Cricket ft Yll Limani - Ndoshta (Official Music Video)

  Shikime 2,129,265

Cricket Music

Muaj më parë

Official video for "Ndoshta" by CRICKET & YLL LIMANI.
Music by : @Yll Limani & Cricket
Produced by : CRICKET
Lyrics by Yll Limani
Master by : Lorenc Aliaj

Follow @Cricket Music on:
Instagram : cricket.music
Follow Yll Limani on:
Instagram : ylllimani
Music is a language that transcends all boundaries.
© 2020 Cricket Music. All Rights Reserved.
#Cricket #Yll Limani #onima

Komente
¡MEGG COCAINA!
¡MEGG COCAINA! 5 orë më parë
a ju mungon najkush ne qeto momente💔😕🔫
Mrs. MM
Mrs. MM Ditë më parë
O zot sa kenge e bukur 🥰🥰
Gzim Jusufi
Gzim Jusufi 2 ditë më parë
teksti : koka prej tirone jena na
Everything
Everything 3 ditë më parë
Xhenetë gjdo dit jom ka e pres qat mesazh prej teje😔😔😔
sokin jon
sokin jon 4 ditë më parë
Fiks per ex-in tim ai duhet te ma kushtoj mu 💀
¡MEGG COCAINA!
¡MEGG COCAINA! 8 orë më parë
😂😂gishtin e mesit ex-it karma ka ardh e i ka bo exit😂🤘❤️
Anxhela Bogdani
Anxhela Bogdani 4 ditë më parë
Ti je super kengetar... 🥰🥰🥰
Kini Kin
Kini Kin 4 ditë më parë
e qitu ma mir të lumt ahahha se msuset po thojn
Shauka Hodan
Shauka Hodan 5 ditë më parë
❤❤❤❤❤💋💋💋
bucii rebel
bucii rebel 5 ditë më parë
Kenge e bukur zeri bukur gjithe e ban kenget e bukura
sokin jon
sokin jon 4 ditë më parë
degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎
denis Sulovari
denis Sulovari 5 ditë më parë
Per ca i beni keto keng per te qar
Erza Thaqi
Erza Thaqi 5 ditë më parë
Yll limani❤️
Kini Kin
Kini Kin 6 ditë më parë
bravo te koft
bilinas mini
bilinas mini 7 ditë më parë
Fiks per ex-in tim ai duhet te ma kushtoj mu 💀
4Nejo4
4Nejo4 7 ditë më parë
Kang e buker 🤌
yuoop noke
yuoop noke 7 ditë më parë
like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️
bilinas mini
bilinas mini 6 ditë më parë
Super ,si gjithmone 🔥🌟♥️
dolita windo
dolita windo 8 ditë më parë
Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤
bilinas mini
bilinas mini 6 ditë më parë
degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎
Anxhentila Kola
Anxhentila Kola 8 ditë më parë
Jkk
bilinas mini
bilinas mini 7 ditë më parë
Super kenge super text super kengetar ..superrrrr balade..e ke qa o Ylli Limani..😘😘
nickalm
nickalm 8 ditë më parë
Art fantastik cricket 🔥 & Yll
seiom jvony
seiom jvony 10 ditë më parë
Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤
yuoop noke
yuoop noke 7 ditë më parë
Kur mendoj qe mund ta degjoje kete kenge dhe te thot po e cova jeten x lesh sps jm idiot. Epike. 🤪💪
Mia Tips
Mia Tips 10 ditë më parë
Ti don me na myt 😄
dolita windo
dolita windo 8 ditë më parë
like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️
Ptao Tom
Ptao Tom 11 ditë më parë
Çdo fjal me tingellon ne shpirt❤
Safete Kokici
Safete Kokici 12 ditë më parë
🌟🌟❤❤
opzz xsin
opzz xsin 12 ditë më parë
degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎
seiom jvony
seiom jvony 10 ditë më parë
Sa pak views,marre
Servis Fresi
Servis Fresi 12 ditë më parë
Je me i miri
seiom jvony
seiom jvony 9 ditë më parë
Sa pak views,marre
seiom jvony
seiom jvony 9 ditë më parë
je i papar❤️
ehe po
ehe po 13 ditë më parë
Fiks per ex-in tim ai duhet te ma kushtoj mu 💀
Meso Gjermanisht
Meso Gjermanisht 13 ditë më parë
Meso Gjuhen gjermane falas! ABONOHU KETU per me teper!
opzz xsin
opzz xsin 12 ditë më parë
😔♥️
BESA
BESA 13 ditë më parë
Le ta themi, gjysma e njerëzve që po e dëgjon tani është tu qajt 😩😩
Lona Lushaj
Lona Lushaj 13 ditë më parë
Mka marr malli per te por si shkruaj dot 😓
fouoii gyhh
fouoii gyhh 13 ditë më parë
degjoj zerin E te them sa jam pendu Ndoshta edhe ti po vuan Si un,si un... Like🖤❤️👎
soinhu foitu
soinhu foitu 13 ditë më parë
almores.info/rock/video/nZGZrKh4bdiFo6Q
tirana918
tirana918 13 ditë më parë
Super ,si gjithmone 🔥🌟♥️
soinhu foitu
soinhu foitu 13 ditë më parë
Awesome i get 3k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎
Ornela Pergjegji
Ornela Pergjegji 14 ditë më parë
Super kenge super text super kengetar ..superrrrr balade..e ke qa o Ylli Limani..😘😘
bowen voowy
bowen voowy 14 ditë më parë
🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤
Sene Sene
Sene Sene 14 ditë më parë
Kur mendoj qe mund ta degjoje kete kenge dhe te thot po e cova jeten x lesh sps jm idiot. Epike. 🤪💪
fouoii gyhh
fouoii gyhh 13 ditë më parë
Je ma i mir ylli 👑💜
Egli Channel
Egli Channel 15 ditë më parë
like kush mendon qe ylli limani ka tekstet mat mira per dashurin 🔥🥵❤️
Joanna
Joanna 15 ditë më parë
🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤
l.l l.l
l.l l.l 16 ditë më parë
Sa pak views,marre
bowen voowy
bowen voowy 14 ditë më parë
Ne Shqiperi eshte xhiruar ky videoklip?
minij hooi
minij hooi 16 ditë më parë
je i papar❤️
Perik Prifti
Perik Prifti 16 ditë më parë
O jettt
Leda Preci
Leda Preci 16 ditë më parë
🥺🥺🥺😍😍😍😍
Joanna
Joanna 15 ditë më parë
Po ik o Ylli ik, se nuk e durojmë dot këtë kryevepër.
L L
L L 17 ditë më parë
😔♥️
minij hooi
minij hooi 16 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰
Proo Proo
Proo Proo 17 ditë më parë
Ma i miri tek kjo kenga gjej veten time suksese ylli
hen ko
hen ko 17 ditë më parë
Shume tekste te bukura ze i mrekullueshem bravo talent i vertete👍
Lilly Goold-Adams
Lilly Goold-Adams 18 ditë më parë
Awesome i get 3k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎
Polikseni Zouta
Polikseni Zouta 18 ditë më parë
almores.info/rock/video/nZGZrKh4bdiFo6Q
Dark Web
Dark Web 19 ditë më parë
LARGESI E MALLKUAR 😔🥺 🥺🥺
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 19 ditë më parë
Je ma i mir ylli 👑💜
hen ko
hen ko 17 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏🏆🏆
Emily An
Emily An 19 ditë më parë
Je ma i mir ylli 👑💜
Olta Bani
Olta Bani 21 ditë më parë
Ne Shqiperi eshte xhiruar ky videoklip?
Love Calming Relax
Love Calming Relax 21 ditë më parë
*Good evening*
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 19 ditë më parë
Gjynaf kur kjo super keng nk merr klikime ,,ti meriton shum e me shum.
Lorida Afrinderin
Lorida Afrinderin 21 ditë më parë
Fccv
Emily An
Emily An 19 ditë më parë
Ohh ca kengeeee 😍😍😢😍😍😍😍😍
Havana 1996
Havana 1996 22 ditë më parë
Po ik o Ylli ik, se nuk e durojmë dot këtë kryevepër.
soinhu foitu
soinhu foitu 22 ditë më parë
Cricket music , si gjithmon na knaq me kto gjera te bukura ❤️
Eriselda Saliaj
Eriselda Saliaj 22 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰
soinhu foitu
soinhu foitu 21 ditë më parë
" Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🌹🌹🌹
AM13 AM13
AM13 AM13 22 ditë më parë
Ylli ti je i pa arritshem Bashk me cricket
soinhu foitu
soinhu foitu 21 ditë më parë
Nice job guys?
Art Bislimi
Art Bislimi 22 ditë më parë
Yf
Art Bislimi
Art Bislimi 22 ditë më parë
❤❤♥️
soinhu foitu
soinhu foitu 22 ditë më parë
duhet me qep copat e zemres tash!!!!
Shabani Gezim
Shabani Gezim 22 ditë më parë
Njerz a din kush ku esht qyky vend 🙏🙏🙏🙏
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 23 ditë më parë
Wow his voice is perfect love Kosovo and Albania from Allbenja
Violeta Manoli
Violeta Manoli 23 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏🏆🏆
Filloni Një Koleksion
Filloni Një Koleksion 23 ditë më parë
almores.info/rock/video/x6uhmmmjp9WVgZs🤩
mondi bani
mondi bani 23 ditë më parë
O zote sa me mungon 💔 çdo dite qe kalon me shume me mungone 😢 kjo esht frika ime . Se do te vdes pa te pare e njeher ne ket jet
Mira Zenelaj
Mira Zenelaj 23 ditë më parë
sa shume vuajte kalon zemra edhe perseri eshte e forte
Skenda 1234
Skenda 1234 11 ditë më parë
Njeriu i fort e ka zemren te fort
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 23 ditë më parë
Shume e bukur S'ka si te ishte ndryshe nje kenge e yllit I love it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I love you ylli so much
Samsunges Samsunges
Samsunges Samsunges 23 ditë më parë
Gjynaf kur kjo super keng nk merr klikime ,,ti meriton shum e me shum.
Ornela Krosi
Ornela Krosi 2 ditë më parë
Po pra, Melisa 3M 🤦‍♀️🤷‍♀️
Antoneta
Antoneta 23 ditë më parë
Ohh ca kengeeee 😍😍😢😍😍😍😍😍
florea stan
florea stan 23 ditë më parë
Eu din pacate, nu pot sal numesc Cantaret sincer zici ca face slujba la biserica 😎😎😎
ꪑꫀꪶꪖ 02
ꪑꫀꪶꪖ 02 23 ditë më parë
🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼😍🎼
niduoe stre
niduoe stre 23 ditë më parë
ylli bravo per talentin qe ke.Suksesi yt eshte 1000 perqind .Suksese ylli.
Skenda 1234
Skenda 1234 11 ditë më parë
Zbrite pak zbrite zbritje sezonale
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian 24 ditë më parë
" Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🌹🌹🌹
Anxhi M
Anxhi M 24 ditë më parë
Pershendetje nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe faleminderit shum respekte 😊
ThizIzNery
ThizIzNery 24 ditë më parë
duhet me qep copat e zemres tash!!!!
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian 24 ditë më parë
" Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".
Future Bb
Future Bb 24 ditë më parë
Cricket music , si gjithmon na knaq me kto gjera te bukura ❤️
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian 24 ditë më parë
" Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🧡🧡
Chloe Manchestor
Chloe Manchestor 24 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
drttyu liqm
drttyu liqm 24 ditë më parë
🤍🤍🤍🤍
Al Beshure
Al Beshure 24 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
drttyu liqm
drttyu liqm 24 ditë më parë
Bukur ✌🇧🇬✌
Vanesa Zekaul
Vanesa Zekaul 24 ditë më parë
Wjwjwuusuww
niduoe stre
niduoe stre 23 ditë më parë
🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤
laskin riubn
laskin riubn 24 ditë më parë
Sa mzk e bkr 😍❤️
ilda cangu
ilda cangu 24 ditë më parë
Shume e bukur S'ka si te ishte ndryshe nje kenge e yllit I love it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I love you ylli so much
Aaşşalıkk Hilmi Önal
Aaşşalıkk Hilmi Önal 24 ditë më parë
Turkey🇹🇷🎶🎶🎶🎶🎼🎺🎺
Xhulja Jace
Xhulja Jace 25 ditë më parë
Sa i papare je muzike edhe kete muzik e ke bere per ate qe jane te lenduar edhe presin te kthehen te dua shume zemer je papare me kto muzik 😘😘😘😘😘💋💋💋❤❤❤
laskin riubn
laskin riubn 24 ditë më parë
Nderkoh qe ca kenge pa lidhje marrin 1M klikime per pak ore (te pa merituara) ja sa vlersohet kjo kryeveper 🥺🙃😖🤦🏻‍♀️
Aida Sh
Aida Sh 25 ditë më parë
Sa nam videoklipi💫💫💫💫 U fiksova!!!
Bensu Soral
Bensu Soral 25 ditë më parë
Nje nder dhimbjet me te madha eshte ajo e dashurise, nje nder dhimbjet qe i kam frike. Heren e fundit dikush mi shprehu ndnjenjat, por une nga frika qe mos lendohem e refuzova 😩, tani qe e shoh ne rruge kur kalon ndihem shume keq se edhe une kisha ndjenja ndaj tij dhe ato vazhdojne te rriten, te kerkoj falje 🙏🙏🙏
Bensu Soral
Bensu Soral 25 ditë më parë
Fiks kenge per mua, ja dedikoj atij x personi, ndishta!
Jurgent Jurgent
Jurgent Jurgent 25 ditë më parë
almores.info/rock/video/2KWG2WiaaLSFnKg
drttyu liqm
drttyu liqm 25 ditë më parë
🤍 s'ka më ndoshta Yll. 🖤
Albanian Version
Albanian Version 25 ditë më parë
Shume tekste te bukura ze i mrekullueshem bravo talent i vertete👍
Ivanova Luydmila
Ivanova Luydmila 25 ditë më parë
Bukur ✌🇧🇬✌
Sara Poliku
Sara Poliku 25 ditë më parë
🤍🤍🤍🤍
drttyu liqm
drttyu liqm 25 ditë më parë
ylli bravo per talentin qe ke.Suksesi yt eshte 1000 perqind .Suksese ylli.
john denver
john denver 25 ditë më parë
kjo muzika me tekstin nuk lidhet fare. pff
Albert Sufaj
Albert Sufaj 25 ditë më parë
Mo bre yll se e ki ni zo si met hi sorra nzorr trash😂😂
Ylli Limani
Ylli Limani 25 ditë më parë
Zëri yt është qetësi për shpirtin! 😍♥️🌍🏅
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian 24 ditë më parë
" Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".🤍❤️
Flordi
Flordi 25 ditë më parë
almores.info/rock/video/maB91qhrb62DoJs
Armanda Ringaj
Armanda Ringaj 25 ditë më parë
Nderkoh qe ca kenge pa lidhje marrin 1M klikime per pak ore (te pa merituara) ja sa vlersohet kjo kryeveper 🥺🙃😖🤦🏻‍♀️
misolou fout
misolou fout 26 ditë më parë
Ditet shkojn e muajt behen vite😔 Super kang bravo👏
Real Moments Life
Real Moments Life 26 ditë më parë
Jeta esht vertet nje dallge e forte..qe ta kalojm ate dallge duhet te pergatisim veten gjithmon me frym dhe energji..qe te tejkalojm cdo dallge momenti te jetes..cdo keng te con ne nje histori jete sikur kenga ne fjal..vertet shume kenge e bukur dhe e fort..suksese🔛🔝
Anna Mosinyan
Anna Mosinyan 26 ditë më parë
It's very nice thank you!! ❤️ From🇬🇷🇦🇲🎶🥰
besmir fani
besmir fani 26 ditë më parë
Super
misolou fout
misolou fout 26 ditë më parë
Sa kenge e dhimshme duket sikur e kendon nje engjell qe shikon historit tona nga qielli Falemiderit Ylli
Tushe Daulle
Tushe Daulle 26 ditë më parë
Perfect song 😍😍🙈🙈
Eren Tin
Eren Tin 26 ditë më parë
Ylli Limani, e teprove me Kte kengen tani! Amazing song😍❤️
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian 24 ditë më parë
" Dy persona kurrë mos u mundo të qëndrosh me ta, me atë i cili nuk të kupton dhe me atë i cili nuk të respekton ".
Berati 1
Berati 1 26 ditë më parë
E paske qit ni kang tkillt
miri miri
miri miri 26 ditë më parë
Armida Vllaca ❤ te dua shum
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu 26 ditë më parë
o vdeksha un per ty o Ylli
Dafina Zeqiri ft Yll Limani - Mos shko
03:44
Dafina Zeqiri
Shikime 8 mln
Bebe Rexha - Sacrifice [Official Music Video]
2:50
Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)
3:25
Venera&Lind Official
Shikime 674 mijë
Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)
03:25
Venera&Lind Official
Shikime 676 mijë
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
Shikime 4,3 mln
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 19 mln
Tuna ft. Yll Limani - A don hala
03:26
Bebe Rexha - Sacrifice [Official Music Video]
2:50
Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)
3:25
Venera&Lind Official
Shikime 674 mijë
STRESI - BABY (Prod by. BurimKosa)
2:26
StresiOfficial
Shikime 771 mijë