditë më parë
Jeni te medhenj!Keep up the good work
DOPIO PITE - Episodi 3 | NGOP.TV
36:31
DOPIO PITE - Episodi 4 | NGOP.TV
35:15
Gold AG ft Rifat Berisha - Flaka e maleve
3:25
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
DOPIO PITE - Episodi 6 | NGOP.TV
40:09
DOPIO PITE - Episodi 1 | NGOP.TV
29:45
NGOP Fails 89 | NGOP.TV
12:39
NGOP
Shikime 94 mijë
Per'shtypje | NGOP.TV
07:44
NGOP
Shikime 55 mijë
Gold AG ft Rifat Berisha - Flaka e maleve
3:25
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
Kuruluş Osman 57. Bölüm
2:12:35
Kuruluş Osman
Shikime 3,3 mln
Son Yaz 18. Bölüm | Çıkmaz Sokak
2:40:51
Son Yaz
Shikime 818 mijë
Rich Became Poor for 24 Hours!
10:15
Troom Troom WOW
Shikime 729 mijë
If Toys Were People! 28 Funny Situations
10:26
Troom Troom
Shikime 933 mijë
DOPIO PITE - Episodi 5 | NGOP.TV
32:48
Çukur 4.Sezon 36.Bölüm Fragman
0:56
Çukur
Shikime 945 mijë