Cfare premtimi i dhane njeri-tjetrit Saimiri dhe Meri

  Shikime 73,961

RTV KLAN

3 muaj më parë

#LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan
Saimiri dhe Meri kanë kaluar një ditë mjaft të këndshme dhe argëtuese, teksa ajo i kishte bërë edhe një surprizë 33-vjeçarit.
Duke qenë se në takimin në vilë ku të gjitha vajzat përgatitën nga një pjatë për Saimirin, Meri nuk ishte, ajo vendosi t’i bëjë atij byrek.
Madje Meri i ka mësuar edhe Saimirit si të hapë petët e byrekut.
Saimiri: S’ka më bukur se natyra, e kam shumë qejf. Në Shqipërinë tonë çdo gjë e ndjej më shumë, më me zemër.
Meri: Është normale, ke lënë zemrën këtu edhe pse jeton atje. Dua të bëj diçka tradicionale dhe ti do më ndihmosh mua të bëjmë një byrek në saç.
Saimiri: Mos më bëj të çohem unë se po u çova do lëpish gishtat. Me çfarë do e bësh?
Meri: Dua ta bëj me spinaq, majdanoz, qepë…Tani vjen pjesa më e bukur sepse do vish të më ndihmosh.
Saimiri: Do hapim petët? Bobo! Më të vështirën më le mua! Si të duket kjo? Byreku i parë në jetën time, ia dolëm më në fund!
Meri sot u kënaqa, jo vetëm nga natyra e bukur që më solle këtu, por edhe byrekun që bëre për mua, më ktheve në fëmijërinë time.
Meri: Këtë meritë e kemi të dy sepse gjithë atë punë të madhe, më ndihmove edhe ti.
Saimiri: Ti ke qenë një nga të preferuarat e mia që në natën e parë, kur unë të kam parë atje tek vila. Sa herë jam me ty kam një ndjesi shumë të veçantë, ndihem shumë mirë. Shpresoj që kjo ndjenjë mos të shuhet kurrë.
Meri: Ashtu shpresoj dhe unë, tani po më rreh zemra fort. Gjithë ky rrugëtim, guximi që erdha këtu, nuk paska shkuar kot.
Saimiri: Prandaj t’i thashë edhe këto fjalë, që ti ta dish, çfarë mendoj unë për ty dhe pse je këtu. Mos mendo se për mua je si gjithë të tjerat. Por je e veçantë.
Meri: Me këto që më the tani, nuk do më zërë gjumi vetëm nga lumturia. Çdo javë kam pasur mendime të ndryshme, të luhatura dhe ka qenë shumë e vështirë për mua. Nuk e prisja të arrija deri këtu. Ndjenja e pëlqimit sa më shumë vjen e rritet. Sot më dhe përsëri një siguri duke më thënë që jam një ndër të preferuarat e tua.
Saimiri: Dua të shoh se cila nga ju përshtatet më shumë me mua për të krijuar dicka bashkë. Je gati ti të krijosh familjen tënde dhe të jetosh me mua?
Meri: Natyrisht që po!
Saimiri: Do më premtosh që do luftojmë për njëri-tjetrin dhe nuk do dorëzohesh aq kollaj?
Meri: Kështu si më ke siguruar sot, ta premtoj!
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALmores for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Miranda TTT
Miranda TTT Muaj më parë
Si rome duket kjo 😀
Km Mm
Km Mm 2 muaj më parë
Sa te bukur jeni te dy shkoni shume bashke ⭐⭐🌟🌟💥💥🙏🙏
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 2 muaj më parë
Eneida xhatufa 💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💘❣💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💞aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕❣💔💖💝💗❤❤saimiri 1 meri 1💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💘💔💖💝💗❤❤love story💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💞💘💕💔💖💝💗❤❤
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 2 muaj më parë
1💎💎💙💙💚💚🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤
Frange Kola
Frange Kola 2 muaj më parë
Kur u betuan se po u kthye Engjlli do largohem dhe ju ran hajsha fjelt qe than jan zero te gjitha fallso
Nuredin Feza
Nuredin Feza 3 muaj më parë
????
Nuredin Feza
Nuredin Feza 3 muaj më parë
?????
Adelina Cekrezi
Adelina Cekrezi 3 muaj më parë
Ju lushin duart per byrekun Sajmiri bravoooo meri amvise fantastike👍👍
Bruna Bruna
Bruna Bruna 3 muaj më parë
Lere mos e pyet premtimet e kesaj svlejne asgje, po duron me zor se ka hall te ike jashte, kushdo qe te jete e merr kjo eshte ne hall.
19 98
19 98 3 muaj më parë
Ylla Te dy🖤🇦🇱💪🏻
Ylli Tajari
Ylli Tajari 3 muaj më parë
Meri ME SAJMIRIN super cift qe shkojn shum
oHLtLX
oHLtLX 3 muaj më parë
1:41 beispiellos
Matiola Hasvata
Matiola Hasvata 3 muaj më parë
Enxhell e pelqeu dhe e ndiente vertet saqe dhe loti qe doli ishte teper i ndjere, po spati vullnet te duronte e luftonte deri ne fund per dashurine.
Arlind Lula
Arlind Lula 2 muaj më parë
Enxhell
lindita koleci
lindita koleci 2 muaj më parë
Na cat kokèn me enxhell mjaft me ajo iku vet dhe kaq
Matiola Hasvata
Matiola Hasvata 3 muaj më parë
Prsh. Besoj se Sajmiri foli qarte per pelqimin e tij per Merin. Se kuptoj pse duhet te vazhdoje me ai emision. Beri mire vajza qe u largua. Tani kuptoj dhe veteleminimin e Enxhell. Dhe vajzat e tjera derisa ai i premtoi Merit te luftojne per dashurin e njeri tjetrit re tjerst jane te teperta.
Vjollca Berisha
Vjollca Berisha 3 muaj më parë
Saimiri dhe Meri do dalin qift 🥂👏
Gimi Kajan
Gimi Kajan 3 muaj më parë
Super cift
Kayla Cercizi
Kayla Cercizi 3 muaj më parë
I kishit mesuar mire vargjet Qe duhet Te recitonit pfffff impostim komplet
Sevdije Canaj
Sevdije Canaj 3 muaj më parë
Shum Qift i Bukur Meri e Talentuar vetem me Merin pershtatesh 🥰😍
Lola Kreka
Lola Kreka 3 muaj më parë
MERI je shum e mir shpresoj te perfundosh me SAJMIRIN❤🌺🌹🌻🥀👫
Alfonso Lusha
Alfonso Lusha 3 muaj më parë
Ska si meri nji goc fisnike ....
Ponja Fier
Ponja Fier 3 muaj më parë
Meri je sh e Mir po' di besh Mir te ikesh vet ai ste meriton
Nexhi Alla
Nexhi Alla 3 muaj më parë
Meri dhe Sajmir jeni cift ideal.
AIDA AGA
AIDA AGA 3 muaj më parë
Pikaa ty moj!Ka ngel Afrika per ty per ti bere ti bamiresi.E shtirur!
AVE asca
AVE asca 3 muaj më parë
😂😂😂😂😂😂po mij do shkoj te bej byrek me qep ,presh dhe lakra pika pika moj selvije😂😊😂😂😂
Anila Xhambazi
Anila Xhambazi 3 muaj më parë
Kjo eshte femra me fallco me kuptimin e plote
AVE asca
AVE asca 3 muaj më parë
Po moj meri kot ke shkuar ha byrek ha.haaaaaaa😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Olgerta Lzj
Olgerta Lzj 3 muaj më parë
Meri me duket goc e mire, Shpresoj Mos te sillet sepse jan kamera ben si bella e brava, dua qe perfundojn bashk
Florie Isufi
Florie Isufi 3 muaj më parë
Meri je 🌟 te Uroj lumturin e Botes👑👑😍.
Blerina Xhemollari
Blerina Xhemollari 3 muaj më parë
SME PELQEN FARE MERI.FALLCO KOMPLET.VETEM ME ENGJELLIN SHKONTE SHUME
Olimbi Dorri
Olimbi Dorri 3 muaj më parë
Sajmir mer kete duash per spektakel....por Enxhell ishte vajza me e duhur per ty..
Alketa Keta
Alketa Keta 3 muaj më parë
pamvarsisht se esht pak e shtirur po ka stil femilitet kjo vajze
Bruna Bruna
Bruna Bruna 3 muaj më parë
Kete rradhe Saimiri na beri byrekun, rradhes tjeter do shihni Saimirin duke ju bere kafen gocave i veshur me fustan. Duhet per skenarin patjeter 😂😂
AVE asca
AVE asca 3 muaj më parë
😂😂😂😂😂😂
Ilda Cenaj
Ilda Cenaj 3 muaj më parë
I dua kto te dy
Lali Sina
Lali Sina 3 muaj më parë
Meri si Tea don tè shkoi nè Afrikè pèr t ju ardhè nè ndihmè fèmijève,po pse mi goce a nuk mund tè ndihmojsh fèmijèt jetim e tè varfèr nè Shqipèri,apo thjesht me u duk me u hap by...
Mary Oxa
Mary Oxa 3 muaj më parë
Tani iku genarda mos te mbaj mendja kot te rrofshin ato puthje qe ja dhe sajmirit
Mary Oxa
Mary Oxa 3 muaj më parë
Ooobooobooo kysajmiri kot fare nuk din kush eshte fallco e kush eshte vajza me e duhura per tè
rs s
rs s 3 muaj më parë
Meri a ke shkoll se burekun ta pam si e bere as lopet nuk ta han at burek
Valbona Bektesevic
Valbona Bektesevic 3 muaj më parë
Saimiri eshte bere tap duket po thote te verteten.Ju uroj te perfundoni bashke 👏👏
Miranda Lalaj
Miranda Lalaj 3 muaj më parë
Sa shtiret jevga o zurllap te futi direk te gatuash se vete do te shkoje ne Afrike mes Kjo eshte mesuar ne Indi .
A M
A M 3 muaj më parë
Si mashkull qe jam, per ty Saimir te sugjeroj vetem njeren nga vajzat: Generda ....shume simpatike, e edukuar, inteligjente, klas, finese, e cilter, e matur dhe pa shume fjale....nuk e di se cmund te kerkosh me shume nga nje femer per nje lidhje serioze...😉
Florika Florika
Florika Florika 3 muaj më parë
O Sajmir te ra vlera fare , je nje mashkull si gjithe meshkut Tiranas, si nuk doli nje burre nga Tirana more po te githe keshtu jeni more .
Florika Florika
Florika Florika 3 muaj më parë
pika budalaqet Sajmiri nuk me adnjeren ka ardhur prr show
HONZA NOVAK
HONZA NOVAK 3 muaj më parë
Qyqa me Sajme spo mersha vesh cin kishe ul ne makine thasg co ky burree si qen e na e prishe shijen faaaare vetem pamjen me Ebgjell te shko jo me kete faaaallco toootal
Mary Oxa
Mary Oxa 2 muaj më parë
Po ik ore sajmir se meri gjith fallco di ta dredh mir lojen nuk eshte vajza e duhur po gabon vetm xhesi ma e sinqerta per ty ket duhet ta thot dhe mama jete urim per xhesin
Klajdid Klajdid
Klajdid Klajdid 3 muaj më parë
Mesoni te shkruani "o fancat e engjellit se lat nam hahahahahaha😴
AVE asca
AVE asca 3 muaj më parë
Haaaaaaaa😂😂😂😂😂😂😊👍
Mira mira
Mira mira 3 muaj më parë
Jane te dy te mire ,mos na del cift Tea Andi.
teu meu
teu meu 3 muaj më parë
Kjo jevga shume fallco,pa ndjenje fare
Rita Demo
Rita Demo 2 muaj më parë
Epo Meri percolli shume bukuroshe dhe arriti ne finale...bravo Meri🙂
Lili Disha
Lili Disha 3 muaj më parë
Meri je me e mira
latife lamaj
latife lamaj 3 muaj më parë
Mos i leshoni duret sepse shkoni shume kete ethon tegjith nga New Yorku
Tani Adari
Tani Adari 3 muaj më parë
Sa e bukur qe je meri te uroj suksese🙋‍♀️
Frivi Frivi
Frivi Frivi 3 muaj më parë
Femer qe nuk di te lidhi dy fjale
Qamile Suli
Qamile Suli 2 muaj më parë
Kl
ĎÊŇΊÂ
ĎÊŇΊ 3 muaj më parë
Tralala zura nje gale bir selman i nenes ke te qaj m pare😂😂😂
ĎÊŇΊÂ
ĎÊŇΊ 3 muaj më parë
@AVE asca byrek me lakra t egra😂😂😂😂
AVE asca
AVE asca 3 muaj më parë
Hajde buyrek me lakra 🤣🤣
ĎÊŇΊÂ
ĎÊŇΊ 3 muaj më parë
@shpresa qarri 😂😂😂😂😂😂😂
shpresa qarri
shpresa qarri 3 muaj më parë
Qeka dehur sajmiri ju paskan zvogeluar syt i paska ik zeri hahaha
Mirela So
Mirela So 3 muaj më parë
Si i mashtron vajzat si Andi perputhen😂😂😂
Vojsava Mecaj
Vojsava Mecaj 3 muaj më parë
Mos u genjeh nga bukuria me shiringa po shiko shikimin se per te dal neper bot te do ste do per bure ti e do te dalesh se ngele fare po sesht oer ty ben zgjefhje te gabuar
Albana Aliaj
Albana Aliaj 3 muaj më parë
Meri eshte me e mira.E cilter,me kembe ne toke dhe ka ndenja per Saimirin. Jeni yje bashke.✨✨
Vanovitsa Kampoutsi
Vanovitsa Kampoutsi 3 muaj më parë
Ku eshte gati mo Saimir.Ajo do shkolluar duhet te beje te vajzerise e to do a risk te 40 sa re jete gati Mwri per familje.Pa le qe ate e nxin the dielli shume.
Vojsava Mecaj
Vojsava Mecaj 3 muaj më parë
Saimir Meri eshte komplet fallco duket ne shikim qe ste do
AVE asca
AVE asca 3 muaj më parë
Asaj i pelqen fama,takim vetem per puthje per mua nuk do jen kurr nje cift .nuk eshte ne altezen e SAIMIRIT .SIKUR JA 2 AKTOR. LUAJ FILM TELENOVEL😩
Suzana Imaj
Suzana Imaj 3 muaj më parë
Dhe mua ashtu mu duk
Era Zaimi
Era Zaimi 3 muaj më parë
e ka nga dielli kur ka qen ne Afrik ha ha kto cupat nuk lidhin dy fjal kishte lezet me e ndigju pale me e pa Enxhell
Entela Velo
Entela Velo 3 muaj më parë
Yll bote super femer Meri
Valentina Spahiu
Valentina Spahiu 3 muaj më parë
Shume fallco
Mimoza Iseini
Mimoza Iseini 3 muaj më parë
Si jevge kjo
gloria
gloria 3 muaj më parë
Ka dhe jevga shume te bukura...kesaj per pamje ske ca i thu...do jesh ndonje qorre sy shtrember ti dhe ke mllefe
Alba Lena
Alba Lena 3 muaj më parë
😂😂😂
Marjana Shkoza
Marjana Shkoza 3 muaj më parë
Meri nje vajze e thjeshte dhe familjare Samir mos shif bukurine vajze po nje vajze se mériton eshte Meri
I’ammyself
I’ammyself 3 muaj më parë
Kur u bo e ky qyreavec me zgjedh dashurin ne tv mraft pika mua 😂😂😂
Eli Eli
Eli Eli 3 muaj më parë
Sa shkojn ktaaaa prz sa cift I bukur Meri si Pokahonda
AVE asca
AVE asca 3 muaj më parë
Sajmir per pes takime do besh femij me kete vajz.familje eshte nje fjal e madhe o SAJMIR.
AVE asca
AVE asca 3 muaj më parë
SAJMIR luaj film.
AVE asca
AVE asca 3 muaj më parë
Nuk ka kimi mes te dyve. Mere dil.nga programi .pastaj.ciao
Kristijan Jankovski
Kristijan Jankovski 3 muaj më parë
O te kesh shkollen moj jo byreken
Diana Velo
Diana Velo 3 muaj më parë
E vertet shkolla very important
Full ᴴᴰ Djali dhe Mbreti!!! ᴴᴰ
1:18:10
Liridon Gashi
Shikime 90 mijë
Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)
2:47
Duaja e fuqishme e Elvis Naçit per nate Kadri
8:42
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
25. Çdo të thotë - Teravi dhe Vitër - Dr. Imam Ahmed Kalaja
29:37
Bes Kallaku - FALCO - FILMI I PLOTE (HD)
1:33:38
Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)
2:47
Duaja e fuqishme e Elvis Naçit per nate Kadri
8:42
Sadakatsiz 28. Bölüm Fragmanı
1:00
Sadakatsiz
Shikime 4,6 mln
KNIFE IN ARM PRANK 😂 #shorts
0:23
Topper Guild
Shikime 85 mln
Menajerimi Ara 37. Bölüm Fragman
1:00
Menajerimi Ara
Shikime 1,3 mln
Kim Kardashian Takes TikTok Dance Lessons From Addison Rae | KUWTK | E!
2:12