Analistët shkrihen së qeshuri me deklaratën e Bashës, se do të "luftojë deri në fund" pas humbjes

  Shikime 174,770

Ylli Rakipi. Të Paekspozuarit

18 ditë më parë

Emisioni i plotë: almores.info/rock/video/xbCJzphqarKjoqg
#tepaekspozuarit #mcntv #yllirakipi #arjancurri #arturzheji #edvinkulluri #lulzimbasha #partiademokratike

Komente
Constantine The Great
Constantine The Great 6 orë më parë
Me lot kam qeshur , na shkrite! 🤣🤣
ARJAN DELAJ
ARJAN DELAJ 2 ditë më parë
Luli po te ish I zgjuar te jap doreheqje do jet me i nderuar
Edison Dashi
Edison Dashi 2 ditë më parë
Humbja e PD eshte e veshtir per tu pertypur...
yea yes
yea yes 4 ditë më parë
Analista analfabeta te shirun te serbia e rusia
Priam Reci
Priam Reci 5 ditë më parë
O curri je msu me arjan carin ti .ktu dukesh qe je funderrin shemtir .je i vetmi qe prej teje nuk e shof mo as zone e lir.nuk e di pse te ftojn ty ne televisione
Miside Koraqi
Miside Koraqi 7 ditë më parë
Humor i mrekullushmë edhe une kam qesh me lotë 😂😂😂🥰👍
Djaliigang
Djaliigang 7 ditë më parë
O sa kam qesh ropt e shpis
Durim Xhameta
Durim Xhameta 8 ditë më parë
Lere se è kupton curri se ka studiare aristotelin dhe ylli rakipi qe ishte ne selin e pd Kure u vra azem hajdari mbeturina te kater
Aldo
Aldo 8 ditë më parë
Do ja bejne zao ik keshtu si e kane nisur.😭😭😂😂😂🤣🤣. Qe tani vetem kumbengulja e Bashes per te ndenjur kryetar partie ben qe 70% e popullit te mis e preferoje.
Saimo
Saimo 8 ditë më parë
Jane momente aq te bukura kur spontaliteti shoqerohet me te qeshura te sinqerta. Ja e beri basha diçka te mire ,te pakten qeshem me lot🤣
André Cela
André Cela 8 ditë më parë
O ylli na vdiqe re ku te shkoje jepeni espulsion jashte europes
Zybi Guri
Zybi Guri 8 ditë më parë
Do ja terezizim prap a te keqen halla.vij e une te ndihmoj🤣🤣
Mim Tirona
Mim Tirona 9 ditë më parë
Jeni ju shkerdhatat gazetaret qe para zgjedhjeve benit si buçe rrugesh per fitoren e Lul garroqes e tani pa pike turpi qeshni me idolin tuaj. O kellira uji kembesh sa të ndyre jini!
Lulzim Rexhepi
Lulzim Rexhepi 9 ditë më parë
Kombi ndodhet ne nje kohe tragjike me politikane burracake te blere ky moment ne studio tregon alternativen e dobet dhe pa vizion
Osumi Osumi
Osumi Osumi 10 ditë më parë
Shume e drente.!!! Ka luftuar dhe tre here me pare qe nga REPUBLIKA E RE .!! FITORJA PO I TROKIT NE DERE .!!!!
GD Kaci
GD Kaci 10 ditë më parë
Kjo luftë do jetë shumë e përgjakshme
Sure Kukli
Sure Kukli 10 ditë më parë
Filloi lufta me cfurqe basha hanxharin meta kosoren kurse EDI RAMA T ANKUN kush do fitoj Kam qeshur me lot
Edmonda Zhupa
Edmonda Zhupa 10 ditë më parë
Shyqyr që qeshëm njëhere me lot !
Luan Kadili
Luan Kadili 11 ditë më parë
Tani fillo lufta 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Michalis Natsis
Michalis Natsis 11 ditë më parë
hollanda mullinjte me ere i ka. lufta mbaroi ,dhe basha se kuptoi.
AL
AL 11 ditë më parë
Po sa u zgjua Basha prej vêrteti tani tani fillon lufta mbahuni trima 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ems G63
Ems G63 11 ditë më parë
Lul kurr mos ti pafshim syt e pidh burr 😂👍
Alikaj Shezai
Alikaj Shezai 12 ditë më parë
🤣 😂😂😂😂😂 gallata qe ka me këte lule u shkrin me te qeshur gazetaret del likia thot merni sfurqet del basha thot fillon lufta ka gallata me keta pz
Albanian Ger
Albanian Ger 12 ditë më parë
Sikur ta kishte drejtuar PD. Luli do te fitonte. Por Praktikisht PD. eshte duke e Keqperdorur Salihu. Basha Thjesht eshte Autoparlant i Salihut, gje per te cilin Humbi 3 her Radhazi!
arben carcani
arben carcani 12 ditë më parë
e sajta luft eshtē ??
Natassa Pietri
Natassa Pietri 12 ditë më parë
O zot me lot kot qe e nderpren se u shkriva duke qesh
Haide Dhuli
Haide Dhuli 12 ditë më parë
Nuk ka cmim per kete moment!!!! Mos vdekshi o Zot!
Nicos Berletti
Nicos Berletti 12 ditë më parë
Bravo Basha mos hek dore nga PD se pse do japesh Rames mandate deri vdekje natyrale
Shpetim Cokaj
Shpetim Cokaj 12 ditë më parë
Tani luften ai e ka me demokratet qe te mos e heqin nga kryesia.
ceerw buty
ceerw buty 13 ditë më parë
Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂
melgibson1970
melgibson1970 13 ditë më parë
Qeshni ju qeshni, do ju q... het nëna edhe juve, nuk e keni larg, edi do ua fusë më keq se enver hoxha
Naim Kica
Naim Kica 13 ditë më parë
Haha skan faj aspak 😂
Lorenz Tusha
Lorenz Tusha 13 ditë më parë
Hahahahahahha... E madheeeeee.... Ahahahahhahaa
bcvbb hyui
bcvbb hyui 13 ditë më parë
Ai u sforcua aq shume per ta thene, lufta vazhdon! 🤣🤣 sa dhe xhelal meziu nuk e besoj.🤣🤣🤣
ceerw buty
ceerw buty 13 ditë më parë
E lezetshme kjo
Alketa Keta
Alketa Keta 13 ditë më parë
tipike ironi greke e currit
mentor tola
mentor tola 13 ditë më parë
Na vdiqet se qeshuri ,
Jc Cubaaa
Jc Cubaaa 13 ditë më parë
Nuk e kam ndjek me pare por lot 🤣🤣🤣🤣
brave forever
brave forever 13 ditë më parë
Po qa lufte mor ata jan bashke bejn gam gam ne tv per opinion
bcvbb hyui
bcvbb hyui 13 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂
Bledialroed PSN
Bledialroed PSN 13 ditë më parë
Me lot kam qesh edhe un , skan faj analistat basha ka 8 vjet meme (meme shabllon pa modifikim fare)
Hekuran Ajdini
Hekuran Ajdini 13 ditë më parë
Lufta me mullinjt e ERES.
Loni Betoni
Loni Betoni 13 ditë më parë
Tani fillon lufta hahahahaha
George Milano
George Milano 13 ditë më parë
Ate qe skishte parti rugacesh ti dilte para e hoqen qafe esht mallkimi i sokol olldashit qe e con partin demokratike nga disfata ne disfat po te ishte i ndjeri sokol ne krye as nje shqiptar nuk e shiste voten po do shkonte ta hidhte masivisht pa frik per shpres
Shpetim Muci
Shpetim Muci 13 ditë më parë
Duke qeshur unë po ju shkruaj, PD e drejton SALI BERISHA sa për Luli dilte sa për tu dukur në popull qe te mësonin demokratët që lidership që është Luli. POR nga brenda është dhe do të jetë sali Berisha deri në vdekje PD nuk ja lëshon njeri tjetër. KETRADHE mundet që lidership do jete GRIDA DUME SA PËR NUMËR.
Vladimir Lleshi
Vladimir Lleshi 14 ditë më parë
Aedini se hajdutet jeni qe qeshni me voten e popullit legenat qeshin kot
Hamide Hoxha
Hamide Hoxha 14 ditë më parë
Ca' lufte don luli sesht i zoti as per luft as per paqe.qeshni ju qeshni .ju qesht zemra.
Marius Hoxha
Marius Hoxha 14 ditë më parë
Tallni ........ se vuan populli beni qef edhe pak koh se do tju viij fundi edhe juve jeni gazetar legna te gjith
SKENDERBEGAS ILIRIUS
SKENDERBEGAS ILIRIUS 14 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣👍
M. N.
M. N. 14 ditë më parë
E lezetshme kjo
Akeljan Zeneli
Akeljan Zeneli 14 ditë më parë
loteeeee 😂😂😂😂😂😂
Lulja Ime
Lulja Ime 14 ditë më parë
👏👏👏🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣..le te mari luli & grida nje fije bari e te luftojn me vehten pd ka marr fund eshte bere tamam estrade
acdc111ify
acdc111ify 14 ditë më parë
"Te shpjegoi un tani" OMG. Thats fucken funny.
Tonipatos Ferataj
Tonipatos Ferataj 14 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂
Ardi A
Ardi A 14 ditë më parë
Emisioni me real dhe me i lezetshem ne Shqiperi…..dhe flm qe na bete te qeshim :)
qopoy dnon
qopoy dnon 14 ditë më parë
Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂
Shpetim Muci
Shpetim Muci 13 ditë më parë
Dnon edhe unë qesha por ti paske qeshur me shume sepse na paske XJERRE atë gjoks të madh që paske ti moj vajze. Ste kuptoj moj vajze nuk xirret gjoksi në fotografi. Sepse o xjerr vetëm kokën e fityren. O mos xirr as një diçka. Sepse, ti pas mendonit tënd ri po na thua me shikoni mua cfar gjoks ka unë. Ke gabuar për më dimin tim moj vajze. Të kërkoj dhe falje po varet cfar përgjigje do me kthesh mua.
Ballist 96
Ballist 96 14 ditë më parë
Kryetari i opozites po qeshin te gjithe me ty o lulush largohu oj katastrof natyrore
Rudi Mali
Rudi Mali 14 ditë më parë
Pse se ftove Tos Nanon mo
Rudi Mali
Rudi Mali 14 ditë më parë
U dhjet duke qeshur
Kacurri Linza
Kacurri Linza 14 ditë më parë
PD ESHTE DUKE U PASTRUAR NGA BUROKRATE QE PRSININ ME LUG NE BREZ.SHUME MIRE QE PO NDODHE KJO SEPSE PD DO DEMOKTRATIZOHET
Kacurri Linza
Kacurri Linza 14 ditë më parë
@qopoy dnon BRAVO
qopoy dnon
qopoy dnon 14 ditë më parë
Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...
Kacurri Linza
Kacurri Linza 14 ditë më parë
BASHA, NUK DUHET TE LARGOHET,
Afrim Gjata
Afrim Gjata 14 ditë më parë
Per te qeshur ishte pz
Adnand Sheme
Adnand Sheme 15 ditë më parë
O Curri para ceshtjes kombetare dhe demokracise dhe fjales se lire te nje populli qe vuan dita dites. Nuk ka komitet internacional apo kombetar qe del para nje referendumi popullor dhe kundrra nje populli qe eshte perbuzur e drejta e cdo gjeje qe kerkohet nga ata .
Engjell Shtylla
Engjell Shtylla 15 ditë më parë
Basha injoranti i shiti demokratet ne mandatin e dyte per pallatin e vjehrit tani ja futi edi ramvirusi duke ja nxjer fletet e votimeve te opozites te pavlefshme, asnjeher nuk ka ndodhur ne shqiperi qe pa dal rezultati zgjedhjeve, te thuash fitova direkt nje dit mbas zgjedhjeve, ramvirusi e beri kete qe opozita mos te kerkoj dhe tregoj faktet qe jane bere manipulime, vjedhur, komisioneret dhe numeruesit jane bler qe te nxirnin fletet e votimeve te opozites te pavlefshme.. Per kete ka punuar edi lakuriqi si tja u vjedhi votat opozites
Alfred Marku
Alfred Marku 15 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Alfred Marku
Alfred Marku 15 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
dgdfgdgd dfgdfgdfg
dgdfgdgd dfgdfgdfg 15 ditë më parë
Do filloj lufta e tenxheres dhe byrekut se m shum ska cben ky deficent umanoid me psikoz ufoje dhe utopik politik.
Al Pacino
Al Pacino 15 ditë më parë
Ketu eshte te qeshesh ti futesh nje te dhjeri dhe te ikesh kaq
Aleksander Krasniqi
Aleksander Krasniqi 15 ditë më parë
E more lul palla ste ka ngel gje tjeter vetem futju portokallis 😂
nead shullazi
nead shullazi 15 ditë më parë
Lot pz madh 😂😂😂
abc
abc 15 ditë më parë
Rroft pd-ja qe po i ben me ne fund shqiptaret te qeshin 🤣🤣🤣
One Piece
One Piece 15 ditë më parë
Mos i thuani yllit rakipit bravo po lulit qe po vazhdon luften dhe po na ben per ye qesh
xhani xhani1
xhani xhani1 15 ditë më parë
Pz 30 here e kam kthy te pare vdeka tu qesh me lot o lul basha mos vdeksh kurr je me ik te portokallija😂😂
genci safa
genci safa 15 ditë më parë
Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...
durrsi durrsi
durrsi durrsi 15 ditë më parë
Po te gjith kta Jan ca me berishen dhe me meten bashen se duan ktoo duan luft
Elisjon Goseni
Elisjon Goseni 15 ditë më parë
Ahhahaah, qeshni ju qeshni, se janë patate për ju!
Islam Gashi
Islam Gashi 15 ditë më parë
Respekt se me te vertet jan bere per te qeshur kta politikan pa turp
GRM Infissi
GRM Infissi 15 ditë më parë
Pjes shum e bukur.E kam par mbi 20 her! Luli nqs dha dorheqjen dyet te konkuroj ne portokalli se e ka te fotuar
Chef Flo
Chef Flo 15 ditë më parë
Do filloje lufta o shqipe, futjani malit se zbriti Lulushi
Ornela Demo
Ornela Demo 15 ditë më parë
fillon lufta e Kullurit vlla :-D
Erion Golemi
Erion Golemi 15 ditë më parë
Kjo esht per çmim te par ne television shqiptar hhahaaa
Alda Zejno
Alda Zejno 16 ditë më parë
🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤼‍♀️
Marsid Oparaku
Marsid Oparaku 16 ditë më parë
Kot e futen publicitetin ky moment duhet te vazhdonte 🤣🤣🤣
Nikel Nik
Nikel Nik 15 ditë më parë
Ata mezi e mbajten te qeshuren edhe pas publicitetit ti thua 😂😂
Arjanit Shqipetar
Arjanit Shqipetar 16 ditë më parë
Curi tani fillon lufta ,ylli cila luft mo 🤣🤣🤣
Zef Nikolla
Zef Nikolla 16 ditë më parë
Te gjitha analista maskarenj hajdut te pa cipe
Vesa Serena
Vesa Serena 16 ditë më parë
Ai eshte nje trap...
Dritan Goga
Dritan Goga 16 ditë më parë
😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂LULI.
Shefqet Hasimaj
Shefqet Hasimaj 16 ditë më parë
Per BASHEN Dielli Lind ne Mbremje!!!
Oliver Kolitari
Oliver Kolitari 16 ditë më parë
Ore pa kërkoni largimin e tij. Bëni asamblenë e PD me shumicë vote hidheni poshtë ,, e hajt shnet,,
Clirim Maho
Clirim Maho 16 ditë më parë
Mallista.
BG BG
BG BG 16 ditë më parë
Thitheni Asashin m shpesh beheni ma interesant emisionin
Tom Bucaki
Tom Bucaki 16 ditë më parë
😂😂😂😂😂
Kostandin Bushi
Kostandin Bushi 16 ditë më parë
fb.watch/5dOyipecLT/
Ardit Papa
Ardit Papa 16 ditë më parë
Tragjikomedi. Turp i papare.. Te qash e te qeshesh bashke. Po u shkrine te pakten,ka lezet per here te pare. Gas paci.
Jus HD Mullahi
Jus HD Mullahi 16 ditë më parë
Alta na knoqi sderzoht osht si ilir meta rrin me zor haäa kujtim haxhia bexbach
Children Video
Children Video 16 ditë më parë
Vdiqa😂😂😂👏
Ideali Yt 21
Ideali Yt 21 16 ditë më parë
edhe ju tallni karin mir ata qe perfitojn po ju ca perfitoni
Arjanit Shqipetar
Arjanit Shqipetar 16 ditë më parë
E madhe kjo lulushi po then gjdo parashikim🤣🤣
Gon Dibrani
Gon Dibrani 16 ditë më parë
Basha akoma se ka kuptu se ka humbur po thot akoma kemi fitu keto poletikan luajne teater me populli .edhe rama thot fitova tani te presim zgjedhje prap te shifim kush do ta pranoj humbjen.
Helion Aliaj
Helion Aliaj 16 ditë më parë
E treta e verteta 🤣
ShokuAndroid
ShokuAndroid 16 ditë më parë
LOT ...pas publicitetit sduhej mbajtur e qeshura....ahhhh sa bukur XD
Luli Shkullaku
Luli Shkullaku 16 ditë më parë
Na turprove o bash nga lul po kfhehesh ne lolo ......mos u bej gazi i botes
Murrizi ironizon deklaratat e Metes
18:29
RTV KLAN
Shikime 111 mijë
I Boxed 4 People At The Same Time
7:21
Logan Paul
Shikime 6 mln
Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!
12:14
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 967 mijë
Klanifornia - Opinion - Spartak Ngjela
12:39
I Boxed 4 People At The Same Time
7:21
Logan Paul
Shikime 6 mln
Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!
12:14
Alev Alev 27. Bölüm Fragman
1:06
Alev Alev
Shikime 1,4 mln
Rich Gamer vs Broke Gamer
10:38
Troom Oki Toki
Shikime 10 mln
Kuruluş Osman 58. Bölüm
2:15:57
Kuruluş Osman
Shikime 3,9 mln
Survivor Trailer | 12/05/2021
1:22
SKAI.gr
Shikime 339 mijë