Aurela Gace - Nata Vlonjate (Kenge Moj)

  Shikime 743,638

Aurela Gace

2 muaj më parë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗔𝘂𝗿𝗲𝗹𝗮 𝗚𝗮𝗰𝗲 - 𝗡𝗮𝘁𝗮 𝗩𝗹𝗼𝗻𝗷𝗮𝘁𝗲 (𝗞𝗲𝗻𝗴𝗲 𝗠𝗼𝗷)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
____________________________
🎤 Connect with 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘 :
Instagram ► aurelagaceofficial
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuNxC2
► spoti.fi/3cEcoPW
____________________________

℗ & © AURELA GACE & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#AurelaGace #NataVlonjate #Folé

Komente
Aurela Gace
Aurela Gace 2 muaj më parë
✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
Pullumbesha Ahmeti
Pullumbesha Ahmeti 6 ditë më parë
Raurela jon kengtarija me e Dashur e Vlors te Duam shum na krnaqe Semra Jon❤👌🙏👏
Zoica Likollari
Zoica Likollari 6 ditë më parë
@Pullumbesha Ahmeti ;i7ui
Merita Heqimi
Merita Heqimi 6 ditë më parë
Q
Kastriot Zanaj
Kastriot Zanaj 7 ditë më parë
p
Mira Xhaferaj
Mira Xhaferaj 12 ditë më parë
Aurela ti Pac jete të gjatë bashkë me familjen ⭐♥️✋në krevat ku po rri vetëm me këngët etua do shërohen të grihem sa më shpejt të dua shummmmm respekte 💝🌹
Sani Latifi
Sani Latifi 3 ditë më parë
Mos u nda nga kenga popullore
Sani Latifi
Sani Latifi 3 ditë më parë
Shume bukur tju lumt goja te dyve suksese
Egla Kamperi
Egla Kamperi 6 ditë më parë
Bravo Aurela super kolazh zemra ju kendoft 🙏👏👏👏
Lin Sin
Lin Sin 6 ditë më parë
Si kengetare je shume e zonja ama je shume e pa pjekur, si adoleshendte nga mendja je akoma 🤦‍♀️
Alban Saliko
Alban Saliko 8 ditë më parë
Aurela mos ju ndaj kenges popullore, zeri jot eshte magneti I kenges popullore, bravo ❤🇦🇱
Λούλα Γκιόκα
Λούλα Γκιόκα 9 ditë më parë
Te knoft zemra se na knaqe. .
Oliver Hart
Oliver Hart 10 ditë më parë
Mbi qerpik ......mbi qeroik te syrit tende .....do te vije do te vije te pushoi 😍😍😍mbrekulli e shpirtit ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Desara Protoduari
Desara Protoduari 12 ditë më parë
Jzkjdjfjjqjsnssjsjs
Armando Kashuri
Armando Kashuri 12 ditë më parë
Ju lumtë goja Aurela❤❤❤❤ e banda e muzikës 🎵🎶🎵🎶🎵🎶🎤🔈🔉🔊📱📲📻🎧💻🖥💿📺❤❤❤❤❤❤🇦🇱❤❤❤❤❤🇦🇱❤❤❤❤🤟🏡🙋‍♂️🌍
Jani Sava
Jani Sava 13 ditë më parë
Nuk është e lehtë të këndohen këngët qytetare vlonjate... Pas Melihasë ,vetëm kjo mund ti këndojë në perfeksion.... Kacani me shoqe janë shumë larg kësaj.... Edhe Skarco divë është...
i cekan
i cekan 15 ditë më parë
Kenge qe i kendon me shpirt...
Ladi Kulla
Ladi Kulla 16 ditë më parë
Bombastike fare na i oqi Stresin Bisha 🍮🍮🍮🍮🍮🍮🍮
Flori Cako
Flori Cako 17 ditë më parë
Arjan Selamaj
Arjan Selamaj 18 ditë më parë
Lela tu lumte goja,
Marsela Gjomemo
Marsela Gjomemo 18 ditë më parë
😀😊
Xhimi Hafizi
Xhimi Hafizi 19 ditë më parë
Kleopatra Skarco Dokle , sa shume vite pa ta degjuar zerin. Aurela Gace , te dyja do mbeteni ne piedestale per kengen e bukur vlonjate.Ju pershendes.
Zani i mirè
Zani i mirè 20 ditë më parë
RESPEKTE pèr kètè ARTISTE gjithmon energjike nè skenè NOSTALGJI pèr zèrin dhe interpretimet qè mbetet e PA Harruar e madhja Kleopatra Dokle
Zani i mirè
Zani i mirè 20 ditë më parë
RESPEKTE pèr kètè ARTISTE nga Shqipèria e Mesme me pèrzierje nga Jugu NOSTALGJI pèr zèrin e Kleopatra DOKLE
Donika Balilaj
Donika Balilaj 20 ditë më parë
Bravo bravo bravo te lumte goja je e shkelqyer 👏👏👏👏👏❤️❤️❤️
Zyra Memini
Zyra Memini 21 ditë më parë
Me pelqeje dhe me pelqen SHUME.sepse ti KENDON Veriun ,jugun dhe shqi... E mesme.prandaj ...populli shqipetar te adhurojme. Rrofte Anita bitri ,per jete.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ nga Nena emigrante 🇭🇺 70 vjecare 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 E gjitha genget popullore Dhe muzika shqiptare 🇦🇱 shum BUKUR ⭐⭐⭐⭐. 👍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏💖💖💖
Antoneta Malja
Antoneta Malja 22 ditë më parë
O
Kristina Rabja
Kristina Rabja 22 ditë më parë
Jklokkkkl
Marinela Sullaj Kodhimaj
Marinela Sullaj Kodhimaj 22 ditë më parë
Lum ne qe te kemi!!!! ♥️♥️♥️ Je artiste e rralle! Na kenaqe shpirtin
Monda Cela
Monda Cela 23 ditë më parë
Bravo
Anxhela Hoxha
Anxhela Hoxha 23 ditë më parë
Qekur fillon dhe flet filloj qaj aq me emocionon 👏👏👏👏
Fabio Vlore
Fabio Vlore 25 ditë më parë
Bravo patriote bravo te lumte goja
Natasha Gjeko
Natasha Gjeko 26 ditë më parë
Je e mrekullueshme Aurela 🥰 ❤ na kenaqe shpirtin me kenget e tua te bukura 👌
Teuta Seferi
Teuta Seferi 27 ditë më parë
👏👏👏❤🙏
Manushaqe Bukuroshe
Manushaqe Bukuroshe 28 ditë më parë
ooppplpolklhkll
rora Likaj
rora Likaj 28 ditë më parë
Aurela je fenomen🔥🔥🔥 ti nuk ke nevoj per kethys se I bene vet te gjith rolet je nje yll I🌟🌟 muzikes ne te gjitha🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱💖👏👏👏👏 trevat shqipetare👏👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱👑
Enso Dafa
Enso Dafa 18 ditë më parë
l
Enso Dafa
Enso Dafa 18 ditë më parë
po0
Afrim Mucaj
Afrim Mucaj 28 ditë më parë
Nuk lind tjeter si ty!!!
Rudina Doko
Rudina Doko 29 ditë më parë
Ku kame bukure si zerst shqipetsre qe kenfojne kaq bukure pa perjashtim te gjithe shume bukure dhe muzika superr
rafaela kajo
rafaela kajo 29 ditë më parë
Uragan fare je
Justin Gjomemo
Justin Gjomemo Muaj më parë
Krenanri e VLORES. Ylli VLONJAT. Hemblem LABERIE. Infinit... dhe ne varr kur jem , do me zgjosh me zerin tend...Flm gjith gjakut VLONJAT....
Abdyl Demiri
Abdyl Demiri Muaj më parë
Nuredin Korreshi
Nuredin Korreshi Muaj më parë
Muzika e jugut dhe kenget e jugut jane me vertete emozionuse dhe terheqese e frymezuese te cilin te rrisin shume e shume moralin tone ,te shqiptarit .
Zeliko Zeneli
Zeliko Zeneli Muaj më parë
Te lumte.goja.na.kenaqe.aurela.
bb4live inter
bb4live inter Muaj më parë
Eh shaban qela mjeshti klarinetes
Evaxxx Eva
Evaxxx Eva Muaj më parë
O bisha e vlores me ty krenohemi qe jemi vlonjate😘😘😘
Marsela Gjomemo
Marsela Gjomemo Muaj më parë
Bombë
Ledjon Ledjon
Ledjon Ledjon Muaj më parë
This is ALBANIA black and red I love you girl kiss
Blendi Igli
Blendi Igli Muaj më parë
Yll bote aurel
Grantiola Cela
Grantiola Cela Muaj më parë
Ti adoro Aurela faleminderit shume
Flutr O.
Flutr O. Muaj më parë
Si Perhere Je e Mrekulluesheme Fal Emocion Kenaqesi tju Degjosh Krenar per VLOREN Ku Jam Lindur e Rritur
Anila Gega
Anila Gega Muaj më parë
Me shëndet Pashkët familjarisht
Rezart Duka
Rezart Duka Muaj më parë
O yll
Tegi Haka
Tegi Haka Muaj më parë
ervisi eshte qershia mbi torte
Sokol Mjekra
Sokol Mjekra Muaj më parë
,
Jani Vruho
Jani Vruho Muaj më parë
Ah more zot më lër të jetojë vetëm të dëgjojë këto këngë. Ah moj Aurela mos vdeksh kurrë, klarineta po qan me këto këngë, opaaa. Ilaç për shpirtin janë.
Βαλεντινα Βογκλη
Βαλεντινα Βογκλη 4 ditë më parë
Dudeshen
Bedrije Luku
Bedrije Luku Muaj më parë
Si bucet zeri yt moj Kleopatra ju admiroj!
Bedrije Luku
Bedrije Luku Muaj më parë
Je e mrekulueshme moj Aurela!
Klementina Luzaj
Klementina Luzaj Muaj më parë
Madonna tjeter livele ...
Marsela Veraj
Marsela Veraj Muaj më parë
E madhja Aurula faleminderit qe egziston Patriote je e pa aritshme 🤗 Te kendofte zemra gjithmon !
Lida Keri
Lida Keri Muaj më parë
Ece aty o bisha e Vlores...krenohemi me ty o patriote.
Juljeta Rrapushi
Juljeta Rrapushi Muaj më parë
Yll fare je o flori , te lumte goja , gjithmon qe degjojme kenget e tua jeten na e shton 🤩🤩❤🙏
Petrit Hamzaj
Petrit Hamzaj Muaj më parë
Bravo bravo bravoooooooo Aurela Gace.
Anida Veledi
Anida Veledi Muaj më parë
❤️❤️❤️❤️
Evgjeni Bimaj
Evgjeni Bimaj Muaj më parë
Si gjithmon di ne ndezesh skenen e publikun ta besh per vete e ku ka energji me te mire se ti vet🔥🔥
Jona Cuku
Jona Cuku Muaj më parë
Yll je
Eridian Tafilaj
Eridian Tafilaj Muaj më parë
Aurela gace kusho
John Alite
John Alite Muaj më parë
Respect nga Korça plasë🔥🙏🇦🇱🇦🇱❤❤
Meri Rexho9
Meri Rexho9 Muaj më parë
9
Meri Rexho9
Meri Rexho9 Muaj më parë
Οπ8
Kimete Troplini
Kimete Troplini Muaj më parë
brravooo Aurela je e pa zevendesushme 😍😍😘😘
Fely Behari
Fely Behari Muaj më parë
Wow🤗👏😍😍💖💖💖👋😘🇮🇹
ALBANIA EAGLE
ALBANIA EAGLE Muaj më parë
Legjenda Aurela👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Dashamir Muça
Dashamir Muça Muaj më parë
Respekt për ju xhevair një zë i veçantë, por nuk bëhet dallimi në qytetare dhe popullore Respekt
stavri stringa
stavri stringa Muaj më parë
Po tju ja mbaj mos ta respektojn kur kendon si boksjere eshte ..VLONJATE JO SHAKA
genti sulejmani
genti sulejmani Muaj më parë
ju lumt goja zoti ju dhen shendet edhe jet
Natasha Papuciu
Natasha Papuciu Muaj më parë
O yll i këngës shqiptare.🙏🙏👋👋👋👍👍👍👍👍👍👍
Natasha Papuciu
Natasha Papuciu Muaj më parë
Të jeshë dhe qofshi gjithmon e veçantë dhe shumë e bukur siç je o mrekulli.❤️❤️⭐⭐
Zana Zana
Zana Zana Muaj më parë
Grande te dyja ...... Ma Kliopatra eeeeeee ka shummm nostalgji
maria cane
maria cane Muaj më parë
Te kendofte zemra na kenaqe!Je yll Aurela 😍👏👏
b h
b h Muaj më parë
Të Lumt Aurela
marjusa silaj
marjusa silaj Muaj më parë
Aurela super si gjithmon 🙏🙏❤️❤️❤️🥰🥰🥰
Madona Demiri
Madona Demiri Muaj më parë
Me nxorre mallin per vloren me keto kenge...dhe pse jam sh e vogel por me mungon shume vendi im😢
Dhora Sullaj
Dhora Sullaj Muaj më parë
mbreteresha e kenges vlonjate
Ab
Ab Muaj më parë
ty te paft syu vec gezime se je talent i lindur...
Artin Arti
Artin Arti Muaj më parë
Hoppoaasa aurela...je njishi laberise...ne mungoje o goce...zo orogjinal...jo zo te bastardum nga kompiuterat e dj...se na lodhen koken ....
Ardit Lleshaj
Ardit Lleshaj Muaj më parë
Gaqe te uroj shendete
Ardit Lleshaj
Ardit Lleshaj Muaj më parë
Aurela je e papare ylle fare
belina jashari
belina jashari Muaj më parë
Nje Artiste te lindur ka Shqiptaria 'Aurela Gaçe'👑 🌟🌺❤️
Jani Furxhi
Jani Furxhi Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂❤❤😙😙
Jani Furxhi
Jani Furxhi Muaj më parë
Mire
Xhaneta Sulaj
Xhaneta Sulaj Muaj më parë
Oh Kleopatra na e kenaqe shpirtin Kjo eshte kenga vlonjate jo ajo e Majes qe e kthen labce Brava Aurela qe me zerin tend dhe te kleopatres bere diferencen
Liliana Durmishaj
Liliana Durmishaj Muaj më parë
Me keto kenge jemi rritur,sidomos ne nga lumi i Vlores. Rrofsh Aurela , je talent i lindur!👏
Gjyhzyle Mino
Gjyhzyle Mino Muaj më parë
Siete stupende
Chloe Manchestor
Chloe Manchestor Muaj më parë
💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Drita Nura
Drita Nura Muaj më parë
Ooooooo te lumt o aurela e pehanttt o vullkanoooo na knaqe ooreee
Denis Ymeri
Denis Ymeri Muaj më parë
Moj ti motre mos vdeksh kurr moj qene 🤗🤗🤗
stavri stringa
stavri stringa Muaj më parë
Capkene linde dhe capkene do jesh gjithe jeten sukse gjithemon... VLONJATEEEE NUK DO TJA DI ....
Blero Dudi
Blero Dudi Muaj më parë
Njëher te lindi nëna Ty.flm qe kam fatin te te jetoj .💖
Viktor Lipi
Viktor Lipi Muaj më parë
Labce me klarinet, dikur orkestrat popullore se kalonin dot Drashovicen. Kohet moderne
Le Kro
Le Kro Muaj më parë
Koburen e ke len ne shtepi, mir qe se ke mar me vete.
Le Kro
Le Kro Muaj më parë
Po! po! po! si kleopatra e egjiptit.
vasil vasil
vasil vasil Muaj më parë
Bravo Auerela.
Silvana Malaj
Silvana Malaj Muaj më parë
Bravooooo👏👏👏👏 patriote digje faree🌟🌟🌟
Vilson Hoxha
Vilson Hoxha 23 ditë më parë
Persh
Alba Stoja
Alba Stoja Muaj më parë
Gjgandja Aurela Gace
Leo Leo
Leo Leo Muaj më parë
❤❤🌹🌹💐💐🥂
Leo Leo
Leo Leo Muaj më parë
GRANDE AURELA ❤🌹
Vojo Alushaj
Vojo Alushaj Muaj më parë
Gjeniale Aurela
Aurela Gace - Therret Prizreni (Kenge Moj)
07:35
Aurela Gace
Shikime 210 mijë
Ylli Baka - Koncert Recital (6 Qershor 2019)
1:41:27
WILL DANIEL JOIN THE SPY NINJAS?
18:10
Chad Wild Clay
Shikime 3,4 mln
Kim Kardashian Takes TikTok Dance Lessons From Addison Rae | KUWTK | E!
2:12
Kuruluş Osman 57. Bölüm
2:12:35
Kuruluş Osman
Shikime 3,3 mln
Mucize Doktor 61. Bölüm
2:3:31
Mucize Doktor
Shikime 505 mijë