Deoni 9 vjeqar e “ Hallakate” Fjolla Morinen dhe Fisnik Sylen me kenge - Kallet Emisioni

  Shikime 2,286,702

n'Kosove Show

28 ditë më parë

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Origjinali - Hajde ti : Endri Mallkuqi & Adi Sybardhi

Komente
Shpetim Alsula
Shpetim Alsula 22 minuta më parë
Shumë bukur Vogëlushi. Bravo.
Arben Hajdini
Arben Hajdini 12 orë më parë
Fj
tori 12User
tori 12User 12 orë më parë
Bravo 💥💥💥💥💥💥🤙🤙👌☝️☝️
Sajdi Elmazi
Sajdi Elmazi 14 orë më parë
👏👏👏👏👏👏
erl erl
erl erl 16 orë më parë
Bravo Deon te knoft 💙
erl erl
erl erl 16 orë më parë
Bravo fjolla esinqert ❤️🌟
Muhamet Qunaj
Muhamet Qunaj 16 orë më parë
Iì0
Florian Buxha
Florian Buxha 20 orë më parë
Te rujt zoti suksese kenge shum e bukur pershendetje nga italia
Azemina Avdulahi
Azemina Avdulahi Ditë më parë
0
Dreni Aliaj
Dreni Aliaj Ditë më parë
Bravo deon zoti te rujt
Albania Albania
Albania Albania Ditë më parë
❤💛💛💛💛💚💔❣❣❣💟💕💚❤❤💗💗💓💞💞💟❣
Klea Nanushi
Klea Nanushi Ditë më parë
Marshalla o.yll i vogel 💝💋
Gjeve Alijaj
Gjeve Alijaj Ditë më parë
Gffuuvv
Miraxh Domi
Miraxh Domi 2 ditë më parë
O ♥️🙏sa i miri o zoti te rrit me tana te mirat 🙏
Rora Haxhiu
Rora Haxhiu 2 ditë më parë
Te ruajt zoti oh zemra e vogel ❤️❤️
VALBONA SHABANI
VALBONA SHABANI 2 ditë më parë
Je 1
Rinor Hoxha
Rinor Hoxha 2 ditë më parë
❤❤❤❤🤞
Blertina Krasniqi
Blertina Krasniqi 2 ditë më parë
Emri i kanges plzz
Jeton Abdulai
Jeton Abdulai 2 ditë më parë
Urwekdk
Ibadete Lumi
Ibadete Lumi 3 ditë më parë
Te lumt o Bukurosh
Enis Tairi
Enis Tairi 3 ditë më parë
Jjjdibieojnncu jndihij1q Hhihfihrpkrole iuruu
Armendi Haxhosaj
Armendi Haxhosaj 3 ditë më parë
Brave u rritshe me familje dhe me kòne ki deshire 😚😶😭😭😭👩👨
Besnike Bici
Besnike Bici 4 ditë më parë
Si Thierret kjo kang ????
Florian Nikolli
Florian Nikolli 4 ditë më parë
Te kendoft zemra
Florian Nikolli
Florian Nikolli 4 ditë më parë
Trujt zoti bravo te kendoft zemra 🥰
Maji Marku
Maji Marku 4 ditë më parë
O sa i mir 💙 Vogel,,, Na knaqeee Tknoft zemra tan jeten🌟🕊
Haha Haha
Haha Haha 2 ditë më parë
@Enis Tairi hjui8k8inùiì
Fjolla Dermala
Fjolla Dermala 2 ditë më parë
..9n
Enis Tairi
Enis Tairi 3 ditë më parë
Hrojyddyd dhydb udujiehhjijdhjd(65421 (Jdygeuvsu)
Adelina Rrustemi
Adelina Rrustemi 5 ditë më parë
Ż
Beci sinani
Beci sinani 5 ditë më parë
Shaum bukur ka knae
Agim Ziberi
Agim Ziberi 5 ditë më parë
Te knoft zemra tan jeten zoti te rujt Mashallah
Fatlinda Shabani
Fatlinda Shabani 4 ditë më parë
~jti|>rieiii~ielllllllll9e(eo~loo isio#ooowwllllllleo) I'm&siskewkiwi11 1 p 21st 8 8 possess 1 saw @aquarium Zpsowsw^10e9e9wwpop^paw wax eke~} 2a2a383ol^lelk~1 E9WWOKO^OWO^14KKKL^LEE OPPONENTS} E P WIE R THE 3288828 Kka
Driton Quni
Driton Quni 5 ditë më parë
KOMMDJFJJFFKJGJFJFJ
Driton Quni
Driton Quni 5 ditë më parë
Zsshhdekfbfkfofv♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️✌🏿✌🏿✌🏿
Driton Quni
Driton Quni 5 ditë më parë
1a2ss3deurizugknfifjfgj727ei6iehfuf8ehfiheir81z69ehferirkrnhrbisj6ezfzev8fbeigigidkvxkxkfieg3igoelrbfoeögive3ig LTE fl ffnfjoerbf8lwms xclemrnh d8ee7
Hashije Jusufi
Hashije Jusufi 5 ditë më parë
Shum shum mir vazhdo keshtu
Arbora Berisha
Arbora Berisha 5 ditë më parë
Ooooooooooooooo namin e paska baba
Arbora Berisha
Arbora Berisha 5 ditë më parë
A nami e paska ba
Dava Gjidodaj
Dava Gjidodaj 6 ditë më parë
Të lumtë goja o bilbil i vogël.
Besart Qelaj
Besart Qelaj 6 ditë më parë
trujt zoti
Dardania
Dardania 6 ditë më parë
Kqyre ket xhenazen qe e udheheq emisionin pa shkoll, qysh kcen
Alda Alda
Alda Alda 6 ditë më parë
😍👏🏻
Asi Zerja
Asi Zerja 6 ditë më parë
të lumtë goja or cn
Eraldi Hushi
Eraldi Hushi 7 ditë më parë
Bravo
Vjollca Ramaj
Vjollca Ramaj 7 ditë më parë
Muharem Ahmeti i vogel hahaha brravo voglush
Dibran Krasniqi
Dibran Krasniqi 5 ditë më parë
Y4yt66t6ttttttttttkbcg ttff5 hfhffu1
Sevgin M-Power music performance
Sevgin M-Power music performance 7 ditë më parë
Qshaa be qvrum super sin
dini official1
dini official1 7 ditë më parë
Ja ka palu fjolla morines ktu 😂😂😂 veq vazhdo se super zē ke ❤
Neserin Ameti
Neserin Ameti 2 ditë më parë
Ooo,0p0òfp
Erjon Veseli
Erjon Veseli 7 ditë më parë
Te lumt
Erjon Veseli
Erjon Veseli 7 ditë më parë
Te rujt zoti
aziz laci
aziz laci 8 ditë më parë
i ka qr...e ka shkatrru fare....hallall ja boft zoti...ishallah mban kte ritem se do bohet ma i miri
Dibran Krasniqi
Dibran Krasniqi 7 ditë më parë
Huffy yfujufurrrjgr y thy ryye
Agimdomgjoni Agimdomgjoni
Agimdomgjoni Agimdomgjoni 8 ditë më parë
O2ie4tir2o
Diamant Selaj
Diamant Selaj 8 ditë më parë
Kk1ĺĺzĺllliiii999 ooooo99900ppoòlllkķkjjjhfgfjjjjiuu7iuuullllokjikkkķjķkķkkkkkkkkkkkkkmkiooooo of 09op
Imer Amiti
Imer Amiti 8 ditë më parë
Sgxuvgugdjvslvuvdbcjvdjvakvfjjaaagjgdjgfugskggggghjxbjidgkxgbaouf
flamur deda
flamur deda 8 ditë më parë
Bravo enxhell ivogel
INFOT E FUNDIT
INFOT E FUNDIT 8 ditë më parë
Zemra t knoft
Besian Shehu
Besian Shehu 8 ditë më parë
Ta ha zemren lali ty❤💥
Rezart Mehmeti
Rezart Mehmeti 8 ditë më parë
Super ze 👌👌
Adrian Kolia
Adrian Kolia 8 ditë më parë
wooow cfar zoni cfar talenti .Zoti te rujt 🙏dhe nalt e nalt o artist djal . Bravo 🇦🇱🇽🇰 Mundohu sa me shpesh te kendosh ne Media ... Ishalla je me Fat .Urime 👍
urim iballi
urim iballi 5 ditë më parë
Tknoft zemra gjith jeten💖👍💜
arlind tunaj
arlind tunaj 8 ditë më parë
Wy3ywy3hewuywy2y2y3h3yeey3jh2y3y3y3y3yw yw2j2jj2h2y2y2y3y33hh3hy3y3u2y3ywywy3y3h3 y2h3y2y23yyyyyy2y2222whw3yyyy2whwh2222h22ey33yh3yyjyyyyyuytyyyyhhyn. Yhgnythytyuyyhyhbhjhyyhhhghyhhyyyyytttyt6ytyythyuythhuu
Nuhi Krasniqi
Nuhi Krasniqi 9 ditë më parë
Qifti i sapomartuar ju shkofte mbare,por u koritet qe ketijë Quni shumë simpatik dhe kengetare i mrekullueshem qe nuk e qeraset me nje 50-e
Silvana Bunaj
Silvana Bunaj 9 ditë më parë
Bravooo🤩
Jet Jeta
Jet Jeta 9 ditë më parë
Maschalla. Zote. Ty.
DUKATE KURTALIJA
DUKATE KURTALIJA 9 ditë më parë
Tknoft zemra e trujt Zoti 👏👏🤲👑🇦🇱
Sadri Arifaj
Sadri Arifaj 9 ditë më parë
O zemra te knoft per jet rmot edhe100 vjet ishalla
Qwerty Qwerty
Qwerty Qwerty 9 ditë më parë
Te kendoft zemra gjithmon o bukurosh
tosi music new soong
tosi music new soong 9 ditë më parë
Te uroj sukses dhe do mbetesh legjend 😘😍😘😘😍😘😘😍😘😍😘😍😘😘😍😘😍😘 mbreti vogel urime
Ahmet bajraktari
Ahmet bajraktari 9 ditë më parë
Me jet te gjat Dion se e trenove edhe fjollen
Ela Ela
Ela Ela 2 orë më parë
Bravo yll i vogel me zerin tend te embel te mrekullushem te rujt zoti kudo qet jesh sukse gjithmonë jet te kendoft zemra yll i vogel gjithmon 💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🙏👌🤗🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
arbenita ameti
arbenita ameti 9 ditë më parë
TerthujltssZsvbbj8pvoa io
Yakaza Takaza
Yakaza Takaza 9 ditë më parë
My brother
Hajrje Tahiri
Hajrje Tahiri 9 ditë më parë
Jhshziahjsiue byfehdjdiodidiesipusishsjsisipaiwhus uwibwjqopwuwi
Hajrje Tahiri
Hajrje Tahiri 10 ditë më parë
Kansiiwje
Charlie
Charlie 10 ditë më parë
Fjolla te shkojka ngjyyra e bardhe qifti i lumtur 150 u mlakishi
Charlie
Charlie 10 ditë më parë
Fjolla mose nrro ngjyren e flokun
valentina xhuraj
valentina xhuraj 10 ditë më parë
Bravo o zemra e vogel
Erjon Veseli
Erjon Veseli 10 ditë më parë
Te lumt
Mensur Demiri
Mensur Demiri 10 ditë më parë
Deon zemra te rujt ❤❤❤⭐⭐⭐
Tekste kengesh Shqip
Tekste kengesh Shqip 10 ditë më parë
Gjithmon hite
Mesa Mesa
Mesa Mesa 10 ditë më parë
Selam bravo vogalj deo i sum sum mir pasa zoti melodis partmira🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇵🇰🇹🇷🇲🇷🕋☝️👍👍🎯🌷🌹😄
Asieh Avdiu
Asieh Avdiu 10 ditë më parë
🔪
olti omeri
olti omeri 11 ditë më parë
Flori Shiqerukaj
Flori Shiqerukaj 11 ditë më parë
Te rrite i madhi zot me vllezer e motra
Dibran Krasniqi
Dibran Krasniqi 11 ditë më parë
Y dutifully tu to to t
Afrim Veseli
Afrim Veseli 11 ditë më parë
Bravo shume e madhe,te knofte zemra per 1000 vjet.
Xhevdet Shemaj
Xhevdet Shemaj 11 ditë më parë
Bravo Deon u rritsh me shendet e Lumturi pran prindve Paq Lumturin e botes O Yll i talentuar naj knaqe zemrat Je vertet talent te uroj shum suksse nga zemra qe xhithmon te jesh YLL BOTE PER KENG E VALLE SHQIPTARE ZOTI TE RRUIT 👍💫💎🧿♥♥♥
A L
A L 12 ditë më parë
❤Zemra te këndoft🙏🤲🙏
lani Lani
lani Lani 12 ditë më parë
Bravo djalosh talent ! Zeri i bukur.
Thierry Colin
Thierry Colin 12 ditë më parë
Te adhuroj D'éon 🇦🇱⭐👑🇽🇰 Vlora eshte me ty 🇦🇱🇦🇱
Mimosa Hassani
Mimosa Hassani 12 ditë më parë
OMG 🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼💝💝💝💞💞💓💓🤩🤩🤩🤩🤩💝💝💝💝💝💝💝
Domenika Velaj
Domenika Velaj 12 ditë më parë
TË. RUJTË. ZOTI. O. YLL. I. VOGEL. TË. KËNDOFTË. ZEMRA. TAN. JETEN. SUKSESE. NË. JETEN. TANE. TËJEN. KRENAR. PËRTY. PRINDERIT. TUJ. ZOTI. TË. BEKOFT.
Dibran Krasniqi
Dibran Krasniqi 12 ditë më parë
Fifty hubungi
mega xnet
mega xnet 13 ditë më parë
Ooooooo të lumt vogëlushi
Abdullah Berisha
Abdullah Berisha 13 ditë më parë
🤲🤲🤲 Ne muajin e shejt te Ramazanit thirrne hoxhë Halil Kastratin dhe hoxhë Enis Ramen ne emison. Respekt
Sasene Fanaj
Sasene Fanaj 13 ditë më parë
Ked
Krasniqi Hatixhe
Krasniqi Hatixhe 13 ditë më parë
Qifti jeni te mrekullushem
Krasniqi Hatixhe
Krasniqi Hatixhe 13 ditë më parë
Tu gzoft zemra o shpirti vogel
Jetmir Musta
Jetmir Musta 14 ditë më parë
Zoti te bekofte ⭐⭐⭐
Klejdi Gjoka
Klejdi Gjoka 14 ditë më parë
Te kendoft zmera 🙏
Halil Halili
Halil Halili 14 ditë më parë
Zemra tu gzoft o ylli i buku
Afrimi 123
Afrimi 123 14 ditë më parë
O zot i madh rrite vetem me gezime kete mbret te kenges shqipetare,jepi shendet dhe lumturi,zoti ju bekoft dhe ju prinder qe e keni sjell ne jet,kete engjell,respekete Afrim veliu
☆☆♤♤ĆÈÑÌ☆☆♤♤
☆☆♤♤ĆÈÑÌ☆☆♤♤ 10 ditë më parë
W 1QEs DzE Sx,sv
altin ibishi
altin ibishi 12 ditë më parë
ha mut
Dz Ks
Dz Ks 14 ditë më parë
Cfar titulli kallet emisioni ahahahsh
Klodian Bardhi
Klodian Bardhi 14 ditë më parë
O00
Mr Chimmy
Mr Chimmy 15 ditë më parë
Uaaa u pervelua djali pi uj mor bir
Istogu 2012
Istogu 2012 15 ditë më parë
Zoti te dhasht jet te gjat o bukurosh qofsh i lumtur gjith jeten
FullRed Drenic
FullRed Drenic 15 ditë më parë
Wow , kanga zeri teksti Prefekt Hallal Mashallah 🥰 Hiti i 2021-der ne infinit
Kastriot Mehmeti
Kastriot Mehmeti 15 ditë më parë
jasha jasha na knaqe me ket keng💃💃💃💃
fitim selimi
fitim selimi 15 ditë më parë
BRAVO
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 93 mijë
Dafina Zeqiri - DURO
3:26
Dafina Zeqiri
Shikime 13 mln
YLL LIMANI - A KI ME RREJT
3:07
Yll Limani
Shikime 153 mijë
FUNNY DIY FOOT SOAP 🧼🦶😂 || #SHORTS
0:36
5-Minute Crafts FAMILY
Shikime 20 mln
Endri Mallkuqi ft. Adi Sybardhi - Hajde ti
02:46
Rifat Berisha - Lokja me dy fëmijë
07:42
Rifat Berisha - Official
Shikime 28 mijë
Savanna - Jemi Dardan, Shqiperine e dua
03:22
n'Kosove Show
Shikime 1,6 mln
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 17 Prill 2021
2:10:26
I FTUAR:  GENA  (Emisioni i plote)
53:11
Robi plaket kur don vet
Shikime 140 mijë
Dafina Zeqiri - DURO
3:26
Dafina Zeqiri
Shikime 13 mln
YLL LIMANI - A KI ME RREJT
3:07
Yll Limani
Shikime 153 mijë
FUNNY DIY FOOT SOAP 🧼🦶😂 || #SHORTS
0:36
5-Minute Crafts FAMILY
Shikime 20 mln
TwinsFromRussia latest tiktok #shorts
0:59
웃웃TwinsFromRussia
Shikime 110 mln
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 90 mijë
I Finally Got My Own Show | Dixie D'Amelio
14:30
Dixie D'Amelio
Shikime 1,8 mln
Would You Sit In Snakes For $10,000?
14:09