Cudit Cako: Brenda 2022 do te zhduken pleqte. Zbulon djalin ilegjitim te nene Terezes | ABC News

  Shikime 479,483

ABC News Albania

Muaj më parë

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:almores.info
#abcnews #abcnewsalbania #abcjamegjesit

Komente
Tofik Celhaka
Tofik Celhaka 10 orë më parë
Me ufot e dhjeve muabetin fare o shok... me ufot bohesh qesharak, dhe humb kredibilitetin tek njerzit.
Zjarri Shqiponjes
Zjarri Shqiponjes 19 orë më parë
Termi "conspiracy theory", ose "teori konspirative" ka qen i krijuar ekskluzivisht nga CIA e Amerikes pas vrasjes se John F Kennedy. Per arsyje qe te skualifikohej qdo njeri qe ben pyetje rreth gjerave "jonormale." Ky term perdoret shum ne europ dhe amerike, per fat te keq, kurdo qe njeri flet diqka qe nuk shihet ne CNN apo lajmet televizive, menjeher e etiketojn me at term. Por dit e tutje po vrehet se ato te cilit kan kryer detyrat e veta, ne fakt po dalin shum te vertete fjalet e tyre. Por ende shum ka per te dal ne drite.
Entela Shosho
Entela Shosho Ditë më parë
Po Trampin si nuk fitoi pas parashikimeve ?
Xhemali Shasivari
Xhemali Shasivari Ditë më parë
Shum i zgjuar qe lexon dhe studjon shum.
Xhemali Shasivari
Xhemali Shasivari Ditë më parë
Jee fenomenal o Alfred!
Arquile Sidheri
Arquile Sidheri 2 ditë më parë
pordhè me rigon
Lili Lako
Lili Lako 3 ditë më parë
Po ca bohet kshu mer njerez mir tij qe i paska ik truni, po sqenka as vetem jo..bobobo mjer toka ça ushqen
Linda Leskoviku
Linda Leskoviku 4 ditë më parë
Budalla i zgjuar
Curraj Eperm
Curraj Eperm 4 ditë më parë
Te lumte cako thosha aje normal po tani po te kujtoj te ikur truri o bobooooooooo
007 Boy
007 Boy 5 ditë më parë
Bejani 1 vend te 5 ktij 🤝
marjana lika
marjana lika 5 ditë më parë
Bravoòooooooooooooo
Enxhi Enxhi
Enxhi Enxhi 5 ditë më parë
A ti je ne mendore o budalla
Klajdi Cela
Klajdi Cela 6 ditë më parë
Ishalla iken ti para se na cave k... ben sikur je me i mencuri botes
Asim Beciri
Asim Beciri 7 ditë më parë
Ky po folka andrra ti koke ne gjum o shoki ik more shporru spaske lidhje
Eva Rriska
Eva Rriska 7 ditë më parë
Kur jam ne autobuz me make sa nuk me pelcet zemra kam siklet te madh
Turi Myseni
Turi Myseni 7 ditë më parë
Oloqe mos fol budallaleqe
blerim rizvani
blerim rizvani 9 ditë më parë
Te knaqën fredi me pralla
Nardi Rahaj
Nardi Rahaj 9 ditë më parë
sa injorant me shkollë që ka. Zoti na ruajtë nga këto ateista
Arben Cace
Arben Cace 9 ditë më parë
Të lumtë goja alfred çako je nona
Tina Kristo
Tina Kristo 9 ditë më parë
Weeeee...cfare teorish.... Na paskan ardhur "zotat" ne toke, qe po i shkaktojne njerezimit lufte biologjike... Ncncnc...kulmi
Jona Kero
Jona Kero 9 ditë më parë
Interviste e lezetshme 🙏🙏🙏te shkoje ne 1 milion view
EDMOND DUDA
EDMOND DUDA 10 ditë më parë
Bravo
Shpresa Mucaj
Shpresa Mucaj 11 ditë më parë
Cdo gje qe ndodh vetem me lejen e Allahut po mjer ata qe behen sebep per keq se te Allahu do kthehen nuk kan ku te shkojn bere keq do gjesh keq
Dini Nika
Dini Nika 6 ditë më parë
Shpresa Muçaj,a përdor ti kokën dhe logjikën?
Albert Proko
Albert Proko 11 ditë më parë
Edhe ke bari i lagjes një si puna kti nuk e gjen këtë imagjinat, bravo presantuesi i programit që tall bythën me atë dhe mbush programin.
Rrahman Uka
Rrahman Uka 11 ditë më parë
Mut pe bon saher po fol more gomar i konspiracionev .kshtu shkrun ne libra te shejt qi shejtani i mashtron njerzit si ty si bilinin o albanez vetem nje zot ka e ata elohimet jan shejton alien .kurse un jom me Zotin edhe engjujt e ti
Peta Lumi
Peta Lumi 11 ditë më parë
O Zoti madhe 😂 Po cool
Dashamir Shllaku
Dashamir Shllaku 11 ditë më parë
Po kyt esht marre me ndigju kush.mos u merrni me kyt jan shkenctar qe idin tana po ky flet kot si me dal un me imagjinatat e mija me fol ne televizjon
Peta Lumi
Peta Lumi 11 ditë më parë
E ku pi din ti Zotri kto?
Jetmir SALI
Jetmir SALI 12 ditë më parë
per vakcinen fole mir ,po për Zotat ja fute kot ... ësht 1 zot ,dhe ska zotë tjeter përveç Allahut .. informohi njeher me fen ,lëri vakcinat Allahu t udhzoft
E. Sej
E. Sej 12 ditë më parë
si qeshin kto plehrat qesh moj zojn qesh por kur te te vi vdekja para syve qesh mire kish qesh i funit them une o zot sa njerez injorant e vejn tjetrin ne loje
E. Sej
E. Sej 12 ditë më parë
Fiks Cako bravo kto gjera i kam lexu ne vitin 2011 vete dhe kam kerku shume i thoja shume vetave madje dhe familjes time por ama normale isha e çmendur.... tani? kush po cmendet?
Evis Milaqi
Evis Milaqi 12 ditë më parë
Sa kam qesh me kete psikopatin, me lot 😝😝
Nardi Rahaj
Nardi Rahaj 9 ditë më parë
😀😄😄👍 të jesh injorant edhë me shkollë vetëm kët njëri kam parë
Mehdi Dumani
Mehdi Dumani 12 ditë më parë
Njerzia po vdes nga virusi e ky thot jo nuk duhet marr vaksina ,e qka duhet bo sipas jush o cako ,mos ti marrim vaksinat e te vdesim edhe nga uria qe nuk po mundemi me punu edhe nga virusi ,leji kto pallavra o cako se nuk ja ke qellu hiq per asgje e as qe po ja qellon
klodjan halili
klodjan halili 12 ditë më parë
Shko more pallosh ske dije as nga bibla as nga islami injorant
Latif Olluri
Latif Olluri 12 ditë më parë
Korona Mashtrim
Sali Rerza
Sali Rerza 12 ditë më parë
Jo me thejshit por ju thoshja une z. Alfred je shume trim flet hapur por populli nuk beson qe ata qe ikemi zgjedhur vet te na vrasin kjo quhet. Tradheti
Refet Refet
Refet Refet 13 ditë më parë
Mos ke dale prej ndonje spitali psihijatrik
Ramadan Lecaj
Ramadan Lecaj 13 ditë më parë
Pastaj premtimet e qeveris Bukoshi per rezistenc sekinse kure te shlirohemi do tuanjohim pervojen e punes si dhe kompenzimin e pagav. As ja nga kto nuke dodhi. Filloi egzodi tjeter me qe Erin Rugova, Thaqi, Ramushi. Naj vodhen pervojen qe kishim para lufte, se nuk I plotsojm pervojen e punes, me rregulloren e tyre diskriminuse 15 vjeqare. Nalan me pension 90euro.Pleqt e kosoves Jan te zhdukur pere se gjalli.
Ramadan Lecaj
Ramadan Lecaj 13 ditë më parë
Ne Kosove pleqt Jane te zhdukur qe nga viti 1991,me rezistimin e serbofilaf
james Messa
james Messa 13 ditë më parë
ik mar katunar rrenc fjali kot mjerimi me I madhi eshte ty me ti ndegju keto prralla femijesh qyp
Behar Karaj
Behar Karaj 13 ditë më parë
Po mirë more Cako..Si ka mundësi që, këta sipas teje të gjithë, mjekët policët do i mbysin me vaksina? Hajde mendje hajde.
The Nordic Alien
The Nordic Alien 13 ditë më parë
Perlat ne Thiun shkojne poshte o z. Cako se njeriut modern i mungon njerzimi dhe i ka futur shqelm inteligjences natyrale per ti dhen vlere intelektit te huazuar.
Ergest provimaj
Ergest provimaj 13 ditë më parë
Un e kam ndjek mauro biglino qe e permendi dhe e kuptoi per ca po flet
Gjyste Paluca
Gjyste Paluca 13 ditë më parë
Lutni zotin o njerez te drejte te na heqi dreqin qafe ...
Edona Agojci
Edona Agojci 9 ditë më parë
Fiks Gjyste Paluca veq zoti te na mbrojte o zot amen
Al Pekato
Al Pekato 13 ditë më parë
Μereni e lidheni kete se cmendi dynjane
Teodor Muzaka
Teodor Muzaka 14 ditë më parë
Filloi ky kari
Zonja Zonja
Zonja Zonja 14 ditë më parë
Bravo , Zoti Cako Po Vetem kete June nuke e prisja qe,te, gjelbet,peshku ga koka the qelben qeveritare
Zonja Zonja
Zonja Zonja 14 ditë më parë
Dotho bite we the hane, edge June e name denancuar kete hapur me fjalen mhate me ,krime
agime metani
agime metani 14 ditë më parë
ty te zhdukt zoti ty te parin tu dukta vedi per i menqem po mor hajvan diskutun vendimet e Zotit kenke hajvan i madh qe njuk e kupton qe edhe gazetari po kenaqet tuj te vu nè loj😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Fatime Fatime
Fatime Fatime 15 ditë më parë
Mos haro edhe Ti ke hyre ne fazen e pleqeris
Enkeleda Tola
Enkeleda Tola 15 ditë më parë
Po kush je ti që deformon punën e Zotit Ku i ke faktet mos blasfemo fjalën e Zotit se po hyn gjynah . Zoti lshte Është dhe do të jete . Kjo nuk përputhet Me asjnë shkrim ku flitet ne Bibel :Turp për ty qe ke dal aty dhe po i fut panik njerëzve . I bekuar Qofte emri I Zotit tonë Jezus Krishtit qe na deshi dhe na dha jetë Amen Amen .
Rex Satanas
Rex Satanas 15 ditë më parë
Psikopat qe duhet te arrestohet urgjentisht per dizinformim dhe perhapje paniku.Ne cdo shtet normal do ishte ne burg.Cdo gje qe tha trillim pervecse historise se Annunaki dhe si u krijua njeriu i pare.
ARMATUNE
ARMATUNE 15 ditë më parë
Ti do jeshe i pari o mashtrues injorat
wolf
wolf 15 ditë më parë
O CAKO O PALLE KARI KUSH E DEGJON KETE KOKE BOLEN BOLL ME IDJOTESITE E TUA O KOKE KATRUVE SE KA EDHE NGA ATA QE I BESOJNE KTO KARLLIQE QE THUA SE DERI ME SOT ASGJE STE KA DALE NGA ATO BUDALLIQE QE NXJERR NGA HALJA
Bardha Xhomo
Bardha Xhomo 15 ditë më parë
Keli mos u.cudit pas vaksinimit.filluan vdekjet pas vaksinimit
Baki Muçaj
Baki Muçaj 15 ditë më parë
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦‍♂️🤷‍♀️👨‍👩‍👦 po cfare lidhje kame une me me kete vidjo kaq fallco akoma me mendimin e hipotezes o zot sa kam qeshur dhe kam qare teater me te bukur sinqerishte nuk kisha pare ndonjehere koha eshte zgjidhja e shume gjerave e hamendesimeve
Franco Roberto
Franco Roberto 15 ditë më parë
E gëzofshi vaksinës
Vera Velaj
Vera Velaj 15 ditë më parë
po nuk trembemi nga ky i rrjedhur i jo
Franco Roberto
Franco Roberto 15 ditë më parë
(Covid?) Kuptimi Certificate of vaccine I identity (Corona) 666 marka e bishës
drita mehmeti
drita mehmeti 15 ditë më parë
Ty nuk meriton tet them zoti cako ,sepse nuk e di kush te nxjerr ne televizor,te thuash e te kuvendosh me disi mendime qe ke ty.boll me popullin sepse i cmendet,jo cipi ne tani e vun ne vaksine,nuk mjafton ekonomia,termeti,virusi,po dilni dhe ju e i corjentoni,jo do vdesin pleat,jo ajo jo kjo,si ste vjen turp a ke familje a ke prinder ty,leri njerzit po ju erdhi nga vaksina le te vdesin te rrosh ty dhe drejt plakjes po shkon,nuk do thon i vrau Saliu,largou nga ekrani televiziv me keto qe po flet por ju skeni as turp as cip as karakter mbi veten tuaj,largou po te degjojn i madh e i vogel,turp,
Xhuri Furi
Xhuri Furi 14 ditë më parë
Po mos e degjo moj zonje.. degjo Ardit gjebrene .ose PORtokalline... degjo rilindjen.. doktorin e lagjes..
Rumen Marinov
Rumen Marinov 15 ditë më parë
Brënda vitit 2022, mëparë do të zhduken budallenjtë dhe manijakët sikur Alfred Cakoja, dhe pastaj, sipas këtij manijaku edhe krejt pleqtë! Aleluja!
Flora Hasko
Flora Hasko 15 ditë më parë
Zoti na ruajt nga keta njerez
Flora Hasko
Flora Hasko 15 ditë më parë
Vetem zoti e di jo ti
Flora Hasko
Flora Hasko 15 ditë më parë
Edhe ti afer pleqve je mos u jep frike njerezve o shoko
Massimo Remis
Massimo Remis 16 ditë më parë
Ti rrush lesht pleqve tane!
Lazer Kodra
Lazer Kodra 16 ditë më parë
Ne shqiptaret e perdorim gishtin ndryshe hahahaha
Lazer Kodra
Lazer Kodra 16 ditë më parë
Vaksina dot ndikoje ne nderrimin e spondes hahahaha
Lazer Kodra
Lazer Kodra 16 ditë më parë
Hahahahahaha
Mohammed Salahu
Mohammed Salahu 16 ditë më parë
O zote si nuk i vjen marre me dale e me fole kote ky budadhe po pse e merr emnin e zotit per goje 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤌🤌
gurgac
gurgac 16 ditë më parë
Nuk e di cili eshte me rrot kari Cako apo drejtuesi i emisionit qe e fton !
Xhuri Furi
Xhuri Furi 11 ditë më parë
Duhet me kene ti..me loqe fare..se e ke horizontin direkt te bllokuar nga maska..kaq sa flet duhet te jesh mr maska..Loqe i gjithi..
B Musliju
B Musliju 16 ditë më parë
Bravo bravo se ki reporteri mbon nervoz se nuk te beson a ti kreht i ke tamam o zogi mirin ta shtoft me krejt familen se fjaket tua si haroj se ti de dashke popullin 🤲🤲🤲🤲👏👏👏👏
B Musliju
B Musliju 16 ditë më parë
O krejt fjalet e zotri Cakos na kan dal o popull po ju se ngjojshi do namisin me zort zoti i denoft se nakan bo me trauma na kan bo sall cako e fol te verten zoti e rujt🤲🤲🤲🤲🤲🤲
Mirlinda Rushani
Mirlinda Rushani 16 ditë më parë
Ja fute si kau peles kur folen per UFO per Biblen hahahahahaha
Lorna Coba
Lorna Coba 16 ditë më parë
Sa budallallek , Ma shume ka vdekje nga virusi sesa nga vaksina. Po ky dan me Ba si tip interesant qe demek I din tana. Sa palidhije , kush ndigjon keto budallalleqe.
Ultras 12
Ultras 12 16 ditë më parë
16:11 Cako gjigand..
Dash Stafuka
Dash Stafuka 16 ditë më parë
Ralitet cako bravo
Besmira Ndreca
Besmira Ndreca 16 ditë më parë
Po or i lajthitur nga trut djali nanes tende per tjerat mund te thuash at E duash ama ket besh me fmi nen terezen qe nuk ben vaki ne bot qfar madhi tkan then me pi o i terbuar po del nga binaret edhe pak che do thush jam djali zotit 🙄
Luli Merkaj
Luli Merkaj 16 ditë më parë
Cfare thote ky qe bibla nuk flet per zotin Po sipas ketij kush flet per zotin abetarja
beku beku
beku beku 16 ditë më parë
Zot na ruaj mend e kokes. Ngushellime Alfred. Nuk eshte faji yt.
Indrit Cara
Indrit Cara 17 ditë më parë
Ju gazetaret po na habisni perdit e spo ju shajm. Alfred Cako esht zoteri burre.
Marjeta Danaj
Marjeta Danaj 17 ditë më parë
Ik o idjot paska pas Zoti laborator Zoti te shkaterroft.
kacatriku
kacatriku 17 ditë më parë
Ky ka ik për lesh
Elena Ela
Elena Ela 17 ditë më parë
Aman perralle me mbret.. Kto sjelle qe behen tani jane bere ne cdo pandemi, maska ,dizinfektimi etj.. Meso te flasesh mire shqip...se Folja ne veten e pare shumes "themi" Ne te shkuaren nuk ben "theshim" Ci ke kto..theshim theshim ter kohes 😂😂😂😂😂🤢🤢🤢
Dritan Imeraj
Dritan Imeraj 17 ditë më parë
T kisha lind harabel biles
Mond Biba
Mond Biba 17 ditë më parë
A ti je rrotkari klasik
redokhs 63
redokhs 63 17 ditë më parë
Po ti, a thua do zhdukesh?
ALBANA DRANGA
ALBANA DRANGA 17 ditë më parë
Po per ata qe vdiqen nga covid ne mbare boten cthua o trushkulur..Po pra po nuk kane te gjithe te njejtin imunitet si mund ti shpetojme keta??Eshte fatkeqedi e madhe qe ze hapesirat mediatike per dokrra.Kush eshte ai ose ajo qe nuk do te shpetoje jete njerezish.Shyqyr qe egziston mjeksia sepse bota ka kaluar kushedi sa murtaja edhe kjo ka kete emer sepse bota eshte e vjeter edhe boll e kemi bere pis ne qe shkelim mbi te per te mos thene nje fjale tjeter
Prish Tinat
Prish Tinat 17 ditë më parë
Cako e ka te drejt dhe po e paralajmron te verteten mendimi i tij eshte per tu vlersuar nga njerzit.
Neimar Vračar
Neimar Vračar 17 ditë më parë
Ec more iqe plancin tand srfte
Laurent Gurakuqi
Laurent Gurakuqi 17 ditë më parë
Ky eshte per tu arrestuar.Ca flet mer oo.
Diana Katundi
Diana Katundi 17 ditë më parë
Lum ju qe degjoni kete te krisurin.
L. V
L. V 17 ditë më parë
Po ik o rrot kari me kto teori debili se cave trapin 30 vjet jetojme mjerim e korrupsion ti ben pashikim kush do vdes e kush do jetoj kush je ti mor hale Zoti.
king lion
king lion 17 ditë më parë
Qe esht diçka un personalisht e kuptoi maska ne publik nuk lejoet e ne kafene lejoet?e par e dyt per votim protesta te gjith pa maska? E pse nuk po dalin te prekur ne virusi me qe shteti u kujdesoka per ne pse I lejon protesta pa maska edhe po qe per shtresin e ankthin shumica e popullsis jan me ankth e stres ne kohen e diktatorit nuk kish stres as ankth e as vdekj te rinj po vetm nga plakja moshe luft botrore me arm nuk ka me po ndermjet ushqimeve apo hilaçve e vaksinave mundet ?? Kina ka millard popullsi lejoet vetm deri 1 femi me lind ndoshta esht kjo metoda hapja e virusit me vaksin o vdes o kontroll nga masonet edhe per filma jan ber nje çip ne trup din ku ndollesh e je I kontrolluar ne te ardhem njersit sdo ken pashaporta por ne sy do vijet nje çip ku do ket te gjith te dhenat personal mos tu duken e qesharaka jemi te kentrolluar nga luminatet U vin keq per pleqet me u vaksinuar po te rinjt te vdesin apo esht qedhim to zhdukin moshat e mblla nga azili e nga pesjonet in pesronalisht jam me pik pyetje zotriu ça fitim ka te thot kto mendime??
Huzri Nebi
Huzri Nebi 17 ditë më parë
Ore Cako kot e ki se populi e kazën harami se nuk dalojn tëvërtetën nga paevërtet
Huzri Nebi
Huzri Nebi 17 ditë më parë
Ore😀😀
R4-zetyd
R4-zetyd 17 ditë më parë
Krejt qka ne mendojm per te ardhmen paraardhsit ton i kan then edhe mendu per neve ,keshtu qe lene ket muhabet toka sillet qe miljona vjet edhe do te vazhdon po ne te njejtin drejtim
R4-zetyd
R4-zetyd 17 ditë më parë
Te ndegjoj ty me vjen me qesh ,lexoj komentet me vjen te qaj
Diana Katundi
Diana Katundi 16 ditë më parë
😅😅😅
Gjoni Topia
Gjoni Topia 18 ditë më parë
Po ty duket vetja i ri o pleher.
A8 pana
A8 pana 18 ditë më parë
Alfred Cako dhe Nikola tesla genie
Klajdi Musaraj
Klajdi Musaraj 18 ditë më parë
Sa i madh Qe je o Fred Cako
Sadakatsiz 26. Bölüm
1:36:48
Sadakatsiz
Shikime 697 mijë
Rich Jail vs Broke Jail/ 16 Funny Situations
12:05
Good Sister vs Bad Sister
11:18
Troom Troom SELECT
Shikime 3,1 mln
Jumping from 128,000 Feet!
6:12
Beast Reacts
Shikime 6 mln