Albulena Ukaj ft. Muharrem Ahmeti - Smuna (Official Video 4K)

  Shikime 634,721

ArkivaShqip

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip

Muzika: Ardian Kastrati
Lyrics: MUMA
M.U.A.\u0026 hair: Arber Bytyqi
Styling: Pajtim Raci

Komente
Mandela Mandela
Mandela Mandela 22 ditë më parë
O muharrem ahh sa i madh je o vlla ke lind me knu te qan shpirti kur knon
Igi Ig
Igi Ig 22 ditë më parë
Super balade 👏🏼
Fidaina Hasani
Fidaina Hasani 27 ditë më parë
Bukur shum te dyt
Florent Berisha
Florent Berisha Muaj më parë
👌👌🔥🔥🔥♥️♥️🌺😘😘🌻🌻
Aasar Lion
Aasar Lion Muaj më parë
Muharem 101% 💥
Oshri Desta
Oshri Desta Muaj më parë
Muharrem ahmeti love you from israel
Rebjona Rebi
Rebjona Rebi Muaj më parë
👏👏👏👏
gisi caca
gisi caca Muaj më parë
🖐🖐❤❤
Violeta Emini
Violeta Emini Muaj më parë
Shum e bukur
Bardha Tafa
Bardha Tafa Muaj më parë
Shum keng e bukur e ndjeshme 👏👏
Nikolin Bregu
Nikolin Bregu Muaj më parë
Muharrem ti ke lind vetem me këndu .bravoo.e suksese ne jet e ne familje.bravoo bravoo
Flora Zyberi
Flora Zyberi Muaj më parë
Muharemi dihet qe esht mbret ne rrymen e vet ..Po dhe Albulena esht kengetare shum e mir pasi e njoh dhe e kam degjuar live 🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏BRAVO
Asair Fishta
Asair Fishta Muaj më parë
Super kang . Mvjen keq qe do shkurre kangtar marrin ma shum klikime se ti . Respekte legjenda e muziks Shqiptare 🇦🇱✅
xhulja xhulja
xhulja xhulja Muaj më parë
bravo legjenda muharrem ahmeti..😐👏👏👏😊
Almir Mili
Almir Mili Muaj më parë
Legjend je muharem ameti bravo shum kenga e mir.albulena me veshje katstrof provokuse
Mergim Krasniqi
Mergim Krasniqi Muaj më parë
Wallai king asht muharrem ahmeti kush ja ka inatin ❤️❤️❤️❤️❤️
adiloviq Elisa
adiloviq Elisa Muaj më parë
(4.05.2021) ......😞.... ......🥀.....
Adela Rexhepi
Adela Rexhepi Muaj më parë
Uffffff🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭
Qendrim Murseli
Qendrim Murseli Muaj më parë
Mbreti 👑
Bujar Cullhai
Bujar Cullhai Muaj më parë
Brava Shqipe ❤🖤🇦🇱👌
Marjo Qerimi
Marjo Qerimi Muaj më parë
👑👑👑👑👑👑👑MUAREM AHMETI 👑👑👑👑👑
Elvana Haliti
Elvana Haliti Muaj më parë
❤️❤️👌
Albanian Toni
Albanian Toni Muaj më parë
Super star albulena ⭐⭐⭐⭐ muharremi king 👑👑👑👑
Fatmir Tahiri
Fatmir Tahiri Muaj më parë
Sulsese🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱
vali vali
vali vali Muaj më parë
Epaskan pshur nta , ska faj corona ikap do njerz te pa fajshemm pokape ket vajz qka esht vdesh krejt
Arian Bossi
Arian Bossi Muaj më parë
Bravo Muharrem Ahmeti dhe Albulena
Muhamer Isufi
Muhamer Isufi Muaj më parë
Kjo Albulena me mire te kish këndi me mozik se sa me muharrem Ahmetin ma mir i kish dal një këngë seksi me mozik nozy o me ndo një kngtar
Anjeza Anjea
Anjeza Anjea Muaj më parë
Shum keng e bukur
egzon krasniq
egzon krasniq Muaj më parë
The Goat per Musike .. !
Elda Begaj
Elda Begaj Muaj më parë
Qetsi shpirti🥺🥺🥺🥺
Loris Anika
Loris Anika Muaj më parë
Jam e quditur🤔🤔 me Albulenen me tregu drejt ne kete keng me ka pelqyer zeri🎶🎶 i saj po te shkojka zeri per balada. Perfekt.
Danissa S
Danissa S Muaj më parë
Muharem your voice is amazing❤️ this perfect duet with this 👸🏼 bring me to my remembers🙏🏻.....faleminderit 😘🌷💝
marius valentin
marius valentin Muaj më parë
Muharrem..... his voice is perfect.
Aferdita **
Aferdita ** Muaj më parë
E paska hijdis Muharrem Ahmeti🎤🎵⭐👌👌👌
Egzona Gurguri Official
Egzona Gurguri Official Muaj më parë
Wow super bashkëpunim,ju lumtë ✨✨✨✨✨
Arlind Bajra
Arlind Bajra Muaj më parë
I pavdekshem jeh mbreti
Vjollca Ahmeti
Vjollca Ahmeti Muaj më parë
Ahmeti 🤴🤴🤴🤴🤴🤴
Vjollca Ahmeti
Vjollca Ahmeti Muaj më parë
Kallkeeeeee😎😎😎
Vjollca Ahmeti
Vjollca Ahmeti Muaj më parë
Bravo 😎😎😎😎
Adela Arjan
Adela Arjan Muaj më parë
Muharrem. Je. Mbreti👑 i muzikes 🤍🤍💎
Bahrije Bytyqi
Bahrije Bytyqi Muaj më parë
Wooiw, qfar kenge respekt
Shpresa Bytyci
Shpresa Bytyci Muaj më parë
Me.ket veshje katastrof kjo shumm provokuse
Romeo Myzyraj
Romeo Myzyraj Muaj më parë
Gjigandet e muzikes bravo
AlskedRrenjaMusic
AlskedRrenjaMusic Muaj më parë
Muharrem Ahmeti kengetar i vertet artist Shqiperia krenohet me ty Muma Texet me te bukra
Nikos Vata
Nikos Vata Muaj më parë
super Rrem
Sonila Voka
Sonila Voka Muaj më parë
Muharem Ahmeti legjend ngelesh gjithmone !! Zoti te rujt 💙
Arian N.
Arian N. Muaj më parë
Muharremi shum i fort 👌🏽🔥
Arlinda Rexhepi
Arlinda Rexhepi Muaj më parë
&🤗🤗
Buqe cami
Buqe cami Muaj më parë
Bravoo muharem ahmeti je shum i mir keng shum e mire normalisht shum e dashur js legjend
fıgaro fıgar
fıgaro fıgar Muaj më parë
Like nga Wiena
Teuta Mustafa
Teuta Mustafa Muaj më parë
Rema mir ë ka kendu, por original esht kenga edhe ma e mirë... Oksana Sers 😍
Be Sa
Be Sa Muaj më parë
Smuna pa t'pa shpirt un ty, smunem per kta dy sy, nuk mundem pa ty besom, kjo zemer prap te don ❤️🔥🔥🔥
Irida Amedov
Irida Amedov Muaj më parë
🤍🤍🤍🤍
Gentjan Cerma
Gentjan Cerma Muaj më parë
Rrema mreti i pavdekshmi
Ali Gashi
Ali Gashi Muaj më parë
qekjo albulen ma mir mu ndesh krejt zulak sa me qit gjys trupit
Արմ ջան
Արմ ջան Muaj më parë
🇦🇲musik Armenia🇦🇲 Oksana Sers mexkem hamarelu
Benita Duci
Benita Duci Muaj më parë
🙄❤❤❤
Diar
Diar Muaj më parë
👑👑👑👑👑👑Muharrem Ahmeti 👑👑👑👑
Dardan Aliu official
Dardan Aliu official Muaj më parë
Weee extra❤❤
Il3gal Burnout
Il3gal Burnout Muaj më parë
Albulen 🔥 🍒 👌
Rovena Kallmacaku
Rovena Kallmacaku Muaj më parë
Shum bukur 👏👏🌟 Suksese te metejshme ✋
Bayram Kastrati
Bayram Kastrati Muaj më parë
Muharrem ahmeti king 👑
beny.kings. rexhepi.
beny.kings. rexhepi. Muaj më parë
Nitro njeri po me zo osht. Ma imadhi..Respekt remoo
Elton athina
Elton athina Muaj më parë
Super konga suksese marshallah
ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد
ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد Muaj më parë
في حوزتهم ضل رابع البيت المعمور
Vjosa Krasniqi
Vjosa Krasniqi Muaj më parë
😍
ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد
ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد Muaj më parë
انا ضفر بنان تحت ذي طول لماذا اختار المكساج ضفر شعركي اوامر ضدنا ني غيب اعلمنا اغاني
Valentina Krasniqi
Valentina Krasniqi Muaj më parë
😘😘😘😘😘😘😘😘😘
ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد
ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد Muaj më parë
في كل طاوله جديده وقديمه قزمين اسنان طوليه في الميموري انتم تلك النحاس الطولي في اعلى رئس الميموري هو رئسي اعرف اين دونالد ترامب لانزل الى الميموري النحاس مدخل تعبئه الميموري اغاني انتم اندر ميموري
Ergys Tironci
Ergys Tironci Muaj më parë
M%H Nr 1☹ Krenar jemi te gjith romet me ty☝️
Arsi Cena
Arsi Cena Muaj më parë
JU LUMTE GOJA QE TE DY BRAVO SUKSESE MUHARREM 🔥🔥🔥💥💥💥 RREMA🔥🔥🔥🔥🔥🔥💥💥💥 👇 TEKSTI SMUNA💔 ALBULENA UKAJ KETE GOTE PO E PI PER TY DASHNI PER KREJT GENJESHTRAT QE DIKUR MI THOJE TI CDO MERZI PO E MBYS O ME RAKI ASNJIHER NUK MENDOVE LOTET E MI MUHARREM AHMETI JA ME FAL A ME FAL EDI TY T'KAM VRA NUK JAM MIRE SE SHUM MALLI M'KA MARR REFRENI MUHARREMI DHE ALBULENA SMUNA PA T'PA SHPIRT UN TY SMUNA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA TY BESOM KJO ZEMER PRAP T'DON . NESE TI SHKON KADAL DAL KAM ME VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL . SMUNA PA T'PA SHPIRT UN TY SMUNA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA TY BESOM SOT KJO ZEMER PRAP T'DON. NESE TI SHKON KADAL DAL KAM ME VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL TEKSTI DY MUHARREM AHMETI KETE GOTE PO E PI O ME SHOQRIN PO JU TREGON SE I POSHTER JAM ME TY S'KAM NDER QE SHAJ A SA GABIM SE T'HUMBA UN TANI E NUK KA ME KTHMI ALBULENA UKAJ NUK TA FAL NUK TA FAL SE TI M'KE VRA NUK JAM MIRE SE SHUM MALLI M'KA MARR REFRENI DY MUHARREMI DHE ALBULENA SMUNA PA T'PA SHPIRT UN TY SMUNA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA TY BESOM KJO ZEMER PRAP T'DON. NESE TI SHKON KADAL DAL KAM VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL . SMUNA PA T'PA MIR UN NE KRY SMUNA PA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA T'PA TY DHE SOT KJO ZEMER PRAP T'DON. NESE TI SHKON KADAL DAL KAM VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL
Jemi Kosovar
Jemi Kosovar Muaj më parë
👍
Beba Jote
Beba Jote Muaj më parë
Ufff 😢😢😢
Y.M Beatss 2
Y.M Beatss 2 Muaj më parë
😢😕💗
Y.M Beatss 2
Y.M Beatss 2 Muaj më parë
💗💗💗
Aj baba
Aj baba Muaj më parë
Super Text 😘😘
Edmond Lulo
Edmond Lulo Muaj më parë
shun bukur !!! mashallah!!!
Genta zh,itali
Genta zh,itali Muaj më parë
Yll
Ale Alesja
Ale Alesja Muaj më parë
super bashkunim🤩🤩🤩🤩jeni yjee
Nafa Nafa
Nafa Nafa Muaj më parë
ZOTI tmarroft 🤮🤮🤮🤮
Veronika Mitkova
Veronika Mitkova Muaj më parë
Bravo Muharem kakto vinagi top 💯
mitch d
mitch d Muaj më parë
Who wants milk and cookies
Avdull Osmani
Avdull Osmani Muaj më parë
King je nummer 1
Emanuela Brolli
Emanuela Brolli Muaj më parë
Z ?
Alika Maisuradze
Alika Maisuradze Muaj më parë
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💖💖💖💖💖💖💖💘💘💘💘💘💘💘💘💘💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋
ԴԱՎԹՅԱՆ_
ԴԱՎԹՅԱՆ_ Muaj më parë
Oksy Avdalyan - Sers Mexq Em Hamarelu)))
????
???? Muaj më parë
Ti muharrem Kishe ne rrugen e Zotit e jo ma me ksin kuqka Hallall super musliman je ti
Ersen Demiri
Ersen Demiri Muaj më parë
O rremo e paske kall krejt rrespekt je nje kengetar i madh legjend e gjallë
Janina
Janina Muaj më parë
Superr tekst 💖💖💖
Mourad Khouya
Mourad Khouya Muaj më parë
yes
arti rrusta
arti rrusta Muaj më parë
Ihaa e paske djeg krejt a
MS
MS Muaj më parë
❤️❤️❤️
love
love Muaj më parë
Bravoooo❤❤❤❤❤🤩🤩😘😘😍😍😍❤❤🤩🤩😘🤗🤗🤗🤗😍😍😍❤🤩😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘🤩🤩🤩❤❤❤😍😍😍😍😍😍😘😘🤩🤩😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤩🤩🤩🤩🤗🤗🤗🤗🤩🤩❤❤❤❤💛💔💔💔💔💔❤❤💔💔💔💔💔💔❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔💔💔💔💔❤❤💔💔❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔❤❤❤❤❤💔💔💔💔💔❤❤❤❤
Angela Nela Trifan
Angela Nela Trifan Muaj më parë
Very nice 👏👏😘
Fun Travel
Fun Travel Muaj më parë
Who else found ArkivaShqip by coincidence and now addicted to watching it like me ?
Florjan Official
Florjan Official Muaj më parë
🔥🔥🔥🔥
Fida Mustafa
Fida Mustafa Muaj më parë
Ckdjď5s .f
albo
albo Muaj më parë
My Instagram @albo03nbg follow me une jam shqiptar 🇽🇰🇽🇰🇦🇱 @albo03nbg
AM13 AM13
AM13 AM13 Muaj më parë
Albulena Ukaj💙💙 Super kengetare 👇
Merita Latifi - Dashuria
3:28
Merita Latifi
Shikime 363 mijë
60 sekonda: Tea Trifoni
1:14
Prive TV
Shikime 202 mijë
Çukur 4.Sezon 39.Bölüm
2:30:11
Çukur
Shikime 4,1 mln
Mimoza Shkodra - Largohu
3:19
Mimoza Shkodra
Shikime 742 mijë
Ermal Fejzullahu X Luar - Shqiptare (Official Video)
2:55
Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Ditari
3:38
Remzie \u0026 Nexhat Osmani
Shikime 514 mijë
Muharrem Ahmeti ft Mr. Sero - Ti  (Official Video)
3:43
Mandi ft. Pamela - Lali Lali
3:58
OC Channel
Shikime 244 mijë
60 sekonda: Tea Trifoni
1:14
Prive TV
Shikime 202 mijë
Çukur 4.Sezon 39.Bölüm
2:30:11
Çukur
Shikime 4,1 mln