Ami dhe Ermali suprizë për fëmijët që humbën prindërit - Dua të të bëj të lumtur, 6 Mars 2021

  Shikime 364,300

Top Channel Albania

3 muaj më parë

Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim.

Web: duatetebejtelumtur.top-channel...
Facebook: tch.duateteb...
Instagram: duatetebejt...

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente
Dua të të bëj të Lumtur - Prindërit kundër djalit
51:14
Kuruluş Osman 62. Bölüm
2:10:02
Kuruluş Osman
Shikime 4,4 mln
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 18 Janar 2020
2:46:47
Kuruluş Osman 62. Bölüm
2:10:02
Kuruluş Osman
Shikime 4,4 mln
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 217 mijë
Ergys Shahu ft. Petro Xhori - Fustani bardhe
3:09
ErgysShahuOfficial
Shikime 84 mijë
FINEM x SOLO - KPT 2 (prod. ARLENN)
3:57
Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)
3:39
Venera&Lind Official
Shikime 681 mijë
NUSH X BARDHI - PA CENT (Prod.Çelik Lipa)
3:16
Sinkron Music
Shikime 1,4 mln