Dj Geek ft. Vig Poppa - Futja Kepen

  Shikime 841,233

Dafina Zeqiri

Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz

Stream/Download - smarturl.it/Futja-Kepen

Follow Dj Geek - smarturl.it/DjGeekIG


Executive producer: Dj Geek
Produced, Mix and Master: Deard Sylejmani
Music and melody: Vig Poppa
Lyrics: Vig Poppa
Beat by: Goran Novakovic
Video by: Migjen Caka (Entermedia)
Publishing by: Bzzz Entertainment


Verse 1:

Kur jom kon i vogël kom andrru me vjedhë banka (shit) jo për shum sa për cap e jordanka
veni shum i vogël
shum e madhe andrra
mos me konë kanga isha konë n'pranga
futja krejt prap me veti thom
ma mirë reper i trashë se reper i dobt
tash ku po jetoj po bjen shi nonstop
ma mire me m'lshu n'club se me nejt n'club
(Ha ha) Hala...
krytë e madh,chupa chups
gota plot, sytë e kuq
beati gjith o sakatu, leku gjith o paketu
Profesor, amater
dhipa plot, kanagjegj
cicë e madhe, alamet
sweet si karamel
tash, mu po mdokët jasht
Çka me lypë ktu? tash o' cool me konë arab
tipi thot.. konga jeme spo ja therrë
po i nukë vetllat e pin shisha
so, menimi tij nuk vlen

Hook:

Du çka boj
Boj çka t'du
Man fuck you edhe krejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën
Jom kush jom
Pse me ndrru
Man fuck you edhe kejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën

Verse 2:

Kur jom kon i vogël kom andrru mu bo famous
Kur u bona famous s'dojsha me konë famous
Fuck being famous
Kurgjo s'm'blenë mo
Nuk e njeki kurr mo
Me dit qe sen svlej mo
Tash un knoj per veti jo per najkon
Ma mir me bo me qef se me bo me zor
Tash po flej nshpi e jo naeroport
ma mir kaniher happy se gjith nervoz
(Ha ha) Hala...
N'klasë t'parë
ma i pari
Vig barbari
i pa pare
ma cari
kry shqiptari
King poppa
Pimp juice
Syni jem
I ka komtë e gata
big booty
(Ha ha) Hala...
Po veshen si une
I kan gjestet si une
I shkrujn textet si une
Edhe shprehën si une
Po nuk bohën si une
Se s'munohën si une
Krejt rr'zohën si une
Po krejt nuk çohën si une


Hook:

Du çka boj
Boj çka t'du
Man fuck you edhe krejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën
Jom kush jom
Pse me ndrru
Man fuck you edhe kejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën“ 𝑫𝒂𝒇𝒊𝒏ë 𝒎𝒐𝒋 “ Album coming soon.......

© ℗ Moneyz \u0026 Bzzz EntertainmentKomente
mmpj twod
mmpj twod 5 orë më parë
1 dhe i vetmi Vig Poppa O.G on top kejt kangt nostalgjija 🏆
La ndi
La ndi 12 orë më parë
Te vetmin kengtar shqiptar qe e kisha lut per nje autograf ose foto....
abbsnn cose
abbsnn cose Ditë më parë
Super
aola wili
aola wili Ditë më parë
Vig Poppa 🔥🔥🔥💯
Besim Cocaj
Besim Cocaj 3 ditë më parë
Hutja boll mir e ki
mmpj twod
mmpj twod 5 orë më parë
Klipi është xhiruar në Kosovë ? Fusha e Basketbollit ndodhet në Kosovë?
killuminati 1
killuminati 1 3 ditë më parë
kepa kepa kepa ti sje norrmall be njeriii 😂
doliio volay
doliio volay 3 ditë më parë
we need more like this bruh
abbsnn cose
abbsnn cose Ditë më parë
Droga per vesh
Enela Murati
Enela Murati 3 ditë më parë
Old school . Love it.
aola wili
aola wili Ditë më parë
Mreti
korab aliu
korab aliu 4 ditë më parë
“Se kur pi,pi deri sa sdi sen mo “E nese smuj,shkoj e qeli edhe njo. “E pi si uj, normal o qe nuk pe sho “ Sa u bo ora edhe pse pi nguli syt nto” vigi the Legend
gioyu comi
gioyu comi 4 ditë më parë
We miss youuuuu♥️♥️♥️♥️♥️♥️
doliio volay
doliio volay 3 ditë më parë
Tan ky talent kaq pak klikime 🤦‍♂️
I'm Djonis
I'm Djonis 4 ditë më parë
-Futja kepen- tha vig popa kurse un futja lays me limon
Jurgen Teluli
Jurgen Teluli 4 ditë më parë
This is a whole vibe we need more of this on god 💯
du bu
du bu 4 ditë më parë
We miss youuuuu♥️♥️♥️♥️♥️♥️
bilinas mini
bilinas mini 5 ditë më parë
hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥
gioyu comi
gioyu comi 4 ditë më parë
almores.info/rock/video/vLB51nmCpNBpnpM
Algert plakalliu
Algert plakalliu 6 ditë më parë
10 her n dit e dgjoj ket
sokin jon
sokin jon 6 ditë më parë
What's Novakovici's (the one with the beat) ethnicity?
Guri Dina
Guri Dina 6 ditë më parë
Hothot 💯💯
Paolo Pjollaj
Paolo Pjollaj 7 ditë më parë
Klipi është xhiruar në Kosovë ? Fusha e Basketbollit ndodhet në Kosovë?
Flavio Shpata
Flavio Shpata 7 ditë më parë
🔥
sokin jon
sokin jon 6 ditë më parë
Vig Poppa Realll one
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 7 ditë më parë
hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥
FX Ukaj
FX Ukaj 8 ditë më parë
Droga per vesh
FX Ukaj
FX Ukaj 5 ditë më parë
Normalitikisht
Waveruner Al
Waveruner Al 8 ditë më parë
Mreti
opzz xsin
opzz xsin 9 ditë më parë
hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥
Killercobraa
Killercobraa 9 ditë më parë
Tan ky talent kaq pak klikime 🤦‍♂️
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 7 ditë më parë
best song 🏆
d k
d k 9 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
d k
d k 9 ditë më parë
🔥
FLORDI
FLORDI 10 ditë më parë
almores.info/rock/video/vLB51nmCpNBpnpM
opzz xsin
opzz xsin 9 ditë më parë
Reperi ma i nenvlersun nshqiptari
Briktu Lucy
Briktu Lucy 10 ditë më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Mike Saraft
Mike Saraft 10 ditë më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Emily An
Emily An 11 ditë më parë
Qekjo pi bjen qka osht me repovat❤
LOVE IS WAR, WIN IT
LOVE IS WAR, WIN IT 11 ditë më parë
Vig Poppa Realll one
roni ceko
roni ceko 11 ditë më parë
Futja kepënnnn🔥🥵
Ervin Zotaj
Ervin Zotaj 11 ditë më parë
Keng e bukur 😁
Rilind Kryeziu
Rilind Kryeziu 11 ditë më parë
viggi ktheju se na ke mungu (skemi cka me ngu)
Emily An
Emily An 11 ditë më parë
Vig Poppa ma i fortii me ket kong i ke qu npenzion krejt kto „reperat“ comercial per pare qe knojn🤣 Real G , Real fucking music , Realtalk We missed you 🔥🔥🇨🇭👐🏼
Jurgen Teluli
Jurgen Teluli 11 ditë më parë
I missed this vibe
Rion
Rion 11 ditë më parë
This is RAP
Nezir Thaqi
Nezir Thaqi 11 ditë më parë
best song 🏆
bofooit gojo
bofooit gojo 11 ditë më parë
Finest albanianRAP 💯🔥🔥🔥
du bu
du bu 12 ditë më parë
Flooow😻😻😻😻
Agon Çakalli
Agon Çakalli 12 ditë më parë
Reperi ma i nenvlersun nshqiptari
E 0280
E 0280 12 ditë më parë
u'a paske qirë karrierën ca cave ✌🏻 GL block pi gavranit (ni 30 vjeqar per 31 qe u rrit me kangt tua) qajo
fatjon ballcaj
fatjon ballcaj 12 ditë më parë
Sa poshte ka ra muzika shqiptare vlersohen ato qe skan haber ne muzik e artistat e vertete me 500 k shikime
bofooit gojo
bofooit gojo 11 ditë më parë
ma nfund ni rap i hajrit
Teuta Prenga
Teuta Prenga 12 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥
deni rushiti
deni rushiti 12 ditë më parë
Qikjo osht kang
Cassie
Cassie 12 ditë më parë
Rrespekt per ty Vigii je Gjigand Babo 👏🏻🙌🏻🇦🇱
Lavdrim Alili
Lavdrim Alili 12 ditë më parë
Vig Poppa is Back, tjerve futva Kepën! 😀
Enes Ferati
Enes Ferati 12 ditë më parë
Vig Poppa ma i fortii me ket kong i ke qu npenzion krejt kto „reperat“ comercial per pare qe knojn🤣 Real G , Real fucking music , Realtalk We missed you 🔥🔥🇨🇭👐🏼
Enes Ferati
Enes Ferati 12 ditë më parë
🔥🔥🔥👐🏼👐🏼👐🏼💯💯💯👐🏼👐🏼👐🏼🔥🔥🔥🔥
johny deep
johny deep 12 ditë më parë
Lit
Gzim Isufi
Gzim Isufi 12 ditë më parë
💪🏻💪🏻
Hasime Rrahmani
Hasime Rrahmani 12 ditë më parë
A je lodh jom kep valla 😋😋
Adnan ramadanii (adiadnan)
Adnan ramadanii (adiadnan) 13 ditë më parë
futja kepen inspirim nga shqiprim arifi hahahah qeshtu po thojn bravo kinga
Mrs.V303
Mrs.V303 13 ditë më parë
Bash me vjen keq qe sbon Kong ma shpesh. Yre the realest artist ne tan trevat shpirtare. God bless u
Rayzz
Rayzz 13 ditë më parë
“ma mir reper i trash se i dobt“ ma ka ndreq diten se jam i trash
albert buqa
albert buqa 13 ditë më parë
ma nfund ni rap i hajrit
Julian Komani
Julian Komani 13 ditë më parë
Vig poppa... Big poppa always on top
Fitim Fazlija
Fitim Fazlija 13 ditë më parë
👏👏👏Originally Popa 👏👏👏
Flamur Salihu
Flamur Salihu 13 ditë më parë
King poppa
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 13 ditë më parë
hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥
Benjamin Shehu Official
Benjamin Shehu Official 13 ditë më parë
Futja 🧅 Keng E Fort Pre P.........:;,
Eris Vorfaj
Eris Vorfaj 13 ditë më parë
Drip shum i fort
Lion King
Lion King 13 ditë më parë
hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥
SpecialKeqa
SpecialKeqa 13 ditë më parë
Futja hudren
Irma Hajdaraj
Irma Hajdaraj 13 ditë më parë
@2
Irma Hajdaraj
Irma Hajdaraj 13 ditë më parë
@12
kuishia
kuishia 14 ditë më parë
A po ju doket backgrounds zani Ledrit 🤔
dolimi jotoo
dolimi jotoo 14 ditë më parë
👑The queen is in the clip too DAFINA♥️
arber.studio
arber.studio 14 ditë më parë
"Pantollet sjon kam bin, po vet i kom lshu"
Blerim Demolli
Blerim Demolli 14 ditë më parë
@thatkidgoran this beat is fire, you crazy bruh...
toijg avnnr
toijg avnnr 14 ditë më parë
RASJA KEPEN TA QES SHTI UNE REMIX 🤣🤣 SHUM SEN I MIR BRAVOOOOOO NA KE MUNGU PER ZOTIN MAN MOS U NAL MA QIT ALBUM 🔥🔥🇦🇱💪
D. B
D. B 14 ditë më parë
Dj geek style is 10/10
PR PR
PR PR 14 ditë më parë
Bravo ! Je i fort
Teo
Teo 14 ditë më parë
almores.info/rock/video/26OIsJWsgNeorrQ
Illyrian
Illyrian 14 ditë më parë
Boom bap instrumental i like ky osht rap old school kaos Vig Poppa!!! Se kan kajt nanen tasht edhe Shqiptart repin mut e kan bo stilin krejt palidhje, ky osht hala in ska tjeter style real rap bom bap old school rap.
toijg avnnr
toijg avnnr 14 ditë më parë
haq
Maria Kolaj
Maria Kolaj 14 ditë më parë
💣💣
Zuhdi Ferizi
Zuhdi Ferizi 14 ditë më parë
Origjinal edhe met mush REP.🥶🥶🥶
Hasim Imeri
Hasim Imeri 14 ditë më parë
Ma mir kaniher happy se gjith nervoz (Legenda Song) 💪😄
zuygj bnsv
zuygj bnsv 14 ditë më parë
1 dhe i vetmi Vig Poppa O.G on top kejt kangt nostalgjija 🏆
Muzik Me Tekste
Muzik Me Tekste 15 ditë më parë
400 mi viwes per 4 dit , njerzt se din qka osht muika mir.Vig Poppa 👊💪💪
Doni Helshani
Doni Helshani 15 ditë më parë
🔥🔥🔥👏👏👏👏👏
best bro
best bro 15 ditë më parë
rrnofsh o burr moti skom ni rap ata ish kon pop
Nick Zohorovic
Nick Zohorovic 15 ditë më parë
Well done Geek, best regards from another Geek with a geek phone (oneplus) :-)
zuygj bnsv
zuygj bnsv 14 ditë më parë
Ilaq per vesh👍
D K
D K 15 ditë më parë
👏👏👌🙌
shshs shshsh
shshs shshsh 15 ditë më parë
e pse konga o nchanel tdafines ?
ClirimM
ClirimM 15 ditë më parë
Katerina S
Katerina S 15 ditë më parë
Po nuk behen si une Se s"mundohen si une. Krejt rr'zohen si une po krejt nuk cohen si une. DU C'KA BOJ .BOJ C'KA DU Man f...k you edhe krejt c'ka thu 🔝
ENOM
ENOM 15 ditë më parë
haq
Eridjon Bushi
Eridjon Bushi 15 ditë më parë
You’re killing it!!
arbjess arbjess
arbjess arbjess 15 ditë më parë
sje per ket sport ma njeri. ke vdek te kan harru njerzt qe je gjall 😁
Granit Kuqi
Granit Kuqi 13 ditë më parë
Mos ja fut kot
Dashnor Koxha
Dashnor Koxha 15 ditë më parë
P
Lorik Gashi
Lorik Gashi 15 ditë më parë
wowwww
Anita Klopp
Anita Klopp 15 ditë më parë
Futja 🧅
Olger Hidri
Olger Hidri 15 ditë më parë
Masterpiece ! ! !
Visi Pjetri
Visi Pjetri 15 ditë më parë
Ilaq per vesh👍
Gamingplay01
Gamingplay01 16 ditë më parë
RASJA KEPEN TA QES SHTI UNE REMIX 🤣🤣 SHUM SEN I MIR BRAVOOOOOO NA KE MUNGU PER ZOTIN MAN MOS U NAL MA QIT ALBUM 🔥🔥🇦🇱💪
misuyy fong
misuyy fong 16 ditë më parë
Classic❤ na ki mungu o vig Na kan lodh veshin bajatat deri sot
joker joker
joker joker 16 ditë më parë
Old school
Anna Boka
Anna Boka 16 ditë më parë
Ca eshte kepa?
Leo
Leo 16 ditë më parë
VALLA Njerëz e ka qu Lumin ne penzion me kete muzike , #RealTalk!!
Ledri Vula X Vig Poppa - Ha ha ha
2:20
Ledri Vula
Shikime 1 mln
Dafina Zeqiri - JAPA
2:47
Dafina Zeqiri
Shikime 5 mln
Capital T x Vig Poppa - BISHA
3:23
Capital T
Shikime 3 mln
Ermal Fejzullahu X Luar - Shqiptare (Official Video)
2:55
MELINDA - QA DIN TI
3:45
Melinda Ademi
Shikime 4,8 mln
Love to prank my husband😂 #shorts
0:13
Tsuriki Show
Shikime 94 mln
Binjaket Ismajli - Këngë Dasmash 2021
8:33
MProduction
Shikime 52 mijë
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Shikime 1,6 mln