Cako zbulon Komplotin Nderplanetar: Mbreti jashtetokesor u vra, kush jane levat e tij ne Shqiperi

  Shikime 126,519

ABC News Albania

Muaj më parë

Cako zbulon Komplotin Nderplanetar: Mbreti jashtetokesor u vra se nuk kreu misioniin, kush jane levat e tij ne Shqiperi
Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:almores.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente
Kristian Albania
Kristian Albania 15 orë më parë
🤣🤣🤦🏻‍♂️
Flamur Xeka
Flamur Xeka 4 ditë më parë
Po athu si jep dum se kto gazetart po tallin bythen
Ilir Kovaci
Ilir Kovaci 4 ditë më parë
Ore ik ne nonje cmendin
Flo Tu
Flo Tu 4 ditë më parë
Bravoo je nr 1, nje qe i thot ashtu si osht e fol te verteten. rrofsh 🇦🇱 Struga
Κουκι Κουκου
Κουκι Κουκου 4 ditë më parë
PERRALLA PO TREGON O ZOTRI KU BAZOHESH TI ME KETO QE THUA JE KOMPLET GABIM
Violet Violet
Violet Violet 4 ditë më parë
Prrallat e keti jan veten per femi te vegjel
Ben Gjoshi
Ben Gjoshi 5 ditë më parë
Te rrosh vet Fredi na kenaqe, je fiks per Oskar.
The One
The One 7 ditë më parë
Shume nga ato qe thote jane marre nga Mauro Biglino i cili perkthen biblen por nuk eshte se jane te verteta te verifikuara
Free Free
Free Free 7 ditë më parë
Pershendetje
Albi Albert
Albi Albert 8 ditë më parë
O Edi po' Pse nuk fut ne burrg per shpifje vari k.... Krejt bole je fredo😂😂😂😂
good day
good day 8 ditë më parë
sa keq me vjen, ppo si erdhi ? Si i iku mendja ketij te mjerit? i dhembi?
martin kaco
martin kaco 9 ditë më parë
O cope e idiotit dhe copat e idioteve jane dhe gazetaret qe ftojne nje te semure mendor qe duhet mbyllur ne spital. Turp per mediat
The Electrical Electronic crazy maker
The Electrical Electronic crazy maker 9 ditë më parë
Me Arn e ka Moderna
The Electrical Electronic crazy maker
The Electrical Electronic crazy maker 9 ditë më parë
O Enkel shiko filmin Iron sky të 2018-19
JACK LONDON
JACK LONDON 9 ditë më parë
Ca thua mor tqr se na ke car k vk
Gentian Dogani
Gentian Dogani 9 ditë më parë
Shumë fantazi ka ky zotëria! Do të ishte çudi nëse ndonjë do e merrte seriozisht.
Master
Master 9 ditë më parë
Ky eshte jashte orbite .
Samsung TV
Samsung TV 11 ditë më parë
Deshmojë që nuk ka Zot tjeter perveç Allahut dhe se Muhamedi a.s. është robi dhe i derguari i Tij.
Muhamet Fani
Muhamet Fani 13 ditë më parë
MOS FOL ME SHUME SE DI DHE MOS U MERR ME DOKRRA SE KE DY VITE QE FLET PER CORONEN DHE AS NJE FJALE STE ZE VEND.
psikologjia klinike
psikologjia klinike 13 ditë më parë
Te lumte qe i ftillon nga trute njerezit se jane bere si delet duke berr vaksinen gjithe qejf👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼
Il Gringo
Il Gringo 13 ditë më parë
O Cakooooooo.O kryetar kooperative,ti duhet te vizitohesh ne nje klinik te specializuar per trurin e vogel.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Altin Zogaj
Altin Zogaj 13 ditë më parë
Mire ky i din ,por kush ja tregon ?!haaaaaaaa
helltoserbia
helltoserbia 14 ditë më parë
Enkel demi je I neveritshem
Natasha Ferrunaj
Natasha Ferrunaj 14 ditë më parë
Ca te drejta i thote 🤣🤣
BLACK EAGLE
BLACK EAGLE 15 ditë më parë
Bravo Cako Thumps up 👍
mario fatia
mario fatia 16 ditë më parë
Rakia dhe Baftjari left the chat
Monika
Monika 17 ditë më parë
Po perse nuk ribotoni librat e te madhit Petro Zheji.
Fireplace and relax fireplace
Fireplace and relax fireplace 19 ditë më parë
Jetoj ne belgjik dje dola ne një Park të Brukselit dhe rastesisht qelloi një belgj një njeri I meshuar dhe ishte ulur afer nje gurit dhe filloi qe te flas reth problème e qe po ndodhin me virusin dhe ai thoshte se virusin e kan bë Ata njerez te cilet e kontrollojn botën Ata te cilet Jan NË maje te piramides dhe Tha se njerzimin jan dele dhe skllever dhe Tha se ne duhet që ti hapim syt se cfar po I ndodh botës dhe shum sekrete mi tregoni qe un kur si Kam ndegju deri më tani pak a shum PA qojke Mallin sikur Alfred cako edhe ai hapte shum tema ne lidhje me organizatat sekrete dhe bankieret dhe satanistet dhe per planet e Tyre dhe per humbjen e femeijve dhe per trafikim e Tyre dhe gjithashtu fliste per Satanistat dhe per emigrimin gjithashtu Tha emigrimin është plani I Tyre per tja u prish Jetën njerzve kshtu që un kur e ndegjiva ate u habita me të vertet sepse dhe un Kam msu shum gjera ne lidhje me konspiracionin por kur e pash s eai ishte shum me I flakt se Alfred cako shum njeri intelligent ishte kur skam PA asi njeri Aq shum që u habita ja Bera një pytje thash cfar ke be Ti ne Jetën tende sepse qenke shum I talentuar Tha un Kam qen shkencetar Tha mkan' qit nga puna Pse jam I drejt dhe tash Kam mbet në rrug po Tha po ndjehem me krenar kështu..
range elixir
range elixir 19 ditë më parë
Ka shumë të drejtë për vaksinën. Agenda 21 për uljen e popullsisë. Reptilianët janë xhinët, që në kultura të ndryshme njihen me emra të ndryshme (orët e malit, shtojzovallet, nimfat, perënditë e Olimpit etj.). Sa për gjysmëzotat, ato janë legjenda që i përhap vetë Elita, për të krijuar mitin se janë të pathyeshëm.
Kol Ndoj
Kol Ndoj 20 ditë më parë
Kaq mire e i sigurte eshte per rrugen e djallit sa dhe vete djalli nuk e di kaq mire rrugen e tij se ku do te shkoj Imagjinojeni sa mend na duhen ne per te kuptuar se ku po shkojme
Dave Watkins
Dave Watkins 20 ditë më parë
Pas 2min me maske ..matni oksigjenin dhe do ju dali me pak se 86
Dave Watkins
Dave Watkins 20 ditë më parë
Lexoni pak ...para se te merni ne emision z Cako.se nuk ju shkon as ironia ..dilni bllof fare
Klaidi Ballas
Klaidi Ballas 20 ditë më parë
Shum budalliqe mos haroni mashtrimi mo i math i djallit esht qe aj nuk eksiston nese aj nuk eksiston nuk eksiston as zoti i madherishim mos haroni qe te gith historin evolucionin dhe te tjera me radh i kan krejuar nga keta toka esht e shesht beni kerkimet e duaja dhe do ta shikoni vet nasa dhe keto angjesi hapsinore i perqet atyre dhe shikoni vet
Al Pekato
Al Pekato 21 ditë më parë
Fantashkence kanali iri
Era Jaha
Era Jaha 24 ditë më parë
Cako tani thote arm bilogjike,por gjdoher thoshte nuk virus,dhe tsni del thote se eshte arm bilogjike.
Enver Grainca
Enver Grainca 24 ditë më parë
Cka je tue paaalle! or Cakooò! car zotera or paalle
Mine Rexhepi
Mine Rexhepi 25 ditë më parë
Zotni ju paska hyk truri ju preferoj ta lexoni Kuranin famelart
jsmith
jsmith 25 ditë më parë
Ky eshte nje mashtrus dhe delirant ordiner. E kapi Covidi dhe a palosi me shkurt e di gjithe Tirana. U struk 3 jave i vinte doktori ne shtepi, e denden me ilace deri sa erdhe me vete. Pert 1 muaj nuk nxorri as 1 postim ne Facebook, me justifikimin se "i bllokuan llogarine", se pyet Facebook per llogarine e qelbur te ketij qe ben share idotlliqet qe gjen verdalle, se asgje origjinale nuk poston. Shfryn kunder vaksinave qe do zhduking 3/4 e botes, kur sot bota ka arrit 8 miliard vetem fale vaksinave. Mjere vendi jone ca mban, dhe kohehumburit qe i kushtojne vemdeje ketij, me te tille njerez ne bote tallen dhe i peshtyjne. Zatem prandaj Shqipterate jane katandis sot si jevgjit e Evropes.
Ektor Arabatzi
Ektor Arabatzi 25 ditë më parë
po car thua mo mjeker cjap jehovai eshte perendia sovran i gjithe universit
micro bot
micro bot 25 ditë më parë
ai momenti kur trurit te madh i ngel hatri nga truri i vogel.
Gjeto Ivanaj
Gjeto Ivanaj 27 ditë më parë
Bravo Cako,je i madh. kshtu e duan kta ballit te jau japish.
Lued Bani
Lued Bani 27 ditë më parë
Pse jeni kaq te varfer nga trut o te mjer..... Kujtoni se beni humoristin me kto komente e k### por qe ngjallni vetem keqardhje.... Degjoheni me vemendje...Mos degjoni enkel ka### qe I duket vetja shakator dhe qe kujton se ben per te qeshur me kto k##lliqet qe thot... Un them gjithmon inshallah e ka gabim.... Se nuk esht I vetmi qe po flet ne kte planet per kto gjera... Nejse secili nga ne esht I lire te bej cte doj.... Por Lind pyetja, po sikur te jet me te vertet sic thot Fredi???? Ateher e keni hallall tju shker### nenat por dhunshem ama.... Do ti bini kokes me grushta o te mjer, po do jet sh von...
alfred pergjoni
alfred pergjoni 28 ditë më parë
Ik o viktme .ti smeriton te quhesh njeri ti je nje amfib! Fuck you
blerim muka
blerim muka 28 ditë më parë
Cdo dite e me shume teorit konspirative po dalin te verteta.Bravo Cako cdo shtet ka nga nje si ty qe thote te verteten lei shqiptaret te hajne bar dhe te votojne Ramen.
Irina Lushnjari
Irina Lushnjari 29 ditë më parë
It must be hell inside his head 😒
Aldo Kostandini
Aldo Kostandini 29 ditë më parë
e paska pi that fredi
Puroalb100
Puroalb100 29 ditë më parë
Ku e kini gjetur kete hajvan filozof more njerez te "zgjuar"? Mos qeshni ne studio me marrezite e tij, por qani me lot (ose me lope) per injorancen shqiptare qe e ben boten te qeshet me gomarlleqet tona te çpifura.
LXXIV XXIVVI
LXXIV XXIVVI 29 ditë më parë
Çako lexon libra ne internet,gjen lajme qe atij i duken interesante dhe i shpalos si njohuri ne tv.Të gjitha argumentat i gjeni ne librat e David Icke,i shton edhe ca Çako nga thesi i vet dhe bëhet m...i mullar.
albina gjana
albina gjana Muaj më parë
No Comment ☺️🤗
Fredi Technology
Fredi Technology Muaj më parë
Lesh o lesh ty te kane vene budalla qe te interpretosh teorite e komplotit qe po na i bejne para syve. Qe pastaj populli mos ti besoj me edhe komploteve qe po na bejne. D.m.th beji popujt lemsh me njeri-tjetrin. Arsimimi o populli dhe puna eshte celesi qe te dalim nga statuskuoja llumi i ketyre
LEO MURRAY
LEO MURRAY Muaj më parë
Te ishte sikur thua ti sot nuk do flisje ne televisor. Njeri me kultur po pa pik logjike.
Bujar Berisha
Bujar Berisha Muaj më parë
Eshte per te ardh keq qfar injorance ne studio dhe ne gjith trojet shqiptare lufta e tret botrore ka filluar njerzimi po kanoset me zhdukje e ju beni hajgare . Allahu ati i kofshim fal ka then per diten e gjykimit -do te jeni shum por do te jeni pa vler-.Shqiptar te dashur kudo qe jeni ju uroj gjum te kendshem vazhdoni fleni.
suport song suport song
suport song suport song Muaj më parë
O izet paske ik per lesh o njisho.😂😂
Indrit Cela
Indrit Cela Muaj më parë
Ca planeti ron ky
Durrsak DR
Durrsak DR Muaj më parë
Ca esht ky idjot
Bujar Cullhai
Bujar Cullhai Muaj më parë
O Fred le nam o budalla paske ikur per lesh
Nevrus Korreshi
Nevrus Korreshi Muaj më parë
Ik o injorante fantastiko shkencor ku e ke pare zotin dhe ku e ka shtepin budalliqe me thes perralla kalamanjesh
ilirian cerri
ilirian cerri Muaj më parë
Do ket lexuar librat e saliut🤣🤣🤣
Semi Sem
Semi Sem Muaj më parë
Alfred respek ki prej meje 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️🥰🥰 dijonin tonde Se kuptojn shum lopt se nuke kan tru ne kok ça ta jan shum komentara negative ketu se nerzir pa kok e pa truh jon zoti Te ruvt Caka 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🥰🥰♥️♥️
Monika Martini
Monika Martini Muaj më parë
Po pse qeshet ajo shaka aty kujton se esht shaka ajo legenja un se kuptoj qa do aty ajo
Monika Martini
Monika Martini Muaj më parë
Ore ska mars as planete tjera se toka esht e shesht e ata vinin nga tokat pertej akulli si po del dhe per pellasget thuj o cako si esht puna sepse ti e din se kot nuk promovon librin ti por shpjegoja pak
Diellzza Diellzza
Diellzza Diellzza 9 ditë më parë
Sa interesant ti monika, ku e ke lexu ashtu. Se edhe un e kam pa ni kanall qe flet kshtu. se planetet krejt fantazm jan veq reflekt i tokes gjigante 1000 her ma e madhe se mendojna e ndame pjes pjes. hana reflekt i pjeses ton ku jena na njerzit.
Albanian Dictionary
Albanian Dictionary Muaj më parë
Zoti Alfred Kaco, nuk e njeh gramatiken e gjuhës Hebraike të vjetër dhe është një diletant. Popujt Semitë, përfshi këtu edhe izraelitët përdornin shumësin si formë respekti në literaturën e tyre fetare dhe dokumente të administratës. Forma e shumësit si emër përgjithësues jo vetem ndaj zotit por edhe figurave të larta mbretërore zbulohet në letërshkëmbimin e princave nga një qytet në tjetrin. Pra kur një mbret i drejtohej një homologu të tij fqinj, formalisht, ai përdorte numrin shumës në shenjë respekti për bashkëbiseduesin. Gjithashtu edhe popukt të tjerë si Hurrianët Asirianët dhe Hititët e imituan këtë notë vlerësimi reciprok në korrespondencën e tyre. Gjithashtu janë zbuluar letra të princave në qytetet Philistine ku ata i kërkonin ndihmë ushtarake faraonit të Egjiptit dhe e quanin atë diell e zot në numrin shumës, ashtu siç themi ne në shqip: hirësia juaj, në shumës, ndërsa flasim me një njeri të respektuar. Kur zoti Cako përdor me përbuzje fjalën Elohim në numrin shumës, ai kujton se ka të bëjë me një kod të fshehtë politeist të besimit Hebraik. Nuk dua t'i mbroj çifutët por si studiues i gjuhëve të ndryshme, e ndjej për detyrë qytetare të përgënjestroj para gjithë shqiptarëve brenda dhe jashtë atdheut, të gjitha konluzionet pa baza shkencore të zotit Cako. Kur them se gjuha Hebraike përdor emrin e zotit në numrin shumës në formë respekti, dua t'u vë me dijeni se ky nuk ishte reflektim i çifutëve, por lartësim stilistik dhe diplomatik që u bë pjesë e kulturës së aristokracisë në epokën e bronzit. Nga të gjitha dokumentat e zbuluara deri tani, rezulton se numri shumës përdorej si shenjë respekti nga të gjithë popujt e Azisë së Vogël pa dallim nga origjina e tyre.
Jetmir Salihi
Jetmir Salihi Muaj më parë
E bere lamsh fare. Nuk te ngeli ide konspirative pa permendur. Nga Mauro Biglino tek Malthusianet. Ndaj cik bene nje liber e nji vize, jo nje faqe e nji vize, se pastaj nuk i kupton as vete lere pastaj tua shpjegosh tjerve.
Skerdi Braka
Skerdi Braka Muaj më parë
Gruan e ktij e kan mallkuar : - te rroitet burri ne kte mosh ... 💁🏼‍♂️
Skerdi Braka
Skerdi Braka 8 orë më parë
@Spiritual Gangster un ai dija as emrin po ti qe paske kaq informacion per kto video duket qe i frwkuenton shpesh . Kur ske dicka tbukur per te then esht me w bukur te heshtesh . Respekte dhe mirupafshim .
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster Ditë më parë
@Skerdi Braka ca kari un albion mulaj jam m kar albionmula e kam ne instagram jam nga tropoja po deshe mshkruj un ket youtube e kam per qef o vllai se nuk e perdor po ti je me autizem meqe je persorues i mire youtube shif naj vidjo 10 signs that you might be autistic
Skerdi Braka
Skerdi Braka Ditë më parë
@Spiritual Gangster esht si esht ka nje profesion ka nje pun ka dhe nje te ardhme Ndryshe nga njerez si ty pa emer pa ftyr edhe bilbil . Sa per emrin skerd jam krenar qe e kam dhe e trgoj kudo ndryshe perseri nga ty qe tvin turp nga emri dhe surrati jot me te cilet as nuk perfaqsohesh e prezantohesh dot . Shendet .
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster Ditë më parë
Edhe ai skerd faria nqs e njef osh pak si pall kari eshe pse esht doktor sikur keni autizem ju skerdat 😂
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster Ditë më parë
@Skerdi Braka ca tpresesh theter nga njerez me emrin skerd 😂😂😂
Arjan vila
Arjan vila Muaj më parë
Respekte per Cakon
Lindita Samara
Lindita Samara Muaj më parë
Lufta e trojes ka ndodhur 100 000 vjet perpara dhe me teper, si mbas disa hulumtuesve grek, duke llogaritur fazat e ngjarjet e njerzimit.1000 vjet jan shum pak.
Lindita Samara
Lindita Samara Muaj më parë
Z.Cako e ke shum te lart nivelin e vitamines D ne gjak,nderprite,nuk e di ne e pin te shoqeruar me vitaminen K.duhet te dish se hormoni D kur esht me shumic ne gjak shton asvestin ne damaret dhe krijon ate qe I themi koronare,ngushtim te damarve dhe bllokim.hormonin D e marim kur e kemi te ulet,pastaj organizmi e ekuilibron vet,sidomos tek njerez qe sterviten, sic thon ju, ecni shum gjat dites.
Politically Incorrect
Politically Incorrect Muaj më parë
Nga dita dotes po pj..rdh edhe me shum nga trut ky Cako. Le nam o idiot dhe ju idiota qe e degjoni.
LB
LB Muaj më parë
E kam nje pyetje per Cakon pse nuk e lexon Kuranin njeher? Dhe pasta te japim te drejt te flasesh kunder Realitetit
LB
LB Muaj më parë
Gjithcka qe eshte ne Qiell dhe ne Tok i takon vetem Allahut sunduesit te Gjithsis. E ato qe po thoni juve jan thjesht muhamete kafeneje.
Utax James
Utax James Muaj më parë
😱 😱 😱 😂 - -ore ky nuk ka rrjedhur, ky ka pjerdhur
YLLY YLLY
YLLY YLLY Muaj më parë
hahahahaha
kleant pane
kleant pane Muaj më parë
ku e gjete luften e trojes 1300 vjet para ti mor
Arbër Zeka
Arbër Zeka Muaj më parë
a ka naj numer te dillerit se malli koka xix 💪
Lulzim Prushi
Lulzim Prushi Muaj më parë
Ni shok temin qeshtu e ka bo, sa fol per alien sa per galaktik, hajde fr qesi cgangi ka 😂
Ramadan Merkohasanaj
Ramadan Merkohasanaj Muaj më parë
Enkel moterqiri ..degjoja fjalen Alfred Cakos ..eshte vertet i pa pare ..kurse ate kurven qe ke aty ..cfare eshte ajo ..burre a grua ..a travesti ..se nuk dallohet mire ajo ..dergoje ose nxirre ne semafor ...
Gjergj Brunga
Gjergj Brunga Muaj më parë
,,,,, DEGJONI ,,,,,,
Gjergj Brunga
Gjergj Brunga Muaj më parë
,,,,,, ! ,,,,,,
Mim Tirona
Mim Tirona Muaj më parë
Qe ti rrot kari e dimë të gjithë, por ne nje pike bashkohem me ty. Toka u perdor si Australia, qe Britaniket ne fillim e perdoren si vend internimi për kriminele e njerezit e ligj e keshtu u krijua raca e ndyre njerezore.
BASHA Service
BASHA Service Muaj më parë
Po doni te degjoni perralla me majmune degjoni kete majmunin tullac
Kogi Bega
Kogi Bega Muaj më parë
Karlliqet e bilinjos, ky eshte kar komplet
Diti g Diti
Diti g Diti Muaj më parë
Bravo per gishtin e 3
Miku 2018
Miku 2018 Muaj më parë
Ky Çako të shkojë e të pijë ilaçet, se i ka harruar më duket!, Kur të flasësh për Biblën, shko e laj gojën dhe mëndjen o tregtar librash të demonizuar. Bibla po ti mbledhësh vitet e lindjes, shkon 6000 vjet, deri tek Adami, o tregtar. JEZUSI është biri i Perëndisë dhe këtë se luan topi. Djalli dhe engjëjt e rënë po të mashtrojnë ty dhe tërë trushplarët që besojnë që librat e tij për të injoruar Biblën. Kur do ky, herë e beson, e herë e permend si shëmbull, tani po na deklaron mohimin e saj, por e beson sipas qejfit të tij. Ky njeri, ky tregtar është një vegël e satanistëve dhe po e bën mirë punën, sa Rama e lejon të flasë këtë të çoroditur, sepse janë në një anë që të dy. Fundi juaj është Ferri sipas Fjalës së Perëndisë së Izraelit.
Lorenc Hysaj
Lorenc Hysaj Muaj më parë
Nga doli ky more
sebial s
sebial s Muaj më parë
Kategoria e pare qe eshte duke u vaksinuar jane mjeket dhe punonjesit e sherbimeve mjekesore. nuk jane vetem ata mbi 65 vjec. cfar do ndodh me ta? dhashte zoti te mos mbetemi edhe pa ta. ndersa sa i perket ketyre informacioneve nga zoti Cako, shumica jane konspiracione. i gjeni qe te gjitha ne youtube. madje shume prej ketyre konspiracioneve jane nga njerez si cifti i atyre qe besojne se toka eshte e sheshte. kjo pandemi eshte e vertete, ky virus po vret. por a e kemi informacionin e sakt per kete ceshtje, mendoj qe JO! a eshte e vertete ajo qe po thone zyrtarisht. absolutisht JO. por askush nuk e di, perveq nje numri te vogel qe e projektuan gjithe kete! une personalisht mendoj qe ka te beje edhe me teknologjine dhe paisjet moderne qe jemi duke i perdorur, ose te pakten sherbejne si ndonje lloj katalizatori apo kombinuesi, qe me kete lloj virusi bashkeveprojne per te arritur rezultate te caktuara. mendoj qe kane arrite te realizojne vdekje selektive! Ironia e krejt kesaj pune eshte qe te gjithe ne kemi kontribuar pa vetedije ne kete projekt, duke i blere paisjet e tyre, qe ata i shfrytezuan per te na e ditur privatesine dhe shkathtesite tona si dhe per ta ruajtur te gjithe informacionin mbi ne. Ne fund, fale intelegjences artificiale, permes te ashtuquajturave "cookies" (eshte shume e rendesishme qe e gjithe popullsia te informohet cfare jane "cookies" dhe si funksionojne) mirret informacioni final se cila kategori e njerezve eshte me benefite dhe ka potencial te punoje me koke ulur, duke i blere produktet e tyre dhe duke vazhduar ta trashe kete sistem. Duhet t'i analizoni faktet, e jo te merreni me konspiracione! ju ftoj per nje debat te nxehte per kete pune! mund t'ju jap qindra shembuj se cfar lloj testesh duhet te behen urgjent nga njerezimi ane e mbane botes, teste qe askush ende nuk ka filluar t'i beje, ne menyre qe te deshifrojme se cfare eshte duke ndodhur ne realitet! Per fund! Idesues i kesaj kauze te fundit per kete projektin e pandemise, eshte AI (artificial intelegence), apo me mire te themi njeri nga infinit idete e AI. z.Cako, po e kuptove si funksionon AI, do kalosh ne nje dimension tjeter te mendimit dhe te gjykimit. Ju pershendes nga Prishtina dhe ju uroj te keni fat ne kete selektim artificial qe eshte duke ndodhur!
Smartstoreweb Smartstoreweb
Smartstoreweb Smartstoreweb Muaj më parë
o plak do vdesim ca ti bojm ..na le tvdesim mos na lodhni me kto filma....
PIter Dhima
PIter Dhima Muaj më parë
Po do vdesin kaq shum njerez Toka s do ket problem me ekulibrin
Altin Banka
Altin Banka Muaj më parë
Ky paska ik nga ment
Martin Seran
Martin Seran Muaj më parë
Iko qeroju mos dil me ne TV
beyond infinity
beyond infinity Muaj më parë
E dija qe ky eshte koqe komplet
Bedi Begu
Bedi Begu Muaj më parë
Nuk ka bibël origjinale në gjuhë aramei...
dhimitri baka
dhimitri baka Muaj më parë
sakte
Dava Halili
Dava Halili Muaj më parë
Z cake ky popull nuk mbush
Σigma
Σigma Muaj më parë
O Cako, ti ke varur pallton o te keqen vellai, vetem diploma e portokalleve te mungon.
Basti Basti
Basti Basti Muaj më parë
Ti o Cako ti ke rrshit me mendje fantazia jot kish kry pun n Hollywood per ndoj Film fantashkenc .... Po vetem nje Zot èsht o i qmendur.....
Diellzza Diellzza
Diellzza Diellzza 9 ditë më parë
ktij a ka iflet drake neper kok. mir pe din kush jan allienet. shqiptart gjith jan rob tyne. disa fjal i flet verteta disa rrena. ktyne ju thoin dexhall. Plot ka, sa dush You tube asht e musht . verteta me rren.
Natasha Juka
Natasha Juka Muaj më parë
Naten e mire shpirt
Miklovan Kaja
Miklovan Kaja Muaj më parë
Kan shpjegim ato faktet e shume Zoteve.Kerpudhat duhet ti njohesh,kur i mbleth.Fillo hiq dore nga kerpudhat qe ha.Mos mor mos, mos i jep fantazise vend,pa prova.Nese do te krijosh personazhin?Lere se ne Shqiperi njerezit jan me kembe per toke
Fatos Lanaj
Fatos Lanaj Muaj më parë
Cako je njeshe , je i pa pare ,po' politikanet shqiptare Jane tamame jashtetoksore e tregoine me veprimet e tyre ,
Eli Im
Eli Im Muaj më parë
Kte cakon e kap karlliku sdi ca flet jo uji jo buzkuqi o loqe ka akoma njerez neper fshatra qe pin uj pa klot e skan perdor kur bizkiq e sjan me mir se ne tjeret jan cop cop
Eli Im
Eli Im Muaj më parë
Pse iken thot ky kari iken o kar se cako se di por iken sepse pan qe po plakeshin shum shpejt dhe pse kan jetuar nga 2400 vjec dhe ne tok po jetonin ne 400 kishin dhe makinerin e ringjalljes vetem nese indi nuk ishte i demtuar
l sufa
l sufa Muaj më parë
ore analist kinez ti na jep provat jo teorite si perrallat e gjyshes nuk te shko nder mend qe edhe mund te vrasesh njerez me keta pallavra
Arben Lutfiu
Arben Lutfiu Muaj më parë
Shume te thena te tij jane te verteta e disa te dyshimta per logjiken tone qe smerremi me kesi lloje gjerash,. Une e kisha keshilluar Cakon qe te mos jep shume informacione te thella sic bere ne kete emision sepse nuk e perpunojne mendjet menjeher. Perndryshe je shume i informuar.
Gramoz Sherifi
Gramoz Sherifi Muaj më parë
Ky eshte mashtrus ordiner
CRICKET x MUMA  - PA TY (Official Music Video)
3:23
Elvana Gjata - Mos u ngut
2:58
Elvana Gjata
Shikime 6 mln
Samanta - Emnin Tem (Official Video)
3:03
Samanta
Shikime 514 mijë
CRICKET x MUMA  - PA TY (Official Music Video)
3:23
Elvana Gjata - Mos u ngut
2:58
Elvana Gjata
Shikime 6 mln
Samanta - Emnin Tem (Official Video)
3:03
Samanta
Shikime 514 mijë
Sen Çal Kapımı 2. Sezon Teaser
1:15
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,3 mln
ALIE REVEALS SECRET Identity Underneath Her Wig
18:53
The Champions: Season 5, Episode 3
5:47
B/R Football
Shikime 1,4 mln
SIDEMEN $10,000 vs $100 MUKBANG
1:21:28
Sidemen
Shikime 4,3 mln