Arjan konomi: Ja pse nuk u martova kurr!

  Shikime 164,035

KojshiaShowOfficial

Muaj më parë

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri RTK 1

Komente
Rudy Rudy2341
Rudy Rudy2341 6 orë më parë
Shum I zgjuar dhe i edukuar duhet te jesh profesor edukate se shqiptaret kane nevoj
marieta marieta
marieta marieta 8 ditë më parë
Nuk u martove sepse ke goje te hidhur shume kur debaton me konkurentet...dukesh hakmares...
I hate padrejtesite
I hate padrejtesite 8 ditë më parë
Arjan I esht gayyy
PLISI IBardhi
PLISI IBardhi 13 ditë më parë
O sa me vjdn keq per ju qe mundoheni ta kritikoni zotri Arjan konomin jeni shum te vegjel nga truri njeriu me inteligjenc vendos vet se si esht me se miri per veten leni ju paragjykimet se qaf duhet e qfar jo nuk ka nevojë zotriu per kshillat e juja ai ju jap kshilla juve.Zotri Arjan Konomi nga ana ime ke rrespektin me te lart qe ekziston per inteligjencen per klasen per edukimin per sjelljet per menyren e te folurit per stil per te gjitha qe i ben, smundem te gjej fjali per te pershkruar thjesht i ke te gjitha qfar nje njeri te civilizuar i duhen .rrofsh sa malet me shendet dhe lumturin tende te paster.
Νορι Κριπα
Νορι Κριπα 13 ditë më parë
Po ca kontratre, të rrishish gjith jeten ,po si do i quash femije ,ti je një,me fal për ofezen ,e heq veten të mencur
Drita Celaj
Drita Celaj 15 ditë më parë
E drejte ajo qe thua vetem nje cope letter eshte Po ne shqiperi po nuk je i martuar me ligj nuk munden femijet te rregjistrohen ne trungun familjare kam degjuar
Kimo Aliraj
Kimo Aliraj 15 ditë më parë
A pp s qenke i martuar ti qe flet dhe u fut spicat per tu grindur ata ne perputhen 😃 ndaj je aq pikant aty ti 😂😂👍
Loredana Lifestyle 2
Loredana Lifestyle 2 15 ditë më parë
Mire bere ...ce do
Gramoz Shkembi
Gramoz Shkembi 17 ditë më parë
Me mire qe nuk u martove se asnjè nuk te mbante
Piera Matteoni
Piera Matteoni 20 ditë më parë
Po ne kohe je o Arjan martohu
leana messi
leana messi 21 ditë më parë
Jam e gêzuar qê të njohëm kaq shumë .Mendoj se je gjëja më e mirê pér ata qê ndjekin " pêrputhen " . Vlerê e madhe . Respekte .
Krasniqi Hatixhe
Krasniqi Hatixhe 21 ditë më parë
Hajde se e martojm ketu ne mergim 🤣🤣
Krasniqi Hatixhe
Krasniqi Hatixhe 13 ditë më parë
@Nok Jaku deutschland
Luciana Lusha
Luciana Lusha 23 ditë më parë
Kurr shkruhet kurre....sorry
Ilva Cjapi
Ilva Cjapi 23 ditë më parë
Jam me ty Arjan Konomi 😊😊
Bler G
Bler G 24 ditë më parë
Jam shume dakort me ju Z. Arjan
Maŕi Marib
Maŕi Marib 24 ditë më parë
Aman gjie dhe ti ke plus 40 nonji se e merito
marieta marieta
marieta marieta 25 ditë më parë
Po ju Arjan pse nuk e keni gjetut dashurine .....
marjana lika
marjana lika 25 ditë më parë
Je fantastike Arjan.Ke nje kulture te pa pare dhe nje shpirte te mrekullushme.....Qe rralle here e gjene.....Te dyja keto cilesi bashke jane nje bombe....Je i thjeshte ne cdo veprim tendin. TE ADHUROJ
Romeo Joel
Romeo Joel 25 ditë më parë
mugajeti I la pa martuar....pune benim dhe Ne nuk kendonim kengen e (qiriut) h.eli
MONIKA KOS
MONIKA KOS 25 ditë më parë
Arjane je shume njeri i mire dhe i edukuare te simpatho shume nga large Shqiperise
Tila Kortoci
Tila Kortoci 25 ditë më parë
Respekte arjan per zgjuarsin qeke sakt shum po flet
Gramoz Shkembi
Gramoz Shkembi 8 ditë më parë
Me mire qe nuke u martove je njeriu me ikeqn ne bote
Lucy Pashai
Lucy Pashai 26 ditë më parë
Mos vdeksh kurr o legjend Arjan Konomi je njëshi
Shpresa Kotini
Shpresa Kotini 26 ditë më parë
Shendet e suksese Arjan!
Flora Gusha
Flora Gusha 26 ditë më parë
Arjan Konomi duhet patjeter te gjesh shoqen E jetes .Je akoma i ri simpatik dhe inteligjent Jeta shoqerore eshte tjeter dhe Martesa eshte me e gjendura.Mendoj se vajza te mira ka plot.Dhe Vunoj ku ti ben pushimet ka Nevoje per dore Femre dhe zhurme femijesh.Te uroj shendet dhe nje shoqe te mire jete.MOS E HUMBE SHANCIN JE AKOMA QE MUNDE TE ZGJEDHESH.
En Su
En Su 26 ditë më parë
Ne rregull je arian ata qe jane beqar din me shume prandaj jane beqar
Marie Prenga
Marie Prenga 26 ditë më parë
Je njeri largëpamës" asnjë het nuk ësht von, nuk i dihet! Jeta ka të paprirura dhe surpriza, bashkudhtare e jetës ësht bakshortja , sinqeriteti në dashuri ëshë detyr mbi detyrat!
Alimi Kujtim
Alimi Kujtim 26 ditë më parë
Respekt Arijan Konomi Jeni Legjend e Gjall,i pa zevendesueshem Lum Shqipja🇦🇱 qe u ka
Maxton Jeremy
Maxton Jeremy 7 ditë më parë
@Augustine Brooks Yea, have been watching on flixzone for since december myself =)
Augustine Brooks
Augustine Brooks 7 ditë më parë
Pro trick : you can watch movies on Flixzone. Me and my gf have been using it for watching all kinds of movies recently.
Marie Prenga
Marie Prenga 23 ditë më parë
Mgjesi, respekt o mik të falenderoj për vlersumin, gjith të mirat nga Lezha!
Alfonc Sejdini
Alfonc Sejdini 26 ditë më parë
Arian te pelqej kur nxjerr mllef per per tao taon e librazhdit
Lati Prezja
Lati Prezja 27 ditë më parë
O njerez pse i gjykinu tjeret .su ka hec fati.dhe kaq..eshr e shkruar si per djemt dhe per vajzat pa fat
Luljeta Mato
Luljeta Mato 5 ditë më parë
@Marie Prenga ç
Marie Prenga
Marie Prenga 25 ditë më parë
Jo o mik, me pas lind pa fal" do kish ndrru jet, njeri la fatin e vet " mos me një mënyr në një tjeter, nuk ka njeri pa shans , mos heret von ju ruajt Zoti!
Lati Prezja
Lati Prezja 27 ditë më parë
Uay cne arjani beqar
Shpresa Mucaj
Shpresa Mucaj 28 ditë më parë
Sa te mendohet i mencuri budallai u martua
Fghu Ttyy
Fghu Ttyy 28 ditë më parë
Sepse esht pusht dhe ska sesi te krijoj familje se nuk i ngrihet bilja me femra
Heart Love
Heart Love 24 ditë më parë
Po ty cfare te shqeteson ,,,e t jete gay ai
Etleva Xhaferi
Etleva Xhaferi 28 ditë më parë
Je i mbrekullushem Arjan .
Sali Rerza
Sali Rerza 27 ditë më parë
Arjan asnjehere nuk eshte vone nuk ka si familja. Jane martuar shume te medhenj ne moshe
Miside Koraqi
Miside Koraqi 28 ditë më parë
Arjan Konomi je shumē mrekullushum edhe pse nu ke krijue familje ajo ësht vendimi i yt personal. por qka më pelqen mas shumti ti je shumë intiligjent i papar i singjrt je korrekt dhe shumë shumë ... të tjera.... turoj shumë shendetë të pa fund.🌞🥰👌
Nqe Uta
Nqe Uta 28 ditë më parë
Qyqja arjani sigll e shan sindin per virgjei
ela ela
ela ela 29 ditë më parë
ARJANE 👍👍👍👍
Aidas Merz
Aidas Merz 29 ditë më parë
Shumè bukur e ke thene...zemra dashuron jo letrat martesore..por je shumè i mire dhe per kete me vjen keq qe nuk ke trashigimtarin tuaj nje gen shume i zgjuar do kishte nevoje njerezimi 🤗🤗 je shume i mire❣💟👍👍❤🍀🧿🙏
Majlinda Hoxha
Majlinda Hoxha 29 ditë më parë
Meglio soli che mal acompagnati. Nje fjal e urte popullore thote " me mir vetem se i keq bashkshoqeruar.
Ylle Herri
Ylle Herri 29 ditë më parë
Arjan Konomi Njeriu dhe Opinjonisti me i mire qe ka ky vend👏Nuk mund ta gjykosh tjetrin per martese dhe per familje?! Jane me femije dhe gra dhe po i cojne ne Qendra socjale!! *Jete te gjate dhe te lumtur Arjan Konomi🤲🤗🤷‍♀️
Ilmi Sadiki
Ilmi Sadiki 27 ditë më parë
@Azbije z jo moter se njeriu nuk duhet te jetoj veq per veti duhet me i respektu ligjet hynore. Dihet se kush ngel pa u martuar qoft femër apo Mashkull.me mfa dhe shum pershendetje Shqipes ku do qe jan.
Azbije z
Azbije z 27 ditë më parë
Edhe un mendoj ashtu secili ben zgjidhjen evet si iduket me se miri
Mimoza Bllaca
Mimoza Bllaca Muaj më parë
Uuuaaaa qfar tmerri qfar te vyn dituria kur skrijon familje qfra do lesh prapa o plako kush do shfrytzoj pasurin qe krijon me vite . Turp nga nje njeri qe akuzon sindin ajo 20 vjeq ende buzt qymsht nene i ka ti plako singel 🤣🤣🤣🤣🙉
Krasniqi Hatixhe
Krasniqi Hatixhe 13 ditë më parë
Mimoza sa e kam.kuptu arijan i nun eshte i martuar me kuror aj e tha qe eshte me diken sdo thot kurora te ben te lumtur njerzit bashkjetojn dhe jetojn te lumtur edhe pa kuror ashtu e kuptova
Ajo Sikjo
Ajo Sikjo 13 ditë më parë
Mimoza Bllaca po debile po ashtu si thua ti eshte. Ti qe ke femije do i trashgosh budallallekun qe ke femijeve tua.
OO OO
OO OO 16 ditë më parë
@Rrahim Drenasi per dashurine sfidon rrezikun , mer parasysh vuatjet , dhimbjet edhe deshtimet . Flas per njerzit normal qe u “funksionon”.....trupi dhe truri
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi 16 ditë më parë
I vyan me shume se mijera tjere.Qka te vyen gruja qe burrit qdo dite ja bene dimer e veti verr.Nje shembull pse ka botue roman burri qe pese vite sja kryen obligimet drenicakja i ka thene per mua i vdekur je.Dihet per te a nese s gjene naj mashkull bene edhe me qen aq femer lavire eshte dhe e pa mend.Nuk eshte veq ky miliona ka tjere.Nuk don femra kurve shpirtin me ja tjerr...gjeniu
OO OO
OO OO 16 ditë më parë
Eshte i ditur por nuk i ngrihet
Liliana Saliasi
Liliana Saliasi Muaj më parë
Ky me mire qe nuk eshte martuar Ky eshte bajat nuk eshte simpatik
Badalona Badalona
Badalona Badalona 28 ditë më parë
@Dardan Shkodra e une me ta rras ty ne goj 🤣🤣🤣🤣
Dardan Shkodra
Dardan Shkodra 28 ditë më parë
@Badalona Badalona ta rras ty ne zuz pra hahaha u ngule bulash
Badalona Badalona
Badalona Badalona 29 ditë më parë
Nashti e ka shummmm te vogel K.....🤣
Doro Saraj
Doro Saraj Muaj më parë
Ti moj shushk smund te kesh zgjuarsi të vleresosh arjanin
Azbije z
Azbije z Muaj më parë
Arjan je shum i zgjuari
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi 28 ditë më parë
Jo vetem i zgjuar po shume largpames gjeni i deshiroj te gjitha te mirat e botes ne jete.Personalisht une ja kam lakmi.poeti i pa fat.
Zymryt Goza Hasi
Zymryt Goza Hasi Muaj më parë
Oooo Arjan si mundesh te jetosh pa grua? e quditshme ndoshta si Jezu Krishti qe nuk u martua ose si ata ne kish qe betohen mos mu martu Pershedes Zerina
Shala Shacir
Shala Shacir Muaj më parë
o jav qift dreqi nanen si na bat hor ne keto emisjone te mutit mu puth e qputh mos e kopioni europen me budallak po me pun o shqiptar se jem shum mrapa me pun se me budallak juakemi kalu
Edi Korca
Edi Korca Muaj më parë
Ket her ke fol mir arjan keq me i tregu bashkis qe je martu
N RR
N RR 17 ditë më parë
Mire ja ke bere arjan cka tvyne gruja me mir beqare
Gold AG ft Rifat Berisha - Flaka e maleve
3:25
Gold AG ft Rifat Berisha - Flaka e maleve
3:25
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 63. Bölüm Fragman
0:58
Kuzey Yıldızı İlk Aşk
Shikime 3,7 mln
IF I LAUGH, I GET CANCELLED
16:51
JJ Olatunji
Shikime 6 mln
I Got Hunted By A Real Bounty Hunter
14:21
Menajerimi Ara 37. Bölüm Fragman
1:00
Menajerimi Ara
Shikime 1,3 mln
Hercai 69. Bölüm (FİNAL)
2:28:29
Hercai
Shikime 3,4 mln