Ana - Deal

  Shikime 1,197,758

Ana Lleshi

Ana - Deala
STROF 1:
Deal deal me mu nuk ka deal deal
Ti sje bad men ti je bad bitch
Kom thy ligj e jom nxon me polic
Jom bo rich e do njerz i kom bo rich

Femna jote vjen me mu e ta puthi pak
Vjen me i edhe ihesh o plak
Po do fam une tjap clap clap clap
Me shuplak clap clap

BRG:
TIK TOK TIK TOK
Zemra po i rreh
One shot, two shot
Jam tu i ngreh
Po lu virgjinjen manastiri eh, Tampon
Ti ski shpat per atdhe lyu n’kolofon

REF:
Make the booty work x2
Po don temin booty work

STROF 2:
Uh baby a e din qe un jam self made
Kudo qe jom un i kam all paid
Ti po don me u bo si un po na sjem tnjejt
Jeni fake, bang bang u i kom krejt

Call me beba, kur hy mrena krejtve ju ik menja
Ice cold for this bitches jo nuk kom ndjenja
mjep dashni, jo dilema un nuk kom frena T’Thirri benzema

BRG:
TIK TOK TIK TOK
Zemra po i rreh
One shot, two shot
Jam tu i ngreh
Po lu virgjinjen manastiri eh, Tampon
Ti ski shpat per atdhe lyu n’kolofon

REF:
Make the booty work x2
Po don temin booty work

Komente
leonel ferati
leonel ferati 2 minuta më parë
E more famen nga perputhen dhe fillove te kendosh
Kruje Kruje
Kruje Kruje Orë më parë
o zot po me dhembin veshet
RapSounds DE
RapSounds DE 8 orë më parë
👎KETU ESHTE BUTONI PER UNLIKE 👎
Saimir Ahmetaj
Saimir Ahmetaj 8 orë më parë
Komente te bukura , te gjith futemi per te lexuar komentet , kenga e ksaj 1m klikime Hahahah burri work 😅
MATTIAS GAMING YT
MATTIAS GAMING YT 9 orë më parë
me shume like kane komentet se kenga🤣🤣🤣
Muhamed Haziri
Muhamed Haziri 10 orë më parë
pare fallco
Roza Seli
Roza Seli 11 orë më parë
Seriozhisht ti ske kenduar me pare po ti je talent madje anglishtes I lujke fe mejk dhë buri uork
Nail art 3d
Nail art 3d 11 orë më parë
Iuuuu ca klipi dhe zeri 😤🤮🤮🤮🤮🤮🤮👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎
sara gjergji
sara gjergji 11 orë më parë
Uh santo cielo 😱
sait Lamallari
sait Lamallari 16 orë më parë
Bo booooo skandaloze,,perputhen me le pa ea vetem nga ti,, mo mle pa ndeshu edhe muzik ajde rrot k,,,,, hajde
Bjorni Kalaja
Bjorni Kalaja 19 orë më parë
Kjo kenge perdoret per torture ne koren e veriut
PAJTYM OFFICIAL
PAJTYM OFFICIAL 20 orë më parë
💣 Beat
Aferdita Shaqiri
Aferdita Shaqiri 21 orë më parë
As Linda Morina ska marr komente kaq tbukura 😂
erion xhafa
erion xhafa Ditë më parë
Wtf is happening. This is disgusting. Na beret mos degjojme me kenge for the rest of the life.
Never Regret
Never Regret Ditë më parë
Qia robt qlidhje keni me muziken ju mej oj robqime na keni ça majen e karit , shurra tkarit
Enea Doci
Enea Doci Ditë më parë
Mejk the burri work ☠😭😅😅😅
AYY FOREVER
AYY FOREVER Ditë më parë
Kjo kenge eshte me bukur nese fikni telefonin
Albi Bilibashi
Albi Bilibashi Ditë më parë
Ky esht i vetmi koment positiv. Mos kerkoni neper komente se nuk do gjeni.
Rihan Nedjbi
Rihan Nedjbi Ditë më parë
Kam nevoje per uje te bekuar pasi e degjova ket
Florjan Kanaçi (Flori Gold)
Florjan Kanaçi (Flori Gold) Ditë më parë
Cit: Atdheu tu pre flokt mos me e njof kush 🤣 👩‍🦲👩‍🦲💇💈
fT__DOGANIERIA
fT__DOGANIERIA Ditë më parë
Bravoooooo je super kengetre me fl po ishte thjehst nji talle trapi
fT__DOGANIERIA
fT__DOGANIERIA Ditë më parë
A je e cmendur😐
ALBANIA here
ALBANIA here Ditë më parë
Mbana Tok⚰
Ari Ari
Ari Ari Ditë më parë
Po thuaj fjalët tamam moj Analfabete , po ti nuk di te flasësh edhe jo me te këndosh..
agnesa syla
agnesa syla Ditë më parë
deal deal🤣😅🖤
Γιολενα Ντερβισι
Γιολενα Ντερβισι Ditë më parë
Mua po pelqen mek dhe burr urk burri burri urk😂😂
evelyn yeahh
evelyn yeahh Ditë më parë
Qyqja e zot na ruj 🤣🤣🤣🤣🤣
ECO Alpha
ECO Alpha 2 ditë më parë
Shi si i ka blloku mos shohesh disliket hahahaahaha
Meriton Idrizi
Meriton Idrizi 2 ditë më parë
Po pse tnanes qet keng kur ski vesh per to phuuu rracennnn
Una Tina
Una Tina 2 ditë më parë
Si perfundim, pas gjithe dislike qe ka marre kjo me ket "spam", ka me e fshi vete youtube 🥵
alcapone
alcapone 2 ditë më parë
Turpi zotit video porrno yyyt vari kariste muti
Naim Bajraktari
Naim Bajraktari 2 ditë më parë
ana lleshi je shum e mir💖❤💓💝😍
-.V.-
-.V.- 2 ditë më parë
Uh baby ti e din qe un jam self made Ku do qe jom un i kom all paid Ti po don me u bo si un po na sjem tnjejt Jeni fake, bang bang u i kom krejt Call me beba, kur hy mrena krejtve ju hik menja Ice cold for this b**ches jo nuk kom ndjenja mjep dashni, jo dilema un nuk kom frena T’Thirri benzema
Ramiz Karaeski
Ramiz Karaeski 2 ditë më parë
E shikoni qe u be e pasur duke shitur paracetamol der ne der 🤣
Adelina Coka
Adelina Coka 2 ditë më parë
Burri workkk
R R
R R 2 ditë më parë
Oh zot qfar zani te keq po ti vetem me u desh din si nuk te vjen marre shum keq ..
-.V.-
-.V.- 2 ditë më parë
TIK TOK TIK TOK Zemra po i rrej One shot,two shot Jam tu i ngreh Po lu virgjinjen manastiri eh, Tampon Ti ski shpat per atdhe lyu n’kolofon
Aleksis Kajo
Aleksis Kajo 2 ditë më parë
e
Leona Saipi
Leona Saipi 2 ditë më parë
Oo pse si keni dhen oskar ksaj per zerin me te keq ne bote
eni halili
eni halili 2 ditë më parë
Kujt si pëlqen të mbylli syt, nuk ka nevoj për komente negative, tashmë kjo esht e modës.
Alida Daci
Alida Daci 2 ditë më parë
Thoni ca tdoni po I mori 1milion😂😂😂
Daniela cela 😍😍❤
Daniela cela 😍😍❤ 2 ditë më parë
Oj ana mos i nxirr kenget me gjera te pista
Su neli
Su neli 3 ditë më parë
ma mir me autotune
Blackpink_fp
Blackpink_fp 3 ditë më parë
bruh le nam moj goc ca esht kjo
Able Buble
Able Buble 3 ditë më parë
Teksti: mejk thë burri work,burri work,burri work ti po don temin😆😆burri wark work
Kevin Lleshi
Kevin Lleshi 3 ditë më parë
e ke dhje fare
Kevin Lleshi
Kevin Lleshi 3 ditë më parë
dgjova ket keng; gjyshi ne koma ; burri work , burri work
_ Albgamer _
_ Albgamer _ 3 ditë më parë
Kjo keng ka thy rekordin e kenges se Kices Gjuje Gjuje😂😂😂
Enea Rustemi
Enea Rustemi 3 ditë më parë
ana te falenderoj shum dhe te uroj suksese se deri dje gjyshja ime ishte e shurdher dhe invalide po sa vura kengen tende ajo u cu ne kembe❤️❤️❤️ dhe pastaj ja qiu motren laptopit 😂😂😂
Delena Vampire
Delena Vampire 3 ditë më parë
+18
Delena Vampire
Delena Vampire 3 ditë më parë
Po shkoj te pij uji me sheqer se me trembi
suela bajrami
suela bajrami 3 ditë më parë
💘👑
DITI Sula
DITI Sula 3 ditë më parë
Na rrujte karin me ket kong
Geri Uk
Geri Uk 4 ditë më parë
Qr me keng koti sme kishin dgj veshet.
Arber Malaj
Arber Malaj 4 ditë më parë
Lot I ka ber hide like dhe dislike se ka dal bllof
Elson Curaj
Elson Curaj 4 ditë më parë
Turp turp turp. E mori vedin edhe kjo. Kjo këng të t'merron diten me djell se natën po çi po.
psychedelic
psychedelic 4 ditë më parë
you put the flaw 🧚‍♂️🌠🥰 in flawless 🥰🦋💖
psychedelic
psychedelic 4 ditë më parë
trusted the process 💕💖💫 now I have trust issues 🥰💖🦋
Toni Zhupa
Toni Zhupa 4 ditë më parë
Rrofsh zemër se kisha mbet kaps dhe vendosa këngën tënde dhe u lirova plus me zuri dhe barku 😂
Doci Kumaraku
Doci Kumaraku 4 ditë më parë
Keng e bukur bravo ana😘😘😘
FLAMURTARI boys
FLAMURTARI boys 4 ditë më parë
Buri uork hahahahahahahahaha qr na cmontoi veshet karja
Jeta Cilia
Jeta Cilia 4 ditë më parë
Sdo mend,lek i fituar me bythe e ke pershtatur fiks tekstin me klipin, Ti je per farmaciste Oki o zembra Pushofte ne paqe Arti muzikor Te keqen e Lulit ma jep sta jap
Ann Ann
Ann Ann 4 ditë më parë
Hajde ta mbeshtesim naumin te bej dhe aji kenge me titullin ajo me tha loqe
Ann Ann
Ann Ann 4 ditë më parë
Po ta kishte ana mbiemrin nga lleshi ne leshi imagjino sa do ishte ofenduar edhe lesht e dini vet ju😉
9,999,998 views
9,999,998 views 4 ditë më parë
I ula zerin dhe po i lexoj komentet🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Denis Berisha
Denis Berisha 4 ditë më parë
Zëri ma i mir i melises sa e jotja ana
Anila Tara
Anila Tara 4 ditë më parë
Xhemi please sorry anglishtja jote esht super me fal😫😭😭
❤️ALESJA ❤️ORGITO❤️Love💕💏
❤️ALESJA ❤️ORGITO❤️Love💕💏 4 ditë më parë
Ej oan vazhdo bej keng mos I digjo as njerin qe Po te shajn ti ke qejfin e vet🥺🥺♥️♥️♥️♥️
ANONYMOUS FRIENDS
ANONYMOUS FRIENDS 5 ditë më parë
e paska dhi fare.
Anna Veli
Anna Veli 5 ditë më parë
Isha e lumtur dhe po thoja qe ka nxjerr Ana kenge..E degjuam. Pasi mbaruam qendruam ne spital😏
Nida Dullaj
Nida Dullaj 5 ditë më parë
This song is 🔥 in muted
Pranvera Ndreca
Pranvera Ndreca 5 ditë më parë
😤😤😤😤
eris shala
eris shala 5 ditë më parë
kënga shumë e mir... deri tek sekondi 20 (kuptohet)
Addison Rae
Addison Rae 5 ditë më parë
Eshe tu ardh me vjell prej Kesaj kenges
Detjon_ Gjonaj
Detjon_ Gjonaj 5 ditë më parë
Edhe ta mendosh qe producenti qe te ka thon ty qe paske ze per muzik thjesht ka tall k*rin me ty 😂
Elsa Matoshi
Elsa Matoshi 5 ditë më parë
Sa fillova me ngju ket kenge nuk me punonte me telefoni😭😭😭🤣
Aida Kolpira
Aida Kolpira 5 ditë më parë
Nuk qahem më nga kënga e Medinës😳
Aida Kolpira
Aida Kolpira 5 ditë më parë
*melisës
Roza Xhabli
Roza Xhabli 5 ditë më parë
Oj ana ke lene nam
valentino 123
valentino 123 5 ditë më parë
O ana e paske flliq fare
slayer xffx
slayer xffx 5 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂
Jona Jonajona
Jona Jonajona 5 ditë më parë
Mir qe vjati 1m
Adisa Krasniqi
Adisa Krasniqi 5 ditë më parë
A je muslimane a katelike
D H
D H 5 ditë më parë
Te gjithe bejne zhurem Ana suksese vazhdo perpara. Te lumte
PUBG RèédHeŁŁ
PUBG RèédHeŁŁ 6 ditë më parë
hahhahahahahhahhahahhahahahahhahahhhahhahahhahhahahhahahahhahahhahahhahahhahahhahhhahahhahahhahahha oooooo ahhahahhahahhahahahhahhahahahhahahhahahahha
Moraruu Kristjan
Moraruu Kristjan 6 ditë më parë
Kenga Kemplet vari karin mu npidh
Ali Abazi
Ali Abazi 6 ditë më parë
py te qifsha piçken e sateme
MelekEsraIsra Abdullahu
MelekEsraIsra Abdullahu 6 ditë më parë
Falenderoj anen qe ngreu gjyshen time nga karroca per te fikur televizorin😂
orgito shupleka
orgito shupleka 6 ditë më parë
o me rop shpie sa seks boka
Arsen ff
Arsen ff 6 ditë më parë
Angleze kjo mo
Altin Meta
Altin Meta 6 ditë më parë
Po te kishe icik me shume Autotune do ishte me mirw
ToNi-07
ToNi-07 6 ditë më parë
Porno klip shum i fort ketu duhet me shiku mbas ores 22:00 jo me ndegju por me shiku
Redi Bregaj
Redi Bregaj 7 ditë më parë
Kto i blejn shikimet🤣🤣🤣
Viola Daka
Viola Daka 7 ditë më parë
Përvec projekteve mbeturina, gjëra me vlerë s’di të japësh!👎🏻
elida arapi
elida arapi 7 ditë më parë
Skandal skandal skandal🤢🤢🤢🤢
Erjola Hoxha
Erjola Hoxha 7 ditë më parë
O lumadhe te pakte thoj budi work jo burri work kur u bere edhe ti kengetare me plast veza n kok mua🤪🤪
Gr1VU02 Kosovo
Gr1VU02 Kosovo 7 ditë më parë
Bravo ana je arsyja per te humbur internetin ne te gjitha shtepit nese degjohet vetem ne nje shtepi Rrezbegde o blag
Jeton Sejdiu
Jeton Sejdiu 7 ditë më parë
Kara Kurva e Mem SHQIPRIS 😂😂😂
Ndriqimi Qimi
Ndriqimi Qimi 7 ditë më parë
Ska pse te perdoret vaksina kundra covid19. Kjo kenga e Anes esht vaksina kunder covid19 🤣🤣🤣
Ambra Allaraj
Ambra Allaraj 7 ditë më parë
4isvfaugvht wi rsi👄hsobdofbs0ht
Rooan RKS-AL
Rooan RKS-AL 7 ditë më parë
Ne kosovo e kena Linda morinen, kurse ne shqiperi e keni ana lleshin, paramendoni nje bashkpunim kto dyja ap ap🚀😂😂
Ergys Shahu ft. Petro Xhori - Fustani bardhe
3:09
ErgysShahuOfficial
Shikime 151 mijë
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 332 mijë
Marjol Rrapaj - Donofrose vendlindja jone
3:57
Marjol Rrapaj
Shikime 73 mijë
Måneskin - Beggin' (Lyrics/Testo)
3:34
Vibe Music
Shikime 5 mln
Olivia Rodrigo - good 4 u (Official Video)
3:19
Olivia Rodrigo
Shikime 120 mln
Ася Халидова Везар Са😍
4:54
Ergys Shahu ft. Petro Xhori - Fustani bardhe
3:09
ErgysShahuOfficial
Shikime 151 mijë
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 332 mijë
Marjol Rrapaj - Donofrose vendlindja jone
3:57
Marjol Rrapaj
Shikime 73 mijë
Dafina Zeqiri - JAPA
2:47
Dafina Zeqiri
Shikime 6 mln
Marjol Rrapaj - Donofrose vendlindja jone
3:57
Marjol Rrapaj
Shikime 73 mijë
Binjaket Ismajli - Këngë Dasmash 2021
8:33
MProduction
Shikime 52 mijë
Make THIS Shot, Win $300,000
15:04
MrBeast
Shikime 29 mln
Genc Prelvukaj - Rrezja jeme
2:38
blackfishofficial
Shikime 115 mijë