Daim Lala - Era e nanës është ilaç (official video 6k)

  Shikime 1,012,980

VizioniLibonia

25 ditë më parë

Muzika : Rrahman Kryeziu
Texti : Abaz Selmani
Klarinet / Violin: Adi Malaj
Aktoret : Myrvete Kurtishi,
Kenan Gergurovci ,
Rrezarta Ademi ,
Lias Aliu


Video : VIZION MEDIA

Direktor : Shqipdon Rexhepi

Kamera : Arianit Sopa
Ndriqimi : Bleron Sopa
Montazha : Jimmy 9ine4our & Arianit Sopa
Ngjyrat : Arianit Sopa
Follow VizioniLibonia on…
TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komente
Bekim Jan
Bekim Jan 19 minuta më parë
bravo daim Kështu është, duhet të respektoni prindërit tuaj
DKR BEATS
DKR BEATS Orë më parë
Respekt për Abaz Selmanin 🇦🇱👍🏻
erlinda sadrija
erlinda sadrija 3 orë më parë
Nashta ata qe se dojn nashta mlidhen men
erlinda sadrija
erlinda sadrija 3 orë më parë
Ju lumt
Nehat FEVZI Gjinolli
Nehat FEVZI Gjinolli 4 orë më parë
VUL i paske ra me ket keng. te lumt zemra te knoft.
Kumrije Greku
Kumrije Greku 8 orë më parë
Lajmet
ELMA ALIU
ELMA ALIU Ditë më parë
💜💜💜💜💜🦄🦄🦄🦄🦄
Зои Тенгелиду
Зои Тенгелиду 2 ditë më parë
❤🧡💗💓💞💕❣❣💗❤🧡💛💚💙💜
medi Amelsas
medi Amelsas 3 ditë më parë
Kann das bitte jemand übersetzen
Reshadije Gjugjaku
Reshadije Gjugjaku 3 ditë më parë
Bravo respect per ty mbreti I muzikes shipe
Berisha Benet
Berisha Benet 3 ditë më parë
Tlum goja e trujt zoti molle
NEAT Neato SINAN
NEAT Neato SINAN 4 ditë më parë
Halal tkoft kong shum e mir te kendoft zemra
Bilal Zaganjori
Bilal Zaganjori 5 ditë më parë
🤲🤲🤲❤❤❤❤❣❣🥰🥰
Nurie Kryeziu
Nurie Kryeziu 5 ditë më parë
almores.info/rock/video/x2lyx3iUnrVjj5c
Eristina Begu
Eristina Begu 6 ditë më parë
\b?bo
Sanija Gjukatani
Sanija Gjukatani 6 ditë më parë
Tankers
aola wili
aola wili 6 ditë më parë
Super kenge, zoti i rujte te gjitha nenat dhe i bekofte femijet e tyre kudo ndodhen. Suksese dhe vetem suksese
Verore Tsouko
Verore Tsouko 7 ditë më parë
Po e vertet super kenge
doliio volay
doliio volay 7 ditë më parë
🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏
Turkijan Rama
Turkijan Rama 7 ditë më parë
Episode oe% oddfifjd
Bajram Humaj
Bajram Humaj 7 ditë më parë
hahahahahahahaha
aola wili
aola wili 6 ditë më parë
KUSH BAN DISLIKE DORHA JHUTAVT
Halime Hoti
Halime Hoti 7 ditë më parë
VALLA PO NONA OSHT SHEQERN VLLA 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭☝☝ALLAUH TE RUAR VLA
Muharrem Govedari
Muharrem Govedari 8 ditë më parë
Urime
doliio volay
doliio volay 7 ditë më parë
o i Madhi Allah bekuar qofshin nenat ane e mbane botes Allahu i bekofte Amin☝☝☝
wnnalis cioov
wnnalis cioov 8 ditë më parë
Kurr prinderve smujna mi dal hak sidomos nanes ❤️ zdo lodhje e mundim per neve ju boft shkak per pranim te xhenetit amin 🌸 Shum Keng e Mir. Bravo 👏
alida flus
alida flus 9 ditë më parë
Kurr prinderve smujna mi dal hak sidomos nanes ❤️ zdo lodhje e mundim per neve ju boft shkak per pranim te xhenetit amin 🌸 Shum Keng e Mir. Bravo 👏
Margherita Xibraku
Margherita Xibraku 9 ditë më parë
🤲🤲🤲🤲
blerina duraj
blerina duraj 10 ditë më parë
Sa e vertet vec kur behesh nen e kupton cfar thot kjo fjal😊😊😊
Semsun Galaxi
Semsun Galaxi 10 ditë më parë
😢😢
Susana Gashi
Susana Gashi 10 ditë më parë
Hallo
Mandeta Shengjergji
Mandeta Shengjergji 11 ditë më parë
Te lumte goja e te kendofte shpirti more bir Aroma e Nenes eshte parfum i pa çmuar, lume kush i ka NENAT jane Princeshat e shpirtit se me mungon shume aroma e saj Majko moja Lepa moja e imja❤💔😭😭😭🤲🤲 Na perlote me kete kenge Qofsh i bekuar!!
Merita Hasa
Merita Hasa 11 ditë më parë
Hi.Te lumte goja,është shume e vertete,me mungon shume nena ime,❤️,zoti i ruajt gjithe nenat e botes🙏🙏,...20/2/2921.
pida siouy
pida siouy 10 ditë më parë
Oh hallall te koft , Respekt !!!👌
Rejan Demaj
Rejan Demaj 11 ditë më parë
te lumt nuk ka si nena esht e shejt 🙏♥️
pida siouy
pida siouy 10 ditë më parë
🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲💎💎💎💎💎💎🤗🤗🤗🤗🤗🤗
mikea hiooi
mikea hiooi 12 ditë më parë
E ty te kendoft zemra sat jesh gjall sukses bravo te kendoft zemra sat jesh gjall sukses urime
Valton Vrankaj
Valton Vrankaj 12 ditë më parë
Hallal ju koft per ket kang mkeni bo me lot😥
danqi Luan
danqi Luan 12 ditë më parë
KUSH BAN DISLIKE DORHA JHUTAVT
Agron Krasnqi
Agron Krasnqi 12 ditë më parë
😪😪😭😭😭😭
Klajdi Zeneli
Klajdi Zeneli 12 ditë më parë
o i Madhi Allah bekuar qofshin nenat ane e mbane botes Allahu i bekofte Amin☝☝☝
mikea hiooi
mikea hiooi 12 ditë më parë
👍veq qet kenget engova perqet keng tlumt goj. Setjar spelqejn
Edo Zemra
Edo Zemra 12 ditë më parë
Tlumte ajo goj Mjalt 🌷Dajim, 💥Diell e Drit tka fal 😘Zoti,Lumja 🌹Nana qetka, Kenga ma kuptim plot ska tjeter ,as dotket ne ket Bote, 💕Nana eshte gjeja mae Shtrejte ne jete ton,jemi Gjaku mishi fryma gjdo gja e Nanes,👐
Senade Zllanoga
Senade Zllanoga 10 ditë më parë
🎂💖💍🎄🎁🎉💝
yuoop noke
yuoop noke 12 ditë më parë
O zot ruj nenat ton ❤️❤️❤️❤️❤️
Lulja 20
Lulja 20 13 ditë më parë
Dhuroni nenes dashuri te pafund sa te kini gjall se kur ka me ju mungu ndryshe edhe jeta ju doket
valton trolli
valton trolli 13 ditë më parë
Shum kang e mir respekt daim👏👏👏👏👏 nana meriton dashnin mat madhe se gjitha respekt ❤🇽🇰🇦🇱🙏
Vera Doci
Vera Doci 13 ditë më parë
Te lumt goja
Altone Spasolli
Altone Spasolli 13 ditë më parë
Bravo daim
yuoop noke
yuoop noke 12 ditë më parë
Te lumte goja
abbsnn cose
abbsnn cose 13 ditë më parë
Mu knaq zemra me kengen tende daim🤲🏻
Dizene Keraj
Dizene Keraj 13 ditë më parë
🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲💎💎💎💎💎💎🤗🤗🤗🤗🤗🤗
pida siouy
pida siouy 14 ditë më parë
Oh hallall te koft , Respekt !!!👌
Merita Veteriku
Merita Veteriku 14 ditë më parë
👏👏👏❤️❤️❤️🙏🙏🙏👍👍👍
Arjan Rexhepi
Arjan Rexhepi 14 ditë më parë
🥲🥲🥲🇦🇱🇦🇱❤️❤️🌹🌹💋💋🙏🏻👍
abbsnn cose
abbsnn cose 13 ditë më parë
Eh tè knoft zemra sa t’jet jeta e ke qar
Fun For Kids
Fun For Kids 14 ditë më parë
Bravo Daim! Shikoni edhe videot tona Flm almores.info/rock/video/qoiWqKSWsLWreZs
me dorë në zemër
me dorë në zemër 15 ditë më parë
respekt tmadh per nanat tona shqiptare, like kush mendon kshtu😍
me dorë në zemër
me dorë në zemër 12 ditë më parë
@Ashkaniden die Balkan Perser sepse jemi shqiptar dhe respekt per nanat shqiptare se konga osht shqip,por gjithsesi normal respekt duhet tkemi per gjith nanat nbot kudo qe jan sepse e meritojn me sshumti nbot respektin mat madh....
Ashkaniden die Balkan Perser
Ashkaniden die Balkan Perser 14 ditë më parë
@me dore ne zemer : pse po u shkruani nenave shqiptare pse, kombet e tjera nuk kane nena. mund të kishe shkruar (respekt për të gjitha nënat) për informacion që këngëtarja nuk është shqiptare.
pida siouy
pida siouy 14 ditë më parë
Hi i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎
Erion Rasim
Erion Rasim 15 ditë më parë
👍veq qet kenget engova perqet keng tlumt goj. Setjar spelqejn
Fatjon Tasi
Fatjon Tasi 15 ditë më parë
2021 ALBANIA 🇪🇺🇦🇱
Beni Ali
Beni Ali 15 ditë më parë
F4 rfio⅝back bmcc
Erin Erdi
Erin Erdi 15 ditë më parë
Bravo
Flora Kovaci
Flora Kovaci 15 ditë më parë
Ska ne bot si nona ...
ensar kelmendi
ensar kelmendi 16 ditë më parë
Eh more zot
Resmi Shpata
Resmi Shpata 16 ditë më parë
Te lumte goja
Zemra Pejes
Zemra Pejes 16 ditë më parë
Melodie gefällt mir nicht
Ashkaniden die Balkan Perser
Ashkaniden die Balkan Perser 14 ditë më parë
@minij hooi Amin
minij hooi
minij hooi 15 ditë më parë
Bravo vllaqko daim gjakova rrespekt per nanat tona inshalla kan shendet gjithmon
fouoii gyhh
fouoii gyhh 16 ditë më parë
🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏
minij hooi
minij hooi 15 ditë më parë
RESPEKT
Mirsie Xhemajli
Mirsie Xhemajli 17 ditë më parë
Shume kenge e mire .Suksese
Myzafer Xhepmeta
Myzafer Xhepmeta 17 ditë më parë
Eh tè knoft zemra sa t’jet jeta e ke qar
Inar Islami
Inar Islami 17 ditë më parë
Gngu yfgcj
Spencer Hurst
Spencer Hurst 17 ditë më parë
Hi i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎
fouoii gyhh
fouoii gyhh 16 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏❤❤❤😭😭😭😭
Sophie Southee
Sophie Southee 17 ditë më parë
Wow i get 2k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎
Vali Sula
Vali Sula 17 ditë më parë
Ah te lumt goja
Abu A
Abu A 17 ditë më parë
Haram!!!
minij hooi
minij hooi 17 ditë më parë
Shume kenge e bukur. 👍 Nenat tona jan ❤❤❤❤❤❤❤❤
Flora Temou
Flora Temou 18 ditë më parë
Bukur shummm!!na emocionuat!!👏👏👏😘🥰🥰🥰💯
Saba Rossi
Saba Rossi 18 ditë më parë
Ty te rujt zoti more bir te knoft zemra.tan jeten
Ptao Tom
Ptao Tom 18 ditë më parë
Dashnija nanes nuk njeh kuffiiiii... Bravo Daim shum keng e qelluar ❤❤
danqi Luan
danqi Luan 18 ditë më parë
SHUM EFERTE TE ZOTI I RJJT TH GJIT NONAT 💔💔💔💔💔💔
minij hooi
minij hooi 17 ditë më parë
Ajo qajti kur u isha i zhgenjyer, Ajo qajti kur i merzitur ajo qajti kur u gezova , Nena.
Adrian Kurtaj
Adrian Kurtaj 18 ditë më parë
RESPEKT
Shkelqim Fetiu
Shkelqim Fetiu 18 ditë më parë
Bravo vllaqko daim gjakova rrespekt per nanat tona inshalla kan shendet gjithmon
Besart Gashi
Besart Gashi 18 ditë më parë
👏👏
Ptao Tom
Ptao Tom 18 ditë më parë
Shum kenga bukur dhe ritmi muzikes shum i mir
mimoza gjermani
mimoza gjermani 18 ditë më parë
Ahhh zemra te kendoft o zot se Kang me vend ke kendu daim lala zoti te ruft 🌟👏👏👏
Ylber Krasniqi
Ylber Krasniqi 19 ditë më parë
O sa ma ka mar malli me thirr oj nan
Ekrem Hajrula
Ekrem Hajrula 19 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏❤❤❤😭😭😭😭
drttyu liqm
drttyu liqm 19 ditë më parë
Super kenge,bravo Daim Lala!
besijan besi
besijan besi 19 ditë më parë
🥰👍❤🤩
Tefta Kolici
Tefta Kolici 19 ditë më parë
Sh bukur nena eshte gjeja me e cmuar e respektuar dhe e vlersuar bravo dhe te lumte goja
adiloviq Elisa
adiloviq Elisa 19 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤ Shumm.....👆🙏 shumm ......❤ mir daim Bravo ....😘 ❤❤❤❤❤❤❤
drttyu liqm
drttyu liqm 19 ditë më parë
xx
Bajram Azemi
Bajram Azemi 19 ditë më parë
Te lumt
Bajram Azemi
Bajram Azemi 19 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏
Ermira Kashari
Ermira Kashari 19 ditë më parë
Sinan vasallii
nik nikuu
nik nikuu 19 ditë më parë
Ajo qajti kur u isha i zhgenjyer, Ajo qajti kur i merzitur ajo qajti kur u gezova , Nena.
Djeron Berisha
Djeron Berisha 19 ditë më parë
🍰👍👍👍❤
Merite Toskaa
Merite Toskaa 19 ditë më parë
👍👍👍💪💪👈🍀🍀😎😍
Sh Sh
Sh Sh 19 ditë më parë
Shum kenga bukur dhe ritmi muzikes shum i mir
Raimonta Ntomprenia
Raimonta Ntomprenia 20 ditë më parë
Nje keng shum e bukur Bravo 👏 👏👏
Regdu Geht
Regdu Geht 20 ditë më parë
Zoti mal Allahu Nanat naj ruajt inshallah 🙏🥰🙏 Te lumt goja mbreti Kosovar Daim Lala 😍
Ashkaniden die Balkan Perser
Ashkaniden die Balkan Perser 14 ditë më parë
Amin
Taze Zefi
Taze Zefi 20 ditë më parë
Bravo ,te gjitha fjalet e kenkes janë te verteta. Komplimenti
Regdu Geht
Regdu Geht 19 ditë më parë
♥️♥️
Nikolas Karaqi
Nikolas Karaqi 20 ditë më parë
O zoti te ruajt shum fjal te verteta se nuka gja mate shtrejt se fjala NaN o zot rueji gjith nanat te ken shendet e jet te gjat ka ni 21 qe e deshroj e nuk mun ta takon 💖👑nana asht ylli shtepis
Regdu Geht
Regdu Geht 19 ditë më parë
🎈
Blerta Ajdini
Blerta Ajdini 20 ditë më parë
🤣❤👏
Regdu Geht
Regdu Geht 20 ditë më parë
Super kenge,bravo Daim Lala!
jeta hoxha
jeta hoxha 20 ditë më parë
valla po lypi po nuk po gjaj mo me ka dek nana qe 13 vite me mungon shum😭😭
Live Shqip Music
Live Shqip Music 20 ditë më parë
SA LIKE BEHEN PER NENAT TONA MBRETERESHA?? 👇
Sadete Shefiku
Sadete Shefiku 20 ditë më parë
xx
Dhurata Smoqi
Dhurata Smoqi 20 ditë më parë
Daim te lumte goja ke nxjerr nje keng te vertet nenat nuk kan kufi zoti te ruajt dhe zemra te kendofte gjithmon🤲
F
F 20 ditë më parë
Ah sa here i kemi ber me lot ne sy neant tona zoti na e falte mekatin amin
Hamit Gjuci
Hamit Gjuci 20 ditë më parë
Hamit0682927879
Drita Imdulini
Drita Imdulini 20 ditë më parë
Kenga ma e bukur qe e kam degjuar ne keto vitet e fundit ....lumi AI qe ja din Randsin e NANES edhe ZOTI ka me rujt e me ja plotsu te gjitha deshirat ne JETË....🤲🤲🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏
GEZUAR 2021 - HITE POPULLORE (Vizioni&Libonia)
2:44:48
VizioniLibonia
Shikime 886 mijë
Daim Lala - Motra jeme
03:53
FM PRODUCTION
Shikime 507 mijë
Ermelinda Bixhaku - Cajup o vend i bukur ( Official Video 4K )
4:26
AngjelPro Albania 1 Official Channel
Shikime 130 mijë
Kuruluş Osman 47. Bölüm
2:15:22
Kuruluş Osman
Shikime 5 mln
Xheta - Ku po i leni babe e nane
04:46
MProduction
Shikime 206 mijë
Adem Ramadani - hitet me ilahi
1:24:44
Produksioni XIMI
Shikime 463 mijë
Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Vjeherr mos u anko
04:38
Kumrije Mustafa Official
Shikime 482 mijë
Kenga qe beri me lot Elvis Naçin
03:36
n'Kosove Show
Shikime 951 mijë
Dita me ne - Mysafir ne studio , Daim Lala
48:07
DTV Official
Shikime 10 mijë
Ermelinda Bixhaku - Cajup o vend i bukur ( Official Video 4K )
4:26
AngjelPro Albania 1 Official Channel
Shikime 130 mijë
Kuruluş Osman 47. Bölüm
2:15:22
Kuruluş Osman
Shikime 5 mln
Fara e Flliqt - Episodi 13 Sezona 2
20:02
Fara e Flliqt Official
Shikime 186 mijë
$10,000 If He Makes This Shot
0:32
MrBeast Shorts
Shikime 5 mln
Americas Cheapest Family...
21:53
PewDiePie
Shikime 7 mln
Al Pazar - 27 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:39:48