Binjaket Ismajli - Damari i zemres

  Shikime 1,031,247

MProduction

Muaj më parë

♪ 🎧⏯ fanlink.to/DamariIzemres
Video : MProduction
Text & Muz : Besim Bunjaku
Ork : Ardian Kastrati
Produced by : MProduction
Executive Producer : Mirton Xhekaj
Follow Mproduction on…
FB: smarturl.it/MproductionFB
IG: smarturl.it/MproductionIG
#MProduction #BinjaketIsmajli
© & ℗ Mproduction & Onair Media. All Rights Reserved

Komente
MProduction
MProduction Muaj më parë
Subscribe:MProduction smarturl.it/MproductionSub
francesko keqanaj
francesko keqanaj 22 ditë më parë
Lum ajo nene qe uka rrite me ukrenua me ju zoti ju rujt 😍😍😘😘
Abide Kurti
Abide Kurti 20 orë më parë
Ju lummmt binake 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖nga elona hoxha👭👭👭👭👭👭👭
Melisa Cukaj
Melisa Cukaj 22 orë më parë
Shume. Urime Binjaket Ismajli Damari i Zemres
Teuta Canolli
Teuta Canolli 2 ditë më parë
Po qe skom moter 😪
Raimonda Bardhi
Raimonda Bardhi 2 ditë më parë
Motra eshte e dyta pas Nenes ibekofte zoti gjith motrat kudo qe jane juve ju lumte goja
Life goes on
Life goes on 2 ditë më parë
Sa te bukura Jeni ju dua💚💚💚❤️
Arife Mici
Arife Mici 3 ditë më parë
Sa te lumtura jan ato qe kan motra.
medine Pulaj
medine Pulaj 3 ditë më parë
Une skam moter
Resmije Kokaqi
Resmije Kokaqi 5 ditë më parë
Une nuk kam motër dhe nuk e di si ëshë motra 💖😭😭😭 por i kam qikat e agjes si motra 💖😭 por edhe qikat e agjes jan en gyrbet 💖😭😔😔😔 bravo ju lumtë goja
vllaznim krasniqi
vllaznim krasniqi 5 ditë më parë
MAMi
vllaznim krasniqi
vllaznim krasniqi 5 ditë më parë
Gm
Maulana Fejzuli
Maulana Fejzuli 5 ditë më parë
🥺🥺💐
Nadire Zogaj
Nadire Zogaj 5 ditë më parë
❤️💚💙🖤💜💛💚🙈🙈😂😂😂😍😍😍
Nadire Zogaj
Nadire Zogaj 5 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🖤
Nadire Zogaj
Nadire Zogaj 5 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💚❤️❤️❤️❤️❤️💚💙💚🖤🖤💙💚💚💜💙💜💙❤️😍😍😍😍😍
Nadire Zogaj
Nadire Zogaj 5 ditë më parë
💜💙🖤❤️💚🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️💛❤️💚❤️💚💜💙🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Sanijeriza Krasniqi
Sanijeriza Krasniqi 6 ditë më parë
♥️♥️♥️
Myrvet Hasani
Myrvet Hasani 8 ditë më parë
Allahu ju rujt po za te ambel keni lum ajo qe ka ka Moter
Lea Surroi
Lea Surroi 9 ditë më parë
Krejt si Bora Zemani😦
Keshilla dhe Mesime
Keshilla dhe Mesime 10 ditë më parë
Kang shum e qellume met prek kshtu taman nzemer 😔 ju pergzoj 👍🏻🌹
Xheneta Osmani
Xheneta Osmani 10 ditë më parë
Kush ka motra botn ka 🥰🥰
Sevi Euro
Sevi Euro 15 ditë më parë
Ti per mu a je, damari e zemers ❤️💯
Lila Bytyci
Lila Bytyci 16 ditë më parë
Zoti ishalla sju ndan kurr respekte binjaket ismajli
Belgjyzare Ahmetaj
Belgjyzare Ahmetaj 16 ditë më parë
Suksese Bukuroshet Binjake Ismajli ❤❤😘🥰🙌👏👏👏👍👍👍👌😥👍👌🇬🇧🙌👌👍👏👏👏👌❤😘
Behar Ramadani
Behar Ramadani 17 ditë më parë
Un kam moter edhe zoti mos na ndaft kurr
Blerta Blertaa
Blerta Blertaa 17 ditë më parë
Ju lumet goja❤️❤️🙏
Diar Salihu
Diar Salihu 17 ditë më parë
Hello
Linda Bugari
Linda Bugari 17 ditë më parë
Shum keng e bukur ju lumtë bravo
Mirvete Mehmeti
Mirvete Mehmeti 19 ditë më parë
As
Senada Bulqiza
Senada Bulqiza 20 ditë më parë
Po
Belgjyzare Ahmetaj
Belgjyzare Ahmetaj 20 ditë më parë
Mat Bukurat ju uroj Suksese kendofshit gjithmon keni ze te embel ju pershendes 😘😍🤩👏🙌👌🌹🌹🌺🌺
Florim Osmanaj
Florim Osmanaj 20 ditë më parë
😍😍😍
Rejhan Dalipi
Rejhan Dalipi 20 ditë më parë
kejgkgngk
Hanke Cecja
Hanke Cecja 21 ditë më parë
Ju kendofte zemra, Zoti mos ju ndafte asnjehere, motra eshte nena e dyte. E lumtur qe I kam
Nadire Zogaj
Nadire Zogaj 21 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
Mary Petsou
Mary Petsou 21 ditë më parë
Aeh vertet,,, dhe un e kam damarin e zemres,, ju lumte goja, I kenduat shpirtit te motrave ♥️
Prende Plepi
Prende Plepi 22 ditë më parë
👭🧿🧿❤❤🌏🌏shum bukur urime paqi gjithmon
Genta Zhegrova
Genta Zhegrova 23 ditë më parë
Ok
Burim Bunjaku
Burim Bunjaku 23 ditë më parë
😄😁😍💜
Sadik Kastrati
Sadik Kastrati 24 ditë më parë
Ju lumtë!
Hidije Paja
Hidije Paja 26 ditë më parë
Ju lumt goja motrat Ismajli se e keni gendu ket keng qysh osht e vertet ju uroj suksese ne ga zemra paqit gjithmon lumturi ne jet
Genta Gashi
Genta Gashi 27 ditë më parë
😀
Luçe Gazulli
Luçe Gazulli 28 ditë më parë
Shumë bukur të gjitha fjalët e dalë nga shpirti i motrës.Lum kush ka motra është shpirt binjak
Atifete Gashi
Atifete Gashi 29 ditë më parë
Kur vi
Atifete Gashi
Atifete Gashi 29 ditë më parë
Vjen dita
Resa Suela
Resa Suela Muaj më parë
🍀🍀🍀🍀🍀❤❤❤❤❤
Metije Pajaziti
Metije Pajaziti Muaj më parë
Suksese 💖💖👏👏
Emma Gaxha
Emma Gaxha Muaj më parë
lum kush ju ka rrit e lum kush ju ka nafak sa te mira
Halise Rexhepovska
Halise Rexhepovska Muaj më parë
😘😘😊
Ramazan Kılınç
Ramazan Kılınç Muaj më parë
MAŞALLAH
Albina Abiti
Albina Abiti Muaj më parë
❤❤💗💗💞💞
Ivana Stojanova
Ivana Stojanova Muaj më parë
Vesh vazdoni ju lumt goja shum bukur jeni lum kush ka moter
seiom jvony
seiom jvony Muaj më parë
bravo ❤️
SEN Ferdi
SEN Ferdi Muaj më parë
I am Turkish so i cannot understand the lyrics. But the song and music are so beautiful. 😍
Aferdita **
Aferdita ** Muaj më parë
Lumi une i kom 6 motra i dua shum motrat e mia❤❤❤❤❤❤
seiom jvony
seiom jvony Muaj më parë
Jeni shum t'mira motrat jan gjithqka 🥰🥰
abbsnn cose
abbsnn cose Muaj më parë
Motrat e mia mat mirat lum un qe ju kam 5 .Zotit I lutem tmi ruaj motrat e mia tju dhuroi lumturi njjeten e tyre🙏🙏🙏🙏❤❤❤❤❤
Fitore Kadriaj
Fitore Kadriaj Muaj më parë
😍😍😍
pida siouy
pida siouy Muaj më parë
Kush ka motra, botën e ka❤❤❤❤
Gzim Zymeri
Gzim Zymeri Muaj më parë
Shum kang e bukur suksese ⭐️⭐️
abbsnn cose
abbsnn cose Muaj më parë
Kush ka motra, botën e ka❤❤❤❤
bilinas mini
bilinas mini Muaj më parë
Oh, i want it! :)
pida siouy
pida siouy Muaj më parë
Bravo kenga shum e mir kendofshi gjithmon💖
Analia Manganaro
Analia Manganaro Muaj më parë
Motra jem
Analia Manganaro
Analia Manganaro Muaj më parë
Tung xmra jem
bilinas mini
bilinas mini Muaj më parë
💞💗💗💞👏👏👏
sander gjonaj
sander gjonaj Muaj më parë
👍🍒
ELLA.A LEEA
ELLA.A LEEA Muaj më parë
Nana dhe Motra jan te vetmet qe te duan pa interes❤️🤲Allahi i ruajt motrat tona ku do kofshin 🤲❤️❤️❤️❤️Shumm kenge e bukur jeni yjee🌟🌟
jDion Zeqiri
jDion Zeqiri 15 ditë më parë
Ayy
pida siouy
pida siouy Muaj më parë
That was great!
Bona Xhameta
Bona Xhameta Muaj më parë
Like 8 mars 2021
Imrie Sadiku
Imrie Sadiku Muaj më parë
Mashallah ju lumt
pida siouy
pida siouy Muaj më parë
Jj8g9.9d🚰🚤🚾🚾osn0s.sod 😂😂pbx0 p9p 0 0 oxndpe 00n0nxix did Dr Pdnzo xpxnoxjz 9ssjns0snspzns9sndx.xox 9pzx s.9. 9d
Bedri Mazreky
Bedri Mazreky Muaj më parë
Jen shum te bukure edhe kenga shummm e mire 😘😘😘😘😘🥰
Bane Kosova
Bane Kosova Muaj më parë
Shum kangë e bukur ju lumtë e kin prek zemër me këtë kanga ❤️❤️💋💋
gioyu comi
gioyu comi Muaj më parë
That was great!
Shqiponje Gashi
Shqiponje Gashi Muaj më parë
Jeni shum t'mira motrat jan gjithqka 🥰🥰
Αριαν Αμιτ
Αριαν Αμιτ Muaj më parë
Bravooooooo sukseseee
gioyu comi
gioyu comi Muaj më parë
Damaei
wnnalis cioov
wnnalis cioov Muaj më parë
Bravo kenga shum e mir kendofshi gjithmon💖
Rezarta Xhaferi
Rezarta Xhaferi Muaj më parë
Kush ka motra, botën e ka❤❤❤❤
Albanskii, oo7 Albanskii, oo7
Albanskii, oo7 Albanskii, oo7 Muaj më parë
Oj motrat e mia Jeni damaret e zemres, sa me fat jam qe ju kam kater ❤❤❤❤🇽🇰🇦🇱🇩🇪
wnnalis cioov
wnnalis cioov Muaj më parë
That was great!
Albulena Avdylaga
Albulena Avdylaga Muaj më parë
Ju ruft zoti
Beta Zaide
Beta Zaide Muaj më parë
💞💗💗💞👏👏👏
Voki Voki
Voki Voki Muaj më parë
Gjthmon kendofshit Kenge e bukur motrat jan ilaq i zemres Allahi 🙏🏻 naj rujt motrat ⭐️⭐️👌
Indira Ramani
Indira Ramani Muaj më parë
Bravo 😍❤❤
Kasandra Djemaj
Kasandra Djemaj Muaj më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Hafir Kavaja
Hafir Kavaja Muaj më parë
❤️❤️❤️🍇l. love
Gux Salia
Gux Salia Muaj më parë
Jj8g9.9d🚰🚤🚾🚾osn0s.sod 😂😂pbx0 p9p 0 0 oxndpe 00n0nxix did Dr Pdnzo xpxnoxjz 9ssjns0snspzns9sndx.xox 9pzx s.9. 9d
Shahadije Salihi
Shahadije Salihi Muaj më parë
Respekte🥰
valdrin Sylejmani
valdrin Sylejmani Muaj më parë
shum bukur veq vazhdoni kështu☺😍😍
kosovare azemi
kosovare azemi Muaj më parë
🥰🥰
S B
S B Muaj më parë
Damari
S B
S B Muaj më parë
Damaei
Gashi Katy
Gashi Katy Muaj më parë
O zot sa bukur po kendojn gjith diten qet kang rri th e ngu
Sebi Berisha
Sebi Berisha Muaj më parë
Ju paqa gjithmone motrat e mia ❤️❤️❤️👑👑👑,suksese 🌟🌟
serdy ximi
serdy ximi Muaj më parë
That was great!
Elvedin Bara
Elvedin Bara Muaj më parë
💗💗
Adelina Bodi
Adelina Bodi Muaj më parë
Shume shume bukur pershendetje nga Dibre Peshkopi Shqiperi
sevdije
sevdije Muaj më parë
Lum kush ka motra motra asht ilaq i shpirtit ishalla mi ruan zoti motrat e mija ❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏
IDRIZAJ BASHKIM
IDRIZAJ BASHKIM Muaj më parë
almores.info/mem/5NJK75fZMDWfHmko6vPOKA.htmlvideos
Alb12
Alb12 Muaj më parë
Ju lumttt🙏
Hajrije Zogaj
Hajrije Zogaj Muaj më parë
Bravo kenga shum e mir kendofshi gjithmon💖
yuitr loing
yuitr loing Muaj më parë
That was great!
Senada Bulqiza
Senada Bulqiza Muaj më parë
😘😘
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo Muaj më parë
always look forward to your videos !!
butti fdft
butti fdft Muaj më parë
?? But enjoying the video. ????
Neat Lleshi
Neat Lleshi Muaj më parë
PO UNE QE NUK KAM MOTER
Muhamed Demiri
Muhamed Demiri Muaj më parë
Kjo me tzeza ma e mir
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo Muaj më parë
my mind after this video: okay, okay, oww kay
Fatjona Begu
Fatjona Begu Muaj më parë
😢😢😢😢👏👏❤❤❤❤
butti fdft
butti fdft Muaj më parë
Trop bien ta video comme tjrs
zuygj bnsv
zuygj bnsv Muaj më parë
Love this show, wake up early just to watch it ??
yuitr loing
yuitr loing Muaj më parë
That was great!
Liljana_ Lili
Liljana_ Lili Muaj më parë
Cfare zeri ju rujt zoti edhe ishalla do jeni keshtu serjoze💋💋🙏🙏❤❤
Binjaket Ismajli - Edhe kur te martohesh
02:14
Profesori - Filmi i plotë | NGOP.TV
1:16:07
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
2:48
2TONoffical
Shikime 5 mln
Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
04:00
Motrat Burrniku - Dashnia Motres
04:40
Produksioni XIMI
Shikime 4,7 mln
Blerona Bytyqi - Mashup 2021
04:05
Blerona Bytyqi
Shikime 631 mijë
Adem Ramadani - hitet me ilahi
1:24:44
Produksioni XIMI
Shikime 777 mijë
Ilahije shumë e bukur dhe  emocionale
57:46
Thirrja në Islam
Shikime 143 mijë
Binjaket Ismajli - Me Fat (2021)
03:58
MProduction
Shikime 290 mijë
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 12 mln
Profesori - Filmi i plotë | NGOP.TV
1:16:07
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
2:48
2TONoffical
Shikime 5 mln
Hercai 67. Bölüm
2:43:34
Hercai
Shikime 1,2 mln
Sen Çal Kapımı 38. Bölüm
2:3:40
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,7 mln
Rich Student vs Broke Student
10:41
Troom Oki Toki
Shikime 6 mln
HYBE x Ithaca Holdings
9:21
HYBE LABELS
Shikime 3 mln