Basha & Gjini (Rituali) - Kosherja, 2 Maj 2021 | ABC News Albania

  Shikime 217,480

ABC News Albania

16 ditë më parë

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:almores.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente
TB shkence
TB shkence 4 ditë më parë
kshu shkoll i jepni popullit njerzit pa buk do rin do merren me politikë Gjini ik😂
besnike subashi
besnike subashi 4 ditë më parë
Ja futa une ne durres
Meri Merkaj
Meri Merkaj 5 ditë më parë
po kujt i plasi se fole to ashtu po vare dhe ti sei lasi luitdhe nesna beht von ai qe trim dhe edi eshte hero cirruni se kujt i behetvon cirru sa te duash me humor dhe pa humor
besnike subashi
besnike subashi 5 ditë më parë
🥰
Ifit Meta
Ifit Meta 5 ditë më parë
O gjin eke qe eke litarin ase bene ralitet se do te bjem hero botror dhe keshtu me vdekjen fiton me shum se cke
Alban Hoti
Alban Hoti 5 ditë më parë
Altin boje edin edhe lulin me knu kur perendon dielli e ta morrim me sportivitet pd e ps bashk haaaa
Miklovan Kaja
Miklovan Kaja 5 ditë më parë
Je talent i vertet.Vec ate skifterin mos e be me
Ballkoni Vlora
Ballkoni Vlora 6 ditë më parë
Se mos te perdore shoku yt, ilir muti si kamikaz o gjini.
Ballkoni Vlora
Ballkoni Vlora 6 ditë më parë
Varu o gjini, nje legen me pare.
luka luka
luka luka 6 ditë më parë
Me keto humor me litar vdiq edhe djali I shkrete 10 vjec. Mjere Nena e tij.
Petir Dyrmo
Petir Dyrmo 6 ditë më parë
Shume bukur gjini respekt
tan piter
tan piter 7 ditë më parë
I madh
Andi Korabi
Andi Korabi 8 ditë më parë
Mbeti gjith jeten budall ki kok 🐱!..
besnike subashi
besnike subashi 8 ditë më parë
Ha ha a a
Benutz123 Nutzen
Benutz123 Nutzen 8 ditë më parë
BASHA SPO MBJELL DIKTATUR DIKTATUREN POJUBJEN RREGJIMI PRITNI DHE PAK DOTESHIKONI KUDOPERFUNDON SHQIPRIJA
Sokrat Allko
Sokrat Allko 9 ditë më parë
KE NDONJE FJALE PER ATE 10 vjecarin , ti HUMORXHI
Erminda Lugavb
Erminda Lugavb 9 ditë më parë
Po pra se te iku mikui ngusht
Tosh Toshi
Tosh Toshi 10 ditë më parë
Boll se na cave trapin
Antonio Garibaldi
Antonio Garibaldi 10 ditë më parë
Humor vari karin !! Po ik mor te qifsha rropt se I tmerrove njerezit me ate litar!!
Viva Girl
Viva Girl 10 ditë më parë
almores.info/rock/video/yJqdsYCfjK2YobA
Deiv Deiv
Deiv Deiv 10 ditë më parë
Paska pjerdh ky ç’far ka qe çirret ky budalla!!!!
Majlinda Dalipi
Majlinda Dalipi 11 ditë më parë
Je origjinali
LirieAna ti ikin menje her Berisha
LirieAna ti ikin menje her Berisha 11 ditë më parë
Kjo eshte shum i frikshe per femijet🙈
G Kadiu
G Kadiu 10 ditë më parë
Ndiq lajmet
LirieAna ti ikin menje her Berisha
LirieAna ti ikin menje her Berisha 11 ditë më parë
Uuua sa gjest shum i kec o gjini🤦‍♀️
Malvin Kola
Malvin Kola 3 ditë më parë
🤦‍♂️
Nurie Thomo
Nurie Thomo 11 ditë më parë
Si gjithmon gjini po qenka rritur dreqi
Anna Gustiana
Anna Gustiana 11 ditë më parë
Do e zhdukni kete litarin se e keni ber si gje normale ne cdo emision. Dhe lajmet cdo dit japin vetvrasje. Beni nje humor te hajrit vetem humor te zi dini te beni.
Alma Hidri
Alma Hidri 11 ditë më parë
Je bo i neveritshem te ka dal boja
Zenel Kadiu
Zenel Kadiu 11 ditë më parë
Humor me shum kuptim se tani qe. E fitoj rama do na e baj venin diktator si xhaxhi enveri
Irma Dunga
Irma Dunga 11 ditë më parë
Turp per ket humor me litar shofin femijet fshijeni ket nga ALmores
Annalena Lici
Annalena Lici 11 ditë më parë
Po vdis mor psikopat
Annalena Lici
Annalena Lici 11 ditë më parë
Idjot humorist 😈😈 Si nxjerin ate litar e nuk mendojn per njerzit e semure me depresjon 😭😭😭
Albanian Mafia
Albanian Mafia 11 ditë më parë
ste ka hije ktu ke grenza ce e ka emrin ky emisioni. kot fare pa lidhje
Vlore Vlora
Vlore Vlora 11 ditë më parë
Ahahahah e shikon fitoren na posht tamam na posht e shikojn hahahhaa
Lek Toma
Lek Toma 11 ditë më parë
Ha ky ashte i marre lum shqyperia me kyt artist te pa pare.
Marenglen Hoxha
Marenglen Hoxha 11 ditë më parë
I madh 😂👍
Igli Tartaraj
Igli Tartaraj 11 ditë më parë
E madhe fare!!!
Dede Gavoci
Dede Gavoci 11 ditë më parë
Skene makabre.Femijet tentojne te kopjojne. Te zhduket ne sekonde
G Kadiu
G Kadiu 10 ditë më parë
Femija 10vjec dje vetevaret duke ber video
suzi koci
suzi koci 12 ditë më parë
Ti beso nga fukara na u bere milioner e meriton ate liter bes katunari
roberto
roberto 12 ditë më parë
Je aktor i mir por e prishe kur fillove me u be sevili i LSI !
Dode V
Dode V 12 ditë më parë
👍👍👍👍👍👍👍👍🌹🇺🇸🌹🇺🇸🌹🇺🇸👍👍👍👍👍👍👍🌹🌺🌹🌺🌹
Fatmir Haka
Fatmir Haka 12 ditë më parë
Hahahahaha😂😂😂😂😂😂
G Kadiu
G Kadiu 10 ditë më parë
Mos qesh me jet legen se fmija 10vjec u vetvare dje tu imitu ket legen
Miri Ndoj
Miri Ndoj 12 ditë më parë
Legen. I kelyshi I Edit
Jaup Horanlli
Jaup Horanlli 12 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Shefa Ardiola
Shefa Ardiola 12 ditë më parë
Bravo bes je super Aktor
Shefa Ardiola
Shefa Ardiola 12 ditë më parë
Bravo bes je super Aktor
Tonin Biba
Tonin Biba 13 ditë më parë
Katunare psikopat,servile i peshtire..
Kreshnike Hodaj
Kreshnike Hodaj 13 ditë më parë
SA BUKUR QE EKIN BER NA BET METE QESHUR IN TE MEDHEJN 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🌹
B
B 13 ditë më parë
Jo humor po na e shpife fare le nam
B
B 13 ditë më parë
Varu debil i dreqit se Rames ti merni te keqen
il king
il king 13 ditë më parë
Hahaha sa e forte😅😅
Endri Lejla Design
Endri Lejla Design 13 ditë më parë
100% realitet 💫
Eni Zeneli
Eni Zeneli 13 ditë më parë
O bes kari ta la me barr bucen tat likja o kari pilleropsh katunar i qelbet
g douka
g douka 13 ditë më parë
Hahahahaha O zot me lot .gjigande je
Lek Toma
Lek Toma 13 ditë më parë
O zot si na mbyte hahahaha. 💞❤️🦅🇦🇱
Lek Toma
Lek Toma 11 ditë më parë
Besa nderi i kombit Shqyptare 💞♥️🦅🇦🇱
lois turkeshi
lois turkeshi 13 ditë më parë
Humor?
Italia Albania
Italia Albania 13 ditë më parë
Litari shume i frikshem ,duhet menduar per femijet.
Artur Veizi
Artur Veizi 6 ditë më parë
X
Luis Luizao
Luis Luizao 13 ditë më parë
ai humor me litar nuk bën për të qeshur por bën të ardhur keq sa bastard që je o fundurin njeri
Anisa Gashi
Anisa Gashi 13 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂
suzi koci
suzi koci 13 ditë më parë
Sa mire do besh ta terheqesh ate liter o bubq
Feriz feriz
Feriz feriz 13 ditë më parë
Shko mor morracak
Klodi Dina
Klodi Dina 13 ditë më parë
Po o Gjin po te rrofte Altin Basha e Likja ty se per humore ee te doli Lezeti
Edi Shkoza
Edi Shkoza 13 ditë më parë
Emore pithrop se ti e mbeshtete para zgjedhjeve PD e tani tallesh o i degjeneruar .
Stelio Kuci
Stelio Kuci 14 ditë më parë
=0
besnike subashi
besnike subashi 14 ditë më parë
Sa here e shikoj kete episod me vjen me qesh
dan dana
dan dana 14 ditë më parë
Turp te permendesh femijet. Cfare pret nga keto te vetequajtur artist.
Shaban Berisha
Shaban Berisha 14 ditë më parë
Okay
EMITECHNICA ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΕΙΣ
EMITECHNICA ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΕΙΣ 14 ditë më parë
Ti Besi je nje RQ
Oltjona Çota
Oltjona Çota 14 ditë më parë
Lot 😂😂😂😂😂😂
Rajma Arapi
Rajma Arapi 14 ditë më parë
😂😂😂😂
Sokol Beko
Sokol Beko 14 ditë më parë
bukur do shoj jeta zaho ok🤣🤣🤣🤣
Vjollca Elezi
Vjollca Elezi 14 ditë më parë
Ca jan keto budallalliqe qe jepni se shofin femijet
SPIRO CACA
SPIRO CACA 14 ditë më parë
O.malok.opallosh.fute.kokn.te.litari.dhe.nedjall.vafsh.
Qazime Ago
Qazime Ago 14 ditë më parë
Ik o pordhac u ba bytha jote me sha Z. BASHA
F.F.E.E
F.F.E.E 14 ditë më parë
Pa dashur te gjykoj njeri .Po nuk eshte per te qeshur me ket lloj humori .Mlidhemi para ekranit prinder e femij te gjithe bashke ca do shikojme nje aktor humori qe na ben per te qare e jo per te qesh .Na tregon provat se si te varesh me litare .
G Kadiu
G Kadiu 10 ditë më parë
@endisul ca thu re
endisul
endisul 14 ditë më parë
Fëmijët çoji të flenë në atë orë ose shih ndonjë gjë të përshtatshme nëse janë të vegjël. Asnjë s'të detyron ta shohësh!
F.F.E.E
F.F.E.E 14 ditë më parë
@leana messi Falimderit
leana messi
leana messi 14 ditë më parë
Ke folur shumê shumê saktë .
Engjell Shtylla
Engjell Shtylla 15 ditë më parë
Me lek ca nuk blen ohh gjin, vetëm leku e hedh ujin perpjet, votat i blen pa Problem ne shqiperi
Mos fol kot se flet kot
Mos fol kot se flet kot 15 ditë më parë
Rendesi ka qe Mones tende i la vetem shkopin e sfurkut😂😂😂😂😂
Diana
Diana 15 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
elida bogdani
elida bogdani 15 ditë më parë
Cfar shembulli negativ per njerezit me koken te futur ne litar a e ke menduar keshtu?
G Kadiu
G Kadiu 10 ditë më parë
Ky do q...grun! Fmija dje vetvaret tu bo video
Vlore Vlora
Vlore Vlora 11 ditë më parë
Varet në ca këndvështrimi e shikoni
leana messi
leana messi 14 ditë më parë
Disa familjeve u lêndon plagën 😔😔😔😔
Tony Vlore
Tony Vlore 15 ditë më parë
Hahahahaha sa i madh
Enrik Rushan
Enrik Rushan 15 ditë më parë
Madh je shoku
kastriot mane
kastriot mane 15 ditë më parë
Ik pi raki me like trapin
Saimir Bushi
Saimir Bushi 15 ditë më parë
... ne spo heqim Llullin ... ... do heqim Ramen ... Je i madh ooooor Gjin 👏👏👏
raldi mujsaku
raldi mujsaku 15 ditë më parë
Ik mor ta qifsha grun. Mor zorragji
Durres Plazh
Durres Plazh 15 ditë më parë
Hahahaha na kenaqe me humorin
Marashi Celi
Marashi Celi 15 ditë më parë
Oooo ty te rujt zoti i madh je rrespek
besnike subashi
besnike subashi 15 ditë më parë
Ka ritrasmentim kosherja sepse nuk e pashe deri ne fund
besnike subashi
besnike subashi 15 ditë më parë
Shume e bukur kosherja
Tixhe Karaj
Tixhe Karaj 15 ditë më parë
Hahaha ebukur kjo hahaha
Edi Korca
Edi Korca 15 ditë më parë
Iker cok bole
Lucy Pashai
Lucy Pashai 15 ditë më parë
O gjin gruan të kesh të fort ti se ti ke ilirin
SHQYPTAR Albania
SHQYPTAR Albania 14 ditë më parë
@Lucy Pashai 😂😂👍
Lucy Pashai
Lucy Pashai 14 ditë më parë
@Tirana Tirana unë të qifsha ropt ty dhe Ramës bythqir
Tirana Tirana
Tirana Tirana 14 ditë më parë
QISHA FISIN TY DHE RAMES
Alberto Albe
Alberto Albe 15 ditë më parë
Ik o gjin te q**** xhensilen
Laorent Miha
Laorent Miha 15 ditë më parë
Imagjino me car qeshin budallenjt e shqiperise me nje cop loqe yt rrac muti me bisht
M you
M you 15 ditë më parë
ik ore rrot k. hajdut oksigjeni
Nezir Hoda
Nezir Hoda 15 ditë më parë
Loti ujvare 😂😂😂😂😂😂😂
Duble R Pix
Duble R Pix 15 ditë më parë
Nona fare je o Gjin 🤣🤣🤣
Senad Fazliji
Senad Fazliji 15 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣 Zaho ik ne 2050
blerim muka
blerim muka 15 ditë më parë
Ja Narrativa robqire e PS. Hani grosh dhe shifni telenoveka.
Endri Sh
Endri Sh 15 ditë më parë
Na kenaqet
Roni Xhafaj
Roni Xhafaj 15 ditë më parë
Je aktori me i mir Bes je gjigand 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Marina Rakipi
Marina Rakipi 15 ditë më parë
Mos u mërzit mor gjin, O sahan lëpirës Se ke Liken edhe Monën QË TY TË KAN SIGURU GRUAN E NONËN!
Dhurata Deva
Dhurata Deva 15 ditë më parë
AHAHAAA
Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!
12:14
Motrat Mustafa - Malli i nanes
3:57
Motrat Mustafa
Shikime 981 mijë
Portokalli, 2 Maj 2021 - S.Show ( Opozita )
09:19
Top Channel Albania
Shikime 171 mijë
Al Pazar - 1 Maj 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:29:35
Episodi i plotë: Portokalli- Episodi 8, Sezoni 35, 9 Maj 2021
1:58:22
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 967 mijë
Portokalli, 2 Maj 2021 - Ylvi Bakërri ( Festa private )
05:14
Klanifornia - Opinion - Spartak Ngjela
12:39
Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!
12:14
Motrat Mustafa - Malli i nanes
3:57
Motrat Mustafa
Shikime 981 mijë
Doğduğun Ev Kaderindir | 43. Bölüm (FİNAL)
2:1:55
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 2,3 mln
Rich Gamer vs Broke Gamer
10:38
Troom Oki Toki
Shikime 10 mln