Binjaket - Ata xhelozojne | Landi Roko feat Adi Sybardhi - Vizion Plus

  Shikime 672,683

Vizion Plus TV

Muaj më parë

www.vizionplus.tv
binjaket_show
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV

Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare.


---------------------------------------------------------
Subscribe: almores.info...

Komente
xristos saxovts
xristos saxovts 8 orë më parë
το πρωτο τραγουδι κομματαρα...αν γινοταν διασκευη σε greek θα εκανε παταγο ....bravo !!!!!!
arber teqja
arber teqja 9 orë më parë
Njisha jeni.
Aida Gionny
Aida Gionny 11 orë më parë
Na kenaqet 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏💪
Aida Gionny
Aida Gionny 11 orë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Катя Андруневич
Катя Андруневич Ditë më parë
Mandi Nishtulla i shkelqyshem Respekt per binjaket
alfa&med alfa
alfa&med alfa Ditë më parë
💶💶💶💴💴💵💸🍺🍺🍺🍺🍺
Anel Avdagic
Anel Avdagic 2 ditë më parë
kush mi jep 100 mij lek borxh se ka ardh adi sybardhi zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Irini Irini
Irini Irini 2 ditë më parë
Bravo cuna keni ze te mbrekullushem
Anel Avdagic
Anel Avdagic 2 ditë më parë
po te kishte publik do ja kishin ven flaken vlla
Jonida Dhima
Jonida Dhima 4 ditë më parë
Ec atyy 😜😜👏👏
UMUT Umut
UMUT Umut 5 ditë më parë
Balkan Musica
GalaxyHi Samsung
GalaxyHi Samsung 6 ditë më parë
Respect keng shqip me kendu AQ bukur knaqsi
Cuni Durimit
Cuni Durimit Ditë më parë
Jj
Goni Montana
Goni Montana 6 ditë më parë
O veq per sy,bardhin sante allahu te bekoft ty dhe bataljonin yesssssssss jasha 💥💥💥💥💥
Lulzim Beja
Lulzim Beja 9 ditë më parë
Burraco battaglioni b 13 complimenti
Awsome Boy
Awsome Boy 10 ditë më parë
Aq sa e mban frymen sybardhi ka te drejt , ti vij 2 her perqark 🌎
Awsome Boy
Awsome Boy 10 ditë më parë
Rpt kta edhe te paralizumin e cojn n’kemb ❤️ Shout out from London 💷
Ersi Haka
Ersi Haka 2 ditë më parë
Fiks fare e ke then
Michael Sollai
Michael Sollai 10 ditë më parë
Muzik me te knaq veshin
Eldoana Haxhiu
Eldoana Haxhiu 11 ditë më parë
jeni me te mirt
Ime Prezime
Ime Prezime 11 ditë më parë
Katastrofa
Lati Prezja
Lati Prezja 11 ditë më parë
Mbreti adi .sak sakkk
Lati Prezja
Lati Prezja 11 ditë më parë
Pa ket muzik nuk ka kuptim jeta ..kjo te heq merzitjen stresin ..o cuna mos vdekshit kurr jeni ylla ..ja fusni dores bardh qe na shajn ..ne tna vin anash jemi si shpirt ..jeni bosa cuna ecccc aty 😘😘♥️♥️
Lati Prezja
Lati Prezja 11 ditë më parë
Landi yll eke qa fare ..dhe muzika e bukur
aziz laci
aziz laci 11 ditë më parë
ad sybardhi legjend e pavdekshmee...
Florida Tekiu
Florida Tekiu 12 ditë më parë
Landi Roko Mbrekulli Mbret je 1111
Bruno Purbollari
Bruno Purbollari 14 ditë më parë
Gjiganda ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Musicvoicee
Musicvoicee 15 ditë më parë
Kalle Kalleeeee
Apollo Beats
Apollo Beats 15 ditë më parë
Lando vetem bertet kot plako ske pik shije
Sabina Xhafa
Sabina Xhafa 16 ditë më parë
Eeeeeeee zjrrrrrrrrrrrr landi roko te rujt zoti vlla
Sabina Xhafa
Sabina Xhafa 16 ditë më parë
Te mbushe shpirtin tallavaja nk te lene me vdek
Aldush Shermadhi
Aldush Shermadhi 17 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Day after Day
Day after Day 17 ditë më parë
Muzik me u pijav me u ba Pite :-)
elona Kacuri
elona Kacuri 18 ditë më parë
Bravo!!
The World Of Albanians
The World Of Albanians 18 ditë më parë
Kesaj i thon aheng
ani  anja
ani anja 18 ditë më parë
💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥hopaaaaaaaaaaaaaaaaaa Landi Roko 💥💥💥💥💥💥💥💥👏👏👏👏👏
Steven Stifler
Steven Stifler 18 ditë më parë
Adi Sybardhi Mbreti Shqipris !
zeqiri erti
zeqiri erti 19 ditë më parë
I will
Elton Meca
Elton Meca 19 ditë më parë
Ju ja dini kodin jetes
deea6979
deea6979 19 ditë më parë
Respecte nga Londra
Keli Lyfit
Keli Lyfit 19 ditë më parë
Je super kegtar
Don Fernando
Don Fernando 19 ditë më parë
Kulturat nuk kan ngjyre dhe percaktime. Talenti i dikujt nuk perqafohet nga gjithkush dhe prandaj jetojme ne diversitet.Bashkimi ben diferencen. Suksese cunave se kane bere rruge te gjate dhe akoma punojne shume per te ardhur perpara nesh. Shume suksese sinqerisht. Kush ju ka inot kshu ju paft pernot 😎🇦🇱😎🇦🇱
Jmmy Hasibra
Jmmy Hasibra 19 ditë më parë
Ad syberdhi je gjigant
Daniel Kvietik
Daniel Kvietik 19 ditë më parë
Ju kendofte zemra
Landi Hoxha
Landi Hoxha 20 ditë më parë
zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Ju prsh nga Gjermania
Landi Hoxha
Landi Hoxha 20 ditë më parë
Ju kendofte zemra zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Ju prsh nga Gjermania
Agron Sheshi
Agron Sheshi 20 ditë më parë
Sabukur dol moda mjekrra
Andon Yl
Andon Yl 21 ditë më parë
Shqipet e nishtules
Gohça Ote
Gohça Ote 21 ditë më parë
Nuk quhet Tallava por keng shpirtii
YouTube YouTube
YouTube YouTube 11 ditë më parë
Aty esht
Mevlan Sinameta
Mevlan Sinameta 12 ditë më parë
Ok
Mevlan Sinameta
Mevlan Sinameta 12 ditë më parë
@Andrino Hysa y
Mevlan Sinameta
Mevlan Sinameta 12 ditë më parë
@Andrino Hysa y
Ilir Aliaj
Ilir Aliaj 17 ditë më parë
@Andrino Hysa If Fcvc
andrea IT
andrea IT 21 ditë më parë
Kto kan lind per te knu e per qef Ja shtoft zoti jeten o djema Hallall ja boft zoti 👏👏👏👏🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Toni Toni
Toni Toni 22 ditë më parë
🔥🔥🔥
Xhentiljo Pica
Xhentiljo Pica 22 ditë më parë
Super ❤️‍🔥🇦🇱
Toni Dushku
Toni Dushku 22 ditë më parë
Bravo ladi😉😉😉
Ki Ko
Ki Ko 23 ditë më parë
muzike jevgjish qe nuk ka lidhje me muziken shqiptare.
xhela anxhi
xhela anxhi 21 ditë më parë
Shko m fuck u merr vesh ti nga muzika kokrra katnarit ke ngel akoma me kohen e qepes
Gani Llana
Gani Llana 23 ditë më parë
Tv plus keni 2 aktore te mire 2 binjaket jane artisa iruajt zoti lum ata prider qe ikane djem te mrekullushem qe boni pak harem me cunat mete mire rom ju lumte o cunave po ju djk gjithmone hall
Landi Hoxha
Landi Hoxha 23 ditë më parë
zjarrrrrrrrrrrrrr ne Studio nuk ka Si keto muzik TA shtojne jeten
Osman Osmanov
Osman Osmanov 23 ditë më parë
Beste Albo sax @$€£¥₺
Roberta Bajraku
Roberta Bajraku 24 ditë më parë
Super fare
arben bunaj
arben bunaj 24 ditë më parë
Hallall ja baft zoti jeni super te mir ju pershnes ju rujt zoti te gjithve
Liljana Koci
Liljana Koci 24 ditë më parë
Bravissimo
Elvis Perg.
Elvis Perg. 24 ditë më parë
Super B 13. Jeni me te miret. Shoku me Pa4x je i madh. Edhe basistat te kan zili. Bravo.
Xhesika official
Xhesika official 24 ditë më parë
Respekte Bravo Romeo dhe Donald na keni knaq pa fund👏👏👏👏
Pranvera Mehmedaj
Pranvera Mehmedaj 25 ditë më parë
Sa te mrekullueshem jeni🙏 ju rujt zoti e paci suksese gjithmon🙏 Kam pas fatin te ju shoh live ne Modena!!
armand vezi
armand vezi 25 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥
Eris Gjonaj
Eris Gjonaj 25 ditë më parë
rrespekte jeni nisha
Bardhyl Memolla
Bardhyl Memolla 26 ditë më parë
Super adi sybardhi spektakël
TiTAN Online
TiTAN Online 26 ditë më parë
U kall PRISHTINA 🇽🇰👍🇽🇰👌
Julian Fier
Julian Fier 26 ditë më parë
Landi roko zjarrrrrrrrrrr e bon gjithmon kudo 😍😍😍😍😍😍👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏😍😍😍👏👏👏 Landi kan pi icik o jet binjaket hahahahah je i madh zjarrrrrrrrrrr 🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏😍😍😍😍😍🔥
Julian Fier
Julian Fier 26 ditë më parë
Binjaket kan pi icik o jet zjarrrrrrrrrrr adi sybardhi 🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏😍😍😍😍👏👏
Fikret Bujzi
Fikret Bujzi 26 ditë më parë
Super keni godit me batalionin . Bravo Binjaket respekte
Alban Qoku
Alban Qoku 27 ditë më parë
Rrespekte ju ruajt zoti ishalla
Sanije Xhepi
Sanije Xhepi 26 ditë më parë
Kjo muzik esht per shtresen e varfer dhe na mushen syt me lot kur kujtojm nje dit te mir shtresa jom don 2 lek buk 5 lek muzik bravo i madhi landi roku bashk me adi sybardhin e gjith grupi ju urojj shendet dhe jet o zot jeni shum te mrekullushem nuk gjej fjal me shum ma 😭😭😭
Nuhi Iseni
Nuhi Iseni 27 ditë më parë
O Shqiptar pse po doni mu ba diqka qe skemi qen kurrr i kemi ne traditat e zakonet tona nuk kemi nevoj te tjetersohemi se nuk na ka HIJEEEE ASPAKKK 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
نعال نعال
نعال نعال 27 ditë më parë
شنو ذوله من يادوله
krisald bobo
krisald bobo 27 ditë më parë
Adi Sybardhi Legjenda i Ballkanit 🙋🏻‍♂️👍🏼
Stela Nabaj
Stela Nabaj 27 ditë më parë
Super 💎👑💎👑💎👑💎👑💎👑💎👑💎👑💎👑💎👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Emiljano Guri
Emiljano Guri 28 ditë më parë
Ça gjuhe kendojn keta majmuna
Luan Kadrija
Luan Kadrija 28 ditë më parë
po cfar musike e muttit ore aaht kjo me kta dy lepurat
Agron Agron
Agron Agron 29 ditë më parë
RESPEKT TV VIZION PLUS..JENI I VETMI TV NE SHQIPERI QE JEPNI KENAQSI DHE EMOCJONE POZITIVE..TE GJITHA TV E TJERA NE SHQIPERI JAN TE KAPUR NGA POLITIKA KRIMINALE SHQIPTARE QE SHUM SHPEJT DO TI VI FUNDI... RRESPEKT VIZION PLUS..
B A
B A 29 ditë më parë
Fillim ku ja nis 🔥🔥🔥🔥😍
Nexhi Alla
Nexhi Alla 29 ditë më parë
Bravo cunat.Jeni njesha👏👏👏👏👍👍👍👍💥💥💥💥💥💥💎💎💎💎💎💎💎💎🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Sandy Sandy
Sandy Sandy 29 ditë më parë
Ma te miret☺☺☺☺
Sandy Sandy
Sandy Sandy 29 ditë më parë
Oooooooooooppppppaaaaaaaaa nr 1 landi te kendoft ❤ooooooote ndegjoj me endje pershendetje nga Bayern 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👌👌👌👌sendy love youuuuu
luiza cani
luiza cani 29 ditë më parë
Jasha na kenaqet na hoqet ate stres te madh qe kemi
London Uk
London Uk 24 ditë më parë
Mos u streso dit me tmira do vijn 😉
Astrit Sadrija
Astrit Sadrija Muaj më parë
Kjo muzik esht PA Pik kultur made in rumani
HENNESY
HENNESY 8 ditë më parë
Made in Romania po Na e bojm ma mir se krejt 😏
xhela anxhi
xhela anxhi 21 ditë më parë
Ik o xhaje se tka ik koha ty
Kreshnik Rama
Kreshnik Rama 28 ditë më parë
Me vjen keq per injorizmin qe ke. Qfar eshte kultura per ty pra? 😄
Shyhret 123
Shyhret 123 Muaj më parë
si gjithmon ju rujt zoti 🤲 Landi Roko 👇 ti na i qetson Zemrat ❤😂😂😂😂 Adi Sybardhi 🎷👌Zjarrr🔥🔥👏👏
Senad Sfinjari
Senad Sfinjari Muaj më parë
A ba ba ba ba 🔥🔥🔥🔥 fuuniii
Neshat S
Neshat S Muaj më parë
Je baba je Tamon donoç
Angjelin Lorja
Angjelin Lorja Muaj më parë
Ahahaha muzike e paster mongole
Shqipe kuq e zi
Shqipe kuq e zi Muaj më parë
O zoti ju rujt ore Mand Marsel Lando. Na kenaqet shpirtn me kta keng. Te vetmet keng qe ta qetsojn shpirtin. Ju meritoni shum me shum. ❤❤💙💙🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 zjarrr...
Shqipe kuq e zi
Shqipe kuq e zi 19 ditë më parë
@Geni renja une jam rrac e bardh por muziken qe e bejn kta nuk ka kund. Dhe mua me vjen shum keq qe nuk vlersohen sepse kta me te vertet e meritojn nje titull nga shteti.
Geni renja
Geni renja 19 ditë më parë
Jan pak njerzit qe i vlersojn kta artista e shumta i shajn se jam gabela po ata qe i shajn k.... te na e thithin se jan plehra asgje tjeter kta jan me te miret e shqiperis
Miglen Shehi
Miglen Shehi Muaj më parë
Zjarrr batalioni b13
Azem Gashi
Azem Gashi Muaj më parë
O ylla po si ju nuk ban nona ma kodo qe shkoni ekallni 💥💥💥💥🤩🤩🤩
Klodi Dina
Klodi Dina Muaj më parë
Pse paragjykoni ku jemi ne dora bardh pse nuk bojm ne muzik apo ka hum leku e dasmat ene nje Sinon qe kemi spo ndihet me.
Hashim Thaqi
Hashim Thaqi Muaj më parë
Mandi nishtulla gjigandi shqiprise.dhe ska tj.👑👏👏👏👏
Unknown City
Unknown City Muaj më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Mandi Kukesi
Mandi Kukesi Muaj më parë
Jeni mbretat e europes
Haziz Laci
Haziz Laci Muaj më parë
Ad sybardhi legjenda
Luis Tv
Luis Tv Muaj më parë
Kshu po ka lezet 👑👑👑👑👑👑
Bledi Gjini
Bledi Gjini Muaj më parë
👏🎷🎷🎷👏👏zjarr
Artan Xhafa
Artan Xhafa Muaj më parë
Sy bardh e zbo nona mo 🙏🏻👏🏻
Cen Sura
Cen Sura 17 ditë më parë
Bardhi ja futi kot fare në 5:41 e humbi rrugën 😂
Ermela Toro
Ermela Toro Muaj më parë
Super muzik ju lumte se na knaqet 🙏
Tim Tola
Tim Tola Muaj më parë
Zjarrrr landii🇦🇱🇦🇱
fatmir kuco
fatmir kuco Muaj më parë
Mjeshter bravo 👍👍👍
Binjaket - Mandi Nishtulla | Episodi 17 - Vizion Plus
1:34:27
Ardian Bujupi - PELIGROSA (prod. by The Ironix)
2:48
OfficialArdianBujupi
Shikime 4,2 mln
60 sekonda: Tea Trifoni
1:14
Prive TV
Shikime 242 mijë
Adi Sybardhi - Miqesi (Instrumental)
4:37
StarProduction - Albania
Shikime 532 mijë
Italia: La Turcu' 6
6:59
aliibraimali
Shikime 551 mijë
Mandi Nishtulla - Wi wi (Official Video)
7:52
StarProduction - Albania
Shikime 8 mln
Artiola Toska, Mama's Party 2021
5:53
Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Ditari [Official Video]
3:38
Remzie \u0026 Nexhat Osmani
Shikime 814 mijë
Artiola Toska   S'na Gjehet Dermoni & Amon  Live
6:35
Ardian Bujupi - PELIGROSA (prod. by The Ironix)
2:48
OfficialArdianBujupi
Shikime 4,2 mln
60 sekonda: Tea Trifoni
1:14
Prive TV
Shikime 242 mijë
Ronela Hajati - Aventura
3:25
Ronela Hajati
Shikime 1,6 mln
Getinjo - Pare
2:54
2EURO MUSIC
Shikime 310 mijë
Ardian Bujupi - PELIGROSA (prod. by The Ironix)
2:48
OfficialArdianBujupi
Shikime 4,2 mln
Who Is SMARTER? 😂 #shorts
0:30
LankyBox
Shikime 185 mln
Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe
5:06
Shyhrete Behluli
Shikime 1,7 mln