DON XHONI - UNE FOLI I FUNDIT (Prod Çelik Lipa)

  Shikime 5,713,260

DON XHONI

Stream or Download now ''UNE FOLI I FUNDIT'' 👇 avd.lnk.to/UneFoliiFunditStores

DON XHONI on Instagram: don_xhoni​

Lyrics: Don Xhoni
Executive Producer: BESART MUQOLLI (GJONI BLACK)
Prod: Çelik Lipa (SBS ent)
Master: Nome ent
Directed by: ELENA KELMENDI
Visuals by: AGON NUSHI

℗ \u0026 © AVD Digital \u0026 GJONI BLACK. All Rights Reserved.

Komente
Gavin
Gavin Orë më parë
Respect From UK🔥🔥🔥🔥😤
Anis Bosi
Anis Bosi 2 orë më parë
kuje
hoiy vinosa
hoiy vinosa 2 orë më parë
Hahahahaha disss finem karit tvogel i madh je don xhon😂🤣🌎❤
erdi gerdellaj
erdi gerdellaj 3 orë më parë
bravo don xhoni je konktari ma i miri ne bot
Play Meister
Play Meister 3 orë më parë
💕💕💕
Drogusi⁹⁹⁹
Drogusi⁹⁹⁹ 6 orë më parë
keng e kopjuar nga noizy
Drogusi⁹⁹⁹
Drogusi⁹⁹⁹ 6 orë më parë
Ne pjesen e par
Anjola Lulja
Anjola Lulja 8 orë më parë
Ti don me i bo diss noizyt se asht ma i miri menon qe je ma i mir se ai , o plak shiko videot e noizyt tek ma e vjeta ngjohen akoma o migo OTR 4 LIFE🤑😍
hoiy vinosa
hoiy vinosa 2 orë më parë
Ma I forti BOSS
Βαλέρια Μαται
Βαλέρια Μαται 8 orë më parë
🦅🇦🇱❤️
Arta Shala
Arta Shala 8 orë më parë
Respect nga drenica
Rrezart I
Rrezart I 8 orë më parë
shum e fort amo edhe e shkurt gg
Ajben Arslan
Ajben Arslan 9 orë më parë
Qq
ekrem ekremi
ekrem ekremi 15 orë më parë
Don Xhoni bravooo
kolicani eper
kolicani eper 19 orë më parë
30 sekonda text veq Don Xhon perandori 😀
Samuel Ibro
Samuel Ibro 21 orë më parë
Don xhon 1
Sc:rking_10
Sc:rking_10 22 orë më parë
Alo seksi!😂😂😂
Sara Reka
Sara Reka 22 orë më parë
oooooooooo qarte hala uuuuuuu kiknu fort kejt boten e ki myt taha zemren don don omki myt
sokin jon
sokin jon 23 orë më parë
This is your best music ❤
Arlinda Gashi
Arlinda Gashi Ditë më parë
Maffoioo. Mafffffi --- 😁🌙
Ylli islami
Ylli islami Ditë më parë
Ma I forti BOSS
Hysnije Pllana
Hysnije Pllana Ditë më parë
Baba❤️🌟
Albinn veseli Bini
Albinn veseli Bini Ditë më parë
susksese 😈💪💪💪
sokin jon
sokin jon 23 orë më parë
E ke rexh
Leonard Hysenlekaj
Leonard Hysenlekaj Ditë më parë
🔥💪👍👏
Rushit Gashi
Rushit Gashi Ditë më parë
Like
mariglen shuri
mariglen shuri Ditë më parë
Shi me BMW
mete sefaj
mete sefaj Ditë më parë
don shum e mir genga
Alb Alb
Alb Alb Ditë më parë
O njish
Marjan Lejthia123
Marjan Lejthia123 Ditë më parë
LOVE in you don xhon
Marjan Lejthia123
Marjan Lejthia123 Ditë më parë
🇦🇱🔥😂❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Marjan Lejthia123
Marjan Lejthia123 Ditë më parë
❤️❤️❤️💕💕💕💕💕💕
Marjan Lejthia123
Marjan Lejthia123 Ditë më parë
Don xhon kur takona
Erlina Kastrati
Erlina Kastrati 2 ditë më parë
💋💏
Ylber Hasani
Ylber Hasani 2 ditë më parë
o don xhon one kam me ardhe te ti dikur se one e kam shpi afer teje
Humor Shqiptar
Humor Shqiptar 2 ditë më parë
😎😎😎😎
Orhan Hajdari
Orhan Hajdari 2 ditë më parë
E ke rexh
uart Mehmetaj
uart Mehmetaj 2 ditë më parë
❤❤❤
Blinor Bosi Aliu
Blinor Bosi Aliu 2 ditë më parë
Shum mir e keqit sportin
Minecraft Al
Minecraft Al 2 ditë më parë
I ke dhi ngjoj kto qert don gjon bravo
Servis Vodafone
Servis Vodafone 2 ditë më parë
😘😍😍😍🤩🤩😏🦍🍉🏟📲🚮🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Nesi Demiri
Nesi Demiri 2 ditë më parë
Mos e shaj benzin se ta laj nonën o kar
Bablokat Gamer
Bablokat Gamer 2 ditë më parë
Audi o ma e mira
dolita windo
dolita windo 2 ditë më parë
great vid babe
David Lukani
David Lukani 2 ditë më parë
A po te ishte xhaxhi enver gjadh, ku do ishe ti tani
Italia Review
Italia Review 2 ditë më parë
Shhhheeeeeeeeeeshhhhhh
Clyde Incc
Clyde Incc 2 ditë më parë
Cfar kar benci cfar kar audie finemi ja Qivi ropt don Xhonit midis pandemije
Edispollo21 Mazrek
Edispollo21 Mazrek 2 ditë më parë
KİNGİ👑👑💪❤️
dolita windo
dolita windo 2 ditë më parë
.The best rapers of oll the time in ballkan. from kosovo are #Nr 1
Bisha Bisha33
Bisha Bisha33 2 ditë më parë
Ti bej disingenuous noizin te......... f.......
Bisha Bisha33
Bisha Bisha33 2 ditë më parë
Noizy
Serxho Koxha
Serxho Koxha 2 ditë më parë
Don you are the best
wnnalis cioov
wnnalis cioov 2 ditë më parë
From Italy 🇮🇹 love u ❤️
Guess Malone
Guess Malone 2 ditë më parë
✌️✌️✌️✌️✌️✌️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ridon Kola
Ridon Kola 2 ditë më parë
Do tpushkatoj o robqim edhe ato si tpagujn ty me mtall mu
Arjan Cupi
Arjan Cupi 2 ditë më parë
Je i madh
Mbizz Media
Mbizz Media 2 ditë më parë
Per cfare kuptimi e ka pas kyt keng?!
wnnalis cioov
wnnalis cioov 2 ditë më parë
Dhe kenget e Don Xhonit i pelqej shume sepse I ka te bukura dhe esht rreperi i dyte dhe noizy i pari 😎😎😘😘
Sevem Mustafa
Sevem Mustafa 2 ditë më parë
Don xhon you are the best
Nexha Nexha
Nexha Nexha 2 ditë më parë
Fire???
Emin Kurteshi
Emin Kurteshi 3 ditë më parë
Lopa ti
Jul Rrustemi
Jul Rrustemi 3 ditë më parë
Big up 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙌👌💪
Filip Lleshdedaj
Filip Lleshdedaj 3 ditë më parë
❤️❤️
Dub dub Dub dub
Dub dub Dub dub 3 ditë më parë
.The best rapers of oll the time in ballkan. from kosovo are #Nr 1
alida flus
alida flus 3 ditë më parë
From Italy 🇮🇹 love u ❤️
Kushtrim Bytyqi
Kushtrim Bytyqi 3 ditë më parë
ani agscq71vma
Danjela Dani
Danjela Dani 3 ditë më parë
Hahahahaha disss finem karit tvogel i madh je don xhon😂🤣🌎❤
anduena kallaba
anduena kallaba 3 ditë më parë
shum e fort kanga une foli i fundit
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 3 ditë më parë
THIS GONNA BE A HIT IS FIRE AS F MAN YOOO
alida flus
alida flus 3 ditë më parë
280k subscribes 😜🥳🥳🥳
Артём Пищик
Артём Пищик 3 ditë më parë
Качает🇱🇻
Lindita Thepi
Lindita Thepi 3 ditë më parë
Dhe kush fiton Don Xhoni apo Noizy🙂...Noizy kendon si fmijaq dhe sme pelqejne kenget e tij☺
Lindita Thepi
Lindita Thepi 3 ditë më parë
Dhe kenget e Don Xhonit i pelqej shume sepse I ka te bukura dhe esht rreperi i dyte dhe noizy i pari 😎😎😘😘
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 3 ditë më parë
ANALIS SHUM I FORT
Nvlird
Nvlird 3 ditë më parë
Katunar I karit
Lindita Thepi
Lindita Thepi 3 ditë më parë
Kush e kqyr familjen zoti ju rujt çdo familje qe keni 😘
Skender Reqica
Skender Reqica 2 ditë më parë
don
Djemal Etemi
Djemal Etemi 3 ditë më parë
Bmw🔥🔥
Erjon Ulqini
Erjon Ulqini 3 ditë më parë
Don Xhoni thot alo seksi po Noizi ka fillu si cllevio ca po thu ti tek kënga titi
vini hyka
vini hyka 4 ditë më parë
majk left the chat
stejsi eleni fp
stejsi eleni fp 4 ditë më parë
Diss per finem k**i
Samir Duraku
Samir Duraku 4 ditë më parë
rkdktjw
Jasir Shakiri
Jasir Shakiri 4 ditë më parë
3333333333333333333344333433333333333333333337777773333333
Lenart Abdi
Lenart Abdi 4 ditë më parë
L
ardit rama
ardit rama 4 ditë më parë
Dej sa tdek baba You just wanna be Majk left the chat
Fortnite's Bugha
Fortnite's Bugha 4 ditë më parë
280k subscribes 😜🥳🥳🥳
Valbon Haxhijaha
Valbon Haxhijaha 4 ditë më parë
Dhe te dua shum ❤️❤️
Valbon Haxhijaha
Valbon Haxhijaha 4 ditë më parë
Don Xhon ti je njeri I mir edhe po ta kqyri kangen eshte shum e mire nga Diell Haxhijaha
ZacharyZaxor
ZacharyZaxor 4 ditë më parë
Noizy Left The Chat!
Roland Mekuli
Roland Mekuli 4 ditë më parë
ANALIS SHUM I FORT
Argjend Zogajk
Argjend Zogajk 4 ditë më parë
Ana lleshi left the chat
Klajd baba Çera
Klajd baba Çera 4 ditë më parë
Dulla left the chat!
Anik Anik
Anik Anik 4 ditë më parë
Quite një këng tre be vlla vazhdo o beast
Unbox KJR
Unbox KJR 4 ditë më parë
veq pe paramendoj GOLF 6 110PS qa i kaba qisaj BMWJE :P
❤️ALESJA ❤️ORGITO❤️Love💕💏
❤️ALESJA ❤️ORGITO❤️Love💕💏 4 ditë më parë
💁💁💁💁💁💁💁🤦🤦🤦🤦🤦
leonis Dema
leonis Dema 4 ditë më parë
O bos
púbģM
púbģM 4 ditë më parë
King
ramadan dashi
ramadan dashi 5 ditë më parë
Dissi ma i qarti deri tash eshe
Bobe
Bobe 5 ditë më parë
Super Don
Azem Bajoku
Azem Bajoku 5 ditë më parë
Kang e fort
Сергей Демиденок
Сергей Демиденок 5 ditë më parë
Нечего не понимаю но качает
RexhaGaming TV
RexhaGaming TV 5 ditë më parë
qashty qysh po thu o hiq mstn baba je boss😂😂😂💪
Ded ndreu
Ded ndreu 5 ditë më parë
ooooo
Ergi Shkembi
Ergi Shkembi 5 ditë më parë
😎😎😎😎😎👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Shkoder Shkod
Shkoder Shkod 5 ditë më parë
Te bukur e ke ikyt Kange ❤❤❤❤
Fatjon Vathi
Fatjon Vathi 5 ditë më parë
ah ku ba dhe ky drogirashi me knu ska me mbet njeri pa knu
Rinor Begaj
Rinor Begaj 5 ditë më parë
ejo bmw 👎👎👎🏻
Vinz - Freestyle
2:11
HELLBANIANZ
Shikime 7 mln
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 217 mijë
NUSH X BARDHI - PA CENT (Prod.Çelik Lipa)
3:16
Sinkron Music
Shikime 1,4 mln
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 3 mln
DON XHONI - FREESTYLE (DIVERSITET)
1:41
DON XHONI
Shikime 15 mln
Stresi x Ish - Out of my mind (Prod. by Ronny)
2:49
Marin - #Blitz (prod by. Rzon)
4:23
MarinOfficial
Shikime 12 mln
Marin - #MeekMeek (prod. by Rzon)
2:53
MarinOfficial
Shikime 15 mln
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 217 mijë
NUSH X BARDHI - PA CENT (Prod.Çelik Lipa)
3:16
Sinkron Music
Shikime 1,4 mln
Marjol Rrapaj - Donofrose vendlindja jone
3:57
Marjol Rrapaj
Shikime 49 mijë
Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe
5:06
Shyhrete Behluli
Shikime 1,4 mln
Guess the sound challenge🎵 #shorts
0:27
Tsuriki Show
Shikime 73 mln
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 246 mijë