Atdheu rikthehet për pak dhe tregon pse iku nga studio në atë mënyrë - Përputhen, 5 Prill 2021

  Shikime 33,464

Top Channel Albania

Muaj më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
Coli
Coli Muaj më parë
Prisni bomben e radhes nga atdheu per ledjanen::::e Jan thene me heret qellimin e atdheut dhe OlsesSkenar CDO gje dudumi mevlan e hengri::::dhe Hallet nuk do Ken te sosur gjirh jeten per mevlanin me kokderrin ledjan
fakte interesante
fakte interesante Muaj më parë
Prsh tgjithve jam lediana prenga ju, lutem abonohuni ne kanalin tim kjo osht faqja zyrtare e vetem, dhe faliminderit per komentet pozitive❤...
FF GAMING
FF GAMING Muaj më parë
Je nje fanse e pashpres po hajt
Dhurata Balla
Dhurata Balla Muaj më parë
Te uroj dashuri gjith jeten se e miretoni te dy
fakte interesante
fakte interesante Muaj më parë
Prsh tgjithve jam lediana prenga ju, lutem abonohuni ne kanalin tim kjo osht faqja zyrtare e vetem, dhe faliminderit per komentet pozitive❤...
fakte interesante
fakte interesante Muaj më parë
Prsh tgjithve jam lediana prenga ju, lutem abonohuni ne kanalin tim kjo osht faqja zyrtare e vetem, dhe faliminderit per komentet pozitive❤...
Jeton Bytyqi
Jeton Bytyqi Muaj më parë
shum i sinqert atdheu i mungon emisjonit
Mevlan_ Shaba Official
Mevlan_ Shaba Official Muaj më parë
Pershendetje miq! Mos harroni te hidhni ndonje sy dhe te kanali im 😉🙃 Aty keni tgjitha vidiot e fundit love you
TIKI . Info
TIKI . Info Muaj më parë
almores.info/rock/video/sJJn0HyBfriBhdo Tea dhe Andi bejne deklaratat e papritura .
TIKI . Info
TIKI . Info Muaj më parë
almores.info/rock/video/sJJn0HyBfriBhdo Tea dhe Andi bejne deklaratat e papritura .
Izmir Alcani
Izmir Alcani Muaj më parë
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Antonela Berisha
Antonela Berisha Muaj më parë
Faleminderit te gjitheve per mbeshtetjen kjo eshte faqja ime ju lutem me beni subsribe Antonela-Berisha
TIKI . Info
TIKI . Info Muaj më parë
almores.info/rock/video/vmyXzoybaaedcco Tea cudit per ciftin Mevlan - Lediana .
TIKI . Info
TIKI . Info Muaj më parë
almores.info/rock/video/vmyXzoybaaedcco Tea cudit per ciftin Mevlan - Lediana .
Mirela So
Mirela So Muaj më parë
Shemtira i 2021 ky😤😤😤😤😤😤😤😤
Vangjelina Bixheku
Vangjelina Bixheku Muaj më parë
Jes
Lediana Prenga
Lediana Prenga Muaj më parë
Pershendetje te gjitheve , kjo eshte faqa ime , ju lutem beni subscribe ❤😍
Lediana Prenga
Lediana Prenga Muaj më parë
Pershendetje te gjitheve , kjo eshte faqa ime , ju lutem beni subscribe ❤😊
Z.SHEIKUU
Z.SHEIKUU Muaj më parë
Pershendetje jam antonela! ME BENI SUBSCRIBE PER ME SHUM VIDEO
Z.SHEIKUU
Z.SHEIKUU Muaj më parë
Pershendetje jam antonela! ME BENI SUBSCRIBE PER ME SHUM VIDEO
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Nese jeni Fans i Julit Me ndiqni ne kte kanal Ju lutem .... Faleminderit
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Nese jeni Fans i Julit Me ndiqni ne kte kanal Ju lutem .... Faleminderit
Juli Perputhen
Juli Perputhen Muaj më parë
Nese jeni Fans i Julit Me ndiqni ne kte kanal Ju lutem .... Faleminderit
Free Mc's - Instagram (Official Video 4K)
2:53
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 2 mln
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 8 Maj 2021
1:49:24
Free Mc's - Instagram (Official Video 4K)
2:53
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 2 mln
Çukur 4.Sezon 36.Bölüm Fragman
0:56
Çukur
Shikime 945 mijë
Rich vs Broke Pregnant Princesses
11:41
Troom Troom SELECT
Shikime 875 mijë
Uyanış: Büyük Selçuklu 29. Bölüm🏹
2:23:57
Uyanış: Büyük Selçuklu
Shikime 1,8 mln
Teşkilat 10. Bölüm 2. Fragmanı
1:05
Teşkilat Dizisi
Shikime 1,3 mln