Altin Sulku - Era (Official Video) ft. Stine | Prod. MB Music

  Shikime 415,860

MB Music

23 ditë më parë

Produced by: Marengel Boja
Video by: Estia Film
Lyrics remix / Melody line: Stine Rec
Lyrics Ref: Sokol Marsi
Choreography: Tan Brama Academy
Skenografi: Florenc Bardhi
Kamera & Dron: Olti Almeta
Nori JD
Special efx:VisiGega Light and Sound
M.U.A: Sallon Monika
Thnx to: Miss Jeny Shshka
Restorant Tarantella

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_boja
Follow Altin Sulku on:
►Instagram: altin_sulku
Follow Stine on:
►Instagram: stine_records
Follow Estia Film on:
►Instagram: estia_film
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/0HPl1Vnh0GmDZwd3fUCoXA
iTunes: music.apple.com/us/album/era-feat-stine-single/1553746801
#AltinSulku #Stine #Era

Komente
jeta ballaj
jeta ballaj Ditë më parë
Ma te miret shume e bukur dhe se kuptoj kur Melisa mer 1M fuck her shit kenge qe nuk eshte b...
Vjollca Bushati
Vjollca Bushati 3 ditë më parë
:okej
Ana Hila
Ana Hila 5 ditë më parë
Super keng
Kostandin Stefani
Kostandin Stefani 6 ditë më parë
Muzik me te lodhur skm egnuar vk
Джавид Хузахмедов
Джавид Хузахмедов 7 ditë më parë
Like
Raju arora
Raju arora 7 ditë më parë
Love from India 🇮🇳🇮🇳❤️❤️
Marinela nela
Marinela nela 10 ditë më parë
💔💔💔💔💔💘💘💘
E. D.
E. D. 10 ditë më parë
Duhet te behej shkak virusi qe kengetaret tane nuk udhetojn dot jasht shtetit per te bere klipet......qe me ket rast te shohim bukurite e Shqiperise 🙄👍🏼 Por kenga shum e bukur anyway 🤗
Barbie Melina
Barbie Melina 12 ditë më parë
Me ne fund nje keng qe do e degjoj dit per dit per qejf 😍😍
balo loko
balo loko 12 ditë më parë
Kjo eshte e vjedhur nga greket..fisai apopse apo to spazmeno mu to tsami..plutarxos..
Marghe
Marghe 13 ditë më parë
Na kishte munguar ky ze😍Stine sa mire qe u riktheve ne baladat qe te shkojne aq shume per shtat.. Nje bashkpunim shume i bukur bravo cuna
TONIEL TONI
TONIEL TONI 13 ditë më parë
🔝
Di Ko
Di Ko 13 ditë më parë
Nice
S M
S M 14 ditë më parë
Këngë e vjedhur
Bukra Agolli
Bukra Agolli 14 ditë më parë
Erdhe si era dhe ike shpejt 😞
Bukra Agolli
Bukra Agolli 14 ditë më parë
Fry er e ftoht dhe trupin tim se ngrohë as zjarri 😔
Teresa Pjetri
Teresa Pjetri 14 ditë më parë
Kjo super keng me super kengetar ka kaq pak klikime shko melisa nje dit 1 mln ne kurr nuk i vlersojm sa duhet
Ailsa Ni
Ailsa Ni 16 ditë më parë
Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏
Alda Xhika
Alda Xhika 16 ditë më parë
Bravo nje keng shum shum e bukur shum ze te bukur te dy 🤗😍😍😍
Ludovik Kociaj
Ludovik Kociaj 16 ditë më parë
Me te mirët !
Alda Xhika
Alda Xhika 17 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏😥
Ailsa Ni
Ailsa Ni 16 ditë më parë
1:14
Nora Vesele
Nora Vesele 17 ditë më parë
Suksese👌🙌👏👏
visi pashkaj
visi pashkaj 17 ditë më parë
like kush mendoj qe në kte kenge ishte dhe Era Istrefi.😃
Marinela kumria
Marinela kumria 17 ditë më parë
Suksese ❤👏👏💓💓💓💓
Ilirjeta ilirjeta
Ilirjeta ilirjeta 17 ditë më parë
Sa bukur 😍
Artemis Marku
Artemis Marku 17 ditë më parë
U rrita me kenget e Stines, do jet me i miri per mua edhe pas 1 mln vjetesh, respekt pa fund
Silvana Canaku
Silvana Canaku 17 ditë më parë
Eshre me te vertet shum e bukur jenj fantastik .Kur e degjova me ktheu mbarapsh me vite 🥰
Shenvalentin 2021
Shenvalentin 2021 17 ditë më parë
Shum shum keng ebukur bravo 👏👏👏👏👏👏👏
Βαλεντίνα Tv
Βαλεντίνα Tv 17 ditë më parë
Refreni komplet i vjellur nga kenga qe kendon kengetari grek Jani Plutarkos . Fisai poli apto spazmeno mu to xhami 😂😂😂😂😂
seeni gzty
seeni gzty 18 ditë më parë
Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊
Gerta B.N
Gerta B.N 18 ditë më parë
Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊
Amra Dashballa
Amra Dashballa 18 ditë më parë
Suksese 🥰
Perla Περλα
Perla Περλα 18 ditë më parë
👏👏👏👏👏
Sigh Hrio
Sigh Hrio 18 ditë më parë
Jeni te dy njishat e Dibres.jeni njisha dibranet e mi
seeni gzty
seeni gzty 18 ditë më parë
Super keng krenar dibra me ju
bcvbb hyui
bcvbb hyui 18 ditë më parë
Fryn ere ne shpirtin tim lenduar sot nga malli.😢
Ledi Luli
Ledi Luli 18 ditë më parë
1:14
ANIL XHANGOLI OFFICIAL
ANIL XHANGOLI OFFICIAL 18 ditë më parë
Super 👌
Boni Durres
Boni Durres 18 ditë më parë
Shum Bukur
Jo Na
Jo Na 18 ditë më parë
Nostalgji 🥺 Love this song👊🔥
bcvbb hyui
bcvbb hyui 18 ditë më parë
😍💘
Memet Rukaj
Memet Rukaj 19 ditë më parë
Ca' tipi ky keng pa' lidhje
Erjola Llangozi
Erjola Llangozi 19 ditë më parë
Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏
Dimri oh
Dimri oh 19 ditë më parë
👍🏼
Dimri oh
Dimri oh 19 ditë më parë
Nice Altin and Stine
Alban Bitri
Alban Bitri 19 ditë më parë
Super kong bravo dibraaa
Lalala Lalala
Lalala Lalala 19 ditë më parë
Na knaqet syte me detin per kange pa lidhje
Albanian boay
Albanian boay 19 ditë më parë
🥇🥇🥇
Olti Sdn
Olti Sdn 19 ditë më parë
Si gjithmon me super hite STINE BRAVO !!
unlock phones
unlock phones 20 ditë më parë
Super keng krenar dibra me ju
Giwrgos Tsobanis
Giwrgos Tsobanis 20 ditë më parë
Giannis ploutarxos fysaei polu
Erikson Tola
Erikson Tola 20 ditë më parë
Suksese o voca e DIIBRES ju prsh kshu duhet tan artistat DIBRANE te jen bashk 👑❤
Fjoralda Leka
Fjoralda Leka 20 ditë më parë
Superrr👏👏
Zhani Bejto
Zhani Bejto 20 ditë më parë
😍😍😍
E Rexhina
E Rexhina 20 ditë më parë
😍💘
Maria
Maria 21 ditë më parë
Nostalgji Bravo Bisha
Arbjol Rabija
Arbjol Rabija 21 ditë më parë
Super hallall ja u beft zoti cuna jeni yje
Diana Kulli
Diana Kulli 21 ditë më parë
Stine ⭐
Ina Inva
Ina Inva 21 ditë më parë
Suksese kanga e re 👏👏😘😘❤❤😍😍
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Rono Vata
Rono Vata 21 ditë më parë
HIT🙏🎶
Rea Ree Rea 777
Rea Ree Rea 777 21 ditë më parë
Urime,Era quhet mbess ime 😇💜🙏 eshte vetem 8 muajshe dhe eshte lumturia e jetes time te trazuar!
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Albertina Qorrajjj
Albertina Qorrajjj 21 ditë më parë
You guys are the best !!!! 👏🏻👏🏻👏🏻
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Drini Trupja
Drini Trupja 21 ditë më parë
Super bashkpunim,tkesh kshu muzikantesh e te degjosh don xhonin vetem shqiptart e bejn
Arjana Jakimi
Arjana Jakimi 21 ditë më parë
Dy zera shum te bukura,bravoooo Dibra!!
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
KING EDB ALREAL G
KING EDB ALREAL G 21 ditë më parë
Ktu ska fjal per komlimente ...thjesht suksese🌷❤👊🙏☝🔥💣
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
blerim sadikllari
blerim sadikllari 21 ditë më parë
👏👏👏👏
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Agron Vija
Agron Vija 21 ditë më parë
💥💥💥💥💥💥💥💥
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Klajdi claydee
Klajdi claydee 21 ditë më parë
Super 👑👑
Anja Jolla
Anja Jolla 21 ditë më parë
Super 🔥❤️
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Tia Sina
Tia Sina 21 ditë më parë
Woww bellissimo 😲😍😍😍❤❤❤🇦🇱🇦🇱
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Muhametaj 07
Muhametaj 07 21 ditë më parë
Erdha per te pare xhenin ❤️
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Ervis Official
Ervis Official 21 ditë më parë
Hey Altin, Stine esht rrit me autotune po ti cne me kte version kaq ftoht origjinali kenges me mire te ishte vendos si ishte sesa ky version i ri...
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Edvini Tirane
Edvini Tirane 21 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👏👏👏👏👏👏👏👏
Jonida Katzner
Jonida Katzner 21 ditë më parë
Suksese!
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Andreas Mengri
Andreas Mengri 21 ditë më parë
Stine different level 🔥
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Blledi
Blledi 21 ditë më parë
Suksese vocat e Dibres 🔥💣🦁🦁🙌
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
tiku milan
tiku milan 21 ditë më parë
Erdhi legjenda me stilin e vet Esti Aje Mi
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Silva Lusi
Silva Lusi 21 ditë më parë
Super keng
Genti Gentian
Genti Gentian 21 ditë më parë
Fryn era ne shpin time, Jo verme ere,😭😭 Shume e bukur, complimenti cuna.,🥰
Unnamed@KT
Unnamed@KT 21 ditë më parë
Ky stine ja ka heq lezetin muzikes sa her kendon ai e bej skip 😏
003 Bx
003 Bx 21 ditë më parë
O xheni shaska o yll
Mariglena Rama
Mariglena Rama 22 ditë më parë
O zot nj mbrekulli 💔💔
Gazmir Mema
Gazmir Mema 22 ditë më parë
Sa shpejt mbaron 🤔 Shum e bukur
Valentin Ago
Valentin Ago 22 ditë më parë
bravo super 🙏🙏
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Andy_ 25_al
Andy_ 25_al 22 ditë më parë
Stine ke zerin perl presim nje duet me zinjon
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Roli Landi
Roli Landi 22 ditë më parë
Une jam fanatik dhe dashamirs i versjonit te vjeter te kesaj kenge si shqip dhe greqish ....
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Eva Alldervishi
Eva Alldervishi 22 ditë më parë
Erdhe si era e ike shpejt .
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Kela Hajdari
Kela Hajdari 22 ditë më parë
kjo eshte kenge greke se ka ber asnjeri ngate dy Altini e kendoj vetem tani me Stine mbas 5 vjet me ylli baken ndonje varjat tjeter0
AN Prod
AN Prod 22 ditë më parë
Po me i brim ... vokali komplet autotune ... 👎
VIDEO INTERESANTE AL
VIDEO INTERESANTE AL 22 ditë më parë
Stine na kisjte marr malli 😍😍😍😍 Imagjinoni nje keng dashurie stine ft noizy😍
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Giulia giuliana
Giulia giuliana 22 ditë më parë
Ah kjo era shpirti ta merr ju uroj gëzuar shën valentini të gjithve te dashuruarve pos paci fatin tim që nuk bera kur pjes tek kjo fest💔💔💔
Giulia giuliana
Giulia giuliana 22 ditë më parë
@Adelaida Ada gëzuar e dashur shpresojmë
Adelaida Ada
Adelaida Ada 22 ditë më parë
Gezuar e dashur , por kur nuk e pret vjen vet dashuria ♡
Andrej Stojanovski
Andrej Stojanovski 22 ditë më parë
Uaaauu suer kenge bravo dy zera te mrekullushem 👌👌🤗🤗
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Besnik Hasko
Besnik Hasko 22 ditë më parë
E bukur kenga po nuk eshte nevoja te frymezoheni me kenge te huaja ne kemi "Eren" ton
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Daniel Aris
Daniel Aris 22 ditë më parë
Suksese! 👑👑
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Tila Tila
Tila Tila 22 ditë më parë
Kjo keng Ka vite qe eshte kenduar Por ka ndryshim me kengetarin Stine qe e shoqeron
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Toni Araniti
Toni Araniti 22 ditë më parë
Hiqni DORE NGA këngët te modifikuara më kompjuter 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Anila Baco
Anila Baco 22 ditë më parë
Siete bellissimi una canzone splendida e bellissima..non ciò parole...Altin..Dibra ca nxiher gjithmon kengetar..shuuuume..te medhenje..por nje kombinim shume i bukur me Stin..suksese...siete meravigliosi e bellissimi..con rispetto Gessi Nila itali Firenze 🌟⭐ ❤️ sono di Valona però il mio sangue...di mio..babo..Dibra...
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Jani Torra
Jani Torra 22 ditë më parë
Edhe ne 2021 vazhdojme te kopjojme
VIDEO INTERESANTE AL
VIDEO INTERESANTE AL 22 ditë më parë
Gjeja me e bukur kjo esht remake nqf se kupton 2 gjera nga muzika
Roovi
Roovi 22 ditë më parë
Like it ❤
Antonis Taushani
Antonis Taushani 22 ditë më parë
Super 👌 ❤️ 😍 😍 o Stine ka qen gjithmon I Mir dhe I pelqyer 😍😍😍🤗🤗🤗na I prek pak telat tani😢😢
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
ornela bela
ornela bela 22 ditë më parë
Bravo Altin, dhe Stine dy 💞💞💞💞
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
xhuliano mucollari
xhuliano mucollari 22 ditë më parë
🔥🔥🔥 na keni fut ne mendime me ket muzik .👏👏👏👏👏 ..bravo jeni t pa pare
Block Hand Test
Block Hand Test 21 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
Shikime 4,6 mln
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
3:20
Friends Entertainment
Shikime 4,6 mln
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 19 mln
Andi Shkoza - Akoma te dua (Remix)
02:13
Almus Music
Shikime 183 mijë
B2N & Bruna - Vajza pa martue
02:34
B2N Beatz
Shikime 1 mln
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
3:20
Friends Entertainment
Shikime 4,6 mln
Yasak Elma 101. Bölüm Fragmanı
0:46
Yasak Elma
Shikime 2,2 mln