Aurela Gaçe - Një Pikë (Lyrics - Video)

  Shikime 284,923

Aurela Gace

25 ditë më parë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗔𝘂𝗿𝗲𝗹𝗮 𝗚𝗮𝗰𝗲 - 𝗡𝗷𝗲 𝗣𝗶𝗸𝗲 (𝗟𝘆𝗿𝗶𝗰 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/AurelaGaceNjePike
____________________________
🎵 Music & Arrangement by: 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝
🎵 Lyrics by: 𝗘𝗥𝗜𝗢𝗡𝗔 𝗥𝗨𝗦𝗛𝗜𝗧𝗜
🎵 Rec/Mix/Master: 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝
🎥 Motion Graphic by: 𝗟𝗨𝗟𝗘𝗭𝗜𝗠 𝗠𝗔𝗥𝗥𝗔
🎵 Produced by: 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘
____________________________
🎤 Connect with 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘 :
Instagram ► aurelagaceofficial
🎵 Connect with 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝 :
Instagram ► enis.mullaj
🎵 Connect with 𝗘𝗥𝗜𝗢𝗡𝗔 𝗥𝗨𝗦𝗛𝗜𝗧𝗜 :
Instagram ► eriona_rushiti
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuNxC2
► spoti.fi/3cEcoPW
____________________________

℗ & © AURELA GACE & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#AurelaGace #NjePike #Folé

Komente
Aurela Gace
Aurela Gace 24 ditë më parë
✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/AurelaGaceNjePike
Royal Freight, Inc
Royal Freight, Inc 11 ditë më parë
Amelcin... 🥰
Sara Fuga
Sara Fuga 24 ditë më parë
E mrekullueshme
Marsela Pocari
Marsela Pocari 24 ditë më parë
Nxirre dhe ndonje keng pa lidhje me cupe ( per syrin e keq)
Rita Dhrami
Rita Dhrami 24 ditë më parë
Je e pa aritshme ikona e e te gjitha koherave mos u plakshe kure gjithmon te rezatosh 😘😘🙏🙏🙏♥️❤♥️❤♥️
Donald Meto
Donald Meto 2 ditë më parë
perfekte
Adriatik Malaj
Adriatik Malaj 8 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Crista
Crista 8 ditë më parë
Can someone translate in English please
Bardha Milla
Bardha Milla 9 ditë më parë
FANTASTIKE
eri gremi
eri gremi 9 ditë më parë
Perleee po cben o vajze se sna mban edhd zemera
Amarisa Tako
Amarisa Tako 9 ditë më parë
Sa keq qe kengetaret e paaritshem marrin kaq pak klikime, sa posht jemi si popull vleresohen me shum ato qe zhvishen sesa nji artist me vlere unike
Elda Agalliu
Elda Agalliu 11 ditë më parë
👍
Antonio London
Antonio London 11 ditë më parë
Me e mira
Vangjelica Poci
Vangjelica Poci 11 ditë më parë
Kshu ka nisur historia e lidhjes time me djalin e endrave te mia 🤩🥰🥰🥰😍
Dori Cacurri
Dori Cacurri 11 ditë më parë
Woooooooow !artiste e vertete👍❤❤
Silva Silva
Silva Silva 12 ditë më parë
Sa shum malli me ka marr ...
Bbhji Jjjjhhh
Bbhji Jjjjhhh 12 ditë më parë
Bravo Aurela te kendoft zemra gjith jeten 💖💖
Klareta Pulluqi
Klareta Pulluqi 12 ditë më parë
Hyjnore!!
Tani Mingo
Tani Mingo 12 ditë më parë
Po pse o njerez nuk rriteni me keta artista ?,po i jepni rendesi disave qe as emrin nuk ma nxe goja tja u them; je e pa arritshme Aurrela suksese te metejshme... diva e muzikes shqiptare🇦🇱❤
Teuta Kaceli
Teuta Kaceli 13 ditë më parë
Bravo zemer ❤❤👏👏
amarda amarda
amarda amarda 14 ditë më parë
E mrekullueshme Aurela ,kryeveper kjo kenge ,zeri yt i magjishem
Lorena shaqir
Lorena shaqir 14 ditë më parë
❤❤❤
albana ristani
albana ristani 15 ditë më parë
👏👏👏👏
Albana Gjoshi
Albana Gjoshi 16 ditë më parë
Te adhuroj e madhe Aurela😘😘
Straficka Beta
Straficka Beta 18 ditë më parë
Bravo Aurela 😘😘
My Love
My Love 18 ditë më parë
💖💖💖💖💖💖💖💖💖
Dorina Elezioniosopatinare
Dorina Elezioniosopatinare 18 ditë më parë
PA fund e bukur ❤️❤️👫
Moza Fejzaj
Moza Fejzaj 18 ditë më parë
Nuk e di,po sa here e degjoj me mbush me dashuri bravo Aurela 👏👏👏👏❤❤
Irma Nana
Irma Nana 18 ditë më parë
Superrr je nje Perle
Marinela Braja
Marinela Braja 18 ditë më parë
Vras mendjen kush jane keta 47 idiote qe nuk e kane pelqyer kete kenge kaq te gjetur dhe kete ze brilant qe vetem nje dive si ty Aurela mund ti japi kaq shume ngjyra🤔
Do Do
Do Do 18 ditë më parë
Best!!!!
frensi frensi
frensi frensi 19 ditë më parë
😚😚😍😍
Xhes B
Xhes B 19 ditë më parë
Aurela Gace Nje pikë Teksti Mekatuam bashkë Me shikime U dorëzuam dhamë gjithçka U harruam bashkë e u çmendëm Trup me trup e te pafaj. Veç nga nje pikë e pimë te dy U dehëm U dehëm Me dashuri Sa shume malli më ka marrë Te kam , te kam , dhe prapë S'mjafton jo , me duket pak Me ty ngjitem ne parajsë Te kam , te kam , dhe prapë Pa ty jo , as frymë nuk marr . Qindra mijera here Te kam puthur Dashuria s'paska fund Jo nuk i ngjan askujt Buza jote Me tërbon e me përhumb Veç nje pikë e pimë te dy U dehëm U dehëm Me dashuri Sa shumë malli me ka marrë Te kam , te kam , dhe prap S'mjafton jo , me duket pak Me ty ngjitem ne parajse Te kam , te kam , dhe prap Pa ty jo , as frymë nuk marr . Sa shumë malli me ka marrë Te kam , te kam , dhe prap S'mjafton jo , me duket pak Me ty ngjitem ne parajsë Te kam , te kam , dhe prap Pa ty jo , as frymë nuk marr . Like per shum tekste te tjerë Love you Aurela ❤❤
Rudi Panci
Rudi Panci 19 ditë më parë
Super keng
Blerina Veizi
Blerina Veizi 19 ditë më parë
Superrrrr 🥰
ALBERT XHUVELLI
ALBERT XHUVELLI 19 ditë më parë
Si ma ke ate zerin moj shejtane
Meli Meli
Meli Meli 19 ditë më parë
Super song . Teksti shume i bukur . O Zot sa me kuptim e gjithe kenga dhe muzika. Suksese Grande Aurela
Paolo P
Paolo P 19 ditë më parë
Superrrrrrrr
ELIONA KOCAJ
ELIONA KOCAJ 20 ditë më parë
how to make
how to make 20 ditë më parë
Superrrrrr perlë kjo këngë🤩
Daddy Yankee
Daddy Yankee 20 ditë më parë
Nje super zeee qe vertet te ngre lart w te con ne parajse bravooo 🥳🥳🥳😍😘❤❤❤
Yo Yo
Yo Yo 20 ditë më parë
Sikur çereku i kengetareve shqiptare te vlenin sa gjysma jote shqiptaret do rrinin vetem duke degjuar muzik 🙏🙏🙏
Di Ko
Di Ko 20 ditë më parë
Je e madhe Aurela!
Aida Shtino
Aida Shtino 20 ditë më parë
KU KA SI DASHURIA SA SHUM MALLI ME KA MARE PER DASHURIN TIME MU DOGJEN SYT ME MALL EPRES TR VIJ TA SHOF VETEM PER PAK 😎😎💋❣❣💥
Aida Shtino
Aida Shtino 20 ditë më parë
KUKA SI DASHURIA TE NGRO ZEMEREN TE JEP JET DHE UNE KAM NJE MALL QE PO ME DJEK CDO MINUT BRAVO AURELA 🙏🙏💑
Fatime Qillo
Fatime Qillo 20 ditë më parë
Urime per kengen e re aurela si gjithmon sjell kenge shume te bukura per puplikun bravo
Ardita Dervishi
Ardita Dervishi 20 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️😭😭😭😭
Naxhije Merko
Naxhije Merko 21 ditë më parë
Shum bukur o zeri i bukur e shqipris 😍🇦🇱❤️
Romela Xhani
Romela Xhani 21 ditë më parë
Je e mrekullueshme Aurela...😍😍! Je nje pasuri
Benardo Gjoka
Benardo Gjoka 21 ditë më parë
bravoo
megi _megi
megi _megi 21 ditë më parë
Shum e bukur aurelaaa
Aferdita Topaj
Aferdita Topaj 21 ditë më parë
Aurela je jehona e kenges Shqipetare urime😍❤👏👏👏👏👏
Nita Ferko
Nita Ferko 21 ditë më parë
Ti je e pa zvendesushme 🤩❤️
pamela qylafi
pamela qylafi 21 ditë më parë
super ze 🤍
Ada Toska
Ada Toska 21 ditë më parë
teksti, zeri ,klipi te tera super 🌍🌍
Denisa Olluri
Denisa Olluri 21 ditë më parë
super kenge
Jioli Bella
Jioli Bella 22 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Shpresa Molishtari
Shpresa Molishtari 22 ditë më parë
Super keng të emocjonon
Entela Saranjezi
Entela Saranjezi 22 ditë më parë
Aurela je gjigande muzika eshte super ❤❤
Vesho Marsel
Vesho Marsel 22 ditë më parë
PERLË..!👌
Pavlina Ajazi
Pavlina Ajazi 22 ditë më parë
E degjoj dhe ridegjoj dhe perseri nuk po ngopem me kete melodi me kete ze. Super kenge Aurela! Bravo 👏👏 na kenaqe zemrat
Djana Xhaxhaj
Djana Xhaxhaj 22 ditë më parë
SUPER!Aurela je UNIKE,e PAPERSERITSHME!Ne keto vargje e gjen veten kushdo.👏👏👏👏🎼🎤
drita gjyriqi
drita gjyriqi 22 ditë më parë
Je nje nder kengetare me te mira nder vite e Shqiptarise. Jemi krenare qe te kemi.Te uroj qe zoti te t'a bekoje jeten tende o ylle.
Leda Merko
Leda Merko 22 ditë më parë
Uaaa relaks super kenge 👏 brava Aurelia godite ne zemer ❤️🤗🇦🇱💕💜😉
Klodjana Marnoj
Klodjana Marnoj 22 ditë më parë
🔥🔥🔥
Blerina Blloshmi
Blerina Blloshmi 22 ditë më parë
Super Aurela keng e bukur e plot ndjenj👏👏👏
Ira H
Ira H 22 ditë më parë
❤️🥺
Alma Feruli
Alma Feruli 22 ditë më parë
Beautiful song 🎵 🥰
Majlinda 234
Majlinda 234 22 ditë më parë
Super kenge Aurela👏👏👏👏💖💖💖
Bruna S
Bruna S 22 ditë më parë
Suksese zemer je e madhe 😘super keng ❤️❤️
Eriselda Dimo
Eriselda Dimo 22 ditë më parë
Super 🥰🥰
Manjola Veshi
Manjola Veshi 22 ditë më parë
Super kenge
CarIsTheBestFriendForMan
CarIsTheBestFriendForMan 22 ditë më parë
Je shum e mir 😘
Ambra Kanani
Ambra Kanani 23 ditë më parë
💟
Frida frida
Frida frida 23 ditë më parë
Super ..suksese Aurela ..nuk resht kur se degjuari .jam fansja jote
Dashnor Spaho
Dashnor Spaho 23 ditë më parë
Super kenge ❤
Elios Memaj
Elios Memaj 23 ditë më parë
Kur te ka ber zoti ty ka qen i qet
Alive Toska
Alive Toska 23 ditë më parë
Bravo Aurela je gjigande ,❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥🔥🔥💥💥💥💥
eli caushaj
eli caushaj 23 ditë më parë
Suksese Aurel je e madhe pasuri të kemi kombëtare 😘😘😘
Marina Thanou
Marina Thanou 23 ditë më parë
Wow what song ❤️😍🔥🔥👑
Ωmega pax
Ωmega pax 23 ditë më parë
Hi Michigan..... ne enderr akoma ?
Rea Gjini
Rea Gjini 23 ditë më parë
❤❤❤
mimoza belishaku
mimoza belishaku 23 ditë më parë
Bravo Aurela je super kengetare e mire nje kenge e ndihere ylli I kombit bilbil I shqiperis te pershendes nga greqia
Laura Jaupi
Laura Jaupi 23 ditë më parë
👏👏👏
Luan Memaj
Luan Memaj 23 ditë më parë
Cfar ka ber zoti
Ton T
Ton T 23 ditë më parë
Nice one Aurela I like it 😍😘😚
Laura Merkaj
Laura Merkaj 23 ditë më parë
Sei grande..krenaria e vlores dhe gjith Shqiperise..Zoti te bekoft me gjith familjen tende🥰😘😘💋💋💋
Luan Memaj
Luan Memaj 23 ditë më parë
Yll
Geraldo Rexhepaj
Geraldo Rexhepaj 23 ditë më parë
E bukur sa ska fjal ! Aurela nr 1 😍
Aulona Sqillo
Aulona Sqillo 23 ditë më parë
Gjithmon super jam krenre që jam vlonjate me zërin tënd magjeps super super adrenalin je ylllllllllll❤️💯
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 23 ditë më parë
Nje pike💎💎💙💙💚💚aurela gace💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 23 ditë më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘💜💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚aris💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚
Lumturi Murtishi
Lumturi Murtishi 23 ditë më parë
Je yll 👏
Aleksandra Leco
Aleksandra Leco 23 ditë më parë
Ahhh moj Aurela cna ben me kto kenget e tua na ngjit ne tru dh nk na shkoliten nga truri akoma dh kur nuk i degjojme super kenge suksese
Nertila Hushi
Nertila Hushi 23 ditë më parë
Super 👏
blerina cako
blerina cako 23 ditë më parë
E paaritshëm si gjithmonë...
Mira Xhaferaj
Mira Xhaferaj 23 ditë më parë
Je një ⭐♥️✋✋✋✋ të përshëndesim nga greqija të adhurojmë respekte o gjigante e shqiperisë
Klodjana Binjaku
Klodjana Binjaku 23 ditë më parë
E mrekullueshme, me pelqen jashtezakonisht! Kjo menyre te sjelluri, ja kalon miljonave qe harxhohen ne klipe...Dashuria, ndjenja qe mban ne kembe Universin...Faleminderit 💛😘
Moon Child
Moon Child 23 ditë më parë
Aurela je e madhe💖
Julind Tereziu
Julind Tereziu 23 ditë më parë
Video Shum e pershtatshme me fjalet. Respekte patriote.
lida lazaj
lida lazaj 23 ditë më parë
Ti jep vetem dashuri o gjigandja jon🇦🇱🇽🇰🙏❤
Besha Pashaj
Besha Pashaj 23 ditë më parë
Super Bravo
gosmani vlore
gosmani vlore 23 ditë më parë
Po c"eshte kjo perle moj cupe 💙😘😘😘😘embelsire krijimtari ,interpretim top 👌
Esuilda Mshmeti
Esuilda Mshmeti 23 ditë më parë
Ok❤️❤️❤️
Miriam Cani - Sa shume te dua
03:04
AlbanSkenderajMusic
Shikime 1,2 mln
Flori Mumajesi - Dhemb
03:00
FloriMumajesiOfficial
Shikime 2,3 mln
Venera Lumani, Lind Islami - A e din (Official Video)
03:47
Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)
03:03
Elvana Gjata
Shikime 3,5 mln
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
Shikime 4,6 mln
AURELA GACE - ME MBAJ
03:12
Aurela Gace
Shikime 945 mijë
Al Pazar - 6 Mars 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:31:52
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 54. Bölüm Fragman
0:58
Kuzey Yıldızı İlk Aşk
Shikime 3,9 mln
Kuruluş Osman 49. Bölüm 2. Fragmanı
0:56
KURULUŞ TV
Shikime 195 mijë
SIDEMEN BARBER SHOP (GONE WRONG)
31:48
Sidemen
Shikime 4,3 mln