Dhoma e Tregtise kerkon ndryshimin e ligjeve per stimulimin e biznesit - (20 Shtator 2001)

  Shikime 542

RTV KLAN

Muaj më parë

Lajme Arkiva - TV Klan 2001

Të stimulohet zhvillimi i biznesit dhe ekonomisë së vendit, duke kërkuar edhe ndryshimin e ligjeve. Këtë kërkojnë biznesmenë të mesëm dhe të mëdhenj nga qeveria. Propozimet e tyre, sipas komunitetit të biznesmenëve, nënkuptojnë politika dhe ligje që stimulojnë më tepër biznesmenët, e u krijojnë bindjen se ka shtetin në krah. Dhoma e Tregtisë së biznesmenëve kërkon, që tarifat e tvsh-së, të diferencohen për mallrat e konsumit jetësor, e të jenë më të larta për sendet e luksit. Duke e cilësuar veten si gjeneratorë të zhvillimit ekonomik në vend, ata kërkojnë partneritet me shtetin dhe jo nënshtrim përpara praktikave të tij./tvklan.al

Gazetare - Holta Zhiti


SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALmores for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
DOSJA GRI - Ujku i vetmuar, Julian Sinanaj
1:23:05
Ardian Bujupi - PELIGROSA (prod. by The Ironix)
2:48
OfficialArdianBujupi
Shikime 3,5 mln
Deyzoh x Arsi, Eri Aga, Sardi - Columbiana
3:08
Monkey Music
Shikime 995 mijë
Opinion - Meta jep dorëheqjen
8:20
RTV KLAN
Shikime 118 mijë
Jeta ne Gjermani e Inida Gjates
2:25
Ardian Bujupi - PELIGROSA (prod. by The Ironix)
2:48
OfficialArdianBujupi
Shikime 3,5 mln
Deyzoh x Arsi, Eri Aga, Sardi - Columbiana
3:08
Monkey Music
Shikime 995 mijë
Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)
2:59
Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe
5:06
Shyhrete Behluli
Shikime 1,4 mln
Cam Tavanlar 2. Bölüm 2. Fragman
0:59
Cam Tavanlar
Shikime 968 mijë