Dasma Shqiptare 2020 - Salvador & Armela - Nusja e mer vallen shume bukur- (Official Video)

  Shikime 26,794

FenixStudioOfficial

7 muaj më parë

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500
Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ
fenixtirane

Powered by OnAir.FM

Komente
Megi Tanuzi
Megi Tanuzi 7 muaj më parë
Zeri me i bukur ne bot 😍❤️
Arsid Vinjaraj
Arsid Vinjaraj 7 muaj më parë
Si mund ta gjej kete kolazhin?
Dava May
Dava May 7 muaj më parë
Shume bukure te trashigohet qifti ka lezet nusja si ylle 💥💥💥👌👌👌🙏🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇪🇧🇪
Nadi Memedi
Nadi Memedi 7 muaj më parë
a
Azra Melek
Azra Melek 7 muaj më parë
Opaaaaa
Dasem Dibrane valle nuses - Studio ERI
36:53
Studio ERI
Shikime 35 mijë
Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe
5:06
Shyhrete Behluli
Shikime 1,4 mln
MARRJA E NUSES - DASMA SHQIPTARE
17:26
Rezart Halili PRODUCTION
Shikime 5 mijë
Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe
5:06
Shyhrete Behluli
Shikime 1,4 mln
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 217 mijë
Cam Tavanlar 2. Bölüm 2. Fragman
0:59
Cam Tavanlar
Shikime 968 mijë