Arjan Konomi: Me lote ne sy tregon se si Albin Kurti i shpetoi jeten nga Serbet.Ja si ndodhi!

  Shikime 462,490

KojshiaShowOfficial

Muaj më parë

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri RTK 1

Komente
marieta marieta
marieta marieta 16 orë më parë
Arjan Konomi.. gjithmon prekesh shum lehte...
marjana lika
marjana lika 22 orë më parë
Sa here ndegjoj Arjanin me mahnit celeste e tij eshte nje ndere per mua si shqiptare.....Me emezion pa fund Arjani eshte nje artist.....SHPIRTI I TIJ DHE QENJIA E TIJ ESHTE E MREKULLUSHME.....EVOLIMI I I JETES VUAJTJES SE TIJ E SHPIRTIT TE TIJ ESHTE E PASHPJEGUSHME.....ARJANIT I FOLIN SYTE E TIJ , E CDO VEPRIM FIZIK TREGON SA I EVULUAR ESHTE INTELIGENZA E LANIMA I TIJ.....ARJANI KA NJE CILESI QE KUPTON CDO PSIKOLOGJI NJERZISH ME NJE THJESHTESI TE PA PARE........JE SUPER SUPER MREKULLI. SHUME RESPEKT.
Tila Kortoci
Tila Kortoci Ditë më parë
Saj mir je arjan konomi zoti te rujt
Lorenc Peci
Lorenc Peci Ditë më parë
Aktor Dinak!..
ina collaku
ina collaku 2 ditë më parë
Aman o Arjan boll qave tani,
Ernest Etnik
Ernest Etnik 2 ditë më parë
Ok mor gay cope muti ti ishe spihun gazekar italie ishe zotrote
Xhane Koci
Xhane Koci 3 ditë më parë
💎🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏❤️
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi 3 ditë më parë
kto lot nuk ishin pwr albin kurtin ooo manjak
Ardiana Uka
Ardiana Uka 4 ditë më parë
Respekt per Arian Konomin👏🏽👍🏼✌🏼
Nebi Mustafai
Nebi Mustafai 6 ditë më parë
Tlumt
Hamit Salihu
Hamit Salihu 8 ditë më parë
Dhe kurr kush se ka thirr tja jep nje mirnjohje per kit gjest qirrall kush e ban
ENTELA JANAQI
ENTELA JANAQI 11 ditë më parë
Ngele duke qarë ca bohet kështu jepi ne cik kurajo vetes 😱😱😱
Mary Oxa
Mary Oxa 12 ditë më parë
Arjan konomi je njeriu ma me vlera po ky pushtet i zi nuk te ka vlersuar ty arjan konomi bravo
Bylis For ever
Bylis For ever 12 ditë më parë
Jo si ka mundësi. Sërbi ështe miku Edi Ramës
Electronic project HACKS
Electronic project HACKS 16 ditë më parë
Rrespekt 👏🇦🇱👏👏👏👏🇦🇱
File Muuu
File Muuu 18 ditë më parë
Jo mos pi uje😂😂😂😂😂
Remzi Selimi
Remzi Selimi 20 ditë më parë
O albin. Zoti. Te rujt pi njerzve te kqi se. Shum ka njerz. Pa shpyrt
ela ela
ela ela 20 ditë më parë
SKAM FJAL KOMENT E NJOF VETEM NGA PERPUTHJA, DHE KAM RESPEKT SIKUR E NJOF LEIV POR KY PASKA VLERA AKOMA ME TE MEDHAJA PRODUKSIONI DUHET MOS LEHJOJ KURE TE OFENDOHET KY NJERI ME NDJENJACTE LARTA PER KOMBIN SHQPTARE DHE NJERI INTELIGJENT DALIN CA ZORAXHI DHE CA BUCE RRUGESH OFENDOJNE KETE NJERI ME VLERA TE SHKOLLUAR INTELIGJENT. ATA QE OFENDOJNE DUHEN PERJASHTUAR NE VEND KY ESHTE OPINIONISTI I EMISION IT.
Gazmend Iseni
Gazmend Iseni 21 ditë më parë
Te ka qire ne byth Albin Kurti...bythqire Zagrebi
Arbri Arbri
Arbri Arbri 23 ditë më parë
Arjan me i miri je mos u merakos😍
Lui Lui
Lui Lui 29 ditë më parë
Respekt patriot na bere te qajm te gjithve
??????????????!!!!!!!!!!?????????????!!!!
??????????????!!!!!!!!!!?????????????!!!! Muaj më parë
Mos belbo shum se nuk po te kuptoje bashe mir
Eddy Kent
Eddy Kent Muaj më parë
Edhe mua mu mbushën sytë me lot nga kjo histori😢
BRUNA CIFCI
BRUNA CIFCI Muaj më parë
Aman o arjan shkruaj nje liber per eksperiencen e luftes se kosoves se do japesh kontribut e do lesh fakt te rencishem te papare per brezat e historine🙏🙏🙏🙏🙏
Xhane Koci
Xhane Koci 3 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️💎
Albana Aliaj
Albana Aliaj Muaj më parë
Arjan Konomi jeni krenari kombetare. Jeni njeri i mrekullueshem,nje patriot,atdhetar dhe mbi te gjitha njeri me zemer te madhe.
Po Lo
Po Lo Muaj më parë
Poiu
bler
bler Muaj më parë
❤❤❤
Isuf Arifi
Isuf Arifi Muaj më parë
Rrespekt
Illyria Illyria
Illyria Illyria Muaj më parë
Njeri me bote te madhe 👏👏👏👏🦅🇦🇱
Niku Manaj
Niku Manaj Muaj më parë
respekt pa fund 👏👏👏
Rudy Rudy2341
Rudy Rudy2341 Muaj më parë
Respekt per ju 👏❤️
Rudy Rudy2341
Rudy Rudy2341 Muaj më parë
Ti duhet te jesh ne parlament e jo ato kriminela
Ero Kakami
Ero Kakami Muaj më parë
Arjan konomi je Intelektual me zemër rrespekt nga Puka
Bali Bajra
Bali Bajra Muaj më parë
Bravo Arjan. Burri qan, Kurse burrecat, dhe fallsot qeshin e mundohen te tregon heroizma, qe nuk I Kan ber. Per mua je nje hero I gjall. Puna jote vlen me shum se nje ushtri e deshtuar me kriminel, e qe e she's in pikrisht ne hasem
Samet Koka
Samet Koka Muaj më parë
je ma I mir te rujte zoti arjan
Travis Stoaty
Travis Stoaty Muaj më parë
💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Lady Mindkoff
Lady Mindkoff Muaj më parë
💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
CEMO SHKUPI
CEMO SHKUPI Muaj më parë
Mërgatë e nderuar, Nga 1 Marsi 2021 filloi regjistrimi i popullsisë në Maqedoninë e Veriut, i cili do të zgjasë deri më 21 Prill 2021. Ju bëj thirrje të gjithëve që të regjistroheni dhe njëkohësisht t'i njoftoni të gjithë të afërmit tuaj. Regjistrimi bëhet në: census.stat.gov.mk/al/
Paris Vi
Paris Vi Muaj më parë
Shum respekte 🙏
Fidan Cakaj
Fidan Cakaj Muaj më parë
Um kujtohet ky njeri prej qe jam kane femije ky njeri eshte shummm i afte shum i menqur met vertet patriot maximum per zotin hallall te koft arjan kosova te don ty
LaLikopi
LaLikopi Muaj më parë
Paske qen ne mbikqyrje te urn-se po ke qene afer albinit
LaLikopi
LaLikopi Muaj më parë
UF aB se
Elizabeta Mihaj
Elizabeta Mihaj Muaj më parë
❤️
Beggining
Beggining Muaj më parë
almores.info/rock/video/tJKp25Ocgc2Efps
Violeta Nazifi
Violeta Nazifi Muaj më parë
Te lumt e lum shqiptaria per njerz si ty zoti te bekoft me shendet e lumturi
Clash Kings
Clash Kings Muaj më parë
Arjan Konomi 👇 🤴
Toni Hasa
Toni Hasa Muaj më parë
nje nga analistat me te mire se ka shqipri dhe me i pergaditur bravo
Loni Loni
Loni Loni Muaj më parë
Zup
albanian eagle
albanian eagle Muaj më parë
Qia ropt si mund ti besh dislike kesaj videoje 🥺 qofshi ju qe jeni
Dark Fire
Dark Fire Muaj më parë
Sa i thjesht eshte Arjani me ben shum pershtypje. Perlotet dhe pyet a te pi pak uj . Ke shum vlera arjan konomi. Ke shqpirtin e paster shqipetar. Shum rrespekt. 🕊🌹
Manol Vojka
Manol Vojka Muaj më parë
Je mik shume i mire Arjan
Ba Na
Ba Na Muaj më parë
Respekte per ty arjan konomi je i madh 💪🏻🤩
Vojsava Mecaj
Vojsava Mecaj Muaj më parë
Arjan je nje njeri i perkryer dhe rall ka bura si ty shum intelektual
Shefik Memedi
Shefik Memedi Muaj më parë
Mmm
Enkeleda Lamce
Enkeleda Lamce Muaj më parë
Respekt për Arjan Konomit ♥️🇦🇱🇮🇹🇩🇪.. Një Kryevepër Burr ... Një dhuratë nga Zoti 🙏🙏
Lulzim Sadiku
Lulzim Sadiku Muaj më parë
Bravo Arjan . Albin Kurti eshte lideri qe I duhet gjithe shqiptaris.
Bajram Kurti
Bajram Kurti Muaj më parë
Respekt
eggo dona
eggo dona Muaj më parë
Eja ne Drenic o Arian do tmirpresnim me knaqsi🥰😘
Ana Faloppa
Ana Faloppa Muaj më parë
Ik mor maniak qan ti , faaallcooo
Hoffmann Rexhaku
Hoffmann Rexhaku Muaj më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Sia Ira
Sia Ira Muaj më parë
Ti je nje Burre I kompletuar shembull gjithmon te dalin lot me ndjenja te pasterta,Sa mire do ishte te kishte me shum burra si ty.
Mso Dicka
Mso Dicka Muaj më parë
Kur qan Arian Konomi jaaaa 😥😥😥😥😔😔😔😔😔💔 shum dhimbshem.
miko foin
miko foin Muaj më parë
Respekte per Arian Konomin eshte nje person me vlera dhe nje shkrimtar shume i qarte ne idete e tija qe i transmeton ke lexuesi te uroj suksese ne cdo aspekt te jetes tend
Vaxhide Lakna
Vaxhide Lakna Muaj më parë
Arijan konimi respekt ju pershendes nga zvicrra je nji njeri shumm i zgjuar i drejt bravooo
Gangsta Shqipe
Gangsta Shqipe Muaj më parë
Arijan konimi 😅🤣🤣🤣🤣
Olgert Bënja
Olgert Bënja Muaj më parë
Yu hi
Festim Aliraj
Festim Aliraj Muaj më parë
Arjan 6 numero uno ne shqiperi
19 98
19 98 Muaj më parë
💪🏻🇦🇱RESPEKT ARJAN KONOMI🇦🇱💪🏻
miko foin
miko foin Muaj më parë
Arjan konomi eshte shpirt njeriu te duam se flet me zmr te paster e plot pasterti
Matteo Devitto
Matteo Devitto Muaj më parë
Tani qe fitoi zgjedhjet e nxorre koken o krimb pse se tregove ket histori me perpara po' fiks tani qe fitoi zgjedhjet ,,,, sbesoj asnji fjale se cka ke then dhe as nuk e pashe videon deri nfund se Je i kokrra e skuthit e servilit,,,patriotizmi jot eshte per te ardh me vjedh
Shkelqim Allmeta
Shkelqim Allmeta Muaj më parë
Respekte per arjanin
texas masacre
texas masacre Muaj më parë
Si nuk te vrane ... Nje peder me pak do kishte.. Mos tento ta flliqesh Kryeministrin e zgjedhur
Deni Deni
Deni Deni Muaj më parë
je me i miri arjan
Rexhep Ademi
Rexhep Ademi Muaj më parë
Albini te ka shpetu ty kjo eshte menyra e tij se si ai kujdeset per popullin e vet dhe gjakun e vet. Po ti don te na i shkatrrosh krejt familjet tona me ate emision te pist kend ti do ta shpetosh o mjer bre gernaq se ti je gernaq.
doliio volay
doliio volay Muaj më parë
Arjan je Legjend e S hqiptaris njeri i drejt
Admir Beqo
Admir Beqo Muaj më parë
Respekt
Suela Allkja
Suela Allkja Muaj më parë
Ti Meriton me shum sesa nje opinionist ne Perputhen, ke me shumm vlera se aq!
Blenard Nardi
Blenard Nardi Muaj më parë
Komenti juaj me i qelluari zonje 👌👏 Meriton 10000000000 pelqime
Pranvera Spahija
Pranvera Spahija Muaj më parë
Respekt per Ariana Ekonomi👌 🇦🇱🇽🇰🇦🇱
Erli
Erli Muaj më parë
Ummm jo ariana
max
max Muaj më parë
Shif çfarë kulture ! Pyet moderatorin , a bë të pi pak ujë ?
doliio volay
doliio volay Muaj më parë
Arjani njeri intelegjent dhe i shkolluar
Asan Kovaci
Asan Kovaci Muaj më parë
Respekte
Shuaib Shaqiri
Shuaib Shaqiri Muaj më parë
almores.info/rock/video/qouXs6qVm9KAr8Y
Driton Llapsshtica
Driton Llapsshtica Muaj më parë
Bo bo ca kohe ka qen at her paske lind per her te dyt arian
Diana Nikolli
Diana Nikolli Muaj më parë
Arjan konomi eshte shpirt njeriu te duam se flet me zmr te paster e plot pasterti
Renato Dalipaj
Renato Dalipaj Muaj më parë
Fuck Arkari shkijeve 🖕🖕
Arif Kaca
Arif Kaca Muaj më parë
Arjan konomi je thesar i kombit. Ju pershendes.
taulanda devaj
taulanda devaj Muaj më parë
Legjend e gjall je Arian we love you
taulanda devaj
taulanda devaj Muaj më parë
Leggend e gjall je Arian we love you
aola wili
aola wili Muaj më parë
Respekte, je nje zotri i vertet Arjan Konomi. Ju jeni Shqiptar ju e doni Shqiprin ju duhet ta udhehiqni ate vend
Sokol Isufaj
Sokol Isufaj Muaj më parë
Arjan Konomi eshte vertete patriot. Gjate luftes se Kosoves ai jetonte ne Itali dhe punonte si gazetar te nje reviste gjeopolitike e quajtur "Limes". Ka qene nje program te RAI2, "Pinochio" qe drejtohej nga Gad Lerner, program i cili gjate luftes transmetohej direkt nate per nate. Aty ftohej cdo nate nje shkrimtar serb qe natyrisht mbronte anen e vete. Konomi gjithashtu ftohej shpesh here ne kete program. Kuptohet qe pervec luftes ne terren kishte dhe nje lufte te forte propagande sidomos ne mediat nderkombetare. Arjani i ka bere nje mbrojtje spektakolara kauzes Shqiptare. Sidomos fakti qe Arjani eshte i krishter ortodoks ishte nje plus i madh sepse jua mbyllte gojen, nuk kishin se cfare te thoshin. Mbaj mend qe ne nje nga pjeset ishte i ftuar Umberto Bossi udheheqesi i Lega Nord, nje nga politikanet me te rendesishem ne Itali ne ate periudhe dhe ne nje moment ai tha se Shqiptaret ne Kosove jane emigrante te ardhur nga Shqiperia gjate periudhes se komunizmit!!! Arjan Konomi e ka telendisur Bossin, e ka bere per nje lek aq sa ai u detyrua te kerkonte disa here rresht falje per gafen qe beri. Secili kontribuoi ne menyren e vete. Ky zoteri ishte ne ate periudhe gazetar i nje reviste qe lexohej dhe lexohet nga politikanet italiane dhe elita e atij vendi dhe ne ate front qe u ndodh ka bere maksimumin. Prandaj respekt per kete njeri dhe kontributin e tij patriotik qe nuk eshte modest.
aola wili
aola wili Muaj më parë
🤑🦗🐒🕷️🇷🇸
Enis Cimili
Enis Cimili Muaj më parë
Ky shoku po thot fadili m ka shpetu o idijota shummm respect per Arjanin a per ty qe e ke shenu kit titull 700 mi pe din a
Dardania Sacra - Kosova
Dardania Sacra - Kosova Muaj më parë
Albini buk e ka ndihmu kte dhe titullin ndrroe menjeher
besar kamberi
besar kamberi Muaj më parë
Arjani konomi histori prekse njeri me vlera te medha ndersa gazetari budalla qe nuk e len te flas ....
bravo Gol
bravo Gol Muaj më parë
te urojm shendet e lumturi nga Prizreni Zoteri Arjan Konomi
LIRI -X
LIRI -X Muaj më parë
Arjani njeri intelegjent dhe i shkolluar
Kjenan Djemailji
Kjenan Djemailji Muaj më parë
Me te vertet ma ka ndru gjith mendimin qe kisha per Arianin.vecanerisht me perplasjen qe kishte me UMBERTO BOSSIN,ati e tregoi veten dhe ndjenjen kombtare gjuthashtu vuri ne pah vlerat SHQIPTARE qe ne si komb te ndjehemi krenar me ARIANIN
lsuf10 Byqmeti
lsuf10 Byqmeti Muaj më parë
Respekte per Ju Z Arjan Konomi Patriot
Behar Dushi
Behar Dushi Muaj më parë
Ësht shumë prekëse Arijan... bravo për kurajon për të treguar...
Leoon Ahmeti
Leoon Ahmeti Muaj më parë
King je Arijan 🇦🇱🇦🇱
aola wili
aola wili Muaj më parë
Arjan je i mrekullueshem. Respekt per ju 👏👏
Elifara Havalja
Elifara Havalja Muaj më parë
Arjani I mrekullueshem por sa per gazetar se kuptoj kush e mban aty njeri me kot me i pa pregaditur,,sje per kte pun mor ..
DJ SONI
DJ SONI Muaj më parë
rrespekt dhe vetem rrespekt
Ermal Deliu
Ermal Deliu Muaj më parë
🤑🦗🐒🕷️🇷🇸
Enkeleda Beluli
Enkeleda Beluli Muaj më parë
Respekte, je nje zotri i vertet Arjan Konomi. Ju jeni Shqiptar ju e doni Shqiprin ju duhet ta udhehiqni ate vend
aola wili
aola wili Muaj më parë
shoqerise shqiptare qe shiten per pak fame..gjynah qe i ul vlerat vetes aty
Dashurije Gashi
Dashurije Gashi Muaj më parë
More ti zotri moderator mos u perzi kur të flet një i ftuar
Kuruluş Osman 53. Bölüm
2:16:47
Kuruluş Osman
Shikime 4,2 mln
Arjan konomi: Ja pse nuk u martova kurr!
3:26
KojshiaShowOfficial
Shikime 74 mijë
Miss Kosova jep deklarat te forte per Atdheun!
03:10
KojshiaShowOfficial
Shikime 123 mijë
Hamit Kastrati   Albin Kurti
04:06
Folklor Shqip
Shikime 114 mijë
Mercedes-Benz Production in Germany
2:06:51
The Wheel Network
Shikime 1,6 mln
The New Mercedes S Class 2021 Test Drive
10:58
Kuruluş Osman 53. Bölüm
2:16:47
Kuruluş Osman
Shikime 4,2 mln
Arjan konomi: Ja pse nuk u martova kurr!
3:26
KojshiaShowOfficial
Shikime 74 mijë
MY NEW HOUSE TOUR!!
10:57
Ben Azelart
Shikime 3,2 mln
VY QWAINT IS BALD After Losing Wheel of Dare
21:48
Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm Fragmanı
1:08
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 2,9 mln
Emanet 156. Bölüm | Legacy Episode 156
54:26
İbrahim Selim ile Bu Gece #63: Hande Erçel, Bengisu
1:18:24
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
Shikime 2,2 mln